Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.04.2011 23:18:48 vasta tsitaadiga

kas hummer on kellelgi alles?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 23:38:53 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
kas hummer on kellelgi alles?

Classic HV
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 00:09:25 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
DeTHiCa., üle 2 kuu, 13 mängijat hetkel, aktiivselt mängivad neist kuskil 7.
Facebooki panime sellepärast, et me saaks näha vanust jne ja siis kergemini otsustada. Saab ka ilma facebookita, aga siis tuleks ennast kuidagi teisiti tutvustada icon_smile.gif


vägev on sul see, et küsib mingit koodi, et sisestaksin aga kahjuks ma ei viitsin oma kreeka klaviatuuri välja otsida ja käsib võtta asukoha valikutest mis puudub.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 01:27:46 vasta tsitaadiga

Midigi kirjutas:
http://www.livestream.com/minecraftgirledition

yogcast live

Ma ei ole ainuke siis kes seda nii hilja vaatab icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 01:56:52 vasta tsitaadiga

lokuta, ehk seletaksid täpsemalt mis mureks? Kui koodist aru ei saa, siis proovi uuesti ja saad uue koodi. Enamus asju täidetakse automaatselt, kui oled FB sisse loginud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 15:16:40 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
Kutsun kõiki huvilisi liituma väikese eesti serveriga.

Vajalik info www.manguvali.info

Liitumiseks on vajalik facebook-i konto, täitsa igaüht ka serverisse ei lase.

Serveril ühtegi mod-i peal ei ole!


Avaldasin huvi icon_smile.gif üksinda eestlasena lätlasete ja leedukate serverites pole just kõige põnevam icon_razz.gif Ise pesitsen tavaliselt siis klabcraft.lv servis.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StoTheR
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2011




sõnum 11.04.2011 20:29:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi saab öelda, kust ja mis poest saaks osta minecrafti originaal versiooni?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 20:30:47 vasta tsitaadiga

minecraft.net
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StoTheR
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2011




sõnum 12.04.2011 17:15:38 vasta tsitaadiga

see pole nagu otseselt pood, see on neti pood ja seal vaja krediitkaarti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.04.2011 17:18:26 vasta tsitaadiga

MC ongi vaid netist saadaval.
Kui krediitkaarti pole, siis siin saab mõningate kasutajate kaudu osta.
icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 17:32:38 vasta tsitaadiga

Ise endal ka plaanis enda konto seal ära osta ehk siis on kellelgi pakkuda gift code?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 17:42:55 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
Ise endal ka plaanis enda konto seal ära osta ehk siis on kellelgi pakkuda gift code?

Võib ka mulle pakkuda.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MCFan
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2011




sõnum 12.04.2011 20:09:37 vasta tsitaadiga

puik17, samuti ka mulle võib neid pakkuda. Võin maksta 15 eurot selle eest, kui töötab. Lihtsam oleks kui keegi aitaks mul paypaliga osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 22:16:46 vasta tsitaadiga

http://minekraft.tumblr.com/post/4557205205/hvbuild-w-i-p

--------------------
HVSurv TNT Pidu! icon_biggrin.gif
http://minekraft.eu/kartograafid/world_20110225_0800_day.png
IP: zombieeu.sytes.net (No-Whitelist)(Free TNT!)(Day 24/7)

TNT
/kit tnt

Server on üleval kuni HVBuild on valmis.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 12.04.2011 23:49:47 vasta tsitaadiga

Asdy, kui sa seda loed, siis ära solvu, kuid sinu väljak segas alati mu vaadet :)

Kõigepeal ladusin keskele ilusa kuhja...

...kuid tulemus jättis soovida.


Koos abilistega täitsime siis hoolikalt koridorid ära...

... ning taas paistab päike minu krundile!

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 23:59:15 vasta tsitaadiga

Igaksjuhuks tuletan meelde et HVSurv kaarti saab allalaadida veel 2 päeva.
http://minekraft.eu/World.tar
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StoTheR
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2011




sõnum 13.04.2011 20:07:16 vasta tsitaadiga

keegi võib anda mulle kasvõi servereid mida saab beeta versiooniga või siis praak versiooniga sisse icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 20:31:05 vasta tsitaadiga

StoTheR kirjutas:
keegi võib anda mulle kasvõi servereid mida saab beeta versiooniga või siis praak versiooniga sisse icon_smile.gif


no minecraft ongi hetkel beeta faasis ning piraatlust siin foorumis ei toetata. Soovitan kasutada Google abi kui ikka leida tahad praak versiooni. muidu vaata http://mcserverlist.net poole

oliver989 kirjutas:
Kutsun kõiki huvilisi liituma väikese eesti serveriga.

Vajalik info www.manguvali.info

Liitumiseks on vajalik facebook-i konto, täitsa igaüht ka serverisse ei lase.

Serveril ühtegi mod-i peal ei ole!


Kuidas ma teada saan kas mind võeti sisse või mitte? mingit kirja pole nagu tulnud või teada andnud.


viimati muutis cubedude 13.04.2011 20:42:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 20:37:53 vasta tsitaadiga

StoTheR kirjutas:
keegi võib anda mulle kasvõi servereid mida saab beeta versiooniga

server.omamees.com
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marius8
HV kasutaja
marius8

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 11:37:29 vasta tsitaadiga

P6lva.eu avas kah oma serveri eile, server tundub väga hea - lägi ega midagi pole. Tulge kõik mängima, sisse saab nii cracked versiooniga kui ka premiumuga.
http://p6lva.eu/site/showthread.php?481-Minecrafti-Info Täpsem info serveri kohta.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 11:53:23 vasta tsitaadiga

marius8 kirjutas:
P6lva.eu avas kah oma serveri eile, server tundub väga hea - lägi ega midagi pole. Tulge kõik mängima, sisse saab nii cracked versiooniga kui ka premiumuga.
http://p6lva.eu/site/showthread.php?481-Minecrafti-Info Täpsem info serveri kohta.

Miks peab alati olema mingi cracked server. See on täielik nonsense.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 14:06:24 vasta tsitaadiga

laske jah sisse neid kloune kes pole raatsinud 5-10 € kulutada. see ainult propageerib rohkem sigatsemist.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 14:15:44 vasta tsitaadiga

cubedude, saada PS-ga oma kasutajanimi, oleme enda arust sind lisanud icon_rolleyes.gif

PS! Meie serverisse saab ainult originaal kontoga!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 14:48:25 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
laske jah sisse neid kloune kes pole raatsinud 5-10 € kulutada. see ainult propageerib rohkem sigatsemist.


jep. pira vendasid pole võimalik bännida ju. vahetavad IP ära ja tulevad sisse tagasi. grieferite paradiis.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 15:03:07 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
painkillah kirjutas:
laske jah sisse neid kloune kes pole raatsinud 5-10 € kulutada. see ainult propageerib rohkem sigatsemist.


jep. pira vendasid pole võimalik bännida ju. vahetavad IP ära ja tulevad sisse tagasi. grieferite paradiis.

Asi pole isegi selles. Pigem nagu painkillah seletas lühidalt lahti.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 16.04.2011 18:03:52 vasta tsitaadiga

Tervist, mul selline küsimus, et kust kohast pihta peaks hakkama oma asjadega/mis server valida ja kust üleüldse mängimisega pihta hakata, kui ostsin selle mängu just 3 min tagasi? icon_biggrin.gif

Ettetänades, windwalks (samuti ka kasutajanimi kui keegi soovib lisada)

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 18:23:43 vasta tsitaadiga

No MCServerList on üks koht kust servereid leida. Väga palju infot kõige kohta leidad MineCraft Wiki kus näiteks leiad retseptid mis mida teeb ning väga palju aitavad alguses kui vaatad osa või kaks Minecraft Lets Play kus näidatakse mida alguses teha võiks.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 18:44:30 vasta tsitaadiga

DjTie nimi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 16.04.2011 19:54:02 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
No MCServerList on üks koht kust servereid leida. Väga palju infot kõige kohta leidad MineCraft Wiki kus näiteks leiad retseptid mis mida teeb ning väga palju aitavad alguses kui vaatad osa või kaks Minecraft Lets Play kus näidatakse mida alguses teha võiks.


kas mõni korralik eesti server ka eksisteerib?

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MCFan
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2011




sõnum 16.04.2011 19:59:15 vasta tsitaadiga

WindWalks server.omamees.com palju eestlasi sõbralikud, ma alustasin kusjuures ka alles eile õhtul mängimist (ostsin jms) ja sain seal ruttu jalad alla! Mul juba oma maja, farm, diamond asjad ja igat muud sellist sõpradega tehtud. mu nimi Shuffz, kui sees näed siis ikka tervita icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 20:34:41 vasta tsitaadiga

ning see manguvali.info tundub igati normaalne server olevad thumbs_up.gif Samuti ka mc.p6lva.eu kuid see alles algfaasis kus muudetakse palju asju ja leitakse õige tasakaal.
Kuid ikkagi hetkel mu lemmikuks serveriks jääb klabcraft.lv mis on baltimaade server kuid põhiliselt lätlased mängivad seal aga seltskond ja map on hea ning olen saanud paar eestlast ka mängima
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 18.04.2011 00:50:05 vasta tsitaadiga

Kuna HVMC ära kadus ja see foorum mul niisama seisma jäi, mõtlesin et kasutan selle asjalikult ära... tegin wxMc serverite foorumi sellest thumbs_up.gif
http://toolbox.oh.ee/

Lisaks on wxMc all nüüd 2 serverit:
wxMc_Survival (põhiserver, alates 18.04.11 on see ka Whitelisted!)
wxMc_Creative (uus whitelisted server tasuta blokkide jms. creativile omase värgiga)

Creative plaanisin juba varem teha aga Survivali kõrvalt vaevu aega jäi, et pluginaga tegeleda mis selleks vajalik oli.

Mõlemad serverid on nüüd whitelisted ja sisse saamiseks peaks siis siia oma Minecraft nime postitama (koos serveri nimega kuhu liituda tahad) aga
eelistatud oleks siiski teha seda wxMc_Foorumis!

Kuna palju on segadust olnud siis pean ära mainima et see ei ole HVSMP server ja see ei ole eesti server, paluks sellega arvestada ja serveris olles võimalikult vähe eesti keelt kasutada kui on võõramaalased mängimas!

_________________
Mess with the best, die like the rest!


viimati muutis woox2k 18.04.2011 22:27:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 18.04.2011 12:49:45 vasta tsitaadiga

MCFan kirjutas:
WindWalks server.omamees.com palju eestlasi sõbralikud, ma alustasin kusjuures ka alles eile õhtul mängimist (ostsin jms) ja sain seal ruttu jalad alla! Mul juba oma maja, farm, diamond asjad ja igat muud sellist sõpradega tehtud. mu nimi Shuffz, kui sees näed siis ikka tervita icon_wink.gif


Liitusin teiega. Päris tore server, sõbralikud inimesed jne.
Ehitame douce-iga lossi koos icon_biggrin.gif

Tulge külla kui viitsite - windwalks

_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 18.04.2011 22:52:08 vasta tsitaadiga

Mis programmiga on võimalik kaart valmis genereerida täies mahus, et server seda tegema ei peaks. Ütleme et teeks mapi 1000x1000 blocki ja siis paneks ka Border limiti 1000x1000 blocki peale. See peaks vähendama ka lagi?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.04.2011 22:53:59 vasta tsitaadiga

kuidas serverile genereerida mappi oma tahtmise järgi? Nii et oleks jõed, kõrbed jne?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2011 22:56:59 vasta tsitaadiga

Unison kirjutas:
Mis programmiga on võimalik kaart valmis genereerida täies mahus, et server seda tegema ei peaks. Ütleme et teeks mapi 1000x1000 blocki ja siis paneks ka Border limiti 1000x1000 blocki peale. See peaks vähendama ka lagi?

See vähendab CPU koorumust.
Guugelda Minecraft Land Generator 1.3.0

ertr2 kirjutas:
kuidas serverile genereerida mappi oma tahtmise järgi? Nii et oleks jõed, kõrbed jne?

Server.prop --> Seed
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 06:13:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi soovib 10€ eest konto osta?
Kogemata sai koodi asemel oma kontole mäng soetatud, aga kuidagi ei ole sellest huvitatud.
E-maili kontol paraku muuta ei saa, aga mul ei ole põhjust ka trikitada.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 16:47:09 vasta tsitaadiga

1.5 on väljas! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 17:01:36 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
1.5 on väljas! thumbs_up.gif

* Weather (rain, snow, thunder)
* Statistics
* Achievements
* Detector rail
* Booster rail
* Performance improvements

More statistics and achievements will be added over time as we develop the game. They’re only stored locally at the moment, but we’ll slowly be rolling out online storing of achievements over time.

------------
Esimese asjana mis ma nägin, saplingud on muutunud !
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 17:11:13 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
SinineSiil kirjutas:
1.5 on väljas! thumbs_up.gif

* Weather (rain, snow, thunder)
* Statistics
* Achievements
* Detector rail
* Booster rail
* Performance improvements

More statistics and achievements will be added over time as we develop the game. They’re only stored locally at the moment, but we’ll slowly be rolling out online storing of achievements over time.

------------
Esimese asjana mis ma nägin, saplingud on muutunud !

tsitaat:
Birch saplings
New settings in options:
Ability to change GUI size (Small, Normal, Large, Auto)
Advanced OpenGL (For higher-end graphics cards)
Bug Fixes:
The sides of grass blocks are now biome-specific and match the shade on the top.
New Bugs:
Achievements doesn't seems to work in SMP. (tested with online mode off)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 17:13:05 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Mercury kirjutas:
SinineSiil kirjutas:
1.5 on väljas! thumbs_up.gif

* Weather (rain, snow, thunder)
* Statistics
* Achievements
* Detector rail
* Booster rail
* Performance improvements

More statistics and achievements will be added over time as we develop the game. They’re only stored locally at the moment, but we’ll slowly be rolling out online storing of achievements over time.

------------
Esimese asjana mis ma nägin, saplingud on muutunud !

tsitaat:
Birch saplings
New settings in options:
Ability to change GUI size (Small, Normal, Large, Auto)
Advanced OpenGL (For higher-end graphics cards)
Bug Fixes:
The sides of grass blocks are now biome-specific and match the shade on the top.
New Bugs:
Achievements doesn't seems to work in SMP. (tested with online mode off)


Huvitav mida see Advanced asi teeb.
GUI muutmine on hea.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 17:21:11 vasta tsitaadiga

Pole midagi uut/paremat graafiliselt näinud. (AOGL'iga seoses.)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 17:24:45 vasta tsitaadiga

1.5 peaks parandama FPS probleeme vanematel arvutitel/läpakatel.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 17:40:34 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
1.5 peaks parandama FPS probleeme vanematel arvutitel/läpakatel.

Mu arvuti on küllaltki uus/võimekas ja fps on palju parem kui enne. Varem oli kohutav shuttering.
Vanadel arvutitel on vähemalt Notchi kommentaari järgi olukord sama.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisike17
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2010




sõnum 19.04.2011 19:11:17 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on vihma sadanud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 19:14:20 vasta tsitaadiga

Mul sadas tervelt kolm päeva järjest.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisike17
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2010




sõnum 19.04.2011 19:31:48 vasta tsitaadiga

mismõttes? lihtsalt hakkas sadama, ei teinud selleks midag? meie serveris ei ole vihma sadanud ega lund..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 19:33:39 vasta tsitaadiga

Singleplayeris vähemalt küll sajab vihma ilma midagi tegemata.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 19:34:58 vasta tsitaadiga

Pisike17 kirjutas:
mismõttes? lihtsalt hakkas sadama, ei teinud selleks midag? meie serveris ei ole vihma sadanud ega lund..

Jäta Minecraft tööle paariks tunniks, küll siis tibutab natukene.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisike17
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2010




sõnum 19.04.2011 19:36:16 vasta tsitaadiga

kas sul oli single playeris vihm või multiplayeris?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.