Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Entropia Universe märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-xyx-
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2009




sõnum 26.11.2010 03:05:39 vasta tsitaadiga

Lugzan sa ära nüüd nii õhku täis ka mine, tuled mind solvama? Igal ühel oma arvamus ja andke aga minna, minu pärast teenige või 300 000 EEK-i kuus samal ajal meelt lahutades, õnne teile icon_smile.gif Minu poolt kõik, sest peale kiitmise ja kummardamise siin foorumis niikuinii midagi teha ei tohi, minnakse kohe isiklikuks..

PS. "samas, vaadates sinu postitust siin lingil ei saa päris täpselt aru ka, oled sa asjadega elus rahul või mitte, sest kirjutad seal "...Alles täna avastasin selle mängu ja tahaks proovida (kuna Entropia Universe läheb hästi peale).."
jah läkski hästi peale ja veel liigagi hästi- tekitab sõltuvust! õnneks lõpuks sain aru milline aja raiskamine ja mõttetus see kõik oli. Neid sõltlasi terve EU ja EU foorum täis, kes tahaks lõpetada aga ei suuda sellest mängust enam välja vaadata.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2010 05:30:16 vasta tsitaadiga

Heh, naljakas vaadata kuidas Lugzan 2 paragrahvi jagu solvanguid jagab icon_biggrin.gif

Imo on EU üks suur püramiidiskeemi ja kasiino segu, kus noobid ja pühapäevamängurid toidavad eliiti päevast päeva.
Need poolemillised tehingud tavamängurit ka ei huvita. Pealegi tundub, et EU on tasapisi suremas.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Moby
HV vaatleja

liitunud: 23.06.2010




sõnum 27.11.2010 02:53:00 vasta tsitaadiga

nu näed ei saa , pean ikka sõna sekka ütlema.

Esiteks tahaks öelda tänud Lugzile kommentaari eest mis oli tõesti mahlakas jutt otse kümnesse.
Teiseks -xyx- jutu peale ütleks nii: mul on olnud EU-s nii võite kui kaotusi , sellegipoolest peale kaotust ei lähe ma kuhugi kedagi kividega loopima nagu mõni pube kellelt taskuraha ära võeti ja enam lõbutseda ei saa (selles on muidugi terve ilm süüdi et lõbu läbi on) ja mis puutub sõltlastesse siis olen ma päris paljudega suhelnud ja mitte ainult mängus ,inimesed on täiesti normaalsed ja elavad oma elu nii et aja see rumal jutt kähku suhu tagasi enne kui ülejäänud kommenteerima hakkavad icon_wink.gif . Veel, see jutt mida sa algatasid pole mingi arutlus vaid üks kibestunud pubeka kividega loopimine. Nii et edu sulle Simsis või kus iganes sa oma taskuraha laristama pidid minema icon_lol.gif .
Kolmandaks "Dominus" : sellise lause peale nagu "Pealegi tundub, et EU on tasapisi suremas" ..... mängi seda Darkfalli edasi ja jäta EU kritiseerimine neile kes EU elus aktiivsed on ja teavad millest nad räägivad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lugzan
HV vaatleja
Lugzan

liitunud: 02.11.2004




sõnum 27.11.2010 18:08:38 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Heh, naljakas vaadata kuidas Lugzan 2 paragrahvi jagu solvanguid jagab icon_biggrin.gif

Imo on EU üks suur püramiidiskeemi ja kasiino segu, kus noobid ja pühapäevamängurid toidavad eliiti päevast päeva.
Need poolemillised tehingud tavamängurit ka ei huvita. Pealegi tundub, et EU on tasapisi suremas.


krt, ma teen seda üldiselt ainult siis, kui keegi põhjust annab =)


püramiidskeemi asi meenutab tõesti mingil määral, aga samamoodi nagu päriselus - kes tööd rabab või vaba pappi omab, saab ka rohkem kasumit genereerida. mis puutub EU koolemise teemat, siis ms viimase aasta/poole jooksul näen ainult vastupidiseid märke sellele. eelmine aasta tekkis endal ka kergelt kõhe tunne, et kas tõesti asi kiirelt pange jooksmas, aga tundub, et reaalse maailma finantskrahh jõudis mängu pisikese viivitusega ning see elati üle. ja noh, tsirkuse ning leiva jaoks on inimesed alati raha leidnud, ka sõja ajal =) et siis jah, mängijate arv on kasvamas, selle jälgimiseks nüüd trackerid ja muud sofitd olemas, mis loevad skoorijate nimed n.ö. kokku. alates suve lõpust on skillide (vähemalt nende, mis tegelikult ka olulised on) hinnad konstantselt tõusnud. kui see trend jätkub ka pärast jõule ehk jaanuaris-veebruaris, siis julgeks ilmselt kogu vaba papi skillide alla panna =)

MA on muidugi pingutanud ka omajagu, et asi värskele sisselogijale huvitavaks ja arusaadavaks teha (missioonid, tutorialid jmt.) ja uute planeetide/maailmate teema on ka päris asjalik lisa tulevikule. Next Island peaks kohe välja tulema. see oli see maailm, kus ajas rändamine pidi toimuma. tegijate veeb väidab, et maailm muutub kättesaadavaks detsembris. trailerite põhjal tundub idee vahva =) hiinlaste esimese maailmaga läks pahasti, selle põhiline eestvedaja suri. ehk leitakse asendaja, valikut peaks olema =) planet Michael võib ka omapärane keskkond olla, kui see valmis saab.


J.

_________________
Higdon's Law: Good judgement comes from experience.
Experience comes from bad judgement.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matsu
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2008




sõnum 17.04.2011 14:51:59 vasta tsitaadiga

Keegi peedi müüjatest täna ka sees on?
_________________
To start press any key. Where is the any key?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OlenMees
HV vaatleja

liitunud: 23.06.2011




sõnum 23.06.2011 14:57:08 vasta tsitaadiga

Tere olen uus mängija ja tahaksin eesti liitu tulla kuidas ma seda teha saaks ? oleks väga vaja kaasmaalasta abi just infot mitte peedi abi icon_wink.gif


Lp MR.Olen Reigo see peaks ka minu kasutaja nimi olema niiet lisage icon_wink.gif ma Praegu löhen mängu;) samas võite mulle kirjutada ka emailile mu email on olenreigo20@gmail.com


Seal saaks pikemalt edasi rääkida ja saaksin oma msn jne ka anda icon_wink.gif sky vms
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 23.06.2011 21:22:06 vasta tsitaadiga

Lugzan kirjutas:

püramiidskeemi asi meenutab tõesti mingil määral, aga samamoodi nagu päriselus - kes tööd rabab või vaba pappi omab, saab ka rohkem kasumit genereerida. mis puutub EU koolemise teemat, siis ms viimase aasta/poole jooksul näen ainult vastupidiseid märke sellele. eelmine aasta tekkis endal ka kergelt kõhe tunne, et kas tõesti asi kiirelt pange jooksmas, aga tundub, et reaalse maailma finantskrahh jõudis mängu pisikese viivitusega ning see elati üle. ja noh, tsirkuse ning leiva jaoks on inimesed alati raha leidnud, ka sõja ajal =) et siis jah, mängijate arv on kasvamas, selle jälgimiseks nüüd trackerid ja muud sofitd olemas, mis loevad skoorijate nimed n.ö. kokku. alates suve lõpust on skillide (vähemalt nende, mis tegelikult ka olulised on) hinnad konstantselt tõusnud. kui see trend jätkub ka pärast jõule ehk jaanuaris-veebruaris, siis julgeks ilmselt kogu vaba papi skillide alla panna =)

MA on muidugi pingutanud ka omajagu, et asi värskele sisselogijale huvitavaks ja arusaadavaks teha (missioonid, tutorialid jmt.) ja uute planeetide/maailmate teema on ka päris asjalik lisa tulevikule. Next Island peaks kohe välja tulema. see oli see maailm, kus ajas rändamine pidi toimuma. tegijate veeb väidab, et maailm muutub kättesaadavaks detsembris. trailerite põhjal tundub idee vahva =) hiinlaste esimese maailmaga läks pahasti, selle põhiline eestvedaja suri. ehk leitakse asendaja, valikut peaks olema =) planet Michael võib ka omapärane keskkond olla, kui see valmis saab.
J.

võtame loogiliselt

-MA ei trüki raha. Samas nad maksavad mitte väikeseid palku oma töötajatele ja firma aktsionärid tahavad ka oma osa kasumit+investeeringud
-Kust tuleb raha? Mingil määral reklaami müügist ja "kinnisvara" müügist aga enamalt jaolt mängijate endi papp mida nad pidevalt süsteemi sisse taovad.
-Seega mängijad lihtsalt ei saa enamikus kasumit teenida.. vähemalt mitte regulaarselt ega pidevalt kui neil ei ole midagi mis tõstaks neid toiduahelas kõrgemal valdavast osast muudest mängijatest.. Superöko gear (teate ise mis maksab), megaskillid koos geariga või mingi item mida nad teenusena rendivad ("mod fap" vms..)
Ma väidan et valdav enamik on sügavas miinuses aga tehakse analoogselt kasiinosõltlastega head nägu ja räägitakse ainult võitudest ja väikestest kaotustest icon_wink.gif


viimati muutis aht0 23.06.2011 21:34:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2011 21:32:24 vasta tsitaadiga

OlenMees kirjutas:
Tere olen uus mängija ja tahaksin eesti liitu tulla kuidas ma seda teha saaks ? oleks väga vaja kaasmaalasta abi just infot mitte peedi abi icon_wink.gif


Lp MR.Olen Reigo see peaks ka minu kasutaja nimi olema niiet lisage icon_wink.gif ma Praegu löhen mängu;) samas võite mulle kirjutada ka emailile mu email on olenreigo20@gmail.com


Seal saaks pikemalt edasi rääkida ja saaksin oma msn jne ka anda icon_wink.gif sky vms


Mine mängus sees olles esimese ettejuhtuva SOC terminali juurde, pane otsingusse EEEE ja leiadki Eestlaste suurima ühiskonna. Kirjutad seal avalduse liitumiseks ja oledki mõne päevaga sees. Siis saad online chatis mängus sees olles pidevalt küsida abi teiste liikmete käest.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allarom
HV vaatleja
allarom

liitunud: 13.03.2007




sõnum 02.11.2011 17:26:45 vasta tsitaadiga

Äratus, mehed! Mis uut, mis vana, mis tulemas, kes midagi head saanud? (just itemeid, hofe näen ka enda desktopil asuvast gadgetist). 3 kuud liiga pikk aeg, et keegi sõna ei võta siin:)
_________________
Kiireima reageerimisaja saavutamiseks palun suhtluseks kasutada järgmisi kanaleid: 55599075 / info@allar.ee
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2011 19:55:38 vasta tsitaadiga

Kõigil sai raha otsa mängimiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kx2
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2011




sõnum 30.12.2011 19:42:59 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi nii 50-100 PED-i üle kanda on võib teada anda, soovin osta. Oleks muidu ise mängu raha kandnud aga ükski maksmismeetod ei sobinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 30.12.2011 23:30:08 vasta tsitaadiga

Kui 2.jaanuarini kannatad siis mul on kontol ca 800pedi järel..ise chippisin välja ja enam ei mängi.. MA muutis PVP4-s sebimise mõttetuks.. 50-100 peduga saad ehk ainult armorit remontida.. ja varem-hiljem vajad mängus niikuinii uuesti pappi.. võin chippimata jäänud combat skille ka käest-kätte müüa.. mingi 5-7k BWT/LWT jms madalama markupiga kraam mille müümisega ei viitsinud peale paari chippimist enam vaeva näha..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2012 21:29:21 vasta tsitaadiga

Mul see pin kaart jäi 160km kaugusele maha ja nüüd üle pika aja oleks võimalik mängida.
Saan ma kuidagi ilma selle goldcard'ita sisse ka?

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lugzan
HV vaatleja
Lugzan

liitunud: 02.11.2004




sõnum 02.12.2012 21:34:00 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mul see pin kaart jäi 160km kaugusele maha ja nüüd üle pika aja oleks võimalik mängida.
Saan ma kuidagi ilma selle goldcard'ita sisse ka?


hei,


võta suppordiga ühendust ametlikult, nad saavad selle ajutiselt eemaldada autentimiselt ja selgitavad sulle, mis sa selleks tegema pead.


J.

_________________
Higdon's Law: Good judgement comes from experience.
Experience comes from bad judgement.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 15.01.2013 20:32:12 vasta tsitaadiga


Link


Tekkis järsku huvi, mis sellest mängust saanud on - YouTube lahti ja esimene suvaline video käima.

Kuna viimane mälestus on eelmisest mängumootorist vist 2007. aastast, siis graafiline pool on tänu CryEngine 2'le MMO kohta ikka väga kena, selles mõttes on päris suur areng toimunud. High-end arvutite omanikud võiks kindlasti järele proovida, vähemalt visiuaalses mõttes on elamus garanteeritud. Maailm on tohutult suur, lisatud on lennumasinad ja autod, mille juhitavus on üllatavalt hea, eriti vedrustus. Lisaks saab veel kosmosesse lennata, mida just eriti tihti mängudes ei näe. Masinatel on isegi seestvaade, digitaalne spidomeeter ja puha.

Samas kahju on sellest, et kõik pöörleb ümber raha ja kui seda mängu sisse ei pane, siis pole ka asjal erilist mõtet. Ise olen juba ammu aru saanud, kui ajuvaba see skeem on, aga eks see ole igaühe enda asi, millest sõltuvusse satutakse ja mille peale oma raha kulutatakse.

Mõned päevad siiski toksin, seejärel uninstall. Aga ennem see, kui mingi haledalt lineaarne SP mäng (Mass Effect).
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lugzan
HV vaatleja
Lugzan

liitunud: 02.11.2004




sõnum 15.01.2013 20:45:12 vasta tsitaadiga

dstar, sa oled õigel teel - pigem see mäng, kui suvaline muu, mis tuleb ja läheb! =)

sellega on nagu zombo.com saidiga, et ainus limiit on inimene ise. kui ei piira raha sissepanekut, siis teenuse pakkuja ei tee seda ammugi ja kulutada annab seal laias laastus lõpmatult. ok, päris lõpmatult võib olla ei saa ka, sest alates 6M dollarit saab oma planeedi süsteemi lisada, kui numbreid õigesti mäletan.

aga jah, muutunud on väga palju viimaste aastatega ja see ongi selle mängu juures lahe, et sisu ei ole lõplik, seda tehakse pidevalt juurde. puudub ka max level skillides, ehk ei ole lihtsalt lühike grind. viimase aasta-paari jooksul on uute liitujate jaoks kõvasti pingutatud, et nad aru saaks, mis teha saab üldse ja kuidas.

ilma sentigi sisse panemata on võimalik midagi teha seal, aga on maitse asi, kas seda lõbuks nimetada... mõistuse piires deposiiti tehes on tegevust küllaga. ja ei maksa unustada, et kogu mängu (kõik planeedid, kosmose) saab tasuta installida ja täisfunktsionaalsuses käima panna. =)


J.

_________________
Higdon's Law: Good judgement comes from experience.
Experience comes from bad judgement.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2013 20:41:29 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel mingi odav läg käib stabiilselt läbi. Mingi lased, jookseb järjest faile, samas kui moona ikkagi jookseb. Misse jookseb ka viimasel ajal aina rohkem kuigi max hit relval :S
Sain veel enne uut aastat kirja, et valued member ja bla bla bla ning räägiti, et uuest aastast läheb loodi tagasituleks paremaks jne.
Ainuke asi mis nädalast nädalasse läheb on hullem loodi tagasituleks, craftimise edukus on küll 90% ja +, kuid mida rohkem craftid neid, seda rohkem faile tuleb ja rate kasvab nädalast nädalasse.
Viimase kolme nädala statistikat võta huntimisel ja craftimisel on olnud masendav ja aina rohkem miinust tuleb.
Eelmine aasta huntimas käies võisid kindel olla, et said vähemalt 75% looti tagasi ja võisid isegi päeva lõpuks paarikümne pediga plussi jääda. Nüüd looda, et peale huntimist, saad looti vähemalt 50% tagasi.

Lisaks sõbal kellega oleme koos team hunti teinud, siis tal ka samat moodi läginud thumbs_down.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 23.01.2013 08:56:20 vasta tsitaadiga

Sai ka mängu alustatud. Eks väga hilja võrreldes vanade olijatega, aga mul koduse töö kõrvalt hea veidi ringi siblida. Ei hakka igav ka kuna jutti ei pea no-lifima. Vahepeal veidi tavatööd jälle ning siis uuesti mängus. Viskasin 10 euri sisse, et veidi asjalikum gear algaja jaoks osta ning nüüd vaikselt avastan.

Hetkel plaan väga lihtne. Kõmbin mööda maailma ringi, samal ajal minin ja huntin neid kellest jõu üle käib. Hetkel tundub, et oluliselt miinusesse ei jää. No veidi ikka, aga ega ei eeldagi, et kasumit alguses teeniks. Pedid lendavad hetkel siis peamiselt ammo ja probide alla. Graafika on ilus ja muusika ka täitsa mõnus. Kuna maailm on suur siis teisi mängijaid naljalt ei kohta, mis ongi mulle rohkem meelt-mööda. Vähemalt ei pea kellegagi maid või kille jagama ning üksteisele ette jääma.

Eks arvatavasti leveldan skille omajagu aega enne, kui uuesti pappi sisse panen. Hetkel tundub, et kui praegu loot maha ärida siis saaks mitme päeva jagu probe oma noob geari jaoks. Ning eks nende mitme päeva eest saab jälle hea osa uut looti ja nii ma usun, et vähemalt omajagu aega püsin pinnal. Siis kannan veidi sisse jälle ning eks mõne aja pärast teeb kerge gear update. Hetkel on lihtsalt parema seekeri probe cost ikka liiga suur kulu, võrreldes stabiilse looti hulgaga - seega tahaks oma pedide sissetuleku vähe stabiilsemalt üle hinnata ning leveldada enne, kui suuremaid summasid maapõue või loomadesse kuulidena saadan. icon_smile.gif


Kellele meeldib sellise ilusas maailma nokitsemine ja grind siis peaks see mäng sobima. Ning kuna sisse-pandud raha päris niisama ära ei haihtu, vaid investeerid skillidesse ning saad osaliselt loodina tagasi - siis kindlasti sobib see neile, kes otsivad pikema-ajalist projekti kus ei pea pärast nutma, et sissepandu reaalis midagi väärt pole.

------------

Lugesin kogu selle pika teema läbi ning huvitav oli mängu arengut näha. icon_smile.gif - Kuigi viimase paar aasta kohta vaid mõned postid, siis loodan, et tegelasi ikka jätkub, kes mängivad. Ma otsin netist nüüd igasugu guide ja infot, aga sellegipoolest kui keegi viitsib kribada paar rida nõu mida algaja miner/hunter kindlasti tegema peaks või mida teha ei tohi siis loen huviga. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 23.01.2013 10:22:04 vasta tsitaadiga

Algus on jah suht odav, tasapisi tekib sõltuvus ja uued skillid lisanduvad üha aeglasemalt ja aeglasemalt.. ja enesele märkamata kasvavad ka summad. Mingi moment avastad et ühe skillipunkti saamiseks kulub sadu pede...

kui jõud hakkab juba suurematest elukatest üle käima siis ürita väga konkreetselt seista vastu kiusatusele ja hasardile neid jahtida.. "piiripeal" elukad lähevad kalliks, endale märkamata põletad raha mis mühiseb.. ja kui ei ole "õnnelik" avatar siis jäädki oma suurt HOFi ootama.

õnneks on selle sõltuvusega aeg ühel pool.. hea et MA pk VU10-s pekki keeras..

kuradi lõbus aeg oli ja tervitused Aadule ja SanSiimule..
xfire'st skriinidest vähemalt mälestused jäänud.. kõige rahuldustpakkuvam dual-pk (imp+mod fapiga vastased mulaaki jahil), best loot (mingi SGA itemi sai lunastada) ja eestlased samas pundis keset pvp4.. pelasin enne kui MA tieringu leiutas.



Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2013 11:18:12 vasta tsitaadiga

Jaanuari lõpus peaks olema Entropia 10 aasta juubel, selleks nad plaanivad kah midagi SGA-Second Golden Age, sarnaseid üritusi korraldada.

tsitaat:

Entropia’s 10 Year Anniversary
As mentioned earlier, Entropia will turn 10 years old on January 30, 2013, and MindArk will celebrate this historic milestone with some wonderful universe-wide events beginning on the anniversary date and continuing throughout 2013. As a token of thanks for the support we have received from our amazing community over the years, special anniversary edition items will be introduced in loots and offered as event prizes. These items will have enhanced stats and can be identified by the TEN suffix in the item name (Tenth Entropia New year).
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 25.01.2013 00:57:08 vasta tsitaadiga

Kirjutan siis kuidas esimesed paar päeva möödunud on. Enamuses kaevandamise käigus. Kui ümbruskonda asustavad mingid low level mobid siis löön möödaminnes need ka mättasse. Hetkel saan aru, et mingit ime-looti kuskilt niisama sülle ei kuku ja panustada tuleks stabiilselt ja minimaalsete kulutustega teatud skillide arendamisse ja kasutusel olevate itemite ära õppimisse..

Tegin veel ühe depo juurde, kui sai selgeks mine'mise kallidus. 30 probe per katse ehk 1,5 Ped'i on ikka paras väljaminek. Eks muidugi iga hitt teeb selle kohe tasa ning veidi parem ka mitmekordselt ja enamgi, kuid teinekord on õnn kehv või eriti nõmedasse alasse kõmpinud, kus hunnik tühje lakse või min. väärtustega odavad ressursid. Parim hit siiani Ample IX crude oil, 20PED'i eest. Esimese paari päeva kohta olen üldiselt rahul.
Hetkel on probleemiks see, et puudub piisavalt vabu vahendeid. Et maksimaalselt raha leidude eest saada tuleb oksjonil hea mark-up saada. Kahjuks hetkel tähendab see siiski seda, et pean oksjon Fee kulutuste miinimumis hoidmise jaoks leitud asju koguma, et siis korraga suurem hulk müüa. Vastasel juhul sööb oksjoni fee liiga suure tüki kasumist. Samuti võib minna päevi enne kui keegi asjad ära ostab. Madala mark-up'iga saab kiiresti lahti, aga see pole kasumi mõttes kõige asjalikum. Samas liiga kõrge mark-up võib üldse müümata jääda ning siis oled üldse FEE-st ilma ja pead uuesti listima.

Seega jah. Peavalu veidikene siiski ikka on. Raha nagu eriti kaotanud ei ole. Enamus raha on ikka seljas või käes või hoiuses leidudena. Vabad vahendid aga paranduste ja probide alla läinud. Kui korraliku MU-ga kogu storage tühjaks teha siis saaks mitu päeva lõbuga kaevandada. icon_biggrin.gif


Kaevandamisest veel niipalju, et hetkel avastan ja kaardistan vaikselt ning lõbu on küllaga kuna kunagi ei tea mille otsa komistab. Paberile viskan märkmeid heade resurssidega alade kohta, et hiljem korralik sweep teha. Hetkel rohkem sirgjooneliselt panen mingis suunas ajama, kaldudes kõrvale vaid tugevate mobide tõttu. Mida krt on muidugi väga palju. Exploidin vett palju saan aga see ka tüütu. Autoga annab plehku panna aga üldiselt kui kiirelt ei tegutse saab see ka paar matsu sisse ning siis on ka sellest lihtne ilma jääda.


Ütleme nii, et mäng on ikka väga laiade võimalustega tegevuste osas ja maailm paganama suur. Vali aga suund ja pane ajama, jalgsi võid päev otsa vist kõmpida enne kui piirini jõuaksid.

Kui keegi teine veel mängib siis kirjutage ka midagi või viidake oma blogile kuskil - mis on paljudel olemas kuhu runne jms kirja pannakse. Eks Calypso foorumit lappan ka, aga siinsete meeste juttu ka huvitav lugeda. Kogu teema oli päris põnev. Lugeda kuidas mehed päris karme summasid lõpuks igapäevaselt liigutasid. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 25.01.2013 12:10:29 vasta tsitaadiga

Tre,

Archangel kirjutas:
...snip...


Welcome to the casino icon_razz1.gif Ise hüppan ka harva sisse ja teen paar kiiret tulistamist aga omalajal tundus, isegi mõistlikult mängides, et kuutasu läheb natuke liiga suureks võrreldes traditsioonilise kuupõhise subscription mänguga. Saab muidugi tagasihoidliku mängimisega ka niiöelda 14.99€ hakkama kuus aga kui näed kui suurelt mängitakse ümberringi osade kas tuttavate või suvaliste mängijate poolt siis paratamatult tahad ise ka aga see kõik maksab. Aga seal mängus ei tohi seda viga teha, et kui level ei luba siis suurelt mängida ei tohi (no tohib kui pappi nagu muda on mida kaotada). Muidugi EU on ka selles suhtes hea, et kui ei mängi siis raha seisab ja ära ei kao. Et päris nii hull ei ole, et maksad 14.99€ ja mängid kuus 10 päeva siis ülejäänu raha läheb lihsalt kaduma.

Vihjeks ütleks, et ära jah jummala eest hakka relva ega armorit kohe upgradema, nende algajate omadega saad sa ikka väga pikalt hakkama, ennem kui maxitud saab relv ja level kasvab. Solomate Opalo oli vist see algaja relv mille pead saama maxitud, ennem kui järgmise relva vasta vahetamiseks läheb. See jutt siis riflest siis küll. Ise tegin selle vea kunagi, et lähenesin traditsioonilise leveldamise mõttega ja kukkusin relva ja armorit vahetama ning see läks ikka väga kalliks maksma rahakotile.

Muidu enda suurim võit tuli midagi üle 300 PEDi kunagi. Selliseid 50-150PEDiseid lakse ikka sattus tihedamini sisse. Aga jah tuhandesi või kümnetuhandesi lakse minuni jõudnud ei ole icon_smile.gif Kui oled huvitatud koosmängimisest teiste eestlastega siis tasub ilmselt EEEE-ga liituda.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2013 12:52:39 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Kui oled huvitatud koosmängimisest teiste eestlastega siis tasub ilmselt EEEE-ga liituda.

EEEE on hetkel aktiivsetest mängijatest laiali jooksnud. Viimased korrad kui ise mängisin eelmisel nädalal ja selle nädala alguses, siis max 1 inimene oli minuga onlaine.
Aadu, Miokas, Kipsi jne vanad olijad tegid uued soci.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 26.01.2013 04:27:02 vasta tsitaadiga

Jah, selle sain guidide abiga selgeks, et kallist varustust osta pole mõtet, sest madalate skillide tõttu pole ka heast kraamist eriti kasu. Maksad end lihtsalt ogaraks decay tõttu. Relvadest käin jah Opaloga ringi, hädaolukorraks on mõõk ka, mis küll kiirelt decay'b aga vähemalt vajadusel hoiab hinge sees. Armorist tõmbasin Grunt'i selga.

Üldiselt jah raha tiksub stabiilselt alla ning tuleb õppida kaotusi miinimumis hoidma kuni lõpuks skillid piisavalt kõrgel on, et lubada varustust, mis parandab shansse midagi teenida. Hetkel paari päeva möödudes on peamised skillid alles 300 kandis ja mining professionid tiksuvad kohe 2-e peale. Seega ikka väga alguses veel.

Eile õnnestus lollil kombel ühte Outposti lõksu jääda. icon_biggrin.gif

Panin suvalises suunas ajama, et avastada ja minida ning kuskil pärapõrgus tehti hakklihaks. Spawnisin siis ühte outposti, mis oli paksult Atrox-e jms high-level max. aggression mobe täis. Võimatu välja hiilida. Vehicle'st olin ka ilma jäänud, kui lolli peaga ühed robotid möödaminnes oma laskmist minu peal harjutasid icon_biggrin.gif - Tund aega jamasin seal ja üritasin välja saada. Igatepidi üritasin mobe turretitesse drawida jms, aga no võimatu lihtsalt.

Õnneks tuli üks suvaline vend sinna kes mu oma Quad Wing'i peale võttis ja minema transportis. Huvitav, et tegemist oli vist Eestlasega, kuigi ta ei vastanud küsimusele. "Ants" oli nimi. Noh, vbl lihtsalt sipelgad. icon_biggrin.gif - Alguses ehmatasin ära sest tuli välja, et olime kohe Oil Rig'i juures. icon_biggrin.gif - Seega pole ime, et mõni hea vehicaliga tüüp spawnis sinna pisikesse outposti. Kartsin korraks, et viskab mu Rig'i maha ja ta tüübid teevad mu kutuks. Hunnik stackable mul kah inventoris. icon_biggrin.gif Aga krt mäng pani pange seega ei teagi, mis ta plaan oli - igastähes seega ei saanud talle tänugi öelda kui tõesti mind kaugemale transportis aga peale sisselogimist olin igastähes teleporteri juures juba ja sain minema.



---------

EDIT:

Võite pisikese õnnitluse siiapoole teele saata. Tuli esimene global minides. Ja päris ilus. icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Vähe sellest, et väärtus oli niigi päris ilus, siis tegemist ka ühe päris kalli mineraaliga. MU ca. 140%. Ehk reaalis kätte saan umbes 100PED'i. Algaja jaoks väga arvestatav summa. Selle eest saan endale veel pikemaks ajaks probe juurde ning arvatavasti ka mõne aja pärast järgmise Finderi endale osta.

Tuli suht lampi kohas, kus ma küll tean, et on hea minida aga esimest korda juhtusin Gazzu otsa ja veel sellise mõnuga. Super. Motivatsiooni on nüüd kindlasti jätkata vaikselt edasi nühkimist. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2013 11:06:17 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka ajaviiteks pelama, päris fun.

Hetkel ca nädal mänginud, parimad proffessionid 12-13 (blg ja lsaer sniper ja pistoler), skillidest paar üle 2k vaikselt tikksunud ja paar ligi.
Loodiga nii ja naa, vahepeal järjest miinus, siis teeb paar mob miinuse jälle tasa, ammo ja repair raha saan reeglina tagasi ja skillid siis bonuseks.

Masinatega on päris fun ringi sõita, kaart on ikka hullemalt suur. Varsti lähen vaatan mis kosmoses ja mujal planeetitel toimub.

_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 444 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 337
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Entropia Universe mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.