Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 335, 336, 337 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 13.04.2011 19:13:11 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Pigem asi vastupidi, telekas omab vaid antenni pesa ja kõik. Scart, component jne puudu.

Sellisele telekale ostad siit või Elioni foorumist kasutatud Amino.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 13.04.2011 19:25:35 vasta tsitaadiga

Telekal on scart ja videomakil on ka scart et on siis võimalik scart ühendus otse videomakki ühendada aga kui mingi scart jagaja vahele siis ka telerisse või siis scart videosse ja komposiidist juhe teleka antennipistikusse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.04.2011 19:44:18 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Hei kõik Elioni teenuste kasutajad!

Kui teil on ~10 minutit vaba momenti, et panustada imeväike panus Elioni teenuse paremaks muutumisse siis palun teil panustada minu IT Kolledzi lõputöösse mis puudutab terminite kasutust Elioni klienditeeninduses.
Esimese lehe viimane küsimus on sõnastusega mis võib tekitada küsimusi, palun vastata nagu mõistate icon_smile.gif

Küsitlus on kahel leheküljel icon_idea.gif
Vastamiseks klikka https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&pli=1&formkey=dExHbVhNYjA2UlFERG9YWWxxZ0trT0E6MQ

Tänud ette!
mis teemaline lõputöö ja miks just elioni klienditeeninduses icon_smile.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 23:32:23 vasta tsitaadiga

Kindlasti on seda siin teemas mainitud, aga kuna otsingusse on natuke raske panna, siis küsin - milles võib olla põhjus, et kui TV-d vaadata, siis nett kaob üldse ära?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.04.2011 08:15:35 vasta tsitaadiga

Mis võib tekitada olukorda, et ühe teatud läpakaga ühendudes ükskõik millisesse thomsoni wlan võrku, teeb ruuter koheselt restardi? icon_eek.gif
ärge pigem küsige. proovitud jah paari naabri võrku...

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 10:52:44 vasta tsitaadiga

DigiTV lisapakettide hinna muutus:
tsitaat:
Uuendame lõppkasutajate hinnakirja
12.04.2011

Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte.

Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte: kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses. Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa.

Antud muudatus puudutab järgimisi TV lisateenuseid:
- TV teemapaketid
- Kuutasulise videolaenutuse paketid
- TV mängud
- Salvestamine


Ehk siis, kui ma nädalavahetusel tahan F1 vaadata Viasat Sport Baltic pealt vaadata, siis nüüd maksan terve kuu eest, endise 1-2 päeva eest???
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 10:58:06 vasta tsitaadiga

sixkiller, jah.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 11:02:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
... kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses.


Hmm, jah ma ei saagi aru tellin teenuse loobun sellest 3 päeva pärast, siis väänatakse mulle terve selle paketi kuu tasu otsa, kuigi ma olen sellest loobunud ja ma seda ei näe peale seda 3 päeva vaatamist, kuna ma katkestasin selle ju..
Phmst maksan 27 päeva eest niisama, kuid teenust mul enam ikka ei ole..

tsitaat:
...Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa...


Ja siit järeldan, et kui ühekorra olen sellise tünga kätte saanud nagu ma üleval kirjeldasin, et vaatan 3 päeva, lülitan välja ja maksan ikka 30 päeva eest kuid teenus jääb mulle siis ainult 3'ks päevaks, siis peale seda järgmine kuu muutub see samaks nagu enne oli, et tellin 3'ks päevaks ja maksan 3 päeva eest, jne..

Et saan ma õigesti aru, et 1 kuu tehakse klientidele see tüng ve..?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2011 11:10:42 vasta tsitaadiga

multizync kirjutas:
tsitaat:
... kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses.


Hmm, jah ma ei saagi aru tellin teenuse loobun sellest 3 päeva pärast, siis väänatakse mulle terve selle paketi kuu tasu otsa, kuigi ma olen sellest loobunud ja ma seda ei näe peale seda 3 päeva vaatamist, kuna ma katkestasin selle ju..
Phmst maksan 27 päeva eest niisama, kuid teenust mul enam ikka ei ole..

tsitaat:
...Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa...


Ja siit järeldan, et kui ühekorra olen sellise tünga kätte saanud nagu ma üleval kirjeldasin, et vaatan 3 päeva, lülitan välja ja maksan ikka 30 päeva eest kuid teenus jääb mulle siis ainult 3'ks päevaks, siis peale seda järgmine kuu muutub see samaks nagu enne oli, et tellin 3'ks päevaks ja maksan 3 päeva eest, jne..

Et saan ma õigesti aru, et 1 kuu tehakse klientidele see tüng ve..?
miinimumtasu põhimõte kehtib
umbes nagu mobiilioperaatoritel, kuid selle erinevusega, et miinimumtasu kehtib ühekordselt iga tellimuse kohta, mitte ajaühiku suhtes
miinimumtasu antud juhul on siis teenusepaketi 1 kuu tasu ning iga üle läinud päev maksab vastavalt päevatäpsusega
n. 1 kuu +48 päeva

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 12:20:42 vasta tsitaadiga

Elion on nii F1 sõprade vaenulik thumbs_down.gif

Ma küll maksta ei kavatse 99 eek ming 12 tunni telerivaatamise eest. Eks ma marsin siis elioni esindusse ja käsen seal VSB peale keerata. (kahju et tartus ei ela, seal On OFFis töötajad alatasa vahivad formelit)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 14:16:46 vasta tsitaadiga

Olen enam kui kindel, et mängus on Viasat siiski. Elionil peaks poogen olema ja suurem summa läheb ju siiski vast vias*tale niikuinii.. Lihtsalt pandi ultimaatumi ette, et kas teete maksmise 30 päevaseks või keerame kraanid kinni. icon_mad.gif Aga jah eks tõesti võibolla mõni tellis ka salvestamist päevadeks, mil oli midagi tarvis salvestada. ... icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 14:17:08 vasta tsitaadiga

Ega vähe neid vist pole kes sedasi F1 vaatavad (paar päeva ja kinni)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 14:24:04 vasta tsitaadiga

Mis kraaksute,kevade lõpp/ suve algul tuleb DIY pakett koos kanalite, neti kiiruse ja telefoni valikuga.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.04.2011 14:27:35 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ega vähe neid vist pole kes sedasi F1 vaatavad (paar päeva ja kinni)

Jah... HV's vaatasid ka paljud nii.
Kuigi RTL oli ka heaks abiks, aga ka see jebiti ära.
Seega sisuliselt minu jaoks kadus Elioni mõtekus üldse ära...
Teine idiootsus mis tehti oli see, et 100 ja 12 mega kasutajad maksavad samapalju...seega 12 kasutaja maksab 100 võrgu ehituse kinni ja veel peale ka thumbs_down.gif
Ja eramajas ootad ikka ADSL2+ laiemat levikut.
Jääb loota, et 4G aetakse kiirendatud korras püsti ja, et siis jääb vaba kanal veel suuremaks - kui kodus oleks 5/1 pole enam mingit mõtet elioni nuumata.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 14:29:35 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
Mis kraaksute,kevade lõpp/ suve algul tuleb DIY pakett koos kanalite, neti kiiruse ja telefoni valikuga.


Oot, tegelt ka vee, kus see uudis kirjas on, tahaks lähemalt tutvuda, kanalid, hinnad jne..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 14:32:33 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
Mis kraaksute,kevade lõpp/ suve algul tuleb DIY pakett koos kanalite, neti kiiruse ja telefoni valikuga.
Mingi turujutt või tead rohkemat?

väga ei usu et saan VSB valida ja need golfid ja asjad välja jätta.

Kuigi hunniku kanaleid koristaks küll ära, mõnda pole kunagi vaadanudki icon_razz.gif

Raudmats taoline nagu starmanil hetkel. Valid palju kanaleid soovid jne. Mitte et ise topid listi kokku.

Magic kirjutas:

Teine idiootsus mis tehti oli see, et 100 ja 12 mega kasutajad maksavad samapalju...seega 12 kasutaja maksab 100 võrgu ehituse kinni ja veel peale ka thumbs_down.gif
tegelikult see 100 mbit/s alla ei huvitagi eriti. endale sobiks täitsa näiteks miski 50/10.

Kuigi mul vist on siiski juba 100 mbit võimalus olemas ootan siis vast veel paar kuud. Näeb millega see elion siis õieti välja tuleb.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 14:39:54 vasta tsitaadiga

...samas kahtlustan, et see toob kaasa ka pisikese hinnatõusu.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 16:15:33 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 20:07:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.04.2011 16:37:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

Magic kirjutas:

Teine idiootsus mis tehti oli see, et 100 ja 12 mega kasutajad maksavad samapalju...seega 12 kasutaja maksab 100 võrgu ehituse kinni ja veel peale ka thumbs_down.gif
tegelikult see 100 mbit/s alla ei huvitagi eriti. endale sobiks täitsa näiteks miski 50/10.

Kuigi mul vist on siiski juba 100 mbit võimalus olemas ootan siis vast veel paar kuud. Näeb millega see elion siis õieti välja tuleb.

No mulle räägiti ka mingitest muutustest... Muidu mul starman+tele2+ruuter wifi jagamiseks tasuvusaeg 4-5 kuud vs varasem elioni pakett. Pärast seda võiks uuesti Elioni poole vaadata.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 16:51:29 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Teine idiootsus mis tehti oli see, et 100 ja 12 mega kasutajad maksavad samapalju...seega 12 kasutaja maksab 100 võrgu ehituse kinni ja veel peale ka thumbs_down.gif
Ja eramajas ootad ikka ADSL2+ laiemat levikut.
WiMAX kliendid maksavad üldse kõige rohkem väikseima kiiruse eest, niiet...

Pakettides muutused tulevad. Aga mis ja kuidas täpselt pole veel täiesti selge.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 17:01:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Uuendame lõppkasutajate hinnakirja
12.04.2011

Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte.

Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte: kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses. Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa.

Antud muudatus puudutab järgimisi TV lisateenuseid:
- TV teemapaketid
- Kuutasulise videolaenutuse paketid
- TV mängud
- Salvestamine

Ma annan selle asja Tarbijakaitsesse icon_exclaim.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2011 17:39:48 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
tsitaat:
Uuendame lõppkasutajate hinnakirja
12.04.2011

Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte.

Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte: kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses. Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa.

Antud muudatus puudutab järgimisi TV lisateenuseid:
- TV teemapaketid
- Kuutasulise videolaenutuse paketid
- TV mängud
- Salvestamine

Ma annan selle asja Tarbijakaitsesse icon_exclaim.gif
icon_lol.gif
mida sa loodad sellega saavutada - keegi ei sunni sind seda teenust tarbima - lepingutingimused on sulle ette teada
mõttetu ennast lolliks teha

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 14.04.2011 18:31:35 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tomorrow kirjutas:
tsitaat:
Uuendame lõppkasutajate hinnakirja
12.04.2011

Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte.

Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte: kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses. Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa.

Antud muudatus puudutab järgimisi TV lisateenuseid:
- TV teemapaketid
- Kuutasulise videolaenutuse paketid
- TV mängud
- Salvestamine

Ma annan selle asja Tarbijakaitsesse icon_exclaim.gif
icon_lol.gif
mida sa loodad sellega saavutada - keegi ei sunni sind seda teenust tarbima - lepingutingimused on sulle ette teada
mõttetu ennast lolliks teha


Mina igastahes toetan. Kaua võib.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2011 18:36:55 vasta tsitaadiga

korraldage siis endla ees pikett icon_lol.gif

enne räuskama minemist tarbijakaitsesse, tundke oma ja oma vastase õigusi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 14.04.2011 18:40:47 vasta tsitaadiga

Ma vaatan juba ammu F1 internetist BBC otseülekannet, suht savi, kas Elion näitab või mitte. Ei kavatse küll F1 vaatamise eest lisa maksma hakata.
Elion digipaketis võiks enamus kanaleid hoopis olemata olla ja selle eest eramajas kiiremat netti pakkuda, aga sellest vist võib ainult unistsda.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 18:54:36 vasta tsitaadiga

Siis kui pakette millel on kuumaks sai teillida päeva kaupa ei kurtnud keegi, nüüd kui kuumaksuline pakett hakkab maksma minimaalselt kuumaksu tahetakse tarbijakaitsesse minna icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif thumbs_up.gif
selge on see, et 1 päevaks vormeli vaatamiseks oli paketi tellimine sisuliselt pettus ning lisaks suurem koormus infotelefonidele ja süsteemidele, avatakse, suletakse ei ole nii lihtne protsess kui paistab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 19:03:15 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 20:07:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 19:13:41 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Siis kui pakette millel on kuumaks sai teillida päeva kaupa ei kurtnud keegi, nüüd kui kuumaksuline pakett hakkab maksma minimaalselt kuumaksu tahetakse tarbijakaitsesse minna icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Viha põhjus pole see, et kuumaksuline pakett hakkab kuumakse maksma.Põhjus on see, et raha võetakse ja kasseeritakse teenuse eest mida kasutajal enam reaalselt pole võimalik kasutada icon_exclaim.gif .Ja see on enam kui piisav põhjus tarbijakaitsesse pöörduda.
indrekp kirjutas:
selge on see, et 1 päevaks vormeli vaatamiseks oli paketi tellimine sisuliselt pettus.

Elion sai raha nende päevade eest.Kus see pettus siin on? icon_rolleyes.gif
nesta kirjutas:
indrekp, seleta mulle palun, kuidas on iseteeninduse kaudu pakettide avamine, sulgemine raske protsess ja koormus?

+1

Enamus avamisi on läbi teleka.Või keegi tõesti helistab tänapäeva, et ma tahan seda paketti tellida? icon_eek.gif icon_lol.gif
Lõpetamised võivad jah pigem 50/50 olla iseteeninduse ja telefoni vahel.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2011 19:16:41 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
indrekp kirjutas:
Siis kui pakette millel on kuumaks sai teillida päeva kaupa ei kurtnud keegi, nüüd kui kuumaksuline pakett hakkab maksma minimaalselt kuumaksu tahetakse tarbijakaitsesse minna icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Viha põhjus pole see, et kuumaksuline pakett hakkab kuumakse maksma.Põhjus on see, et raha võetakse ja kasseeritakse teenuse eest mida kasutajal enam reaalselt pole võimalik kasutada icon_exclaim.gif .Ja see on enam kui piisav põhjus tarbijakaitsesse
miski ei takista sind digiboksis teenuse taasavamisest - hind ei kasva seetõttu kahekordseks icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 19:35:15 vasta tsitaadiga

Igatahes kaebus teele saadetud.Isegi kui midagi sellest ei muutu, siis vähemalt olen midagi teinud mitte järjekordselt koti põhetõmbamist vaikselt nurgas kükitades talunud thumbs_up.gif
Kaebuse saate esitada siin: http://www.tka.riik.ee/1607/ (pöördumise tüübis valige kaebus).
Kui ise ei oska midagi suurt kirja panna, siis PS ja ma annan teksti mille ma teele saatsin icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 19:56:36 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Igatahes kaebus teele saadetud.Isegi kui midagi sellest ei muutu, siis vähemalt olen midagi teinud mitte järjekordselt koti põhetõmbamist vaikselt nurgas kükitades talunud thumbs_up.gif
Kaebuse saate esitada siin: http://www.tka.riik.ee/1607/ (pöördumise tüübis valige kaebus).
Kui ise ei oska midagi suurt kirja panna, siis PS ja ma annan teksti mille ma teele saatsin icon_wink.gif


mis siin PS'istada - näita meile kõigile kohe mis panid ... teistel ka lihtsam copy-pasteda või sinu mõttekäiku näha icon_smile.gif

nesta kirjutas:
indrekp, seleta mulle palun, kuidas on iseteeninduse kaudu pakettide avamine, sulgemine raske protsess ja koormus?


käivita enda arvutis miski rakendus ... ja nüüd käivita seda rakendust 10/100/1000tk korraga - kas on süsteemi koormusel miski vahe icon_question.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 20:05:53 vasta tsitaadiga

Võibolla ajan jama, aga krüptovõtmete digiboksile jagamine ja äravõtmine, muutmine igakuiselt ja regulaarselt ei ole just kõige lihtsam... niisamuti arveldamine Viasatiga, kes teab kuidas nemad raha võtavad, võimalik ja arvatavasti iga kliendi pealt ja igakuiselt. Seega jääb kliendile ikkagi valik, kas tellida või mitte tellida, elion ei sunni sind ühte päeva teenust kuumaksu eest kasutama vaid pakub kuumaksulist paketti minimaalselt üheks kuuks, loogiline.
Proovi viasatist sport baltic päevaks saada, sulle tehakse tellimise ja ka lõpetamise eest juba arve..kaasaarvatud kuumaks icon_biggrin.gif

Võtke senitoimunud bugi kui soodustust ja head võimalust teenusepakkujat ära kasutada, see mis nüüd tehakse ei ole karistus vaid loomulik tingimuste parandus millest vastavalt seadusele ka etteteavitamine tehti.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 20:09:53 vasta tsitaadiga

Äkki kaebate siis ka selle peale, kuidas te oma "3 päeva" lüketega teenusepakkujat nöörisite?
Igal mündil on paraku kaks poolt... icon_rolleyes.gif

Ma ei tea küll ViaSat`i hinnapoliitikat teenusepakkujatele, aga ma julgen arvata (tavapraktika alusel)... et võetakse mingi X ajahetkhetk vaatajate arv ja kasseeritakse lepingutasu... icon_wink.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2011 20:18:44 vasta tsitaadiga

võrdluseks võiks tuua siia kasvõi arvutiprotsessori ostu, kus maksad 3GHz protsessori eest, aga idles jookseb 1,2GHz - reaalselt kasutad 3GHz päevas vast napilt 1h - tarbijakaitse, pikett, revolutsioon hurraaaa icon_exclaim.gif
_________________
☠


viimati muutis libe 14.04.2011 20:27:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 20:20:55 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
võrtluseks võiks tuua siia kasvõi arvutiprotsessori ostu, kus maksad 3GHz protsessori eest, aga idles jookseb 1,2GHz - reaalselt kasutad 3GHz päevas vast napilt 1h - tarbijakaitse, pikett, revolutsioon hurraaaa icon_exclaim.gif


Ermm.... (kuna mul on juba 36h jutti mingisugune katastrofaalne migreen), siis pole ma vast "teravaim pliiats pinalis" , kas sa toetad mu väidet või lükkad selle ümber?
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2011 20:31:38 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
libe kirjutas:
võrtluseks võiks tuua siia kasvõi arvutiprotsessori ostu, kus maksad 3GHz protsessori eest, aga idles jookseb 1,2GHz - reaalselt kasutad 3GHz päevas vast napilt 1h - tarbijakaitse, pikett, revolutsioon hurraaaa icon_exclaim.gif


Ermm.... (kuna mul on juba 36h jutti mingisugune katastrofaalne migreen), siis pole ma vast "teravaim pliiats pinalis" , kas sa toetad mu väidet või lükkad selle ümber?
mu vastus ei arvestanud sinu seisukohta, vaid vastas seisukohale, kus kritiseeriti teenuse hinda põhgusel, et neid huvitab vaid 1 konkreetne ülekanne 2x kuus

ETV'd vaatan ma vähe, kuid maksud laekuvad ikkagi riigikassasse, kust jagatakse osa ringhäälingule
see kui ma VSB'le otse maksu maksan, ei muuda olukorda - vaja on vaadata laiemalt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 20:35:32 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
niisamuti arveldamine Viasatiga, kes teab kuidas nemad raha võtavad, võimalik ja arvatavasti iga kliendi pealt ja igakuiselt.

Loll on see kes vabandust ei leia.Ma võin kah öelda, et ma "kogemata" tellisin kuude kaupa paariks päevaks teemapakette, sest näpp vääratas icon_lol.gif - mis ei muuda seda veel tõeks icon_rolleyes.gif
Etz kirjutas:
Äkki kaebate siis ka selle peale, kuidas te oma "3 päeva" lüketega teenusepakkujat nöörisite?

Jällegi.Mis kliendi poolsest nöörimisest te räägite siin?.Elioni pakett on niigi üks eesti kallimaid ja seda ilma mingite lisateenusteta.Lisateenused otsa sinna, siis ei leia enam kallimat IPTV paketti tavakasutajale üheltki teenusepakkujalt icon_rolleyes.gif .Ja ärge tulge viimaste nädalalate valguses siia rääkima palju kõrgemast kvaliteedist.Nagu ma ennist märkisin - Elion sai raha nende päevade eest, mis kajastus ka järgmise kuu arvel, seega rääkida siin mingist nöörimisest pole õige.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2011 20:40:08 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
indrekp kirjutas:
niisamuti arveldamine Viasatiga, kes teab kuidas nemad raha võtavad, võimalik ja arvatavasti iga kliendi pealt ja igakuiselt.

Loll on see kes vabandust ei leia.Ma võin kah öelda, et ma "kogemata" tellisin kuude kaupa paariks päevaks teemapakette, sest näpp vääratas icon_lol.gif - mis ei muuda seda veel tõeks icon_rolleyes.gif
Etz kirjutas:
Äkki kaebate siis ka selle peale, kuidas te oma "3 päeva" lüketega teenusepakkujat nöörisite?

Jällegi.Mis kliendi poolsest nöörimisest te räägite siin?.Elioni pakett on niigi üks eesti kallimaid ja seda ilma mingite lisateenusteta.Lisateenused otsa sinna, siis ei leia enam kallimat IPTV paketti tavakasutajale üheltki teenusepakkujalt icon_rolleyes.gif .Ja ärge tulge viimaste nädalalate valguses siia rääkima palju kõrgemast kvaliteedist.Nagu ma ennist märkisin - Elion sai raha nende päevade eest, mis kajastus ka järgmise kuu arvel, seega rääkida siin mingist nöörimisest pole õige.
ometi ei peetud nöörimiseks ka seda, kui elisa pakkus miinimumkuutasuga mobiilside pakette, kus miinimumtasusse arvutati ka eritariifidega teenused, nagu mingi sõnumimängud internetis

see kõik oli teenusepakkujapoolne vigane leping - teenusepakkuja kandis kahjud, kuid kui nüüd kannad sa ise kahjud, siis nööritakse sind, enne aga oli kõik jumala OK

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 20:40:15 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
oli paketi tellimine sisuliselt pettus ning lisaks suurem koormus infotelefonidele ja süsteemidele, avatakse, suletakse ei ole nii lihtne protsess kui paistab.

Sitad serverid ja asjad elionil siis kui kohe sulgemise/avamise peale kooma jooksevad.
Ja vaata, see ei koormaks neid infotelefone niipalju kui elion oleks nende aastate jooksul suutnud teemapaketi lõpetamise teha samamoodi võimalikuks teleri ekraanil. Nagu näha pole seda tehtud, seega ei tasu ka nutta.

indrekp kirjutas:
Võibolla ajan jama, aga krüptovõtmete digiboksile jagamine ja äravõtmine, muutmine igakuiselt ja regulaarselt ei ole just kõige lihtsam...

Ei ole kõige lihtsam... Nagu reaalsed inimesed käsitsi igale tellijale ja lõpetajale neid kryptivõtmeid jagaksid/eemaldaksid.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 21:11:57 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Igatahes kaebus teele saadetud.Isegi kui midagi sellest ei muutu, siis vähemalt olen midagi teinud mitte järjekordselt koti põhetõmbamist vaikselt nurgas kükitades talunud thumbs_up.gif
Kaebuse saate esitada siin: http://www.tka.riik.ee/1607/ (pöördumise tüübis valige kaebus).
Kui ise ei oska midagi suurt kirja panna, siis PS ja ma annan teksti mille ma teele saatsin icon_wink.gif

Lisaks juurde, et kaebuse esitamisel on mõtet siis kui oled tõepoolest teenuse tellinud paariks päevaks ja arve terve kuu eest saanud. Muidu jääd ise lolli seisu TKA ees, sest reaalselt pole sulle liiga tehtud. Mündi teine külg on see, et kui ka TKA reageerib ja teeb Elionile ettekirjutuse siis Elion muudab tingimused selliseks, et isegi peale paketist loobumist näed sa kanaleid edasi kuu lõpuni ja ikka maksad terve kuu eest.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 14.04.2011 21:13:17 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Igatahes kaebus teele saadetud.Isegi kui midagi sellest ei muutu, siis vähemalt olen midagi teinud mitte järjekordselt koti põhetõmbamist vaikselt nurgas kükitades talunud thumbs_up.gif
Kaebuse saate esitada siin: http://www.tka.riik.ee/1607/ (pöördumise tüübis valige kaebus).
Kui ise ei oska midagi suurt kirja panna, siis PS ja ma annan teksti mille ma teele saatsin icon_wink.gif

Lisaks juurde, et kaebuse esitamisel on mõtet siis kui oled tõepoolest teenuse tellinud paariks päevaks ja arve terve kuu eest saanud. Muidu jääd ise lolli seisu TKA ees, sest reaalselt pole sulle liiga tehtud. Mündi teine külg on see, et kui ka TKA reageerib ja teeb Elionile ettekirjutuse siis Elion muudab tingimused selliseks, et isegi peale paketist loobumist näed sa kanaleid edasi kuu lõpuni ja ikka maksad terve kuu eest.

ma usun, et elion teebki nii, et loobumisel e-teeninduses on miinimum lõpetamise kuupäev tellimise kuupäev +30 päeva...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 21:29:31 vasta tsitaadiga

Muide kas alguses mitte ei olnud kuumaksulised paketid minimaalselt 30p kuutasuga, siis tuli variant, et saab ka päeva kaupa kuid esmane avamine sulgemine on tasuta, teistkorda sama paketi avamine ja sulgemine 35EEK? Hiljem kadus see mingil põhjusel ära...

Samas see on pigem vormeli ässade protest, süüdistage Viasati, et ta F1 nii kallisse paketti pistis ning TV3 seda enam ei näita, raha läheb nende patta niikuinii.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.04.2011 21:34:03 vasta tsitaadiga

miks rtl mujale tõsteti?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 21:34:29 vasta tsitaadiga

krt nad võiks seda F1 kvali ja sõitu otse vähemalt tv6 peal näidata. Samamoodi tasuline kanal ju tegelikult. + saavad krt veel reklaamitulu kh.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2011 22:12:44 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
DigiTV lisapakettide hinna muutus:
tsitaat:
Uuendame lõppkasutajate hinnakirja
12.04.2011

Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte.

Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte: kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses. Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa.

Antud muudatus puudutab järgimisi TV lisateenuseid:
- TV teemapaketid
- Kuutasulise videolaenutuse paketid
- TV mängud
- Salvestamine


Ehk siis, kui ma nädalavahetusel tahan F1 vaadata Viasat Sport Baltic pealt vaadata, siis nüüd maksan terve kuu eest, endise 1-2 päeva eest???


ma nüüd ei saa pihta teie jutule.
teie jutu järgi juba pea aasta kestab selline asi, aga ma tellin siiani päevade kaua ja lõpetan iseteeninduses ja pole kordagi saanud täis arvet icon_rolleyes.gif
või mul jäi midagi märkamata icon_question.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 14.04.2011 22:17:01 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
selge on see, et 1 päevaks vormeli vaatamiseks oli paketi tellimine sisuliselt pettus...
Elion teeb paketi aktiivseks, paneb kinni, ja esitab arve. Kes siin keda "sisuliselt" petab?
Ennem ma nimetaks seda "sisuliselt pettuseks", et Elion ei lase kanaleid ühekaupa tellida või kliendil endale sobivat paketti koostada, ja et oma tarbeks salvestamisele igasuguseid tehnilisi takistusi tehakse.
Samas on selge, et Elion on siin vahendaja rollis. Aga talumehel on kama, kas peksab tsaar ise või mõni käskjalg.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 22:20:24 vasta tsitaadiga

@Jeesus http://www.elion.ee/wwwmain?screenId=html.business-profile.news&componentId=&actionId=&actionParam=49643&menuId=&locale=et&

indrekp kirjutas:
selge on see, et 1 päevaks vormeli vaatamiseks oli paketi tellimine sisuliselt pettus...

Siis on pettus ka see et põhipakett on täis vene kanaleid mida ma kunagi vaadanud pole. Petetakse raha nendega vaid välja. icon_biggrin.gif Kes kust mätta otsast vaatab asja.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2011 22:25:20 vasta tsitaadiga

sorry, kuupäevad ajasid segadusse icon_rolleyes.gif

aga nagu sai teise kohta kirja pandud, siis

põhimõtteliselt nautisin paar kuud elioni hinnalangust-kaotasid hyperkiire maksu ära.
nüüd t*rapead panid fucking kanalile piirangu peale
mida sealt vaadata peale f1 ja ml´i on. mitte halligi


hea meelega kaotaks vähemalt 30 kanalit ära- need 30 kanalit peaks tekitama ju 6€ hinnalanguse kuidagi moodigi icon_lol.gif
tehku valikpakett-valin, vaatan, maksan, min arve 20 € thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 22:41:03 vasta tsitaadiga

kes selle pasa siis kinni maksaks mis seal standardpaketis on.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2011 22:49:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sorry, kuupäevad ajasid segadusse icon_rolleyes.gif

aga nagu sai teise kohta kirja pandud, siis

põhimõtteliselt nautisin paar kuud elioni hinnalangust-kaotasid hyperkiire maksu ära.
nüüd t*rapead panid fucking kanalile piirangu peale
mida sealt vaadata peale f1 ja ml´i on. mitte halligi


hea meelega kaotaks vähemalt 30 kanalit ära- need 30 kanalit peaks tekitama ju 6€ hinnalanguse kuidagi moodigi icon_lol.gif
tehku valikpakett-valin, vaatan, maksan, min arve 20 € thumbs_up.gif
champions league ja premiere league, fa cup
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 335, 336, 337 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.