|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
13.04.2011 19:13:11
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| Pigem asi vastupidi, telekas omab vaid antenni pesa ja kõik. Scart, component jne puudu. |
Sellisele telekale ostad siit või Elioni foorumist kasutatud Amino.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
13.04.2011 19:25:35
|
|
|
| Telekal on scart ja videomakil on ka scart et on siis võimalik scart ühendus otse videomakki ühendada aga kui mingi scart jagaja vahele siis ka telerisse või siis scart videosse ja komposiidist juhe teleka antennipistikusse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.04.2011 19:44:18
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
Hei kõik Elioni teenuste kasutajad!
Kui teil on ~10 minutit vaba momenti, et panustada imeväike panus Elioni teenuse paremaks muutumisse siis palun teil panustada minu IT Kolledzi lõputöösse mis puudutab terminite kasutust Elioni klienditeeninduses.
Esimese lehe viimane küsimus on sõnastusega mis võib tekitada küsimusi, palun vastata nagu mõistate
Küsitlus on kahel leheküljel
Vastamiseks klikka https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&pli=1&formkey=dExHbVhNYjA2UlFERG9YWWxxZ0trT0E6MQ
Tänud ette! |
mis teemaline lõputöö ja miks just elioni klienditeeninduses
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
13.04.2011 23:32:23
|
|
|
| Kindlasti on seda siin teemas mainitud, aga kuna otsingusse on natuke raske panna, siis küsin - milles võib olla põhjus, et kui TV-d vaadata, siis nett kaob üldse ära?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
14.04.2011 08:15:35
|
|
|
Mis võib tekitada olukorda, et ühe teatud läpakaga ühendudes ükskõik millisesse thomsoni wlan võrku, teeb ruuter koheselt restardi?
ärge pigem küsige. proovitud jah paari naabri võrku...
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
14.04.2011 10:52:44
|
|
|
DigiTV lisapakettide hinna muutus:
| tsitaat: |
Uuendame lõppkasutajate hinnakirja
12.04.2011
Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte.
Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte: kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses. Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa.
Antud muudatus puudutab järgimisi TV lisateenuseid:
- TV teemapaketid
- Kuutasulise videolaenutuse paketid
- TV mängud
- Salvestamine |
Ehk siis, kui ma nädalavahetusel tahan F1 vaadata Viasat Sport Baltic pealt vaadata, siis nüüd maksan terve kuu eest, endise 1-2 päeva eest???
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
14.04.2011 11:02:05
|
|
|
| tsitaat: |
| ... kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses. |
Hmm, jah ma ei saagi aru tellin teenuse loobun sellest 3 päeva pärast, siis väänatakse mulle terve selle paketi kuu tasu otsa, kuigi ma olen sellest loobunud ja ma seda ei näe peale seda 3 päeva vaatamist, kuna ma katkestasin selle ju..
Phmst maksan 27 päeva eest niisama, kuid teenust mul enam ikka ei ole..
| tsitaat: |
...Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa...
|
Ja siit järeldan, et kui ühekorra olen sellise tünga kätte saanud nagu ma üleval kirjeldasin, et vaatan 3 päeva, lülitan välja ja maksan ikka 30 päeva eest kuid teenus jääb mulle siis ainult 3'ks päevaks, siis peale seda järgmine kuu muutub see samaks nagu enne oli, et tellin 3'ks päevaks ja maksan 3 päeva eest, jne..
Et saan ma õigesti aru, et 1 kuu tehakse klientidele see tüng ve..?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.04.2011 11:10:42
|
|
|
| multizync kirjutas: |
| tsitaat: |
| ... kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses. |
Hmm, jah ma ei saagi aru tellin teenuse loobun sellest 3 päeva pärast, siis väänatakse mulle terve selle paketi kuu tasu otsa, kuigi ma olen sellest loobunud ja ma seda ei näe peale seda 3 päeva vaatamist, kuna ma katkestasin selle ju..
Phmst maksan 27 päeva eest niisama, kuid teenust mul enam ikka ei ole..
| tsitaat: |
...Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa...
|
Ja siit järeldan, et kui ühekorra olen sellise tünga kätte saanud nagu ma üleval kirjeldasin, et vaatan 3 päeva, lülitan välja ja maksan ikka 30 päeva eest kuid teenus jääb mulle siis ainult 3'ks päevaks, siis peale seda järgmine kuu muutub see samaks nagu enne oli, et tellin 3'ks päevaks ja maksan 3 päeva eest, jne..
Et saan ma õigesti aru, et 1 kuu tehakse klientidele see tüng ve..? |
miinimumtasu põhimõte kehtib
umbes nagu mobiilioperaatoritel, kuid selle erinevusega, et miinimumtasu kehtib ühekordselt iga tellimuse kohta, mitte ajaühiku suhtes
miinimumtasu antud juhul on siis teenusepaketi 1 kuu tasu ning iga üle läinud päev maksab vastavalt päevatäpsusega
n. 1 kuu +48 päeva
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.04.2011 12:20:42
|
|
|
Elion on nii F1 sõprade vaenulik
Ma küll maksta ei kavatse 99 eek ming 12 tunni telerivaatamise eest. Eks ma marsin siis elioni esindusse ja käsen seal VSB peale keerata. (kahju et tartus ei ela, seal On OFFis töötajad alatasa vahivad formelit)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
14.04.2011 14:16:46
|
|
|
Olen enam kui kindel, et mängus on Viasat siiski. Elionil peaks poogen olema ja suurem summa läheb ju siiski vast vias*tale niikuinii.. Lihtsalt pandi ultimaatumi ette, et kas teete maksmise 30 päevaseks või keerame kraanid kinni. Aga jah eks tõesti võibolla mõni tellis ka salvestamist päevadeks, mil oli midagi tarvis salvestada. ...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.04.2011 14:17:08
|
|
|
Ega vähe neid vist pole kes sedasi F1 vaatavad (paar päeva ja kinni)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
14.04.2011 14:24:04
|
|
|
| Mis kraaksute,kevade lõpp/ suve algul tuleb DIY pakett koos kanalite, neti kiiruse ja telefoni valikuga.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.04.2011 14:27:35
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Ega vähe neid vist pole kes sedasi F1 vaatavad (paar päeva ja kinni) |
Jah... HV's vaatasid ka paljud nii.
Kuigi RTL oli ka heaks abiks, aga ka see jebiti ära.
Seega sisuliselt minu jaoks kadus Elioni mõtekus üldse ära...
Teine idiootsus mis tehti oli see, et 100 ja 12 mega kasutajad maksavad samapalju...seega 12 kasutaja maksab 100 võrgu ehituse kinni ja veel peale ka
Ja eramajas ootad ikka ADSL2+ laiemat levikut.
Jääb loota, et 4G aetakse kiirendatud korras püsti ja, et siis jääb vaba kanal veel suuremaks - kui kodus oleks 5/1 pole enam mingit mõtet elioni nuumata.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
14.04.2011 14:29:35
|
|
|
| jaani8 kirjutas: |
| Mis kraaksute,kevade lõpp/ suve algul tuleb DIY pakett koos kanalite, neti kiiruse ja telefoni valikuga. |
Oot, tegelt ka vee, kus see uudis kirjas on, tahaks lähemalt tutvuda, kanalid, hinnad jne..
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.04.2011 14:32:33
|
|
|
| jaani8 kirjutas: |
| Mis kraaksute,kevade lõpp/ suve algul tuleb DIY pakett koos kanalite, neti kiiruse ja telefoni valikuga. |
Mingi turujutt või tead rohkemat?
väga ei usu et saan VSB valida ja need golfid ja asjad välja jätta.
Kuigi hunniku kanaleid koristaks küll ära, mõnda pole kunagi vaadanudki
Raudmats taoline nagu starmanil hetkel. Valid palju kanaleid soovid jne. Mitte et ise topid listi kokku.
| Magic kirjutas: |
Teine idiootsus mis tehti oli see, et 100 ja 12 mega kasutajad maksavad samapalju...seega 12 kasutaja maksab 100 võrgu ehituse kinni ja veel peale ka
|
tegelikult see 100 mbit/s alla ei huvitagi eriti. endale sobiks täitsa näiteks miski 50/10.
Kuigi mul vist on siiski juba 100 mbit võimalus olemas ootan siis vast veel paar kuud. Näeb millega see elion siis õieti välja tuleb.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
14.04.2011 14:39:54
|
|
|
| ...samas kahtlustan, et see toob kaasa ka pisikese hinnatõusu.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
14.04.2011 16:15:33
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 15.01.2016 20:07:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.04.2011 16:37:27
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Teine idiootsus mis tehti oli see, et 100 ja 12 mega kasutajad maksavad samapalju...seega 12 kasutaja maksab 100 võrgu ehituse kinni ja veel peale ka
|
tegelikult see 100 mbit/s alla ei huvitagi eriti. endale sobiks täitsa näiteks miski 50/10.
Kuigi mul vist on siiski juba 100 mbit võimalus olemas ootan siis vast veel paar kuud. Näeb millega see elion siis õieti välja tuleb. |
No mulle räägiti ka mingitest muutustest... Muidu mul starman+tele2+ruuter wifi jagamiseks tasuvusaeg 4-5 kuud vs varasem elioni pakett. Pärast seda võiks uuesti Elioni poole vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
14.04.2011 16:51:29
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Teine idiootsus mis tehti oli see, et 100 ja 12 mega kasutajad maksavad samapalju...seega 12 kasutaja maksab 100 võrgu ehituse kinni ja veel peale ka
Ja eramajas ootad ikka ADSL2+ laiemat levikut. |
WiMAX kliendid maksavad üldse kõige rohkem väikseima kiiruse eest, niiet...
Pakettides muutused tulevad. Aga mis ja kuidas täpselt pole veel täiesti selge.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
14.04.2011 17:01:40
|
|
|
| tsitaat: |
Uuendame lõppkasutajate hinnakirja
12.04.2011
Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte.
Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte: kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses. Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa.
Antud muudatus puudutab järgimisi TV lisateenuseid:
- TV teemapaketid
- Kuutasulise videolaenutuse paketid
- TV mängud
- Salvestamine |
Ma annan selle asja Tarbijakaitsesse
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.04.2011 17:39:48
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| tsitaat: |
Uuendame lõppkasutajate hinnakirja
12.04.2011
Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte.
Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte: kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses. Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa.
Antud muudatus puudutab järgimisi TV lisateenuseid:
- TV teemapaketid
- Kuutasulise videolaenutuse paketid
- TV mängud
- Salvestamine |
Ma annan selle asja Tarbijakaitsesse  |
mida sa loodad sellega saavutada - keegi ei sunni sind seda teenust tarbima - lepingutingimused on sulle ette teada
mõttetu ennast lolliks teha
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
14.04.2011 18:31:35
|
|
|
| libe kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| tsitaat: |
Uuendame lõppkasutajate hinnakirja
12.04.2011
Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte.
Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte: kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses. Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa.
Antud muudatus puudutab järgimisi TV lisateenuseid:
- TV teemapaketid
- Kuutasulise videolaenutuse paketid
- TV mängud
- Salvestamine |
Ma annan selle asja Tarbijakaitsesse  |
mida sa loodad sellega saavutada - keegi ei sunni sind seda teenust tarbima - lepingutingimused on sulle ette teada
mõttetu ennast lolliks teha |
Mina igastahes toetan. Kaua võib.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.04.2011 18:36:55
|
|
|
korraldage siis endla ees pikett
enne räuskama minemist tarbijakaitsesse, tundke oma ja oma vastase õigusi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
14.04.2011 18:40:47
|
|
|
Ma vaatan juba ammu F1 internetist BBC otseülekannet, suht savi, kas Elion näitab või mitte. Ei kavatse küll F1 vaatamise eest lisa maksma hakata.
Elion digipaketis võiks enamus kanaleid hoopis olemata olla ja selle eest eramajas kiiremat netti pakkuda, aga sellest vist võib ainult unistsda.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.04.2011 18:54:36
|
|
|
Siis kui pakette millel on kuumaks sai teillida päeva kaupa ei kurtnud keegi, nüüd kui kuumaksuline pakett hakkab maksma minimaalselt kuumaksu tahetakse tarbijakaitsesse minna  
selge on see, et 1 päevaks vormeli vaatamiseks oli paketi tellimine sisuliselt pettus ning lisaks suurem koormus infotelefonidele ja süsteemidele, avatakse, suletakse ei ole nii lihtne protsess kui paistab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
14.04.2011 19:03:15
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 15.01.2016 20:07:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
14.04.2011 19:13:41
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Siis kui pakette millel on kuumaks sai teillida päeva kaupa ei kurtnud keegi, nüüd kui kuumaksuline pakett hakkab maksma minimaalselt kuumaksu tahetakse tarbijakaitsesse minna   |
Viha põhjus pole see, et kuumaksuline pakett hakkab kuumakse maksma.Põhjus on see, et raha võetakse ja kasseeritakse teenuse eest mida kasutajal enam reaalselt pole võimalik kasutada .Ja see on enam kui piisav põhjus tarbijakaitsesse pöörduda.
| indrekp kirjutas: |
| selge on see, et 1 päevaks vormeli vaatamiseks oli paketi tellimine sisuliselt pettus. |
Elion sai raha nende päevade eest.Kus see pettus siin on?
| nesta kirjutas: |
| indrekp, seleta mulle palun, kuidas on iseteeninduse kaudu pakettide avamine, sulgemine raske protsess ja koormus? |
+1
Enamus avamisi on läbi teleka.Või keegi tõesti helistab tänapäeva, et ma tahan seda paketti tellida?
Lõpetamised võivad jah pigem 50/50 olla iseteeninduse ja telefoni vahel.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.04.2011 19:16:41
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Siis kui pakette millel on kuumaks sai teillida päeva kaupa ei kurtnud keegi, nüüd kui kuumaksuline pakett hakkab maksma minimaalselt kuumaksu tahetakse tarbijakaitsesse minna   |
Viha põhjus pole see, et kuumaksuline pakett hakkab kuumakse maksma.Põhjus on see, et raha võetakse ja kasseeritakse teenuse eest mida kasutajal enam reaalselt pole võimalik kasutada .Ja see on enam kui piisav põhjus tarbijakaitsesse |
miski ei takista sind digiboksis teenuse taasavamisest - hind ei kasva seetõttu kahekordseks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
14.04.2011 19:56:36
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Igatahes kaebus teele saadetud.Isegi kui midagi sellest ei muutu, siis vähemalt olen midagi teinud mitte järjekordselt koti põhetõmbamist vaikselt nurgas kükitades talunud
Kaebuse saate esitada siin: http://www.tka.riik.ee/1607/ (pöördumise tüübis valige kaebus).
Kui ise ei oska midagi suurt kirja panna, siis PS ja ma annan teksti mille ma teele saatsin  |
mis siin PS'istada - näita meile kõigile kohe mis panid ... teistel ka lihtsam copy-pasteda või sinu mõttekäiku näha
| nesta kirjutas: |
| indrekp, seleta mulle palun, kuidas on iseteeninduse kaudu pakettide avamine, sulgemine raske protsess ja koormus? |
käivita enda arvutis miski rakendus ... ja nüüd käivita seda rakendust 10/100/1000tk korraga - kas on süsteemi koormusel miski vahe
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.04.2011 20:05:53
|
|
|
Võibolla ajan jama, aga krüptovõtmete digiboksile jagamine ja äravõtmine, muutmine igakuiselt ja regulaarselt ei ole just kõige lihtsam... niisamuti arveldamine Viasatiga, kes teab kuidas nemad raha võtavad, võimalik ja arvatavasti iga kliendi pealt ja igakuiselt. Seega jääb kliendile ikkagi valik, kas tellida või mitte tellida, elion ei sunni sind ühte päeva teenust kuumaksu eest kasutama vaid pakub kuumaksulist paketti minimaalselt üheks kuuks, loogiline.
Proovi viasatist sport baltic päevaks saada, sulle tehakse tellimise ja ka lõpetamise eest juba arve..kaasaarvatud kuumaks
Võtke senitoimunud bugi kui soodustust ja head võimalust teenusepakkujat ära kasutada, see mis nüüd tehakse ei ole karistus vaid loomulik tingimuste parandus millest vastavalt seadusele ka etteteavitamine tehti.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.04.2011 20:09:53
|
|
|
Äkki kaebate siis ka selle peale, kuidas te oma "3 päeva" lüketega teenusepakkujat nöörisite?
Igal mündil on paraku kaks poolt...
Ma ei tea küll ViaSat`i hinnapoliitikat teenusepakkujatele, aga ma julgen arvata (tavapraktika alusel)... et võetakse mingi X ajahetkhetk vaatajate arv ja kasseeritakse lepingutasu...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.04.2011 20:18:44
|
|
|
võrdluseks võiks tuua siia kasvõi arvutiprotsessori ostu, kus maksad 3GHz protsessori eest, aga idles jookseb 1,2GHz - reaalselt kasutad 3GHz päevas vast napilt 1h - tarbijakaitse, pikett, revolutsioon hurraaaa
_________________ ☠
viimati muutis libe 14.04.2011 20:27:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.04.2011 20:20:55
|
|
|
| libe kirjutas: |
võrtluseks võiks tuua siia kasvõi arvutiprotsessori ostu, kus maksad 3GHz protsessori eest, aga idles jookseb 1,2GHz - reaalselt kasutad 3GHz päevas vast napilt 1h - tarbijakaitse, pikett, revolutsioon hurraaaa  |
Ermm.... (kuna mul on juba 36h jutti mingisugune katastrofaalne migreen), siis pole ma vast "teravaim pliiats pinalis" , kas sa toetad mu väidet või lükkad selle ümber?
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.04.2011 20:31:38
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| libe kirjutas: |
võrtluseks võiks tuua siia kasvõi arvutiprotsessori ostu, kus maksad 3GHz protsessori eest, aga idles jookseb 1,2GHz - reaalselt kasutad 3GHz päevas vast napilt 1h - tarbijakaitse, pikett, revolutsioon hurraaaa  |
Ermm.... (kuna mul on juba 36h jutti mingisugune katastrofaalne migreen), siis pole ma vast "teravaim pliiats pinalis" , kas sa toetad mu väidet või lükkad selle ümber? |
mu vastus ei arvestanud sinu seisukohta, vaid vastas seisukohale, kus kritiseeriti teenuse hinda põhgusel, et neid huvitab vaid 1 konkreetne ülekanne 2x kuus
ETV'd vaatan ma vähe, kuid maksud laekuvad ikkagi riigikassasse, kust jagatakse osa ringhäälingule
see kui ma VSB'le otse maksu maksan, ei muuda olukorda - vaja on vaadata laiemalt
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
14.04.2011 20:35:32
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| niisamuti arveldamine Viasatiga, kes teab kuidas nemad raha võtavad, võimalik ja arvatavasti iga kliendi pealt ja igakuiselt. |
Loll on see kes vabandust ei leia.Ma võin kah öelda, et ma "kogemata" tellisin kuude kaupa paariks päevaks teemapakette, sest näpp vääratas - mis ei muuda seda veel tõeks
| Etz kirjutas: |
| Äkki kaebate siis ka selle peale, kuidas te oma "3 päeva" lüketega teenusepakkujat nöörisite? |
Jällegi.Mis kliendi poolsest nöörimisest te räägite siin?.Elioni pakett on niigi üks eesti kallimaid ja seda ilma mingite lisateenusteta.Lisateenused otsa sinna, siis ei leia enam kallimat IPTV paketti tavakasutajale üheltki teenusepakkujalt .Ja ärge tulge viimaste nädalalate valguses siia rääkima palju kõrgemast kvaliteedist.Nagu ma ennist märkisin - Elion sai raha nende päevade eest, mis kajastus ka järgmise kuu arvel, seega rääkida siin mingist nöörimisest pole õige.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.04.2011 20:40:08
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| niisamuti arveldamine Viasatiga, kes teab kuidas nemad raha võtavad, võimalik ja arvatavasti iga kliendi pealt ja igakuiselt. |
Loll on see kes vabandust ei leia.Ma võin kah öelda, et ma "kogemata" tellisin kuude kaupa paariks päevaks teemapakette, sest näpp vääratas - mis ei muuda seda veel tõeks
| Etz kirjutas: |
| Äkki kaebate siis ka selle peale, kuidas te oma "3 päeva" lüketega teenusepakkujat nöörisite? |
Jällegi.Mis kliendi poolsest nöörimisest te räägite siin?.Elioni pakett on niigi üks eesti kallimaid ja seda ilma mingite lisateenusteta.Lisateenused otsa sinna, siis ei leia enam kallimat IPTV paketti tavakasutajale üheltki teenusepakkujalt .Ja ärge tulge viimaste nädalalate valguses siia rääkima palju kõrgemast kvaliteedist.Nagu ma ennist märkisin - Elion sai raha nende päevade eest, mis kajastus ka järgmise kuu arvel, seega rääkida siin mingist nöörimisest pole õige. |
ometi ei peetud nöörimiseks ka seda, kui elisa pakkus miinimumkuutasuga mobiilside pakette, kus miinimumtasusse arvutati ka eritariifidega teenused, nagu mingi sõnumimängud internetis
see kõik oli teenusepakkujapoolne vigane leping - teenusepakkuja kandis kahjud, kuid kui nüüd kannad sa ise kahjud, siis nööritakse sind, enne aga oli kõik jumala OK
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.04.2011 20:40:15
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| oli paketi tellimine sisuliselt pettus ning lisaks suurem koormus infotelefonidele ja süsteemidele, avatakse, suletakse ei ole nii lihtne protsess kui paistab. |
Sitad serverid ja asjad elionil siis kui kohe sulgemise/avamise peale kooma jooksevad.
Ja vaata, see ei koormaks neid infotelefone niipalju kui elion oleks nende aastate jooksul suutnud teemapaketi lõpetamise teha samamoodi võimalikuks teleri ekraanil. Nagu näha pole seda tehtud, seega ei tasu ka nutta.
| indrekp kirjutas: |
| Võibolla ajan jama, aga krüptovõtmete digiboksile jagamine ja äravõtmine, muutmine igakuiselt ja regulaarselt ei ole just kõige lihtsam... |
Ei ole kõige lihtsam... Nagu reaalsed inimesed käsitsi igale tellijale ja lõpetajale neid kryptivõtmeid jagaksid/eemaldaksid.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
14.04.2011 21:11:57
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Igatahes kaebus teele saadetud.Isegi kui midagi sellest ei muutu, siis vähemalt olen midagi teinud mitte järjekordselt koti põhetõmbamist vaikselt nurgas kükitades talunud
Kaebuse saate esitada siin: http://www.tka.riik.ee/1607/ (pöördumise tüübis valige kaebus).
Kui ise ei oska midagi suurt kirja panna, siis PS ja ma annan teksti mille ma teele saatsin  |
Lisaks juurde, et kaebuse esitamisel on mõtet siis kui oled tõepoolest teenuse tellinud paariks päevaks ja arve terve kuu eest saanud. Muidu jääd ise lolli seisu TKA ees, sest reaalselt pole sulle liiga tehtud. Mündi teine külg on see, et kui ka TKA reageerib ja teeb Elionile ettekirjutuse siis Elion muudab tingimused selliseks, et isegi peale paketist loobumist näed sa kanaleid edasi kuu lõpuni ja ikka maksad terve kuu eest.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
14.04.2011 21:13:17
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Igatahes kaebus teele saadetud.Isegi kui midagi sellest ei muutu, siis vähemalt olen midagi teinud mitte järjekordselt koti põhetõmbamist vaikselt nurgas kükitades talunud
Kaebuse saate esitada siin: http://www.tka.riik.ee/1607/ (pöördumise tüübis valige kaebus).
Kui ise ei oska midagi suurt kirja panna, siis PS ja ma annan teksti mille ma teele saatsin  |
Lisaks juurde, et kaebuse esitamisel on mõtet siis kui oled tõepoolest teenuse tellinud paariks päevaks ja arve terve kuu eest saanud. Muidu jääd ise lolli seisu TKA ees, sest reaalselt pole sulle liiga tehtud. Mündi teine külg on see, et kui ka TKA reageerib ja teeb Elionile ettekirjutuse siis Elion muudab tingimused selliseks, et isegi peale paketist loobumist näed sa kanaleid edasi kuu lõpuni ja ikka maksad terve kuu eest. |
ma usun, et elion teebki nii, et loobumisel e-teeninduses on miinimum lõpetamise kuupäev tellimise kuupäev +30 päeva...
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.04.2011 21:29:31
|
|
|
Muide kas alguses mitte ei olnud kuumaksulised paketid minimaalselt 30p kuutasuga, siis tuli variant, et saab ka päeva kaupa kuid esmane avamine sulgemine on tasuta, teistkorda sama paketi avamine ja sulgemine 35EEK? Hiljem kadus see mingil põhjusel ära...
Samas see on pigem vormeli ässade protest, süüdistage Viasati, et ta F1 nii kallisse paketti pistis ning TV3 seda enam ei näita, raha läheb nende patta niikuinii.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.04.2011 21:34:03
|
|
|
| miks rtl mujale tõsteti?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.04.2011 21:34:29
|
|
|
krt nad võiks seda F1 kvali ja sõitu otse vähemalt tv6 peal näidata. Samamoodi tasuline kanal ju tegelikult. + saavad krt veel reklaamitulu kh.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.04.2011 22:12:44
|
|
|
| sixkiller kirjutas: |
DigiTV lisapakettide hinna muutus:
| tsitaat: |
Uuendame lõppkasutajate hinnakirja
12.04.2011
Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte.
Alates 12.05.2010 jõustub Elioni lõppkasutajate hinnakirjas TV kuutasulistel lisateenustel uus hinnastamise põhimõte: kui loobute teenuse kasutamisest vähem, kui ühe kuu jooksul (30 päeva) alates teenusega liitumisest, rakendub teenuse kuutasu kogu arveldusperioodi ehk 30 päeva ulatuses. Peale 30-päevast kehtivuse perioodi jätkub tavapärane hinnastamise põhimõte, kus teenuse eest makstavat tasu arvestatakse tarbitud päevade kaupa.
Antud muudatus puudutab järgimisi TV lisateenuseid:
- TV teemapaketid
- Kuutasulise videolaenutuse paketid
- TV mängud
- Salvestamine |
Ehk siis, kui ma nädalavahetusel tahan F1 vaadata Viasat Sport Baltic pealt vaadata, siis nüüd maksan terve kuu eest, endise 1-2 päeva eest??? |
ma nüüd ei saa pihta teie jutule.
teie jutu järgi juba pea aasta kestab selline asi, aga ma tellin siiani päevade kaua ja lõpetan iseteeninduses ja pole kordagi saanud täis arvet
või mul jäi midagi märkamata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
14.04.2011 22:17:01
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| selge on see, et 1 päevaks vormeli vaatamiseks oli paketi tellimine sisuliselt pettus... |
Elion teeb paketi aktiivseks, paneb kinni, ja esitab arve. Kes siin keda "sisuliselt" petab?
Ennem ma nimetaks seda "sisuliselt pettuseks", et Elion ei lase kanaleid ühekaupa tellida või kliendil endale sobivat paketti koostada, ja et oma tarbeks salvestamisele igasuguseid tehnilisi takistusi tehakse.
Samas on selge, et Elion on siin vahendaja rollis. Aga talumehel on kama, kas peksab tsaar ise või mõni käskjalg.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.04.2011 22:25:20
|
|
|
sorry, kuupäevad ajasid segadusse
aga nagu sai teise kohta kirja pandud, siis
põhimõtteliselt nautisin paar kuud elioni hinnalangust-kaotasid hyperkiire maksu ära.
nüüd t*rapead panid fucking kanalile piirangu peale
mida sealt vaadata peale f1 ja ml´i on. mitte halligi
hea meelega kaotaks vähemalt 30 kanalit ära- need 30 kanalit peaks tekitama ju 6€ hinnalanguse kuidagi moodigi
tehku valikpakett-valin, vaatan, maksan, min arve 20 €
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
14.04.2011 22:41:03
|
|
|
kes selle pasa siis kinni maksaks mis seal standardpaketis on.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.04.2011 22:49:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
sorry, kuupäevad ajasid segadusse
aga nagu sai teise kohta kirja pandud, siis
põhimõtteliselt nautisin paar kuud elioni hinnalangust-kaotasid hyperkiire maksu ära.
nüüd t*rapead panid fucking kanalile piirangu peale
mida sealt vaadata peale f1 ja ml´i on. mitte halligi
hea meelega kaotaks vähemalt 30 kanalit ära- need 30 kanalit peaks tekitama ju 6€ hinnalanguse kuidagi moodigi
tehku valikpakett-valin, vaatan, maksan, min arve 20 € |
champions league ja premiere league, fa cup
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|