|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
07.03.2011 19:16:31
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
ehk
Ostame teie isiklikke andmeid 100 kulla eest. |
Seal alienwarearenas on teisigi häid give away värke. Ei tasu nii negatiivne olla
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
07.03.2011 20:13:19
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
ehk
Ostame teie isiklikke andmeid 100 kulla eest. |
Keegi ei käsi sul õiget infot sinna toppida.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
07.03.2011 20:32:24
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
ehk
Ostame teie isiklikke andmeid 100 kulla eest. |
Keegi ei käsi sul õiget infot sinna toppida. |
Samas kui key ära redeemid, siis osaled automaatselt läpaka loosis.
Ja kui sa võidad ja seal mingid päris lambikad andmed on, siis ma arvan et sa ei saa seda läpakat
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
07.03.2011 23:32:11
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
Seal alienwarearenas on teisigi häid give away värke. Ei tasu nii negatiivne olla  |
Selge! Kui nii insaid info, siis liigun lambakarjaga kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
08.03.2011 00:44:58
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
Seal alienwarearenas on teisigi häid give away värke. Ei tasu nii negatiivne olla  |
Selge! Kui nii insaid info, siis liigun lambakarjaga kaasa.  |
Sa oled mingi paranoia kuningas?
Honi coinid sain, sain lolis tasuta champ + skin, betasid pakutud, ei viitsinud võtta, alienware ehk dell on suht mainekas firma ka, niiet ma ei tea, mis jonni sa ajad.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
08.03.2011 09:04:21
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| ArchMage kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
Seal alienwarearenas on teisigi häid give away värke. Ei tasu nii negatiivne olla  |
Selge! Kui nii insaid info, siis liigun lambakarjaga kaasa.  |
Sa oled mingi paranoia kuningas?
Honi coinid sain, sain lolis tasuta champ + skin, betasid pakutud, ei viitsinud võtta, alienware ehk dell on suht mainekas firma ka, niiet ma ei tea, mis jonni sa ajad. |
Seekord ütlesin siiralt.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
08.03.2011 13:24:06
|
|
|
10 proovi mängu läbi ja pean tunnistama et lahkujad otsustasid 8 mängu saatuse ja seda just alguses. Peale esimest killi lahkus minu tiimist raudselt keegi, vist ainult ühe mängu sai nii mängitud lõpuni et 4v4 korralik andmine. Head muljet see kahjuks ei jätnud, ise asi kas see lahkumine on ka parema tasemega mängudes aga arvestades minu õnne 8 juhul 10-nest oli minu tiimis esimene lahkuja siis hektel ei kisu 30$ välja käima selle eest et pärast 15min mängu tead et kaotad sest mingi jobu arvas et Ragequit on lahe
Harjumatu oli see et paljudel tegelastel polnud sellist tugevat skillshoti vaid pigem tapmine toimub gank + stun abil, mis eeldab ka väiksemal määral tiimi tööd aga seda nendes mängudes mis mina mängisin jällegi väga ei näinud, vast ainult siis kui mängiti 5v3 ja neid keda oli 5 olid juba tugevalt 2-4 lvl kõrgemad.
Kuidagi halva maitse jättis suhu see suur lahkujat arv
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
08.03.2011 14:14:53
|
|
|
Ofkoors on "no stats" mängudes leaverid, sest need on täiesti mõttetud mängud. Ma olen teinud "no stats" mängu ainult siis kui olen testinud enda pingi vms. Proovi matchmakingut ja ranked matche siis hoopis teine lugu, usu mind see on ilusti 30$ väärt.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
08.03.2011 14:17:09
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
10 proovi mängu läbi ja pean tunnistama et lahkujad otsustasid 8 mängu saatuse ja seda just alguses. ... Kuidagi halva maitse jättis suhu see suur lahkujat arv  |
NO STATS-i mängudes ongi lahkujate arv väga suur, matchmakingus on see arv minimaalne.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
08.03.2011 16:37:44
|
|
|
No statsis jah lahkujaid päris palju. Sa võid neid trial accounte veel teha ja harjutada. Võta näiteks mõni hea carry ja harjuta seda. Eile tegin just mängu kus 2 vs 5 tegime ära, teised meie tiimist lasid quiti. Skoor oli nh-ga 33 5 15 või midagi taolist.
Igatahes 30$ ei ole palju selle mängu eest. MMi ja tavalist statsi on tore mängida, seal neid quitereid minimaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiiru
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2009
|
09.03.2011 01:50:30
|
|
|
| Kuna nostatsis pole midagi kaalul siis on jah leaverid jne. Stats pelades tahavad ka "lambad" ikkagi võita ja on sunnitud tiimitööd tegema.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
12.03.2011 12:09:14
|
|
|
Lõpetasin nüüd täielikult... vähemalt sügisvaheajani.
Natuke kahju on küll... armastasin Defileri ja Tortureriga mängida ikka.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
17.03.2011 16:38:21
|
|
|
| Mõtlesin mis ma mõtlesin ja otsustasin et annan ikkagi võimaluse sellele mängule, account tehtud. Imelik see et otse krediit kaarti vastu ei võtnud andis mingit errorit aga läbi paypali õnneks sai ilusti hakkama. In game name on Morghat. Lisage sõbraks. Siin paar lehekülge tagasi oli jutuks ka mingi eesti channel kus mingi osa eestlasi istub?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
17.03.2011 18:20:32
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
| Mõtlesin mis ma mõtlesin ja otsustasin et annan ikkagi võimaluse sellele mängule, account tehtud. Imelik see et otse krediit kaarti vastu ei võtnud andis mingit errorit aga läbi paypali õnneks sai ilusti hakkama. In game name on Morghat. Lisage sõbraks. Siin paar lehekülge tagasi oli jutuks ka mingi eesti channel kus mingi osa eestlasi istub? |
Hea ost, aga suht paksu nahaga pead olema, enamus mängijaid on alaealised ja ajavad väga haiget juttu suust välja. (+vingumine ja sõimamine jms)
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
17.03.2011 18:36:42
|
|
|
| eks seda vingumist ja sõimamist oli League of Legendis ka, ma üldiselt ei pane tähele seda. Esimene mäng sain kohe selle osaliseks, et kohe vaja remake teha sest see minu esimene ranked mägn jne jne. Eks hakkan vaikselt mängima ja õppima.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
17.03.2011 19:56:33
|
|
|
See Eesti channel on "impex".
Kas kellelgi veel selline bug, et see uus "rainbow rampage" on üleni roosa(tekstuur puudub)?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
17.03.2011 20:59:47
|
|
|
Casual gamerina, kellel pole mingitki tahet areneda, lihtsalt tahab oma kenas pühapäevas natukene lõbutseda, soovitaks ma mängida küll League of Legendsit... See palju lihtsam ja pisut sõbralikum algajate suhtes. Samas on see tasuta...
Aga tuleb tunnistada, et nii palju kui ma HoNi mängisin (hetkel täiesti mängudevaba), siis oli see väga lõbus, sest ma suutsin puhttõpraid lihtsalt ignoreerida ja minna oma teedpidi.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
24.03.2011 15:30:07
|
|
|
Kas keegi on juba enda 200 coini kätte ka saanud? Lubati 24.dal, ikka pole
Reedel tuleb uus hero.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
24.03.2011 20:44:34
|
|
|
| Cancel your weekend plans because the forecast says it’s the perfect weather to get your Game HoN! New HoN accounts are $10 and players will earn DOUBLE the coins by playing Matchmaking from NOW until Sunday, 3/27 at 11:59 PM EST. More details on the $10 HoN Account and Double Matchmaking Coin Weekend here: http://www.heroesofnewerth.com/
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
24.03.2011 21:48:23
|
|
|
| crazyxman kirjutas: |
| Cancel your weekend plans because the forecast says it’s the perfect weather to get your Game HoN! New HoN accounts are $10 and players will earn DOUBLE the coins by playing Matchmaking from NOW until Sunday, 3/27 at 11:59 PM EST. More details on the $10 HoN Account and Double Matchmaking Coin Weekend here: http://www.heroesofnewerth.com/ |
See on küll tore
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiiru
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2009
|
25.03.2011 05:19:06
|
|
|
| Hi, I apologize for the confusion, but our main card processor no longer accepts payments from your region, and is giving you an incorrect error message. You will still be able to purchase hon, but will need to buy an account through one of our official resellers
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
25.03.2011 15:01:09
|
|
|
| Hiiru kirjutas: |
| Hi, I apologize for the confusion, but our main card processor no longer accepts payments from your region, and is giving you an incorrect error message. You will still be able to purchase hon, but will need to buy an account through one of our official resellers |
Ostsin ka täna ühe kasutaja sõbrale, ja tuli ka errorThere has been an error in your submission! Please fix the following issues and re-submit. 0: Could not authorize transaction.), aga õnneks oli PayPali kasutaja olemas ja sai ilusti accoundi kätte.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
25.03.2011 17:34:10
|
|
|
| Mul oli sama, ainult läbi Paypaly sai, otse krediit kaardiga oli error ees ja error taga.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
25.03.2011 17:39:06
|
|
|
No kuda uus hero on ?
Ja 00 00 rune ei tule... See muudab nii mõndagi alguses....
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
25.03.2011 21:03:09
|
|
|
| Niipalju kui mina seda näinud olen, suht selline mehh hero. Nad võiksid tema teleport skillile mingi limiidi peale panna, 3 vms, sest muidu terve mäpp seda jama täis.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
30.03.2011 08:35:39
|
|
|
väga op hero tundus...midis täielik omang+mega hea ganker(ult nagu arachnal aga ei kao ära ) aga nüüd vist mingi patchiga nerfitud...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
02.04.2011 13:52:17
|
|
|
http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=240602
Okey let`s get this thing starting guys.
A lot of people are getting tired of Matchmaking games (for obvious reasons).
Therefore I'd say that it's about time for inhouse gather to get started in HoN.
First some info about us and what we have done so far.
*hon.gc ( http://hon.planet.ee/ ) was made by the same ppl who made dota.gc( http://www.dota-gc.com/ ), wich is very popular dota inhouse league in EU.
*We got working IRC bot with its own rating system.
*In the near future we might make our own ventrilo server aswell...
About the Gather.
The gather games are going to be played on EU-servers.
That said, people from outside Europe are welcome to come and play aslong as they can handle the delay or
they can just make their own privatelist and play in that server what they like the most.
The games are going to be hosted with NO STATS.
We are aiming for the skill level to be atleast medium (1750+ PSR/MMR).
As i said earlier the bot has some realy awesome features:
*Trueskill ( The TrueSkillâ„¢ ranking system is a skill based ranking system for Xbox Live developed at Microsoft Research.
http://research.microsoft.com/en-us/projects/trueskill/ )
*teamplay
*Having trouble getting game started in pub with all your friends locked in your team?
It isn't problem here, we got friendlist which increases chances getting in the same team or better yet you can play captain mode where you can pick players you like.
*Teams are made based on ur gather stats not ur hon stats.
*And much more...
So if you are interested to join our pickup, just head over to our channel #hon.gc @quakenet
For those who have never used mIRC:
1) Download and install mIRC ( http://www.mirc.com/ )
2) Run it, and in Options (the window that appears when you load) select Servers under Connect on the left hand side.
3) Set Network to QuakeNet.
4) Set Server to Quakenet - Random UK Server.
5) Click Connect to Server.
6) Register your nickname by doing the following
type /msg Q HELLO <youremail> <youremail>.
e.g /msg Q HELLO scuzzmonkey69@hotmail.com scuzzmonkey69@hotmail.com
7) Q will then send an email containing your new account details, click the link in the email to get your password.
8) Enter the Auth command given to you in this email.
/msg Q@CServe.quakenet.org AUTH {Your Username} {Your Password}
e.g. /msg Q@CServe.quakenet.org AUTH scuzzmonkey abc
9) Once Authed change your password to something you can actually remember by typing
/msg Q@CServe.quakenet.org NEWPASS oldpassword newpassword newpassword
e.g /msg Q@CServe.quakenet.org NEWPASS abc def def
10) Press Alt+O to bring up the options box again, then go to Connect > Options > Perform.
11) Tick the "Enable Perform on Connect" box.
12) Enter your auth code in the text box labeled Perfrom Commands:
/msg Q@CServe.quakenet.org AUTH {Your Username} {Your Password}
e.g /msg Q@CServe.quakenet.org AUTH scuzzmonkey def
13) Make sure Network is set to All Networks.
14) Click OK.
15) Finally when you have successfully done all the previous steps then you can join our channel #hon.gc.
You can join the channel by clicking on #hon.gc or typing /join #hon.gc in your IRC client. |
Ehk siis gather mis on tuntud juba ammustest dota aegadest . Hetkel on 2päeva up olnud jälle vanasti oli 500 mängu kuus kui see toimis honni alguse poole.Soovitan kõigile sealt võib leida 1500 psr lowblowsi kui ka selliseid star playasi nagu paulike ja junker .
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
02.04.2011 14:30:54
|
|
|
| dsg kirjutas: |
| selliseid star playasi nagu paulike ja junker . |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
02.04.2011 23:57:57
|
|
|
Mis siis selle 00 00 ruuni kaotamisega muutus? (ma ebaaktiivne, ei mängi) Huvitab ennastki.
| dsg kirjutas: |
| selliseid star playasi nagu paulike ja junker . |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
03.04.2011 01:56:33
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
Mis siis selle 00 00 ruuni kaotamisega muutus? (ma ebaaktiivne, ei mängi) Huvitab ennastki.
| dsg kirjutas: |
| selliseid star playasi nagu paulike ja junker . |
 |
Kõik sibavad ilusti enda toweri alla ja ootavad creepe .
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
03.04.2011 15:56:26
|
|
|
| See on ainult hea, et 00:00 ruun ära kaotati. Rohkem skillipõhisem, muidu üks vend saab DD ja freefarmib midis.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
05.04.2011 15:53:53
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
| Mis siis selle 00 00 ruuni kaotamisega muutus? (ma ebaaktiivne, ei mängi) Huvitab ennastki. |
Saab lihtsamalt level 1 Kongorit tappa.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kunnar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
06.04.2011 07:13:40
|
|
|
| kaks kontot oleks ära müüa, kel huvi PS!
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
07.04.2011 22:37:33
|
|
|
Uus hero. Natuke female engit on ka näha.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
07.04.2011 23:18:02
|
|
|
| Saiapäts kirjutas: |
| Uus hero. Natuke female engit on ka näha. |
Näha miine ka, paned maha, vastane satub lähedale, hakkavad jälitama ja plahvatavad. Videos oli näha maksimum 4tk üksteises otsas, arvatavasti asendab Engie turreti.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006

|
08.04.2011 00:15:48
|
|
|
| Tonsor, Techies are back!
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
08.04.2011 00:58:58
|
|
|
Kas on võimalik chat ingame ära keelata? Liiga palju lapsi ajavad liiga lolli juttu, muidu hea mäng.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
08.04.2011 01:42:13
|
|
|
| peaks olema /ignorechat
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
08.04.2011 09:57:00
|
|
|
| /ignore add <playername> abx idiootide möla vähendamiseks
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
08.04.2011 14:14:01
|
|
|
kas nii, et saa, et ignore all all time?
Ei viitsi mingeid leiutisi koguaeg sisse lüüa. Milleks chat, pingiga suhtleb kogu suhtlemise ära.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
08.04.2011 14:42:38
|
|
|
| Noname kirjutas: |
kas nii, et saa, et ignore all all time?
Ei viitsi mingeid leiutisi koguaeg sisse lüüa. Milleks chat, pingiga suhtleb kogu suhtlemise ära. |
Honi foorumist siis selline asi:
If you want to completely remove in game chat do this
ctrl+f8 to open console
type "cg_drawchat 0"
this will remove all forms of chat from teh game. Just remember when you want to turn chat back on go
ctrl+f8
type "cg_drawchat 1"
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
08.04.2011 17:36:11
|
|
|
Huvitav mis mootori peal see Hon on, kunagi esimene Return To castle wolfenstein tahtis sarnaseid käeske, seal oli näiteks /cg_drawfps 1
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
08.04.2011 18:13:59
|
|
|
| Nende enda engine.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
outcast
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2003
|
08.04.2011 19:54:10
|
|
|
maybe configuration game (settings video sv_ prefixiga, file system fs_ asjadele )
_________________ www.lemps.pri.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dsg
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2007
|
08.04.2011 20:29:55
|
|
|
| Keegi haapsalu lännile honni läheb? Kui kellelgi paide või pärnu kandist autos vaba kohta on siis võiks mingi bensu raha maksta
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slingshot
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2009
|
09.04.2011 16:12:38
|
|
|
| ostaks odavalt hon acci..ps !
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
11.04.2011 15:25:42
|
|
|
Aga palun, väga odav on: http://www.heroesofnewerth.com/
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
13.04.2011 18:49:37
|
|
|
| Kõik alt avatarid ainult täna 25% off.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
14.04.2011 01:38:06
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| Kõik alt avatarid ainult täna 25% off. |
haha, keegi ostab ka neid`?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
14.04.2011 02:59:40
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| Tonsor kirjutas: |
| Kõik alt avatarid ainult täna 25% off. |
haha, keegi ostab ka neid`? |
Miks ei peaks?
Coine saab ju MatchMakingust tasuta..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|