Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 19:16:31 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Tonsor kirjutas:
http://www.alienwarearena.com/giveaway/hon

100 kulda.

ehk

Ostame teie isiklikke andmeid 100 kulla eest.


Seal alienwarearenas on teisigi häid give away värke. Ei tasu nii negatiivne olla icon_cry.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 20:13:19 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Tonsor kirjutas:
http://www.alienwarearena.com/giveaway/hon

100 kulda.

ehk

Ostame teie isiklikke andmeid 100 kulla eest.

Keegi ei käsi sul õiget infot sinna toppida.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 07.03.2011 20:32:24 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
ArchMage kirjutas:
Tonsor kirjutas:
http://www.alienwarearena.com/giveaway/hon

100 kulda.

ehk

Ostame teie isiklikke andmeid 100 kulla eest.

Keegi ei käsi sul õiget infot sinna toppida.

Samas kui key ära redeemid, siis osaled automaatselt läpaka loosis.

Ja kui sa võidad ja seal mingid päris lambikad andmed on, siis ma arvan et sa ei saa seda läpakat icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 23:32:11 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Seal alienwarearenas on teisigi häid give away värke. Ei tasu nii negatiivne olla icon_cry.gif

Selge! Kui nii insaid info, siis liigun lambakarjaga kaasa. icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 00:44:58 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
t2ring kirjutas:
Seal alienwarearenas on teisigi häid give away värke. Ei tasu nii negatiivne olla icon_cry.gif

Selge! Kui nii insaid info, siis liigun lambakarjaga kaasa. icon_lol.gif

Sa oled mingi paranoia kuningas?
Honi coinid sain, sain lolis tasuta champ + skin, betasid pakutud, ei viitsinud võtta, alienware ehk dell on suht mainekas firma ka, niiet ma ei tea, mis jonni sa ajad.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 09:04:21 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
ArchMage kirjutas:
t2ring kirjutas:
Seal alienwarearenas on teisigi häid give away värke. Ei tasu nii negatiivne olla icon_cry.gif

Selge! Kui nii insaid info, siis liigun lambakarjaga kaasa. icon_lol.gif

Sa oled mingi paranoia kuningas?
Honi coinid sain, sain lolis tasuta champ + skin, betasid pakutud, ei viitsinud võtta, alienware ehk dell on suht mainekas firma ka, niiet ma ei tea, mis jonni sa ajad.

Seekord ütlesin siiralt.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 13:24:06 vasta tsitaadiga

10 proovi mängu läbi ja pean tunnistama et lahkujad otsustasid 8 mängu saatuse ja seda just alguses. Peale esimest killi lahkus minu tiimist raudselt keegi, vist ainult ühe mängu sai nii mängitud lõpuni et 4v4 korralik andmine. Head muljet see kahjuks ei jätnud, ise asi kas see lahkumine on ka parema tasemega mängudes aga arvestades minu õnne 8 juhul 10-nest oli minu tiimis esimene lahkuja siis hektel ei kisu 30$ välja käima selle eest et pärast 15min mängu tead et kaotad sest mingi jobu arvas et Ragequit on lahe thumbs_down.gif
Harjumatu oli see et paljudel tegelastel polnud sellist tugevat skillshoti vaid pigem tapmine toimub gank + stun abil, mis eeldab ka väiksemal määral tiimi tööd aga seda nendes mängudes mis mina mängisin jällegi väga ei näinud, vast ainult siis kui mängiti 5v3 ja neid keda oli 5 olid juba tugevalt 2-4 lvl kõrgemad.
Kuidagi halva maitse jättis suhu see suur lahkujat arv icon_sad.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 08.03.2011 14:14:53 vasta tsitaadiga

Ofkoors on "no stats" mängudes leaverid, sest need on täiesti mõttetud mängud. Ma olen teinud "no stats" mängu ainult siis kui olen testinud enda pingi vms. Proovi matchmakingut ja ranked matche siis hoopis teine lugu, usu mind see on ilusti 30$ väärt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 14:17:09 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
10 proovi mängu läbi ja pean tunnistama et lahkujad otsustasid 8 mängu saatuse ja seda just alguses. ... Kuidagi halva maitse jättis suhu see suur lahkujat arv icon_sad.gif


NO STATS-i mängudes ongi lahkujate arv väga suur, matchmakingus on see arv minimaalne.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 08.03.2011 16:37:44 vasta tsitaadiga

No statsis jah lahkujaid päris palju. Sa võid neid trial accounte veel teha ja harjutada. Võta näiteks mõni hea carry ja harjuta seda. Eile tegin just mängu kus 2 vs 5 tegime ära, teised meie tiimist lasid quiti. Skoor oli nh-ga 33 5 15 või midagi taolist.

Igatahes 30$ ei ole palju selle mängu eest. MMi ja tavalist statsi on tore mängida, seal neid quitereid minimaalselt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 01:50:30 vasta tsitaadiga

Kuna nostatsis pole midagi kaalul siis on jah leaverid jne. Stats pelades tahavad ka "lambad" ikkagi võita ja on sunnitud tiimitööd tegema.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 12:09:14 vasta tsitaadiga

Lõpetasin nüüd täielikult... vähemalt sügisvaheajani.
Natuke kahju on küll... armastasin Defileri ja Tortureriga mängida ikka.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 16:38:21 vasta tsitaadiga

Mõtlesin mis ma mõtlesin ja otsustasin et annan ikkagi võimaluse sellele mängule, account tehtud. Imelik see et otse krediit kaarti vastu ei võtnud andis mingit errorit aga läbi paypali õnneks sai ilusti hakkama. In game name on Morghat. Lisage sõbraks. Siin paar lehekülge tagasi oli jutuks ka mingi eesti channel kus mingi osa eestlasi istub?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 18:20:32 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
Mõtlesin mis ma mõtlesin ja otsustasin et annan ikkagi võimaluse sellele mängule, account tehtud. Imelik see et otse krediit kaarti vastu ei võtnud andis mingit errorit aga läbi paypali õnneks sai ilusti hakkama. In game name on Morghat. Lisage sõbraks. Siin paar lehekülge tagasi oli jutuks ka mingi eesti channel kus mingi osa eestlasi istub?
Hea ost, aga suht paksu nahaga pead olema, enamus mängijaid on alaealised ja ajavad väga haiget juttu suust välja. (+vingumine ja sõimamine jms)
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 18:36:42 vasta tsitaadiga

eks seda vingumist ja sõimamist oli League of Legendis ka, ma üldiselt ei pane tähele seda. Esimene mäng sain kohe selle osaliseks, et kohe vaja remake teha sest see minu esimene ranked mägn jne jne. Eks hakkan vaikselt mängima ja õppima.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 17.03.2011 19:56:33 vasta tsitaadiga

See Eesti channel on "impex".

Kas kellelgi veel selline bug, et see uus "rainbow rampage" on üleni roosa(tekstuur puudub)?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 20:59:47 vasta tsitaadiga

Casual gamerina, kellel pole mingitki tahet areneda, lihtsalt tahab oma kenas pühapäevas natukene lõbutseda, soovitaks ma mängida küll League of Legendsit... See palju lihtsam ja pisut sõbralikum algajate suhtes. Samas on see tasuta...
Aga tuleb tunnistada, et nii palju kui ma HoNi mängisin (hetkel täiesti mängudevaba), siis oli see väga lõbus, sest ma suutsin puhttõpraid lihtsalt ignoreerida ja minna oma teedpidi.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 24.03.2011 15:30:07 vasta tsitaadiga

Kas keegi on juba enda 200 coini kätte ka saanud? Lubati 24.dal, ikka pole icon_sad.gif

Reedel tuleb uus hero.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 24.03.2011 20:44:34 vasta tsitaadiga

Cancel your weekend plans because the forecast says it’s the perfect weather to get your Game HoN! New HoN accounts are $10 and players will earn DOUBLE the coins by playing Matchmaking from NOW until Sunday, 3/27 at 11:59 PM EST. More details on the $10 HoN Account and Double Matchmaking Coin Weekend here: http://www.heroesofnewerth.com/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 24.03.2011 21:48:23 vasta tsitaadiga

crazyxman kirjutas:
Cancel your weekend plans because the forecast says it’s the perfect weather to get your Game HoN! New HoN accounts are $10 and players will earn DOUBLE the coins by playing Matchmaking from NOW until Sunday, 3/27 at 11:59 PM EST. More details on the $10 HoN Account and Double Matchmaking Coin Weekend here: http://www.heroesofnewerth.com/


See on küll tore thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2011 05:19:06 vasta tsitaadiga

Hi, I apologize for the confusion, but our main card processor no longer accepts payments from your region, and is giving you an incorrect error message. You will still be able to purchase hon, but will need to buy an account through one of our official resellers
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2011 15:01:09 vasta tsitaadiga

Hiiru kirjutas:
Hi, I apologize for the confusion, but our main card processor no longer accepts payments from your region, and is giving you an incorrect error message. You will still be able to purchase hon, but will need to buy an account through one of our official resellers


Ostsin ka täna ühe kasutaja sõbrale, ja tuli ka errorThere has been an error in your submission! Please fix the following issues and re-submit. 0: Could not authorize transaction.), aga õnneks oli PayPali kasutaja olemas ja sai ilusti accoundi kätte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2011 17:34:10 vasta tsitaadiga

Mul oli sama, ainult läbi Paypaly sai, otse krediit kaardiga oli error ees ja error taga.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 25.03.2011 17:39:06 vasta tsitaadiga

No kuda uus hero on ?

Ja 00 00 rune ei tule... See muudab nii mõndagi alguses....

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 25.03.2011 21:03:09 vasta tsitaadiga

Niipalju kui mina seda näinud olen, suht selline mehh hero. Nad võiksid tema teleport skillile mingi limiidi peale panna, 3 vms, sest muidu terve mäpp seda jama täis.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 08:35:39 vasta tsitaadiga

väga op hero tundus...midis täielik omang+mega hea ganker(ult nagu arachnal aga ei kao ära icon_biggrin.gif) aga nüüd vist mingi patchiga nerfitud...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 02.04.2011 13:52:17 vasta tsitaadiga

http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=240602
Okey let`s get this thing starting guys.

A lot of people are getting tired of Matchmaking games (for obvious reasons).
Therefore I'd say that it's about time for inhouse gather to get started in HoN.

First some info about us and what we have done so far.

*hon.gc ( http://hon.planet.ee/ ) was made by the same ppl who made dota.gc( http://www.dota-gc.com/ ), wich is very popular dota inhouse league in EU.
*We got working IRC bot with its own rating system.
*In the near future we might make our own ventrilo server aswell...

About the Gather.

The gather games are going to be played on EU-servers.
That said, people from outside Europe are welcome to come and play aslong as they can handle the delay or
they can just make their own privatelist and play in that server what they like the most.
The games are going to be hosted with NO STATS.

We are aiming for the skill level to be atleast medium (1750+ PSR/MMR).

As i said earlier the bot has some realy awesome features:

*Trueskill ( The TrueSkillâ„¢ ranking system is a skill based ranking system for Xbox Live developed at Microsoft Research.
http://research.microsoft.com/en-us/projects/trueskill/ )
*teamplay
*Having trouble getting game started in pub with all your friends locked in your team?
It isn't problem here, we got friendlist which increases chances getting in the same team or better yet you can play captain mode where you can pick players you like.
*Teams are made based on ur gather stats not ur hon stats.
*And much more...

So if you are interested to join our pickup, just head over to our channel #hon.gc @quakenet

For those who have never used mIRC:

1) Download and install mIRC ( http://www.mirc.com/ )
2) Run it, and in Options (the window that appears when you load) select Servers under Connect on the left hand side.
3) Set Network to QuakeNet.
4) Set Server to Quakenet - Random UK Server.
5) Click Connect to Server.
6) Register your nickname by doing the following

type /msg Q HELLO <youremail> <youremail>.
e.g /msg Q HELLO scuzzmonkey69@hotmail.com scuzzmonkey69@hotmail.com

7) Q will then send an email containing your new account details, click the link in the email to get your password.
8) Enter the Auth command given to you in this email.

/msg Q@CServe.quakenet.org AUTH {Your Username} {Your Password}
e.g. /msg Q@CServe.quakenet.org AUTH scuzzmonkey abc

9) Once Authed change your password to something you can actually remember by typing

/msg Q@CServe.quakenet.org NEWPASS oldpassword newpassword newpassword
e.g /msg Q@CServe.quakenet.org NEWPASS abc def def

10) Press Alt+O to bring up the options box again, then go to Connect > Options > Perform.
11) Tick the "Enable Perform on Connect" box.
12) Enter your auth code in the text box labeled Perfrom Commands:

/msg Q@CServe.quakenet.org AUTH {Your Username} {Your Password}
e.g /msg Q@CServe.quakenet.org AUTH scuzzmonkey def

13) Make sure Network is set to All Networks.
14) Click OK.
15) Finally when you have successfully done all the previous steps then you can join our channel #hon.gc.
You can join the channel by clicking on #hon.gc or typing /join #hon.gc in your IRC client.

Ehk siis gather mis on tuntud juba ammustest dota aegadest . Hetkel on 2päeva up olnud jälle vanasti oli 500 mängu kuus kui see toimis honni alguse poole.Soovitan kõigile sealt võib leida 1500 psr lowblowsi kui ka selliseid star playasi nagu paulike ja junker .
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 14:30:54 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
selliseid star playasi nagu paulike ja junker .


Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 23:57:57 vasta tsitaadiga

Mis siis selle 00 00 ruuni kaotamisega muutus? (ma ebaaktiivne, ei mängi) Huvitab ennastki.

dsg kirjutas:
selliseid star playasi nagu paulike ja junker .

icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 03.04.2011 01:56:33 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Mis siis selle 00 00 ruuni kaotamisega muutus? (ma ebaaktiivne, ei mängi) Huvitab ennastki.

dsg kirjutas:
selliseid star playasi nagu paulike ja junker .

icon_lol.gif


Kõik sibavad ilusti enda toweri alla ja ootavad creepe thumbs_down.gif .
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 03.04.2011 15:56:26 vasta tsitaadiga

See on ainult hea, et 00:00 ruun ära kaotati. Rohkem skillipõhisem, muidu üks vend saab DD ja freefarmib midis.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 05.04.2011 15:53:53 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Mis siis selle 00 00 ruuni kaotamisega muutus? (ma ebaaktiivne, ei mängi) Huvitab ennastki.

Saab lihtsamalt level 1 Kongorit tappa. icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 07:13:40 vasta tsitaadiga

kaks kontot oleks ära müüa, kel huvi PS!
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 07.04.2011 22:37:33 vasta tsitaadiga

Uus hero. Natuke female engit on ka näha.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 23:18:02 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
Uus hero. Natuke female engit on ka näha.

Näha miine ka, paned maha, vastane satub lähedale, hakkavad jälitama ja plahvatavad. Videos oli näha maksimum 4tk üksteises otsas, arvatavasti asendab Engie turreti.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 00:15:48 vasta tsitaadiga

Tonsor, Techies are back!
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 00:58:58 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik chat ingame ära keelata? Liiga palju lapsi ajavad liiga lolli juttu, muidu hea mäng.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 01:42:13 vasta tsitaadiga

peaks olema /ignorechat
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 08.04.2011 09:57:00 vasta tsitaadiga

/ignore add <playername> abx idiootide möla vähendamiseks
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 14:14:01 vasta tsitaadiga

kas nii, et saa, et ignore all all time?

Ei viitsi mingeid leiutisi koguaeg sisse lüüa. Milleks chat, pingiga suhtleb kogu suhtlemise ära.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 14:42:38 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
kas nii, et saa, et ignore all all time?

Ei viitsi mingeid leiutisi koguaeg sisse lüüa. Milleks chat, pingiga suhtleb kogu suhtlemise ära.


Honi foorumist siis selline asi:

If you want to completely remove in game chat do this

ctrl+f8 to open console
type "cg_drawchat 0"

this will remove all forms of chat from teh game. Just remember when you want to turn chat back on go

ctrl+f8
type "cg_drawchat 1"
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 17:36:11 vasta tsitaadiga

Huvitav mis mootori peal see Hon on, kunagi esimene Return To castle wolfenstein tahtis sarnaseid käeske, seal oli näiteks /cg_drawfps 1
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 18:13:59 vasta tsitaadiga

Nende enda engine.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 08.04.2011 19:54:10 vasta tsitaadiga

maybe configuration game (settings video sv_ prefixiga, file system fs_ asjadele )
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 08.04.2011 20:29:55 vasta tsitaadiga

Keegi haapsalu lännile honni läheb? Kui kellelgi paide või pärnu kandist autos vaba kohta on siis võiks mingi bensu raha maksta
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slingshot
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2009




sõnum 09.04.2011 16:12:38 vasta tsitaadiga

ostaks odavalt hon acci..ps !
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 15:25:42 vasta tsitaadiga

Aga palun, väga odav on: http://www.heroesofnewerth.com/
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 18:49:37 vasta tsitaadiga

Kõik alt avatarid ainult täna 25% off.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 01:38:06 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Kõik alt avatarid ainult täna 25% off.
haha, keegi ostab ka neid`?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 14.04.2011 02:59:40 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Tonsor kirjutas:
Kõik alt avatarid ainult täna 25% off.
haha, keegi ostab ka neid`?


Miks ei peaks?

Coine saab ju MatchMakingust tasuta..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.