Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 22:51:06 vasta tsitaadiga

eu.battle.net
logid sisse,
SCII vali
ja

Ehk on see mida mõtled?

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2011 08:28:55 vasta tsitaadiga

kasutajanime saab jah muuta, RealID-d ei saa. Esimene kasutajanime vahetus on tasuta, edasi on vist tasulised nagu olen aru saanud.

Tegelikult nüüd, kus pisut olen 2v2 randomit teinud ma tõesti ei imesta, et tumbuser karjub icon_biggrin.gif Mõningad ajavad karjuma tõepoolest icon_razz.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Insomnia
HV kasutaja
Insomnia

liitunud: 23.02.2005




sõnum 06.04.2011 01:01:00 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:


Tere hallsilm pole kaua näinud icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 03:58:46 vasta tsitaadiga

Ähk puhk. 2 viimase päevaga üks 30 mängu tehtud.

Tegin selle hooaja placement matchid ka ära, kuigi kaotasin 4v4 mängus, pisteti mind ikka silverisse?!
Huvitan kuidas ma nüüd bronze'i tagasi saan.

Aga muidu peaks vist otsima välja mikrofoni ja võtma kellegi eestlasega tiimi, see mängimise ajal umbkeelse poolakaga klaveritoksimine ei ole see.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 06.04.2011 15:31:57 vasta tsitaadiga

Ma ilma mikrofoni ja eestlasest tiimikaaslasetta ei viitsigi mängida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 16:01:54 vasta tsitaadiga

Kas seda 7 tunni key-d ei ole enam kellelgi üle. Tahaks sõbraga teha, aga ta ei raatsi osta. :)
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 17:12:47 vasta tsitaadiga

Ma annan 2€ 7h key ära.
- Üks lännu, üks alles.

Eks ta kallis ole aga mäng ole hea kah. icon_wink.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 06.04.2011 21:07:25 vasta tsitaadiga

lol
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BWguru
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 22:23:54 vasta tsitaadiga

eerik7 kirjutas:
tumbuser kirjutas:
Vanas SC oli vaid üks noor tüüp kes sinu vastu sai. Võibolla ta mängib? Noorur Heintz igatahes mängib, miks mitte ka tema. Nädalad tagasi tuli kokku 5 vana SC pelajat, istusime bowlingusaalis ja sotsialiseerusime. Mõned neist olid üsna head mängijad vanasti.


Eestis ei olnud kedagi, kes minu vastu oleks õiges mänguseerias (mitte 1v2 või 1v3) võitnud. woody võitis mind paar korda tvp (arvan, et woody vastu mängisin kokku umbes 100 mängu nende aastate vältel), see on vist parim tulemus est-1'st (mu pvt oli väga hea sel ajal isegi).

See, mis tase oli vanasti bnet euros, on nüüd iccupi serveris rank d. Ehk üks madalamaid:)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 15:50:20 vasta tsitaadiga

Kes praegu tahab osta siis on päris hea soodukas, 25 naela
http://www.game.co.uk/Games/PC-Games-and-Downloads/Strategy-Real-Time/StarCraft-II-Wings-of-Liberty/~r331102/?s=starcraft
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 17:14:38 vasta tsitaadiga

http://eu.battle.net/sc2/en/blog/2129869#blog
Official modid. Achievementitega ja puha.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 18:43:34 vasta tsitaadiga

Tulidki lõpuks välja, tegija. thumbs_up.gif Tõmmata tuleb in-game?
Mingi DOTA sarnane asi pidi ka üks hetk tulema.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.04.2011 18:53:52 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Tulidki lõpuks välja, tegija. thumbs_up.gif Tõmmata tuleb in-game?
Mingi DOTA sarnane asi pidi ka üks hetk tulema.
nagu tavaline custum map, joinid ja ta tõmbab
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 08.04.2011 19:13:55 vasta tsitaadiga

BWguru kirjutas:
eerik7 kirjutas:
tumbuser kirjutas:
Vanas SC oli vaid üks noor tüüp kes sinu vastu sai. Võibolla ta mängib? Noorur Heintz igatahes mängib, miks mitte ka tema. Nädalad tagasi tuli kokku 5 vana SC pelajat, istusime bowlingusaalis ja sotsialiseerusime. Mõned neist olid üsna head mängijad vanasti.


Eestis ei olnud kedagi, kes minu vastu oleks õiges mänguseerias (mitte 1v2 või 1v3) võitnud. woody võitis mind paar korda tvp (arvan, et woody vastu mängisin kokku umbes 100 mängu nende aastate vältel), see on vist parim tulemus est-1'st (mu pvt oli väga hea sel ajal isegi).

See, mis tase oli vanasti bnet euros, on nüüd iccupi serveris rank d. Ehk üks madalamaid:)


ma ei usu, et sa tead, mis bnet euro kõrge tase üldse oli ;p. aga ma kujutan ette, et sa tead, mis iccuppi madalaim tase on küll.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 19:15:49 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Mingi DOTA sarnane asi pidi ka üks hetk tulema.
Kui see vaid midagi League of Legendsiga rivaalitsevat oleks, siis võib sellest midagi väga vägevat kujuneda icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BWguru
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 15:10:06 vasta tsitaadiga

eerik7 kirjutas:
BWguru kirjutas:
eerik7 kirjutas:
tumbuser kirjutas:
Vanas SC oli vaid üks noor tüüp kes sinu vastu sai. Võibolla ta mängib? Noorur Heintz igatahes mängib, miks mitte ka tema. Nädalad tagasi tuli kokku 5 vana SC pelajat, istusime bowlingusaalis ja sotsialiseerusime. Mõned neist olid üsna head mängijad vanasti.


Eestis ei olnud kedagi, kes minu vastu oleks õiges mänguseerias (mitte 1v2 või 1v3) võitnud. woody võitis mind paar korda tvp (arvan, et woody vastu mängisin kokku umbes 100 mängu nende aastate vältel), see on vist parim tulemus est-1'st (mu pvt oli väga hea sel ajal isegi).

See, mis tase oli vanasti bnet euros, on nüüd iccupi serveris rank d. Ehk üks madalamaid:)


ma ei usu, et sa tead, mis bnet euro kõrge tase üldse oli ;p. aga ma kujutan ette, et sa tead, mis iccuppi madalaim tase on küll.

Ma usun, et sa õitsesid omal ajal, aga bws tase on selle ajaga kahe-kolmekordistunud.
Neid vanu strateegiaid enam ei kasutatagi väga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 11.04.2011 08:32:25 vasta tsitaadiga

strateegilised muutused on toimunud uute kaartide näol (selles valdkonnas on kerge end up-to-date viia), samas pole mängijate kiirus/osavus suures hulgas muutunud juba aastaid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Derbyster
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2010




sõnum 11.04.2011 11:10:52 vasta tsitaadiga

Minu arust on mängijate tase viimase 6 kuu jooksul massiliselt tõusnud. Samuti on skilli vahed minimaalsed. Loomulikult on ka uued mapid gameplay paremaks muutnud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BWguru
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 13:01:37 vasta tsitaadiga

eerik7 kirjutas:
strateegilised muutused on toimunud uute kaartide näol (selles valdkonnas on kerge end up-to-date viia), samas pole mängijate kiirus/osavus suures hulgas muutunud juba aastaid.

ja sa tead seda....kuidas?
Ma olen reglaarselt bw pelanud. See mis vanasti oli iccupis b-, pole enam ammugi b-.
Derbyster kirjutas:
Minu arust on mängijate tase viimase 6 kuu jooksul massiliselt tõusnud. Samuti on skilli vahed minimaalsed. Loomulikult on ka uued mapid gameplay paremaks muutnud.

Jep sc2 tulekuga lahkus bwst just enamik madalamalt tasemelt. Iccup pole just algajate sõbralik.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 15:19:54 vasta tsitaadiga

Kes tahab starcraft 1 sisu mängida starcraft 2 siseselt:

http://www.sc2mapster.com/maps/sc1-episode-1-rebel-yell
http://www.sc2mapster.com/maps/sc1-episode-2-overmind/

Ise siin terrani oma proovinud, päris omapärane aga ma ei hakka siin ära spoilima... ütleme, et on mida avastada, eriti vist 4nda missiooni puhul. Pisut kahjuks buge ka..
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 11.04.2011 22:03:31 vasta tsitaadiga

BWguru kirjutas:
eerik7 kirjutas:
strateegilised muutused on toimunud uute kaartide näol (selles valdkonnas on kerge end up-to-date viia), samas pole mängijate kiirus/osavus suures hulgas muutunud juba aastaid.

ja sa tead seda....kuidas?
Ma olen reglaarselt bw pelanud. See mis vanasti oli iccupis b-, pole enam ammugi b-.
Derbyster kirjutas:
Minu arust on mängijate tase viimase 6 kuu jooksul massiliselt tõusnud. Samuti on skilli vahed minimaalsed. Loomulikult on ka uued mapid gameplay paremaks muutnud.

Jep sc2 tulekuga lahkus bwst just enamik madalamalt tasemelt. Iccup pole just algajate sõbralik.


ma tean seda, sest ma pole loll. ma jälgin bw stseeni natukene siiamaani, just professionaalsel tasemel. inimkiirusel ja võimetel on piirid. aastaks 2006 olid need juba lõuna-koreas limiitideni viidud. ma ei räägigi mingisugusest euroopa madalast või keskmisest tasemest, kus muutused public mängudes jah märgatavad võivad olla. ma räägin tippudest, nii koreas kui mujal, kus muutused on viimaste jooksul olnud ehk mõni protsent, kui seda numbrites väljendada saaks. kõik ülejäänu, mida sina pead "arenguks" on illusioon just kaartide ning metagame muutuste näol, kuid kõik see on kiiresti õpitav.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 14:10:21 vasta tsitaadiga

BW guru, eerik7, tehke omavahel mõned mängud, ma obsiks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 12.04.2011 15:01:03 vasta tsitaadiga

sooviks ka jälgida, mis In Game nimesid te üldse kasutate?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 12.04.2011 18:05:49 vasta tsitaadiga

Rootsi dreamhack käib, http://live.dreamhack.se/

senimaani on olnud

MC vs. MorroW

IdrA vs. TLO
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 18:15:38 vasta tsitaadiga

kalle78 kirjutas:
MC vs. MorroW
Siinne MorroW? icon_eek.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 12.04.2011 18:19:18 vasta tsitaadiga

ei, mouz.morrow
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 18:56:03 vasta tsitaadiga

irw, keegi publikust näitab silti: "HALLU IMBA" icon_biggrin.gif
_________________
kraater.ee


viimati muutis yodalr 12.04.2011 19:50:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 19:47:40 vasta tsitaadiga

PõnevPõev icon_biggrin.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 20:35:35 vasta tsitaadiga

OMG, jinro vs. white-ra teine game - P on OP'

EDIT: IdrA cheesing... history in making icon_biggrin.gif

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 12.04.2011 21:46:53 vasta tsitaadiga

Hehe, see tuli steamist:
http://www.youtube.com/watch?v=wTnwjlDhAY4
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 22:47:19 vasta tsitaadiga

Whitre-Ra oleks võinud võita..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 22:48:07 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Whitre-Ra oleks võinud võita..

duubeldan.

Aga jah, kena 6h maraton sai jälgitud. : D

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 23:04:57 vasta tsitaadiga

viimane mäng oli ikka suhteliselt karm peaks ütlema icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 12.04.2011 23:17:18 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Whitre-Ra oleks võinud võita..

Ei vedanud skautimisega lihtsalt...
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2011 23:39:41 vasta tsitaadiga

toreda mängu tegin 3v3-s.

1. kogusin 100 raha
2. saatsin peamaja saarele kuldsete kristallide juurde ja panin tööle.
3. SCV-dega rushisin vastase tossi nii õnnestunult et tal jäi vaid paar probet.
4. liitlased nokkisid ka veidi ja siis oli mõnda aega 2v2 mäng.

5. tegin kiirelt kolmes majas viikingid ja sõitsin kiirelt õnnetule zergile sisse, kes parajasti lingidega püüdis liitlast-terri ahistada. Ovid ja kõik läksid tal.

Sellega oli mäng tehtud icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 15.04.2011 00:08:20 vasta tsitaadiga

lahe
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2011 21:30:00 vasta tsitaadiga

TSL stream http://www.teamliquid.net/video/streams/TeamLiquidTV
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.04.2011 21:50:49 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
TSL stream http://www.teamliquid.net/video/streams/TeamLiquidTV
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2011 21:58:21 vasta tsitaadiga

Need castid on iga L ja P õhtu. Täna on viimane round of 16, järgmine nv on Ro8 ja ülejärgmine Ro4

http://www.pokerstrategytsl3.com/schedule
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.04.2011 23:45:43 vasta tsitaadiga

on kellelgi veel probleem sellega, et sc2 crashib 64bitises win7's pidevalt? krt sain originaali kätte aga pelada stabiilselt ei saa, ebameeldiv.
anyway kellegi vaja võin 2x7h passi 5€ eest ära anda.

_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 00:02:51 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
on kellelgi veel probleem sellega, et sc2 crashib 64bitises win7's pidevalt? krt sain originaali kätte aga pelada stabiilselt ei saa, ebameeldiv.
anyway kellegi vaja võin 2x7h passi 5€ eest ära anda.

Endal jookseb x64 peal probleemivabalt ja pole ka tuttavatelt miskit kuulnud.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.04.2011 17:35:43 vasta tsitaadiga

Mul jookseb ka probleemivabalt. Kui kellelgi trial koodi on pakkuda, siis oleks ühest huvitatud, sõber tahab ka mängu enne ostu proovida.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 17:38:00 vasta tsitaadiga

Sama siin, sadu mänge probleemivabalt W7 64bit'ga tehtud. Isegi toda ATI tüürelite crashi pole ammu täheldanud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 17:58:33 vasta tsitaadiga

left2die brutaliga läks/läheb kellelgi eduliselt ka? icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.04.2011 18:42:18 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
left2die brutaliga läks/läheb kellelgi eduliselt ka? icon_smile.gif
mis see enne seda oli, veteran vms, seal jäi mul 5tk tapmata, see oli siis kui see veel offical map ei olnud, vb nüüd on kergemaks läinud...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 21.04.2011 13:55:01 vasta tsitaadiga

Okei sc2 jookseb nüüd sujuvalt. Ma ei tea kas see nüüd 100% süüdi oli aga BIOS'es ringi vaadates märkasin, et mu 1600mhz mälud jooksevad 1333mhz peal icon_razz.gif
_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.04.2011 20:00:36 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
Okei sc2 jookseb nüüd sujuvalt. Ma ei tea kas see nüüd 100% süüdi oli aga BIOS'es ringi vaadates märkasin, et mu 1600mhz mälud jooksevad 1333mhz peal icon_razz.gif
kui mul 1800 asemel 1333 peal jooksid ja ma tõstsin tuli 20% fps boost
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 15:58:29 vasta tsitaadiga

hakkasin jälle pelama selline tunne et see liiga süsteem on täitsa mäda.

4on4 olen kullas , enamus ajast kõik teised mängijad platinum ja diamond liigas.

3on3 olen pronksis ja seal kõik kuld, ja platiunum :S ebanormaalne
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 16:02:35 vasta tsitaadiga

Asi on selles, et kui sa hakkad paremini mängima, siis sind pannaksegi kokku paremate mängijatega, et näha su arengut ja vajadusel tõsta sind kõrgemasse liigasse.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 16:35:26 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Asi on selles, et kui sa hakkad paremini mängima, siis sind pannaksegi kokku paremate mängijatega, et näha su arengut ja vajadusel tõsta sind kõrgemasse liigasse.



noo silveri rank 1 ga võitsin 20st mängust mingi 17 vms , sain goldi ja seal tagurpidi :S


tegin just 3vs3 (olen bronze rank1) vastased olid 2 teemanti + platinum .. koguaeg umbes nii krt see pole normaalne et vastased 3-4 liigat kõrgemad :S
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.