|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
04.04.2011 22:51:06
|
|
|
eu.battle.net
logid sisse,
SCII vali
ja
Ehk on see mida mõtled?
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
05.04.2011 08:28:55
|
|
|
kasutajanime saab jah muuta, RealID-d ei saa. Esimene kasutajanime vahetus on tasuta, edasi on vist tasulised nagu olen aru saanud.
Tegelikult nüüd, kus pisut olen 2v2 randomit teinud ma tõesti ei imesta, et tumbuser karjub Mõningad ajavad karjuma tõepoolest
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insomnia
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2005
|
06.04.2011 01:01:00
|
|
|
Tere hallsilm pole kaua näinud
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.04.2011 03:58:46
|
|
|
Ähk puhk. 2 viimase päevaga üks 30 mängu tehtud.
Tegin selle hooaja placement matchid ka ära, kuigi kaotasin 4v4 mängus, pisteti mind ikka silverisse?!
Huvitan kuidas ma nüüd bronze'i tagasi saan.
Aga muidu peaks vist otsima välja mikrofoni ja võtma kellegi eestlasega tiimi, see mängimise ajal umbkeelse poolakaga klaveritoksimine ei ole see.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
06.04.2011 15:31:57
|
|
|
Ma ilma mikrofoni ja eestlasest tiimikaaslasetta ei viitsigi mängida
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.04.2011 16:01:54
|
|
|
| Kas seda 7 tunni key-d ei ole enam kellelgi üle. Tahaks sõbraga teha, aga ta ei raatsi osta. :)
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
06.04.2011 17:12:47
|
|
|
Ma annan 2€ 7h key ära.
- Üks lännu, üks alles.
Eks ta kallis ole aga mäng ole hea kah.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
06.04.2011 21:07:25
|
|
|
| lol
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BWguru
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2011
|
06.04.2011 22:23:54
|
|
|
| eerik7 kirjutas: |
| tumbuser kirjutas: |
| Vanas SC oli vaid üks noor tüüp kes sinu vastu sai. Võibolla ta mängib? Noorur Heintz igatahes mängib, miks mitte ka tema. Nädalad tagasi tuli kokku 5 vana SC pelajat, istusime bowlingusaalis ja sotsialiseerusime. Mõned neist olid üsna head mängijad vanasti. |
Eestis ei olnud kedagi, kes minu vastu oleks õiges mänguseerias (mitte 1v2 või 1v3) võitnud. woody võitis mind paar korda tvp (arvan, et woody vastu mängisin kokku umbes 100 mängu nende aastate vältel), see on vist parim tulemus est-1'st (mu pvt oli väga hea sel ajal isegi). |
See, mis tase oli vanasti bnet euros, on nüüd iccupi serveris rank d. Ehk üks madalamaid:)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
08.04.2011 18:43:34
|
|
|
Tulidki lõpuks välja, tegija. Tõmmata tuleb in-game?
Mingi DOTA sarnane asi pidi ka üks hetk tulema.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
08.04.2011 18:53:52
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
Tulidki lõpuks välja, tegija. Tõmmata tuleb in-game?
Mingi DOTA sarnane asi pidi ka üks hetk tulema. |
nagu tavaline custum map, joinid ja ta tõmbab
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eerik7
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.08.2010
|
08.04.2011 19:13:55
|
|
|
| BWguru kirjutas: |
| eerik7 kirjutas: |
| tumbuser kirjutas: |
| Vanas SC oli vaid üks noor tüüp kes sinu vastu sai. Võibolla ta mängib? Noorur Heintz igatahes mängib, miks mitte ka tema. Nädalad tagasi tuli kokku 5 vana SC pelajat, istusime bowlingusaalis ja sotsialiseerusime. Mõned neist olid üsna head mängijad vanasti. |
Eestis ei olnud kedagi, kes minu vastu oleks õiges mänguseerias (mitte 1v2 või 1v3) võitnud. woody võitis mind paar korda tvp (arvan, et woody vastu mängisin kokku umbes 100 mängu nende aastate vältel), see on vist parim tulemus est-1'st (mu pvt oli väga hea sel ajal isegi). |
See, mis tase oli vanasti bnet euros, on nüüd iccupi serveris rank d. Ehk üks madalamaid:) |
ma ei usu, et sa tead, mis bnet euro kõrge tase üldse oli ;p. aga ma kujutan ette, et sa tead, mis iccuppi madalaim tase on küll.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
08.04.2011 19:15:49
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Mingi DOTA sarnane asi pidi ka üks hetk tulema. |
Kui see vaid midagi League of Legendsiga rivaalitsevat oleks, siis võib sellest midagi väga vägevat kujuneda
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BWguru
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2011
|
10.04.2011 15:10:06
|
|
|
| eerik7 kirjutas: |
| BWguru kirjutas: |
| eerik7 kirjutas: |
| tumbuser kirjutas: |
| Vanas SC oli vaid üks noor tüüp kes sinu vastu sai. Võibolla ta mängib? Noorur Heintz igatahes mängib, miks mitte ka tema. Nädalad tagasi tuli kokku 5 vana SC pelajat, istusime bowlingusaalis ja sotsialiseerusime. Mõned neist olid üsna head mängijad vanasti. |
Eestis ei olnud kedagi, kes minu vastu oleks õiges mänguseerias (mitte 1v2 või 1v3) võitnud. woody võitis mind paar korda tvp (arvan, et woody vastu mängisin kokku umbes 100 mängu nende aastate vältel), see on vist parim tulemus est-1'st (mu pvt oli väga hea sel ajal isegi). |
See, mis tase oli vanasti bnet euros, on nüüd iccupi serveris rank d. Ehk üks madalamaid:) |
ma ei usu, et sa tead, mis bnet euro kõrge tase üldse oli ;p. aga ma kujutan ette, et sa tead, mis iccuppi madalaim tase on küll. |
Ma usun, et sa õitsesid omal ajal, aga bws tase on selle ajaga kahe-kolmekordistunud.
Neid vanu strateegiaid enam ei kasutatagi väga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eerik7
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.08.2010
|
11.04.2011 08:32:25
|
|
|
| strateegilised muutused on toimunud uute kaartide näol (selles valdkonnas on kerge end up-to-date viia), samas pole mängijate kiirus/osavus suures hulgas muutunud juba aastaid.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Derbyster
HV vaatleja
liitunud: 28.06.2010
|
11.04.2011 11:10:52
|
|
|
| Minu arust on mängijate tase viimase 6 kuu jooksul massiliselt tõusnud. Samuti on skilli vahed minimaalsed. Loomulikult on ka uued mapid gameplay paremaks muutnud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BWguru
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2011
|
11.04.2011 13:01:37
|
|
|
| eerik7 kirjutas: |
| strateegilised muutused on toimunud uute kaartide näol (selles valdkonnas on kerge end up-to-date viia), samas pole mängijate kiirus/osavus suures hulgas muutunud juba aastaid. |
ja sa tead seda....kuidas?
Ma olen reglaarselt bw pelanud. See mis vanasti oli iccupis b-, pole enam ammugi b-.
| Derbyster kirjutas: |
| Minu arust on mängijate tase viimase 6 kuu jooksul massiliselt tõusnud. Samuti on skilli vahed minimaalsed. Loomulikult on ka uued mapid gameplay paremaks muutnud. |
Jep sc2 tulekuga lahkus bwst just enamik madalamalt tasemelt. Iccup pole just algajate sõbralik.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eerik7
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.08.2010
|
11.04.2011 22:03:31
|
|
|
| BWguru kirjutas: |
| eerik7 kirjutas: |
| strateegilised muutused on toimunud uute kaartide näol (selles valdkonnas on kerge end up-to-date viia), samas pole mängijate kiirus/osavus suures hulgas muutunud juba aastaid. |
ja sa tead seda....kuidas?
Ma olen reglaarselt bw pelanud. See mis vanasti oli iccupis b-, pole enam ammugi b-.
| Derbyster kirjutas: |
| Minu arust on mängijate tase viimase 6 kuu jooksul massiliselt tõusnud. Samuti on skilli vahed minimaalsed. Loomulikult on ka uued mapid gameplay paremaks muutnud. |
Jep sc2 tulekuga lahkus bwst just enamik madalamalt tasemelt. Iccup pole just algajate sõbralik. |
ma tean seda, sest ma pole loll. ma jälgin bw stseeni natukene siiamaani, just professionaalsel tasemel. inimkiirusel ja võimetel on piirid. aastaks 2006 olid need juba lõuna-koreas limiitideni viidud. ma ei räägigi mingisugusest euroopa madalast või keskmisest tasemest, kus muutused public mängudes jah märgatavad võivad olla. ma räägin tippudest, nii koreas kui mujal, kus muutused on viimaste jooksul olnud ehk mõni protsent, kui seda numbrites väljendada saaks. kõik ülejäänu, mida sina pead "arenguks" on illusioon just kaartide ning metagame muutuste näol, kuid kõik see on kiiresti õpitav.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
12.04.2011 14:10:21
|
|
|
BW guru, eerik7, tehke omavahel mõned mängud, ma obsiks
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
12.04.2011 15:01:03
|
|
|
| sooviks ka jälgida, mis In Game nimesid te üldse kasutate?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.04.2011 18:15:38
|
|
|
| kalle78 kirjutas: |
| MC vs. MorroW |
Siinne MorroW?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
12.04.2011 18:19:18
|
|
|
| ei, mouz.morrow
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
12.04.2011 18:56:03
|
|
|
irw, keegi publikust näitab silti: "HALLU IMBA"
_________________ kraater.ee
viimati muutis yodalr 12.04.2011 19:50:17, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
12.04.2011 20:35:35
|
|
|
OMG, jinro vs. white-ra teine game - P on OP'
EDIT: IdrA cheesing... history in making
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
12.04.2011 22:47:19
|
|
|
| Whitre-Ra oleks võinud võita..
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.04.2011 22:48:07
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| Whitre-Ra oleks võinud võita.. |
duubeldan.
Aga jah, kena 6h maraton sai jälgitud. : D
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.04.2011 23:04:57
|
|
|
viimane mäng oli ikka suhteliselt karm peaks ütlema
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
12.04.2011 23:17:18
|
|
|
| Lovvi kirjutas: |
| Whitre-Ra oleks võinud võita.. |
Ei vedanud skautimisega lihtsalt...
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
14.04.2011 23:39:41
|
|
|
toreda mängu tegin 3v3-s.
1. kogusin 100 raha
2. saatsin peamaja saarele kuldsete kristallide juurde ja panin tööle.
3. SCV-dega rushisin vastase tossi nii õnnestunult et tal jäi vaid paar probet.
4. liitlased nokkisid ka veidi ja siis oli mõnda aega 2v2 mäng.
5. tegin kiirelt kolmes majas viikingid ja sõitsin kiirelt õnnetule zergile sisse, kes parajasti lingidega püüdis liitlast-terri ahistada. Ovid ja kõik läksid tal.
Sellega oli mäng tehtud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
15.04.2011 00:08:20
|
|
|
| lahe
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
18.04.2011 23:45:43
|
|
|
on kellelgi veel probleem sellega, et sc2 crashib 64bitises win7's pidevalt? krt sain originaali kätte aga pelada stabiilselt ei saa, ebameeldiv.
anyway kellegi vaja võin 2x7h passi 5€ eest ära anda.
_________________ www.elektron.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
19.04.2011 00:02:51
|
|
|
| Taun0 kirjutas: |
on kellelgi veel probleem sellega, et sc2 crashib 64bitises win7's pidevalt? krt sain originaali kätte aga pelada stabiilselt ei saa, ebameeldiv.
anyway kellegi vaja võin 2x7h passi 5€ eest ära anda. |
Endal jookseb x64 peal probleemivabalt ja pole ka tuttavatelt miskit kuulnud.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
19.04.2011 17:35:43
|
|
|
| Mul jookseb ka probleemivabalt. Kui kellelgi trial koodi on pakkuda, siis oleks ühest huvitatud, sõber tahab ka mängu enne ostu proovida.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
19.04.2011 17:38:00
|
|
|
| Sama siin, sadu mänge probleemivabalt W7 64bit'ga tehtud. Isegi toda ATI tüürelite crashi pole ammu täheldanud.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
19.04.2011 17:58:33
|
|
|
left2die brutaliga läks/läheb kellelgi eduliselt ka?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
19.04.2011 18:42:18
|
|
|
| londiste kirjutas: |
left2die brutaliga läks/läheb kellelgi eduliselt ka?  |
mis see enne seda oli, veteran vms, seal jäi mul 5tk tapmata, see oli siis kui see veel offical map ei olnud, vb nüüd on kergemaks läinud...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
21.04.2011 13:55:01
|
|
|
Okei sc2 jookseb nüüd sujuvalt. Ma ei tea kas see nüüd 100% süüdi oli aga BIOS'es ringi vaadates märkasin, et mu 1600mhz mälud jooksevad 1333mhz peal
_________________ www.elektron.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
21.04.2011 20:00:36
|
|
|
| Taun0 kirjutas: |
Okei sc2 jookseb nüüd sujuvalt. Ma ei tea kas see nüüd 100% süüdi oli aga BIOS'es ringi vaadates märkasin, et mu 1600mhz mälud jooksevad 1333mhz peal  |
kui mul 1800 asemel 1333 peal jooksid ja ma tõstsin tuli 20% fps boost
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
24.04.2011 15:58:29
|
|
|
hakkasin jälle pelama selline tunne et see liiga süsteem on täitsa mäda.
4on4 olen kullas , enamus ajast kõik teised mängijad platinum ja diamond liigas.
3on3 olen pronksis ja seal kõik kuld, ja platiunum :S ebanormaalne
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
24.04.2011 16:02:35
|
|
|
| Asi on selles, et kui sa hakkad paremini mängima, siis sind pannaksegi kokku paremate mängijatega, et näha su arengut ja vajadusel tõsta sind kõrgemasse liigasse.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
24.04.2011 16:35:26
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| Asi on selles, et kui sa hakkad paremini mängima, siis sind pannaksegi kokku paremate mängijatega, et näha su arengut ja vajadusel tõsta sind kõrgemasse liigasse. |
noo silveri rank 1 ga võitsin 20st mängust mingi 17 vms , sain goldi ja seal tagurpidi :S
tegin just 3vs3 (olen bronze rank1) vastased olid 2 teemanti + platinum .. koguaeg umbes nii krt see pole normaalne et vastased 3-4 liigat kõrgemad :S
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|