|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
09.04.2011 19:28:28
|
|
|
Küsimus selline:
Xbox slim 4gb + 250gb ketas installitud. Kõik profiilid ja save gamed on 250gb ketta peal. Xboxi tööle pannes on aga järjest aeglasemaks läinud dashboardi lugemine. Hetkel siis keerutab seda ratast ekraanil ca 10-20 sekundit enne kui profiil välja loetakse. Kas võib olla, et mida rohkem asju kettal, seda aeglasemalt profiil välja loetakse? Hetkel on 250gb kettast veel vaba aint 132gb... ülejäänud on installitud mängude all.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
09.04.2011 21:11:01
|
|
|
Võid cache puhastust proovida.
Mul nt tegi natuke kiiremaks aga muidu läheb ka suht kaua aega ennem kui sisse logib.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
09.04.2011 22:50:10
|
|
|
| Ketta küljest võtad, on kiirem?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
10.04.2011 03:50:10
|
|
|
Kustuta profiil ja tee recover gamertag.
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.04.2011 10:35:14
|
|
|
terminator, eile tõstsin just vana 120Gb Elite kõvaketta ümber SLIM-i, sobis ilusti, jäi niisama loksuma sinna sata pesasse aga kui ei liiguta konsooli siis ei juhtu ka midagi. SLIM tuvastas ketta kohe kenasti ära ka muidu, aga võibolla võib mingi bänni sellise teo eest saada?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
10.04.2011 10:43:54
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
terminator, eile tõstsin just vana 120Gb Elite kõvaketta ümber SLIM-i, sobis ilusti, jäi niisama loksuma sinna sata pesasse aga kui ei liiguta konsooli siis ei juhtu ka midagi. SLIM tuvastas ketta kohe kenasti ära ka muidu, aga võibolla võib mingi bänni sellise teo eest saada?  |
Kõik on OK
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
10.04.2011 10:55:41
|
|
|
Miks peaks banni saama Vaadatakse et andmebaasis on sellise ID-ga ketas hoopis vanema versiooni xbox360-e oma ? Seliisel juhul peaksid kõik need kes on ise endale xboxi ketta teinud ja formaatinud ammu juba bannitud olema
_________________ https://steamcommunity.com/id/okman_est/ |
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.04.2011 10:58:23
|
|
|
Okman, Sest microsoftile jääb raha ju saamata uute slim kõvaketaste näol... see on piraatlus
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.04.2011 11:01:53
|
|
|
| Okman kirjutas: |
Miks peaks banni saama Vaadatakse et andmebaasis on sellise ID-ga ketas hoopis vanema versiooni xbox360-e oma ? Seliisel juhul peaksid kõik need kes on ise endale xboxi ketta teinud ja formaatinud ammu juba bannitud olema  |
no piisab sellest, kui ms viib kokku vana konsooli ketta id ja uue konsooli ja bängg olemas ongi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6mbo
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2004
|
10.04.2011 12:14:06
|
|
|
Oskab keegi öelda milles asi...
360 slim 20gb kõvakettaga annab järjepidevalt "Disc is unreadable, clean disc..." errorit.
Esmakordselt tuli see kriimuvaba plaadiga Bad Company 2 kõvakettalt mängides. Nüüd tuli see järjest 4 korda WRC2010 DEMO mängides, nii et ühtegi plaati polnud sees.
Kõvaketas ei logise pesas, vaid on korralikult kinnitatud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
10.04.2011 13:21:03
|
|
|
Selline rumal küsimus jälle, nüüd xbox olemas
Kaasas on see sitt kaabel mitte RGB (ostu teema juba olemas).
Aga miks ma ei saa resot muuta? kas mingi viga box-il või asi et kaabel või et profiili pole veel (otsin mälupulka kodust et saaks teha)
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.04.2011 13:34:11
|
|
|
m2ger, kaabel ei võimalda paremat lihtsalt.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
10.04.2011 20:28:15
|
|
|
| Tervist, mis lisavidinat (nt. ressiiver vms) oleks vaja juurde, et saada kuidagi teleri heli ja xbox360 heli 5.1 creative arvutikõllidesse? Või oleks targem sebida juba kodukino ?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.04.2011 21:51:41
|
|
|
Nii siis, Microsofti uus dashboard toob huvitava turvakaitse "enamustele" draividele XBox360 konsoolidele. Nimelt uus dashboard, mis tulekul on flashib ära teie XBox360 konsooli draivi kui see on moditud Aga huvitavaks teeb see, et esiteks ta flashib moditud draivi ära 0-idega, ehk siis võtit ei ole võimalik enam kätte saada, kui keegi on oma draivi ära flashinud ja siis üritab hiljem uuesti flashida kuid ei teinud tagavara koopiaid siis seda ta ei tohiks saadagi enam teha! Mõnes mõttes ei midagi hullu sest konsool ise jääb ikkagi tööle ning loeb igat orig mängu. Mis aga lisaks huvi pakub on see, et vaid TEATUD draividel toimub flash, Liteon 9504, vanad paksud XBox360 LiteOn ja BENQ draivid kuid Samsungi, Hitatchit ja uut LiteOn 0225 draivi ta ära ei flashi
Igaljuhul saab huvitav olema, mida häkkerid selle vastu välja mõtlevad tahaks näha kuda sellist asja keegi murda suudab
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
10.04.2011 22:04:31
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| Okman kirjutas: |
Miks peaks banni saama Vaadatakse et andmebaasis on sellise ID-ga ketas hoopis vanema versiooni xbox360-e oma ? Seliisel juhul peaksid kõik need kes on ise endale xboxi ketta teinud ja formaatinud ammu juba bannitud olema  |
no piisab sellest, kui ms viib kokku vana konsooli ketta id ja uue konsooli ja bängg olemas ongi.  |
Hea et siis endale sai tellitud kohe 250gb Slim versioon
_________________ https://steamcommunity.com/id/okman_est/ |
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.04.2011 22:26:18
|
|
|
| Okman kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| Okman kirjutas: |
Miks peaks banni saama Vaadatakse et andmebaasis on sellise ID-ga ketas hoopis vanema versiooni xbox360-e oma ? Seliisel juhul peaksid kõik need kes on ise endale xboxi ketta teinud ja formaatinud ammu juba bannitud olema  |
no piisab sellest, kui ms viib kokku vana konsooli ketta id ja uue konsooli ja bängg olemas ongi.  |
Hea et siis endale sai tellitud kohe 250gb Slim versioon |
+1
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
10.04.2011 23:17:45
|
|
|
| ei usu mina, et MS hakkab sellisel põhjusel bännima. Endal on 4gb + 250Gb wd blue sisse pandud...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
11.04.2011 00:41:00
|
|
|
Ise just mõtlesin Xboxi drive muuta, kuna praegusel ei tööta lugeja ja vahetaks lihtsalt töötava vastu...
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
11.04.2011 00:49:37
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Ise just mõtlesin Xboxi drive muuta, kuna praegusel ei tööta lugeja ja vahetaks lihtsalt töötava vastu... |
Seda sa teha ei saa, sest igat dvd drivei seob xboxiga unikaalne dvd key. Pead vanalt drivelt key lugema ja uue drive üle flashima.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
11.04.2011 04:29:49
|
|
|
nah, mismõttes ei saa? Paned uuele draivile vana draivi võtme peale ja lased edasi nii nagu vanasti.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
11.04.2011 09:47:32
|
|
|
MS muutub sama nahaalseks nagu Sony juba.
EDIT:Aga kui vahetada drive mingi lambi oma vastu välja.Siis ka flashib üle?
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
11.04.2011 13:48:47
|
|
|
Ei ole seal nahaalset midagi. JA ei usu et sellest nüüd erilisi probleeme tekiks. Pärast flashid lihtsalt ise uuesti üle
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
11.04.2011 15:26:48
|
|
|
Millal seda dashboardi uuendust siis oodata on ka ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
11.04.2011 17:01:11
|
|
|
| battlear kirjutas: |
Millal seda dashboardi uuendust siis oodata on ka ?  |
Septembris vist, aga krt seda teab
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
11.04.2011 20:34:43
|
|
|
Ise panustaks ka sügise peale aga igaks juhuks olen etevaatlik
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
11.04.2011 20:56:00
|
|
|
Keegi midagi kuuleb sellest uuest dashboardist võib julgelt siin teemas hoiatada .
Xbox 360 Wireless Racing Wheel, keegi seda kuskil Eesti poodides on hiljuti müügil näinud ? Endale pole kuskil silma jäänud ja e-poodides pole ka haisugi ,aga soovi on .
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
12.04.2011 08:59:41
|
|
|
| Tootmisest maas. Oli vist nõnna praak, et MS ei julenud enam teha.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
12.04.2011 10:05:00
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| Tootmisest maas. Oli vist nõnna praak, et MS ei julenud enam teha. |
Endal umbes 1,5 aastat kasutuses olnud ja ühtegi halba sõna küll öelda ei oska. Räägid omadest kogemustest? Mõistliku hinnaga roolidest kindlasti üks parimaid. Logittechi ja Faneticu kõrgklassi roolid ikka astronoomiliste hindadega ju.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
12.04.2011 11:47:15
|
|
|
Logitechi kõrgklassi roole sa ei saagi xboxiga kasutada.
Fanatech on ainus ja hind tõesti astronoomiline. Kahjuks ei ole proovinud.
Kuig jah räägind omade ja teiste kogemusest kui palju probleeme nende roolidega on.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
12.04.2011 12:00:46
|
|
|
Okman, Halleluuja ja selline DLC teie kõigi jaoks ongi ma ei saa aru, miks kõik toetavad seda paska... keegi ei suuda mõista, et ühel päeval teil seda kraami ei pruugi lihtsalt olla Isegi kui omate õigusi selle jaoks.
Sellepärast tulekski ostmata jätta igasugu alla tiritav kraam, seda saab mujalt kah ning osta POEST karbis plaadiga!
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
12.04.2011 12:09:51
|
|
|
Alguses sai suure hurraaga ostetud igasugu arcade mänge. Nüüd pole enam raha raisanud neile asjadele tükk aega aga jah see uudis suht jama.
_________________ https://steamcommunity.com/id/okman_est/ |
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
12.04.2011 12:17:02
|
|
|
Kuigi iga arcade lõpus on jah jutt et "no refunds" aga milles meie süüdi, kui nad oma asjad ära kustutavad aga mina ei saa seda mängu enam, mida ma ostsin? Ma saaks aru kui ostan mängu kogemata ja ei tahtnud seda siis jah oma viga, aga see küll MINU ega teiste viga pole, et mäng järsku ära kaob või kustutatakse ja mul pole enam võimalik seda uuesti tõmmata. Kunagi proovisin Yarist tagasi saada, ütles et seda pole enam olemas, isegi kui download historyt kasutada.
Endal üldse ostetud kokku umbb 120+ arcade mänge... peaks panema back upi arvutisse igaks juhuks.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
12.04.2011 13:17:43
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
Kuigi iga arcade lõpus on jah jutt et "no refunds" aga milles meie süüdi, kui nad oma asjad ära kustutavad aga mina ei saa seda mängu enam, mida ma ostsin? Ma saaks aru kui ostan mängu kogemata ja ei tahtnud seda siis jah oma viga, aga see küll MINU ega teiste viga pole, et mäng järsku ära kaob või kustutatakse ja mul pole enam võimalik seda uuesti tõmmata. Kunagi proovisin Yarist tagasi saada, ütles et seda pole enam olemas, isegi kui download historyt kasutada.
Endal üldse ostetud kokku umbb 120+ arcade mänge... peaks panema back upi arvutisse igaks juhuks. |
Arvutisse backupi tegemine ei anna mitte midagi. Asjad mis ostnud oled on seotud konsooliga. Ehk sa ei saa neid asju teise konsooli mitte mingi valemiga kui seda lives enam ei ole.
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Okman, Halleluuja ja selline DLC teie kõigi jaoks ongi ma ei saa aru, miks kõik toetavad seda paska... keegi ei suuda mõista, et ühel päeval teil seda kraami ei pruugi lihtsalt olla Isegi kui omate õigusi selle jaoks.
Sellepärast tulekski ostmata jätta igasugu alla tiritav kraam, seda saab mujalt kah ning osta POEST karbis plaadiga! |
DLC Kraami ostetakse sest väga palju supper häid mänge lihtsalt ei tule plaadile. Super Meat boy, Raskulls, Limbo, Trials HD jne jne
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
12.04.2011 14:11:07
|
|
|
| See vana ja ebapopulaarse stuffi kustutamine on juba aastaid käigus. Kellel kunagi on mõni selline kustutatud asi ostetud ja läheb kaotsi, siis saab selle läbi download history uuesti tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
12.04.2011 14:16:04
|
|
|
Asi pole ainult ebapopulaarsuses või vanaduses - nt Midway kui firma vahepeal kadus ära, sellega koos kadus XBLAst Mortal Kombat, arvan et Doomi kadumine on seotud sellega, et ID kuulub nüüd Bethesdale, ei mäleta kes selle esimese Doomi välja andis, aga kindlasti mitte nemad. Küll aga oli DII juba Bethesda... Ehksiis asi õigustes sama palju. Aga kõiki asju peaks minu meeelst ikkagi redownloadida saama.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
12.04.2011 14:54:37
|
|
|
Aga kuidas sa saad redownloadida midagi kui see polegi seal olemas? Ma olen proovinud tõmmata mänge, näiteks Yaris, mis kettavahetusega kaduma läks, kuid ta ei lase seda, sest ütleb et sellist mängu ei ole või tuleb error, isegi kui seda teen läbi DL history. See on sama kui tahad alla laadida pilti hot.eest, aga pilt on vahepeal kustunud ja kui uuesti tahad, siis ütleb et error, sest seda seal enam ei ole. Ükskõik mismoodi sa ka püüad seda pilti hotist saada, seda ei tule.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.04.2011 15:25:38
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Aga kuidas sa saad redownloadida midagi kui see polegi seal olemas? Ma olen proovinud tõmmata mänge, näiteks Yaris, mis kettavahetusega kaduma läks, kuid ta ei lase seda, sest ütleb et sellist mängu ei ole või tuleb error, isegi kui seda teen läbi DL history. See on sama kui tahad alla laadida pilti hot.eest, aga pilt on vahepeal kustunud ja kui uuesti tahad, siis ütleb et error, sest seda seal enam ei ole. Ükskõik mismoodi sa ka püüad seda pilti hotist saada, seda ei tule. |
Ei ole asi nii.
DL Historyst saad alati oma Doomi ja Outruni kätte.
Yaris oli tasuta promomäng ja selle lõplikust ja igavesest kadumisest kellelgi kahju küll ei tohiks olla. Dash of Destruction võib samamoodi kunagi ära kaduda, sest tegu oli täitsa tasuta asjaga.
Elusees ei usu, et nad ostetud asju keelavad taas alla laadida Download Historyst.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
13.04.2011 01:05:05
|
|
|
Kas juhtmega Xbox 360 kontroller oli üks neist, mis töötab otse USB kaudu Windows 7-e või mõne muu Microsoft'i operatsioonisüsteemiga?
(Samamoodi kui Wireless Receiver juhtmeta puldil...)
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
camu
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2005
|
13.04.2011 02:40:41
|
|
|
| Peale 3 aastat sain ka siis RRODi kätte. Kui keegi teab mõnda linki või oskab anda mõne viite, kuidas asja ise parandada, siis oleks täitsa tänulik.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
13.04.2011 16:31:17
[X360] Parimad palad |
|
|
Alles hiljuti sattusin konsooli maailma, nüüd tahaks mänge juurde osta aga ei oska, ei saa kõiki review-e ka uurida. Lihtsalt kuna kõik originaal siis mängud ka kallid ja ei taha uisapäisa osta! Nüüd äkki soovitate mis oleks sellised "must play" mängud ?
Forza seeria kuulub kindlasti selle alla nagu ma olen aru saanud ?
Soovitage mänge mille ostuga ei saa failida
GTA IV on kindlati listis jne.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
13.04.2011 16:56:14
|
|
|
Mul on paar soovitust.
Gears of War on mõnus mäng, saab koletisi katki saagida ja mõnus atmosfäär on sel.
Forza muidugi
Lego mängud on ka väga vahvad ja lõbusad, naine ja lapsed saaksid midagi mängida, samuti Viva Pinata seeria hea. (Kui teil lapsi ega naist pole, ignoreerige seda rida )
Prototype - nagu GTA aga selline kreisim värk toimub seal. Sa saad erivõimud endale, kus sa saad mööda maju üles ronida, asju katki lõhkuda, zombidele tappa anda, igast muid pulli teha. Viskad autosid kollide peale. Teatud asju tehes saad endale exp pointse ja siis sa saad oma relvi upgradeda ja paremaks teha.
Fable II - RPG mäng, inglaste poolt tehtud ja seal esineb seda inglise huumorit, mis mulle meeldib. Väga huvitava storyga mäng on, sul on koer ka kes aitab sind ja otsib sulle kirste ja on sulle abiks. Tapad igast luukeresid ja muid tonte. Mängus saab lollusi ka teha, kui näiteks ei viitsi main queste teha , nagu ostad mitu maja ja omad mitu naist ja tantsid inimestele, peeretad, krooksud, näitad kesmist sõrme jne. Sellega muutub su karma ka, kas oled paha või oled väga hea. Pahade tegude asemel saab ka häid asju teha, nagu tantsid ja mängid pilli, rahvale meeldid ja siis igast südamed on neil peas ja teevad abielu ettepanekuid . Lähed datema ja või hoopis tööle et pappi teenida. Ise nautisin seda mängu päris palju just selle huumori pärast.
Kui sa Xbox Live arcade ka teada tahad, siis paar head mängu on ka seal:
Braid - huvitav puzzlemäng, sarnane natuke Marioga, kus sa mängid ajaga et kõik puzzletükid kätte saada.
Peggle - õnnemäng, kus peab oranzid nupud enne ära kaotama, kui sul pallid otsas. Väga addicting mäng on see ja lihtne ka üks mu lemmikuid sel.
Plants VS Zombies - strateegiamäng, kus tuleb oma maad zombide eest kaista, istutades igas levelis uusi lilli.
Megaman9 ja 10 - kui sa muidugi tead mis Megaman on. Need mängud on ka väga head, erit just muusika. Aga need on ka üpriski rasked mängud. Alguses võib tunduda võimatu aga kui oled korra läbi saand, siis pole see enam nii raske. Mul oli megamaniga naljakas juhtum et alguses vihkasin seda aga hiljem mida rohkem mängisin, seda rohkem hakkas meeldima kuna hakkasin aru saama kuidas mängida ja nüüd on need mu lemmikud.
Ma kahjuks rohkem ei tea, kuna minu maitsemeel on natuke teine kui meestel et oodake mida teised arvavad.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
battlear
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2009
|
13.04.2011 18:07:28
|
|
|
Mad Catz roolid
Arvamusi, kommentaare ? Kuna ei hooli sellest edasi-tagasi käigukangist ja wireless ei mängi ka erilist rolli ,siis võib ka selle odavama poole vaadata või see mingi päris juust?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
13.04.2011 21:44:35
|
|
|
Ootan kui odavamak släheb, mul pole endal seda.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|