Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 508, 509, 510 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2011 19:28:28 vasta tsitaadiga

Küsimus selline:

Xbox slim 4gb + 250gb ketas installitud. Kõik profiilid ja save gamed on 250gb ketta peal. Xboxi tööle pannes on aga järjest aeglasemaks läinud dashboardi lugemine. Hetkel siis keerutab seda ratast ekraanil ca 10-20 sekundit enne kui profiil välja loetakse. Kas võib olla, et mida rohkem asju kettal, seda aeglasemalt profiil välja loetakse? Hetkel on 250gb kettast veel vaba aint 132gb... ülejäänud on installitud mängude all.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2011 21:11:01 vasta tsitaadiga

Võid cache puhastust proovida.
Mul nt tegi natuke kiiremaks aga muidu läheb ka suht kaua aega ennem kui sisse logib.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2011 22:50:10 vasta tsitaadiga

Ketta küljest võtad, on kiirem?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 03:50:10 vasta tsitaadiga

Kustuta profiil ja tee recover gamertag.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 04:24:59 vasta tsitaadiga

Kas 4GB XBOX360 SLIM-il saab kasutada ka muid kettaid peale orig 250GB ja kuidas orig sinna kinnitub-taga olevasse USB-sse?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 08:48:05 vasta tsitaadiga

terminator, http://digiex.net/guides-reviews/console-guides/xbox-360-guides/3152-xbox-360-how-hack-250gb-sata-drive-work-xbox-360-xbox-360-slim.html
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 10:35:14 vasta tsitaadiga

terminator, eile tõstsin just vana 120Gb Elite kõvaketta ümber SLIM-i, sobis ilusti, jäi niisama loksuma sinna sata pesasse aga kui ei liiguta konsooli siis ei juhtu ka midagi. SLIM tuvastas ketta kohe kenasti ära ka muidu, aga võibolla võib mingi bänni sellise teo eest saada? thumbs_down.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 10:43:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
terminator, eile tõstsin just vana 120Gb Elite kõvaketta ümber SLIM-i, sobis ilusti, jäi niisama loksuma sinna sata pesasse aga kui ei liiguta konsooli siis ei juhtu ka midagi. SLIM tuvastas ketta kohe kenasti ära ka muidu, aga võibolla võib mingi bänni sellise teo eest saada? thumbs_down.gif


Kõik on OK icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 10:55:41 vasta tsitaadiga

Miks peaks banni saama icon_biggrin.gif Vaadatakse et andmebaasis on sellise ID-ga ketas hoopis vanema versiooni xbox360-e oma ? Seliisel juhul peaksid kõik need kes on ise endale xboxi ketta teinud ja formaatinud ammu juba bannitud olema icon_wink.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 10:58:23 vasta tsitaadiga

Okman, Sest microsoftile jääb raha ju saamata uute slim kõvaketaste näol... see on piraatlus icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 11:01:53 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
Miks peaks banni saama icon_biggrin.gif Vaadatakse et andmebaasis on sellise ID-ga ketas hoopis vanema versiooni xbox360-e oma ? Seliisel juhul peaksid kõik need kes on ise endale xboxi ketta teinud ja formaatinud ammu juba bannitud olema icon_wink.gif
no piisab sellest, kui ms viib kokku vana konsooli ketta id ja uue konsooli ja bängg olemas ongi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6mbo
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2004




sõnum 10.04.2011 12:14:06 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda milles asi...
360 slim 20gb kõvakettaga annab järjepidevalt "Disc is unreadable, clean disc..." errorit.
Esmakordselt tuli see kriimuvaba plaadiga Bad Company 2 kõvakettalt mängides. Nüüd tuli see järjest 4 korda WRC2010 DEMO mängides, nii et ühtegi plaati polnud sees.

Kõvaketas ei logise pesas, vaid on korralikult kinnitatud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 13:21:03 vasta tsitaadiga

Selline rumal küsimus jälle, nüüd xbox olemas
Kaasas on see sitt kaabel mitte RGB (ostu teema juba olemas).
Aga miks ma ei saa resot muuta? kas mingi viga box-il või asi et kaabel või et profiili pole veel (otsin mälupulka kodust et saaks teha)

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 13:34:11 vasta tsitaadiga

m2ger, kaabel ei võimalda paremat lihtsalt.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 20:28:15 vasta tsitaadiga

Tervist, mis lisavidinat (nt. ressiiver vms) oleks vaja juurde, et saada kuidagi teleri heli ja xbox360 heli 5.1 creative arvutikõllidesse? Või oleks targem sebida juba kodukino ?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 21:51:41 vasta tsitaadiga

Nii siis, Microsofti uus dashboard toob huvitava turvakaitse "enamustele" draividele XBox360 konsoolidele. Nimelt uus dashboard, mis tulekul on flashib ära teie XBox360 konsooli draivi kui see on moditud icon_biggrin.gif Aga huvitavaks teeb see, et esiteks ta flashib moditud draivi ära 0-idega, ehk siis võtit ei ole võimalik enam kätte saada, kui keegi on oma draivi ära flashinud ja siis üritab hiljem uuesti flashida kuid ei teinud tagavara koopiaid siis seda ta ei tohiks saadagi enam teha! Mõnes mõttes ei midagi hullu sest konsool ise jääb ikkagi tööle ning loeb igat orig mängu. Mis aga lisaks huvi pakub on see, et vaid TEATUD draividel toimub flash, Liteon 9504, vanad paksud XBox360 LiteOn ja BENQ draivid kuid Samsungi, Hitatchit ja uut LiteOn 0225 draivi ta ära ei flashi icon_exclaim.gif

Igaljuhul saab huvitav olema, mida häkkerid selle vastu välja mõtlevad icon_razz1.gif tahaks näha kuda sellist asja keegi murda suudab icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 22:04:31 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Okman kirjutas:
Miks peaks banni saama icon_biggrin.gif Vaadatakse et andmebaasis on sellise ID-ga ketas hoopis vanema versiooni xbox360-e oma ? Seliisel juhul peaksid kõik need kes on ise endale xboxi ketta teinud ja formaatinud ammu juba bannitud olema icon_wink.gif
no piisab sellest, kui ms viib kokku vana konsooli ketta id ja uue konsooli ja bängg olemas ongi. icon_rolleyes.gif


Hea et siis endale sai tellitud kohe 250gb Slim versioon

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 22:26:18 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
Anti kirjutas:
Okman kirjutas:
Miks peaks banni saama icon_biggrin.gif Vaadatakse et andmebaasis on sellise ID-ga ketas hoopis vanema versiooni xbox360-e oma ? Seliisel juhul peaksid kõik need kes on ise endale xboxi ketta teinud ja formaatinud ammu juba bannitud olema icon_wink.gif
no piisab sellest, kui ms viib kokku vana konsooli ketta id ja uue konsooli ja bängg olemas ongi. icon_rolleyes.gif


Hea et siis endale sai tellitud kohe 250gb Slim versioon
+1 icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 23:17:45 vasta tsitaadiga

ei usu mina, et MS hakkab sellisel põhjusel bännima. Endal on 4gb + 250Gb wd blue sisse pandud...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 23:22:12 vasta tsitaadiga

eks sa karju maha kui peaks tulema siis jõuavad teised ehk pistikud ennem seinast välja tõmmata icon_wink.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.04.2011 00:41:00 vasta tsitaadiga

Ise just mõtlesin Xboxi drive muuta, kuna praegusel ei tööta lugeja ja vahetaks lihtsalt töötava vastu...
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 11.04.2011 00:49:37 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Ise just mõtlesin Xboxi drive muuta, kuna praegusel ei tööta lugeja ja vahetaks lihtsalt töötava vastu...

Seda sa teha ei saa, sest igat dvd drivei seob xboxiga unikaalne dvd key. Pead vanalt drivelt key lugema ja uue drive üle flashima.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 04:29:49 vasta tsitaadiga

nah, mismõttes ei saa? Paned uuele draivile vana draivi võtme peale ja lased edasi nii nagu vanasti.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 11.04.2011 08:02:27 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Kirjutasingi seda ju. icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 09:47:32 vasta tsitaadiga

MS muutub sama nahaalseks nagu Sony juba.
EDIT:Aga kui vahetada drive mingi lambi oma vastu välja.Siis ka flashib üle? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 13:48:47 vasta tsitaadiga

Ei ole seal nahaalset midagi. JA ei usu et sellest nüüd erilisi probleeme tekiks. Pärast flashid lihtsalt ise uuesti üle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 11.04.2011 15:26:48 vasta tsitaadiga

Millal seda dashboardi uuendust siis oodata on ka ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 11.04.2011 17:01:11 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Millal seda dashboardi uuendust siis oodata on ka ? icon_biggrin.gif

Septembris vist, aga krt seda teab icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 20:34:43 vasta tsitaadiga

Ise panustaks ka sügise peale aga igaks juhuks olen etevaatlik icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 11.04.2011 20:56:00 vasta tsitaadiga

Keegi midagi kuuleb sellest uuest dashboardist võib julgelt siin teemas hoiatada icon_lol.gif .

Xbox 360 Wireless Racing Wheel, keegi seda kuskil Eesti poodides on hiljuti müügil näinud ? Endale pole kuskil silma jäänud ja e-poodides pole ka haisugi ,aga soovi on .
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 08:59:41 vasta tsitaadiga

Tootmisest maas. Oli vist nõnna praak, et MS ei julenud enam teha.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 12.04.2011 10:05:00 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Tootmisest maas. Oli vist nõnna praak, et MS ei julenud enam teha.


Endal umbes 1,5 aastat kasutuses olnud ja ühtegi halba sõna küll öelda ei oska. Räägid omadest kogemustest? Mõistliku hinnaga roolidest kindlasti üks parimaid. Logittechi ja Faneticu kõrgklassi roolid ikka astronoomiliste hindadega ju. icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 11:47:15 vasta tsitaadiga

Logitechi kõrgklassi roole sa ei saagi xboxiga kasutada.
Fanatech on ainus ja hind tõesti astronoomiline. Kahjuks ei ole proovinud.
Kuig jah räägind omade ja teiste kogemusest kui palju probleeme nende roolidega on.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 11:53:04 vasta tsitaadiga

http://www.sega-16.com/forum/showthread.php?t=17607

Doom1 ja Outrun XBL-ist ära kaotatud icon_mad.gif
Krt ei julge nii DLC-sid soetada enam :S Endal ka Doom1 tõmmatud ja üsna pea uue konsooli peale ümberkolimine. Loodetavasti saan kõik ilusti ümber kopeeritud.

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 12:00:46 vasta tsitaadiga

Okman, Halleluuja ja selline DLC teie kõigi jaoks ongi thumbs_up.gif ma ei saa aru, miks kõik toetavad seda paska... keegi ei suuda mõista, et ühel päeval teil seda kraami ei pruugi lihtsalt olla icon_lol.gif Isegi kui omate õigusi selle jaoks.
Sellepärast tulekski ostmata jätta igasugu alla tiritav kraam, seda saab mujalt kah ning osta POEST karbis plaadiga!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 12:09:51 vasta tsitaadiga

Alguses sai suure hurraaga ostetud igasugu arcade mänge. Nüüd pole enam raha raisanud neile asjadele tükk aega aga jah see uudis suht jama.
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.04.2011 12:17:02 vasta tsitaadiga

Kuigi iga arcade lõpus on jah jutt et "no refunds" aga milles meie süüdi, kui nad oma asjad ära kustutavad aga mina ei saa seda mängu enam, mida ma ostsin? Ma saaks aru kui ostan mängu kogemata ja ei tahtnud seda siis jah oma viga, aga see küll MINU ega teiste viga pole, et mäng järsku ära kaob või kustutatakse ja mul pole enam võimalik seda uuesti tõmmata. Kunagi proovisin Yarist tagasi saada, ütles et seda pole enam olemas, isegi kui download historyt kasutada.

Endal üldse ostetud kokku umbb 120+ arcade mänge... peaks panema back upi arvutisse igaks juhuks.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 13:17:43 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Kuigi iga arcade lõpus on jah jutt et "no refunds" aga milles meie süüdi, kui nad oma asjad ära kustutavad aga mina ei saa seda mängu enam, mida ma ostsin? Ma saaks aru kui ostan mängu kogemata ja ei tahtnud seda siis jah oma viga, aga see küll MINU ega teiste viga pole, et mäng järsku ära kaob või kustutatakse ja mul pole enam võimalik seda uuesti tõmmata. Kunagi proovisin Yarist tagasi saada, ütles et seda pole enam olemas, isegi kui download historyt kasutada.

Endal üldse ostetud kokku umbb 120+ arcade mänge... peaks panema back upi arvutisse igaks juhuks.

Arvutisse backupi tegemine ei anna mitte midagi. Asjad mis ostnud oled on seotud konsooliga. Ehk sa ei saa neid asju teise konsooli mitte mingi valemiga kui seda lives enam ei ole.

PlatoonSgtElias kirjutas:
Okman, Halleluuja ja selline DLC teie kõigi jaoks ongi thumbs_up.gif ma ei saa aru, miks kõik toetavad seda paska... keegi ei suuda mõista, et ühel päeval teil seda kraami ei pruugi lihtsalt olla icon_lol.gif Isegi kui omate õigusi selle jaoks.
Sellepärast tulekski ostmata jätta igasugu alla tiritav kraam, seda saab mujalt kah ning osta POEST karbis plaadiga!

DLC Kraami ostetakse sest väga palju supper häid mänge lihtsalt ei tule plaadile. Super Meat boy, Raskulls, Limbo, Trials HD jne jne
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 12.04.2011 14:11:07 vasta tsitaadiga

See vana ja ebapopulaarse stuffi kustutamine on juba aastaid käigus. Kellel kunagi on mõni selline kustutatud asi ostetud ja läheb kaotsi, siis saab selle läbi download history uuesti tõmmata.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 12.04.2011 14:16:04 vasta tsitaadiga

Asi pole ainult ebapopulaarsuses või vanaduses - nt Midway kui firma vahepeal kadus ära, sellega koos kadus XBLAst Mortal Kombat, arvan et Doomi kadumine on seotud sellega, et ID kuulub nüüd Bethesdale, ei mäleta kes selle esimese Doomi välja andis, aga kindlasti mitte nemad. Küll aga oli DII juba Bethesda... Ehksiis asi õigustes sama palju. Aga kõiki asju peaks minu meeelst ikkagi redownloadida saama.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.04.2011 14:54:37 vasta tsitaadiga

Aga kuidas sa saad redownloadida midagi kui see polegi seal olemas? Ma olen proovinud tõmmata mänge, näiteks Yaris, mis kettavahetusega kaduma läks, kuid ta ei lase seda, sest ütleb et sellist mängu ei ole või tuleb error, isegi kui seda teen läbi DL history. See on sama kui tahad alla laadida pilti hot.eest, aga pilt on vahepeal kustunud ja kui uuesti tahad, siis ütleb et error, sest seda seal enam ei ole. Ükskõik mismoodi sa ka püüad seda pilti hotist saada, seda ei tule.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 15:25:38 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Aga kuidas sa saad redownloadida midagi kui see polegi seal olemas? Ma olen proovinud tõmmata mänge, näiteks Yaris, mis kettavahetusega kaduma läks, kuid ta ei lase seda, sest ütleb et sellist mängu ei ole või tuleb error, isegi kui seda teen läbi DL history. See on sama kui tahad alla laadida pilti hot.eest, aga pilt on vahepeal kustunud ja kui uuesti tahad, siis ütleb et error, sest seda seal enam ei ole. Ükskõik mismoodi sa ka püüad seda pilti hotist saada, seda ei tule.
Ei ole asi nii.

DL Historyst saad alati oma Doomi ja Outruni kätte.
Yaris oli tasuta promomäng ja selle lõplikust ja igavesest kadumisest kellelgi kahju küll ei tohiks olla. Dash of Destruction võib samamoodi kunagi ära kaduda, sest tegu oli täitsa tasuta asjaga.

Elusees ei usu, et nad ostetud asju keelavad taas alla laadida Download Historyst.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 01:05:05 vasta tsitaadiga

Kas juhtmega Xbox 360 kontroller oli üks neist, mis töötab otse USB kaudu Windows 7-e või mõne muu Microsoft'i operatsioonisüsteemiga?

(Samamoodi kui Wireless Receiver juhtmeta puldil...)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 13.04.2011 02:40:41 vasta tsitaadiga

Peale 3 aastat sain ka siis RRODi kätte. Kui keegi teab mõnda linki või oskab anda mõne viite, kuidas asja ise parandada, siis oleks täitsa tänulik.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 03:52:36 vasta tsitaadiga

camu kirjutas:
Peale 3 aastat sain ka siis RRODi kätte. Kui keegi teab mõnda linki või oskab anda mõne viite, kuidas asja ise parandada, siis oleks täitsa tänulik.


Pista praeahju icon_lol.gif Ei, päriselt:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=485321&postdays=0&postorder=asc&start=25

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 16:31:17 [X360] Parimad palad vasta tsitaadiga

Alles hiljuti sattusin konsooli maailma, nüüd tahaks mänge juurde osta aga ei oska, ei saa kõiki review-e ka uurida. Lihtsalt kuna kõik originaal siis mängud ka kallid ja ei taha uisapäisa osta! Nüüd äkki soovitate mis oleks sellised "must play" mängud ?
Forza seeria kuulub kindlasti selle alla nagu ma olen aru saanud ?
Soovitage mänge mille ostuga ei saa failida icon_smile.gif
GTA IV on kindlati listis jne.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 13.04.2011 16:56:14 vasta tsitaadiga

Mul on paar soovitust.

Gears of War on mõnus mäng, saab koletisi katki saagida ja mõnus atmosfäär on sel.
Forza muidugi
Lego mängud on ka väga vahvad ja lõbusad, naine ja lapsed saaksid midagi mängida, samuti Viva Pinata seeria hea. (Kui teil lapsi ega naist pole, ignoreerige seda rida icon_razz.gif)
Prototype - nagu GTA aga selline kreisim värk toimub seal. Sa saad erivõimud endale, kus sa saad mööda maju üles ronida, asju katki lõhkuda, zombidele tappa anda, igast muid pulli teha. Viskad autosid kollide peale. Teatud asju tehes saad endale exp pointse ja siis sa saad oma relvi upgradeda ja paremaks teha.
Fable II - RPG mäng, inglaste poolt tehtud ja seal esineb seda inglise huumorit, mis mulle meeldib. Väga huvitava storyga mäng on, sul on koer ka kes aitab sind ja otsib sulle kirste ja on sulle abiks. Tapad igast luukeresid ja muid tonte. Mängus saab lollusi ka teha, kui näiteks ei viitsi main queste teha icon_biggrin.gif, nagu ostad mitu maja ja omad mitu naist ja tantsid inimestele, peeretad, krooksud, näitad kesmist sõrme jne. Sellega muutub su karma ka, kas oled paha või oled väga hea. Pahade tegude asemel saab ka häid asju teha, nagu tantsid ja mängid pilli, rahvale meeldid ja siis igast südamed on neil peas ja teevad abielu ettepanekuid icon_biggrin.gif. Lähed datema ja või hoopis tööle et pappi teenida. Ise nautisin seda mängu päris palju just selle huumori pärast.

Kui sa Xbox Live arcade ka teada tahad, siis paar head mängu on ka seal:
Braid - huvitav puzzlemäng, sarnane natuke Marioga, kus sa mängid ajaga et kõik puzzletükid kätte saada.
Peggle - õnnemäng, kus peab oranzid nupud enne ära kaotama, kui sul pallid otsas. Väga addicting mäng on see ja lihtne ka icon_razz.gif üks mu lemmikuid sel.
Plants VS Zombies - strateegiamäng, kus tuleb oma maad zombide eest kaista, istutades igas levelis uusi lilli.
Megaman9 ja 10 - kui sa muidugi tead mis Megaman on. Need mängud on ka väga head, erit just muusika. Aga need on ka üpriski rasked mängud. Alguses võib tunduda võimatu aga kui oled korra läbi saand, siis pole see enam nii raske. Mul oli megamaniga naljakas juhtum et alguses vihkasin seda aga hiljem mida rohkem mängisin, seda rohkem hakkas meeldima kuna hakkasin aru saama kuidas mängida ja nüüd on need mu lemmikud.

Ma kahjuks rohkem ei tea, kuna minu maitsemeel on natuke teine kui meestel icon_redface.gif et oodake mida teised arvavad.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 13.04.2011 18:07:28 vasta tsitaadiga

Mad Catz roolid
Arvamusi, kommentaare ? Kuna ei hooli sellest edasi-tagasi käigukangist ja wireless ei mängi ka erilist rolli ,siis võib ka selle odavama poole vaadata või see mingi päris juust?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 21:28:44 vasta tsitaadiga

Flacko, Fable III icon_wink.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 13.04.2011 21:44:35 vasta tsitaadiga

Ootan kui odavamak släheb, mul pole endal seda.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 508, 509, 510 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.