|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
07.04.2011 01:09:43
|
|
|
| 1400 hobusega E30 on päris loom
|
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
07.04.2011 05:51:53
|
|
|
ma lasin rooliga samam moodi. ja ega seest vaates väga aru ka ei saanud et rehvid olid paari minututilise spinnide järel sodiks läinud. kuna erinevus katkiste ja tervete rehvide gripi vahel oli vist üpris minimaalne
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
07.04.2011 07:51:13
|
|
|
| Ma sain eile õnneks driftid tehtud, sellest jamast vist paistab olevat kõik või tuleb lõpupoole veel seda jama?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
07.04.2011 07:54:54
|
|
|
| Ei
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reptiilrsk
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2010
|
07.04.2011 12:01:03
|
|
|
kes vähegi drifti huviline on soovitan lipata poodi xbox'i puldi järele (kes ei tea siis juhtmega puldiga pole mingit jamamist, juhe auku ja läheb ralliks) nagu tegin mina seda esimese drift sõiduni jõudes (süüdi ka fifa himu)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.04.2011 13:20:56
|
|
|
| jurissaar kirjutas: |
kes vähegi drifti huviline on soovitan lipata poodi xbox'i puldi järele (kes ei tea siis juhtmega puldiga pole mingit jamamist, juhe auku ja läheb ralliks) nagu tegin mina seda esimese drift sõiduni jõudes (süüdi ka fifa himu)  |
endal saitek cyborg rumblepad, xboxi asetusega, vasaku analogi ja d-padi asendit saab muuta kas xboxi omaks või ps3 omaks ja on palju mugavam kui xboxi originaal pult. odavam ka vist ilmselt.
e: vot selline. tundub päris vastupidav ka olema, päris karmi kohtlemist saand minu käes ja ei logise kuskilt ja kõik nupud/analoogid toimivad 100% parim periferaal, mis siiani ostnud olen.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.04.2011 13:25:49
|
|
|
millega nood seal game.co.uk'st saadavad?
mingit trackimise võimalust ka on?
hetkel on order despatched ja rohkem infot ei ole
tundub, et mõistlikum on kohalikust poest osta ja paki saabumisel seda mitte omaks tunnistada ning pärast 45 päeva gamega vaidlema hakata
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
07.04.2011 13:31:44
|
|
|
Proovin ka siis rooliga selle driftimise ära, vaatan kas on siis nii hull.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.04.2011 13:35:53
|
|
|
libe, pole seal rohkem mingit trackimist, kui dispatched, siis nemad on karbi posti viskand ja sellega ka trackimine lõpeb. vb kui emailitsi suhtlema hakata, siis ehk saab mingit selgust, kes, kus ja millal, muidugi kui tegu pole "lihtmaxikirjaga".
mõistlikum tundub hoopis
Spoiler 
piraadirannikut külastada
ja sealt ära tellida. saab palju rutem kätte ja pole pärast ka paroolide/emailide/kasutajanimedega mingeid probleeme.
Spoiler 
SC2 sai ostetud vennaga 2peale ja nüüd vend sai arvuti ja sinna pättelcräppi sisselogimine oli ikka õudus kuubis, ei mäletand nad (blädder wet) enam ei emaili ega paroole ja parooli resetil tahtis ka mingit asja teada, mida ma kindlalt mäletan ja see oli ka neil meelest ära läind ja kuna key oli boger-blobiga seotud, siis ei saand "uuele" emailile ka regada, ahjaa, wow'ga tahtis ka veel mängu siduda, nagu WTF???. peale 100ndat korda brute forcemist lasi ikka lõpuks sisse, SAMA EMAILI JA PAROOLIGA, mida olin juba 100x sisse toksinud, copy-pastega.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
07.04.2011 13:49:22
|
|
|
AI süsteem on ka ikka päris korralikult metsa keeratud seekord, kui ma ostan endale Mclareni siis sõidus kõigil Mclarenid, kui lähen samasse sõitu Lanciaga on kõigil mingid BMW'd jms. Ei ole enam sellist asja, et saad oma LAmboga kõiki poole ringiga omada.
Samuti on kui vastaane sost taga jääb poole ringiga maha ja kui üritad järgi jõuda punnita täiesti jõust, et järgi jõuda ja mõõda sõita.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
07.04.2011 13:51:44
|
|
|
Ja oligi teil rooli osas õigus, kakapähh on see.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
07.04.2011 13:52:15
|
|
|
| K3ndu, no loogiline on ju, et kõigil ühte klassi masinad sõidus....
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
07.04.2011 14:02:00
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
Samuti on kui vastaane sost taga jääb poole ringiga maha ja kui üritad järgi jõuda punnita täiesti jõust, et järgi jõuda ja mõõda sõita. |
mh ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
07.04.2011 14:03:10
|
|
|
"Ei ole enam sellist asja, et saad oma LAmboga kõiki poole ringiga omada. "
sellest on küll kahju kui tahad uhkes üksinduses lasta, võid ju quick sõite teha, settinguid testida või mida iganes. mis vahet seal on, kas sinust pool ringi tagapool venib veel keegi AI või mitte?
ja kui AI tundub liiga nõrk või liiga tugev siis saab raskusastet muuta alati! mina sõidan medium AI vastu ning ei saa otseselt midagi kurta siiamaani. midagi üleloomulikku see ei tee, ebanormaalselt pikalt maha ei jää, räigelt eest ära ka ei tõmba. nii kuidas ise sõidan nii on ka tulemus. eks siis kui juba rajad selgemad ja autod rohkem käpas saab raskuse üles tõsta ja ilmselt püsib AI jällegi enamvähem sabas.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gaiuspahk
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2011
|
07.04.2011 14:34:37
|
|
|
| libe kirjutas: |
millega nood seal game.co.uk'st saadavad?
mingit trackimise võimalust ka on?
hetkel on order despatched ja rohkem infot ei ole
tundub, et mõistlikum on kohalikust poest osta ja paki saabumisel seda mitte omaks tunnistada ning pärast 45 päeva gamega vaidlema hakata |
Saadavad Royal Mail'iga. Parcel Force'i võimalus oli ka vist, aga see tegelt sama.
Oleneb, mis saatmisviisi valid. Standard delivery (või kuidas iganes nad seda seal nimetasid) ei ole trackitav, see kallim viis, Special Delivery vms on aga sedagi vist ainult hetkeni, mil pakk Eesti Postile üle antakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
07.04.2011 14:52:47
|
|
|
Sai netis surfatud seadete järgi, asi läks palju paremaks, kuid damage model on IMO ikka väga feil....autod mölgiliseks kokkupuutel ei lähe, kellelegi sajaga tagant sisse rammides ei lähe auto mitte kokkupuutest mölki vaid nagu auto vahetatakse mölgilise vastu ära.
keeruline seletada, mida teie arvata. Minusilmis peab NFS veel aastaid tööd tegema et jõuda Gridi damage mudelini näiteks....
Mis arvate?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
07.04.2011 14:54:46
|
|
|
| Gridi kvaliteet piidurbki damage mudelis.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.04.2011 14:56:12
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
Mida kuradit....ma olen nii valusalt pettunud...tööle pannes tabas rõõm, et kohe oli G25 ilusti sisse progetud jms....
Noo, kuni esimeste sõitudeni, kus ma ei suuda aru saada, kuidas võivad ühed seaded nii pekkis olla...nagu, maei suuuuuda neid ajada normaalseks. Rool käib nii puiselt ja raskelt, ei ole nagu...üldsegi elav. Seaded ei anna eriti tulemusi, muidugi see on kah lahe et tuleb sõit pooleli jätta ja peamenüüdest ronida neid seadeid muutma. Tõmbasin roolil kõik tugevus seaded maha, mängust väljas isegi, ning ikka on niiivõrd kuradi kohutav....
Selline tunne et Richard burns rally ja LFS on ainukesed mängud mida rooliga kannatab mängida.... Ma pole väga ülejäänusid proovinud, ma teisi ei kritiseeri väga.
Keegi teab soovitada häid nippe mismoodi G25 rooli ajada normaalselt jonksu et asi nauditav oleks?
Üldiselt väga andestav mängudele ja ka alati väga leplik vigade suhtes...kuid niikaua oodatud mäng ja sellinne pettumus mulle tänaseks....Kõik muu on super, aga ma pean veel mitmeid mitmeid tunde selle rooli seadistamisega vaeva nägema.... |
siin teemas varemmainitud sharp mod peale ja siis profilerist võtad "allow game to adjust" eest linnukese
force muutus selle modiga paremaks ja rool täpsemaks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reptiilrsk
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2010
|
07.04.2011 15:18:55
|
|
|
| tsitaat: |
endal saitek cyborg rumblepad, xboxi asetusega...
|
Selline küsimus, et mis on juhtme pikkus saitekil? Kuna mul oli tähtis juhtme pikkus valisin xboxi black controlleri. Tel. teel öeldi euronicsist, et kõik teised on oluliselt lühema juhtme otsas.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.04.2011 15:26:13
|
|
|
jurissaar, ca. 2.7m mul, mõni cm siia-sinna.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.04.2011 15:27:11
|
|
|
juhtme pikkus? see on suhteliselt lihtsalt lahendatav xbox wireless controller for windows näol:)
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
07.04.2011 15:33:55
|
|
|
350 vana raha on vahet ka selle ja rumble pad vahel rumble pad kasuks + juhtmeta puldil kipuvad akud tühjaks minema. vend on sellega hädas, et ei pea enam üldse akud vastu.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reptiilrsk
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2010
|
07.04.2011 15:38:43
|
|
|
| Kuradi tõprad valetasid siis mulle seal juhtmete pikkuste kohta. Kuna olen inimene, kes unustab pahatihti asju maha/tegemata siis eelistan igatahes korralikku juhtme jo-jo'd kui vandumist poole mängupealt, "miks ma laadima ei pannud eile seda sarvikut peale mängu". Aitab OT'st küsimus ka siis selle posti mõtekaks muutmiseks. Olen ma ainuke, kellel on menüüs liiklemine häiritud miskisuguse LAG'i tõttu, kuigi mäng ise jookseb ka linna mappidel 1080p high tekstuuridega (ülejäänud sätted medium), kui siid?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
07.04.2011 17:13:18
|
|
|
puldiga on see drift just liiga LIHTNE. Pmst auto hoiab end ise külg ees tee peal, ise peab ainult gaasiga mängima Puldiga vähemalt pole mingit probleemi neid drift sõite teha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
07.04.2011 17:38:28
|
|
|
| sten260 kirjutas: |
puldiga on see drift just liiga LIHTNE. Pmst auto hoiab end ise külg ees tee peal, ise peab ainult gaasiga mängima Puldiga vähemalt pole mingit probleemi neid drift sõite teha. |
Pulte ostetakse vist nii vähe, et oli vaja ju kuidagi turgu tekitada.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.04.2011 19:02:00
|
|
|
| jurissaar kirjutas: |
| Kuradi tõprad valetasid siis mulle seal juhtmete pikkuste kohta. Kuna olen inimene, kes unustab pahatihti asju maha/tegemata siis eelistan igatahes korralikku juhtme jo-jo'd kui vandumist poole mängupealt, "miks ma laadima ei pannud eile seda sarvikut peale mängu". Aitab OT'st küsimus ka siis selle posti mõtekaks muutmiseks. Olen ma ainuke, kellel on menüüs liiklemine häiritud miskisuguse LAG'i tõttu, kuigi mäng ise jookseb ka linna mappidel 1080p high tekstuuridega (ülejäänud sätted medium), kui siid? |
Menüüdes on jah nagu pisike lag sees
Ei tea, aga mina küll puldiga driftida ei oska, aga hüva, lähen harjutan
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
07.04.2011 19:49:42
|
|
|
Keegi reaalselt läheb nüüd poodi pulti ostma ainult selleks, et drift ära teha?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.04.2011 20:31:13
|
|
|
Krt, ei, mina ei suuda isegi puldiga driftida
Fraps näitab menüüs ~40FPS, aga ikkagi on natuke aeglane see liikumine
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
07.04.2011 20:53:53
|
|
|
| expressive kirjutas: |
Keegi reaalselt läheb nüüd poodi pulti ostma ainult selleks, et drift ära teha?  |
Mina ostan küll.
Ehk on soovitusi kellelgi? Teisi mänge ka mõnus puldiga vast (spordimängud jms). Parem kui klaviatuuriga.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
07.04.2011 21:02:35
|
|
|
| ot: |
yoyoo, kui plaanis PES, FIFA jms pelada, siis kindlasti soovitan pulti
Saiteki omad päris hääd |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
07.04.2011 21:07:40
|
|
|
| Mis seal failis maksimaalsed parameetrid on? 3? 4?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
07.04.2011 21:38:47
|
|
|
Vajutasin piduri põhja ja vasak esi ratas lendas alt
Mingid musti tükke sadas ka peale seda taevast alla.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
07.04.2011 21:43:15
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Vajutasin piduri põhja ja vasak esi ratas lendas alt
Mingid musti tükke sadas ka peale seda taevast alla. |
juhtus taoline asi mingil rajal ühes kitsas s-kurvis, mille peale mäng viskas ilusti desktopile veateatega.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.04.2011 21:45:51
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Vajutasin piduri põhja ja vasak esi ratas lendas alt
Mingid musti tükke sadas ka peale seda taevast alla. |
Mis sa sõidad mingi zigulliga või?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
07.04.2011 21:53:06
|
|
|
nesta,
Itaalia kvaliteet
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
07.04.2011 22:12:55
|
|
|
pigem ea poiste progemisoskused vms
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.04.2011 22:21:24
|
|
|
| Kust saab vaadata mängus tehtud pilte?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
07.04.2011 22:38:50
|
|
|
peaks mainima et auto teed on kõvasti sirgemad kui eelmises osas kus polnud palju vaja et autost känguru teha
peaks vist ka puldiga proovima kuid eriti ei viitsi ... võibolla siis kui on vaja drifti teha aint ... loodetavasti see drift ei jää ette teiste asjade ära tegemisele mida saab klaveril ka üsna hästi ära teha
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
07.04.2011 23:03:54
|
|
|
keegi lisage mind autologi mitmendat korda küsin aint kaks inimest lisanud "HDTanel" tahaks võrrelda aegu ja sõita äkki koos vms nalja teha.
Igatahes, rääkige, miks peegel ei tööta? Panen, et full HUD ja mirror on aga peegel autos must.
Lisaks miks vahest sõites sepa käed ei liigu? wtf nohh
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
07.04.2011 23:10:12
|
|
|
| Tahaks nendest alguse videodest lahti saada. Kuskil siin vist oli mingi link aga esialgu ei leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
07.04.2011 23:15:02
|
|
|
| Syncmahv, Movies kaustas muuda nime või kustuta ära fail BootFlow_in.bik
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
07.04.2011 23:17:37
|
|
|
Mai saa aru, keegi saatis mingi invitationi mulle aga kusagil seda ei näe... lisaks kuda krt autologi menüüst välja saada menüüsse ilma alt+f4 kasutamata? täiesti idiootseks asi tehtud, nii ära peidetud kõik asjad...
edit: olgu, tuli autologi ikooni üleval vasakul klõpsida sai menüüsse.. siiani aga kripeldab see, et keegi saatis invitationi mingile sõidule ilmselt aga kuda krt või kust ma seda näen..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
07.04.2011 23:17:57
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Mai saa aru, keegi saatis mingi invitationi mulle aga kusagil seda ei näe... lisaks kuda krt autologi menüüst välja saada menüüsse ilma alt+f4 kasutamata? täiesti idiootseks asi tehtud, nii ära peidetud kõik asjad...
edit: olgu, tuli autologi ikooni üleval vasakul klõpsida sai menüüsse.. siiani aga kripeldab see, et keegi saatis invitationi mingile sõidule ilmselt aga kuda krt või kust ma seda näen.. |
SPACE!
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
07.04.2011 23:18:16
|
|
|
| PlatoonSgtElias, sama nupp, millega autologi sisse läksid?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
07.04.2011 23:18:59
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
keegi lisage mind autologi mitmendat korda küsin aint kaks inimest lisanud "HDTanel" tahaks võrrelda aegu ja sõita äkki koos vms nalja teha.
Igatahes, rääkige, miks peegel ei tööta? Panen, et full HUD ja mirror on aga peegel autos must.
Lisaks miks vahest sõites sepa käed ei liigu? wtf nohh  |
Kõigil pirad vist
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
07.04.2011 23:21:37
|
|
|
Mafia, thx sellega hea kerge seda sisse välja tuua jah. Aga ikkagi, keegi saadab invitationi siis kuda vastu võtta? Ning kuda ise sõpradele väljakutset esitada?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
07.04.2011 23:30:42
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
nesta,
Itaalia kvaliteet
Spoiler 
|
See on küll päriselu pilt ikka ?!?
| yoyoo kirjutas: |
Kõigil pirad vist  |
Tal ju orig. kindlasti, autolog...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|