Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Shift 2 Unleashed märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.04.2011 16:41:29 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
-Kaivo-, sellised pildid võiks ikka max graafikaga teha. thumbs_up.gif või see ongi max??? icon_neutral.gif

Med setingutel.
enam vähem näeb ära :d
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 06.04.2011 16:41:45 vasta tsitaadiga

Davai mehed, aitab tasku ping-pongi mängimisest!
Aeg on end kokkuvõtta ja rinda pista tõeliste proffidega!

SUPER MEGA Autolog challange - STARTS NOW!
tsitaat:
The Autolog Challenge officially starts now! This week's challenge is to beat Tommy Milner's lap time of 00:42:317 on the Brand Hatch Indy track.

You have until APRIL 10, 2011 at 11:59 PM PST to beat Tommy's time and submit your twitpic to @NeedforSpeed. Remember that you need to include the hash tag #SHIFT2_AutologChallenge in order for your entry to be valid.

Get practicing and good luck!

Info: http://www.needforspeed.com/post/autolog-challenge-begins-today

Kellel Autologi pole, siis viimane võimalus see hankida või siis sõita aeg üle aga ilma kõlareid võitmata!
Läheb lahti! Kes on esimene?!!

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 16:50:11 vasta tsitaadiga

Skyline GT-R (R34) Worksiga on ikka päris hüva pill thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 16:52:06 vasta tsitaadiga

nesta kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

käte liikumine GT5 on ikka paras nali

ärme seda muidugi pane tähele et ühel roolil on pööramis raadius kraad hoopis teine doh.gif . S2 suudab 900 kraadi keerata, GT5 keerab 220, vähemalt G27 jäi selline mulje.
Huvitav on vaadata kus tuldi välja võrdlusega, üks on ikka teisega võrreldes simu. GT5 TC ja stability controll maha võtta kaob suht kergelt käest, S2 sama autoga võid magama jääda thumbs_down.gif
caarel123 kirjutas:
GT5 ongi üks paras nali. kuid ega shift väga perm pole. lihtsalt efektsem icon_smile.gif

Et FM3 on tõsine asi?


viimati muutis xxlmaster 06.04.2011 16:54:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.04.2011 16:52:25 vasta tsitaadiga

caarel123, thumbs_up.gif väga hull polegi see pilt.

Mafia kirjutas:
Davai mehed, aitab tasku ping-pongi mängimisest!
Aeg on end kokkuvõtta ja rinda pista tõeliste proffidega!

SUPER MEGA Autolog challange - STARTS NOW!
tsitaat:
The Autolog Challenge officially starts now! This week's challenge is to beat Tommy Milner's lap time of 00:42:317 on the Brand Hatch Indy track.

You have until APRIL 10, 2011 at 11:59 PM PST to beat Tommy's time and submit your twitpic to @NeedforSpeed. Remember that you need to include the hash tag #SHIFT2_AutologChallenge in order for your entry to be valid.

Get practicing and good luck!

Info: http://www.needforspeed.com/post/autolog-challenge-begins-today

Kellel Autologi pole, siis viimane võimalus see hankida või siis sõita aeg üle aga ilma kõlareid võitmata!
Läheb lahti! Kes on esimene?!!
krt mida siin muud teha, kui piljardit taguda. eesti post ei viitsi krt ära tuua seda või teatada, et kohal on vms ja kui küsid, siis ega nemad seal ju ei tea midagi. KAUA VÕIB??? krdi nädal hakkab saama juba riliisist.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 06.04.2011 17:04:31 vasta tsitaadiga

xxlmaster, juhitavuse poolest on FM3 päris tip top.
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 17:09:01 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
xxlmaster, juhitavuse poolest on FM3 päris tip top.

jah aga GT5-le JÄÄB alla. Ainus millega FM3 omab on parem damage.

Teeks nii et ei tooks selliseid labaseid väiteid enam. Ei mängi GT5 juba nädalaid enam aga selline võrdlus SU2 ajab harja ikka punaseks küll.
Kes arvab et S2 on ilma abideta raske sõita, well....võtke GT5 Zonda R ja proovige.


End of OT
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.04.2011 17:24:57 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
"see on jah selleks, et teisi autosi "toena" ei kasutaks kurvis
natuke häirib, aga samas idee poolest ok "

mis selles autode haakumises okki on? icon_confused.gif vabandage väga, aga see on ikka ilgelt ebanormaalne tõepoolest. kui tahan siis kasutan toena, miks ma ei võiks seda teha...see on siiski mäng, for funks sake. ok on see kui sa lihtsalt sõidad ennast puruks teise auto vastu...ok oleks see kui saad näiteks mingeid karistussekundeid, või siis antud juhul ka see kui jääd näiteks mingitest XP punktidest ilma. aga muidu nii realistliku gaming experience'ga sedamoodi häkkida ei ole ok!


kui teise masina vastu suruda, siis võib vabalt masinal ühe külje rehvid vähem pidamist saada, kuna vasta teist masinat surub külge üles
reaalsete kogemustega autojuhte meil on, kuid palju nendest suurel kiirusel rammimiskogemusega on

NATAS999 kirjutas:
caarel123, thumbs_up.gif väga hull polegi see pilt.

Mafia kirjutas:
Davai mehed, aitab tasku ping-pongi mängimisest!
Aeg on end kokkuvõtta ja rinda pista tõeliste proffidega!

SUPER MEGA Autolog challange - STARTS NOW!
tsitaat:
The Autolog Challenge officially starts now! This week's challenge is to beat Tommy Milner's lap time of 00:42:317 on the Brand Hatch Indy track.

You have until APRIL 10, 2011 at 11:59 PM PST to beat Tommy's time and submit your twitpic to @NeedforSpeed. Remember that you need to include the hash tag #SHIFT2_AutologChallenge in order for your entry to be valid.

Get practicing and good luck!

Info: http://www.needforspeed.com/post/autolog-challenge-begins-today

Kellel Autologi pole, siis viimane võimalus see hankida või siis sõita aeg üle aga ilma kõlareid võitmata!
Läheb lahti! Kes on esimene?!!
krt mida siin muud teha, kui piljardit taguda. eesti post ei viitsi krt ära tuua seda või teatada, et kohal on vms ja kui küsid, siis ega nemad seal ju ei tea midagi. KAUA VÕIB??? krdi nädal hakkab saama juba riliisist.
gamest ei viitsi enam tellida, lootusetu koht
TDU tellisin mingist karupersest ja sealt tuli ka hetk peale launchi kohale

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 17:27:24 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
kas vana mesaga on võimalik driftida?

ja mingi keegi võiks selle üles vuntsida ning siis pilte lükata siia teemasse?

nu nt et ilma worksita ja siis worksiga thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif

tänud!

küsisin, kuna ma ise ei saa mängu mängida hetkel icon_wink.gif


Vana 190-ga saab täitsa edukalt Worksiga driftida. Vähemalt ma sain täitsa normaalselt hakkama. Paremini kui E46 ja E92ga igatahes thumbs_up.gif
Igati asjalik aparaat.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 17:39:31 vasta tsitaadiga

"reaalsete kogemustega autojuhte meil on, kuid palju nendest suurel kiirusel rammimiskogemusega on"

ma ei tea nüüd kui suurel kiirusel just, aga mingi kogemus on tegelikult olemas isegi icon_biggrin.gif (ütleme et reaalses elus üle 230 mina sõitnud ei ole näiteks)
see külg külje vastu asi, noh eks nende rehvide ja pidamise jutu juures on sul oma nö. iva sees, kuid sellist konkreetset magnetiefekti seal ikkagi ei teki ja ei saa tekkida. alguses mulle tundus ka, et noh okei...kisub natuke, pole väga hull, aga kui ikka auto oli külge haagitud pikka aega nagu oleks ennast maast lahti sõitnud ja stangenurgad taha haakinud siis oli küll WTF moment icon_lol.gif see põrkefüüsika on antud mängus üldse kuidagi imelikuks jäänud...või meelega aetud, ei tea.

xxlmaster, miks sa arvad, et zonda r in real life selline auto, mis absoluutselt teel ei seisa ja täiesti kontrollimatu on? tõsi, ma ei tea sellest GT seeriast mitte halligi, aga neid simusid on nähtud küll ja veel, kus "reaalne" tähendab seda, et auto juhtimine on tehtud täiesti mõttetult raskeks ja kohati lausa võimatuks.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 17:52:36 vasta tsitaadiga

Wiltz, ei teagi, keegi meist ei tea. Vähemalt Top Gear-is ja muudes sellistes saadetes nähtu põhjal jätab suht elaja mulje. Ja GT5es ei ole Zonda R juhitamatu vaid raske(ärme loe kontekstist välja) icon_idea.gif
Jutt sai alguse kus GT5 peeti "naljaks", noo mina jällegi väidan et teie ülespuhutud shift2 on ju veel suurem nali. BMW E30 täis tuuning+ works seisab täiesti mõistlikult veel käes mis on ikka suht ajuvaba. Siin kohal ei saaks mainimata jätta Suprat mis kihutab 450km/h thumbs_up.gif ....millest me räägime mehed?
Lihtsalt proovige mängu ennem kui midagi maha laidate. Minu jaoks on päris icon_eek.gif kuidas osad siin seda mängu kiidavad. Kas tõesti on auto mängude latt nii madal?
Seda muidugi võime jäädagi siin vaidlema... a la COD vs BF.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.04.2011 18:15:28 vasta tsitaadiga

eriseguga suure mehaanilise pidamisega rehvid + tugev aerodünaamiline survejõud annavad kokkuvõttes tunde nagu sõidaks trammiga, kui võrrelda mingi suvalisi škoda fabiaga - libisemist peab välja meelitama
isiklikult jäi minul GT5's masinaga sõitmisel puudu tagasisidest, kus pidur ei võtnud, ei võtnud ja siis oli risti teel - shifti puhul on see tagasiside mõjusam
ja olgu ka ebarealistlikum, arcadelikum, kuid peaasi, et ülejäänud atmosfäär ja meeleolu jätavad komplektsema kogemuse, mitte ei ole tuim sõitmine
online sõitmine shiftis on juba klass oma ette

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 18:29:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuid peaasi, et ülejäänud atmosfäär ja meeleolu jätavad komplektsema kogemuse

sellepärast hakkasingi uuesti gtri seeriat pelama. Kiiruse tunnetus on hoopis parem ja AId võita on juba katsumus. GT5 jäävad mootori hääled lahjaks, kui seest vaates/kapotilt/bumprilt vaates sõita jääb asi väga magedaks. Tagant vaates on jällegi väga hea aga rooliga nii ju ei sõida icon_lol.gif
tsitaat:

isiklikult jäi minul GT5's masinaga sõitmisel puudu tagasisidest

eeem, kui FFB räägid siis imo see oli küll üks parimaid, mainiti ka ära insideSimRacingus(koos Core ja buttkicker effectiga) . Shiftis jäi küll tunne et keeraks tühja rooli aga loomulikult maitse üle ei vaielda.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.04.2011 18:32:44 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

kuid peaasi, et ülejäänud atmosfäär ja meeleolu jätavad komplektsema kogemuse

sellepärast hakkasingi uuesti gtri seeriat pelama. Kiiruse tunnetus on hoopis parem ja AId võita on juba katsumus. GT5 jäävad mootori hääled lahjaks, kui seest vaates/kapotilt/bumprilt vaates sõita jääb asi väga magedaks. Tagant vaates on jällegi väga hea aga rooliga nii ju ei sõida icon_lol.gif
tsitaat:

isiklikult jäi minul GT5's masinaga sõitmisel puudu tagasisidest

eeem, kui FFB räägid siis imo see oli küll üks parimaid, mainiti ka ära insideSimRacingus(koos Core ja buttkicker effectiga) . Shiftis jäi küll tunne et keeraks tühja rooli aga loomulikult maitse üle ei vaielda.
ei räägi forcest vaid salongis rehvide libisemise tunnetusest
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 06.04.2011 18:35:59 vasta tsitaadiga

igal mängul omad võlud icon_wink.gif shift 2 plussid ongi graafika ja efekid ning mõnest mõttes "reaalne" seestvaade kuid... juhitavus annab soovida igas mõttes. gt5-es ja FM-is jällegi mõistlik juhitavus (kuid tuttav vähemalt väitis et täis piix pidi GT5-e juhtiavus FM3 kõrval olema). aga ta võibolla liiga julm xkaka, ptüi xboxi austaja icon_rolleyes.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 18:42:04 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
igal mängul omad võlud icon_wink.gif shift 2 plussid ongi graafika ja efekid ning mõnest mõttes "reaalne" seestvaade kuid... juhitavus annab soovida igas mõttes. gt5-es ja FM-is jällegi mõistlik juhitavus (kuid tuttav vähemalt väitis et täis piix pidi GT5-e juhtiavus FM3 kõrval olema). aga ta võibolla liiga julm xkaka, ptüi xboxi austaja icon_rolleyes.gif

ot:
no mina ostsin ja müüsin xboxi FM3me pärast. Liiga arkaade icon_razz1.gif . Hetkel ootan ja vaatan mis FM4 toob.
Tekib küsimus et kui FM3 parem on, miks siis kaks suuremat võistlust eestis GT5 peal tehti icon_question.gif

libe kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

kuid peaasi, et ülejäänud atmosfäär ja meeleolu jätavad komplektsema kogemuse

sellepärast hakkasingi uuesti gtri seeriat pelama. Kiiruse tunnetus on hoopis parem ja AId võita on juba katsumus. GT5 jäävad mootori hääled lahjaks, kui seest vaates/kapotilt/bumprilt vaates sõita jääb asi väga magedaks. Tagant vaates on jällegi väga hea aga rooliga nii ju ei sõida icon_lol.gif
tsitaat:

isiklikult jäi minul GT5's masinaga sõitmisel puudu tagasisidest

eeem, kui FFB räägid siis imo see oli küll üks parimaid, mainiti ka ära insideSimRacingus(koos Core ja buttkicker effectiga) . Shiftis jäi küll tunne et keeraks tühja rooli aga loomulikult maitse üle ei vaielda.
ei räägi forcest vaid salongis rehvide libisemise tunnetusest

Pelasid ikka rooliga? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 19:03:08 vasta tsitaadiga

-Kaivo-,

tänks piltide eest!

Kas auto on enam-vähem okei?

või on totaalne slow motion zombie aka tigu?

ehk siis kui palju tal massi, heppasid, väänet on ilma ja worksiga?

üldine hinnang masinale oleks mis?


TÄnud veelkord vastuste eest! icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 06.04.2011 19:05:51 vasta tsitaadiga

xxlmaster,
ot:
ega FM3 oli jah tegelikult puldiga mängides päris lihtne juhitavus ja drift tuli kuidagi liiga kiirelt kätte. võibolla tõesti kerge arkaad kuid Su2 siis täielik !?? shiftis loobib minuarust auto tagumist otsa liiga julmalt. väga väga raske on sujuvat drifti saada ( kaasi, rooli suhe peab ideaalne olema, kurvi sisenedes peab õige kiiruse ja trajektoore kätte saama) siis pasitab ilus ja "reaalne"

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 06.04.2011 19:18:53 vasta tsitaadiga

sellisega päris mõnus lasta

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 19:35:31 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
xxlmaster,
ot:
ega FM3 oli jah tegelikult puldiga mängides päris lihtne juhitavus ja drift tuli kuidagi liiga kiirelt kätte. võibolla tõesti kerge arkaad kuid Su2 siis täielik !?? shiftis loobib minuarust auto tagumist otsa liiga julmalt. väga väga raske on sujuvat drifti saada ( kaasi, rooli suhe peab ideaalne olema, kurvi sisenedes peab õige kiiruse ja trajektoore kätte saama) siis pasitab ilus ja "reaalne"

just, ei ole ju normaalne et drifti minnes hakkab su auto järsku teisit käituma kui seda grip racingus.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 19:39:21 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
caarel123 kirjutas:
xxlmaster,
ot:
ega FM3 oli jah tegelikult puldiga mängides päris lihtne juhitavus ja drift tuli kuidagi liiga kiirelt kätte. võibolla tõesti kerge arkaad kuid Su2 siis täielik !?? shiftis loobib minuarust auto tagumist otsa liiga julmalt. väga väga raske on sujuvat drifti saada ( kaasi, rooli suhe peab ideaalne olema, kurvi sisenedes peab õige kiiruse ja trajektoore kätte saama) siis pasitab ilus ja "reaalne"

just, ei ole ju normaalne et drifti minnes hakkab su auto järsku teisit käituma kui seda grip racingus.

just see asi käib Shift seeria juures kõige rohkem pinda...loodetavast saab mängu läbi ka drifti vahele jättes.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 19:44:09 vasta tsitaadiga

mis te sellest shifti driftist arutate...juba esimesest osast on ju ammu selge, et see on tehtud lastele, või ma ei teagi krt kellele icon_biggrin.gif igatahes pärismängust täiesti eraldiseisev tükk, ega ta teises osas väga palju parem pole. aga no mis sest ikka pahaks panna, kui ülejäänud mäng selle all ei kannata siis minul isiklikult on täislaks savi, tehku veel mudaralli ka juurde shift 3'e icon_lol.gif

"drifti minnes hakkab su auto järsku teisit käituma kui seda grip racingus."

kas just normaalne, aga võimalik see iseenesest täiesti on, muidugi päriselus peaks selleks vahetama eelkõige rehvid, siis seadistama ümber veermiku ja lõpuks oleks hea kui mootoril veel liiga palju väänet ka oleks. usu mind, täiesti teine auto kohe icon_wink.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 19:46:52 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mis te sellest shifti driftist arutate...juba esimesest osast on ju ammu selge, et see on tehtud lastele, või ma ei teagi krt kellele icon_biggrin.gif igatahes pärismängust täiesti eraldiseisev tükk, ega ta teises osas väga palju parem pole. aga no mis sest ikka pahaks panna, kui ülejäänud mäng selle all ei kannata siis minul isiklikult on täislaks savi, tehku veel mudaralli ka juurde shift 3'e icon_lol.gif

"drifti minnes hakkab su auto järsku teisit käituma kui seda grip racingus."

kas just normaalne, aga võimalik see iseenesest täiesti on, muidugi päriselus peaks selleks vahetama eelkõige rehvid, siis seadistama ümber veermiku ja lõpuks oleks hea kui mootoril veel liiga palju väänet ka oleks. usu mind, täiesti teine auto kohe icon_wink.gif

kas sulle meeldib tekitada vestlus kus targem välja paista? Ma rääkisin autost millega tuled grip racingust. Siililegi selge et kui rehvid, veermik, vääne teine on, käitub auto ka teisiti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 19:52:52 vasta tsitaadiga

kas sulle meeldib vinguda asjade üle, mis pole vingumist väärt?

kes see kurat sul tuleb oma autoga grip racingust ja otse driftirajale sõud tegema??? icon_confused.gif mida hekki need shifti mehed siis sinu meelest tegema oleksid pidanud? panema inimesed ISE omale driftiseades autot valmistama? see oleks ilmselgelt mõttetu ja suurem osa ei saaks sellega kunagi hakkama või ei viitsiks jamada lihtsalt.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 20:11:18 vasta tsitaadiga

Wiltz, kui sa vähegi vaevud jälgima siis paljud räägivad et grip "mode-is" nad saavad palju lihtsamalt driftiga hakkama kui seda drift "mode-is".
Las jääda, ei ole vaja juuksekarva pooleks lüüa ega foorumikaaslastega arvamuse pärast tülli minna, eriti veel mingi drifti pärast icon_lol.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 20:26:43 vasta tsitaadiga

Teen suure suure aplausi ja kummarduse nendele, kes suudavad london millenium drifti rajal saada kahe ringiga 1500 punkti. Tänu sellele rajale suudab driftimine mind niimoodi oksele ajada. Üritasin siin eelviimast drifti challenget ära teha ja vot see london millenium drift on pinnuks silmas, teen mis ma teen aga kurat üle 1200 punkti ma ei saa. Sellest viimasest challengest ma ei hakka üldse rääkima, ma sain juba ajurebendi kui ma nägin neid skoore mis seal ette tehtud olid. Kahju et selle raja tõttu jääb vb mäng lõpetamata (kui ma üldse suudan seda lõpetada).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.04.2011 20:27:49 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Teen suure suure aplausi ja kummarduse nendele, kes suudavad london millenium drifti rajal saada kahe ringiga 1500 punkti. Tänu sellele rajale suudab driftimine mind niimoodi oksele ajada. Üritasin siin eelviimast drifti challenget ära teha ja vot see london millenium drift on pinnuks silmas, teen mis ma teen aga kurat üle 1200 punkti ma ei saa. Sellest viimasest challengest ma ei hakka üldse rääkima, ma sain juba ajurebendi kui ma nägin neid skoore mis seal ette tehtud olid. Kahju et selle raja tõttu jääb vb mäng lõpetamata (kui ma üldse suudan seda lõpetada).
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Link

_________________
☠


viimati muutis libe 06.04.2011 20:34:11, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.04.2011 20:28:13 vasta tsitaadiga

Jäta siis drift vahele icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 06.04.2011 20:32:44 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kas sulle meeldib vinguda asjade üle, mis pole vingumist väärt?

kes see kurat sul tuleb oma autoga grip racingust ja otse driftirajale sõud tegema??? icon_confused.gif mida hekki need shifti mehed siis sinu meelest tegema oleksid pidanud? panema inimesed ISE omale driftiseades autot valmistama? see oleks ilmselgelt mõttetu ja suurem osa ei saaks sellega kunagi hakkama või ei viitsiks jamada lihtsalt.

eee teistes mängudes kõik teevad endale Drift seadistused (ala FM3 ja GT5 icon_question.gif). Mis point sellel tuuningul on siis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 20:36:23 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
gamest ei viitsi enam tellida, lootusetu koht
TDU tellisin mingist karupersest ja sealt tuli ka hetk peale launchi kohale
Gamest on asi eestis juba enne väljalaskekuupäeva. Küllalt siin neid mehi olnud, kellel originaal release päevaks gamest käes on.

Asi rohkem eesti posti saamatuses, kui Games.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 20:48:13 vasta tsitaadiga

eee võib ka selles mängs teha omale drift seadistused ja driftida nii kuidas jaksab. lihtsalt siia on tehtud lisaks ka see eraldi "drifti osa" ja ilmselt siis tehtud sellepärast, et driftimine on hästi pop ja noortepärane ning see peab mängus sees olema lihtsalt...ja samas on see driftimine tehtud kõigi lammaste jaoks nö. hästi kergeks. ehk siis et sa ei pea tingimata auto seadistamisest mitte essugi teadma, lihtsalt lähed ja muudkui driftid.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 20:58:03 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Jäta siis drift vahele icon_biggrin.gif


Aga ma ei taha drifti vahele jätta, mul teistel radadel läheb jumala hästi, enamus olen ära võitnud, aga just see rada on vastik. Mul ei ole absoluutslet midagi drifti vastu aga see rada ajab driftimise isu ära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainpoiss
HV vaatleja
Rainpoiss

liitunud: 20.03.2009




sõnum 06.04.2011 21:03:01 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Teen suure suure aplausi ja kummarduse nendele, kes suudavad london millenium drifti rajal saada kahe ringiga 1500 punkti. Tänu sellele rajale suudab driftimine mind niimoodi oksele ajada. Üritasin siin eelviimast drifti challenget ära teha ja vot see london millenium drift on pinnuks silmas, teen mis ma teen aga kurat üle 1200 punkti ma ei saa. Sellest viimasest challengest ma ei hakka üldse rääkima, ma sain juba ajurebendi kui ma nägin neid skoore mis seal ette tehtud olid. Kahju et selle raja tõttu jääb vb mäng lõpetamata (kui ma üldse suudan seda lõpetada).


Ise tegin väikesed 2039 punni, kahe ringiga. Viskan pärast video ka üles, praeguseks tõestus siis.


Ei olnud ka kõige puhtam sõit, paar korda sai seina ka riivatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 21:09:51 vasta tsitaadiga

Ma sain lausa maapõues hõljumas oma GT500-ga käia kui vastu seina sõitsin täis matsuga icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 06.04.2011 21:35:25 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
Wiltz kirjutas:
kas sulle meeldib vinguda asjade üle, mis pole vingumist väärt?

kes see kurat sul tuleb oma autoga grip racingust ja otse driftirajale sõud tegema??? icon_confused.gif mida hekki need shifti mehed siis sinu meelest tegema oleksid pidanud? panema inimesed ISE omale driftiseades autot valmistama? see oleks ilmselgelt mõttetu ja suurem osa ei saaks sellega kunagi hakkama või ei viitsiks jamada lihtsalt.

eee teistes mängudes kõik teevad endale Drift seadistused (ala FM3 ja GT5 icon_question.gif). Mis point sellel tuuningul on siis


sama käib ka S2U kohta.... grip racingus muidugi, kus on veeel normaalne mingis mõttes külglibiseda

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 21:36:21 vasta tsitaadiga

Lisage autologi mind, hetkel vaid kaks inimest seal ja pole head arusaama enda aegadest versus teised icon_biggrin.gif "HDTanel"
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.04.2011 22:03:36 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
libe kirjutas:
gamest ei viitsi enam tellida, lootusetu koht
TDU tellisin mingist karupersest ja sealt tuli ka hetk peale launchi kohale
Gamest on asi eestis juba enne väljalaskekuupäeva. Küllalt siin neid mehi olnud, kellel originaal release päevaks gamest käes on.

Asi rohkem eesti posti saamatuses, kui Games.
puhas game pask, korralikke kullerfirmasid ei raatsita kasutada
tra ma tellisin firma aadressile, kus käib iga päev 4 erinevat kullerit - kui post seda aadressi üles ei leia, siis jumal temaga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 22:05:21 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
EvilKatarn kirjutas:
libe kirjutas:
gamest ei viitsi enam tellida, lootusetu koht
TDU tellisin mingist karupersest ja sealt tuli ka hetk peale launchi kohale
Gamest on asi eestis juba enne väljalaskekuupäeva. Küllalt siin neid mehi olnud, kellel originaal release päevaks gamest käes on.

Asi rohkem eesti posti saamatuses, kui Games.
puhas game piix, korralikke kullerfirmasid ei raatsita kasutada
tra ma tellisin firma aadressile, kus käib iga päev 4 erinevat kullerit - kui post seda aadressi üles ei leia, siis jumal temaga
Kui sa just DHL'iga ei telli, siis läheb ta ju ikkagi lõppkokkuvõttes Eesti Posti töötlemisele, kus mammid teejoomise vahel mõnikord mõne paki teele panevad.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.04.2011 22:09:19 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
libe kirjutas:
EvilKatarn kirjutas:
libe kirjutas:
gamest ei viitsi enam tellida, lootusetu koht
TDU tellisin mingist karupersest ja sealt tuli ka hetk peale launchi kohale
Gamest on asi eestis juba enne väljalaskekuupäeva. Küllalt siin neid mehi olnud, kellel originaal release päevaks gamest käes on.

Asi rohkem eesti posti saamatuses, kui Games.
puhas game piix, korralikke kullerfirmasid ei raatsita kasutada
tra ma tellisin firma aadressile, kus käib iga päev 4 erinevat kullerit - kui post seda aadressi üles ei leia, siis jumal temaga
Kui sa just DHL'iga ei telli, siis läheb ta ju ikkagi lõppkokkuvõttes Eesti Posti töötlemisele, kus mammid teejoomise vahel mõnikord mõne paki teele panevad.
sittagi, pixmaniad ja krdi kohast ma oma TDU2 tellisin, siis eesti post ei puutunud asjasse
meil siin DPD bussikuller ka

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 22:11:31 vasta tsitaadiga

Selline asi juhtus!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gaiuspahk
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2011




sõnum 06.04.2011 22:14:34 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Teen suure suure aplausi ja kummarduse nendele, kes suudavad london millenium drifti rajal saada kahe ringiga 1500 punkti. Tänu sellele rajale suudab driftimine mind niimoodi oksele ajada. Üritasin siin eelviimast drifti challenget ära teha ja vot see london millenium drift on pinnuks silmas, teen mis ma teen aga kurat üle 1200 punkti ma ei saa. Sellest viimasest challengest ma ei hakka üldse rääkima, ma sain juba ajurebendi kui ma nägin neid skoore mis seal ette tehtud olid. Kahju et selle raja tõttu jääb vb mäng lõpetamata (kui ma üldse suudan seda lõpetada).


Peab tunnistama, et Shift 1's oli just see rada üks lemmikuid ning selline skoor oli nö minimaalne seal. On siis Shift 2's kogu drifti osa nii palju muudetud?

Ise pole Shift 2'te veel kätte saanud, samuti tellisin preorderiga Game'st. Kuna esimest korda sealt tellisin, siis polnud õrna aimugi nendest erinevatest delivery viisidest ja võtsin automaatselt odavaima. Nüüd hakkab kohalikku Tiguposti kandekeskusesse helistamine juba hobiks saama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 06.04.2011 22:16:13 vasta tsitaadiga

Keegi vajutas kogemata E tähte sõidu ajal...crysis2 icon_biggrin.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 22:17:20 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Selline asi juhtus!
Spoiler Spoiler Spoiler


Päris korralik värk peaks mainima.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.04.2011 22:26:02 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Selline asi juhtus!
Spoiler Spoiler Spoiler
ei olnd nähtamatu, lihtsalt natukese pikaldane ja jäi graafikast maha. icon_lol.gif thumbs_down.gif icon_neutral.gif

e:

punases kastis on sumpaleek, kui tähelepanelikumalt vaatad, siis sama koha peal eesmine auto just lasi tuld tagant. pauk oli nii kõva, et lükkas graafika minema ja jättis ai tahapoole.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 22:31:07 vasta tsitaadiga

Eelmisest videost jah... Cloak mode ENGAGED icon_lol.gif

libe kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma siin imestan... Miks tal need kummid katki ei läinud?!? Mul lähevad tagumised vähem kui kahe ringiga katki. Vahepeal jään seisma ja ootan mingi minuti, et kummid maha jahtuks icon_evil.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 06.04.2011 23:28:03 vasta tsitaadiga

GT1 Klassi võit käes. Kuidagi väga kerge oli.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2011 23:52:42 vasta tsitaadiga

Kuda krt Driftida icon_eek.gif kas tõesit peab rooli sätted täiesti ära muutma spetsiaalselt drifti jaoks? icon_rolleyes.gif vaevu sain 200p kokku 10minutiga icon_lol.gif 5p oli max drift vist
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 00:26:16 vasta tsitaadiga

Mida kuradit....ma olen nii valusalt pettunud...tööle pannes tabas rõõm, et kohe oli G25 ilusti sisse progetud jms....
Noo, kuni esimeste sõitudeni, kus ma ei suuda aru saada, kuidas võivad ühed seaded nii pekkis olla...nagu, maei suuuuuda neid ajada normaalseks. Rool käib nii puiselt ja raskelt, ei ole nagu...üldsegi elav. Seaded ei anna eriti tulemusi, muidugi see on kah lahe et tuleb sõit pooleli jätta ja peamenüüdest ronida neid seadeid muutma. Tõmbasin roolil kõik tugevus seaded maha, mängust väljas isegi, ning ikka on niiivõrd kuradi kohutav....

Selline tunne et Richard burns rally ja LFS on ainukesed mängud mida rooliga kannatab mängida.... icon_rolleyes.gif Ma pole väga ülejäänusid proovinud, ma teisi ei kritiseeri väga.
Keegi teab soovitada häid nippe mismoodi G25 rooli ajada normaalselt jonksu et asi nauditav oleks?

Üldiselt väga andestav mängudele ja ka alati väga leplik vigade suhtes...kuid niikaua oodatud mäng ja sellinne pettumus mulle tänaseks....Kõik muu on super, aga ma pean veel mitmeid mitmeid tunde selle rooli seadistamisega vaeva nägema....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 00:27:30 vasta tsitaadiga

Täiesti haige thumbs_down.gif DRIFT on siis tehtud konsoole silmas pidades, ehk siis pulte, roolidele pole mõeldudki icon_lol.gif

Samahästi saan ise ka driftida nagu selles videos, paremini POLE VÕIMALIK rooliga.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 00:40:37 vasta tsitaadiga

Ma jamasin ka seda sama ringi mingi 20min rooliga.. asja ei saanud icon_biggrin.gif Klaveriga sai kuidagi ära tehtud.. drifti värgid jätan küll vahele. Pole isegi proovima hakanud. Säästan närve icon_smile.gif

Muide mis musklit te osta soovitate? Ja mis retro autot?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Shift 2 Unleashed mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.