Davai mehed, aitab tasku ping-pongi mängimisest!
Aeg on end kokkuvõtta ja rinda pista tõeliste proffidega!
SUPER MEGA Autolog challange - STARTS NOW!
tsitaat:
The Autolog Challenge officially starts now! This week's challenge is to beat Tommy Milner's lap time of 00:42:317 on the Brand Hatch Indy track.
You have until APRIL 10, 2011 at 11:59 PM PST to beat Tommy's time and submit your twitpic to @NeedforSpeed. Remember that you need to include the hash tag #SHIFT2_AutologChallenge in order for your entry to be valid.
Kellel Autologi pole, siis viimane võimalus see hankida või siis sõita aeg üle aga ilma kõlareid võitmata!
Läheb lahti! Kes on esimene?!! _________________ Bawse
ärme seda muidugi pane tähele et ühel roolil on pööramis raadius kraad hoopis teine . S2 suudab 900 kraadi keerata, GT5 keerab 220, vähemalt G27 jäi selline mulje.
Huvitav on vaadata kus tuldi välja võrdlusega, üks on ikka teisega võrreldes simu. GT5 TC ja stability controll maha võtta kaob suht kergelt käest, S2 sama autoga võid magama jääda
caarel123 kirjutas:
GT5 ongi üks paras nali. kuid ega shift väga perm pole. lihtsalt efektsem
Et FM3 on tõsine asi?
viimati muutis xxlmaster 06.04.2011 16:54:01, muudetud 1 kord
Davai mehed, aitab tasku ping-pongi mängimisest!
Aeg on end kokkuvõtta ja rinda pista tõeliste proffidega!
SUPER MEGA Autolog challange - STARTS NOW!
tsitaat:
The Autolog Challenge officially starts now! This week's challenge is to beat Tommy Milner's lap time of 00:42:317 on the Brand Hatch Indy track.
You have until APRIL 10, 2011 at 11:59 PM PST to beat Tommy's time and submit your twitpic to @NeedforSpeed. Remember that you need to include the hash tag #SHIFT2_AutologChallenge in order for your entry to be valid.
Kellel Autologi pole, siis viimane võimalus see hankida või siis sõita aeg üle aga ilma kõlareid võitmata!
Läheb lahti! Kes on esimene?!!
krt mida siin muud teha, kui piljardit taguda. eesti post ei viitsi krt ära tuua seda või teatada, et kohal on vms ja kui küsid, siis ega nemad seal ju ei tea midagi. KAUA VÕIB??? krdi nädal hakkab saama juba riliisist. _________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
xxlmaster, juhitavuse poolest on FM3 päris tip top.
jah aga GT5-le JÄÄB alla. Ainus millega FM3 omab on parem damage.
Teeks nii et ei tooks selliseid labaseid väiteid enam. Ei mängi GT5 juba nädalaid enam aga selline võrdlus SU2 ajab harja ikka punaseks küll.
Kes arvab et S2 on ilma abideta raske sõita, well....võtke GT5 Zonda R ja proovige.
"see on jah selleks, et teisi autosi "toena" ei kasutaks kurvis
natuke häirib, aga samas idee poolest ok "
mis selles autode haakumises okki on? vabandage väga, aga see on ikka ilgelt ebanormaalne tõepoolest. kui tahan siis kasutan toena, miks ma ei võiks seda teha...see on siiski mäng, for funks sake. ok on see kui sa lihtsalt sõidad ennast puruks teise auto vastu...ok oleks see kui saad näiteks mingeid karistussekundeid, või siis antud juhul ka see kui jääd näiteks mingitest XP punktidest ilma. aga muidu nii realistliku gaming experience'ga sedamoodi häkkida ei ole ok!
kui teise masina vastu suruda, siis võib vabalt masinal ühe külje rehvid vähem pidamist saada, kuna vasta teist masinat surub külge üles
reaalsete kogemustega autojuhte meil on, kuid palju nendest suurel kiirusel rammimiskogemusega on
Davai mehed, aitab tasku ping-pongi mängimisest!
Aeg on end kokkuvõtta ja rinda pista tõeliste proffidega!
SUPER MEGA Autolog challange - STARTS NOW!
tsitaat:
The Autolog Challenge officially starts now! This week's challenge is to beat Tommy Milner's lap time of 00:42:317 on the Brand Hatch Indy track.
You have until APRIL 10, 2011 at 11:59 PM PST to beat Tommy's time and submit your twitpic to @NeedforSpeed. Remember that you need to include the hash tag #SHIFT2_AutologChallenge in order for your entry to be valid.
Kellel Autologi pole, siis viimane võimalus see hankida või siis sõita aeg üle aga ilma kõlareid võitmata!
Läheb lahti! Kes on esimene?!!
krt mida siin muud teha, kui piljardit taguda. eesti post ei viitsi krt ära tuua seda või teatada, et kohal on vms ja kui küsid, siis ega nemad seal ju ei tea midagi. KAUA VÕIB??? krdi nädal hakkab saama juba riliisist.
gamest ei viitsi enam tellida, lootusetu koht
TDU tellisin mingist karupersest ja sealt tuli ka hetk peale launchi kohale _________________ ☠
ja mingi keegi võiks selle üles vuntsida ning siis pilte lükata siia teemasse?
nu nt et ilma worksita ja siis worksiga
tänud!
küsisin, kuna ma ise ei saa mängu mängida hetkel
Vana 190-ga saab täitsa edukalt Worksiga driftida. Vähemalt ma sain täitsa normaalselt hakkama. Paremini kui E46 ja E92ga igatahes
Igati asjalik aparaat.
"reaalsete kogemustega autojuhte meil on, kuid palju nendest suurel kiirusel rammimiskogemusega on"
ma ei tea nüüd kui suurel kiirusel just, aga mingi kogemus on tegelikult olemas isegi (ütleme et reaalses elus üle 230 mina sõitnud ei ole näiteks)
see külg külje vastu asi, noh eks nende rehvide ja pidamise jutu juures on sul oma nö. iva sees, kuid sellist konkreetset magnetiefekti seal ikkagi ei teki ja ei saa tekkida. alguses mulle tundus ka, et noh okei...kisub natuke, pole väga hull, aga kui ikka auto oli külge haagitud pikka aega nagu oleks ennast maast lahti sõitnud ja stangenurgad taha haakinud siis oli küll WTF moment see põrkefüüsika on antud mängus üldse kuidagi imelikuks jäänud...või meelega aetud, ei tea.
xxlmaster, miks sa arvad, et zonda r in real life selline auto, mis absoluutselt teel ei seisa ja täiesti kontrollimatu on? tõsi, ma ei tea sellest GT seeriast mitte halligi, aga neid simusid on nähtud küll ja veel, kus "reaalne" tähendab seda, et auto juhtimine on tehtud täiesti mõttetult raskeks ja kohati lausa võimatuks. _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Wiltz, ei teagi, keegi meist ei tea. Vähemalt Top Gear-is ja muudes sellistes saadetes nähtu põhjal jätab suht elaja mulje. Ja GT5es ei ole Zonda R juhitamatu vaid raske(ärme loe kontekstist välja)
Jutt sai alguse kus GT5 peeti "naljaks", noo mina jällegi väidan et teie ülespuhutud shift2 on ju veel suurem nali. BMW E30 täis tuuning+ works seisab täiesti mõistlikult veel käes mis on ikka suht ajuvaba. Siin kohal ei saaks mainimata jätta Suprat mis kihutab 450km/h ....millest me räägime mehed?
Lihtsalt proovige mängu ennem kui midagi maha laidate. Minu jaoks on päris kuidas osad siin seda mängu kiidavad. Kas tõesti on auto mängude latt nii madal?
Seda muidugi võime jäädagi siin vaidlema... a la COD vs BF.
eriseguga suure mehaanilise pidamisega rehvid + tugev aerodünaamiline survejõud annavad kokkuvõttes tunde nagu sõidaks trammiga, kui võrrelda mingi suvalisi škoda fabiaga - libisemist peab välja meelitama
isiklikult jäi minul GT5's masinaga sõitmisel puudu tagasisidest, kus pidur ei võtnud, ei võtnud ja siis oli risti teel - shifti puhul on see tagasiside mõjusam
ja olgu ka ebarealistlikum, arcadelikum, kuid peaasi, et ülejäänud atmosfäär ja meeleolu jätavad komplektsema kogemuse, mitte ei ole tuim sõitmine
online sõitmine shiftis on juba klass oma ette _________________ ☠
kuid peaasi, et ülejäänud atmosfäär ja meeleolu jätavad komplektsema kogemuse
sellepärast hakkasingi uuesti gtri seeriat pelama. Kiiruse tunnetus on hoopis parem ja AId võita on juba katsumus. GT5 jäävad mootori hääled lahjaks, kui seest vaates/kapotilt/bumprilt vaates sõita jääb asi väga magedaks. Tagant vaates on jällegi väga hea aga rooliga nii ju ei sõida
tsitaat:
isiklikult jäi minul GT5's masinaga sõitmisel puudu tagasisidest
eeem, kui FFB räägid siis imo see oli küll üks parimaid, mainiti ka ära insideSimRacingus(koos Core ja buttkicker effectiga) . Shiftis jäi küll tunne et keeraks tühja rooli aga loomulikult maitse üle ei vaielda.
kuid peaasi, et ülejäänud atmosfäär ja meeleolu jätavad komplektsema kogemuse
sellepärast hakkasingi uuesti gtri seeriat pelama. Kiiruse tunnetus on hoopis parem ja AId võita on juba katsumus. GT5 jäävad mootori hääled lahjaks, kui seest vaates/kapotilt/bumprilt vaates sõita jääb asi väga magedaks. Tagant vaates on jällegi väga hea aga rooliga nii ju ei sõida
tsitaat:
isiklikult jäi minul GT5's masinaga sõitmisel puudu tagasisidest
eeem, kui FFB räägid siis imo see oli küll üks parimaid, mainiti ka ära insideSimRacingus(koos Core ja buttkicker effectiga) . Shiftis jäi küll tunne et keeraks tühja rooli aga loomulikult maitse üle ei vaielda.
ei räägi forcest vaid salongis rehvide libisemise tunnetusest _________________ ☠
igal mängul omad võlud shift 2 plussid ongi graafika ja efekid ning mõnest mõttes "reaalne" seestvaade kuid... juhitavus annab soovida igas mõttes. gt5-es ja FM-is jällegi mõistlik juhitavus (kuid tuttav vähemalt väitis et täis piix pidi GT5-e juhtiavus FM3 kõrval olema). aga ta võibolla liiga julm xkaka, ptüi xboxi austaja _________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
igal mängul omad võlud shift 2 plussid ongi graafika ja efekid ning mõnest mõttes "reaalne" seestvaade kuid... juhitavus annab soovida igas mõttes. gt5-es ja FM-is jällegi mõistlik juhitavus (kuid tuttav vähemalt väitis et täis piix pidi GT5-e juhtiavus FM3 kõrval olema). aga ta võibolla liiga julm xkaka, ptüi xboxi austaja
ot:
no mina ostsin ja müüsin xboxi FM3me pärast. Liiga arkaade . Hetkel ootan ja vaatan mis FM4 toob.
Tekib küsimus et kui FM3 parem on, miks siis kaks suuremat võistlust eestis GT5 peal tehti
libe kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
tsitaat:
kuid peaasi, et ülejäänud atmosfäär ja meeleolu jätavad komplektsema kogemuse
sellepärast hakkasingi uuesti gtri seeriat pelama. Kiiruse tunnetus on hoopis parem ja AId võita on juba katsumus. GT5 jäävad mootori hääled lahjaks, kui seest vaates/kapotilt/bumprilt vaates sõita jääb asi väga magedaks. Tagant vaates on jällegi väga hea aga rooliga nii ju ei sõida
tsitaat:
isiklikult jäi minul GT5's masinaga sõitmisel puudu tagasisidest
eeem, kui FFB räägid siis imo see oli küll üks parimaid, mainiti ka ära insideSimRacingus(koos Core ja buttkicker effectiga) . Shiftis jäi küll tunne et keeraks tühja rooli aga loomulikult maitse üle ei vaielda.
ei räägi forcest vaid salongis rehvide libisemise tunnetusest
ega FM3 oli jah tegelikult puldiga mängides päris lihtne juhitavus ja drift tuli kuidagi liiga kiirelt kätte. võibolla tõesti kerge arkaad kuid Su2 siis täielik !?? shiftis loobib minuarust auto tagumist otsa liiga julmalt. väga väga raske on sujuvat drifti saada ( kaasi, rooli suhe peab ideaalne olema, kurvi sisenedes peab õige kiiruse ja trajektoore kätte saama) siis pasitab ilus ja "reaalne"
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
ega FM3 oli jah tegelikult puldiga mängides päris lihtne juhitavus ja drift tuli kuidagi liiga kiirelt kätte. võibolla tõesti kerge arkaad kuid Su2 siis täielik !?? shiftis loobib minuarust auto tagumist otsa liiga julmalt. väga väga raske on sujuvat drifti saada ( kaasi, rooli suhe peab ideaalne olema, kurvi sisenedes peab õige kiiruse ja trajektoore kätte saama) siis pasitab ilus ja "reaalne"
just, ei ole ju normaalne et drifti minnes hakkab su auto järsku teisit käituma kui seda grip racingus.
ega FM3 oli jah tegelikult puldiga mängides päris lihtne juhitavus ja drift tuli kuidagi liiga kiirelt kätte. võibolla tõesti kerge arkaad kuid Su2 siis täielik !?? shiftis loobib minuarust auto tagumist otsa liiga julmalt. väga väga raske on sujuvat drifti saada ( kaasi, rooli suhe peab ideaalne olema, kurvi sisenedes peab õige kiiruse ja trajektoore kätte saama) siis pasitab ilus ja "reaalne"
just, ei ole ju normaalne et drifti minnes hakkab su auto järsku teisit käituma kui seda grip racingus.
just see asi käib Shift seeria juures kõige rohkem pinda...loodetavast saab mängu läbi ka drifti vahele jättes.
mis te sellest shifti driftist arutate...juba esimesest osast on ju ammu selge, et see on tehtud lastele, või ma ei teagi krt kellele igatahes pärismängust täiesti eraldiseisev tükk, ega ta teises osas väga palju parem pole. aga no mis sest ikka pahaks panna, kui ülejäänud mäng selle all ei kannata siis minul isiklikult on täislaks savi, tehku veel mudaralli ka juurde shift 3'e
"drifti minnes hakkab su auto järsku teisit käituma kui seda grip racingus."
kas just normaalne, aga võimalik see iseenesest täiesti on, muidugi päriselus peaks selleks vahetama eelkõige rehvid, siis seadistama ümber veermiku ja lõpuks oleks hea kui mootoril veel liiga palju väänet ka oleks. usu mind, täiesti teine auto kohe _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
mis te sellest shifti driftist arutate...juba esimesest osast on ju ammu selge, et see on tehtud lastele, või ma ei teagi krt kellele igatahes pärismängust täiesti eraldiseisev tükk, ega ta teises osas väga palju parem pole. aga no mis sest ikka pahaks panna, kui ülejäänud mäng selle all ei kannata siis minul isiklikult on täislaks savi, tehku veel mudaralli ka juurde shift 3'e
"drifti minnes hakkab su auto järsku teisit käituma kui seda grip racingus."
kas just normaalne, aga võimalik see iseenesest täiesti on, muidugi päriselus peaks selleks vahetama eelkõige rehvid, siis seadistama ümber veermiku ja lõpuks oleks hea kui mootoril veel liiga palju väänet ka oleks. usu mind, täiesti teine auto kohe
kas sulle meeldib tekitada vestlus kus targem välja paista? Ma rääkisin autost millega tuled grip racingust. Siililegi selge et kui rehvid, veermik, vääne teine on, käitub auto ka teisiti
kas sulle meeldib vinguda asjade üle, mis pole vingumist väärt?
kes see kurat sul tuleb oma autoga grip racingust ja otse driftirajale sõud tegema??? mida hekki need shifti mehed siis sinu meelest tegema oleksid pidanud? panema inimesed ISE omale driftiseades autot valmistama? see oleks ilmselgelt mõttetu ja suurem osa ei saaks sellega kunagi hakkama või ei viitsiks jamada lihtsalt. _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Wiltz, kui sa vähegi vaevud jälgima siis paljud räägivad et grip "mode-is" nad saavad palju lihtsamalt driftiga hakkama kui seda drift "mode-is".
Las jääda, ei ole vaja juuksekarva pooleks lüüa ega foorumikaaslastega arvamuse pärast tülli minna, eriti veel mingi drifti pärast
Teen suure suure aplausi ja kummarduse nendele, kes suudavad london millenium drifti rajal saada kahe ringiga 1500 punkti. Tänu sellele rajale suudab driftimine mind niimoodi oksele ajada. Üritasin siin eelviimast drifti challenget ära teha ja vot see london millenium drift on pinnuks silmas, teen mis ma teen aga kurat üle 1200 punkti ma ei saa. Sellest viimasest challengest ma ei hakka üldse rääkima, ma sain juba ajurebendi kui ma nägin neid skoore mis seal ette tehtud olid. Kahju et selle raja tõttu jääb vb mäng lõpetamata (kui ma üldse suudan seda lõpetada).
Teen suure suure aplausi ja kummarduse nendele, kes suudavad london millenium drifti rajal saada kahe ringiga 1500 punkti. Tänu sellele rajale suudab driftimine mind niimoodi oksele ajada. Üritasin siin eelviimast drifti challenget ära teha ja vot see london millenium drift on pinnuks silmas, teen mis ma teen aga kurat üle 1200 punkti ma ei saa. Sellest viimasest challengest ma ei hakka üldse rääkima, ma sain juba ajurebendi kui ma nägin neid skoore mis seal ette tehtud olid. Kahju et selle raja tõttu jääb vb mäng lõpetamata (kui ma üldse suudan seda lõpetada).
kas sulle meeldib vinguda asjade üle, mis pole vingumist väärt?
kes see kurat sul tuleb oma autoga grip racingust ja otse driftirajale sõud tegema??? mida hekki need shifti mehed siis sinu meelest tegema oleksid pidanud? panema inimesed ISE omale driftiseades autot valmistama? see oleks ilmselgelt mõttetu ja suurem osa ei saaks sellega kunagi hakkama või ei viitsiks jamada lihtsalt.
eee teistes mängudes kõik teevad endale Drift seadistused (ala FM3 ja GT5 ). Mis point sellel tuuningul on siis
eee võib ka selles mängs teha omale drift seadistused ja driftida nii kuidas jaksab. lihtsalt siia on tehtud lisaks ka see eraldi "drifti osa" ja ilmselt siis tehtud sellepärast, et driftimine on hästi pop ja noortepärane ning see peab mängus sees olema lihtsalt...ja samas on see driftimine tehtud kõigi lammaste jaoks nö. hästi kergeks. ehk siis et sa ei pea tingimata auto seadistamisest mitte essugi teadma, lihtsalt lähed ja muudkui driftid. _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Aga ma ei taha drifti vahele jätta, mul teistel radadel läheb jumala hästi, enamus olen ära võitnud, aga just see rada on vastik. Mul ei ole absoluutslet midagi drifti vastu aga see rada ajab driftimise isu ära.
Teen suure suure aplausi ja kummarduse nendele, kes suudavad london millenium drifti rajal saada kahe ringiga 1500 punkti. Tänu sellele rajale suudab driftimine mind niimoodi oksele ajada. Üritasin siin eelviimast drifti challenget ära teha ja vot see london millenium drift on pinnuks silmas, teen mis ma teen aga kurat üle 1200 punkti ma ei saa. Sellest viimasest challengest ma ei hakka üldse rääkima, ma sain juba ajurebendi kui ma nägin neid skoore mis seal ette tehtud olid. Kahju et selle raja tõttu jääb vb mäng lõpetamata (kui ma üldse suudan seda lõpetada).
Ise tegin väikesed 2039 punni, kahe ringiga. Viskan pärast video ka üles, praeguseks tõestus siis.
Ei olnud ka kõige puhtam sõit, paar korda sai seina ka riivatud.
Ma sain lausa maapõues hõljumas oma GT500-ga käia kui vastu seina sõitsin täis matsuga _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
kas sulle meeldib vinguda asjade üle, mis pole vingumist väärt?
kes see kurat sul tuleb oma autoga grip racingust ja otse driftirajale sõud tegema??? mida hekki need shifti mehed siis sinu meelest tegema oleksid pidanud? panema inimesed ISE omale driftiseades autot valmistama? see oleks ilmselgelt mõttetu ja suurem osa ei saaks sellega kunagi hakkama või ei viitsiks jamada lihtsalt.
eee teistes mängudes kõik teevad endale Drift seadistused (ala FM3 ja GT5 ). Mis point sellel tuuningul on siis
sama käib ka S2U kohta.... grip racingus muidugi, kus on veeel normaalne mingis mõttes külglibiseda _________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Lisage autologi mind, hetkel vaid kaks inimest seal ja pole head arusaama enda aegadest versus teised "HDTanel" _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
gamest ei viitsi enam tellida, lootusetu koht
TDU tellisin mingist karupersest ja sealt tuli ka hetk peale launchi kohale
Gamest on asi eestis juba enne väljalaskekuupäeva. Küllalt siin neid mehi olnud, kellel originaal release päevaks gamest käes on.
Asi rohkem eesti posti saamatuses, kui Games.
puhas game pask, korralikke kullerfirmasid ei raatsita kasutada
tra ma tellisin firma aadressile, kus käib iga päev 4 erinevat kullerit - kui post seda aadressi üles ei leia, siis jumal temaga _________________ ☠
gamest ei viitsi enam tellida, lootusetu koht
TDU tellisin mingist karupersest ja sealt tuli ka hetk peale launchi kohale
Gamest on asi eestis juba enne väljalaskekuupäeva. Küllalt siin neid mehi olnud, kellel originaal release päevaks gamest käes on.
Asi rohkem eesti posti saamatuses, kui Games.
puhas game piix, korralikke kullerfirmasid ei raatsita kasutada
tra ma tellisin firma aadressile, kus käib iga päev 4 erinevat kullerit - kui post seda aadressi üles ei leia, siis jumal temaga
Kui sa just DHL'iga ei telli, siis läheb ta ju ikkagi lõppkokkuvõttes Eesti Posti töötlemisele, kus mammid teejoomise vahel mõnikord mõne paki teele panevad.
gamest ei viitsi enam tellida, lootusetu koht
TDU tellisin mingist karupersest ja sealt tuli ka hetk peale launchi kohale
Gamest on asi eestis juba enne väljalaskekuupäeva. Küllalt siin neid mehi olnud, kellel originaal release päevaks gamest käes on.
Asi rohkem eesti posti saamatuses, kui Games.
puhas game piix, korralikke kullerfirmasid ei raatsita kasutada
tra ma tellisin firma aadressile, kus käib iga päev 4 erinevat kullerit - kui post seda aadressi üles ei leia, siis jumal temaga
Kui sa just DHL'iga ei telli, siis läheb ta ju ikkagi lõppkokkuvõttes Eesti Posti töötlemisele, kus mammid teejoomise vahel mõnikord mõne paki teele panevad.
sittagi, pixmaniad ja krdi kohast ma oma TDU2 tellisin, siis eesti post ei puutunud asjasse
meil siin DPD bussikuller ka _________________ ☠
Teen suure suure aplausi ja kummarduse nendele, kes suudavad london millenium drifti rajal saada kahe ringiga 1500 punkti. Tänu sellele rajale suudab driftimine mind niimoodi oksele ajada. Üritasin siin eelviimast drifti challenget ära teha ja vot see london millenium drift on pinnuks silmas, teen mis ma teen aga kurat üle 1200 punkti ma ei saa. Sellest viimasest challengest ma ei hakka üldse rääkima, ma sain juba ajurebendi kui ma nägin neid skoore mis seal ette tehtud olid. Kahju et selle raja tõttu jääb vb mäng lõpetamata (kui ma üldse suudan seda lõpetada).
Peab tunnistama, et Shift 1's oli just see rada üks lemmikuid ning selline skoor oli nö minimaalne seal. On siis Shift 2's kogu drifti osa nii palju muudetud?
Ise pole Shift 2'te veel kätte saanud, samuti tellisin preorderiga Game'st. Kuna esimest korda sealt tellisin, siis polnud õrna aimugi nendest erinevatest delivery viisidest ja võtsin automaatselt odavaima. Nüüd hakkab kohalikku Tiguposti kandekeskusesse helistamine juba hobiks saama.
ei olnd nähtamatu, lihtsalt natukese pikaldane ja jäi graafikast maha.
e:
punases kastis on sumpaleek, kui tähelepanelikumalt vaatad, siis sama koha peal eesmine auto just lasi tuld tagant. pauk oli nii kõva, et lükkas graafika minema ja jättis ai tahapoole. _________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Ma siin imestan... Miks tal need kummid katki ei läinud?!? Mul lähevad tagumised vähem kui kahe ringiga katki. Vahepeal jään seisma ja ootan mingi minuti, et kummid maha jahtuks
Kuda krt Driftida kas tõesit peab rooli sätted täiesti ära muutma spetsiaalselt drifti jaoks? vaevu sain 200p kokku 10minutiga 5p oli max drift vist _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Mida kuradit....ma olen nii valusalt pettunud...tööle pannes tabas rõõm, et kohe oli G25 ilusti sisse progetud jms....
Noo, kuni esimeste sõitudeni, kus ma ei suuda aru saada, kuidas võivad ühed seaded nii pekkis olla...nagu, maei suuuuuda neid ajada normaalseks. Rool käib nii puiselt ja raskelt, ei ole nagu...üldsegi elav. Seaded ei anna eriti tulemusi, muidugi see on kah lahe et tuleb sõit pooleli jätta ja peamenüüdest ronida neid seadeid muutma. Tõmbasin roolil kõik tugevus seaded maha, mängust väljas isegi, ning ikka on niiivõrd kuradi kohutav....
Selline tunne et Richard burns rally ja LFS on ainukesed mängud mida rooliga kannatab mängida.... Ma pole väga ülejäänusid proovinud, ma teisi ei kritiseeri väga.
Keegi teab soovitada häid nippe mismoodi G25 rooli ajada normaalselt jonksu et asi nauditav oleks?
Üldiselt väga andestav mängudele ja ka alati väga leplik vigade suhtes...kuid niikaua oodatud mäng ja sellinne pettumus mulle tänaseks....Kõik muu on super, aga ma pean veel mitmeid mitmeid tunde selle rooli seadistamisega vaeva nägema....
Ma jamasin ka seda sama ringi mingi 20min rooliga.. asja ei saanud Klaveriga sai kuidagi ära tehtud.. drifti värgid jätan küll vahele. Pole isegi proovima hakanud. Säästan närve
Muide mis musklit te osta soovitate? Ja mis retro autot?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.