|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
27.03.2011 01:15:23
|
|
|
[quote="ottf"]mp-s on väga gay netcode või on see lagist
ühesõnaga killcamist näen kuidas ma keset platsi seisan ja ei tee mitte midagi, lambi miki lihtalt laseb mind sõelapõhjaks
mina aga oma pildis olin tegelt ammu kuskil majas ja koridoris...
on juhtund sellist asja, et kükitavat vastast ei saa melee löögiga killida või jääb mõni vastane "õhku rippuma" ja on surematu.. killcamist näen aga, et ta jooksis ei tea kus ringi ja lasi mu maha.
raudselt peksad hologrami:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
27.03.2011 10:31:33
|
|
|
Graafika väga hea: jookseb hästi, samas pilt oli kohati ikka eriti tuus, fotoreaalne, eriti päeval kesklinnas. ning öised efektid ka väga ok. Levelid väga ilusad ning kogu disain jms visuaalne nänn tasemel nagu oodata võis. Puud ja põõsad olid ka super, ning lootsin et mängija viiakse kasvõi korraks tagasi Junglisse. Kahjuks betoon võitis.
Mängimine mulle ei meeldind, liiga lineaarne ning see pidev käsutamine on väsitav. Tahaks ringi jalutada nagu Farcry1 või mängida predatorit nagu Crysis1. Openworld võtab muidugi kõvasti rohkem aega ja raha jne aga teist moodi ei saagi.
Story ja storytelling...raske öelda, läks nagu kõrvust mööda, kuna koguaeg pidi jooksma-tulistama.
Nanosuit oli tore küll, kuid üldiselt polnud nii fun kui varem...koguaeg suremise äärel. Ning see oli ju Nanosuit2, kuigi, sellest sain aru alles lõpus, kui mingi tüüp mainis.
Relvad nägid väga head välja, aga enamus jäid nõraks. Ja miks kahte "uzit" ei saand kätte võtta, seda enam et ilmusid suht lõpus. Mis ma selle ühega seal teen, viskan Gauss gun`i ära?
Ilusa pildiga keskpärase COD klooni tegid. Ning punkte saab 7
viimati muutis g-nome 27.03.2011 11:21:19, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.03.2011 11:03:36
|
|
|
No sain endal selgeks, kuidas see mäng fiullscreenis töötama saada, ja üht-teist sai funnida.
Post-Humaniga mängin. Päris lahe on HMH võtta ja armor mode's lammutada sõdurite vastu
Tulnukatega ei saa nii kergelt, suht kiirelt tõmmatakse ribadeks.
Propehti Nanosuit on ikka ulme. Elab oma elu pmst?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
27.03.2011 11:09:42
|
|
|
softis, sõiduki pealt seda kuulipildujat kätte ei saa? HMG ikka vist selle püssi nimi? tahaks kuule ka juurde saada sellele. imo kõige tõhusam relv inimeste vastu. krdi automaadiga lased terve salve tüübile makku, verd pritsib terve mere jagu välja, aga ikka askeldab edasi, nagu poleks üldse pihta saandki. HMG'ga 1 laks ära ja mees kohe pikali ka
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.03.2011 11:23:23
|
|
|
NATAS999, iga aparaadi pealt saab kätte, kus seda kasutada saab
Päris vägev igatahes. Iseenesest on kuule piisavalt sellele. Tulnukatele kulub 5-6 per kärss, inimestele nii 3-4.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
27.03.2011 11:32:38
|
|
|
softis, hmm, juu siis vale masina pealt tahtsin seda ära kakkuda.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
27.03.2011 11:53:18
|
|
|
Seal mingit powerstrugle koos tankide ja tuumapommidega pole ?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
27.03.2011 13:43:17
|
|
|
Ojee, MPs hackerid kohal juba
// ühes serveris 2 hackerit koos möllavad, et kumb enne 25 killi saab bullshit
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.03.2011 17:07:08
|
|
|
| softis kirjutas: |
NATAS999, iga aparaadi pealt saab kätte, kus seda kasutada saab
Päris vägev igatahes. Iseenesest on kuule piisavalt sellele. Tulnukatele kulub 5-6 per kärss, inimestele nii 3-4. |
HMG kasutasin ka MP Demos väga tihti.Tõesti väga võimas asi.Mängin Veterani peal.Ehk siis üks aste madalam Post-Human-st.Päris rambot ei saa teha, muidu tulnukad killivad suht kiiresti ära.
Keegi teab kas Pingeri killimise (see suur kolmejalgne monstrum) saab kah nano catalyst punkte?.Ma suure ähmiga sain asja lõpuks ära killitud, aga unustasin vaadata .Hetkel pmst kõik nano moodulid olemas mida vaja.Lemmikrelv on SCAR koos Reflex-ga.teise relvana kannan kaasas DSG-1 non silenced.Pluss granaadid,C4 ja JAW.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
27.03.2011 17:12:11
|
|
|
Lõpp oli mage ( keegi mainis miskit suurt elukat aga seda küll ei tulnud, vb rääkis esimesest osast ), aga jah muidu täitsa okei. Ootan Dx11 patchi nüüd ja teen uuesti läbi kõige raskema peal. Hetkel aga MP-d rügama, mis on suht okei isegi kui võtta asja lõdvalt.
Suht omapärane kõnts mäng tegelt ju ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
27.03.2011 17:55:56
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| softis kirjutas: |
NATAS999, iga aparaadi pealt saab kätte, kus seda kasutada saab
Päris vägev igatahes. Iseenesest on kuule piisavalt sellele. Tulnukatele kulub 5-6 per kärss, inimestele nii 3-4. |
HMG kasutasin ka MP Demos väga tihti.Tõesti väga võimas asi.Mängin Veterani peal.Ehk siis üks aste madalam Post-Human-st.Päris rambot ei saa teha, muidu tulnukad killivad suht kiiresti ära.
Keegi teab kas Pingeri killimise (see suur kolmejalgne monstrum) saab kah nano catalyst punkte?.Ma suure ähmiga sain asja lõpuks ära killitud, aga unustasin vaadata .Hetkel pmst kõik nano moodulid olemas mida vaja.Lemmikrelv on SCAR koos Reflex-ga.teise relvana kannan kaasas DSG-1 non silenced.Pluss granaadid,C4 ja JAW. |
Ma mängin Post-Human raskustasemega Pole üldse raske. Pingeri killimise eest sai minuarust 2000 punkti. Mul ka muidu SCAR lemmikrelv ja sõltuvalt olukorrast sihik. Kahju, et ei ole enam secondary relva slot'i nagu esimeses Crysises. Tahaks püstolit ka kaasa vedada.
| tsitaat: |
-Ticks: 20 NC
-Stalkers/Grunts: 100 NC
-Officers(?): 300 NC
-Heavies: 500 NC
-Pingers: 1000 NC
-Super Stalkers(?) before the end of the game carry 5000 each. Which is plenty enough to finish off any left over modules you don't have upgraded. |
viimati muutis SinineSiil 27.03.2011 18:05:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
27.03.2011 17:59:20
|
|
|
win 7 + sp1
DirectX ja driverid uuendatud video ise on gtx 460.
Käivitades saan vea "Not supported Video card detected" ja kui sealt OK vajutada, siis mäng crashib. Googeldamise peale leidsin küll seda viga aga kõigil läks mäng ikkagi käima.
Mäng kirjutab logifaili:
<18:09:25> Renderer initialization
<18:09:29> Unsupported GPU configuration!
- (vendor = 0x0000, device = 0x0000)
- Video memory: 0 MB
- Minimum SM 3.0 support: no
- Rating: 0
<18:09:29> Asking user if they wish to continue...
<18:09:32> User chose to continue despite unsupported GPU!
<18:09:32> System Shutdown
Mingeid ideid?
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
viimati muutis dex 27.03.2011 18:13:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.03.2011 18:35:07
|
|
|
| dex kirjutas: |
win 7 + sp1
DirectX ja driverid uuendatud video ise on gtx 460.
Käivitades saan vea "Not supported Video card detected" ja kui sealt OK vajutada, siis mäng crashib. Googeldamise peale leidsin küll seda viga aga kõigil läks mäng ikkagi käima.
Mäng kirjutab logifaili:
<18:09:25> Renderer initialization
<18:09:29> Unsupported GPU configuration!
- (vendor = 0x0000, device = 0x0000)
- Video memory: 0 MB
- Minimum SM 3.0 support: no
- Rating: 0
<18:09:29> Asking user if they wish to continue...
<18:09:32> User chose to continue despite unsupported GPU!
<18:09:32> System Shutdown
Mingeid ideid? |
Sul tundub driveriprobleem olevat.Kas dxdiag tuvastab videomälu õigesti?
Mull annab kah unsupported hoiatuse aga mul iidamast-aadamast 8800GTS aga ok vajutada saab suht kenasti ikka mängida.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.03.2011 18:37:55
|
|
|
Mul hetkel neid nanomooduleid ainult vist igast klassis 1 ja mõni veel.
Post-Human tasemega häirib ainult see, et kurat, isegi sprintida ei saa, kui energiat pole. Okei, ma saan aru, nanosuit hoiab sind koos, sest seespidiselt oled sa ju sisuliselt tagurpidi keeratud ja kogu su elu on selle kaudu toimiv, aga god-faking-dämit, miks see just nüüd oli vajalik lüke devide poolt. Eriti kui seda Kolmjalga vaja tappa ja mingi 10 Ceph Grunti ümber tiirutab nagu sputnikud nõukogude Päikese ümber.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
27.03.2011 18:54:51
|
|
|
| softis kirjutas: |
Mul hetkel neid nanomooduleid ainult vist igast klassis 1 ja mõni veel.
Post-Human tasemega häirib ainult see, et kurat, isegi sprintida ei saa, kui energiat pole. Okei, ma saan aru, nanosuit hoiab sind koos, sest seespidiselt oled sa ju sisuliselt tagurpidi keeratud ja kogu su elu on selle kaudu toimiv, aga god-faking-dämit, miks see just nüüd oli vajalik lüke devide poolt. Eriti kui seda Kolmjalga vaja tappa ja mingi 10 Ceph Grunti ümber tiirutab nagu sputnikud nõukogude Päikese ümber. |
Mul läks umbes 20 minutit teise Pingeri tapmiseks Kaks Grunti otsisid mind pidevalt ja kui ma nad ära tapsin siis respawnis kohe 2 Grunti tagasi. Aga see oli vähemalt üpris nauditav kassi ja hiire mäng.
Edit: Eye of the Storm levelis tahtsin snaipriga kaugelt Cell'i tüüpi maha võtta, olin veel kivimüüri taga ja kohe kui ma decloakisin tuli kuulirahe minu suunas. Nad polnud minust isegi teadlikud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
27.03.2011 20:07:16
|
|
|
ATI HD 4870
4 GB RAM
CORE 2 DUO 3.0 GHz
mai tea mis k6vaketta kiirus on
Extreme jooksis normaalselt, pisikeste hangumistega. (SP)
Multiplayer jookseb Very High-ga yllatavalt sujuvalt ikka.
Kellelgi vene cd keyd pole müüa juhul kui bug kinni keeratakse ? ;D
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
27.03.2011 20:48:34
|
|
|
| Sp on igav.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
27.03.2011 21:13:05
|
|
|
-Kaivo-, sama asi mis esimese osaga ju... see on ainult nii lõbus, kui lõbusaks sa selle ise teed. Sain ka natukene proovida, mulle täitsa meeldib. Esimene osa oli igatahes igavam, avatud maailm mõjus gameplay poole alt just negatiivsena. Teine osa on rohkem fokuseeritud, level design on parem selle võrra jne. Meenutab SC: Convictionid või Batman: AA'd (viimasest just need spetsiaalsed stealth osad) - liigud avatud alast teise avatud alasse ja siis eemaldad igas alas olevad vastased, või noh, võid ignoreerida kah neid. Ise lasin hardi (või veteran, mis iganes) peal ringi ja 90% killidest olid stealth killid.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
27.03.2011 22:10:25
|
|
|
Kääbus.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
27.03.2011 23:25:55
|
|
|
Endalegi istub selline urban värk paremini kui open-world džungel, esimene osa ongi kuskil lambi koha peal pooleli, aga selle lasen ilmselt suht pikemate pausideta lõpuni. Ajaviiteks kõlbab ja mis siin pikemalt ikka nuriseda.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.03.2011 23:53:50
|
|
|
see viimane oleks küll päris hea.
oma mängu loodan ikka kätte saada
Kas keegi on seda mängu zavvist tellinud ja kätte saanud?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.03.2011 23:55:03
|
|
|
| Rudolf112 kirjutas: |
Endalegi istub selline urban värk paremini kui open-world džungel, esimene osa ongi kuskil lambi koha peal pooleli, aga selle lasen ilmselt suht pikemate pausideta lõpuni. Ajaviiteks kõlbab ja mis siin pikemalt ikka nuriseda.  |
Tee mis tahad džungel on üle prahi (st üle betooni ).Sama lugu oli enne 2004 aastat, kui kõik FPS-sid pmst kuskil koridorides vms.Siis tuli Far Cry ja lõi kõik pahviks.Crysis 1 sama lugu.Seda linnalahingut on igas mängus - seen one seen them all
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
28.03.2011 00:09:44
|
|
|
| Tegelikult ei paku FPS'd enam ju üldse midagi uut ega huvitavat. Aastast aastasse sama valem, samad reeglid. 10 tundi lihtsalt ringi joosta ja nürilt kõmmutada - igavamat, hinge tapvamat tegevust on päris raske välja mõelda...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
28.03.2011 03:24:06
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
...
Kas keegi on seda mängu zavvist tellinud ja kätte saanud? |
Tellitud ja ootan postkasti potsatamist.
Kuigi SinglePlayer on juba läbi mängitud
Gaafiliselt on mäng täitsa ilus.
Mängumootor meeldib rohkem, kuna liikumine tundub kiirem ja sujuvam.
Vanas Crysises joostes tundus nagu "Charli Chaplini kohapeal jalad all ringi jooksime", välajarvatud Speed-Modes.
Uus NanoVision meeldib ja parim relv oli tegelikult minu jaoks elektrikuulidega automaat
Vastased tudisesid tük aega ilma, et oleks vastu saanud tulistada
Kindlasti on palju asju teistmoodi kui Crysise esimese osas.
Aga kokkuvõttes on täitsa hea mäng. Vau-efekti ei tekkinud, aga ilus on ta küll. Seda isegi DX9 režiimis
_________________ Just see vidin, mida sa oled otsinud... |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
28.03.2011 09:16:38
|
|
|
| dstar kirjutas: |
| Tegelikult ei paku FPS'd enam ju üldse midagi uut ega huvitavat. Aastast aastasse sama valem, samad reeglid. 10 tundi lihtsalt ringi joosta ja nürilt kõmmutada - igavamat, hinge tapvamat tegevust on päris raske välja mõelda... |
tea jah.. SP on tõiesti pointless suht paljudes mängudes.
Aiukesed mis senini peale läinud on HL1, HL2, portal, sc2 ja nüüd tuleb portal 2 mis on kindlasti kõva.
ülejäänud mängudes ongi minu jaoks MP see ainus mängu osa.
üldiselt võiks jah patch tulla ja pirajad kinni keerata.. vaatan, et meil kah siin üks miki kohe rahulikult laseb pira tubli!
minupärast pirage aga raisk ärge nussige hackidega, ei see ei ole äge...
milleks nussida teiste mängu kui ise "mängida ei taha" ?
eile oli miski lvl 7 miki, Ltag käes, perma cloak ja spammis mapi granaate täis mis ei saanudki otsa pmst.
olenemata hackist sai ta korralikult põske kuid ikkagi rikkus kõigil mängu ära sest granaate sadas nagu lund.
järgmine map vaatas, et "eiei nii ei lähe.. liiga palju surmasid" siis kukkus snipaga bottima... 2 min pärast oli ta tõenäoliselt üksi serveris...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
28.03.2011 09:51:40
|
|
|
No krt, KUDA KRT TE MÄNGITE MULTIPLAYERIS????
Jälle pillub mul NAT strict ja ühtegi mängu ei saa lisaks mänge näen tohutult aga kõik full või empty ja enamus mis tühjad näitab ping minimum 400-1000.. wtf srsly..
Olen nagu avanud kõik pordid ja mai tea mis veel aga ikka...
Keegi seletab mida ma valesti teen?
Ruuteriks thompsoni junn kuhu elioni nett tuleb ja sealt edasi läheb mu linksysi wifi ruuterisse kust kaabliga tuleb minule nett.
Thompsonist suunan otse arvuti ip-le pordid edasi ja näitab ka et kõik avatud on selle port checker programmiga..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
28.03.2011 10:03:58
|
|
|
Olen ise proovinud elioni kõige sitema digitv tagant (pordid kinni ja jutud) töötab ilusti kuigi näitab strict
hetkel mängin starmani kaudu millel pordid lahti ja kusjuures ping on pea 2x parem suht suvalisse servusse.
servudesse saamisega probleeme nagu pole va. see, et lobbys lihtalt mäng käima ei lähe aga selleks soovitan vältida official ja ranked servusi.
vahest tuleb lampi "connection lost" kah.. no idea miks aga pärast uuesti samasse servusse minnes on servu tühi - ju mingi bug.
ega sul just väljuvad ühendused piiratud pole või mingi katkine NAT mis äkki midagi ära nussib?
äkki sul elioni klots mis ei kannata ühendusi, sõbral teeb ruuter lausa restardi kui open connections 1000 kanti jõuab. Mõned klotsid lihtalt dropivad ühendusi aga resetti ei tee...
btw see elioni klots millega proovisin oli too valge thompson... vist..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
28.03.2011 10:07:36
|
|
|
| Nagu aru sain NAT strictiga lihtsalt ei lase mängu hostida. Sest endal kah elion digitv, näitab NAT strict ning mängudega liituda ning mängida laseb küll.
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
28.03.2011 10:22:23
|
|
|
mängu hostida ei saa anyway.. pc-l on dedi servud.
siin ei tohiks anyway tulemüüri või portide suunamisega mingit pistmist olla.. see, et ta seal all nurgas mingit nat infot näitab on tõenöoliselt konsooli pordist saadik sinna jäänud. neil on ju p2p hosting.
kui nat on õigesti seadistatud siis väljuva ühenduse peale oodatakse kenasti ühendust tagasi ja kõik töötab maagiliselt.
ideepoolest ei olegi NAT-is midagi seadistada default ruuteri ja softi puhul...
pakun, et võibolla migni windosoa firewall pigem teeb trikke või ma ei tea... ei kujuta rohkem ette mis võib probleeme põhjustada.
võibolla ka mingi kange viirusetõrje nagu nt. fsecure koos client securityga ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
28.03.2011 11:00:52
|
|
|
invension, mingit kasu pole sellest, kõik need pordid avatud, mõni väidab, et igno lihtsalt, et mäng valetab, arvestades kui palju teisi buge on siis ei imestaks väga. Proovisin pelada ja kenasti sain, üle 1000pingised serverid näitas aga mängides oli nagu 100 kanti midagi võibolla harva 200. Mängitav igatahes.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
28.03.2011 13:33:45
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
see viimane oleks küll päris hea.
oma mängu loodan ikka kätte saada
Kas keegi on seda mängu zavvist tellinud ja kätte saanud? |
olen muud kraami tellinud ja kätte saanud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
28.03.2011 14:40:05
|
|
|
Ega see valge elioni junn ongi paras vastu seina visata, endal ka see ja igas pelas on natiga mingi piix.
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
28.03.2011 15:58:25
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| invension, mingit kasu pole sellest, kõik need pordid avatud, mõni väidab, et igno lihtsalt, et mäng valetab, arvestades kui palju teisi buge on siis ei imestaks väga. Proovisin pelada ja kenasti sain, üle 1000pingised serverid näitas aga mängides oli nagu 100 kanti midagi võibolla harva 200. Mängitav igatahes. |
Võta mingi server mis on 1/16, kui sisened täitub kohe
NATi lahti saamiseks oli mingi trikk, pean üles otsima. Igastahes portide avamine siin ei aita, kuigi see NAT mingit rolli ju ei mängi, sest serverid pole P2P
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander92
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2009
|
28.03.2011 18:11:27
|
|
|
Milliseid prille oleks vaja et crysist 3d versioonis mängida??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
28.03.2011 18:44:23
|
|
|
Et tuleb siis täna dx11 uuendus?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
28.03.2011 18:50:50
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
| Et tuleb siis täna dx11 uuendus? |
kus selline info?
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
28.03.2011 19:16:27
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| Cb4 kirjutas: |
| Et tuleb siis täna dx11 uuendus? |
kus selline info? |
tglt keegi tegi pulli
http://www.mycrysis.com/forums/viewtopic.php?p=190807&sid=cc7ece8aac8a3d86f5d7a47dd29c3417#p190807
| tsitaat: |
| No patch was ever confirmed, I have no idea why this website even posted such information. This thread is locked just the same as the others for trying to spread inaccurate information. When there are any big announcements regarding Crysis 2 they will be posted on MyCrysis, if you read something about a patch for example, but don't see it on MyCrysis.com, then it isn't genuine. |
ander92, kallim variant
odavaim variant Taskukohane 3D
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander92
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2009
|
28.03.2011 20:52:24
|
|
|
Aga kus saaks osta 3d prille?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
28.03.2011 20:54:47
|
|
|
Ainult prillidega pole sul midagi peale hakata.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
28.03.2011 21:19:11
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
Ainult prillidega pole sul midagi peale hakata. |
red-cyan prillidega oleks, kuigi see jätab väga hädise mulje (värvid ei ole õiged ja silmi fokuseerida on raske) ja mina olen selle toetust ainult TrackManias näinud + sellega saab netist videosi vaadata 3d-s.
aga need ei maksa ka midagi.
aga jah, ainult nende profiprillidega pole tõesti midagi teha, koos õige kaardi ja monitoriga jätaks vägagi reaalse pildi
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
28.03.2011 21:21:25
|
|
|
| Markxy10 kirjutas: |
| Dude . kirjutas: |
Ainult prillidega pole sul midagi peale hakata. |
red-cyan prillidega oleks, kuigi see jätab väga hädise mulje (värvid ei ole õiged ja silmi fokuseerida on raske) ja mina olen selle toetust ainult TrackManias näinud + sellega saab netist videosi vaadata 3d-s.
aga need ei maksa ka midagi.
aga jah, ainult nende profiprillidega pole tõesti midagi teha, koos õige kaardi ja monitoriga jätaks vägagi reaalse pildi |
| ot: |
Isiklikust kogemusest võin öelda, et ei ole midagi raske silmi fokusseerida.
Ise Minecrafti ainult nende papist prillidega mängingi |
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
28.03.2011 21:28:13
|
|
|
uskuge mind... see 3d on äge võibolla esimesed päevad, pärast te enam nendega küll mängida ei viitsi.
see 3d tapab silmi päris mõnusalt
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
28.03.2011 21:37:56
|
|
|
Alguses ei saa pihta, muud midagi. Muide - iZ3D prograga saab kõiki mänge 3d-s mängida
e: anaglyph 3d prillidega peab silmi natuke kõõritama ja värvid on väga valed, eks see haiget teebki. See on vist kõige ekstreemsem 3d viis, ilma prillideta, näiteks siin http://www.youtube.com/select_3d_mode
vali side-by-side. nii saab 3d-s vaadata, et kõõritad oma silmi nii, et vasaku silmaga vaatad paremat pilti ja paremaga vaatad vasakut. Ettevaatust, see kahjustab silmi.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.03.2011 21:57:56
|
|
|
FPS'ide tulevik on vist selline -> http://www.upload.ee/image/1230453/thefutureoffps.jpg
.. AI on seal mängus küll suht peetis... lambist näevad sind igaltpoolt kui korraks kaugel olles "nähtamatus" maha läheb ning siis hakkab üks "vastu seina" tulistamine pihta. Üks vant lasi tükk aega mapi teises otsas mind kuni ligi läksin ja lihtsalt "näkku" peksin. Päris edukalt laseb AI seal seinu ning on sinu külge nagu naelutatud. Käest hoitakse kah stabiilselt kinni... alati näitab üks VÄGA suur nool sulle ära kõik kuhu minna või mida teha...
Graafiline pool, optimiseerimine, mootori areng on väga ... Ainuke asi mis seal mängus head on imo. Kurb et FarCry sugust meistriteost enam ei tehta (s.t crytec esimesi mänge vist, graafika oli seal über alles, optimiseerimine über alles, AI oli väga arukas eriti tolle aja kohta, isegi praegusele ai'le teeb ära jne). Keegi võiks midagi hästi asjaliku, arukat, hingega valmis teha sellel mootoril. Sellega tundub, et saab väga võimsaid asju korda saata . Samas ei teaks et eelmistel crytec mootoritel midagi tehtud oleks, vast sellepärast et asjad jooksid suht ... otse öeldes väga sitasti.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander92
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2009
|
28.03.2011 22:32:23
|
|
|
Ainult prille läheb vaja:D selliseid nagu kinos:D aga kus neid saada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|