Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 75, 76, 77  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 01:15:23 vasta tsitaadiga

[quote="ottf"]mp-s on väga gay netcode või on see lagist

ühesõnaga killcamist näen kuidas ma keset platsi seisan ja ei tee mitte midagi, lambi miki lihtalt laseb mind sõelapõhjaks
mina aga oma pildis olin tegelt ammu kuskil majas ja koridoris...


on juhtund sellist asja, et kükitavat vastast ei saa melee löögiga killida või jääb mõni vastane "õhku rippuma" ja on surematu.. killcamist näen aga, et ta jooksis ei tea kus ringi ja lasi mu maha.

raudselt peksad hologrami:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 27.03.2011 10:31:33 vasta tsitaadiga

Graafika väga hea: jookseb hästi, samas pilt oli kohati ikka eriti tuus, fotoreaalne, eriti päeval kesklinnas. ning öised efektid ka väga ok. Levelid väga ilusad ning kogu disain jms visuaalne nänn tasemel nagu oodata võis. Puud ja põõsad olid ka super, ning lootsin et mängija viiakse kasvõi korraks tagasi Junglisse. Kahjuks betoon võitis.
Mängimine mulle ei meeldind, liiga lineaarne ning see pidev käsutamine on väsitav. Tahaks ringi jalutada nagu Farcry1 või mängida predatorit nagu Crysis1. Openworld võtab muidugi kõvasti rohkem aega ja raha jne aga teist moodi ei saagi.
Story ja storytelling...raske öelda, läks nagu kõrvust mööda, kuna koguaeg pidi jooksma-tulistama.
Nanosuit oli tore küll, kuid üldiselt polnud nii fun kui varem...koguaeg suremise äärel. Ning see oli ju Nanosuit2, kuigi, sellest sain aru alles lõpus, kui mingi tüüp mainis.
Relvad nägid väga head välja, aga enamus jäid nõraks. Ja miks kahte "uzit" ei saand kätte võtta, seda enam et ilmusid suht lõpus. Mis ma selle ühega seal teen, viskan Gauss gun`i ära?
Ilusa pildiga keskpärase COD klooni tegid. Ning punkte saab 7


viimati muutis g-nome 27.03.2011 11:21:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.03.2011 11:03:36 vasta tsitaadiga

No sain endal selgeks, kuidas see mäng fiullscreenis töötama saada, ja üht-teist sai funnida.
Post-Humaniga mängin. Päris lahe on HMH võtta ja armor mode's lammutada sõdurite vastu icon_razz.gif
Tulnukatega ei saa nii kergelt, suht kiirelt tõmmatakse ribadeks.

Propehti Nanosuit on ikka ulme. Elab oma elu pmst?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.03.2011 11:09:42 vasta tsitaadiga

softis, sõiduki pealt seda kuulipildujat kätte ei saa? HMG ikka vist selle püssi nimi? tahaks kuule ka juurde saada sellele. imo kõige tõhusam relv inimeste vastu. krdi automaadiga lased terve salve tüübile makku, verd pritsib terve mere jagu välja, aga ikka askeldab edasi, nagu poleks üldse pihta saandki. HMG'ga 1 laks ära ja mees kohe pikali ka thumbs_up.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.03.2011 11:23:23 vasta tsitaadiga

NATAS999, iga aparaadi pealt saab kätte, kus seda kasutada saab icon_wink.gif
Päris vägev igatahes. Iseenesest on kuule piisavalt sellele. Tulnukatele kulub 5-6 per kärss, inimestele nii 3-4.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.03.2011 11:32:38 vasta tsitaadiga

softis, hmm, juu siis vale masina pealt tahtsin seda ära kakkuda.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 27.03.2011 11:48:41 vasta tsitaadiga

Sai ka mp-d proovitud vähe...suuremad mapid on enam vähem.
Spoiler Spoiler Spoiler
peaks vene key sebima icon_biggrin.gif

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 11:53:18 vasta tsitaadiga

Seal mingit powerstrugle koos tankide ja tuumapommidega pole ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 27.03.2011 13:43:17 vasta tsitaadiga

Ojee, MPs hackerid kohal juba icon_lol.gif
// ühes serveris 2 hackerit koos möllavad, et kumb enne 25 killi saab icon_lol.gif bullshit
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 17:07:08 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
NATAS999, iga aparaadi pealt saab kätte, kus seda kasutada saab icon_wink.gif
Päris vägev igatahes. Iseenesest on kuule piisavalt sellele. Tulnukatele kulub 5-6 per kärss, inimestele nii 3-4.

HMG kasutasin ka MP Demos väga tihti.Tõesti väga võimas asi.Mängin Veterani peal.Ehk siis üks aste madalam Post-Human-st.Päris rambot ei saa teha, muidu tulnukad killivad suht kiiresti ära.
Keegi teab kas Pingeri killimise (see suur kolmejalgne monstrum) saab kah nano catalyst punkte?.Ma suure ähmiga sain asja lõpuks ära killitud, aga unustasin vaadata icon_lol.gif .Hetkel pmst kõik nano moodulid olemas mida vaja.Lemmikrelv on SCAR koos Reflex-ga.teise relvana kannan kaasas DSG-1 non silenced.Pluss granaadid,C4 ja JAW.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 27.03.2011 17:12:11 vasta tsitaadiga

Lõpp oli mage ( keegi mainis miskit suurt elukat aga seda küll ei tulnud, vb rääkis esimesest osast ), aga jah muidu täitsa okei. Ootan Dx11 patchi nüüd ja teen uuesti läbi kõige raskema peal. Hetkel aga MP-d rügama, mis on suht okei isegi kui võtta asja lõdvalt.
Suht omapärane kõnts mäng tegelt ju ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 17:55:56 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
softis kirjutas:
NATAS999, iga aparaadi pealt saab kätte, kus seda kasutada saab icon_wink.gif
Päris vägev igatahes. Iseenesest on kuule piisavalt sellele. Tulnukatele kulub 5-6 per kärss, inimestele nii 3-4.

HMG kasutasin ka MP Demos väga tihti.Tõesti väga võimas asi.Mängin Veterani peal.Ehk siis üks aste madalam Post-Human-st.Päris rambot ei saa teha, muidu tulnukad killivad suht kiiresti ära.
Keegi teab kas Pingeri killimise (see suur kolmejalgne monstrum) saab kah nano catalyst punkte?.Ma suure ähmiga sain asja lõpuks ära killitud, aga unustasin vaadata icon_lol.gif .Hetkel pmst kõik nano moodulid olemas mida vaja.Lemmikrelv on SCAR koos Reflex-ga.teise relvana kannan kaasas DSG-1 non silenced.Pluss granaadid,C4 ja JAW.

Ma mängin Post-Human raskustasemega thumbs_up.gif Pole üldse raske. Pingeri killimise eest sai minuarust 2000 punkti. Mul ka muidu SCAR lemmikrelv ja sõltuvalt olukorrast sihik. Kahju, et ei ole enam secondary relva slot'i nagu esimeses Crysises. Tahaks püstolit ka kaasa vedada.
tsitaat:
-Ticks: 20 NC
-Stalkers/Grunts: 100 NC
-Officers(?): 300 NC
-Heavies: 500 NC
-Pingers: 1000 NC
-Super Stalkers(?) before the end of the game carry 5000 each. Which is plenty enough to finish off any left over modules you don't have upgraded.


viimati muutis SinineSiil 27.03.2011 18:05:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 17:59:20 vasta tsitaadiga

win 7 + sp1
DirectX ja driverid uuendatud video ise on gtx 460.

Käivitades saan vea "Not supported Video card detected" ja kui sealt OK vajutada, siis mäng crashib. Googeldamise peale leidsin küll seda viga aga kõigil läks mäng ikkagi käima.

Mäng kirjutab logifaili:
<18:09:25> Renderer initialization
<18:09:29> Unsupported GPU configuration!
- (vendor = 0x0000, device = 0x0000)
- Video memory: 0 MB
- Minimum SM 3.0 support: no
- Rating: 0
<18:09:29> Asking user if they wish to continue...
<18:09:32> User chose to continue despite unsupported GPU!
<18:09:32> System Shutdown


Mingeid ideid?

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...


viimati muutis dex 27.03.2011 18:13:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 18:05:25 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis seal põnev oli paar õhtut mängisin. Jama. Video driveri testiks vaatasin.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 18:35:07 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
win 7 + sp1
DirectX ja driverid uuendatud video ise on gtx 460.

Käivitades saan vea "Not supported Video card detected" ja kui sealt OK vajutada, siis mäng crashib. Googeldamise peale leidsin küll seda viga aga kõigil läks mäng ikkagi käima.

Mäng kirjutab logifaili:
<18:09:25> Renderer initialization
<18:09:29> Unsupported GPU configuration!
- (vendor = 0x0000, device = 0x0000)
- Video memory: 0 MB
- Minimum SM 3.0 support: no
- Rating: 0
<18:09:29> Asking user if they wish to continue...
<18:09:32> User chose to continue despite unsupported GPU!
<18:09:32> System Shutdown


Mingeid ideid?

Sul tundub driveriprobleem olevat.Kas dxdiag tuvastab videomälu õigesti?

Mull annab kah unsupported hoiatuse aga mul iidamast-aadamast 8800GTS aga ok vajutada saab suht kenasti ikka mängida.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.03.2011 18:37:55 vasta tsitaadiga

Mul hetkel neid nanomooduleid ainult vist igast klassis 1 ja mõni veel.

Post-Human tasemega häirib ainult see, et kurat, isegi sprintida ei saa, kui energiat pole. Okei, ma saan aru, nanosuit hoiab sind koos, sest seespidiselt oled sa ju sisuliselt tagurpidi keeratud ja kogu su elu on selle kaudu toimiv, aga god-faking-dämit, miks see just nüüd oli vajalik lüke devide poolt. Eriti kui seda Kolmjalga vaja tappa ja mingi 10 Ceph Grunti ümber tiirutab nagu sputnikud nõukogude Päikese ümber.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 18:54:51 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mul hetkel neid nanomooduleid ainult vist igast klassis 1 ja mõni veel.

Post-Human tasemega häirib ainult see, et kurat, isegi sprintida ei saa, kui energiat pole. Okei, ma saan aru, nanosuit hoiab sind koos, sest seespidiselt oled sa ju sisuliselt tagurpidi keeratud ja kogu su elu on selle kaudu toimiv, aga god-faking-dämit, miks see just nüüd oli vajalik lüke devide poolt. Eriti kui seda Kolmjalga vaja tappa ja mingi 10 Ceph Grunti ümber tiirutab nagu sputnikud nõukogude Päikese ümber.

Mul läks umbes 20 minutit teise Pingeri tapmiseks icon_lol.gif Kaks Grunti otsisid mind pidevalt ja kui ma nad ära tapsin siis respawnis kohe 2 Grunti tagasi. Aga see oli vähemalt üpris nauditav kassi ja hiire mäng. icon_smile.gif
Edit: Eye of the Storm levelis tahtsin snaipriga kaugelt Cell'i tüüpi maha võtta, olin veel kivimüüri taga ja kohe kui ma decloakisin tuli kuulirahe minu suunas. Nad polnud minust isegi teadlikud. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 27.03.2011 20:07:16 vasta tsitaadiga

ATI HD 4870
4 GB RAM
CORE 2 DUO 3.0 GHz
mai tea mis k6vaketta kiirus on

Extreme jooksis normaalselt, pisikeste hangumistega. (SP)
Multiplayer jookseb Very High-ga yllatavalt sujuvalt ikka.

Kellelgi vene cd keyd pole müüa juhul kui bug kinni keeratakse ? ;D
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.03.2011 20:48:34 vasta tsitaadiga

Sp on igav.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 21:13:05 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, sama asi mis esimese osaga ju... see on ainult nii lõbus, kui lõbusaks sa selle ise teed. Sain ka natukene proovida, mulle täitsa meeldib. Esimene osa oli igatahes igavam, avatud maailm mõjus gameplay poole alt just negatiivsena. Teine osa on rohkem fokuseeritud, level design on parem selle võrra jne. Meenutab SC: Convictionid või Batman: AA'd (viimasest just need spetsiaalsed stealth osad) - liigud avatud alast teise avatud alasse ja siis eemaldad igas alas olevad vastased, või noh, võid ignoreerida kah neid. Ise lasin hardi (või veteran, mis iganes) peal ringi ja 90% killidest olid stealth killid.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 22:10:25 vasta tsitaadiga

Kääbus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 23:25:55 vasta tsitaadiga

Endalegi istub selline urban värk paremini kui open-world džungel, esimene osa ongi kuskil lambi koha peal pooleli, aga selle lasen ilmselt suht pikemate pausideta lõpuni. Ajaviiteks kõlbab ja mis siin pikemalt ikka nuriseda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 23:51:43 vasta tsitaadiga

Crysis 2 Advanced Graphics Options Application Version 1.6 out
http://www.mycrysis.com/forums/viewtopic.php?f=40&t=12953

kõlab kahtlaselt, homseks lubavad dx11 update
http://www.pcgames.de/Crysis-2-PC-213107/News/Crysis-2-Patch-DX11-Update-mit-erweitertem-Grafikmenue-soll-morgen-kommen-Update-817619/
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 23:53:50 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
Crysis 2 Advanced Graphics Options Application Version 1.6 out
http://www.mycrysis.com/forums/viewtopic.php?f=40&t=12953

kõlab kahtlaselt, homseks lubavad dx11 update
http://www.pcgames.de/Crysis-2-PC-213107/News/Crysis-2-Patch-DX11-Update-mit-erweitertem-Grafikmenue-soll-morgen-kommen-Update-817619/


see viimane oleks küll päris hea.
oma mängu loodan ikka kätte saada
Kas keegi on seda mängu zavvist tellinud ja kätte saanud?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 23:55:03 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
Endalegi istub selline urban värk paremini kui open-world džungel, esimene osa ongi kuskil lambi koha peal pooleli, aga selle lasen ilmselt suht pikemate pausideta lõpuni. Ajaviiteks kõlbab ja mis siin pikemalt ikka nuriseda. icon_wink.gif

Tee mis tahad džungel on üle prahi (st üle betooni icon_smile.gif ).Sama lugu oli enne 2004 aastat, kui kõik FPS-sid pmst kuskil koridorides vms.Siis tuli Far Cry ja lõi kõik pahviks.Crysis 1 sama lugu.Seda linnalahingut on igas mängus - seen one seen them all icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 00:09:44 vasta tsitaadiga

Tegelikult ei paku FPS'd enam ju üldse midagi uut ega huvitavat. Aastast aastasse sama valem, samad reeglid. 10 tundi lihtsalt ringi joosta ja nürilt kõmmutada - igavamat, hinge tapvamat tegevust on päris raske välja mõelda...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 01:02:21 vasta tsitaadiga



ülejäänud
http://i214.photobucket.com/albums/cc196/LinkinParkBoy_/Jogos/Crysis%202/1.png
http://i214.photobucket.com/albums/cc196/LinkinParkBoy_/Jogos/Crysis%202/2.png
...
http://i214.photobucket.com/albums/cc196/LinkinParkBoy_/Jogos/Crysis%202/33.png
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 03:24:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
...
Kas keegi on seda mängu zavvist tellinud ja kätte saanud?


Tellitud ja ootan postkasti potsatamist.
Kuigi SinglePlayer on juba läbi mängitud icon_biggrin.gif

Gaafiliselt on mäng täitsa ilus.
Mängumootor meeldib rohkem, kuna liikumine tundub kiirem ja sujuvam.
Vanas Crysises joostes tundus nagu "Charli Chaplini kohapeal jalad all ringi jooksime", välajarvatud Speed-Modes.
Uus NanoVision meeldib ja parim relv oli tegelikult minu jaoks elektrikuulidega automaat icon_biggrin.gif
Vastased tudisesid tük aega ilma, et oleks vastu saanud tulistada icon_biggrin.gif

Kindlasti on palju asju teistmoodi kui Crysise esimese osas.
Aga kokkuvõttes on täitsa hea mäng. Vau-efekti ei tekkinud, aga ilus on ta küll. Seda isegi DX9 režiimis icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 28.03.2011 09:16:38 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Tegelikult ei paku FPS'd enam ju üldse midagi uut ega huvitavat. Aastast aastasse sama valem, samad reeglid. 10 tundi lihtsalt ringi joosta ja nürilt kõmmutada - igavamat, hinge tapvamat tegevust on päris raske välja mõelda...


tea jah.. SP on tõiesti pointless suht paljudes mängudes.
Aiukesed mis senini peale läinud on HL1, HL2, portal, sc2 ja nüüd tuleb portal 2 mis on kindlasti kõva.

ülejäänud mängudes ongi minu jaoks MP see ainus mängu osa.

üldiselt võiks jah patch tulla ja pirajad kinni keerata.. vaatan, et meil kah siin üks miki kohe rahulikult laseb pira icon_biggrin.gif tubli!


minupärast pirage aga raisk ärge nussige hackidega, ei see ei ole äge...
milleks nussida teiste mängu kui ise "mängida ei taha" ?

eile oli miski lvl 7 miki, Ltag käes, perma cloak ja spammis mapi granaate täis mis ei saanudki otsa pmst.
olenemata hackist sai ta korralikult põske kuid ikkagi rikkus kõigil mängu ära sest granaate sadas nagu lund.

järgmine map vaatas, et "eiei nii ei lähe.. liiga palju surmasid" siis kukkus snipaga bottima... 2 min pärast oli ta tõenäoliselt üksi serveris...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 09:51:40 vasta tsitaadiga

No krt, KUDA KRT TE MÄNGITE MULTIPLAYERIS????
Jälle pillub mul NAT strict ja ühtegi mängu ei saa icon_mad.gif lisaks mänge näen tohutult aga kõik full või empty ja enamus mis tühjad näitab ping minimum 400-1000.. wtf srsly..
Olen nagu avanud kõik pordid ja mai tea mis veel aga ikka...

Keegi seletab mida ma valesti teen?
Ruuteriks thompsoni junn kuhu elioni nett tuleb ja sealt edasi läheb mu linksysi wifi ruuterisse kust kaabliga tuleb minule nett.
Thompsonist suunan otse arvuti ip-le pordid edasi ja näitab ka et kõik avatud on selle port checker programmiga..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 28.03.2011 10:03:58 vasta tsitaadiga

Olen ise proovinud elioni kõige sitema digitv tagant (pordid kinni ja jutud) töötab ilusti kuigi näitab strict
hetkel mängin starmani kaudu millel pordid lahti ja kusjuures ping on pea 2x parem suht suvalisse servusse.

servudesse saamisega probleeme nagu pole va. see, et lobbys lihtalt mäng käima ei lähe aga selleks soovitan vältida official ja ranked servusi.
vahest tuleb lampi "connection lost" kah.. no idea miks aga pärast uuesti samasse servusse minnes on servu tühi - ju mingi bug.

ega sul just väljuvad ühendused piiratud pole või mingi katkine NAT mis äkki midagi ära nussib?
äkki sul elioni klots mis ei kannata ühendusi, sõbral teeb ruuter lausa restardi kui open connections 1000 kanti jõuab. Mõned klotsid lihtalt dropivad ühendusi aga resetti ei tee...

btw see elioni klots millega proovisin oli too valge thompson... vist..
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 10:07:36 vasta tsitaadiga

Nagu aru sain NAT strictiga lihtsalt ei lase mängu hostida. Sest endal kah elion digitv, näitab NAT strict ning mängudega liituda ning mängida laseb küll.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 28.03.2011 10:22:23 vasta tsitaadiga

mängu hostida ei saa anyway.. pc-l on dedi servud.

siin ei tohiks anyway tulemüüri või portide suunamisega mingit pistmist olla.. see, et ta seal all nurgas mingit nat infot näitab on tõenöoliselt konsooli pordist saadik sinna jäänud. neil on ju p2p hosting. icon_biggrin.gif

kui nat on õigesti seadistatud siis väljuva ühenduse peale oodatakse kenasti ühendust tagasi ja kõik töötab maagiliselt.
ideepoolest ei olegi NAT-is midagi seadistada default ruuteri ja softi puhul...

pakun, et võibolla migni windosoa firewall pigem teeb trikke või ma ei tea... ei kujuta rohkem ette mis võib probleeme põhjustada.
võibolla ka mingi kange viirusetõrje nagu nt. fsecure koos client securityga ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 28.03.2011 10:32:18 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Vaata seda readme faili, mängu kaustas Support folderis.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 11:00:52 vasta tsitaadiga

invension, mingit kasu pole sellest, kõik need pordid avatud, mõni väidab, et igno lihtsalt, et mäng valetab, arvestades kui palju teisi buge on siis ei imestaks väga. Proovisin pelada ja kenasti sain, üle 1000pingised serverid näitas aga mängides oli nagu 100 kanti midagi võibolla harva 200. Mängitav igatahes.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.03.2011 13:33:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
trip kirjutas:
Crysis 2 Advanced Graphics Options Application Version 1.6 out
http://www.mycrysis.com/forums/viewtopic.php?f=40&t=12953

kõlab kahtlaselt, homseks lubavad dx11 update
http://www.pcgames.de/Crysis-2-PC-213107/News/Crysis-2-Patch-DX11-Update-mit-erweitertem-Grafikmenue-soll-morgen-kommen-Update-817619/


see viimane oleks küll päris hea.
oma mängu loodan ikka kätte saada
Kas keegi on seda mängu zavvist tellinud ja kätte saanud?
olen muud kraami tellinud ja kätte saanud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 28.03.2011 14:40:05 vasta tsitaadiga

Ega see valge elioni junn ongi paras vastu seina visata, endal ka see ja igas pelas on natiga mingi piix.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 28.03.2011 15:58:25 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
invension, mingit kasu pole sellest, kõik need pordid avatud, mõni väidab, et igno lihtsalt, et mäng valetab, arvestades kui palju teisi buge on siis ei imestaks väga. Proovisin pelada ja kenasti sain, üle 1000pingised serverid näitas aga mängides oli nagu 100 kanti midagi võibolla harva 200. Mängitav igatahes.

Võta mingi server mis on 1/16, kui sisened täitub kohe thumbs_up.gif
NATi lahti saamiseks oli mingi trikk, pean üles otsima. Igastahes portide avamine siin ei aita, kuigi see NAT mingit rolli ju ei mängi, sest serverid pole P2P icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander92
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2009




sõnum 28.03.2011 18:11:27 vasta tsitaadiga

Milliseid prille oleks vaja et crysist 3d versioonis mängida??icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 18:44:23 vasta tsitaadiga

Et tuleb siis täna dx11 uuendus?
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.03.2011 18:50:50 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Et tuleb siis täna dx11 uuendus?
icon_eek.gif kus selline info?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 19:16:27 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Et tuleb siis täna dx11 uuendus?
icon_eek.gif kus selline info?

tglt keegi tegi pulli icon_confused.gif
http://www.mycrysis.com/forums/viewtopic.php?p=190807&sid=cc7ece8aac8a3d86f5d7a47dd29c3417#p190807

tsitaat:
No patch was ever confirmed, I have no idea why this website even posted such information. This thread is locked just the same as the others for trying to spread inaccurate information. When there are any big announcements regarding Crysis 2 they will be posted on MyCrysis, if you read something about a patch for example, but don't see it on MyCrysis.com, then it isn't genuine.

ander92, kallim variant


odavaim variant Taskukohane 3D
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ander92
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2009




sõnum 28.03.2011 20:52:24 vasta tsitaadiga

Aga kus saaks osta 3d prille?icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 20:54:47 vasta tsitaadiga

doh.gif

Ainult prillidega pole sul midagi peale hakata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 21:19:11 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
doh.gif

Ainult prillidega pole sul midagi peale hakata.


red-cyan prillidega oleks, kuigi see jätab väga hädise mulje (värvid ei ole õiged ja silmi fokuseerida on raske) ja mina olen selle toetust ainult TrackManias näinud + sellega saab netist videosi vaadata 3d-s.
aga need ei maksa ka midagi.

aga jah, ainult nende profiprillidega pole tõesti midagi teha, koos õige kaardi ja monitoriga jätaks vägagi reaalse pildi
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 21:21:25 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Dude . kirjutas:
doh.gif

Ainult prillidega pole sul midagi peale hakata.


red-cyan prillidega oleks, kuigi see jätab väga hädise mulje (värvid ei ole õiged ja silmi fokuseerida on raske) ja mina olen selle toetust ainult TrackManias näinud + sellega saab netist videosi vaadata 3d-s.
aga need ei maksa ka midagi.

aga jah, ainult nende profiprillidega pole tõesti midagi teha, koos õige kaardi ja monitoriga jätaks vägagi reaalse pildi

ot:
Isiklikust kogemusest võin öelda, et ei ole midagi raske silmi fokusseerida.
Ise Minecrafti ainult nende papist prillidega mängingi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 28.03.2011 21:28:13 vasta tsitaadiga

uskuge mind... see 3d on äge võibolla esimesed päevad, pärast te enam nendega küll mängida ei viitsi.

see 3d tapab silmi päris mõnusalt
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 21:37:56 vasta tsitaadiga

Alguses ei saa pihta, muud midagi. Muide - iZ3D prograga saab kõiki mänge 3d-s mängida

trip kirjutas:
odavaim variant Taskukohane 3D


e: anaglyph 3d prillidega peab silmi natuke kõõritama ja värvid on väga valed, eks see haiget teebki. See on vist kõige ekstreemsem 3d viis, ilma prillideta, näiteks siin http://www.youtube.com/select_3d_mode
vali side-by-side. nii saab 3d-s vaadata, et kõõritad oma silmi nii, et vasaku silmaga vaatad paremat pilti ja paremaga vaatad vasakut. Ettevaatust, see kahjustab silmi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2011 21:57:56 vasta tsitaadiga

FPS'ide tulevik on vist selline -> http://www.upload.ee/image/1230453/thefutureoffps.jpg

.. AI on seal mängus küll suht peetis... lambist näevad sind igaltpoolt kui korraks kaugel olles "nähtamatus" maha läheb ning siis hakkab üks "vastu seina" tulistamine pihta. Üks vant lasi tükk aega mapi teises otsas mind kuni ligi läksin ja lihtsalt "näkku" peksin. Päris edukalt laseb AI seal seinu ning on sinu külge nagu naelutatud. Käest hoitakse kah stabiilselt kinni... alati näitab üks VÄGA suur nool sulle ära kõik kuhu minna või mida teha... okse.gif


Graafiline pool, optimiseerimine, mootori areng on väga beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif ... Ainuke asi mis seal mängus head on imo. Kurb et FarCry sugust meistriteost enam ei tehta icon_cry.gif (s.t crytec esimesi mänge vist, graafika oli seal über alles, optimiseerimine über alles, AI oli väga arukas eriti tolle aja kohta, isegi praegusele ai'le teeb ära jne). Keegi võiks midagi hästi asjaliku, arukat, hingega valmis teha sellel mootoril. Sellega tundub, et saab väga võimsaid asju korda saata eusa_think.gif. Samas ei teaks et eelmistel crytec mootoritel midagi tehtud oleks, vast sellepärast et asjad jooksid suht ... otse öeldes väga sitasti.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander92
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2009




sõnum 28.03.2011 22:32:23 vasta tsitaadiga

Ainult prille läheb vaja:D selliseid nagu kinos:D aga kus neid saada?icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 75, 76, 77  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.