Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 22:10:23 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
mida see tuumik tähendab üldse


sa oled ju käinud teatud koolis teatud tunnis teatud õpetaja manu ja nüüd selline küsimus
mul on näiteks tuumikõvrk 1 terabait sekundis, kui ma seda hooldan siis teised saavad bäkendi pealt aint 100 giga sekis

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 22:13:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

100 giga sekis



ma niipalju ei taha

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 02:55:24 vasta tsitaadiga

Uuriks veel siit ka uuesti üle, et ega siin keegi KÕU vanadest kasutajadest või uued kasutajad ei soovi osta Axess-tel D450 ja/või mobiilse CNU680 koos autoantenniga.
Hinnapakkumine PS-ga.
Tänan icon_razz.gif

_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 03:00:11 vasta tsitaadiga

Ärifoorum on mujal.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 03.03.2011 13:41:49 vasta tsitaadiga



Peale hooldust läks mul vähe paremaks icon_biggrin.gif Ilma väli antennita ja toas kus ei ole korralikku EMT mobiili levigi thumbs_up.gif
Sellist kiirust nägin siis kui liitusin ja oli proovi aeg....peale seda on olnud 1,5 alla lagi beer_yum.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 14:03:59 vasta tsitaadiga

Mario153, kaugel mastist, ja kas antenn on
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 14:29:31 vasta tsitaadiga



beat that icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 18:05:36 vasta tsitaadiga

mul vastupidi, pärast hooldust läks sitemaks.
päeval 50KB/s ringis öösel 100 KB/s, kui enne hooldust oli päeval 100+ ja öösiti 200+ icon_sad.gif


_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 03.03.2011 18:11:24 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
Mario153, kaugel mastist, ja kas antenn on


Antenni pole nagu kirjutasin...mastist alla 10km.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 03.03.2011 19:42:24 vasta tsitaadiga

huvitav, et KÕU teemas ikka veel kirjutajaid on kõik polegi mobiilse neti kasuks otsustanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 19:52:43 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
huvitav, et KÕU teemas ikka veel kirjutajaid on kõik polegi mobiilse neti kasuks otsustanud icon_biggrin.gif


ei ole eriti andmemahu piirangutest huvitatud.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 03.03.2011 20:07:11 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
huvitav, et KÕU teemas ikka veel kirjutajaid on kõik polegi mobiilse neti kasuks otsustanud icon_biggrin.gif


Siin kus mina elan on kõik netipulgad EDGE võrgus. Inimesed nähke ikka linnadest natuke eemale ka. Kui linnast välja lähed, siis elab Eesti banaani vabariik ikka veel endiselt kiviajal. Meil pole üleriigiliselt veel head raadio ja televisiooni levigi......nii et mis IT riigist üldse sonitakse.

Loobuks hetkega sellest kuradi uimavast ja kallist KÕU-st aga peab ootama kuna mõni pulga neti pakkuja jõuab kogu platsi normaalse netiga ära katta.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 03.03.2011 20:44:55 vasta tsitaadiga

elan maal!! ja pole opekas mul küll mahtu piiranud loomulikult pole mul EMT
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
variousart
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 06.03.2011 12:55:14 vasta tsitaadiga

Kas mu KÕU kuumaks jääb samaks olenemata sellest, mitu seadet mul majas on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2011 13:26:28 vasta tsitaadiga

Muidugi jääb samaks. Lubatud on omada tasuta telekat, külmikut, mikrolaine ahju, rösterit ja lõputu arv arvuteid. Kahjuks iga KÕU seadme pealt tuleb eraldi maksta täismahus arve.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 06.03.2011 17:58:52 vasta tsitaadiga

variousart, mis pole just väike! Arve suurus ilmselt kõu tapabki! Kuigi maal ju mõnes kohas muud varianti pole,nii et peab seda kannatama. Endal õnneks mast aknast paistmas ja mitte emt! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
variousart
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 06.03.2011 18:41:15 vasta tsitaadiga

Ma küsisingi sellepärast, et praegugi on juba see kuumaks suht kirves ja kui mõlema seadme eest peaks eraldi maksma, siis oleks täielik overkill kui arvestada hinna-kiiruse suhet.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2011 19:39:24 vasta tsitaadiga

Kahe seadme puhul tuleb jube kirves. Võta wifiga variant või osta eraldi wifi seade
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
variousart
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 07.03.2011 00:04:15 vasta tsitaadiga

Ma ei saa nüüd täitsa aru. radist87 ütles, et hind jääb samaks, aga Max Powers ütleb, et kahe seadme puhul tuleb hind kirves...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 00:06:03 vasta tsitaadiga

variousart, sa said valesti temast aru.
tsitaat:
Muidugi jääb samaks. Lubatud on omada tasuta telekat, külmikut, mikrolaine ahju, rösterit ja lõputu arv arvuteid. Kahjuks iga KÕU seadme pealt tuleb eraldi maksta täismahus arve.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
variousart
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 07.03.2011 00:07:58 vasta tsitaadiga

Okei. Ma sain aru, et viimane lause oli sarkasmiga öeldud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 00:12:46 vasta tsitaadiga

Kahjuks siiski esimene ja teine lause kisuvad vaikselt sarkasmi poole. Kolmas lause on aga kurb tõsi.

Muretse parem mingi wifi ruuter ja jaga sellest ühest seadmest tulev nett laiali.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 07.03.2011 00:14:22 vasta tsitaadiga

Aga miks sa 1545 ei helista???
Nad ju seletaksid sulle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 07.03.2011 15:10:38 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
Aga miks sa 1545 ei helista???
Nad ju seletaksid sulle.


Et paneme foorumi kinni ja asendame lehekülje infonumbritega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 07.03.2011 15:27:08 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
wiinanina kirjutas:
Aga miks sa 1545 ei helista???
Nad ju seletaksid sulle.


Et paneme foorumi kinni ja asendame lehekülje infonumbritega icon_rolleyes.gif


Said valesti aru.
Lihtsalt teemaarendus läheb juba pikaks ja valesse suunda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 10.03.2011 01:00:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hea Kõu klient!

Televõrgu AS teostab 16. märtsil 2011 CDMA tuumikseadme hooldustöid ajavahemikus kell 01.00 - 07.00.
Tööde käigus võib esineda häireid teenuse kasutamisel.
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Kõu meeskond

http://kou.televork.ee/rikked/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
baraban
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2009




sõnum 13.03.2011 11:57:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi on üritanud tähtajalist lepingut ka lõpetada, viitega teenuse halvale/langenud kvaliteedile? Olen Kõud tegelikult 2007 aastast saadik kasutanud, kuna tol hetkel puudus alternatiiv (mingi hetk sai vana seade kõu24 vastu vahetatud, sellest ka tähtajaline leping hetkel). Olen viimase ajani suht-koht rahul olnud, kuid viimased pool aastat on teenuse kvaliteet alla igasugust arvestust. Ühendus katkeb kogu aeg, päevas mitu korda tuleb modemile restart teha, skype kaudu on põhimõtteliselt võimatu helistada. Klienditeenindusse helistamisest olen loobunud, modemi tarkvara uuendamisega ja restartide tegemisega saan ka ilma kõrvalise abita hakkama. Kui keegi on üritanud, võiks oma kogemustest teada anda. Aitäh.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 13.03.2011 16:01:59 vasta tsitaadiga

baraban, leppetrahv tuleb ikka maksta icon_cry.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 20.03.2011 11:04:48 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
tsitaat:
Hea Kõu klient!

Televõrgu AS teostab 16. märtsil 2011 CDMA tuumikseadme hooldustöid ajavahemikus kell 01.00 - 07.00.
Tööde käigus võib esineda häireid teenuse kasutamisel.
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Kõu meeskond

http://kou.televork.ee/rikked/


Paistab, et need hooldustööd on häid tulemusi andnud.
Nurisemine siin teemas on lakanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2011 11:17:18 vasta tsitaadiga

Keegi ei viitsi postitada lihtsalt. You can say "10KB/s at 8PM, hell yea!" only so many times.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 21.03.2011 08:29:37 vasta tsitaadiga

Scart, Elisa M-interneti teemasse.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 12:18:13 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Keegi ei viitsi postitada lihtsalt. You can say "10KB/s at 8PM, hell yea!" only so many times.

mostly 100KB/s at 6-10pm and 250+ during the night
peale neid hooldustöid on asi paremaks läinud igatahes...samas vahepeal on ikka olukordi kus tõesti mingi 20 KB/s max ainult...aga neid aruharva

õhtuti saab rahulikult warhammeri pvp lasta ja samal ajal teamspeakis möliseda...pole probleeme olnud sellega viimasel ajal

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 12:22:18 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:

peale neid hooldustöid on asi paremaks läinud igatahes...samas vahepeal on ikka olukordi kus tõesti mingi 20 KB/s max ainult...aga neid aruharva


Ma pole nautinud muud peale 10KB/s kiiruste 18 tundi ööpäevas peale parandustöid. Nood läksid vist asja ette. Samal ajal laseb EMTi 3G igast asendist ja iga kell 200+ KB/s.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 21.03.2011 12:22:56 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
Scart kirjutas:
Keegi ei viitsi postitada lihtsalt. You can say "10KB/s at 8PM, hell yea!" only so many times.

mostly 100KB/s at 6-10pm and 250+ during the night
peale neid hooldustöid on asi paremaks läinud igatahes...samas vahepeal on ikka olukordi kus tõesti mingi 20 KB/s max ainult...aga neid aruharva

õhtuti saab rahulikult warhammeri pvp lasta ja samal ajal teamspeakis möliseda...pole probleeme olnud sellega viimasel ajal

Nõustun, pärast neid kahte hooldustöid on nett olnud stabiilsem ja kiirem. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 21.03.2011 12:37:59 Kõu sureb vasta tsitaadiga

Ühistranspordis sureb Kõu alatasa. elulooma sest ei saanudki.
Muud pakkujad võtavad teema üle, sest arenevad.
Järelturule valgub sadu Kõu karpe ..

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 12:55:08 vasta tsitaadiga

mida vähem neid kasutajaid on, seda parem kiirus neile kes siiani kasutavad thumbs_up.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 20:09:14 vasta tsitaadiga

juu wissh
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mrtnr12
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2011




sõnum 22.03.2011 11:22:05 vasta tsitaadiga

Veljo sõnade kinnituseks on järelturule valgunud üks korralik kõu karp. icon_wink.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=489991&highlight=k%C3%B5u Vabandan, et ka siia teemasse panin aga Ärifoorumis läheb ta kaduma. Järsku on kellelgi vaja. Hind ei ole ka kivist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2011 21:05:21 vasta tsitaadiga

60 ne euri eest saaks tavalist netti nautida kuid ja kuid, kui mitte aastaid
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 23.03.2011 11:50:36 4G vasta tsitaadiga

4G konkursil energeetikud ei osalenud.
Mõnda aega kõu veel tiksub, kuni minevikku vajub.

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.03.2011 12:03:53 vasta tsitaadiga

wifi.ee: Ei kao Kõu jäädavalt ajalukku - lihtsalt hakkab tööle sellena, millena ta ka algusest peale on planeeritud olinud - Eesti Energia Kontrserni enda ühe sisemise infokanalina.

Vastasel juhul, kui KÕU kinni keeratakse, peab EE hakkama sisse ostma sideteenust.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 13:17:04 Re: 4G vasta tsitaadiga

wifi.ee kirjutas:
4G konkursil energeetikud ei osalenud.
Mõnda aega kõu veel tiksub, kuni minevikku vajub.


Eks ikka. Just nagu hetkel on mul korraliku antenniga 3G pulk, mis ei võta teatud päevadel ja hetkedel kolme kilomeetri pealt mastist mitte mingit 3G ühendust ja tiksub EDGE'i otsas, sest õhk on niiskust täis ja levi on null.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 13:54:58 vasta tsitaadiga

huvitav kas EE ei plaani EVDO Rev B'd lähiajal?
rev A on max burst rate mingi 3.1 Mbit/s vist
ja rev B oleks juba teine tera 14 Mbit/s miskit

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 17:45:33 vasta tsitaadiga

EE ei pea sideteenust sisse ostma, sest tal on omal fiibri ring olemas, pluss uued kõrgepingeliinid saavad veel fiibri
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
e-Vant
HV vaatleja
e-Vant

liitunud: 19.12.2010




sõnum 23.03.2011 17:59:51 vasta tsitaadiga

Kõu oli vist mõeldud ka EE arvestitest näitude kogumiseks
_________________
Windscribe - FREE VPN - Estonian server
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 23.03.2011 19:03:08 3,5G arvuti vasta tsitaadiga

Omal sai arvutisse torgatud 3,5g ADAPTER, mis koos antenniga arvutiekraanis annab hea tulemuse.
HSPA/UMTS 850 / 900 / 1900 / 2100MHz
Arvuti on Dell Latitude 420/430 või 620/630 seeria.

Netipulkadega jändamine on tüütu.


_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee


viimati muutis wifi.ee 23.03.2011 20:15:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 19:46:14 Re: 3,5G arvuti vasta tsitaadiga

wifi.ee kirjutas:
Omal sai arvutisse torgatud 3,5g ADAPTER, mis koos antenniga arvutiekraanis annab hea tulemuse.
HSPA/UMTS 850 / 900 / 1900 / 2100MHz
Arvuti on Dell Latitude 420/430 või 620/630 seeria.

Netipulkadega jändamine on tüütu.


aga kuidas see KÕU'sse nüüd täpsemalt puutub?
või sain miskit valesti aru?

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 23.03.2011 20:14:13 M Internet vasta tsitaadiga

tsitaat:
kuidas see KÕU'sse nüüd täpsemalt puutub?

Kõu on M Internet mida püüti müüa püsiühenduse pähe.
EMT, ELISA, TELE2 jätkavad. Kõu lahkub mängust.

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 22:20:18 Re: M Internet vasta tsitaadiga

wifi.ee kirjutas:
tsitaat:
kuidas see KÕU'sse nüüd täpsemalt puutub?

Kõu on M Internet mida püüti müüa püsiühenduse pähe.
EMT, ELISA, TELE2 jätkavad. Kõu lahkub mängust.

...jätkavad püüdlusega müüa pulkasid püsiühenduse pähe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 22:39:49 vasta tsitaadiga

jah ja elion üritab digiteeveed müüüa püsiühenduse pähe ja reaalse neti hind on ikka sama mis ta oli anno 2005, nii et tegelikult tuleb terves eestis endiselt olla ilma netita, sest infonet levib ainult tlns ja tartus.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.