|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
22.02.2011 22:10:23
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| mida see tuumik tähendab üldse |
sa oled ju käinud teatud koolis teatud tunnis teatud õpetaja manu ja nüüd selline küsimus
mul on näiteks tuumikõvrk 1 terabait sekundis, kui ma seda hooldan siis teised saavad bäkendi pealt aint 100 giga sekis
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
22.02.2011 22:13:37
|
|
|
ma niipalju ei taha
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edz
HV Guru
liitunud: 19.10.2002
|
01.03.2011 02:55:24
|
|
|
Uuriks veel siit ka uuesti üle, et ega siin keegi KÕU vanadest kasutajadest või uued kasutajad ei soovi osta Axess-tel D450 ja/või mobiilse CNU680 koos autoantenniga.
Hinnapakkumine PS-ga.
Tänan
_________________ M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud  |
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
03.03.2011 13:41:49
|
|
|
Peale hooldust läks mul vähe paremaks Ilma väli antennita ja toas kus ei ole korralikku EMT mobiili levigi
Sellist kiirust nägin siis kui liitusin ja oli proovi aeg....peale seda on olnud 1,5 alla lagi
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
03.03.2011 14:03:59
|
|
|
Mario153, kaugel mastist, ja kas antenn on
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
03.03.2011 14:29:31
|
|
|
beat that 
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
03.03.2011 18:05:36
|
|
|
mul vastupidi, pärast hooldust läks sitemaks.
päeval 50KB/s ringis öösel 100 KB/s, kui enne hooldust oli päeval 100+ ja öösiti 200+
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
03.03.2011 18:11:24
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| Mario153, kaugel mastist, ja kas antenn on |
Antenni pole nagu kirjutasin...mastist alla 10km.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
03.03.2011 19:42:24
|
|
|
huvitav, et KÕU teemas ikka veel kirjutajaid on kõik polegi mobiilse neti kasuks otsustanud
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
03.03.2011 19:52:43
|
|
|
| lepkai kirjutas: |
huvitav, et KÕU teemas ikka veel kirjutajaid on kõik polegi mobiilse neti kasuks otsustanud  |
ei ole eriti andmemahu piirangutest huvitatud.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
03.03.2011 20:07:11
|
|
|
| lepkai kirjutas: |
huvitav, et KÕU teemas ikka veel kirjutajaid on kõik polegi mobiilse neti kasuks otsustanud  |
Siin kus mina elan on kõik netipulgad EDGE võrgus. Inimesed nähke ikka linnadest natuke eemale ka. Kui linnast välja lähed, siis elab Eesti banaani vabariik ikka veel endiselt kiviajal. Meil pole üleriigiliselt veel head raadio ja televisiooni levigi......nii et mis IT riigist üldse sonitakse.
Loobuks hetkega sellest kuradi uimavast ja kallist KÕU-st aga peab ootama kuna mõni pulga neti pakkuja jõuab kogu platsi normaalse netiga ära katta.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
03.03.2011 20:44:55
|
|
|
| elan maal!! ja pole opekas mul küll mahtu piiranud loomulikult pole mul EMT
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
variousart
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
06.03.2011 12:55:14
|
|
|
| Kas mu KÕU kuumaks jääb samaks olenemata sellest, mitu seadet mul majas on?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
06.03.2011 13:26:28
|
|
|
Muidugi jääb samaks. Lubatud on omada tasuta telekat, külmikut, mikrolaine ahju, rösterit ja lõputu arv arvuteid. Kahjuks iga KÕU seadme pealt tuleb eraldi maksta täismahus arve.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
06.03.2011 17:58:52
|
|
|
variousart, mis pole just väike! Arve suurus ilmselt kõu tapabki! Kuigi maal ju mõnes kohas muud varianti pole,nii et peab seda kannatama. Endal õnneks mast aknast paistmas ja mitte emt!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
variousart
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
06.03.2011 18:41:15
|
|
|
| Ma küsisingi sellepärast, et praegugi on juba see kuumaks suht kirves ja kui mõlema seadme eest peaks eraldi maksma, siis oleks täielik overkill kui arvestada hinna-kiiruse suhet.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
06.03.2011 19:39:24
|
|
|
| Kahe seadme puhul tuleb jube kirves. Võta wifiga variant või osta eraldi wifi seade
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
variousart
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
07.03.2011 00:04:15
|
|
|
| Ma ei saa nüüd täitsa aru. radist87 ütles, et hind jääb samaks, aga Max Powers ütleb, et kahe seadme puhul tuleb hind kirves...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.03.2011 00:06:03
|
|
|
variousart, sa said valesti temast aru.
| tsitaat: |
| Muidugi jääb samaks. Lubatud on omada tasuta telekat, külmikut, mikrolaine ahju, rösterit ja lõputu arv arvuteid. Kahjuks iga KÕU seadme pealt tuleb eraldi maksta täismahus arve. |
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
variousart
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
07.03.2011 00:07:58
|
|
|
| Okei. Ma sain aru, et viimane lause oli sarkasmiga öeldud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
07.03.2011 00:12:46
|
|
|
Kahjuks siiski esimene ja teine lause kisuvad vaikselt sarkasmi poole. Kolmas lause on aga kurb tõsi.
Muretse parem mingi wifi ruuter ja jaga sellest ühest seadmest tulev nett laiali.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
07.03.2011 00:14:22
|
|
|
Aga miks sa 1545 ei helista???
Nad ju seletaksid sulle.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
07.03.2011 15:10:38
|
|
|
| wiinanina kirjutas: |
Aga miks sa 1545 ei helista???
Nad ju seletaksid sulle. |
Et paneme foorumi kinni ja asendame lehekülje infonumbritega
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
07.03.2011 15:27:08
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
| wiinanina kirjutas: |
Aga miks sa 1545 ei helista???
Nad ju seletaksid sulle. |
Et paneme foorumi kinni ja asendame lehekülje infonumbritega  |
Said valesti aru.
Lihtsalt teemaarendus läheb juba pikaks ja valesse suunda.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
10.03.2011 01:00:14
|
|
|
| tsitaat: |
Hea Kõu klient!
Televõrgu AS teostab 16. märtsil 2011 CDMA tuumikseadme hooldustöid ajavahemikus kell 01.00 - 07.00.
Tööde käigus võib esineda häireid teenuse kasutamisel.
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!
Kõu meeskond |
http://kou.televork.ee/rikked/
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
baraban
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2009
|
13.03.2011 11:57:51
|
|
|
| Kas keegi on üritanud tähtajalist lepingut ka lõpetada, viitega teenuse halvale/langenud kvaliteedile? Olen Kõud tegelikult 2007 aastast saadik kasutanud, kuna tol hetkel puudus alternatiiv (mingi hetk sai vana seade kõu24 vastu vahetatud, sellest ka tähtajaline leping hetkel). Olen viimase ajani suht-koht rahul olnud, kuid viimased pool aastat on teenuse kvaliteet alla igasugust arvestust. Ühendus katkeb kogu aeg, päevas mitu korda tuleb modemile restart teha, skype kaudu on põhimõtteliselt võimatu helistada. Klienditeenindusse helistamisest olen loobunud, modemi tarkvara uuendamisega ja restartide tegemisega saan ka ilma kõrvalise abita hakkama. Kui keegi on üritanud, võiks oma kogemustest teada anda. Aitäh.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
13.03.2011 16:01:59
|
|
|
baraban, leppetrahv tuleb ikka maksta
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
20.03.2011 11:04:48
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
| tsitaat: |
Hea Kõu klient!
Televõrgu AS teostab 16. märtsil 2011 CDMA tuumikseadme hooldustöid ajavahemikus kell 01.00 - 07.00.
Tööde käigus võib esineda häireid teenuse kasutamisel.
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!
Kõu meeskond |
http://kou.televork.ee/rikked/ |
Paistab, et need hooldustööd on häid tulemusi andnud.
Nurisemine siin teemas on lakanud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.03.2011 11:17:18
|
|
|
| Keegi ei viitsi postitada lihtsalt. You can say "10KB/s at 8PM, hell yea!" only so many times.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
21.03.2011 08:29:37
|
|
|
| Scart, Elisa M-interneti teemasse.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
21.03.2011 12:18:13
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Keegi ei viitsi postitada lihtsalt. You can say "10KB/s at 8PM, hell yea!" only so many times. |
mostly 100KB/s at 6-10pm and 250+ during the night
peale neid hooldustöid on asi paremaks läinud igatahes...samas vahepeal on ikka olukordi kus tõesti mingi 20 KB/s max ainult...aga neid aruharva
õhtuti saab rahulikult warhammeri pvp lasta ja samal ajal teamspeakis möliseda...pole probleeme olnud sellega viimasel ajal
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.03.2011 12:22:18
|
|
|
| xpander kirjutas: |
peale neid hooldustöid on asi paremaks läinud igatahes...samas vahepeal on ikka olukordi kus tõesti mingi 20 KB/s max ainult...aga neid aruharva |
Ma pole nautinud muud peale 10KB/s kiiruste 18 tundi ööpäevas peale parandustöid. Nood läksid vist asja ette. Samal ajal laseb EMTi 3G igast asendist ja iga kell 200+ KB/s.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
21.03.2011 12:22:56
|
|
|
| xpander kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Keegi ei viitsi postitada lihtsalt. You can say "10KB/s at 8PM, hell yea!" only so many times. |
mostly 100KB/s at 6-10pm and 250+ during the night
peale neid hooldustöid on asi paremaks läinud igatahes...samas vahepeal on ikka olukordi kus tõesti mingi 20 KB/s max ainult...aga neid aruharva
õhtuti saab rahulikult warhammeri pvp lasta ja samal ajal teamspeakis möliseda...pole probleeme olnud sellega viimasel ajal |
Nõustun, pärast neid kahte hooldustöid on nett olnud stabiilsem ja kiirem.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wifi.ee
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2006
|
21.03.2011 12:37:59
Kõu sureb |
|
|
Ühistranspordis sureb Kõu alatasa. elulooma sest ei saanudki.
Muud pakkujad võtavad teema üle, sest arenevad.
Järelturule valgub sadu Kõu karpe ..
_________________ WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
21.03.2011 12:55:08
|
|
|
mida vähem neid kasutajaid on, seda parem kiirus neile kes siiani kasutavad
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
21.03.2011 20:09:14
|
|
|
juu wissh
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrtnr12
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
22.03.2011 21:05:21
|
|
|
60 ne euri eest saaks tavalist netti nautida kuid ja kuid, kui mitte aastaid
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wifi.ee
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2006
|
23.03.2011 11:50:36
4G |
|
|
4G konkursil energeetikud ei osalenud.
Mõnda aega kõu veel tiksub, kuni minevikku vajub.
_________________ WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.03.2011 12:03:53
|
|
|
wifi.ee: Ei kao Kõu jäädavalt ajalukku - lihtsalt hakkab tööle sellena, millena ta ka algusest peale on planeeritud olinud - Eesti Energia Kontrserni enda ühe sisemise infokanalina.
Vastasel juhul, kui KÕU kinni keeratakse, peab EE hakkama sisse ostma sideteenust.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.03.2011 13:17:04
Re: 4G |
|
|
| wifi.ee kirjutas: |
4G konkursil energeetikud ei osalenud.
Mõnda aega kõu veel tiksub, kuni minevikku vajub. |
Eks ikka. Just nagu hetkel on mul korraliku antenniga 3G pulk, mis ei võta teatud päevadel ja hetkedel kolme kilomeetri pealt mastist mitte mingit 3G ühendust ja tiksub EDGE'i otsas, sest õhk on niiskust täis ja levi on null.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
23.03.2011 13:54:58
|
|
|
huvitav kas EE ei plaani EVDO Rev B'd lähiajal?
rev A on max burst rate mingi 3.1 Mbit/s vist
ja rev B oleks juba teine tera 14 Mbit/s miskit
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
23.03.2011 17:45:33
|
|
|
EE ei pea sideteenust sisse ostma, sest tal on omal fiibri ring olemas, pluss uued kõrgepingeliinid saavad veel fiibri
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Vant
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wifi.ee
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2006
|
23.03.2011 19:03:08
3,5G arvuti |
|
|
Omal sai arvutisse torgatud 3,5g ADAPTER, mis koos antenniga arvutiekraanis annab hea tulemuse.
HSPA/UMTS 850 / 900 / 1900 / 2100MHz
Arvuti on Dell Latitude 420/430 või 620/630 seeria.
Netipulkadega jändamine on tüütu.
_________________ WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
viimati muutis wifi.ee 23.03.2011 20:15:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
23.03.2011 19:46:14
Re: 3,5G arvuti |
|
|
| wifi.ee kirjutas: |
Omal sai arvutisse torgatud 3,5g ADAPTER, mis koos antenniga arvutiekraanis annab hea tulemuse.
HSPA/UMTS 850 / 900 / 1900 / 2100MHz
Arvuti on Dell Latitude 420/430 või 620/630 seeria.
Netipulkadega jändamine on tüütu. |
aga kuidas see KÕU'sse nüüd täpsemalt puutub?
või sain miskit valesti aru?
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wifi.ee
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2006
|
23.03.2011 20:14:13
M Internet |
|
|
| tsitaat: |
| kuidas see KÕU'sse nüüd täpsemalt puutub? |
Kõu on M Internet mida püüti müüa püsiühenduse pähe.
EMT, ELISA, TELE2 jätkavad. Kõu lahkub mängust.
_________________ WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.03.2011 22:20:18
Re: M Internet |
|
|
| wifi.ee kirjutas: |
| tsitaat: |
| kuidas see KÕU'sse nüüd täpsemalt puutub? |
Kõu on M Internet mida püüti müüa püsiühenduse pähe.
EMT, ELISA, TELE2 jätkavad. Kõu lahkub mängust. |
...jätkavad püüdlusega müüa pulkasid püsiühenduse pähe
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
23.03.2011 22:39:49
|
|
|
jah ja elion üritab digiteeveed müüüa püsiühenduse pähe ja reaalse neti hind on ikka sama mis ta oli anno 2005, nii et tegelikult tuleb terves eestis endiselt olla ilma netita, sest infonet levib ainult tlns ja tartus.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|