Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 19:17:02 vasta tsitaadiga

Meremees1,
Amphor kirjutas:

esimest korda üritasin midagi teha, siis kaks asja, millel ma tegelikult ka vajadust ei näinud ega näe, murdusid üldse küljest ära. Üsna selline habras konstrui tundub, ja kuna mul laadija juhe veab telefoni landscape korral viltu, ning see hoidja ei suuda teda kindlalt paigal hoida, tuleb viltu ekraani vaadata. Kui veidi puudutada/keerata/logistada, siis kukub üldse akna küljest ära.
aganoh, sellise raha eest on isegi bangforbuck


maksis siis ebays koos saatmisega 7€ umbes

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 10.03.2011 01:26:58 vasta tsitaadiga

Kuidas teie teete, kui räägite telefoniga ja tahate kellegi numbrit (vana telefoniga trükkisid selle numbri sisse mis ta sulle ütles ja kui kõne lõppes oli see number kohe ees ja said callima panna). HTC-l nagu selline funktsioon puudub, kui trükin numbri sisse ja kõne lõppeb on ka number läinud, võimalus on ka salvestad küll telefoni raamatusse aga kui mul korra seda vaja siis minu jaoks tundub see natuke jabur.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 13:53:53 vasta tsitaadiga

koby kirjutas:
Kuidas teie teete, kui räägite telefoniga ja tahate kellegi numbrit (vana telefoniga trükkisid selle numbri sisse mis ta sulle ütles ja kui kõne lõppes oli see number kohe ees ja said callima panna). HTC-l nagu selline funktsioon puudub, kui trükin numbri sisse ja kõne lõppeb on ka number läinud, võimalus on ka salvestad küll telefoni raamatusse aga kui mul korra seda vaja siis minu jaoks tundub see natuke jabur.


Mitte oluliselt, kuid mõnevõrra lihtsam oleks vast kõne ajal lahti võtta mingi notes programm ja number sinna kirjutada - ise pole seda dialer'isse kõne ajal toksimist katsetanud.
Hiljem saab notesist kopeeri-kleebi teha dialerisse.


EDIT: Mitte just rabav uudis, aga siiski:

Techradar.com arvates on algne HTC Desire endiselt hetkel (10.03.2011) maailma parim telefon:
http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/20-best-mobile-phones-in-the-world-today-645440?artc_pg=21

tsitaat:
The HTC Desire is essentially the same phone as the Google Nexus One, only with HTC's Sense UI overlay and a reworked chassis. Read: it's like a Nexus One only better.

The Desire is a little on the large side thanks to its 3.7-inch OLED screen, but HTC has had a look at the few foibles the Nexus One had and sorted them out. Later models have a Super LCD screen which isn't quite as vibrant as the OLED, but is still top notch for media viewing.

Messaging on the HTC Desire is a dream – despite not having a physical keyboard, the eerily responsive typing correction on this device is so sharp we could practically shut our eyes and mash our hands into the keyboard and still type a perfect message.

And it's testament to the perfect design that it's held the Desire HD off the top spot; the 3.7-inch screen and smooth frame offer a far nicer feel in the hand, and it even offers slightly better battery life too.

If the HTC Desire was to get the upgraded Sense UI, complete with extra HTC widgets and downloadable content, it would be virtually unstoppable, especially as the price will hopefully begin to drop in the near future.

Our quick verdict: People will inevitably ask if we really think the Desire is better than the iPhone 4, and the truth is it both is and it isn't. It doesn't have the headline grabbing specs perhaps, but it doesn't have the notable flaws either, and that's a sign of a well made phone that won't frustrate users who 'take a punt' on their first HTC.

It's still the best of all worlds in our opinion, ahead of the newer Desire HD, and as and when the price comes down and the UI (hopefully) gets upgraded this will continue to be a staggering piece of kit.

Read more: http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/20-best-mobile-phones-in-the-world-today-645440?artc_pg=21#ixzz1GC17YQY8
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 10.03.2011 16:13:10 vasta tsitaadiga

[quote="Draqula"]
koby kirjutas:
Kuidas teie teete, kui räägite telefoniga ja tahate kellegi numbrit (vana telefoniga trükkisid selle numbri sisse mis ta sulle ütles ja kui kõne lõppes oli see number kohe ees ja said callima panna). HTC-l nagu selline funktsioon puudub, kui trükin numbri sisse ja kõne lõppeb on ka number läinud, võimalus on ka salvestad küll telefoni raamatusse aga kui mul korra seda vaja siis minu jaoks tundub see natuke jabur.


Mitte oluliselt, kuid mõnevõrra lihtsam oleks vast kõne ajal lahti võtta mingi notes programm ja number sinna kirjutada - ise pole seda dialer'isse kõne ajal toksimist katsetanud.
Hiljem saab notesist kopeeri-kleebi teha dialerisse.


See et ma selle kuhugi notesi alla pean panema tundub kuidagi jabur :S, kellelgi teisi mõtteid? Kas ma olen ainuke inimene kes vahel küsib kellegi kontakt nr endale telefoni teel ja ei taha seda pastakaga paberile panna.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.03.2011 16:16:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
...but it doesn't have the notable flaws either, and that's a sign of a well made phone that won't frustrate users who 'take a punt' on their first HTC.
khm, random reboot jamad icon_rolleyes.gif oleks ma ainuke, kellel sama probleem on (olnud). thumbs_down.gif

Endal nüüd kolmas kuu viimasest remondist ja siiani õnneks kõik korras. thumbs_up.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 11:05:36 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
tsitaat:
...but it doesn't have the notable flaws either, and that's a sign of a well made phone that won't frustrate users who 'take a punt' on their first HTC.
khm, random reboot jamad icon_rolleyes.gif oleks ma ainuke, kellel sama probleem on (olnud). thumbs_down.gif

Endal nüüd kolmas kuu viimasest remondist ja siiani õnneks kõik korras. thumbs_up.gif


Huvitav, ma enda telefonil pole selliseid jamasid märganud ning ka netist pole arvestataval määral kurtmist silma jäänud.
Eelmise aasta sügisest olen kasutanud ning kõige hullem, mis nähtud on selle aja jooksul umbes 3x hetkeks aeglustumine, kusjuures ka nende puhul tõenäoliselt oli süü 3nda partei softil.

Notable flaw on minu mõistes ikkagi midagi sellist mis esineb kõikidel või väga paljudel kasutajatel ning mida parandada ei anna.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KasparL
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2011




sõnum 11.03.2011 14:50:16 vasta tsitaadiga

Kah Desire (2.2) omanik, algaja veel. Mõnele asjale pihta pole saanud:
Kuidas kontakte nö. ühendada, et mul poleks SIM ja Facebookist kontakte duubel? Mõne kontakti sain seotud küll facebooki kontoga, aga sim kirje jätab ta ikka vedelma nimistusse sinna kõrvale. Probleem 2, et paari sõpra ei lase ühendada, ühesõnaga, see "Link FB profile" ei näita mul üht (vb veel paari) sõbrannat. Samas app "Facebook" näitab, kui sõbralisti vaadata. HTC poolne diskrimineerimine? icon_lol.gif
Sellest ma ka aru ei saa, kust ma leian settingu, et Google Mapsi kasutamise ajal ta mul ekraani kinni ei paneks. Pime enda arust pole, aga ei leia no... nii ei saa rallit sõita.


EDIT: View Contacts'i alt näitabki, et mul on Facebook for HTC kontakte 73, tegelikult sõpru on facebookis 74. icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 11.03.2011 14:50:30 vasta tsitaadiga

Google mapsil minu arust ei saa pannagi ekraani always on peale, vähemalt pole mina leidnud. Eks see ole häiriv jah natukene.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 15:13:16 vasta tsitaadiga

KasparL, ega simi kirjetes muidu lahti ei saa, kui ära kustutades.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 15:44:32 vasta tsitaadiga

KasparL kirjutas:
Kah Desire (2.2) omanik, algaja veel. Mõnele asjale pihta pole saanud:
Kuidas kontakte nö. ühendada, et mul poleks SIM ja Facebookist kontakte duubel? Mõne kontakti sain seotud küll facebooki kontoga, aga sim kirje jätab ta ikka vedelma nimistusse sinna kõrvale. Probleem 2, et paari sõpra ei lase ühendada, ühesõnaga, see "Link FB profile" ei näita mul üht (vb veel paari) sõbrannat. Samas app "Facebook" näitab, kui sõbralisti vaadata. HTC poolne diskrimineerimine? icon_lol.gif
Sellest ma ka aru ei saa, kust ma leian settingu, et Google Mapsi kasutamise ajal ta mul ekraani kinni ei paneks. Pime enda arust pole, aga ei leia no... nii ei saa rallit sõita.


EDIT: View Contacts'i alt näitabki, et mul on Facebook for HTC kontakte 73, tegelikult sõpru on facebookis 74. icon_redface.gif


Kontaktidest:
Soovitan SIM kontaktid ära unustada. Android on sihitud google konto kasutamise peale, seega peaksid neid kontakte seal haldama ning telefon süngib sellega. Siis pole ka hullu, kui telefoni ära kaotad - kontaktid on google konto peal olemas, ostad järgmise Androidi ning peale esimest sünki on kõik ka telefonis jälle olemas.
Facebooki kontaktidega on jah mingi kamm. Mõni uus kontakt näiteks ei taha kohe telefoni ilmuda - isegi kui käsitsi sunnin eraldi sünki tegema. Kõik kontaktid on siiani lõpuks tulnud, aga mingi viitega, näiteks päev või nii.

Google Maps ning ekraan pime:
Nagu juba öeldud, google maps'i enda seadetes seda pole.
Ma kasutan sellist lahendust nagu Widgetsoid (marketist saadav). Sellega saab teha vastavalt enda soovidele widgeti, mis kontrollib asjade sisse-välja lülitamist. Mina näiteks tegin omale sellega ühe riba (4x1), mille peal järgmised nupud:
- Bluetooth (pidevalt BT sees hoidmine mulle tundus, et sööb akut, kui handsfreed kasutan siis saan ühe puudutusega telefoni BT aktiveerida või deaktiveerida)
- Wifi (sisse-välja)
- GPS (sisse-välja, mulle tundub, et GPS pidevalt sees ei söö akut nagu BT, kuid vahest tahan Google Maps sirvida toas, ilma et GPS sigaanli otsiks, siis on abiks välja lükata)
- Autosünk (sisse-välja, päeval süngib telefon automaatselt ilmateadet, FB, töömaile, gmaili jne, kuna Gmaili puhul ajalisi piiranguid panna ei saa, samas öösel saabunud maili kohta piuksu ei taha, siis lülitangi rahu soovides autosüngi välja)
- Taustavalgustus (pidevalt sees või automaatne) See on siis eelkõige navigeerimise jaoks, millest enne juttu oli
- Taustavalgustuse tugevus (ise saab määrata mitu "taset" määrad, mille vahel klikkida saab, mina panin "automaatse" ja "0 taseme", viimane siis hea näiteks pimedas autos kasutada, kui ei taha juhti segada ereda ekraani valgusmüraga)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lampisjalg
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 10:56:23 vasta tsitaadiga

mk123 kirjutas:
Draqula kirjutas:
Meremees1 kirjutas:
Kas sellele 5.2 google mapsil on turn by turn voice guided osa ka juures või seda jätkuvalt meil Eestis kasutada ei saa ?
Driving directions on olemas küll, et kui panna aadress kuhu minna tahad siis joonistab teekonna ette aga hääljuhiseid pole.
On keegi saanud testida seda google mapsi hääljuhiste osa, et kui hästi toimib võrreldes mõne offline naviga. Ehk on google kaardid
väga head ja see hääljuhis teeks sellest väga hea navi, mida kasutada.


Kui tahad proovida siis http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=630887 peaks aitama.

Asja nimi on Brut Google maps ehk siis regionaalsed piirangud maha võetud. Kahjuks praegu viimane saadaolev versioon põhineb 4.6 versioonil.
Kuna tegemist on mitteametliku asjaga siis nagu ikka - kasuta omal vastutusel.




sealt samast foorumist leiad ka maps5.2.0-ownhere-resign.apk. täitsa toimib.



Kas selle paigaldamiseks on root vajalik? Nagu ma aru saan siis see asendab hetkel telefonis oleva Mapsi, ning edaspidine uuendamine toimub ainult läbi manuaalse installimise. Kas sellel versioonil on lubatud ka navigatsioon meie vabariigis?

Magnus
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 11:17:37 vasta tsitaadiga

lampisjalg kirjutas:
mk123 kirjutas:
Draqula kirjutas:
Meremees1 kirjutas:
Kas sellele 5.2 google mapsil on turn by turn voice guided osa ka juures või seda jätkuvalt meil Eestis kasutada ei saa ?
Driving directions on olemas küll, et kui panna aadress kuhu minna tahad siis joonistab teekonna ette aga hääljuhiseid pole.
On keegi saanud testida seda google mapsi hääljuhiste osa, et kui hästi toimib võrreldes mõne offline naviga. Ehk on google kaardid
väga head ja see hääljuhis teeks sellest väga hea navi, mida kasutada.


Kui tahad proovida siis http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=630887 peaks aitama.

Asja nimi on Brut Google maps ehk siis regionaalsed piirangud maha võetud. Kahjuks praegu viimane saadaolev versioon põhineb 4.6 versioonil.
Kuna tegemist on mitteametliku asjaga siis nagu ikka - kasuta omal vastutusel.




sealt samast foorumist leiad ka maps5.2.0-ownhere-resign.apk. täitsa toimib.



Kas selle paigaldamiseks on root vajalik? Nagu ma aru saan siis see asendab hetkel telefonis oleva Mapsi, ning edaspidine uuendamine toimub ainult läbi manuaalse installimise. Kas sellel versioonil on lubatud ka navigatsioon meie vabariigis?

Magnus


Featuuride all oli kirjas:
- installable on non-rooted device ehk siis väidetavalt root pole vajalik

Ma olen aru saanud, et see Brut võtab maha asukohapiirangud ehk siis võimaldab igal pool kasutada seda navigeerimist.

Siiski pean kordama, et ise pole kasutanud, seega midagi kindlalt väita ei saa.

Käsitsi uuenduste installist pole meie piirkonnas vist nii ehk naa pääsu - Google Maps uuendusi ametlikult Eestis marketi abil ei pakuta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lampisjalg
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 11:21:51 vasta tsitaadiga

Seda brut versiooni olen proovinud (maps v4.6). Sellel oli faili nime muudetud nii, et ta ei installiks üle originaal Mapsi. Kas sellel ownhere omal on samamoodi ja kas see teeb navigatsiooni Eestis kättesaadavaks nagu brut seda tegi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vik
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2005




sõnum 14.03.2011 11:24:14 vasta tsitaadiga

Üks paremaid GPS navigeerimiseks on Aura Sygic, ka eesti kiiruskaamerad on peal. Väga lihtsa menüüga. TomTom -ile ei jää sugugi alla. Kaarte saab tõmmata mobiiliga iga riigi kohta eraldi. Tallinn 3D on hoonete kontuurid ja vanalinna objektid peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lampisjalg
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 11:38:29 vasta tsitaadiga

Seda Aurat olen ka proovinud ja arvustusi lugenud. Selle ainuke miinus on teekonna arvutamine. Üritab juhatada väga imelikke teed pidi. Kui minna Tallinnast Kohtla-Nõmmele siis juhatab sind kaevanduse kruusateedele, kus läbipääs keelatud. See on tuttav tee, aga kui nii peaks juhtuma tundmatu koha peal. Alternatiive see programm valida ei luba. Sama teed muidugi juhtas ka Brut google maps. See oärast loodangi, et 5.2 versiooni mapsis on asi parandatud. Veel olen proovinud Igo-d, sellel oli hirmus lag. Ndrive ei suutnud korralikult leida Tammsaare teel olevat aadressi. Navigon on veel proovimata.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 11:41:45 vasta tsitaadiga

lampisjalg kirjutas:
Seda Aurat olen ka proovinud ja arvustusi lugenud. Selle ainuke miinus on teekonna arvutamine. Üritab juhatada väga imelikke teed pidi. Kui minna Tallinnast Kohtla-Nõmmele siis juhatab sind kaevanduse kruusateedele, kus läbipääs keelatud. See on tuttav tee, aga kui nii peaks juhtuma tundmatu koha peal. Alternatiive see programm valida ei luba. Sama teed muidugi juhtas ka Brut google maps. See oärast loodangi, et 5.2 versiooni mapsis on asi parandatud. Veel olen proovinud Igo-d, sellel oli hirmus lag. Ndrive ei suutnud korralikult leida Tammsaare teel olevat aadressi. Navigon on veel proovimata.


Kui niimoodi juhatab keelatud teedele, siis on selge miks ametlikult pole lubatud navigeerimist meie väikses vabariigis - google kaardid pole piisavalt tasemel terve riigi ulatuses.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lampisjalg
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 11:51:37 vasta tsitaadiga

Imelik on see, et Sygic Aura peaks kasutama sama kaarte mis Igo (Teleatlas). Kui olen mujal seadmetes ja ka telefonis Igo-d, siis see juhatab kohale mööda korralikke teid. Nii et asi on paljuski tarkvaras, mitte kaartides kinni.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 11:58:47 vasta tsitaadiga

lampisjalg kirjutas:
Seda Aurat olen ka proovinud ja arvustusi lugenud. Selle ainuke miinus on teekonna arvutamine. Üritab juhatada väga imelikke teed pidi. Kui minna Tallinnast Kohtla-Nõmmele siis juhatab sind kaevanduse kruusateedele, kus läbipääs keelatud. See on tuttav tee, aga kui nii peaks juhtuma tundmatu koha peal. Alternatiive see programm valida ei luba. Sama teed muidugi juhtas ka Brut google maps. See oärast loodangi, et 5.2 versiooni mapsis on asi parandatud. Veel olen proovinud Igo-d, sellel oli hirmus lag. Ndrive ei suutnud korralikult leida Tammsaare teel olevat aadressi. Navigon on veel proovimata.



paar aastat tagasi sattusin ma ilmselt samale teele ka Regio kaarte kasutades. Nii et see vast ongi selline koht icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 14.03.2011 15:05:02 vasta tsitaadiga

lampisjalg kirjutas:
Seda Aurat olen ka proovinud ja arvustusi lugenud. Selle ainuke miinus on teekonna arvutamine. Üritab juhatada väga imelikke teed pidi. Kui minna Tallinnast Kohtla-Nõmmele siis juhatab sind kaevanduse kruusateedele, kus läbipääs keelatud. See on tuttav tee, aga kui nii peaks juhtuma tundmatu koha peal. Alternatiive see programm valida ei luba. Sama teed muidugi juhtas ka Brut google maps. See oärast loodangi, et 5.2 versiooni mapsis on asi parandatud. Veel olen proovinud Igo-d, sellel oli hirmus lag. Ndrive ei suutnud korralikult leida Tammsaare teel olevat aadressi. Navigon on veel proovimata.


Anna siis teada, milline navi soft kõige asjalikum tundub ja mida on ka hea lihtne kasutada ma mõtlen just teekonna planeerimiseks. CO Pilot live v8 võid ka proovida, videodes tundub suht asjaliku menüüga olema ei tea kui hea tal see juhatamine on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 15:26:22 vasta tsitaadiga

Eile suutsin kuidagi oma Desire'i juhtme kokku ajada. Aku oli tühjaks saamas, panin saba taha magama minnes ja äkki kuulen, et käib piiks (notification, et "charge your battery" tuli ekraanile juba siis kui juhe oli taga). Hommikul vaatasin - nii kui ekraani sisse lülitasin oli enne klahviluku avamist ees teade "charge your battery", kuigi aku oli täiesti täis. Ja nii iga kord, ekraani sisse lülitades enne klahviluku avamist sama teade. Suht häiriv. Restart aitas.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vik
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2005




sõnum 14.03.2011 16:07:56 vasta tsitaadiga

Sellega olen väga nõus, et GPS navigaatorid teevad teekonna suht erinevalt. Kõige parem on TomTom mis on mul WM Qtek2020 i , kahjuks Androidile Tommi ei ole. Ka Automapa (kiiruskaameraid ei ole) on hea, aga ka ei ole Androidile tehtud. Minu Desire saab aprillis aasta , pole mingeid probleeme olnud, ekraan on amoleed, ei kasuta ma ekraanikilet, kõik on OK.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 14.03.2011 16:09:34 vasta tsitaadiga

Kasutan ka Sygic Aura't. Meeldib, et saab programmis soovitud riigi kaardi tõmmata - satud riiki, mille kaarti juhuslikult pole, lähed esimesse wifi-punkti ja tõmbad kaardi ja voilaa, olemas. icon_biggrin.gif Aga mul vahel läheb ise lambist kinni. Ei tule ka Force close teadet ette. Lihtsalt töötab ja hetk hiljem kinni. Telefon ise töötab edasi. Muidu aga päris mõnus programm. Kusjuures sellel saab ju valida, et kas valigu kõige kiirem tee või kõige otsem või kõige ökonoomilisem jne. Tean-tean, pole kõige olulisem, aga mulle väga meeldib ka tema välimus. Ilus on. icon_smile.gif Teeb tema vaatamise rõõmsamaks. icon_biggrin.gif

lampisjalg, iGO kasutab teisi kaarte ka. Programm seisab igaks juhuks SD'l, et kui peaks kunagi vaja minema, siis hea installida kohe. Kaustas ka eelmise aasta oktoobri Regio Eesti kaart.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.03.2011 16:12:50 vasta tsitaadiga

kellelgi akunäiduk ka villast ajab? lolli järjekindlusega näidab, et maps on 1/3 akut ära söönd, aga tegelikult mängin angry birdsi ja käin netis sellega. enne näitas üldse ainult cell standby ja android system 50/50, kuigi tegelikult oleks peand seal ekraan ja angy birds ja internet ja wifi jms ka olema. 1360h üleval ka olnud järjest, äkki sellest on hakkand jamama ja tahab restarti?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 20:30:45 vasta tsitaadiga

Restarti vist tahab küll aegajalt jah. Täna näiteks oli veidi navigeerida vaja, aga üle 4-5 satelliidi ei leia ja ära ei ühenda. Tükk aega jamasin ja ootasin ja otsisin lagedaid kohti. Lõpuks tegin restardi, supsti ühendus olemas ja satellite nagu muda.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 20:33:39 vasta tsitaadiga

Kas läbi HTC synci on kuidagi võimalik asju mälukaartile tõsta? Praegu saan ainult sync'i teha ja appe installida.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 14.03.2011 20:39:32 vasta tsitaadiga

Ainult rooditud ja custom rom korral on vist restart valik olemas kui Desire ülevalt nuppu all hoida muidu ikka power off ja jälle power on...
Restart valik võiks default seades ka olla.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 20:41:47 vasta tsitaadiga

Meremees1, ei, mul on restart ka seal. Ja flight mode.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 14.03.2011 20:49:49 vasta tsitaadiga

Mul rootimata ja kui poweri nuppu all hoian siis ainult:

- power off
- silent mode
- vibration mode
- airplane mode
- mobile network

restarti küll pole... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 20:52:21 vasta tsitaadiga

Mul rootimata HD ja kui powerit allhoian, siis:
- Power off
- Airplane mode
- Restart
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 14.03.2011 20:54:36 vasta tsitaadiga

oot kas tavalisel rootimata Desirel peaks ka restart valikus olema ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.03.2011 21:05:41 vasta tsitaadiga

Meremees1 kirjutas:
oot kas tavalisel rootimata Desirel peaks ka restart valikus olema ?
pole sellist valikut kunagi olnud, rootimata, mul.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 21:07:06 vasta tsitaadiga

Vbl siis HD värk, mul on nii nagu [VaHuR]il.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 14.03.2011 21:11:18 vasta tsitaadiga

siis HD-l jah see ainult, ma juba mõtlesin et misasja icon_eek.gif
aga paraja hämmingu tekitas küll kunagi, et restarti pole valikus
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 15.03.2011 00:00:36 vasta tsitaadiga

Tere, küsin sõbra eest, et kas see http://www.osta.ee/17808893 mälukaart sobib Desirele(tean, et peaks sobima, aga äkki mingid eri anomaaliad?) ning kas hind on norm?icon_razz.gif
_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 00:10:19 vasta tsitaadiga

djelton, poes maksab €28,25
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MALUKAARDID-jms-MicroSD-kaardid/16GB-MICRO-SDHC-CARD-CLASS4-W-2-ADAPTERS-SDC4-16GB-2ADP-44538

Või siis lihtsalt microSD kaart (ilma ülemineku adapteriteta) €27,50. Kohe olemas see poes samuti.
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MALUKAARDID-jms-MicroSD-kaardid/16GB-MICRO-SDHC-CARD-CLASS-4-SINGLE-PACK-SDC4-16GBSP-44539

Kui hinnavahe nii väike siis ostaks poest. Saad garantii ka.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 17:25:47 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
djelton, poes maksab €28,25
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MALUKAARDID-jms-MicroSD-kaardid/16GB-MICRO-SDHC-CARD-CLASS4-W-2-ADAPTERS-SDC4-16GB-2ADP-44538

Või siis lihtsalt microSD kaart (ilma ülemineku adapteriteta) €27,50. Kohe olemas see poes samuti.
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MALUKAARDID-jms-MicroSD-kaardid/16GB-MICRO-SDHC-CARD-CLASS-4-SINGLE-PACK-SDC4-16GBSP-44539

Kui hinnavahe nii väike siis ostaks poest. Saad garantii ka.


Samad sõnad - kuna hinnavahe on väike ning esmapilgul tuvastamatuid võltsinguid liigub piisavalt ringi siis ostaks pigem poest.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 15.03.2011 19:04:18 vasta tsitaadiga

Nujah, hinnavahe tundub väike, aga lisa sinna 4.4euri post ka juurde:D aga jah, uurin, äkki keegi liigub tallinn-võru liinil, saaks ära osta:D
_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dac
HV kasutaja
dac

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.03.2011 14:42:06 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on 2.2 Froyoga HTC Desirel õnnestunud lahti saada Sense UI'st ? 2.1 peal oli see hästi lihtne, 2.2 peal aga pole siiani suutnud lahendust leida.
_________________
team nS
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 16.03.2011 18:41:31 vasta tsitaadiga

Ei jää sul muud üle, kui rootida ja proovida mõnda rom'i, millel seda pole. cayogen vms on ilma sense ui'ta.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 16.03.2011 21:47:45 vasta tsitaadiga

Miks launcher'it kasutada ei saa?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dac
HV kasutaja
dac

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.03.2011 13:21:11 vasta tsitaadiga

Sensega teise launcheri peale laskmisel jääb Sense ikka all tööle. Üldiselt ei jäänud muud üle kui ronisin Cyanogen peale ja ADW asemel LauncherPro. Küll aga hoiataks ette, et kõik kellel on alles hiljuti ostetud HTC Desire, kontrollige et teil ei ole tegu PVT4 seeria aparaadiga. Kui on, siis tuleb HBOOT ka ära upgradeda AlphaRev custom HBOOT vastu. Ise panin sellega pange ja päris pikalt jebisin, et restore saada ja otsast alustada. http://wiki.cyanogenmod.com/index.php?title=HTC_Desire_(GSM):_Full_Update_Guide
_________________
team nS
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 22:07:53 vasta tsitaadiga

Proovisin erinevaid home replacmente läbi, jäin pidama Go Launcher EX juurde:
https://market.android.com/details?id=com.gau.go.launcherex
Funktsionaalsus tipp topp, appdrawer-i juures on tabid recent ja running, appdraweris ja desktopil folderid
Cutom ikooni võimalus, scrollitav docbar jne... icon_smile.gif

Ning siiani kindlasti kõige kiirem. kui telefon on akusäästuks underclockitud 400MHz peale,
siis kõik teised proovitud hakkasid hakkima, see jookseb nagu kulda thumbs_up.gif

Julgen soovitada.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2011 17:46:03 vasta tsitaadiga

Probleem. Telefon on umbes pool aastat vana. Kaamera led jamab. Vahepeal töötab, vahepeal mitte. Käppisin paar korda, sain tööle, aga suht jama oleks igakord nuputada, mida jälle käppida, et tööle saada. Samas ei saa olla see ledi viga, kas võib olla kehv ühendus või mingi softi jama?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 19.03.2011 21:32:19 vasta tsitaadiga

Saad ju valida, et kas kasutagu alati välku või otsustagu ise, kas kasutab või ei või lülitad ta üldse välja. Oskad neid vahetada?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2011 22:50:05 vasta tsitaadiga

Selles ilmselgelt probleemi pole icon_lol.gif Taskulambi rakendusega katsetan.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vik
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2005




sõnum 20.03.2011 12:55:05 vasta tsitaadiga

Missugune ROM on Desirele kõige parem. Olen mitmeid kasutanud, aga igal oma kiiks. Panin StarBurst 1.3.3.5 zip ,see paneb telefoni mälu juba ise täis ainult mingi 60MB jääb alles. On keegi katsetaja leidnud midagi head ja annaks lingi? Sellist oleks vaja, mis võimaldab appid SD kaardile panna. Üldiselt vana teema juba. Loodan , et selle aja peale on midagi selgunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2011 15:48:01 vasta tsitaadiga

cyanogenmod 6

seda siis kuni tuleb välja stabiilne cm 7

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 19:37:49 vasta tsitaadiga

mul prooviks nädal aega olnud CyanogenMod7 RC2, ei ole küll mingit ebastabiilsust märganud.
Ainuke asi mis käib vastu karva ja lahendust ei leia, on see, et statusbari ei saa läbipaistvaks.
MIUI näiteks suudab seda teha...

Igasugune abi on teretulnud selles statusbari asjas icon_smile.gif

Ahjaa, Cyanogeniga kaasas olev AWD launcher pole minu arvates kõige sujuvam ja kergem. Aga selle saab lihtsalt asendada.

MIUI-Au rommi julgen ka soovitada, stabiilne, kiire ja ilus.

Korralikematet kustomitest ikka enamvähem kõik toetavad mälu lainedamist SD-l oleva ext partitsiooni näol.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2011 10:19:02 vasta tsitaadiga

Oxygen 2.0.1
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lampisjalg
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2011 19:09:08 vasta tsitaadiga

Nii ootaks ausaid vastuseid icon_smile.gif Kui kaua peab teie Desire aku? See, et iga õhta laadima peab ei ole hull, aga vahest üle 6h kätte ei saa.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.