Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 19.02.2011 22:49:47 vasta tsitaadiga

Mõni suur saavutus ka nimetada on? icon_razz.gif
See päris huvitav ja kannatust nõudev tegevus muidugi icon_smile.gif
Mingi rekordki peaks Eestis olema tegelt just sellise püügiga saavutatud Karpkala suurim vist.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 22:52:47 vasta tsitaadiga

adsl, kus käid? Satas?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adsl
HV vaatleja
adsl

liitunud: 14.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 23:08:06 vasta tsitaadiga

Endal küll mitte midagi suurt, mingi 2 kg haued ja linaskid ning ka hakkab vaikselt angerjat viskama.
To Hiid, kuidas nüüd viisakalt öelda sulle:) satas ka, aga siin on veel üks tore järv tartu ligidal kus nagu ka on kala. Muuseas otsin kellega koos suvel käia - minu graafik on mingi 05:00 kuni vast 8 või 9-ni mõnel tööpäeval aga nädalavahetusel võib ka kauemaks jääda.

_________________
///SISSIKOMPANII 2002 3r.3j.///
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 23:10:29 vasta tsitaadiga

räägi sest teisest järvest lähemalt icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adsl
HV vaatleja
adsl

liitunud: 14.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 23:14:16 vasta tsitaadiga

no ta nii umbes 20-25 km eemal, minuteada autoga juurde ei saa, järveni jõuab läbi metsa jalgsi ca 200m, suvel ei jäänud nähtavus suurt alla satale:)
_________________
///SISSIKOMPANII 2002 3r.3j.///
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 23:30:52 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib hoopis suuremaid kalu püüda.
Minu tehtud pilt, võin garateerida. thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adsl
HV vaatleja
adsl

liitunud: 14.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2011 00:25:43 vasta tsitaadiga

kas see mingi silmapete või on väike haipoiss icon_smile.gif
_________________
///SISSIKOMPANII 2002 3r.3j.///
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 13:10:28 vasta tsitaadiga

ulme, käisin kahala järve ääres. kraav on kalu paksult täis, suuremad linaskid, haugid, ahvenad ja särved.
ühel oli vahepeal üle meetrine haug otsas aga läks viimasel hetkel ära.
peab ka püüdma minema, st võtad tõstad välja lihtsalt, muidu surevad need kalad nagunii hapniku puudusesse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 13:12:55 vasta tsitaadiga

Winterwind, pilti icon_eek.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.02.2011 13:47:59 vasta tsitaadiga

Sellises olukorras olen ka ise püüdnud aastaid 15 tagasi kui kodukohas tehisjärv kinni külmas täielikult icon_neutral.gif Mingi hetk vasta kevadet tõmbas vaid tammi juuresdt lahti ära asja,sealt kahvaga sai oma 60 havi juurde välja võetud. Lõpuks keegi sai veel teada ja siis juba läks nõmedaks ära asi ja tõmmati kõike mis seal hulpisid, kõik pisikesed havid jne thumbs_down.gif
Peale seda oli päris palju aastaid kus suvel spinnaga teha miskit ei olnud eriti icon_cry.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 13:52:55 vasta tsitaadiga

omgwtf, parem ikka kui nad sinna mädanema oleks jäänud.
Isegi avastanud sellise koha, aint suvel, kus rabajärvest voolab vesi kraavi ning mis suure kuumaga kinni hakkab kuivama ning sealt siis 50+kg särge kahvaga välja tõmmanud. Lindudel ja muudel metsloomadel jäi pidupäev ära vist icon_razz.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 15:40:35 vasta tsitaadiga

ulme palju ikka kala, ma võtsin suure kotitäie haugi sikutiga välja.
miskit otsas ei ole peale sikuti landi ja pmst lihtsalt tõsta välja.
pole krt kaamerat kaasas, et pilti teha. kõige suurem mis sain on miski 80cm pikk
ja ikka parajalt paks jurakas. neid väiksemaid alla 60cm jurakaid ei tahtnud keegi, lasti kõik vette tagasi.
kurat käed verised, ahvid hammustasid näpud lõhki icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 20:36:56 vasta tsitaadiga

Käisin nädalavahetusel 2x pedja peal, samamoodi sikuskaga, aga no kala ei ole.
Lasti eelmine aasta millalgi jõgi jube madalaks, peale seda pole ühtegi kala saanud enam icon_confused.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 20:14:59 vasta tsitaadiga

Mnjaa, kolm päeva on Kahalas möll käinud, täna oli siis linaski päev.
Tra kuradi tiblad püüavad kahvadega tonnide viisi kala välja, kurat loobiks
siis väikesed tagasi vms, ei kallavad kogu nänni maha, nopivad suuremad välja
ja ülejäänud jäetakse maha surema või tallutakse lödiks.
Reporter.ee-st ka täna asjast lõik, st kohekohe hakkab näitama.

Krt nii palju linaskit pole elusees näinud, kogu kraav kubiseb väiksematest kaladest.


viimati muutis Winterwind 01.03.2011 20:15:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.03.2011 20:16:24 vasta tsitaadiga

@reporter samast jõest juttu millest winter räägib icon_exclaim.gif kiire klipp oli kaunis kole icon_sad.gif
E: juba jõudsid ette natsa icon_razz1.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 20:24:21 vasta tsitaadiga

Jube masendav pilt. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 20:28:44 vasta tsitaadiga

Vaatasin et batman oli ka platsis icon_razz.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 20:35:30 vasta tsitaadiga

Miuke see batman oli?
Kohalik kuulsus Splint oli ka kaadris.
Too pidas inspektoritele ka täna loengut.
Et keegi pole kala püüdnud, et kalad ise tulid kaldale icon_lol.gif
Videos polnudki pilt kõige hullem, nad oleks võinud
kaldast alla ka minna, tegelikult on vesi paksult kala täis.
5-20cm linaskeid nii, et tapab.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.03.2011 20:36:01 vasta tsitaadiga

Pilt muidu kurb,kuid eks loodus sedasi regullibki sedasi karmilt asju. Peale sellist ummistust pidi vesi ja kõik paremaks muutuma uuesti.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 20:42:32 vasta tsitaadiga

http://www.reporter.ee/2011/03/01/hapnikku-otsivad-kalad-jaavad-kahala-jarve-kraavi-kinni/
Eks ikka asi ole osaliselt ikka inimese süü kah.
Inimene oli see kes raba ära kuivendas ja järvele pmst vee juurdevool puudub.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 19:47:01 vasta tsitaadiga

Hooaja teine käik, ning käsi "valge" icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

L32 - ujub edasi.

Et vetevana ikka helde oleks, pidin enne seda kala ühe kalli vobleri ka ära uputama. Aga üldjoones ikka päev korda läinud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 21:39:02 vasta tsitaadiga

Loodan, et aasta-paari pärast kohtute icon_smile.gif Tore, et on kalamehi, kes saamahimus kõike mis lanti rabab, kotti ei aja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 21:49:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tore, et on kalamehi, kes saamahimus kõike mis lanti rabab, kotti ei aja. thumbs_up.gif

OOJAAA. Igasuguseid lollakaid näinud kes lähevad pisemagi maimu peale lolliks kuigi reaalselt ei tee kalaga midagi doh.gif
respect beer_yum.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 21:54:08 vasta tsitaadiga

ceemic, kui pikk see pulk on?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 22:00:00 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:

L32 - ujub edasi.


L pikkus on ninaotsast sabaotsani. Väike l (L) näitab pikkust ninaotsast saba alguseni.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 22:02:00 vasta tsitaadiga

Unustasin muidugi mainida, et kuna kallas oli kõrge, ei tahtnud kala kaugelt vette visata. Ronisin mööda lumist nõlva alla, aga jalg vajus läbi jää vette icon_lol.gif Poetasin ruttu kala vette, ise samal ajal end päästa üritades icon_cool.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 13:37:47 vasta tsitaadiga

Tegin forellilantide kogust veel viimase update:
Spoiler Spoiler Spoiler


Pildile ei toppinud kõiki sirpsabasid. Samuti nüüd puudu ainus Edi vobler, mille jääpank vetevanale viis.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 14:27:54 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Tegin forellilantide kogust veel viimase update:
Spoiler Spoiler Spoiler


Pildile ei toppinud kõiki sirpsabasid. Samuti nüüd puudu ainus Edi vobler, mille jääpank vetevanale viis.
Vasakult alumised kuus voblerit on käsitöö?
Jube tuttavad landid lihtsalt, aga mul sellistega õnne pole olnud. Eriti marru ajas see, kui peale teist viset ühel sellisel keel lihtsalt ära tuli, murdus pooleks.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 14:32:21 vasta tsitaadiga

Vasaku tulba alt 3 ja parema tulba alt 4, ehk siis kokku 7 on Eesti landimeistri Are käsitöö. Ülemised kolm on Rapala omad.
Minumeelest on need ülihead landid. Osad on uppuvad ja osad ujuvad.
Vasaku tulba alt esimene kollakas-roheline täppidega uppuv selle üle-eilse kala tõigi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 14:36:10 vasta tsitaadiga

ceemic, eitea kas Emajõe äärde kannatab tonkatama minna ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 14:56:43 vasta tsitaadiga

Rekus pidi päris palju rahvast käima. Jõgi pidi lahti olema. Täna viimane päev haugi püüda icon_wink.gif
Linnavahelt saab juba koha ka jigida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 14:59:19 vasta tsitaadiga

krt, siis peab hakkama suuri kalu taga ajama beer_yum.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 18:26:06 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Vasaku tulba alt 3 ja parema tulba alt 4, ehk siis kokku 7 on Eesti landimeistri Are käsitöö. Ülemised kolm on Rapala omad.
Minumeelest on need ülihead landid. Osad on uppuvad ja osad ujuvad.
Vasaku tulba alt esimene kollakas-roheline täppidega uppuv selle üle-eilse kala tõigi thumbs_up.gif


Ma ei saa aru mis vasakust te räägite icon_biggrin.gif need ju paremal kõik icon_rolleyes.gif

Ah ei midagi, volberite tulpasi mõtlesite..
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 23:24:57 vasta tsitaadiga

Kuidas selle kalastusloaga on nüüd ?
Nimelt, mul aastane luba olemas.
Info kodukalt: Kalapüügiõigust tõendavaks dokumendiks on maksekorralduse väljatrükk koos isikut tõendava dokumendiga.
Aga kui mul paberi asemel screenshot telefonis (pole printerit, et välja trükkida hetkel), kas kontrolörid aktsepteerivad seda ? Kas neil mingi võimalus arvutiga/telefoniga kontrollida loa olemasolu ning kas nad teevad seda ka ? icon_rolleyes.gif
Eriti absurdne oleks kui saaks trahvi, kuigi luba reaalselt olemas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 23:36:44 vasta tsitaadiga

martin366, teoorias peaks neil olema võimalus isikukoodi abil päring teha. Mul on muidu prinditud kviitung koguaeg rahakoti vahel olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 23:54:41 vasta tsitaadiga

Sai tglt nv käidud ka pirita jõel forelli luuramas, sõber jäi suht hästi pildile, roomas lumes mööda kalda äärt.
Ühe korra sain ühe korraliku otsa aga kui olin peaaegu kätte saanud, läks näpust kahjuks.

Suur pilt !
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 23:59:14 vasta tsitaadiga

Ma nägin jah seda pilti kalale.ee-s icon_smile.gif Ülikõva thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 16:50:14 vasta tsitaadiga

Täna "sauna taga" kaks korralikku haugi. Ujuvad muidugi edasi. Koha ei näinud kahjuks...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 23:20:05 vasta tsitaadiga

Keegi teab kas Tartus kuskilt hea kvalteedi/hinna suhtega polaroidprille on saada ? mingi 20€ kanti võiks jääda ilmselt icon_razz.gif
Ja igasugune muu info polaroidide kohta on oodatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 23:23:02 vasta tsitaadiga

20 eur ei saa, aga 30 eest juba küll.
aga see ei ole mingi kvaliteet, vaid odavaimad juustud icon_idea.gif
leiab annelinna kastuspoest, maxima lähedalt....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 23:29:36 vasta tsitaadiga

Mina enda odavad ostsin kuu alguses Konksupoest. Letikas oli 230.-, tehti veidi aletki. Olen neid nüüd korduvalt kasutanud, ning selle raha eest küll midagi ette heita ei oska.
Samas hinnaklassis saab ka Abu Garcia omasid jms "firmakaid". Korralikumad jäävad siiski 1000+ klassi, aga ka neil pole veel klaase, vaid plastikud...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 23:42:35 vasta tsitaadiga

Rapala Sportsman junnid kõlbavad kuskile ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2011 00:24:57 vasta tsitaadiga

Vaatasin just karbi pealt nime ka - Tagrider. Kui tahad, võid neid Tartus proovida. Siis tead, mida sellise raha eest poest oodata on. Kindlasti pead vaatama, et nad optiliselt ei moonutaks vaadet, muidu rikub pikapeale silmad ära.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2011 12:31:01 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Vaatasin just karbi pealt nime ka - Tagrider. Kui tahad, võid neid Tartus proovida. Siis tead, mida sellise raha eest poest oodata on. Kindlasti pead vaatama, et nad optiliselt ei moonutaks vaadet, muidu rikub pikapeale silmad ära.

Mul pole nendega eelnevalt kogemusi olnud, ei oska ju öelda kas on hea või mitte.
Ma ise prillikandja ka kalal olles, seega kaalun ka neid clippe mis prillide külge käivad. Või siis sebin kontaktläätsed, eiteagi veel.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2011 13:19:48 vasta tsitaadiga

Asoo. Prillikandjana on veidi keerulisem jah...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 22:44:49 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:

Ja igasugune muu info polaroidide kohta on oodatud icon_smile.gif


Mul olid ühed polaroidid sellised, mis külgede pealt olid suht avatud, st ei katnud külje pealt silmi piisavalt hästi ära. See hakkas päikesega veidi häirima. Teise paari võtsin teadlikult sellise, mis katsid silmi paremi, st olid nagu rohkem "ümber pea". Nendega tekkis jälle see häda (või nii mulle vähemalt tundus), et neil ei käinud õhk piisavalt hästi läbi ja klaasid läksid uduseks. Selle vastu aitab muidugi spets uduvastane spray, mida müüakse optikapoodides.
Eelmine aasta ostsin prillidele ka kõvema vutlari, et prille seljakotis kaasas kanda saaks. Igati abiks asi, esimesed prillid sellepärast hävinesidki, et polnud kohta, kus neid püügi ajal hoida.

Ah jaa - kollaste klaasidega polaroidid meeldivad mulle isiklikult palju rohkem. Tumedate klaasidega on nagu tiba pime. Eriti kui jääd hämara peale püüdma....

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 23:53:45 vasta tsitaadiga

Jõukamad forellikütid reeglina ka vaid kollaseid kvaliteet-polaroide kasutavad.

Mu prillidel samuti need nö "küljeklaasid", et päike küljepealt silma ei paistaks. Uduga pole veel probleeme olnud. Kaasas oli ka tugev karp, millega on tõesti julge prillid näiteks seljakotti visata.




Käisin täna jälle "sauna taga". Õnnestus kogemata üks L42 880g latikas seljauimepidi välja jigida. Jätsin endale ja küpsetasin ahjus maitsva roa icon_razz.gif
Ühe haugi lasin tagasi; paar tükki läksid ise otsast. Koha jällegi ei näinud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 22:30:21 vasta tsitaadiga

Targemad, tehke mulle selgeks. Kas tavalise harrastus püügi loaga on lubatud teatud jõgedest forelle jahtida? Näiteks valgejõgi. icon_confused.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 23.03.2011 22:48:03 vasta tsitaadiga

Ikka peaks olema icon_rolleyes.gif
Keegi paadiga ka käib kuskil püüdmas? Krt hetkel sõbraga suht hädas icon_lol.gif Kas osta 22k eegi eest Yamaha mootor või 11k eest mingi noname hiinakas 4 taktiline 6Hp icon_smile.gif Poes vana väitis veel,et paljud jupid pmst samad mis kallitel mootoritel icon_rolleyes.gif Välja nägi ka kaunis kõbe metallist ikka mitte plastikust icon_lol.gif Garantiid 1a ja varuosad laos Tartus olemas kuhjas kui peaks vaja minema..
kellelgi ei ole müügiks mingit norm mootorit 4 taktilist kuni 10hp vms? icon_razz.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 22:52:39 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Targemad, tehke mulle selgeks. Kas tavalise harrastus püügi loaga on lubatud teatud jõgedest forelle jahtida? Näiteks valgejõgi. icon_confused.gif

Ei ole. Valgejõele vajad lisakaarti, mis on 1500.- aasta.
Näiteks paljudel Järvamaa forellijõgedel on 1. veebruar - 15. sept lisakaart 500.-.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.