|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui tihti sa kalal käid? |
| Polegi kunagi käinud |
|
50% |
[ 1 ] |
| Kunagi lapsena isaga/vanaisaga |
|
0% |
[ 0 ] |
| Korra paari aasta jooksul |
|
0% |
[ 0 ] |
| Mõned korrad aastas |
|
0% |
[ 0 ] |
| Kord kuus, või tihemini |
|
50% |
[ 1 ] |
|
| hääli kokku : 2 |
|
| autor |
|
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
19.02.2011 22:49:47
|
|
|
Mõni suur saavutus ka nimetada on?
See päris huvitav ja kannatust nõudev tegevus muidugi
Mingi rekordki peaks Eestis olema tegelt just sellise püügiga saavutatud Karpkala suurim vist.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
19.02.2011 22:52:47
|
|
|
adsl, kus käid? Satas?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adsl
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2008
|
19.02.2011 23:08:06
|
|
|
Endal küll mitte midagi suurt, mingi 2 kg haued ja linaskid ning ka hakkab vaikselt angerjat viskama.
To Hiid, kuidas nüüd viisakalt öelda sulle:) satas ka, aga siin on veel üks tore järv tartu ligidal kus nagu ka on kala. Muuseas otsin kellega koos suvel käia - minu graafik on mingi 05:00 kuni vast 8 või 9-ni mõnel tööpäeval aga nädalavahetusel võib ka kauemaks jääda.
_________________ ///SISSIKOMPANII 2002 3r.3j./// |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
19.02.2011 23:10:29
|
|
|
räägi sest teisest järvest lähemalt
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adsl
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2008
|
19.02.2011 23:14:16
|
|
|
no ta nii umbes 20-25 km eemal, minuteada autoga juurde ei saa, järveni jõuab läbi metsa jalgsi ca 200m, suvel ei jäänud nähtavus suurt alla satale:)
_________________ ///SISSIKOMPANII 2002 3r.3j./// |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
19.02.2011 23:30:52
|
|
|
Mulle meeldib hoopis suuremaid kalu püüda.
Minu tehtud pilt, võin garateerida.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adsl
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2008
|
20.02.2011 00:25:43
|
|
|
kas see mingi silmapete või on väike haipoiss
_________________ ///SISSIKOMPANII 2002 3r.3j./// |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.02.2011 13:10:28
|
|
|
ulme, käisin kahala järve ääres. kraav on kalu paksult täis, suuremad linaskid, haugid, ahvenad ja särved.
ühel oli vahepeal üle meetrine haug otsas aga läks viimasel hetkel ära.
peab ka püüdma minema, st võtad tõstad välja lihtsalt, muidu surevad need kalad nagunii hapniku puudusesse
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
28.02.2011 13:47:59
|
|
|
Sellises olukorras olen ka ise püüdnud aastaid 15 tagasi kui kodukohas tehisjärv kinni külmas täielikult Mingi hetk vasta kevadet tõmbas vaid tammi juuresdt lahti ära asja,sealt kahvaga sai oma 60 havi juurde välja võetud. Lõpuks keegi sai veel teada ja siis juba läks nõmedaks ära asi ja tõmmati kõike mis seal hulpisid, kõik pisikesed havid jne
Peale seda oli päris palju aastaid kus suvel spinnaga teha miskit ei olnud eriti
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
28.02.2011 13:52:55
|
|
|
omgwtf, parem ikka kui nad sinna mädanema oleks jäänud.
Isegi avastanud sellise koha, aint suvel, kus rabajärvest voolab vesi kraavi ning mis suure kuumaga kinni hakkab kuivama ning sealt siis 50+kg särge kahvaga välja tõmmanud. Lindudel ja muudel metsloomadel jäi pidupäev ära vist
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.02.2011 15:40:35
|
|
|
ulme palju ikka kala, ma võtsin suure kotitäie haugi sikutiga välja.
miskit otsas ei ole peale sikuti landi ja pmst lihtsalt tõsta välja.
pole krt kaamerat kaasas, et pilti teha. kõige suurem mis sain on miski 80cm pikk
ja ikka parajalt paks jurakas. neid väiksemaid alla 60cm jurakaid ei tahtnud keegi, lasti kõik vette tagasi.
kurat käed verised, ahvid hammustasid näpud lõhki
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
28.02.2011 20:36:56
|
|
|
Käisin nädalavahetusel 2x pedja peal, samamoodi sikuskaga, aga no kala ei ole.
Lasti eelmine aasta millalgi jõgi jube madalaks, peale seda pole ühtegi kala saanud enam
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.03.2011 20:14:59
|
|
|
Mnjaa, kolm päeva on Kahalas möll käinud, täna oli siis linaski päev.
Tra kuradi tiblad püüavad kahvadega tonnide viisi kala välja, kurat loobiks
siis väikesed tagasi vms, ei kallavad kogu nänni maha, nopivad suuremad välja
ja ülejäänud jäetakse maha surema või tallutakse lödiks.
Reporter.ee-st ka täna asjast lõik, st kohekohe hakkab näitama.
Krt nii palju linaskit pole elusees näinud, kogu kraav kubiseb väiksematest kaladest.
viimati muutis Winterwind 01.03.2011 20:15:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
01.03.2011 20:16:24
|
|
|
@reporter samast jõest juttu millest winter räägib kiire klipp oli kaunis kole
E: juba jõudsid ette natsa
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
01.03.2011 20:24:21
|
|
|
Jube masendav pilt.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
01.03.2011 20:28:44
|
|
|
Vaatasin et batman oli ka platsis
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.03.2011 20:35:30
|
|
|
Miuke see batman oli?
Kohalik kuulsus Splint oli ka kaadris.
Too pidas inspektoritele ka täna loengut.
Et keegi pole kala püüdnud, et kalad ise tulid kaldale
Videos polnudki pilt kõige hullem, nad oleks võinud
kaldast alla ka minna, tegelikult on vesi paksult kala täis.
5-20cm linaskeid nii, et tapab.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
01.03.2011 20:36:01
|
|
|
| Pilt muidu kurb,kuid eks loodus sedasi regullibki sedasi karmilt asju. Peale sellist ummistust pidi vesi ja kõik paremaks muutuma uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
12.03.2011 19:47:01
|
|
|
Hooaja teine käik, ning käsi "valge"
Spoiler 
L32 - ujub edasi.
Et vetevana ikka helde oleks, pidin enne seda kala ühe kalli vobleri ka ära uputama. Aga üldjoones ikka päev korda läinud
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
12.03.2011 21:39:02
|
|
|
Loodan, et aasta-paari pärast kohtute Tore, et on kalamehi, kes saamahimus kõike mis lanti rabab, kotti ei aja.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
12.03.2011 21:49:51
|
|
|
| tsitaat: |
Tore, et on kalamehi, kes saamahimus kõike mis lanti rabab, kotti ei aja.  |
OOJAAA. Igasuguseid lollakaid näinud kes lähevad pisemagi maimu peale lolliks kuigi reaalselt ei tee kalaga midagi
respect
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
12.03.2011 21:54:08
|
|
|
ceemic, kui pikk see pulk on?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
12.03.2011 22:00:00
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
L32 - ujub edasi. |
L pikkus on ninaotsast sabaotsani. Väike l (L) näitab pikkust ninaotsast saba alguseni.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
12.03.2011 22:02:00
|
|
|
Unustasin muidugi mainida, et kuna kallas oli kõrge, ei tahtnud kala kaugelt vette visata. Ronisin mööda lumist nõlva alla, aga jalg vajus läbi jää vette Poetasin ruttu kala vette, ise samal ajal end päästa üritades
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
14.03.2011 13:37:47
|
|
|
Tegin forellilantide kogust veel viimase update:
Spoiler 
Pildile ei toppinud kõiki sirpsabasid. Samuti nüüd puudu ainus Edi vobler, mille jääpank vetevanale viis.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
14.03.2011 14:27:54
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Tegin forellilantide kogust veel viimase update:
Spoiler 
Pildile ei toppinud kõiki sirpsabasid. Samuti nüüd puudu ainus Edi vobler, mille jääpank vetevanale viis. |
Vasakult alumised kuus voblerit on käsitöö?
Jube tuttavad landid lihtsalt, aga mul sellistega õnne pole olnud. Eriti marru ajas see, kui peale teist viset ühel sellisel keel lihtsalt ära tuli, murdus pooleks.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
14.03.2011 14:32:21
|
|
|
Vasaku tulba alt 3 ja parema tulba alt 4, ehk siis kokku 7 on Eesti landimeistri Are käsitöö. Ülemised kolm on Rapala omad.
Minumeelest on need ülihead landid. Osad on uppuvad ja osad ujuvad.
Vasaku tulba alt esimene kollakas-roheline täppidega uppuv selle üle-eilse kala tõigi
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
14.03.2011 14:36:10
|
|
|
ceemic, eitea kas Emajõe äärde kannatab tonkatama minna ?
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
14.03.2011 14:56:43
|
|
|
Rekus pidi päris palju rahvast käima. Jõgi pidi lahti olema. Täna viimane päev haugi püüda
Linnavahelt saab juba koha ka jigida
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
14.03.2011 14:59:19
|
|
|
krt, siis peab hakkama suuri kalu taga ajama
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
14.03.2011 18:26:06
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Vasaku tulba alt 3 ja parema tulba alt 4, ehk siis kokku 7 on Eesti landimeistri Are käsitöö. Ülemised kolm on Rapala omad.
Minumeelest on need ülihead landid. Osad on uppuvad ja osad ujuvad.
Vasaku tulba alt esimene kollakas-roheline täppidega uppuv selle üle-eilse kala tõigi  |
Ma ei saa aru mis vasakust te räägite need ju paremal kõik
Ah ei midagi, volberite tulpasi mõtlesite..
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
14.03.2011 23:24:57
|
|
|
Kuidas selle kalastusloaga on nüüd ?
Nimelt, mul aastane luba olemas.
Info kodukalt: Kalapüügiõigust tõendavaks dokumendiks on maksekorralduse väljatrükk koos isikut tõendava dokumendiga.
Aga kui mul paberi asemel screenshot telefonis (pole printerit, et välja trükkida hetkel), kas kontrolörid aktsepteerivad seda ? Kas neil mingi võimalus arvutiga/telefoniga kontrollida loa olemasolu ning kas nad teevad seda ka ?
Eriti absurdne oleks kui saaks trahvi, kuigi luba reaalselt olemas
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
14.03.2011 23:36:44
|
|
|
martin366, teoorias peaks neil olema võimalus isikukoodi abil päring teha. Mul on muidu prinditud kviitung koguaeg rahakoti vahel olemas
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
14.03.2011 23:54:41
|
|
|
Sai tglt nv käidud ka pirita jõel forelli luuramas, sõber jäi suht hästi pildile, roomas lumes mööda kalda äärt.
Ühe korra sain ühe korraliku otsa aga kui olin peaaegu kätte saanud, läks näpust kahjuks.
Suur pilt !
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
14.03.2011 23:59:14
|
|
|
Ma nägin jah seda pilti kalale.ee-s Ülikõva
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
17.03.2011 16:50:14
|
|
|
| Täna "sauna taga" kaks korralikku haugi. Ujuvad muidugi edasi. Koha ei näinud kahjuks...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
18.03.2011 23:20:05
|
|
|
Keegi teab kas Tartus kuskilt hea kvalteedi/hinna suhtega polaroidprille on saada ? mingi 20€ kanti võiks jääda ilmselt
Ja igasugune muu info polaroidide kohta on oodatud
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.03.2011 23:23:02
|
|
|
20 eur ei saa, aga 30 eest juba küll.
aga see ei ole mingi kvaliteet, vaid odavaimad juustud
leiab annelinna kastuspoest, maxima lähedalt....
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
18.03.2011 23:29:36
|
|
|
Mina enda odavad ostsin kuu alguses Konksupoest. Letikas oli 230.-, tehti veidi aletki. Olen neid nüüd korduvalt kasutanud, ning selle raha eest küll midagi ette heita ei oska.
Samas hinnaklassis saab ka Abu Garcia omasid jms "firmakaid". Korralikumad jäävad siiski 1000+ klassi, aga ka neil pole veel klaase, vaid plastikud...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
18.03.2011 23:42:35
|
|
|
Rapala Sportsman junnid kõlbavad kuskile ?
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
19.03.2011 00:24:57
|
|
|
| Vaatasin just karbi pealt nime ka - Tagrider. Kui tahad, võid neid Tartus proovida. Siis tead, mida sellise raha eest poest oodata on. Kindlasti pead vaatama, et nad optiliselt ei moonutaks vaadet, muidu rikub pikapeale silmad ära.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
19.03.2011 12:31:01
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| Vaatasin just karbi pealt nime ka - Tagrider. Kui tahad, võid neid Tartus proovida. Siis tead, mida sellise raha eest poest oodata on. Kindlasti pead vaatama, et nad optiliselt ei moonutaks vaadet, muidu rikub pikapeale silmad ära. |
Mul pole nendega eelnevalt kogemusi olnud, ei oska ju öelda kas on hea või mitte.
Ma ise prillikandja ka kalal olles, seega kaalun ka neid clippe mis prillide külge käivad. Või siis sebin kontaktläätsed, eiteagi veel.
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
19.03.2011 13:19:48
|
|
|
| Asoo. Prillikandjana on veidi keerulisem jah...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFish
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2004
|
21.03.2011 22:44:49
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
Ja igasugune muu info polaroidide kohta on oodatud  |
Mul olid ühed polaroidid sellised, mis külgede pealt olid suht avatud, st ei katnud külje pealt silmi piisavalt hästi ära. See hakkas päikesega veidi häirima. Teise paari võtsin teadlikult sellise, mis katsid silmi paremi, st olid nagu rohkem "ümber pea". Nendega tekkis jälle see häda (või nii mulle vähemalt tundus), et neil ei käinud õhk piisavalt hästi läbi ja klaasid läksid uduseks. Selle vastu aitab muidugi spets uduvastane spray, mida müüakse optikapoodides.
Eelmine aasta ostsin prillidele ka kõvema vutlari, et prille seljakotis kaasas kanda saaks. Igati abiks asi, esimesed prillid sellepärast hävinesidki, et polnud kohta, kus neid püügi ajal hoida.
Ah jaa - kollaste klaasidega polaroidid meeldivad mulle isiklikult palju rohkem. Tumedate klaasidega on nagu tiba pime. Eriti kui jääd hämara peale püüdma....
_________________ Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.03.2011 23:53:45
|
|
|
Jõukamad forellikütid reeglina ka vaid kollaseid kvaliteet-polaroide kasutavad.
Mu prillidel samuti need nö "küljeklaasid", et päike küljepealt silma ei paistaks. Uduga pole veel probleeme olnud. Kaasas oli ka tugev karp, millega on tõesti julge prillid näiteks seljakotti visata.
Käisin täna jälle "sauna taga". Õnnestus kogemata üks L42 880g latikas seljauimepidi välja jigida. Jätsin endale ja küpsetasin ahjus maitsva roa
Ühe haugi lasin tagasi; paar tükki läksid ise otsast. Koha jällegi ei näinud
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
23.03.2011 22:30:21
|
|
|
Targemad, tehke mulle selgeks. Kas tavalise harrastus püügi loaga on lubatud teatud jõgedest forelle jahtida? Näiteks valgejõgi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
23.03.2011 22:48:03
|
|
|
Ikka peaks olema
Keegi paadiga ka käib kuskil püüdmas? Krt hetkel sõbraga suht hädas Kas osta 22k eegi eest Yamaha mootor või 11k eest mingi noname hiinakas 4 taktiline 6Hp Poes vana väitis veel,et paljud jupid pmst samad mis kallitel mootoritel Välja nägi ka kaunis kõbe metallist ikka mitte plastikust Garantiid 1a ja varuosad laos Tartus olemas kuhjas kui peaks vaja minema..
kellelgi ei ole müügiks mingit norm mootorit 4 taktilist kuni 10hp vms?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
23.03.2011 22:52:39
|
|
|
| Lauri0112 kirjutas: |
Targemad, tehke mulle selgeks. Kas tavalise harrastus püügi loaga on lubatud teatud jõgedest forelle jahtida? Näiteks valgejõgi.  |
Ei ole. Valgejõele vajad lisakaarti, mis on 1500.- aasta.
Näiteks paljudel Järvamaa forellijõgedel on 1. veebruar - 15. sept lisakaart 500.-.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|