Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Samsung Eesti tootefoorum märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 07.03.2011 14:42:48 vasta tsitaadiga

Galaxy Ace jõudis Elisas müüki. Ega Sa ei tea, kuna jõuavad müüki ka EMTsse ja Tele 2?

Vastus: Hetkel ei oska öleda. EMT ja TELE2 ei ole seda mudelit veel valikusse valinud.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 07.03.2011 14:43:18 vasta tsitaadiga

Lubati Samsung I5500-le Froyot, ehk siis Android 2.0 2010 detsembris. Kies ei paku seda siiani. Kas ja millal tuleb?

Vastus: Tuleb aga hetkel pole teada millal Euroopasse tuleb.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 07.03.2011 14:44:00 vasta tsitaadiga

kas need letid Kristiines jms kaubanduskeskustes, kus saab Samsungi tooteid (telefone) uurida, on veel alles? Kas teil kuskil on selle kohta mingit täpsemat infot, et mitu sellieid kohti on ja mida seal vaadata saab?

Vastus: Jah on alles – Kristiine keskuses on Samsung Mobile Live demo koos uuemate mobiilidega ning Rocca AlMare keskuse EMT esinduse juures on ka eraldi Samsungi ala.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 07.03.2011 14:44:44 vasta tsitaadiga

ega ei oska öelda miks ei saa läbi Kies II Samsung Appsi sisse ? Juba mitmendat päeva kirjutab: A-Store cannot be run. Please try again later. Samas ka läbi telefoni ei saa ligi, lööb kasutamistingimused ette mida mina kinnitada ei saa, ei olegi sellist valikut.

Vastus: Mis telefoni täpne mudel on? Kas telefonile reseti koos aku eemaldamisega tegid?

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 07.03.2011 14:45:44 vasta tsitaadiga

Samsung s8500.
leviga on ikka suured probleemid,enamasti siseruumides seal kus teistel on levi põhjas minul 1-2 pulka või ei ole üldse.
Kas telefooni üldine jama või peaks garantiise minema ?
- Ma oletan, et pole telefoni üldine jama ja peaks ta garantiisse saatma icon_smile.gif ?

Vastus: Pole kohanud sellist probleemi. Soovitame pöörduda hooldusesse.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 07.03.2011 14:46:38 vasta tsitaadiga

SamsungEE oskate sellist asja kommenteerida ? Kuidagi ei saa sisse Samsung Appsi ei telefoni kaudu ega Kiesiga. Kas mingi viga on Appsil või on minupoolne kala ?

Vastus: Mis mudeliga on tegemist ja kas ennem said?

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 07.03.2011 14:47:10 vasta tsitaadiga

et kas ainult telefon galaxy S'i saab kasutada teleka puldina voi on ka teisi samsungi telefone mis seda teha võimaldavad? (ning kas galaxy S2'l on sama võimalus)

Vastus: Peaks töötama kõikide Samsungi Androididega. Tömba vastav app alla ja üle Wifi asi toimib. Ka uuel Galaxy S II-l on see võimalus olemas.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 07.03.2011 14:57:03 vasta tsitaadiga

Küsimus Samsung omnia pro , juba 2 samasugust mobiili sama probleemiga , helistades neile siis see samsungist kes vastu võtab selle hääl krobiseb ja häält ei ole kuulda . Kas softiga kuidagi noisi annab reguleerida või see microfon mõlemil nahkas . Kui mikrofonil probleeme , kus teil tallinnas service muidu ka on ?

Alar
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 07.03.2011 15:59:10 vasta tsitaadiga

Tere, oleksid mõned küsimused Samsung Galaxy Tab-i kohta:

Seade ei lae USB pesa kaudu arvutist vaid ainult vooluvõrgust, kas ei peagi laadima? (mäletan et alguses nagu laadis)

Päevas esineb korduvalt selline mure, et ekraan ei reageeri ühegi vajutuse peale (aitab ekraani lukustamine ja uuesti avamine),
kas viga on tarkvaraline või peaksin garantiisse pöörduma? (olen proovinud tehase tarkvara taastada mis ei ole viga eemaldanud).

Kas Galaxy Tab seadmele on plaanis uuemat Android tarkvara 3.0 tulevikus välja lasta?

Ette tänades!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 07.03.2011 16:33:01 vasta tsitaadiga

Gizmoz kirjutas:
Küsimus Samsung omnia pro , juba 2 samasugust mobiili sama probleemiga , helistades neile siis see samsungist kes vastu võtab selle hääl krobiseb ja häält ei ole kuulda . Kas softiga kuidagi noisi annab reguleerida või see microfon mõlemil nahkas . Kui mikrofonil probleeme , kus teil tallinnas service muidu ka on ?

Alar

Tundub mikrofoni probleem olevat, hooldus asub Gonsiori 33, Tallinn

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 07.03.2011 16:33:18 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
Tere, oleksid mõned küsimused Samsung Galaxy Tab-i kohta:

Seade ei lae USB pesa kaudu arvutist vaid ainult vooluvõrgust, kas ei peagi laadima? (mäletan et alguses nagu laadis)

Päevas esineb korduvalt selline mure, et ekraan ei reageeri ühegi vajutuse peale (aitab ekraani lukustamine ja uuesti avamine),
kas viga on tarkvaraline või peaksin garantiisse pöörduma? (olen proovinud tehase tarkvara taastada mis ei ole viga eemaldanud).

Kas Galaxy Tab seadmele on plaanis uuemat Android tarkvara 3.0 tulevikus välja lasta?

Ette tänades!


Ikka peaks laadima. Kui ka ekraan hangub siis soovitan hoolduses lasta üle vaadata. 3.0 tuleb kindlasti uue 10,1”TABiga. Pärast seda ka uuendus praegusele 7”-le TABile.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 07.03.2011 23:40:06 vasta tsitaadiga

Küsimus siis selline. Tahaks osta Samsungi mudelit NF210.
Arvutikeskuses oli hind 30€ odavam, kui Flexis. Kuskilt kuulsin, et on võimalik, et tegu pole identsete masinatega, s.t. Arvutikeskus on lasknud sisse panna sarnaste väliste parameetriga odavamad jupid, mis võivad hiljem riistvaralisi vigu põhjustama.
Kas mu spekulatsioonid on asjatud? Kas mõlemad firmad tarnivad oma tooteid teilt ning saavad identse toote? Nemad ise pärast juppe vahetada ei tohi?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 08.03.2011 11:20:22 vasta tsitaadiga

pringi kirjutas:
Küsimus siis selline. Tahaks osta Samsungi mudelit NF210.
Arvutikeskuses oli hind 30€ odavam, kui Flexis. Kuskilt kuulsin, et on võimalik, et tegu pole identsete masinatega, s.t. Arvutikeskus on lasknud sisse panna sarnaste väliste parameetriga odavamad jupid, mis võivad hiljem riistvaralisi vigu põhjustama.
Kas mu spekulatsioonid on asjatud? Kas mõlemad firmad tarnivad oma tooteid teilt ning saavad identse toote? Nemad ise pärast juppe vahetada ei tohi?


Samsungi poolt toodetud NF210 on kõik samadest Samsungi komponentidest ja Samsungi tehastes.
Mõlemad edasimüüjad saavad Samsungi tooteid osta Samsungi maaletoojatelt, kes ostavad oma tooted Samsungilt.
Sülearvuti garantii ei kehti kui edasimüüja vahetab komponente. Vaadates www.arvutikeskus.ee olevat NF210 spetsifikatsiooni siis tundub, et edasimüüja poolt ei ole spetsifikatsioonis muudatusi tehtud.

Iga edasimüüja valib ise hinnastamise poliitika.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salasilm66
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 08.03.2011 13:22:43 vasta tsitaadiga

flex ongi suht kallis edasimüüja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 13:28:47 vasta tsitaadiga

Selles, kas müüja on lapaka kallal nihverdanud, saab veenduda, kui arvuti pakendit kohapeal kontrollid. Kui tegemist on avamata pakendiga ja "Check content if seal is broken" jms kleepsud on terved, siis pole keegi seda lapakat tehasest saati puutunud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 11:27:22 vasta tsitaadiga

millal Bootcamp'i võitjad avalikustatakse? nädal hakkab juba loosimisest mööduma icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 13:37:28 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
Olaf kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
timok kirjutas:
Tere!
Kas Samsung Galaxy 5 e. i5500 saab endale ka Androidi uuenduse 2.1-lt 2.2-le?

Tänud ette !

... täpselt sama küsimus I5800 kohta, väidetavalt peaks see telefon saama millalgi 2.2 uuenduse, kuid kas selle kohta on ka mingit konkreetsemat infot ?

Hei!

Uuriks, et kas Galaxy 3, i5800 kohta on miskit kuulda juba? On ta ikka tulemas ja ehk on miskit infot anda?


Uuendus peaks jõudma märtsis, kuid kindlat kuupäeva ei julge lubada.

Hei!

Erinevad allikad räägivad internetis, et märtsiks siiski uuendus välja ei jõua. Kuidas kommenteerid - kas jutt vastab tõele?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aleksandr
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 21:48:09 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
millal Bootcamp'i võitjad avalikustatakse? nädal hakkab juba loosimisest mööduma icon_rolleyes.gif


Minuarust täielikult BS värk selle Bootcamp-iga on algusest saatik. Lubatakse loosimise tulemused avalikustada FB, lubatakse mingit salaauhinda, pole ühte ega teis. Vaheloosimises lubati 10 piletit Kylie Minogue, Bootcamp leheküljel on ainult viis, ülejäänud jagati sugulastele ?
Peale esimest etappi sai mulle selgeks, et asi täielikult Fake.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 22:55:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vaheloosimises lubati 10 piletit Kylie Minogue, Bootcamp leheküljel on ainult viis, ülejäänud jagati sugulastele ?

seal vist oli nii, et 2tk per nägu e 10 piletit.
aga üldiselt jah asi lonkab üsna vihaselt...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 17:42:03 vasta tsitaadiga

Jäädi mõned päevad loosimiste tulemustega hiljaks. Ärge nüüd erutusest lakke hüpake. Pole nagu nii elu-oluline asi icon_biggrin.gif
tsitaat:
Tere!

Samsung Bootcamp mängu teine ring on lõppenud! Täname Sind osalemise eest.
Kõik saadetud vastused on kokku kogutud ning nüüd oleme valmis välja kuulutama need, kes võitsid Samsung Bootcampi peaauhinna – Samsung Wave 723 La Fleur nutitelefoni! Võitjate nimed leiad meie koduleheküljelt – vaata järele!
Kohtume uuesti juba varsti, kui algab Samsung Bootcamp mängu järgmine ring!

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 17:56:47 vasta tsitaadiga

Betamax, näita mulle ka seda võitjate nimekirja icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 18:10:11 vasta tsitaadiga

http://samsungbootcamp.ee/balvas/
Kliki Winners peal icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 18:16:35 vasta tsitaadiga

krt ma otsisin seda võitjate linki sealt loosimiskuupäevade alt icon_razz.gif
aga sellegipoolest, "salaauhinna" võitjatest pole ikka haisugi icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 17.03.2011 10:25:47 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
krt ma otsisin seda võitjate linki sealt loosimiskuupäevade alt icon_razz.gif
aga sellegipoolest, "salaauhinna" võitjatest pole ikka haisugi icon_razz1.gif



Vabandame kui loosimine paar päeva hiljaks jäi, kuid kuna loosimised toimusid kogu Baltikumis, siis võttis e-maili teavituse tehniline pool kauem aega.
Ja mis salaauhinda sa mõtled?

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 17.03.2011 10:31:04 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
SamsungEE kirjutas:
Olaf kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
timok kirjutas:
Tere!
Kas Samsung Galaxy 5 e. i5500 saab endale ka Androidi uuenduse 2.1-lt 2.2-le?

Tänud ette !

... täpselt sama küsimus I5800 kohta, väidetavalt peaks see telefon saama millalgi 2.2 uuenduse, kuid kas selle kohta on ka mingit konkreetsemat infot ?

Hei!

Uuriks, et kas Galaxy 3, i5800 kohta on miskit kuulda juba? On ta ikka tulemas ja ehk on miskit infot anda?


Uuendus peaks jõudma märtsis, kuid kindlat kuupäeva ei julge lubada.



Hei!

Erinevad allikad räägivad internetis, et märtsiks siiski uuendus välja ei jõua. Kuidas kommenteerid - kas jutt vastab tõele?


Ei oska neid "erinevaid allikaid" kommenteerida. Meie praeguse info järgi peaks veel see kuu jõudma. Kui saame uut infot, siis teavitame.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 10:35:45 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 12:51:29 vasta tsitaadiga

Küsiks vahele ühe küsimuse konkreetse toote kohta. Nimelt, kuidas saab mobiiltelefoni GT-C3300 (EMT Lotte mobiil) muusika albumitele pilte panna.
Millisel kujul need peavad olema (Failid on albumite kaupa, ühes kaustas mp3 failid, pluss jpg fail). Mõnele albumile on pilt automaatselt tulnud, teistele mitte. Olen proovinud muuta faili nime, resolutsiooni, jm. Lahendust siiani pole. Kui eraldi pilte sirvida, siis suudab telefon neid näidata.

Ette tänades.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 13:30:55 vasta tsitaadiga

need pildid tuleb mingi tag editor'iga (näiteks Tag&Rename) mp3'e külge panna, siis näitab.
see pole muide telefonispetsiifiline (ei konkreetse mudeli ega telefonide üldse), ka arvutis näitavad pleierid just seda külge poogitud pilti.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 15:14:21 vasta tsitaadiga

Küsimus SamsungEE, -le. Sai ostetud endale UE40C8000 TV. Poes väideti, et on kaasas tasuta 3D prillid, kuid karbi avamisel kodus selgus, et neid siiski ei olnud (tõsi, TV sai ostetud teisest poest). Minu küsimus ongi, kas vastaval TV-l ei peakski siis prille kaasas olema või kogemata olid just selles karbis puudu? Samuti oli vahepeal UK-s tasuta prillide jagamine, kes vastava TV ostsid. Kas Eestis ei tehta sellist kampaaniat? icon_smile.gif
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.03.2011 15:16:19 vasta tsitaadiga

kui poes lubati siis mine nõua!
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 15:21:57 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
kui poes lubati siis mine nõua!


Võibolla kirjutasin natukene halvasti arusaadavalt aga siis veelkord: Küsisin seda euronicsist, kust väideti et on kaasas. TV ostsin aga hoopis teisest poest hinnavahe tõttu. Minu arusaama järgi aga ei tohiks täpselt samasugustel TV-del vahet ju olla
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 15:44:23 vasta tsitaadiga

Voyage, võib-olla Euronics pakkumises olid prillid lihtsalt sees.
Prille müüakse muidu telerist eraldi icon_wink.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 15:52:26 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Voyage, võib-olla Euronics pakkumises olid prillid lihtsalt sees.
Prille müüakse muidu telerist eraldi icon_wink.gif


Sai nüüd ka tuttavalt uuritud kellel seesama TV. Temal olid prillid komplektis kaasas kohe.
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 15:56:45 vasta tsitaadiga

Voyage, ja ostis samast kohast kus sina?

Äkki annad siis linki kohale kust ostsid? icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 15:59:37 vasta tsitaadiga

Koht ei olnud sama. Aga prillid olevat olnud kohe Samsungi kilepakendis, koos juhtmete, puldi ja muude vidinatega. Ma ei usu, et see poe enda kampaania oli icon_smile.gif

Ise ostsin siit: http://www.ravolink.ee/vi-idoc_edit+i10027337
Kommentaarid: 826 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 655
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 16:07:47 vasta tsitaadiga

Järelikult Ravolink toode on lihtsalt ilma prillideta.
Teistes poodides komplekteeritakse see prillidega.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
viewsonics
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2011




sõnum 18.03.2011 00:49:24 SGH-M310 vasta tsitaadiga

Seisab siis üks vana Samsung SGH-M310. Väliselt ja sisemiselt kõik korras, aga vajab softi reinstalli, kuna sisse lülitudes jääb restartima.
Kas oleks seda võimalik USB kaudu ka kodus teha?
Kui jah, siis mis programme ja flash faili selleks vaja läheb. Ehk saab ka mõne lingi.

Tänud ette,
viewsonics
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 18.03.2011 12:06:59 vasta tsitaadiga

Voyage kirjutas:
Küsimus SamsungEE, -le. Sai ostetud endale UE40C8000 TV. Poes väideti, et on kaasas tasuta 3D prillid, kuid karbi avamisel kodus selgus, et neid siiski ei olnud (tõsi, TV sai ostetud teisest poest). Minu küsimus ongi, kas vastaval TV-l ei peakski siis prille kaasas olema või kogemata olid just selles karbis puudu? Samuti oli vahepeal UK-s tasuta prillide jagamine, kes vastava TV ostsid. Kas Eestis ei tehta sellist kampaaniat? icon_smile.gif


Antud teleriga 3D prille kohe karbis kaasas ei ole.

Prillid on võimalik eraldi juurde soetada.
Hetkel tasuta prillide kampaaniat suuremates jaekettides ei ole, kui nad ise just eraldi kampaaniat ei tee.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 18.03.2011 12:08:25 vasta tsitaadiga

Oracle kirjutas:
Küsiks vahele ühe küsimuse konkreetse toote kohta. Nimelt, kuidas saab mobiiltelefoni GT-C3300 (EMT Lotte mobiil) muusika albumitele pilte panna.
Millisel kujul need peavad olema (Failid on albumite kaupa, ühes kaustas mp3 failid, pluss jpg fail). Mõnele albumile on pilt automaatselt tulnud, teistele mitte. Olen proovinud muuta faili nime, resolutsiooni, jm. Lahendust siiani pole. Kui eraldi pilte sirvida, siis suudab telefon neid näidata.

Ette tänades.


Soovitav on PC programmi Kiesi kaudu teha.
S3300 igasse muusika albumisse lisa üks pildi fail. Minu arust peaks faili formaat olema bmp. Igatahes jpg formaadis ta kausta pildiks ei tekita.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 18.03.2011 12:12:21 Re: SGH-M310 vasta tsitaadiga

viewsonics kirjutas:
Seisab siis üks vana Samsung SGH-M310. Väliselt ja sisemiselt kõik korras, aga vajab softi reinstalli, kuna sisse lülitudes jääb restartima.
Kas oleks seda võimalik USB kaudu ka kodus teha?
Kui jah, siis mis programme ja flash faili selleks vaja läheb. Ehk saab ka mõne lingi.

Tänud ette,
viewsonics


Kahjuks saame soovitada ainult Hoolduskeskusesse pöördumist icon_smile.gif

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vana Peer
HV vaatleja


liitunud: 19.11.2002




sõnum 18.03.2011 12:32:29 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:

Küsimus jäi vahele.

_________________
Tööd ei iial karda ma, jään ta juurde magama
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 18.03.2011 12:34:46 vasta tsitaadiga

Vana Peer kirjutas:
arm2004 kirjutas:

Küsimus jäi vahele.


Ei oska sellele praegu vastata. Bootcamp käib läbi meie Läti kontori ja ootame nüüd täpsustusi.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aleksandr
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 16:14:38 vasta tsitaadiga

SamsungEE kirjutas:
Vana Peer kirjutas:
arm2004 kirjutas:

Küsimus jäi vahele.


Ei oska sellele praegu vastata. Bootcamp käib läbi meie Läti kontori ja ootame nüüd täpsustusi.


Kusjuures salaauhinna kohta on päritud veel eelmine aasta. Millegipärast on seda teie poolt ignoreeritud.
Lähtudes teie vastusest, minu järeldused peavad vist paika, nimelt olid mul kahtlused, et kuskil Lätis või Leedus see salaauhinaa värk toimib meil aga mitte.
Lisaks võin ennustada, et varsti see salaauhinna märgike on sealt kadunud teie poolse viitega Samsung Bootcamp osalemise tingimustele punkt 10.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 18.03.2011 23:30:56 vasta tsitaadiga

Kes teostab ametlikult samsungi sülearvutitele garantiiremonti? Võimalusel lisage palun mõni kontakt(telefoni nr'ga). Tänud juba ette!
_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 23:33:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kes teostab ametlikult samsungi sülearvutitele garantiiremonti?

Näiteks: http://www.fujitsu.com/ee/customer/garantii/

Samsung sülearvutid, monitorid, printerid, faksid, digikaamerad /


Tallinna teeninduspunkt: Akadeemia tee 21G, TALLINN
Telefon: +372 651 9972
Fax: +372 651 9901
E-mail: KT@ee.fujitsu.com

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2011 01:26:49 vasta tsitaadiga

http://www.infocare.ee/ peaks ka tegelema samsungi sylearvutitega
Kodukino tegid nad garantii korras mul igatahes korda, vaja vaid orig. tšekki (poolast ostsin, probleeme polnud sellega).
Dpd-ga sinna, nädala pärast saadeti tagasi icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2011 01:48:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
http://www.infocare.ee/ peaks ka tegelema samsungi sylearvutitega
Kodukino tegid nad garantii korras mul igatahes korda, vaja vaid tšekki (poolast ostsin, probleeme polnud sellega) icon_rolleyes.gif

mul fotokas käis seal. kaamera sisse ei lülitunud, obje tegi 1mm edasi-tagasi nõksu ja isegi katikut sulgeda ei suutnud, Elioni klienditeenindaja veendus ka selles, samuti ka üks Elioni middle-management tegelane. ning Infocare'i seletus tehtud töödele:



icon_lol.gif
suht "piik aeg miite märgada vika" icon_razz.gif kohaliku esinduse juhatajal võttis ka juhtme ikka üsna kokku icon_biggrin.gif isiklikult olen igatahes edaspidi väga skeptiline selle firma suhtes. ma küll pääsesin lisatasuta (kuigi väidetavalt ei kuuluvat garantii alla), aga niiviisi ei tea kunagi mis ekspertiisitasusid jne hakatakse küsima.

P.S fotokas oli liiva ainult kaugelt näinud, et kui ma ise või vöökott just liiva ei "kasvata", siis totaalne häma nende poolt...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.03.2011 09:00:25 vasta tsitaadiga

eriti veenev keeldumine. objektiivil liivatera.

Mul sõbral käis samsung mobla nii garantiiremondis, et tuli ka resoluutne vatsus, et telefoniga on ma ei tea mida tehtud ja garantii ei ehti enam.
Siis viis nö mitteametlikku kohta seal öeldi, et tefoni pole kordagi lahtigi võetud icon_smile.gif Parandati ära täpselt 2 päevaga hind 250kr.

Endal samsungiga selline kogemus, et ostsin külmiku 24k eeku jäämasina jne. kass näris veevooliku läbi otsisin pool aastat vastavat voolikut. Helistasin samsungisse nemad laiutasid käsi, sealt kust ostsin ei osatud ka midagi ette võtta. Lõpuks leidsin ise vastava pka otsimise peale. Ühesõnaga ei viitsi vastutada oma kola eest pärast müüki!

Ise olen vaikselt philipsi peale üle kolinud.

Meeldib disain ja vastupidavus ok. Garantiid pole ükski asi veel nõudnud
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2011 11:29:07 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Mul ikka tehti reaalne töö ära, vahetati kodukino dvdrom ära icon_rolleyes.gif
Ennem ei lugenud 10 plaadist yheksat, kerida ei lubanud. Plaat mida ei lugenud, peale hoolikat paitamist otsustas yhe filmi ära näidata, siis enam jälle ei töötanud icon_lol.gif
Aga nüüd kõik ok, nii et läks seal siis suht hästi see kord thumbs_up.gif [/b]

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2011 11:40:19 vasta tsitaadiga

ei mul Samsungile pole miskit erilist ette heita (kui ehk, siis lätlaste hallatud Bootcamp on eriti põdur igas etapis ning pre-Bada ja -Android telefonide tugi imes vilinal), Infocare on just see asutus mille pihta tatti pritsiks icon_razz.gif eks seda teab Samsung ja teavad ka edasimüüjad, et nende hooldajatega on üks rist ja viletsus.
edit: "sisesta" nupp unus litsumata icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Samsung Eesti tootefoorum mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.