|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
07.03.2011 14:42:48
|
|
|
Galaxy Ace jõudis Elisas müüki. Ega Sa ei tea, kuna jõuavad müüki ka EMTsse ja Tele 2?
Vastus: Hetkel ei oska öleda. EMT ja TELE2 ei ole seda mudelit veel valikusse valinud.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
07.03.2011 14:43:18
|
|
|
Lubati Samsung I5500-le Froyot, ehk siis Android 2.0 2010 detsembris. Kies ei paku seda siiani. Kas ja millal tuleb?
Vastus: Tuleb aga hetkel pole teada millal Euroopasse tuleb.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
07.03.2011 14:44:00
|
|
|
kas need letid Kristiines jms kaubanduskeskustes, kus saab Samsungi tooteid (telefone) uurida, on veel alles? Kas teil kuskil on selle kohta mingit täpsemat infot, et mitu sellieid kohti on ja mida seal vaadata saab?
Vastus: Jah on alles – Kristiine keskuses on Samsung Mobile Live demo koos uuemate mobiilidega ning Rocca AlMare keskuse EMT esinduse juures on ka eraldi Samsungi ala.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
07.03.2011 14:44:44
|
|
|
ega ei oska öelda miks ei saa läbi Kies II Samsung Appsi sisse ? Juba mitmendat päeva kirjutab: A-Store cannot be run. Please try again later. Samas ka läbi telefoni ei saa ligi, lööb kasutamistingimused ette mida mina kinnitada ei saa, ei olegi sellist valikut.
Vastus: Mis telefoni täpne mudel on? Kas telefonile reseti koos aku eemaldamisega tegid?
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
07.03.2011 14:45:44
|
|
|
Samsung s8500.
leviga on ikka suured probleemid,enamasti siseruumides seal kus teistel on levi põhjas minul 1-2 pulka või ei ole üldse.
Kas telefooni üldine jama või peaks garantiise minema ?
- Ma oletan, et pole telefoni üldine jama ja peaks ta garantiisse saatma ?
Vastus: Pole kohanud sellist probleemi. Soovitame pöörduda hooldusesse.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
07.03.2011 14:46:38
|
|
|
SamsungEE oskate sellist asja kommenteerida ? Kuidagi ei saa sisse Samsung Appsi ei telefoni kaudu ega Kiesiga. Kas mingi viga on Appsil või on minupoolne kala ?
Vastus: Mis mudeliga on tegemist ja kas ennem said?
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
07.03.2011 14:47:10
|
|
|
et kas ainult telefon galaxy S'i saab kasutada teleka puldina voi on ka teisi samsungi telefone mis seda teha võimaldavad? (ning kas galaxy S2'l on sama võimalus)
Vastus: Peaks töötama kõikide Samsungi Androididega. Tömba vastav app alla ja üle Wifi asi toimib. Ka uuel Galaxy S II-l on see võimalus olemas.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
07.03.2011 14:57:03
|
|
|
Küsimus Samsung omnia pro , juba 2 samasugust mobiili sama probleemiga , helistades neile siis see samsungist kes vastu võtab selle hääl krobiseb ja häält ei ole kuulda . Kas softiga kuidagi noisi annab reguleerida või see microfon mõlemil nahkas . Kui mikrofonil probleeme , kus teil tallinnas service muidu ka on ?
Alar
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
07.03.2011 15:59:10
|
|
|
Tere, oleksid mõned küsimused Samsung Galaxy Tab-i kohta:
Seade ei lae USB pesa kaudu arvutist vaid ainult vooluvõrgust, kas ei peagi laadima? (mäletan et alguses nagu laadis)
Päevas esineb korduvalt selline mure, et ekraan ei reageeri ühegi vajutuse peale (aitab ekraani lukustamine ja uuesti avamine),
kas viga on tarkvaraline või peaksin garantiisse pöörduma? (olen proovinud tehase tarkvara taastada mis ei ole viga eemaldanud).
Kas Galaxy Tab seadmele on plaanis uuemat Android tarkvara 3.0 tulevikus välja lasta?
Ette tänades!
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
07.03.2011 16:33:01
|
|
|
| Gizmoz kirjutas: |
Küsimus Samsung omnia pro , juba 2 samasugust mobiili sama probleemiga , helistades neile siis see samsungist kes vastu võtab selle hääl krobiseb ja häält ei ole kuulda . Kas softiga kuidagi noisi annab reguleerida või see microfon mõlemil nahkas . Kui mikrofonil probleeme , kus teil tallinnas service muidu ka on ?
Alar |
Tundub mikrofoni probleem olevat, hooldus asub Gonsiori 33, Tallinn
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
07.03.2011 16:33:18
|
|
|
| oncleuno kirjutas: |
Tere, oleksid mõned küsimused Samsung Galaxy Tab-i kohta:
Seade ei lae USB pesa kaudu arvutist vaid ainult vooluvõrgust, kas ei peagi laadima? (mäletan et alguses nagu laadis)
Päevas esineb korduvalt selline mure, et ekraan ei reageeri ühegi vajutuse peale (aitab ekraani lukustamine ja uuesti avamine),
kas viga on tarkvaraline või peaksin garantiisse pöörduma? (olen proovinud tehase tarkvara taastada mis ei ole viga eemaldanud).
Kas Galaxy Tab seadmele on plaanis uuemat Android tarkvara 3.0 tulevikus välja lasta?
Ette tänades! |
Ikka peaks laadima. Kui ka ekraan hangub siis soovitan hoolduses lasta üle vaadata. 3.0 tuleb kindlasti uue 10,1”TABiga. Pärast seda ka uuendus praegusele 7”-le TABile.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
pringi
HV veteran

liitunud: 08.06.2006
|
07.03.2011 23:40:06
|
|
|
Küsimus siis selline. Tahaks osta Samsungi mudelit NF210.
Arvutikeskuses oli hind 30€ odavam, kui Flexis. Kuskilt kuulsin, et on võimalik, et tegu pole identsete masinatega, s.t. Arvutikeskus on lasknud sisse panna sarnaste väliste parameetriga odavamad jupid, mis võivad hiljem riistvaralisi vigu põhjustama.
Kas mu spekulatsioonid on asjatud? Kas mõlemad firmad tarnivad oma tooteid teilt ning saavad identse toote? Nemad ise pärast juppe vahetada ei tohi?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
08.03.2011 11:20:22
|
|
|
| pringi kirjutas: |
Küsimus siis selline. Tahaks osta Samsungi mudelit NF210.
Arvutikeskuses oli hind 30€ odavam, kui Flexis. Kuskilt kuulsin, et on võimalik, et tegu pole identsete masinatega, s.t. Arvutikeskus on lasknud sisse panna sarnaste väliste parameetriga odavamad jupid, mis võivad hiljem riistvaralisi vigu põhjustama.
Kas mu spekulatsioonid on asjatud? Kas mõlemad firmad tarnivad oma tooteid teilt ning saavad identse toote? Nemad ise pärast juppe vahetada ei tohi? |
Samsungi poolt toodetud NF210 on kõik samadest Samsungi komponentidest ja Samsungi tehastes.
Mõlemad edasimüüjad saavad Samsungi tooteid osta Samsungi maaletoojatelt, kes ostavad oma tooted Samsungilt.
Sülearvuti garantii ei kehti kui edasimüüja vahetab komponente. Vaadates www.arvutikeskus.ee olevat NF210 spetsifikatsiooni siis tundub, et edasimüüja poolt ei ole spetsifikatsioonis muudatusi tehtud.
Iga edasimüüja valib ise hinnastamise poliitika.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm66
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
08.03.2011 13:22:43
|
|
|
| flex ongi suht kallis edasimüüja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
15.03.2011 11:27:22
|
|
|
millal Bootcamp'i võitjad avalikustatakse? nädal hakkab juba loosimisest mööduma
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
15.03.2011 13:37:28
|
|
|
| SamsungEE kirjutas: |
| Olaf kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| timok kirjutas: |
Tere!
Kas Samsung Galaxy 5 e. i5500 saab endale ka Androidi uuenduse 2.1-lt 2.2-le?
Tänud ette ! |
... täpselt sama küsimus I5800 kohta, väidetavalt peaks see telefon saama millalgi 2.2 uuenduse, kuid kas selle kohta on ka mingit konkreetsemat infot ? |
Hei!
Uuriks, et kas Galaxy 3, i5800 kohta on miskit kuulda juba? On ta ikka tulemas ja ehk on miskit infot anda? |
Uuendus peaks jõudma märtsis, kuid kindlat kuupäeva ei julge lubada. |
Hei!
Erinevad allikad räägivad internetis, et märtsiks siiski uuendus välja ei jõua. Kuidas kommenteerid - kas jutt vastab tõele?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
15.03.2011 21:48:09
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
millal Bootcamp'i võitjad avalikustatakse? nädal hakkab juba loosimisest mööduma  |
Minuarust täielikult BS värk selle Bootcamp-iga on algusest saatik. Lubatakse loosimise tulemused avalikustada FB, lubatakse mingit salaauhinda, pole ühte ega teis. Vaheloosimises lubati 10 piletit Kylie Minogue, Bootcamp leheküljel on ainult viis, ülejäänud jagati sugulastele ?
Peale esimest etappi sai mulle selgeks, et asi täielikult Fake.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
15.03.2011 22:55:24
|
|
|
| tsitaat: |
Vaheloosimises lubati 10 piletit Kylie Minogue, Bootcamp leheküljel on ainult viis, ülejäänud jagati sugulastele ?
|
seal vist oli nii, et 2tk per nägu e 10 piletit.
aga üldiselt jah asi lonkab üsna vihaselt...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
16.03.2011 17:42:03
|
|
|
Jäädi mõned päevad loosimiste tulemustega hiljaks. Ärge nüüd erutusest lakke hüpake. Pole nagu nii elu-oluline asi
| tsitaat: |
Tere!
Samsung Bootcamp mängu teine ring on lõppenud! Täname Sind osalemise eest.
Kõik saadetud vastused on kokku kogutud ning nüüd oleme valmis välja kuulutama need, kes võitsid Samsung Bootcampi peaauhinna – Samsung Wave 723 La Fleur nutitelefoni! Võitjate nimed leiad meie koduleheküljelt – vaata järele!
Kohtume uuesti juba varsti, kui algab Samsung Bootcamp mängu järgmine ring! |
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.03.2011 17:56:47
|
|
|
Betamax, näita mulle ka seda võitjate nimekirja
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.03.2011 18:16:35
|
|
|
krt ma otsisin seda võitjate linki sealt loosimiskuupäevade alt
aga sellegipoolest, "salaauhinna" võitjatest pole ikka haisugi
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
17.03.2011 10:25:47
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
krt ma otsisin seda võitjate linki sealt loosimiskuupäevade alt
aga sellegipoolest, "salaauhinna" võitjatest pole ikka haisugi  |
Vabandame kui loosimine paar päeva hiljaks jäi, kuid kuna loosimised toimusid kogu Baltikumis, siis võttis e-maili teavituse tehniline pool kauem aega.
Ja mis salaauhinda sa mõtled?
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
17.03.2011 10:31:04
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
| SamsungEE kirjutas: |
| Olaf kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| timok kirjutas: |
Tere!
Kas Samsung Galaxy 5 e. i5500 saab endale ka Androidi uuenduse 2.1-lt 2.2-le?
Tänud ette ! |
... täpselt sama küsimus I5800 kohta, väidetavalt peaks see telefon saama millalgi 2.2 uuenduse, kuid kas selle kohta on ka mingit konkreetsemat infot ? |
Hei!
Uuriks, et kas Galaxy 3, i5800 kohta on miskit kuulda juba? On ta ikka tulemas ja ehk on miskit infot anda? |
Uuendus peaks jõudma märtsis, kuid kindlat kuupäeva ei julge lubada. |
Hei!
Erinevad allikad räägivad internetis, et märtsiks siiski uuendus välja ei jõua. Kuidas kommenteerid - kas jutt vastab tõele? |
Ei oska neid "erinevaid allikaid" kommenteerida. Meie praeguse info järgi peaks veel see kuu jõudma. Kui saame uut infot, siis teavitame.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oracle
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003
|
17.03.2011 12:51:29
|
|
|
Küsiks vahele ühe küsimuse konkreetse toote kohta. Nimelt, kuidas saab mobiiltelefoni GT-C3300 (EMT Lotte mobiil) muusika albumitele pilte panna.
Millisel kujul need peavad olema (Failid on albumite kaupa, ühes kaustas mp3 failid, pluss jpg fail). Mõnele albumile on pilt automaatselt tulnud, teistele mitte. Olen proovinud muuta faili nime, resolutsiooni, jm. Lahendust siiani pole. Kui eraldi pilte sirvida, siis suudab telefon neid näidata.
Ette tänades.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.03.2011 13:30:55
|
|
|
need pildid tuleb mingi tag editor'iga (näiteks Tag&Rename) mp3'e külge panna, siis näitab.
see pole muide telefonispetsiifiline (ei konkreetse mudeli ega telefonide üldse), ka arvutis näitavad pleierid just seda külge poogitud pilti.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
17.03.2011 15:14:21
|
|
|
Küsimus SamsungEE, -le. Sai ostetud endale UE40C8000 TV. Poes väideti, et on kaasas tasuta 3D prillid, kuid karbi avamisel kodus selgus, et neid siiski ei olnud (tõsi, TV sai ostetud teisest poest). Minu küsimus ongi, kas vastaval TV-l ei peakski siis prille kaasas olema või kogemata olid just selles karbis puudu? Samuti oli vahepeal UK-s tasuta prillide jagamine, kes vastava TV ostsid. Kas Eestis ei tehta sellist kampaaniat?
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
17.03.2011 15:16:19
|
|
|
| kui poes lubati siis mine nõua!
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
17.03.2011 15:21:57
|
|
|
| excalibur kirjutas: |
| kui poes lubati siis mine nõua! |
Võibolla kirjutasin natukene halvasti arusaadavalt aga siis veelkord: Küsisin seda euronicsist, kust väideti et on kaasas. TV ostsin aga hoopis teisest poest hinnavahe tõttu. Minu arusaama järgi aga ei tohiks täpselt samasugustel TV-del vahet ju olla
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
17.03.2011 15:52:26
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Voyage, võib-olla Euronics pakkumises olid prillid lihtsalt sees.
Prille müüakse muidu telerist eraldi  |
Sai nüüd ka tuttavalt uuritud kellel seesama TV. Temal olid prillid komplektis kaasas kohe.
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
17.03.2011 15:59:37
|
|
|
Koht ei olnud sama. Aga prillid olevat olnud kohe Samsungi kilepakendis, koos juhtmete, puldi ja muude vidinatega. Ma ei usu, et see poe enda kampaania oli
Ise ostsin siit: http://www.ravolink.ee/vi-idoc_edit+i10027337
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viewsonics
HV vaatleja
liitunud: 21.02.2011
|
18.03.2011 00:49:24
SGH-M310 |
|
|
Seisab siis üks vana Samsung SGH-M310. Väliselt ja sisemiselt kõik korras, aga vajab softi reinstalli, kuna sisse lülitudes jääb restartima.
Kas oleks seda võimalik USB kaudu ka kodus teha?
Kui jah, siis mis programme ja flash faili selleks vaja läheb. Ehk saab ka mõne lingi.
Tänud ette,
viewsonics
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
18.03.2011 12:06:59
|
|
|
| Voyage kirjutas: |
Küsimus SamsungEE, -le. Sai ostetud endale UE40C8000 TV. Poes väideti, et on kaasas tasuta 3D prillid, kuid karbi avamisel kodus selgus, et neid siiski ei olnud (tõsi, TV sai ostetud teisest poest). Minu küsimus ongi, kas vastaval TV-l ei peakski siis prille kaasas olema või kogemata olid just selles karbis puudu? Samuti oli vahepeal UK-s tasuta prillide jagamine, kes vastava TV ostsid. Kas Eestis ei tehta sellist kampaaniat?  |
Antud teleriga 3D prille kohe karbis kaasas ei ole.
Prillid on võimalik eraldi juurde soetada.
Hetkel tasuta prillide kampaaniat suuremates jaekettides ei ole, kui nad ise just eraldi kampaaniat ei tee.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
18.03.2011 12:08:25
|
|
|
| Oracle kirjutas: |
Küsiks vahele ühe küsimuse konkreetse toote kohta. Nimelt, kuidas saab mobiiltelefoni GT-C3300 (EMT Lotte mobiil) muusika albumitele pilte panna.
Millisel kujul need peavad olema (Failid on albumite kaupa, ühes kaustas mp3 failid, pluss jpg fail). Mõnele albumile on pilt automaatselt tulnud, teistele mitte. Olen proovinud muuta faili nime, resolutsiooni, jm. Lahendust siiani pole. Kui eraldi pilte sirvida, siis suudab telefon neid näidata.
Ette tänades. |
Soovitav on PC programmi Kiesi kaudu teha.
S3300 igasse muusika albumisse lisa üks pildi fail. Minu arust peaks faili formaat olema bmp. Igatahes jpg formaadis ta kausta pildiks ei tekita.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
18.03.2011 12:12:21
Re: SGH-M310 |
|
|
| viewsonics kirjutas: |
Seisab siis üks vana Samsung SGH-M310. Väliselt ja sisemiselt kõik korras, aga vajab softi reinstalli, kuna sisse lülitudes jääb restartima.
Kas oleks seda võimalik USB kaudu ka kodus teha?
Kui jah, siis mis programme ja flash faili selleks vaja läheb. Ehk saab ka mõne lingi.
Tänud ette,
viewsonics |
Kahjuks saame soovitada ainult Hoolduskeskusesse pöördumist
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vana Peer
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2002
|
18.03.2011 12:32:29
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
 |
Küsimus jäi vahele.
_________________ Tööd ei iial karda ma, jään ta juurde magama |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samsung Eesti
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2010
|
18.03.2011 12:34:46
|
|
|
| Vana Peer kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
 |
Küsimus jäi vahele. |
Ei oska sellele praegu vastata. Bootcamp käib läbi meie Läti kontori ja ootame nüüd täpsustusi.
_________________ Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
18.03.2011 16:14:38
|
|
|
| SamsungEE kirjutas: |
| Vana Peer kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
 |
Küsimus jäi vahele. |
Ei oska sellele praegu vastata. Bootcamp käib läbi meie Läti kontori ja ootame nüüd täpsustusi. |
Kusjuures salaauhinna kohta on päritud veel eelmine aasta. Millegipärast on seda teie poolt ignoreeritud.
Lähtudes teie vastusest, minu järeldused peavad vist paika, nimelt olid mul kahtlused, et kuskil Lätis või Leedus see salaauhinaa värk toimib meil aga mitte.
Lisaks võin ennustada, et varsti see salaauhinna märgike on sealt kadunud teie poolse viitega Samsung Bootcamp osalemise tingimustele punkt 10.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
18.03.2011 23:30:56
|
|
|
Kes teostab ametlikult samsungi sülearvutitele garantiiremonti? Võimalusel lisage palun mõni kontakt(telefoni nr'ga). Tänud juba ette!
_________________ www.elektron.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.03.2011 01:26:49
|
|
|
http://www.infocare.ee/ peaks ka tegelema samsungi sylearvutitega
Kodukino tegid nad garantii korras mul igatahes korda, vaja vaid orig. tšekki (poolast ostsin, probleeme polnud sellega).
Dpd-ga sinna, nädala pärast saadeti tagasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.03.2011 01:48:27
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
http://www.infocare.ee/ peaks ka tegelema samsungi sylearvutitega
Kodukino tegid nad garantii korras mul igatahes korda, vaja vaid tšekki (poolast ostsin, probleeme polnud sellega)  |
mul fotokas käis seal. kaamera sisse ei lülitunud, obje tegi 1mm edasi-tagasi nõksu ja isegi katikut sulgeda ei suutnud, Elioni klienditeenindaja veendus ka selles, samuti ka üks Elioni middle-management tegelane. ning Infocare'i seletus tehtud töödele:
suht "piik aeg miite märgada vika" kohaliku esinduse juhatajal võttis ka juhtme ikka üsna kokku isiklikult olen igatahes edaspidi väga skeptiline selle firma suhtes. ma küll pääsesin lisatasuta (kuigi väidetavalt ei kuuluvat garantii alla), aga niiviisi ei tea kunagi mis ekspertiisitasusid jne hakatakse küsima.
P.S fotokas oli liiva ainult kaugelt näinud, et kui ma ise või vöökott just liiva ei "kasvata", siis totaalne häma nende poolt...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
19.03.2011 09:00:25
|
|
|
eriti veenev keeldumine. objektiivil liivatera.
Mul sõbral käis samsung mobla nii garantiiremondis, et tuli ka resoluutne vatsus, et telefoniga on ma ei tea mida tehtud ja garantii ei ehti enam.
Siis viis nö mitteametlikku kohta seal öeldi, et tefoni pole kordagi lahtigi võetud Parandati ära täpselt 2 päevaga hind 250kr.
Endal samsungiga selline kogemus, et ostsin külmiku 24k eeku jäämasina jne. kass näris veevooliku läbi otsisin pool aastat vastavat voolikut. Helistasin samsungisse nemad laiutasid käsi, sealt kust ostsin ei osatud ka midagi ette võtta. Lõpuks leidsin ise vastava pka otsimise peale. Ühesõnaga ei viitsi vastutada oma kola eest pärast müüki!
Ise olen vaikselt philipsi peale üle kolinud.
Meeldib disain ja vastupidavus ok. Garantiid pole ükski asi veel nõudnud
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.03.2011 11:29:07
|
|
|
Spoiler 
| arm2004 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
http://www.infocare.ee/ peaks ka tegelema samsungi sylearvutitega
Kodukino tegid nad garantii korras mul igatahes korda, vaja vaid tšekki (poolast ostsin, probleeme polnud sellega)  |
mul fotokas käis seal. kaamera sisse ei lülitunud, obje tegi 1mm edasi-tagasi nõksu ja isegi katikut sulgeda ei suutnud, Elioni klienditeenindaja veendus ka selles, samuti ka üks Elioni middle-management tegelane. ning Infocare'i seletus tehtud töödele:
suht "piik aeg miite märgada vika" kohaliku esinduse juhatajal võttis ka juhtme ikka üsna kokku isiklikult olen igatahes edaspidi väga skeptiline selle firma suhtes. ma küll pääsesin lisatasuta (kuigi väidetavalt ei kuuluvat garantii alla), aga niiviisi ei tea kunagi mis ekspertiisitasusid jne hakatakse küsima.
P.S fotokas oli liiva ainult kaugelt näinud, et kui ma ise või vöökott just liiva ei "kasvata", siis totaalne häma nende poolt... |
Mul ikka tehti reaalne töö ära, vahetati kodukino dvdrom ära
Ennem ei lugenud 10 plaadist yheksat, kerida ei lubanud. Plaat mida ei lugenud, peale hoolikat paitamist otsustas yhe filmi ära näidata, siis enam jälle ei töötanud
Aga nüüd kõik ok, nii et läks seal siis suht hästi see kord [/b]
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.03.2011 11:40:19
|
|
|
ei mul Samsungile pole miskit erilist ette heita (kui ehk, siis lätlaste hallatud Bootcamp on eriti põdur igas etapis ning pre-Bada ja -Android telefonide tugi imes vilinal), Infocare on just see asutus mille pihta tatti pritsiks eks seda teab Samsung ja teavad ka edasimüüjad, et nende hooldajatega on üks rist ja viletsus.
edit: "sisesta" nupp unus litsumata
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|