|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine? |
| 1-10 tundi |
|
4% |
[ 21 ] |
| 10-25 tundi |
|
3% |
[ 18 ] |
| 25-100 tundi |
|
9% |
[ 43 ] |
| 100-200 tundi |
|
10% |
[ 48 ] |
| 200-500 tundi |
|
8% |
[ 39 ] |
| 500-1000 tundi |
|
12% |
[ 55 ] |
| Rohkem kui 1000 tundi |
|
50% |
[ 228 ] |
|
| hääli kokku : 452 |
|
| autor |
|
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
07.03.2011 22:53:28
|
|
|
| ClientRegistry.blob võiks ka peale ümbertõstmist maha tappa Steami kaustast. Tõmbab mõned uuendused aga vähemalt ei tõmba mänge uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
08.03.2011 00:02:54
|
|
|
| SinineSiil kirjutas: |
| Tõsta Steami kaust lihtsalt teisele kettale. Kahel kettal korraga minu teada ei saa Steam olla. |
Control Panel-Administrative Tools-Computer Management-Disk Management
lähed hiirega teise ketta peale, parem klikk.. menüüs pakub võimalust mountida ketast kataloogi..
tõstad Steami vastava kataloogi kuskile tagavarakoopiaks ümber (nii et Steamis vastav kataloog jääks tühjaks) ja moundid selle siis teise ketta külge.segane seletus (tööarvuti ja pole konkreetseid katalooge võimalik anda) aga põhimõttele ehk saate pihta
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
09.03.2011 16:17:01
|
|
|
| Kas keegi saaks minu kontoga mulle tellida Cs 1.6 ? Kannaksin raha pangaülekandega . Või on äkki kellelgi ära anda ? Või midagi muud välja pakkuda ?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
09.03.2011 16:31:02
|
|
|
| Tical, ära kellelegi oma konto parooli anna. Steamis saab ka kinkida (keegi teine ostab mängu oma kontoga ja kingib Sinu kontole selle).
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
09.03.2011 21:44:58
|
|
|
| Ramones, aga äkki saaksid kinkida? maksaksin sulle raha ära .
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
09.03.2011 21:58:06
|
|
|
| Tical, vaata PS!
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.03.2011 14:54:13
|
|
|
Kel huvi siis Mafia 2 hetkel -75% (10€)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
10.03.2011 18:06:28
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Kel huvi siis Mafia 2 hetkel -75% (10€) |
Ja ameerikas on digital deluxe versioon 10$
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
13.03.2011 20:18:07
|
|
|
Kas keegi teab sellest midagi, mina kuulen sellisest asjast esimest korda. Tundub feik...
http://steamcommunity3freegame.tk/ (ärge registreerige sinna lehele)
NB! ärge igaksjuhuks pange oma paroole ja asju sinna enne kui rohkem infot on.
EDIT: Nii palju kui ma google translatoriga tõlkisin, siis see leht on feik ja varastab teie accoundi.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.03.2011 20:20:05
|
|
|
loogish et scam. Absoluutselt kõik lingid viitavad lehelt välja, keelevalik ei tööta ning "Hosted by T35 Free Web Hosting" peaks justkui piisav info olema asjast ise aru saamiseks
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
13.03.2011 20:28:00
|
|
|
Kui keegi on tõesti nii loll, et oma parooli sinna paneb, siis paras.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
13.03.2011 20:39:10
|
|
|
Paarilt HV sõbralt tuli mulle ka neid täna.
Ja keegi ei küsi teilt paroole. Kui küsitakse siis on see scam.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
13.03.2011 20:41:59
|
|
|
Tundub täna suht popp asi olevat..
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
13.03.2011 20:48:45
|
|
|
| Sain ka sellise täna. Kohe muidugi avasin lingi ja sisestasin oma kasutaja ning parooli, kuid mänge ei tulnud. Mis edasi?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
13.03.2011 20:53:56
|
|
|
| Ollaz, muuda oma konto parool ja salaküsimus võimalikult kiiresti ära enne, kui seda Sinu eest tehakse.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
13.03.2011 20:56:12
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| Ollaz, muuda oma konto parool ja salaküsimus võimalikult kiiresti ära enne, kui seda Sinu eest tehakse. |
Ta ei sisestanud oma praooli, ajab paska 100% kindel selles
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
13.03.2011 21:19:14
|
|
|
Dude ., kurat teab, igas't lollusi tehakse
Peaks mingi scripti kirjutama, mis sinna lehele ilge hunniku fake kontosid ja paroole saadaks. Las siis pärast üritavad sellest jamast läbi hammustada
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
13.03.2011 21:22:26
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
Kas keegi teab sellest midagi, mina kuulen sellisest asjast esimest korda. Tundub feik...
http://steamcommunity3freegame.tk/ (ärge registreerige sinna lehele)
NB! ärge igaksjuhuks pange oma paroole ja asju sinna enne kui rohkem infot on.
EDIT: Nii palju kui ma google translatoriga tõlkisin, siis see leht on feik ja varastab teie accoundi. |
Huvitav, sina saadsid mulle steamis selle lingi
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
13.03.2011 21:25:24
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
Kas keegi teab sellest midagi, mina kuulen sellisest asjast esimest korda. Tundub feik...
http://steamcommunity3freegame.tk/ (ärge registreerige sinna lehele)
NB! ärge igaksjuhuks pange oma paroole ja asju sinna enne kui rohkem infot on.
EDIT: Nii palju kui ma google translatoriga tõlkisin, siis see leht on feik ja varastab teie accoundi. |
Huvitav, sina saadsid mulle steamis selle lingi  |
Jep, väike vend juba teavitas mind, et ta oli sinna passwordid pannnud. Sain õnneks asjad ära vahetada, eks paari päeva jooksul saan teada, kas account lastakse rotti või mitte. Vend väitis, et ta oli saanud ka sellelt mingilt HV vennalt, et sellepärast uskuski
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
13.03.2011 21:40:08
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
Kas keegi teab sellest midagi, mina kuulen sellisest asjast esimest korda. Tundub feik...
http://steamcommunity3freegame.tk/ (ärge registreerige sinna lehele)
NB! ärge igaksjuhuks pange oma paroole ja asju sinna enne kui rohkem infot on.
EDIT: Nii palju kui ma google translatoriga tõlkisin, siis see leht on feik ja varastab teie accoundi. |
Huvitav, sina saadsid mulle steamis selle lingi  |
Jep, väike vend juba teavitas mind, et ta oli sinna passwordid pannnud. Sain õnneks asjad ära vahetada, eks paari päeva jooksul saan teada, kas account lastakse rotti või mitte. Vend väitis, et ta oli saanud ka sellelt mingilt HV vennalt, et sellepärast uskuski  |
SteamGuard
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
13.03.2011 21:41:59
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
Kas keegi teab sellest midagi, mina kuulen sellisest asjast esimest korda. Tundub feik...
http://steamcommunity3freegame.tk/ (ärge registreerige sinna lehele)
NB! ärge igaksjuhuks pange oma paroole ja asju sinna enne kui rohkem infot on.
EDIT: Nii palju kui ma google translatoriga tõlkisin, siis see leht on feik ja varastab teie accoundi. |
Huvitav, sina saadsid mulle steamis selle lingi  |
Jep, väike vend juba teavitas mind, et ta oli sinna passwordid pannnud. Sain õnneks asjad ära vahetada, eks paari päeva jooksul saan teada, kas account lastakse rotti või mitte. Vend väitis, et ta oli saanud ka sellelt mingilt HV vennalt, et sellepärast uskuski  |
SteamGuard  |
Täna läksing peale seda scam katset Steam Beta peale üle. Igaks juhuks.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
14.03.2011 01:42:36
|
|
|
| Irooniline on muidugi see, et see community leht ei näe enam ammu välja selline, nagu ta antud lingil on.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.03.2011 19:22:13
|
|
|
Vaatasin viimase lehe üle aga otseselt seda ei näinud.Igatahes asi selles, et tuli meil kus keegi on mulle justkui giftina andnud BFBC2 .Tundub vääga kahtlane.Meiliaadress justkui tundub autentne aga mõistagi kuhugi klikkama ei hakanud.Vaikimisi oli asi igatahes minu rämpsposti kaustas.
Igatahes pilt selline:
Spoiler 
Keegi oskab midagi kommenteerida?
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.03.2011 19:24:11
|
|
|
Link, kuhu sa klikkima peaksid on autentne ikka?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
15.03.2011 19:24:34
|
|
|
saada link mulle PS ma proovin kas töötab
Aga proovi link avada, kui parooli küsib on fake
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.03.2011 19:40:24
|
|
|
Jeebus küll, näed säärast linki ja ikka ei raali lahti et võiks scam olla? Muidugi selle peale sa ka raudselt ei tulnud, et maili source'ist õiget saatjat vaadata
Pealegi minu teada pole vaja sul giftide vastu võtmiseks kusagile url'ile minna ning need kanditakse otse su kontole. Parandage, kui eksin.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.03.2011 19:51:05
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Jeebus küll, näed säärast linki ja ikka ei raali lahti et võiks scam olla? Muidugi selle peale sa ka raudselt ei tulnud, et maili source'ist õiget saatjat vaadata
Pealegi minu teada pole vaja sul giftide vastu võtmiseks kusagile url'ile minna ning need kanditakse otse su kontole. Parandage, kui eksin. |
Emailile tulnud link oli mul Steami giftil: http://storefront.steampowered.com/redirect/?ackgiftpass=F08A70256*javeelnumbreid
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
15.03.2011 19:58:28
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Jeebus küll, näed säärast linki ja ikka ei raali lahti et võiks scam olla? Muidugi selle peale sa ka raudselt ei tulnud, et maili source'ist õiget saatjat vaadata
Pealegi minu teada pole vaja sul giftide vastu võtmiseks kusagile url'ile minna ning need kanditakse otse su kontole. Parandage, kui eksin. |
Saadetakse alati kiri kui gifti saad, kui giftid siis saad ka valida kas giftid Emaili peale või kontole.
uurisin järgi, mulle giftiti selliselt aadressilt :
| tsitaat: |
| saatja Steam Store <support@steampowered.com> |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
15.03.2011 21:19:51
|
|
|
Nonii, minu account pandi kinni... tuleb hakata seda pikka steam support rada käima
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
15.03.2011 21:21:53
|
|
|
| t2ring kirjutas: |
Nonii, minu account pandi kinni... tuleb hakata seda pikka steam support rada käima  |
pole mõtet tagasi ikka ei saa. Mul ka kinni
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
15.03.2011 21:32:36
|
|
|
Mul ka Giftid tulnud support@... , aga kui olen passi unustanud siis tuleb noreply@...-lt kiri!
viimati muutis KrisVr 15.03.2011 21:33:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.03.2011 21:33:17
|
|
|
Pildist pole mingit kasu kui saatja aadressi võltsimine on lihtne kõigile kes viitsivad kaks minutit googeldada.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
15.03.2011 21:34:41
|
|
|
| RK2.0 kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
Nonii, minu account pandi kinni... tuleb hakata seda pikka steam support rada käima  |
pole mõtet tagasi ikka ei saa. Mul ka kinni |
Miks sa nii arvad? Ma ikka loodan, et ma suudan kuidagi ära tõestada oma mängu ostu tsekkide ja mingite mängu cd-keydega või krediitkaardivärgiga.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
15.03.2011 21:43:11
|
|
|
t2ring, kui oled oma kontole krediitkaardiga mänge ostnud või omad karbiversioone saad kindlalt oma konto tagasi.
Kas RK2.0 mitte kellegi teise käest kontot ei ostnud, mille siis tõenäoliselt vana omanik ise kinni lasi panna vms?
Probleem on ainult selles, kui keegi on jõudnud juba cheatid käima lasta, siis võid mingil hetkel VAC banni saada ja sellel osas Steami support Sind enam ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.03.2011 21:44:08
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Jeebus küll, näed säärast linki ja ikka ei raali lahti et võiks scam olla? Muidugi selle peale sa ka raudselt ei tulnud, et maili source'ist õiget saatjat vaadata  |
Jeebus küll mul on Steamis konto aga ma pole enam kui aasta aega asja isegi installinud.Käimatõmbamisest rääkimata .Kus krt mina pean teadma mis on õige ja mis mitte?.Sellepärast ma siia teemasse postitasingi, et püsikasutajate käest nõu pärida .Ja kust ma mail source vaadata saan gmailis?.Gmaili enda tööriistad ei tuvastanud midagi kahtlast.Kiri on tulnud sellelt aadressilt mis päises.
Googeldasin ka seda meiliaadressi.Igatahes vasted olid küll sellised, et tegu on fake-ga.Aga seda mul vaja oligi.Nüüd kinnitus olemas ja võib rämpsposti tagasi tõsta .Tänud vastajatele
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
15.03.2011 21:48:38
|
|
|
tomorrow, seda võiks ju ikka vaadata kuhu väidetav link tegelikult suunab. Iga vähegi korralikum firma ei paku oma teenust suvaliselt registreerimata domeenilt (aadressireal suvaIP mitte domeeninimi) ja kindlasti ei hoia nad oma skripte kellegi rosemono kodukataloogis
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.03.2011 21:50:01
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
Jeebus küll, näed säärast linki ja ikka ei raali lahti et võiks scam olla? Muidugi selle peale sa ka raudselt ei tulnud, et maili source'ist õiget saatjat vaadata  |
Jeebus küll mul on Steamis konto aga ma pole enam kui aasta aega asja isegi installinud.Käimatõmbamisest rääkimata .Kus krt mina pean teadma mis on õige ja mis mitte?.Sellepärast ma siia teemasse postitasingi, et püsikasutajate käest nõu pärida .Ja kust ma mail source vaadata saan gmailis?.Gmaili enda tööriistad ei tuvastanud midagi kahtlast.Kiri on tulnud sellelt aadressilt mis päises. |
Vahet pole kas oled kas tegu on steami või suvalise muu asjaga, nähes täielikku suvalise serveri kasutaja kodukataloogist jooksutatavad läbu võiks nagu hakata mõtlema et asi ikka pole päris õige.
Gmailis maili algteksti vaatamine:
tulemus:
Delivered-To: kalle.last@gmail.com
Received: by 10.151.154.2 with SMTP id g2cs95602ybo;
Tue, 15 Mar 2011 09:50:12 -0700 (PDT)
Received: by 10.231.61.65 with SMTP id s1mr10684576ibh.120.1300207809789;
Tue, 15 Mar 2011 09:50:09 -0700 (PDT)
Return-Path: <admin@zizzero.com>
Received: from prod.shadowpriest.com ([119.252.92.242])
by mx.google.com with ESMTP id f13si22709298ibb.61.2011.03.15.09.50.07;
Tue, 15 Mar 2011 09:50:08 -0700 (PDT)
Received-SPF: neutral (google.com: 119.252.92.242 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of admin@zizzero.com) client-ip=119.252.92.242;
Authentication-Results: mx.google.com; spf=neutral (google.com: 119.252.92.242 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of admin@zizzero.com) smtp.mail=admin@zizzero.com
Received: from prod.shadowpriest.com (localhost.localdomain [127.0.0.1])
by prod.shadowpriest.com (Postfix) with ESMTP id 61056258D88
for <kalle.last@gmail.com>; Wed, 16 Mar 2011 00:50:05 +0800 (WST) |
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
15.03.2011 21:52:27
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Ja kust ma mail source vaadata saan gmailis?. |
Kliki reply nupu kõrval paremal sellele nooleksele. Avanenud menüüst vali show original
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
15.03.2011 22:40:31
|
|
|
aga jaga linki ma proovin järgi, äkki saab ikka mängu kätte
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
15.03.2011 23:20:07
|
|
|
| tsitaat: |
Hoiatus. Andmepüügikahtlusega sait!
Meile on edastatud teave, et veebisait aadressil 72.29.73.31 on andmepüügiga tegelev sait. Andmepüügisaidid püüavad kasutajatelt teada saada isiku- või finantsandmeid, teeseldes selleks sageli usaldusväärsete asutuste, näiteks pankade, esindamist. |
Tundub et täna jään mängust ilma
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.03.2011 00:47:22
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| tsitaat: |
Hoiatus. Andmepüügikahtlusega sait!
Meile on edastatud teave, et veebisait aadressil 72.29.73.31 on andmepüügiga tegelev sait. Andmepüügisaidid püüavad kasutajatelt teada saada isiku- või finantsandmeid, teeseldes selleks sageli usaldusväärsete asutuste, näiteks pankade, esindamist. |
Tundub et täna jään mängust ilma |
Jep aravata oli
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
16.03.2011 10:26:56
|
|
|
| RK2.0 kirjutas: |
| t2ring kirjutas: |
Nonii, minu account pandi kinni... tuleb hakata seda pikka steam support rada käima  |
pole mõtet tagasi ikka ei saa. Mul ka kinni |
Haigemaja. Mul lükati ka acc kinni.
Saatsin kirja supporti ära, eks näis mis vastavad
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
16.03.2011 11:03:10
|
|
|
valus
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
16.03.2011 14:45:12
|
|
|
Ma ei saa oma kasutajaga sisse logida.There has been an error logging your steam Account.
???+
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
16.03.2011 14:59:55
|
|
|
| Kutsu kirjutas: |
Ma ei saa oma kasutajaga sisse logida.There has been an error logging your steam Account.
???+ |
Sul ka kasutaja kinni pandud prolly (kliki sinna errori peale või mingi more information, siis ta suunab sind kuskile)
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|