Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 22:53:28 vasta tsitaadiga

ClientRegistry.blob võiks ka peale ümbertõstmist maha tappa Steami kaustast. Tõmbab mõned uuendused aga vähemalt ei tõmba mänge uuesti.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 00:02:54 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Tõsta Steami kaust lihtsalt teisele kettale. Kahel kettal korraga minu teada ei saa Steam olla.

Control Panel-Administrative Tools-Computer Management-Disk Management

lähed hiirega teise ketta peale, parem klikk.. menüüs pakub võimalust mountida ketast kataloogi..
tõstad Steami vastava kataloogi kuskile tagavarakoopiaks ümber (nii et Steamis vastav kataloog jääks tühjaks) ja moundid selle siis teise ketta külge.segane seletus (tööarvuti ja pole konkreetseid katalooge võimalik anda) aga põhimõttele ehk saate pihta
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tical
HV kasutaja
Tical

liitunud: 05.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 16:17:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks minu kontoga mulle tellida Cs 1.6 ? Kannaksin raha pangaülekandega . Või on äkki kellelgi ära anda ? Või midagi muud välja pakkuda ?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 16:31:02 vasta tsitaadiga

Tical, ära kellelegi oma konto parooli anna. Steamis saab ka kinkida (keegi teine ostab mängu oma kontoga ja kingib Sinu kontole selle).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tical
HV kasutaja
Tical

liitunud: 05.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 21:44:58 vasta tsitaadiga

Ramones, aga äkki saaksid kinkida? maksaksin sulle raha ära .
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 21:58:06 vasta tsitaadiga

Tical, vaata PS!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 14:54:13 vasta tsitaadiga

Kel huvi siis Mafia 2 hetkel -75% (10€)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 18:06:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kel huvi siis Mafia 2 hetkel -75% (10€)

Ja ameerikas on digital deluxe versioon 10$ icon_neutral.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 20:18:07 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab sellest midagi, mina kuulen sellisest asjast esimest korda. Tundub feik...

http://steamcommunity3freegame.tk/ (ärge registreerige sinna lehele)

NB! ärge igaksjuhuks pange oma paroole ja asju sinna enne kui rohkem infot on.

EDIT: Nii palju kui ma google translatoriga tõlkisin, siis see leht on feik ja varastab teie accoundi.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.03.2011 20:20:05 vasta tsitaadiga

loogish et scam. Absoluutselt kõik lingid viitavad lehelt välja, keelevalik ei tööta ning "Hosted by T35 Free Web Hosting" peaks justkui piisav info olema asjast ise aru saamiseks
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 20:28:00 vasta tsitaadiga

Kui keegi on tõesti nii loll, et oma parooli sinna paneb, siis paras.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 20:39:10 vasta tsitaadiga

Paarilt HV sõbralt tuli mulle ka neid täna.
Ja keegi ei küsi teilt paroole. Kui küsitakse siis on see scam.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 20:41:59 vasta tsitaadiga

Tundub täna suht popp asi olevat.. icon_confused.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 20:48:45 vasta tsitaadiga

Sain ka sellise täna. Kohe muidugi avasin lingi ja sisestasin oma kasutaja ning parooli, kuid mänge ei tulnud. Mis edasi?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 20:53:56 vasta tsitaadiga

Ollaz, muuda oma konto parool ja salaküsimus võimalikult kiiresti ära enne, kui seda Sinu eest tehakse.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 13.03.2011 20:56:12 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Ollaz, muuda oma konto parool ja salaküsimus võimalikult kiiresti ära enne, kui seda Sinu eest tehakse.

Ta ei sisestanud oma praooli, ajab paska 100% kindel selles icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 21:08:58 vasta tsitaadiga

Ramones, sarcasm detector on kakti? icon_lol.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 21:19:14 vasta tsitaadiga

Dude ., kurat teab, igas't lollusi tehakse icon_rolleyes.gif
Peaks mingi scripti kirjutama, mis sinna lehele ilge hunniku fake kontosid ja paroole saadaks. Las siis pärast üritavad sellest jamast läbi hammustada icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 21:22:26 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Kas keegi teab sellest midagi, mina kuulen sellisest asjast esimest korda. Tundub feik...

http://steamcommunity3freegame.tk/ (ärge registreerige sinna lehele)

NB! ärge igaksjuhuks pange oma paroole ja asju sinna enne kui rohkem infot on.

EDIT: Nii palju kui ma google translatoriga tõlkisin, siis see leht on feik ja varastab teie accoundi.


Huvitav, sina saadsid mulle steamis selle lingi icon_razz.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 21:25:24 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
t2ring kirjutas:
Kas keegi teab sellest midagi, mina kuulen sellisest asjast esimest korda. Tundub feik...

http://steamcommunity3freegame.tk/ (ärge registreerige sinna lehele)

NB! ärge igaksjuhuks pange oma paroole ja asju sinna enne kui rohkem infot on.

EDIT: Nii palju kui ma google translatoriga tõlkisin, siis see leht on feik ja varastab teie accoundi.


Huvitav, sina saadsid mulle steamis selle lingi icon_razz.gif


Jep, väike vend juba teavitas mind, et ta oli sinna passwordid pannnud. Sain õnneks asjad ära vahetada, eks paari päeva jooksul saan teada, kas account lastakse rotti või mitte. Vend väitis, et ta oli saanud ka sellelt mingilt HV vennalt, et sellepärast uskuski icon_smile.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 21:40:08 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
gan3b kirjutas:
t2ring kirjutas:
Kas keegi teab sellest midagi, mina kuulen sellisest asjast esimest korda. Tundub feik...

http://steamcommunity3freegame.tk/ (ärge registreerige sinna lehele)

NB! ärge igaksjuhuks pange oma paroole ja asju sinna enne kui rohkem infot on.

EDIT: Nii palju kui ma google translatoriga tõlkisin, siis see leht on feik ja varastab teie accoundi.


Huvitav, sina saadsid mulle steamis selle lingi icon_razz.gif


Jep, väike vend juba teavitas mind, et ta oli sinna passwordid pannnud. Sain õnneks asjad ära vahetada, eks paari päeva jooksul saan teada, kas account lastakse rotti või mitte. Vend väitis, et ta oli saanud ka sellelt mingilt HV vennalt, et sellepärast uskuski icon_smile.gif

SteamGuard thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 21:41:59 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
t2ring kirjutas:
gan3b kirjutas:
t2ring kirjutas:
Kas keegi teab sellest midagi, mina kuulen sellisest asjast esimest korda. Tundub feik...

http://steamcommunity3freegame.tk/ (ärge registreerige sinna lehele)

NB! ärge igaksjuhuks pange oma paroole ja asju sinna enne kui rohkem infot on.

EDIT: Nii palju kui ma google translatoriga tõlkisin, siis see leht on feik ja varastab teie accoundi.


Huvitav, sina saadsid mulle steamis selle lingi icon_razz.gif


Jep, väike vend juba teavitas mind, et ta oli sinna passwordid pannnud. Sain õnneks asjad ära vahetada, eks paari päeva jooksul saan teada, kas account lastakse rotti või mitte. Vend väitis, et ta oli saanud ka sellelt mingilt HV vennalt, et sellepärast uskuski icon_smile.gif

SteamGuard thumbs_up.gif

Täna läksing peale seda scam katset Steam Beta peale üle. Igaks juhuks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 01:42:36 vasta tsitaadiga

Irooniline on muidugi see, et see community leht ei näe enam ammu välja selline, nagu ta antud lingil on.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 19:22:13 vasta tsitaadiga

Vaatasin viimase lehe üle aga otseselt seda ei näinud.Igatahes asi selles, et tuli meil kus keegi on mulle justkui giftina andnud BFBC2 icon_eek.gif .Tundub vääga kahtlane.Meiliaadress justkui tundub autentne aga mõistagi kuhugi klikkama ei hakanud.Vaikimisi oli asi igatahes minu rämpsposti kaustas.

Igatahes pilt selline:
Spoiler Spoiler Spoiler


Keegi oskab midagi kommenteerida?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 19:24:11 vasta tsitaadiga

Link, kuhu sa klikkima peaksid on autentne ikka?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.03.2011 19:24:34 vasta tsitaadiga

saada link mulle PS ma proovin kas töötab icon_lol.gif

Aga proovi link avada, kui parooli küsib on fake
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 19:33:37 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Link, kuhu sa klikkima peaksid on autentne ikka?

hxxp://72.29.73.31/~rosemono/links/server05/steam/gifs/http/store.steampowered/joru numbreid/gift.html=ID=pikk joru numbreid

Asendasin http-->hxxp ja eemaldasin numbri/tähe joru.Ei oska midagi arvata selle URL kohta.
ertr2 kirjutas:
saada link mulle PS ma proovin kas töötab icon_lol.gif

Nice try icon_lol.gif
ertr2 kirjutas:
Aga proovi link avada, kui parooli küsib on fake

Tahab steamiga avada seda linki.Mul pole steam praegu installitud.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.03.2011 19:40:24 vasta tsitaadiga

Jeebus küll, näed säärast linki ja ikka ei raali lahti et võiks scam olla? Muidugi selle peale sa ka raudselt ei tulnud, et maili source'ist õiget saatjat vaadata icon_rolleyes.gif


Pealegi minu teada pole vaja sul giftide vastu võtmiseks kusagile url'ile minna ning need kanditakse otse su kontole. Parandage, kui eksin.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 19:51:05 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Jeebus küll, näed säärast linki ja ikka ei raali lahti et võiks scam olla? Muidugi selle peale sa ka raudselt ei tulnud, et maili source'ist õiget saatjat vaadata icon_rolleyes.gif


Pealegi minu teada pole vaja sul giftide vastu võtmiseks kusagile url'ile minna ning need kanditakse otse su kontole. Parandage, kui eksin.

Emailile tulnud link oli mul Steami giftil: http://storefront.steampowered.com/redirect/?ackgiftpass=F08A70256*javeelnumbreid
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.03.2011 19:58:28 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Jeebus küll, näed säärast linki ja ikka ei raali lahti et võiks scam olla? Muidugi selle peale sa ka raudselt ei tulnud, et maili source'ist õiget saatjat vaadata icon_rolleyes.gif


Pealegi minu teada pole vaja sul giftide vastu võtmiseks kusagile url'ile minna ning need kanditakse otse su kontole. Parandage, kui eksin.
Saadetakse alati kiri kui gifti saad, kui giftid siis saad ka valida kas giftid Emaili peale või kontole.

uurisin järgi, mulle giftiti selliselt aadressilt :
tsitaat:
saatja Steam Store <support@steampowered.com>
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 21:19:51 vasta tsitaadiga

Nonii, minu account pandi kinni... tuleb hakata seda pikka steam support rada käima icon_confused.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 15.03.2011 21:21:53 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
Nonii, minu account pandi kinni... tuleb hakata seda pikka steam support rada käima icon_confused.gif

pole mõtet tagasi ikka ei saa. Mul ka kinni
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 15.03.2011 21:26:59 vasta tsitaadiga

tomorrow, mul kõik ~10 steam kinki tulnud aadressilt support@steampowered.com, sul noreply@steampowered.com
pilt: http://www.upload.ee/image/1196085/steamgift.PNG

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 21:32:36 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
tomorrow, mul kõik ~10 steam kinki tulnud aadressilt support@steampowered.com, sul noreply@steampowered.com
pilt: http://www.upload.ee/image/1196085/steamgift.PNG


Mul ka Giftid tulnud support@... , aga kui olen passi unustanud siis tuleb noreply@...-lt kiri!


viimati muutis KrisVr 15.03.2011 21:33:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.03.2011 21:33:17 vasta tsitaadiga

Pildist pole mingit kasu kui saatja aadressi võltsimine on lihtne kõigile kes viitsivad kaks minutit googeldada.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 21:34:41 vasta tsitaadiga

RK2.0 kirjutas:
t2ring kirjutas:
Nonii, minu account pandi kinni... tuleb hakata seda pikka steam support rada käima icon_confused.gif

pole mõtet tagasi ikka ei saa. Mul ka kinni


Miks sa nii arvad? Ma ikka loodan, et ma suudan kuidagi ära tõestada oma mängu ostu tsekkide ja mingite mängu cd-keydega või krediitkaardivärgiga.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 21:43:11 vasta tsitaadiga

t2ring, kui oled oma kontole krediitkaardiga mänge ostnud või omad karbiversioone saad kindlalt oma konto tagasi.
Kas RK2.0 mitte kellegi teise käest kontot ei ostnud, mille siis tõenäoliselt vana omanik ise kinni lasi panna vms?

Probleem on ainult selles, kui keegi on jõudnud juba cheatid käima lasta, siis võid mingil hetkel VAC banni saada ja sellel osas Steami support Sind enam ei aita.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 21:44:08 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Jeebus küll, näed säärast linki ja ikka ei raali lahti et võiks scam olla? Muidugi selle peale sa ka raudselt ei tulnud, et maili source'ist õiget saatjat vaadata icon_rolleyes.gif

Jeebus küll mul on Steamis konto aga ma pole enam kui aasta aega asja isegi installinud.Käimatõmbamisest rääkimata icon_rolleyes.gif .Kus krt mina pean teadma mis on õige ja mis mitte?.Sellepärast ma siia teemasse postitasingi, et püsikasutajate käest nõu pärida doh.gif .Ja kust ma mail source vaadata saan gmailis?.Gmaili enda tööriistad ei tuvastanud midagi kahtlast.Kiri on tulnud sellelt aadressilt mis päises.

Googeldasin ka seda meiliaadressi.Igatahes vasted olid küll sellised, et tegu on fake-ga.Aga seda mul vaja oligi.Nüüd kinnitus olemas ja võib rämpsposti tagasi tõsta icon_cool.gif .Tänud vastajatele thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 21:48:38 vasta tsitaadiga

tomorrow, seda võiks ju ikka vaadata kuhu väidetav link tegelikult suunab. Iga vähegi korralikum firma ei paku oma teenust suvaliselt registreerimata domeenilt (aadressireal suvaIP mitte domeeninimi) ja kindlasti ei hoia nad oma skripte kellegi rosemono kodukataloogis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.03.2011 21:50:01 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Jeebus küll, näed säärast linki ja ikka ei raali lahti et võiks scam olla? Muidugi selle peale sa ka raudselt ei tulnud, et maili source'ist õiget saatjat vaadata icon_rolleyes.gif

Jeebus küll mul on Steamis konto aga ma pole enam kui aasta aega asja isegi installinud.Käimatõmbamisest rääkimata icon_rolleyes.gif .Kus krt mina pean teadma mis on õige ja mis mitte?.Sellepärast ma siia teemasse postitasingi, et püsikasutajate käest nõu pärida doh.gif .Ja kust ma mail source vaadata saan gmailis?.Gmaili enda tööriistad ei tuvastanud midagi kahtlast.Kiri on tulnud sellelt aadressilt mis päises.
Vahet pole kas oled kas tegu on steami või suvalise muu asjaga, nähes täielikku suvalise serveri kasutaja kodukataloogist jooksutatavad läbu võiks nagu hakata mõtlema et asi ikka pole päris õige.

Gmailis maili algteksti vaatamine:

tulemus:
Delivered-To: kalle.last@gmail.com
Received: by 10.151.154.2 with SMTP id g2cs95602ybo;
        Tue, 15 Mar 2011 09:50:12 -0700 (PDT)
Received: by 10.231.61.65 with SMTP id s1mr10684576ibh.120.1300207809789;
        Tue, 15 Mar 2011 09:50:09 -0700 (PDT)
Return-Path: <admin@zizzero.com>
Received: from prod.shadowpriest.com ([119.252.92.242])
        by mx.google.com with ESMTP id f13si22709298ibb.61.2011.03.15.09.50.07;
        Tue, 15 Mar 2011 09:50:08 -0700 (PDT)
Received-SPF: neutral (google.com: 119.252.92.242 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of admin@zizzero.com) client-ip=119.252.92.242;
Authentication-Results: mx.google.com; spf=neutral (google.com: 119.252.92.242 is neither permitted nor denied by best guess record for domain of admin@zizzero.com) smtp.mail=admin@zizzero.com
Received: from prod.shadowpriest.com (localhost.localdomain [127.0.0.1])
   by prod.shadowpriest.com (Postfix) with ESMTP id 61056258D88
   for <kalle.last@gmail.com>; Wed, 16 Mar 2011 00:50:05 +0800 (WST)

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 15.03.2011 21:52:27 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ja kust ma mail source vaadata saan gmailis?.


Kliki reply nupu kõrval paremal sellele nooleksele. Avanenud menüüst vali show original

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 21:54:09 vasta tsitaadiga

Ho Ho, Jah sedasama ma kasutasingi aga midagi kahtlast ei näinud.See selleks.Ei vaeva oma pead enam sellega.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.03.2011 22:40:31 vasta tsitaadiga

aga jaga linki ma proovin järgi, äkki saab ikka mängu kätte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 23:12:08 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
aga jaga linki ma proovin järgi, äkki saab ikka mängu kätte icon_biggrin.gif

Saatsin PS-i

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.03.2011 23:20:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hoiatus. Andmepüügikahtlusega sait!
Meile on edastatud teave, et veebisait aadressil 72.29.73.31 on andmepüügiga tegelev sait. Andmepüügisaidid püüavad kasutajatelt teada saada isiku- või finantsandmeid, teeseldes selleks sageli usaldusväärsete asutuste, näiteks pankade, esindamist.
Tundub et täna jään mängust ilma
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 00:47:22 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
tsitaat:
Hoiatus. Andmepüügikahtlusega sait!
Meile on edastatud teave, et veebisait aadressil 72.29.73.31 on andmepüügiga tegelev sait. Andmepüügisaidid püüavad kasutajatelt teada saada isiku- või finantsandmeid, teeseldes selleks sageli usaldusväärsete asutuste, näiteks pankade, esindamist.
Tundub et täna jään mängust ilma

Jep aravata oli icon_smile.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 16.03.2011 10:26:56 vasta tsitaadiga

RK2.0 kirjutas:
t2ring kirjutas:
Nonii, minu account pandi kinni... tuleb hakata seda pikka steam support rada käima icon_confused.gif

pole mõtet tagasi ikka ei saa. Mul ka kinni


Haigemaja. Mul lükati ka acc kinni.

Saatsin kirja supporti ära, eks näis mis vastavad drinking.gif

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.03.2011 11:03:10 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif valus
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 16.03.2011 14:45:12 vasta tsitaadiga

Ma ei saa oma kasutajaga sisse logida.There has been an error logging your steam Account.
???+

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 14:59:55 vasta tsitaadiga

Kutsu kirjutas:
Ma ei saa oma kasutajaga sisse logida.There has been an error logging your steam Account.
???+


Sul ka kasutaja kinni pandud prolly (kliki sinna errori peale või mingi more information, siis ta suunab sind kuskile)
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.