Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dragon Age II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 16:09:42 vasta tsitaadiga

Usun, et see osa müüb väga hästi võrreldes teiste RPG mängudega icon_wink.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 16:20:02 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Usun, et see osa müüb väga hästi võrreldes teiste RPG mängudega icon_wink.gif


Võrreldes millistega? DAO müüs neli miljonit, ME2 müüs alla kolme.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 12.03.2011 17:45:11 vasta tsitaadiga

Eks see masu tegi oma töö ,et viimaste aastate mängud nii sitad olnud on icon_biggrin.gif See DAO 2 on ilmselgelt raha kühveldus eesmärgiga, sest tööd selle mänguga suurt tehtud ei ole... Palju "toorem" kui esimene osa imo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 12.03.2011 18:28:33 vasta tsitaadiga

Nende DA-de probleem on selles, et BW on ennast lubanud lineaarsete RPG-de mugavasse maailma, ei ole väga vaja kõrval tegevusega piinata, kõik questid on suunaga lõpu poole. Ei ole enam seda päris rollika tunnet, erti DA 2s kus rolli valimine nii ahtake on. Tehniliselt ei ole kumbki ju halb mäng, pigem head lausa - aga puudub see päris rollika vabaduse tunne. Viimane offline-mäng kus see tunnet sai oli Balduri seeria, NWN oli ka täitsa rollikas.

Mängin läbi ikka selle teise osa aga ekstaasis ringi kargama ei hakka!

EDIT: ...ja see viimane draakoni võitlus DAOs oli puhtsalt öeldes ikka mage!

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 18:46:33 vasta tsitaadiga

Kas mängus mingi secondary equipment vms koht ka on, et näiteks kiirelt Roguel nuge ja vibu vahetada?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 18:50:46 vasta tsitaadiga

ei icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 19:21:04 vasta tsitaadiga

Nõme ju! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 21:05:55 vasta tsitaadiga

Seda ma juba tean, et enam kaaslaste armorit ei saa vahetada, aga kas neid kuidagi uuendada saab? Või ongi ainult mängu lõpuni üks muutumatu komplekt? Näiteks ME2's oli vähemalt igal tegelasel 2 armori versiooni...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 12.03.2011 21:43:13 vasta tsitaadiga

Pead tegema neid companino queste, siis muudavad ja vist romance-ga kah. Mingeid nippeid näppeid upgrade saab lampi mapidest ning osad poed müüvad mõningaid upgradesi, et soovitan neid kah vaatada. Ma liiga hilja panins eda tähele. Ma Andersil sain teise outfiti ja Merrilil.

Sai siis läbi tehtud 33 tundi save kohasel. Sinna võib julgelt mingi 4-7 tundi juurde lisada, kuna sai savesi reloaditud suht tihti jne. Dreamteamiks osutus siis Fenrir, Varrick, Merrill ja siis minu rogue. Enamus aeg tuiasin nendega ringi.
Hindeks annaks 7-8/10, juhul kui ma seda DA:O-ga ei võrdle, siis kui võrdlen siis mingi 6-7/10. Pidevalt mängides oli, kurat kahju, et selle ära muutsid, ja see originis parem.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 19:37:36 vasta tsitaadiga

nüüd siis teist korda läbi tehtud.
peab ütlema et magega on kõige kergem mängida kui võta ice ja fire
bosse saab väga edukalt freezida ja head AOE skillid.
ja kui merill tiimis siis tal head skillid paralyz ja hex .
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 14.03.2011 01:28:16 vasta tsitaadiga

Esimene playthrough läbi force/primal magega ja peaks mainima et QQ selle mängu kohta imo ülepingutatud. Story huvitavam, tho skill-treesi oleks võinud veel mitmekülgsemaks teha. Täitsa soliidne linear rpg.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 11:03:22 vasta tsitaadiga

Mingit talent reset addoni on?
Endal väga õnne pole selle leidmisega icon_rolleyes.gif
Aga muidu mäng väga meeldib, see et Hawke rääkida saab on lihtsalt super mitte nagu esimeses kus nagu töllakas vahtis suu kinni ning lineaarsus ei häiri üldse, o jolly fun thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 11:22:41 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Mingit talent reset addoni on?


Black Emporium.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 14.03.2011 13:36:09 vasta tsitaadiga

Njah toolseti pole kah väljas praegu, muidu oleks mingi osavam vend juba respec modi vast teinud nagu DA:O-ga. Eks näeb. Tulevikus plaan uuesti läbi teha kõikide DLC-dega ning modidega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 14:11:18 vasta tsitaadiga

Dragon Age II PC beta patch 1.01
http://social.bioware.com/forum/Dragon-Age-II/Dragon-Age-II-PC-Technical-Self-Help/Dragon-Age-II-PC-beta-patch-101-6482838-1.html
tsitaat:
-Fixed save game issues on single core machines
-Fixed game asking for non-existent drives
-Fixed release control issues where some players were unable to unlock correctly
-Fixed a Steam-specific issue related to VO not playing after switching languages
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 17:05:09 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Araablane kirjutas:
Mingit talent reset addoni on?


Black Emporium.


Issand kui tore, DLC aga suured tänud ikkagi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 18:06:18 vasta tsitaadiga

Sain ka siis lõpuks mängule näpud taha. Kenasti postkasti pandud. icon_smile.gif

Paar tundi mängitud ning täiesti ok tundub siiani. Isegi DX9 peal ja medium sätetega on graafika täiesti kena. Tegelaste riided, näod kõik väga head. Mingite kaugete tekstuuride teravus suurt ei huvita. Eks vaatab kuidas edasi mängides asi tundub. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 19:40:59 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:


Paar tundi mängitud ning täiesti ok tundub siiani.


Lahe on see ,et sa enne mängu kättesaamist rääkisid paar lehte ,kui sitt mäng see on.

Ise ka nüüd paar tundi mänginud ja suht meh. Origins oli goty minu jaoks ,aga da2's midagi erilist ei ole ,aga läbi ma ta mängin. See Merill on ainukene sümpaatne character ,kui Originsis olid kõik üsna lahedad.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 20:53:35 vasta tsitaadiga

Kus ma mainisin, kui kehv see mäng on? Ärge mulle nüüd sõnu ka suhu pange. Ma proovisin endast parimat anda, et mängu pigem kaitsta kõikide nende eest, kes sellele 3/10-st proovisid panna. icon_biggrin.gif
Lahkasin pigem mängu veidi olemasoleva info põhjal.

Muidu mäng jah, hea aga ei mitte midagi erilist, kuid vajab veidi mängimist veel, et lõpphinnang anda. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 21:09:34 vasta tsitaadiga

Paar tundi mängisin ka ja ei viitsi enam. Vähemalt kui DAO läbi tehtud, siis seda on küll valus pettumus mängida.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 21:59:33 vasta tsitaadiga

wit: the opening hours of dragon age ii (rock, paper, shotgun)
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 02:11:09 vasta tsitaadiga

Nii, mäng läbi.
Stoory oli keskmine, mitte midagi erilist kuid mitte väga igav.
Tegelased olid väga huvitavad, eriti dwarf ja Isabella thumbs_up.gif
Kuigi selle mängu taseme loojad on vist kõige laisemad inimesed maailmas. Oh look im raiding the same cave for the 50th time kopp.gif ning kõik tunnelid ja majad olid alati täpselt samad, vaenlased samamoodi. Ooo näe, ämblik tuli otse tühjast taevast alla, jolly fun.
Ning see ei ole normaalne et vaenlased spawnivad täiesti õhust juurde.. do mass AoE, watch big numbers fly... okse.gif.
Ning paljudes kohtades oli sedasi kus ei tohiks ühtegi looma olla kuid ikkagi võitlesid tonnide viisi eliit mobe, like wtf?
Ainus asi miks ma suutsin selle mängu läbi teha ning natukene lõbu tunda oli see et Hawke-l oli hääl, kui ikka mängisid mmm-i siis kuulsid seda.
Väga suur fänn DA:O-le ei ole kuid see on ikka täielikult vana rasva pealt lastud mäng, häbi, häbi, häbi!!
Kehv rpg, ilusate naistega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 15.03.2011 05:59:37 vasta tsitaadiga

Kuidas Bioware'i vend ise lükkab review'd ja teised hääletavad icon_smile.gif

http://patchtimer.org/uploader/files2/calgone-1300150043-1300140568537.png
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 15.03.2011 09:37:42 vasta tsitaadiga

Ertai, Ma just lugesin jah, redditis oli vastav post (http://www.reddit.com/r/gaming/comments/g3td7/dragon_age_2_conspiracy_highest_rated_metacritic/). Päris kurb värk, a noh, ikka leidub isegi siin inimesi, kes väidavad, et tegu on parima asjaga since sliced bread ning kõik, kes annavad alla 5e on trollid. icon_wink.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 15.03.2011 09:42:21 vasta tsitaadiga

User raiting on õiglane ja see on hea et see nii low on, ehk DAO 3 puhul pingutavad rohkem.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 12:15:50 vasta tsitaadiga


the price of friendship

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 15.03.2011 12:21:11 vasta tsitaadiga

Sai kah väike review sinna tehtud, mängul muidu viga poleks, aga liiga palju asju välja võetud.
Companionite armorite vahetamine, kurat mu main tegelasel on pmst sama palju armorit kui Aveline kes on tank. Companionite suhtlemine on ka jälle piiratud, ainult teatud questidega või mingi harva cutscene. Kuid minimaalne.
Combat on tõesti parem, kiirem, ilusam. Kuid need waved, ma ei suuda neid nii kiiresti ära tappagi kui juba lendab uus wave peale, eriti annab tunda see nightmare ja hardi peal. Taktikast erilist kasu pole, kui peale järgmist wavet oled pees pmst.
Need ühed ja samad majad ja dungeonid see küll täielikult mööda. DA:O sai ikka exploretud sitaks, ning oli huvitav. Siin peale ACT1 oled näinud juba pmst kõike.

Muide Bioware tahab vist multiplayerit vms teha, see oleks küll mõnus 4-kesi nightmare peal, ei pea majandama teisi tegelasi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 15.03.2011 14:17:57 vasta tsitaadiga

ise küll MP poolt pole, siis läheb ressurss sinna ja single playeris pole jälle midagi... Muidu see koomiks läks küll täppi icon_biggrin.gif
Kõik sõprussuhted lõpetavad voodis millegi pärast
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 15:56:39 vasta tsitaadiga

Jaa, tegin nais chari ning imestasin kui kiiresti Isabellaga voodisse jõutsin ning selle tüübiga armastust chaarisin icon_neutral.gif

viimati muutis Araablane 15.03.2011 17:01:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 16:49:48 vasta tsitaadiga

Esc klahv on selles mängus kõige rohkem kasutusel olev klahv ... loba skippimiseks. Ilma seda loba skippimata polegi nagu mängu - jahutakse ja jahutakse, tegevust ei toimu. Niigi on tegevust vähe ja rohkem jooksmist kui madistamist.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 17:06:34 vasta tsitaadiga

Mulle jutustamin just meeldis (nagu üldse mass effecti ja DA:O puhul), ent see lineaarsus on lihtsalt kohutav.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 17:45:13 vasta tsitaadiga

Alles nüüd hakatakse aru saama, kui igav ja vaimuvaeselt nüri Bioware viimaste mängude gameplay tegelikult on - dialoog, action ja ongi kõik. Pärast ME2 ja DA2 on seda kohe eriti tugevalt märgata. Lasevad kavalalt vana rasva peal liugu, ülesehitus ja valem jääb muutumatuks. Tõsi - jutt, tegelased, codexi tekst ja üldine lugu on kohati päris andekalt kirjutatud, aga see kõige olulisem osa, mis peaks mängu meenutama, on valusalt keskpärane. Millega siis õieti tegemist on - mänguga või interaktiivse filmi/raamatuga?
Rockstar on veel üks näide, kes oma läbinähtavusega (drive, shoot, talk) GTA sarja tehes aastast aastasse raha kokku kühveldab - järelikult rahvale rutiin meeldib ja selle eest ollakse nõus isegi maksma. Aga mida aeg edasi, seda raskemaks neil läheb. Guitar Hero't ja Tony Hawki lüpsti nii, et nüüd pole enam tilkagi järel - omad vitsad peksavad. Loodetavasti on CoD sari järgmine...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 20:05:30 vasta tsitaadiga

7 tundi mängitud ja questid hakkavad kirkwallist otsa saama. Mängin ka üsna rahulikult ja kuulan ka kõik vestlused läbi ,kui vestlus ei lähe nagu pidi siis quickload. Sellest ka probleem. See conversation wheel imeb. Ei oleks olnud ju väga raske lause välja kirjutada ,sest see oletamine on kuradi tüütu eriti kui hawke seletab vahest täiesti oodatust mööda. Graafika pole nii hull ,kui kartsin. Mõned tekstuurid on küll üsna kehvad ,aga kui silmad punnis tekstuure ei vahi ,siis ei pane tähele. See ,et alasi (koopaid ,kaevandusi) on kasutatud korduvalt näitab küll täieliku kiirustamist. Siiamaani tundub uskumatu ,et Bioware sellise asja korda julges saata. See ,et companionidega saab suhelda ainult mingi questi baasil on ka üsna üllatav downgrade ,aga companionid on üsna meeldivad ja story pole ka väga jube. Siiamaani mitte midagi epicut vaid lugu tüübist kes üritab uues linnas toime tulla ja enda pere üleval hoida.
Battle. Silmale üsna meeldiv ,aga natukene liiga dumbed down ,aga siiski nauditav. See on muidugi meeldiv ,et charid täidavad käske kohe ja maagide spellid on kõvasti visuualselt efektsemaks tehtud.
Ühtegi bugi pole silmanud ja jookseb kenasti täisgraafikaga. Pole küll järg mida ma originsile ootasin ,aga siit loetud fleimi tõttu kartsin kõvasti kehvemat mängu.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 00:09:13 vasta tsitaadiga

EA vastus sellele metacritic-u 10/10 skoorile!
tsitaat:
"Of course the people who make the game vote for their own game," a senior public relations manager told Kotaku.

"That's how it works in the Oscars, that's how it works in the Grammy's and why I'm betting that Barack Obama voted for himself in the last election," they added.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 00:15:56 vasta tsitaadiga

Loll on see, kes vabandust ei leia.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 18:16:42 vasta tsitaadiga

Olen nüüd omajagu mänginud ning meeldib. Muud ei oskagi nagu öelda. Mulle vähemalt tundub, et kõik negatiivsus on veidi liiga üles puhutud selle mängu puhul. Esialgne hinnang kuskilt 7,5-8/10

DA:O tasemeni ei küündi päris, kuid alustalad on suhteliselt head.

Minu arvamus on, et kui oleks Bioware'le antud ca. 6-12 lisakuud mängu paremaks ehitada ja viimistleda, siis oleks päris kõva pärl siit tulnud. Kirkwall on ise-enesest ju päris suur linn. Ilmselgelt oleks saanud mängu palju rohkem unikaalset Content'i sisse panna, kui oleks aega antud. Graafika on täiesti ok minu arust. Enamik tegelasi on väga hästi tehtud ning parem, kui esimeses osas - vähemalt näod on suhteliselt ilusad ning enamik aega ainult nägu näebki. Muid suvalisi NPC-sid pole väga luubiga uurinud, kuna milleks. Mööda jalutamise jaoks on nad piisavalt hästi tehtud. (Seda siis DX9 all ja Medium sätetega (high texture pack on küll peal, aga ei tea, kas ta DX9 all aktiveerub või mitte)

Combat meeldib. Rohkem kui DA:O - siiani Hardiga mänginud. Mõned kohad päris rasked, aga võimatud mitte. Nightmare läheb järgmise playthrough'ga. Meeldib, et kõik on palju sujuvam. Combat on kiire ja vihane ning taktikat on piisavalt palju.
Pidevalt Pausimine töös. Küll liigutan tegelase erinevatesse kohtadesse, kasutan potioneid ning abiliteid. Minu arust piisavalt keeruline. Metsikut vahet Origins'iga ei näe.

Samuti ei saa päris hästi aru Scarti jutust, et combatit üle elada ei ole võimalik, vaid puhtalt võita või kaotada. Möh?

Mõni fight niivõrd raske, et lõpuks ainult Hawke elus mõne healthikriipsuga. Päris tihti jooksin mööda kaarti ringi, elud pea-aegu nullis ja ootasin Potioni cooldowni. Summonin koera, et see distractiks kuni tegelasega põgenen.
Jne jne. Piisavalt keeruline, et lõbus oleks.

Mis puutub map'ide ja dungeonite taaskasutamisse, siis see on muidugi nõme. Kõvad miinuspunktid selle eest - kuid üldiselt väga ei sega. Huvitavad siiski fightid ning storyline. Usun, et Bioware'l lihtsalt aega(või raha) mängu jaoks nii vähe antud, et puhtfüüsiliselt võimatu teha iga questi jaoks unikaalne ala, kõik ilusti üles ehitada ning veatuks teha.


Kokkuvõttes viimistlemist vajavad paljud asjad ning üleüldine ülesehitus näitab tõsiseid kiirustamise märke - kuid sügaval sees on siiski näha väga "Solid" RPG-d. Hea story, väga hea voice acting, hea dialoog - põhimõtteliselt kõik päris hea ning mina olen Rahul selle peale kulutatud rahaga. Ootasin veidi rohkem, kuid nutma ei hakka.


Selline tunne, et mõned inimesed ikka hoopis teist mängu mänginud nende reviewde järgi. (Pigem tundub, et mängite esimesed tunnike-kaks ning siis kogu moos - aga Reviewdes räägitakse maa ja ilm kokku) Teinekord ei viitsigi oodata mängust mingit 100+h super epic RPG-d kõikide kellade ja viledega, vaid tahaks lihtsalt veidi compaktsemat action packed korraliku rpg fixi kätte saada, ning seda see mäng ka pakub.

Ütleme nii, et pealtvaates on Production value ikka päris kõva. (Voice acting, story, dialoog, combat) Lihtsalt sisu vajaks viimistlemist ning content paremat ülesehitust.

Pilt kah minu lõustast. icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.03.2011 18:38:48 vasta tsitaadiga

Archangel, Mul on küll tore kuulda, et kellelegi meeldib thumbs_up.gif. Aitäh ülevaate eest. Küsiks ainult seda, et kas sinu arust ongi RPG see, kui on hea story ning nö. production values? See, mis RPG-st RPG klassikalises mõttes teeb (taktikaline lähenemine erinevatele võitlustele, probleemide lahendamine kas vägivallaga või vägivallata, karakteri erinevate parameetrite parandamine, jne) ei ole olulised? On tähtis ainult, et oleks mõõgad, erinevad dialoogi vastused (vahet pole, et ükskõik, mis valid, lõpptulemus sama) ning loot? Kui tuua teisest ekstreemsusest näide, siis minu arust Drakensang on näiteks RPG, DA2 (demo põhjal) on action game. Kas mu arusaam on vale ning sa ei nõustuks minuga?
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 18:44:07 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Minu arvamus on, et kui oleks Bioware'le antud ca. 6-12 lisakuud mängu paremaks ehitada ja viimistleda, siis oleks päris kõva pärl siit tulnud.

Point selles ongi, et tehti kiiruga asi valmis, et saaks hakata kasu lõikama. Neid "olekseid ja polekseid" võib heiatama jäädagi, kuid loeb ju see, milline mäng reaalselt välja lasti.
Archangel kirjutas:

Kirkwall on ise-enesest ju päris suur linn.

Say what now? icon_eek.gif

Ma pole väiksemat ja rohkem loading screene täis topitud linna ammu näinud.
Archangel kirjutas:

Ilmselgelt oleks saanud mängu palju rohkem unikaalset Content'i sisse panna, kui oleks aega antud.

Jälle see sama "oleks", millest kellelegi kasu pole. "Oleks" põhjal ei saa mängu hinnata.
Archangel kirjutas:

Graafika on täiesti ok minu arust. Enamik tegelasi on väga hästi tehtud ning parem, kui esimeses osas - vähemalt näod on suhteliselt ilusad ning enamik aega ainult nägu näebki. Muid suvalisi NPC-sid pole väga luubiga uurinud, kuna milleks. Mööda jalutamise jaoks on nad piisavalt hästi tehtud. (Seda siis DX9 all ja Medium sätetega (high texture pack on küll peal, aga ei tea, kas ta DX9 all aktiveerub või mitte)

Arvestades, kui väikesed ja piiratud on alad, kus sa saad ringi liikuda, on graafika ikka alla igasugust arvestust. Juba aastaid tagasi nägid isegi open world mängud paremad välja.

Kuid mind see isiklikult ei häiri. Graafika on piisavalt hea, et mängu sisse elamist mitte segada.
Archangel kirjutas:

Mis puutub map'ide ja dungeonite taaskasutamisse, siis see on muidugi nõme. Kõvad miinuspunktid selle eest - kuid üldiselt väga ei sega. Huvitavad siiski fightid ning storyline. Usun, et Bioware'l lihtsalt aega(või raha) mängu jaoks nii vähe antud, et puhtfüüsiliselt võimatu teha iga questi jaoks unikaalne ala, kõik ilusti üles ehitada ning veatuks teha.

See pole mingi vabandus, et raha/aega polnud. Siis oleks pidanud delay tegema. EA ja Bioware on ikka suured firmad ning neile ei saa sellist asja küll andeks anda, et kogu mäng vaid paari erinevat tüüpi dungeoni ja pisikeste linnaosade peale üles ehitavad.

Oleks pidanud seda aega ja raha, mis marketing'u peale laristati, mängu peale kulutama. Igasugust reklaami ja promo oli mitme kümne miljoni eest, kuid mängu ennast pole ollagi.
Archangel kirjutas:

Selline tunne, et mõned inimesed ikka hoopis teist mängu mänginud nende reviewde järgi. (Pigem tundub, et mängite esimesed tunnike-kaks ning siis kogu moos - aga Reviewdes räägitakse maa ja ilm kokku) Teinekord ei viitsigi oodata mängust mingit 100+h super epic RPG-d kõikide kellade ja viledega, vaid tahaks lihtsalt veidi compaktsemat action packed korraliku rpg fixi kätte saada, ning seda see mäng ka pakub.

Ja siin ka asja iva. Miks toota keerukat ja huvitavat RPG'd, kui casual konsooli turg, mis moodustab ka suurima turuosa, tahab vaid lihtsakoelisi ja pealiskaudseid action-RPG'sid.



Ise praegu mänguga kusagil Act II lõpuosas ja kohe kuidagi ei kutsu edasi mängima. Paar päeva juba pole üldse katsunud asja. Lihtsalt selline tunne, et pigem mängiks DA:O'd uuesti, kui raiskaks aega selle pooliku jubeduse peale, mida "EAware" julges seekord inimestele näkku visata.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 18:52:26 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:

Samuti ei saa päris hästi aru Scarti jutust, et combatit üle elada ei ole võimalik, vaid puhtalt võita või kaotada. Möh?


Sa tee üks korralik sessioon NMi ja räägime uuesti. Küll siis taipad. Kui iga mabari hammustus lennutab kõik seltskonna liikmed peale tanki üle poole õue ning enne su püsti tõusmist saad uuesti hammustatud ning niimoodi stunlockitakse kogu partei sulle sõna otseses pähe spawnivate vastaste poolt... Tankil on üks aktiivne taunt ja selle CD on 20s. Kui selle CD ajal spawnib sulle selga 10 vastast, siis see on suht garanteeritud reload. Ning neid "laineid" tuleb sulle lõpupoole 4-5 iga encounter.

Nagu ütlesin, NM is where it's at.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 19:26:54 vasta tsitaadiga

Ah kokkuvõttes maitse asi.

Ma naudin RPG-sid väga laialdase silmaringiga. Olen mänginud nii ülimalt keerukaid RPG-sid kui ka pea-aegu puht actioni baasil. Minu arust on väär öelda, et üks neist on kuidagi "kõvem asi", kui teine.
Üleüldse on RPG termin nii laialdaselt mõistev, et ma ei saa üldse aru kuidas see termin nii kaua säilinud on. Role Playing Game. icon_lol.gif - neid mänge, kus sa aktiivselt ei "role-play" on ikka väga, väga vähe. Enamikes mängudes asud sa kuskilt mujal maailmas ning näed läbi kellegi teise silmade vms. Ehl Role Play.

Lihtsalt päris pikalt on RPG tähendanud hunnikuid statte, looti, võimast story't, suurt maailma, erinevaid mooduseid maailmaga interactida jne. Ning niipea, kui mõni mäng teeb mõnda asja neist vähemal määral, kui mõni eelkäija siis tembeldatakse see uus mäng kui millegiks muuks.

Madfury - aga kõik need asjad mis sa mainisid on ju DA2s olemas. (taktikaline lähenemine erinevatele võitlustele, probleemide lahendamine kas vägivallaga või vägivallata, karakteri erinevate parameetrite parandamine, jne)
See, et mängus ei saa õppida puid raiuma ning kala praadima ei tähenda, et mäng oleks kehva. Lihtsalt teistsuguse lähenemisega. Puhtalt maitse asi. Ma võin Oblivionis spelle leiutada, toolil istuda ning tähistaevast jõllitada ka - kuid ma ei pea seda asjaks, mis ilmtingimata vajalik on mängu nautimiseks või RPG tiitli kasutamiseks. icon_smile.gif

Mina loeks RPG-deks kõik mängud, kus sul on oma alter-ego, kes nö. "leveldab"(ükskõik kuidas see siis lahendatud on), korjab looti, lahendab queste ning omab vabadust valida teatud piires mida teha, millal jne. On mänge, kus looti praktiliselt ei ole, on mänge, mis suhtkoht lineaarsed, on mänge kus ala on suur ja on mänge, kus ala on väike. Mõnes ainult pikk main quest, mõnes rohkem sidequest stuffi. Kõik nauditavad omal viisil.

Mis puutub sellesse, et DA2 on kiiruga valmis tehtud, siis loomulikult vabandust sellele ei ole. Kuid ma lihtsalt usun, et Bioware kui mängutootja teeks parema meelega häid mänge, kui et hakkaks niimoodi kokku metsikult hoidma. Minu isiklik arvamus on, et EA käsi on nii kõvasti mängus, et pm. Bioware kui firma nimi on ammu oma kõla kaotanud.

Põhimõtteliselt Bioware võib ju nimes eksisteerida aga ma usun, et neil on väga palju raskusi oma mänge enda visiooni järgi enam teha kuna mistahes keerukus ja hardcore fännidele mõeldud ülesehitus saab EA poolt lihtsalt kõva bänni. Ning kui lugeda erinevaid artikleid siis on ilmselgelt näha, et EA andis Bioware kindla aja ja summa mäng valmis teha ning Bioware tegi selle ajaga, mis suutis.
Ning te võite öelda mida tahate, kuid mina usun, et mäng on piisavalt hästi tehtud sellise lühikese aja kohta ning vbl rahaliste piirangutega.

Lihtsalt minu silm näeb mängus potentsiaali. Vana head Bioware "taset", mis on lihtsalt realiseerimata. Selles on vahe sees, kas mäng on sitt kuna seda tehti kehvasti, või mäng on sitt sellepärast, et lihtsalt ei olnud aega seda valmis teha.

Seega ei karda ma ka tulevikus Bioware mänge pre-order'da, senikaua kuni püsib lootus, et EA annab neile mingi hetk veidi vabamad käed ning vahendid.

Suur lootus on, et Star Warsi MMO saab kõvaks rahamasinaks ning tänu sellele tekib võimalus mängude peale kulutada niipalju aega kui vaja ning lasta välja täielikult pärlid. Nagu teeb seda Blizzard.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 19:38:54 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
taktikaline lähenemine erinevatele võitlustele


On ainult bossfightides, kus tuleb endale strateegia selgeks teha. Ülejäänu on puhas repetiivne spämm ja lootus, et oma tagaliinile pähe spawnivad vastased neid ei oneshoti fookustulega. Mäng, kus puudub eesliin tankide ja warride näol ning tagaliin ranged DPSiga, ei ole strateegiline.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 19:44:44 vasta tsitaadiga

Scart - jään praegu vastuse võlgu kuna ei ole veel NM-d proovinud.

Hard peal aga kõik töötab. Hetkel partys kaks mage, archer ja mina tank. Mistahes fightis ronin ette, tõmban tule endale, ülejäänud tagant kütavad. Kas enne fighti või olenevalt fighti raskusest summonin koera ka ja lammutan keskel.
Vajadusel liigutan Maged rindest eemale. Kui keegi mage-sid ründab siis keskendun tuld nendele, võtan nad maha ja siis jätkan warriori toetamist.

Täiesti tavaline, et fighti lõpuks on kohad nii vahetunud muutuvate tingimuste tõttu, et mage'd on lõpuks kuskilt kaugel eesotsas, seal kus alguses vastased spawnisid.

Aga jah. NM peal võib-olla tõesti teine case. Eks ma pean ise ootama ja nägema. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 16.03.2011 20:08:43 vasta tsitaadiga

ot:
Archangel kirjutas:

... Mina loeks RPG-deks kõik mängud, kus sul on oma alter-ego, kes nö. "leveldab"(ükskõik kuidas see siis lahendatud on), korjab looti, lahendab queste ning omab vabadust valida teatud piires mida teha, millal jne. On mänge, kus looti praktiliselt ei ole, on mänge, mis suhtkoht lineaarsed, on mänge kus ala on suur ja on mänge, kus ala on väike. Mõnes ainult pikk main quest, mõnes rohkem sidequest stuffi. Kõik nauditavad omal viisil...


+1 ... RPG eelduseks on Sinule sobivate tegevuse ja dialoogi vastusevariantide olemasolu. Mis omakorda eeldab andekat ja vaimukat jutukirjutajat. Minategelane lahendamas mingit mõttetut ülesannet, loogikavabas keskonnas -> uninstall - seda ei päästa ka see, et saad kala püüda; tuba sisustada; 10 erinevat tüüpi soengut teha.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 22:33:08 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 23:15:35 vasta tsitaadiga

Pean tõdema et stoori on väga põnev. Fightimisega siin hackslashis pingutada ei viitsi ja raskuse viskasin casuali peale, huvitab rohkem see stoori kulg.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 23:25:12 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Heh! Hea leid! icon_biggrin.gif Äkki tõesti kerge enesekriitika Bioware poolt. Või pigem kerge EA tögamine, kuna nemad ju arvatavasti süüdi, et mäng sellisel kujul välja lasti.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindman
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 23:28:45 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Üldiselt on mäng kuidagi kahtlaselt kokku klopsitud. Combat on igati vinge ja mõnusa kiirusega (mingil määral isegi üle pingutatud), spellid näevad ka lõpuks kenad välja. Kogu stoory on väga kaootiline (jah, tehtud nö. jutustamise stiilis, et hüppeid õigustada) ning see cliffhanger tegi eriti rahutuks. DA:O's valikud reaalselt mõjutasid ka midagi, DA2's suurt midagi otsused ei mõjutanud.

Kui DA:O's kaaslased suutsid kaasa haarata, siis DA2's jäid kaaslased vaimuvaeseks või liiga pinnapealseks (ainult Varric meeldis - selline omamoodi tüüp + võitluses suht kasulik). Igasuguste dungeonide vaimuvaesus pani lõpus juba ahastama, sest teadsid pikalt ära, kus järgmine madin tuleb.
Dialoogiratas oli vägagi positiivne variant minu jaoks + mõnus voice act on ka nauditav.

Üleüldist hinnangut ma mängule andma ei hakka, vähemalt veel mitte.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 01:01:57 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:

Aga jah. NM peal võib-olla tõesti teine case. Eks ma pean ise ootama ja nägema. icon_smile.gif


Sisened combati alasse. Selleks on mäekünkal olev väike laagriplats ning sinna viib kitsas mägirada ning teisel pool platsi on samasugune. Platsil on kaheksa eliiti, neist kaks või kolm on whirlwindivad (250-300 per hit ehk kõik peale tankide kukub hetkega). Aveline jookseb sisse, paneb oma taunti ära ja stonewalli järgi ja jääb siis paigale. Focus Fire kaugelt eemalt. Meleesse minek oleks kõigele peale Aveline'i surm. Jõuad neli eliiti maha saada, kui sulle otse pähe spawnivad kolm eliiti, kes lasevad su kolm ranged dpsi whirlwindi. Teisele poole laagrit spawnivad ka kolm eliiti, loomulikult. Reload. Proovib melee DPSiga. Esimene vastane, kelle range'i jõuad, whirlwindib kogu partei pooleks. Reload. Saad järgmisel katsel viis vastast niimoodi maha, et paned oma partei laagriplatsile ja Aveline tankib tee peal. Tema pähe spawnivad vastased hakkavad teda laksima ja ei tule keset platsi seisva partei peale. Küll aga tulevad sinna teiselt poolt kolm eliiti, kes oneshotivad partei. Aveline ei saa midagi teha, sest tema HP kukub nagu kivi ning tema Taunt on CDs.

Reload. Reload. Reload. Reload. Reload. Reload. Reload. Reload. Reload. Reload. Reload. Reload. Reload. Reload. Paned raskustasemeks Hard ning facerollid kõik esimese katsega puruks, sest mobidel ei ole kolm korda rohkem HPd ja resiste. Ohkad ja paned Nightmare'i tagasi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 17.03.2011 01:06:27 vasta tsitaadiga


_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 17.03.2011 22:31:45 vasta tsitaadiga

Kurat need koomiksid panevad küll täppi.

Huvitavat lugemist.
http://www.nowgamer.com/news/5141/bioware-we-want-call-of-dutys-audience

See kah.
http://www.eurogamer.net/articles/2011-03-10-biowares-mike-laidlaw-a-defence-of-dragon-age-ii-interview?page=3
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dragon Age II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.