|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
07.03.2011 04:46:44
|
|
|
Jajahh, eks G80 andis liigapalju piitsa
Ma loodan et minuoma peab ilusti vastu
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
07.03.2011 05:21:59
|
|
|
tänud ...selle vōtangi
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
07.03.2011 10:24:13
|
|
|
Igatahes garantii vaatevinklist tasuks eelistada toiteid, mida müüvad kohalikud firmad, mitte neid mida kusagilt kaugelt läbi interneti vahendatakse.
Pean silmas seda, et väga paljudel toiteplokkidel on tänapäeval "vahetusgarantii", et paned katkise müüja juures lauale ja kohe antakse teine asemele.
Samas need, mis on kusagilt välismaalt vahendatud, nendega saab jama palju olema, enne kui selline katkine uue vastu vahetatud saab.
------------------------------------------
Ja see ka veel, et kui tegemist on mingi väga võimsa toitega, siis ajutiseks asendusplokki leida on neetult keeruline või kulukas, kuna niisama seisvaid toiteid kohtab võimsate variantide korral väga vähe.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
07.03.2011 13:02:09
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Igatahes garantii vaatevinklist tasuks eelistada toiteid, mida müüvad kohalikud firmad, mitte neid mida kusagilt kaugelt läbi interneti vahendatakse.
Pean silmas seda, et väga paljudel toiteplokkidel on tänapäeval "vahetusgarantii", et paned katkise müüja juures lauale ja kohe antakse teine asemele.
Samas need, mis on kusagilt välismaalt vahendatud, nendega saab jama palju olema, enne kui selline katkine uue vastu vahetatud saab.
------------------------------------------
Ja see ka veel, et kui tegemist on mingi väga võimsa toitega, siis ajutiseks asendusplokki leida on neetult keeruline või kulukas, kuna niisama seisvaid toiteid kohtab võimsate variantide korral väga vähe. |
Nu vot siit sulle äriidee - toiteplokkide laenutus
Turgu oleks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.03.2011 13:09:40
|
|
|
Võin 420W OCZ oma laenutada küll
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
07.03.2011 21:42:58
|
|
|
Sain enda FirePSU kätte. 10s oli tähtaeg aga tuli varem. Toimib hästi ja meeldib !
Edit: Kurat, mõtlesingi, et pakend oli kahtlase nimega ja pildiga. Tüübid saatsid mulle PurePSU 625w
Tehniliste andmete järgi pole küll nagu vahet, ja kujul ka mitte vist. Või keegi teab kas on neil midagi erinevat üldse peale nime?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
07.03.2011 22:22:44
|
|
|
Peaks täpselt sama asi olema
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
07.03.2011 23:21:02
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
08.03.2011 13:49:34
|
|
|
Tundub jah sama olevat
SAPPHIRE PURE 625W
SAPPHIRE FirePSU 625W
E.
Enermax Modu82+ II 625W PSU review
Guru3D
See peaks olema sama toide aga Enermax-i enda kirjadega.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
08.03.2011 16:15:26
|
|
|
See viimane review nüüd küll oli selline...mittetõsine
Btw, Enermax-l juba uued vinged toited olemas- 80+ Platinum märgiga EXX900 ja kuni 1,5KW MAX REVO sari (80+Gold)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
08.03.2011 21:28:21
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
See viimane review nüüd küll oli selline...mittetõsine  |
Üle poolte ülevaadet ongi just sellised.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
12.03.2011 14:38:40
|
|
|
Tean küll, et see on väga asjalik toide, aga mis eelised sel FirePSU ees on?
FirePSU vs M12II-620:
625W vs 620W
Poolmodulaarsed (24pin ATX on kohustuslik enivei, nii et see on 99,99%-le savi)
12V: 600W 3-rail vs 576W 2-rail
PCI-E: 4x8pin (6+2) vs 6pin + 8pin (6+2)
FAN RPM 3pin vs -
9 SATA, 6 Molex, 1FDD vs 9 SATA, 6 Molex, 2FDD
80+ vs 80+ Bronze
67,89€ vs 85,50€
Ainus eelis on 1 lisa FDD ots ja tiba parem efektiivsus?????
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
12.03.2011 15:19:29
|
|
|
| neid andmeid on mõttetu võrrelda, taolised jutud on ka kehvemate toidete peal kirjas, valitakse konkreetse tootja järgi, ja firepsu-l on selleks enermax, mis on üks parimatest.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
12.03.2011 16:03:02
|
|
|
Kui see 625W number on rahuldav, siis mina võtaks selle PurePSU ära ja rahu majas Ülejäänud papi eest mis seasonicu mitte-ostmsest üle jäi investeeriks korralike ventide ostuks... kui muidugi vaja
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
12.03.2011 16:35:21
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
| neid andmeid on mõttetu võrrelda, taolised jutud on ka kehvemate toidete peal kirjas, valitakse konkreetse tootja järgi, ja firepsu-l on selleks enermax, mis on üks parimatest. |
Mu posti mõte oligi see, et miks pakkuda kallimat toidet, mille puhul eelised praktiliselt puuduvad, pigem on andmed kehvemad (Enermax on kvaliteettootja, samuti Seasonic, seega nende andmeid peaks saama võrrelda)
| tsitaat: |
Kui see 625W number on rahuldav, siis mina võtaks selle PurePSU ära ja rahu majas
|
Seda teada tahtsingi, et kui ei ole(-ks), mis siis järgmine hea ost oleks? Corsair CMPSU-750TXEU 750W
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warkriss
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.05.2007
|
13.03.2011 13:24:08
|
|
|
Eilsest saadik teeb arvuti sellist häält, nagu kõrgpingeliinid või siis need elektrikarbid, mis kortermajades on. Kui arvutile kõrv lähedale panna, siis nagu pole eristatav see, aga eemalt on. Seega ei saa kindlaks teha, mis täpsemalt seda häält teeb, kuid kahtlustan toiteplokki. On see halb?
E: nvm, seda kuuleb ainult mingist teatud asendist. Ma arvan, et see on lihtsalt mingi fani heli moonutatult.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
14.03.2011 01:18:43
|
|
|
Tere,mul nimelt hakkab Chiefttec 400w toiteplokk läbi minema.Läheb alles pärast paari minutit käima,teise toitekaga töötas koheselt.Sellega pole mul vast midagi teha?
Kui soovin klokkida,kas piisab 450W toitekast?Kast on järgmine:
AMD X2 6000+
XFX 4870 512mb
4x1gb 667mhz
WD 500gb HDD
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
14.03.2011 03:01:32
|
|
|
jah, peaks ilusti piisama. Samas kui võtad tiba võimsama on alati varu olemas ja koormuse all ei hakka toide nö. "piiri peal" tööle ja tekitab vähem müra Anna parem hinnapiir ja AHV-id soovitavad sulle parimat toidet selle raha eest
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
14.03.2011 19:04:21
|
|
|
| tahaksin kasutatult osta mingisuguse,kuna võibolla välismaale minek paari kuu pärast.Võiks jääda 25 euro kanti,pole hindadega kursist just.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
14.03.2011 21:28:23
|
|
|
v0ltage, selle raha eest saad foorumist kasutatult mingisuguse käki küll vast
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.03.2011 22:07:39
|
|
|
Soh Mõni toide ka sobib sulle isegi Muidu 99% on ilgest saastast kokku pistetud vabrikus ja kaotavad 11% oma koguvõimusest nädalas.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.03.2011 22:22:55
|
|
|
Pilvedes heljumise asemel võiks Lp. Oponendid mõne toite ära remontida , siis on Lp. oponentidel selge, kes millist odav-skeemi sisse laob ja siis selle hüper-kalli nime all maha müüb.
Viimati sai remonditud 800W toidet, mille jääkvõimsus, tänu odavatele kondekatele oli nii a 50-100W.
Suurema võimsuse korral see hüper-kallis toide enam lihtsalt käima ei läinud.
Nii lihtne see ITI-toite-maailm ongi, kas on kvaliteetne, kallis vidin kasutusel või siis on tegu ainult kalli kaubamärgiga...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
14.03.2011 22:33:06
|
|
|
tahanteada, puht huvipärast küsin, et mis toide/toited on sinuarust kõikidest kõige paremad ?
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
14.03.2011 23:42:38
|
|
|
| mis kondedest jutt käib, kas sellest kõige suuremast või kõikidest mis seal sees on?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
14.03.2011 23:47:06
|
|
|
Milleks kommenteerida tahanteada jutte, seda ta just ootab.Täiesti mõttetud postitused sellel kodanikul 90%...seda juba pikki aastaid.
Arvuti psu sisse vaadates kohe kõik selge jms, kõik kondekad tühjenevad mingi meeletu kiirusega jne jne...
Ma ka pidevalt parandan toiteplokke ja minu loogika küll ei ühti selle inimesega.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
16.03.2011 00:15:19
|
|
|
| foorumis üks chieftec aps-500 müügil,saaks ehk alla 30 kätte,poes umbes 45 eurot.Kas tasuks ära?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
16.03.2011 12:15:54
|
|
|
| v0ltage kirjutas: |
| foorumis üks chieftec aps-500 müügil,saaks ehk alla 30 kätte,poes umbes 45 eurot.Kas tasuks ära? |
Kui kaua kasutatud pole siis tasub ikka
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
16.03.2011 12:21:03
|
|
|
| v0ltage kirjutas: |
| foorumis üks chieftec aps-500 müügil,saaks ehk alla 30 kätte,poes umbes 45 eurot.Kas tasuks ära? |
Pigem võtaks juba poest, kuna hinnavahe suhteliselt väike, ventikas vaiksem + uuel asjal ikka garantii kah.
Kui selle kasutatud saaks ca.alla 25€ või sinnakanti, siis oleks vast mõeldav...
Up to you!
|
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
16.03.2011 19:22:35
|
|
|
Võtan vast siis selle,pean vaid natuke ootama.kas komponentidele võib kahjulik olla see,et arvuti ei lähe koheselt käima?Algul pean power nuppu klõppsima ja paari minuti pärast hakkavad ventikad undama,peagi hakkab hhd tööle ja pilt tuleb ette.Peale seda töötab kõik korralikult.Samas saaksin kasutada üht 400W codegeni,kuid see võib nõrgaks osutuda,mängimisel vähemalt kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
16.03.2011 19:26:33
|
|
|
| v0ltage, kui 400w codel kõik vajalikud otsad on olemas, mis sul vaja läheb (ilma üleminekuteta!!) siis peaks see kah su komplekti toitmisega hakkama saama... kuid mingit OC-d ega muud ei soovitaks seljuhul.
|
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
16.03.2011 19:27:02
|
|
|
v0ltage, see peaks ok valik olema küll. Ei teadnudki ,et poest nii odavalt mõne ok toite leiab
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.03.2011 19:45:15
|
|
|
CoiL: Uskuda võib, et kvaliteet-tootjad toovad välja veel rohkem odav-mudeleid, et järjest rohkem rünnata Codegeni, FSP jt. odavtootjate käes olevat turgu.
Sellele võitlusele lisab "õli tulle" ka see fakt, et paljud kõikvõimalikud uued säästu-/ökonoomika-arvutid ei vaja enam meelehetilikult supervõimsaid, 800-1500W toiteplokke ja piisab kvaliteetsest 300-500W toitest.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
16.03.2011 21:28:42
|
|
|
| Aga mis soovitaksite teha niikaua,kuni saan uue toiteploki?(ülevalpool kirjutasin)
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
16.03.2011 21:38:24
|
|
|
| tsitaat: |
AMD X2 6000+
XFX 4870 512mb
4x1gb 667mhz
WD 500gb HDD
|
Mingi töenäosus jääb, et võid sellise jamamisega veel mõne komponendi läbi lasta.
Mina teeks nii: kui see 400W codegen vastab kõikide nõuetele, laenaks seniks seda. Aga tõenäoliselt jääb sealt puudu su 4870 otsikud... seega kasutaks ka mingit nõrgemat asendusvideokaarti, kui võimalik (halvimal juhul aga üleminekud).
Mõlemad lahendused nende toidetega suht piiripealsed...
|
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
17.03.2011 01:51:16
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Sellele võitlusele lisab "õli tulle" ka see fakt, et paljud kõikvõimalikud uued säästu-/ökonoomika-arvutid ei vaja enam meelehetilikult supervõimsaid, 800-1500W toiteplokke ja piisab kvaliteetsest 300-500W toitest.  |
On siis säästu/öko arvutid meeleheitlikult 800-1500W toiteplokke vajanud? Isegi 500W on ju säästukale liiast ja seda juba pikemat aega. Kuhu sa selle mõttetu lausega jõuda tahtsid ma ei saa aru? Mõttetu trollimine
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
19.03.2011 07:39:41
|
|
|
| CoiL kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Sellele võitlusele lisab "õli tulle" ka see fakt, et paljud kõikvõimalikud uued säästu-/ökonoomika-arvutid ei vaja enam meelehetilikult supervõimsaid, 800-1500W toiteplokke ja piisab kvaliteetsest 300-500W toitest.  |
On siis säästu/öko arvutid meeleheitlikult 800-1500W toiteplokke vajanud? Isegi 500W on ju säästukale liiast ja seda juba pikemat aega. Kuhu sa selle mõttetu lausega jõuda tahtsid ma ei saa aru? Mõttetu trollimine  |
Nu kui emaplaat võtab juba 400W siis vb varem vajaski 1kW+ toidet
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.03.2011 09:18:13
|
|
|
Coil: Loe teinekord ikka seda, millest jutt k2ib. Kui ma ehitan endale arvuti, n6iteks i3 prosaga, millel video sisse ehitatud, siis ei vaja ma sellele emaplaadile t2iendavalt 300-400W tarbivat videokaarti.
Nii, et piisab t2iesti 400W toitest, mitte pole vaja 600-800W toidet. Ja sedasama asja ka kvaliteet-tootjad silmas peavad, et massiliselt v2iksema v6imsuse toidete turgu ryndavad, lootuses m6nd varasemat tegijat minema t6rjuda. Raha on asja nimi ja seda saab jahtida sealt kus see parajasti on.
400W n2ide on MSI emaplaadi manuaalist v6etud, Gigabyte kirjutab 500W. Muidu m6lemad emaplaadid samasugused 1156-d, H55-d.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
19.03.2011 11:07:35
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| ...Ja sedasama asja ka kvaliteet-tootjad silmas peavad, et massiliselt v2iksema v6imsuse toidete turgu ryndavad, lootuses m6nd varasemat tegijat minema t6rjuda. .. |
Krt. ma otsin juba mitu aastat korraliku 150-200W toidet, ainsad, mis sobiks on mingit Lenovo/Dell-i vms eritoited, mida pole kuskil saada.
Näide: http://www.plugloadsolutions.com/psu_reports/DELL_%20F180E-00_ECOS%201592_180W_Report.pdf
Mis otsad sellel on jne on segane, saadavus veel tumedam asi
Mind huvitab toide, mis oleks efektiivne (85+) alates 25-30W, just see võimsus on ilma videokaardita S1156 baasil masina voolutarve netis kolades, video mängimisel tuleb ca 5W juurde.
Viimati sai ühe masina kokku 160W picopsu baasil, tundub, et see vist ongi ainus variant.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.03.2011 11:26:15
|
|
|
Edt: Eelnevale lisaks ka link, kus Sesonic otse välja ütleb, et väiksema võimsusega toiteplokid on uue turuosa vallutamisplaan.
Today Seasonic release the next PSU in their X-Series range, the X-400FL which aims to bring the same exceptional quality and performance to a new market segment. We have one of the first samples on our test bench so let's find out if it meets our expectations.
http://www.hardwareheaven.com/reviews/1015/pg1/seasonic-x-series-fanless-400w-psu-review-introduction.html
Aga eks aeg näitab, kas uutel tulijatel õnnestub sellest 300-500W segmendist Codegen ja FSP välja tõrjuda või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
19.03.2011 11:35:05
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
| ...Ja sedasama asja ka kvaliteet-tootjad silmas peavad, et massiliselt v2iksema v6imsuse toidete turgu ryndavad, lootuses m6nd varasemat tegijat minema t6rjuda. .. |
Krt. ma otsin juba mitu aastat korraliku 150-200W toidet, ainsad, mis sobiks on mingit Lenovo/Dell-i vms eritoited, mida pole kuskil saada.
Näide: http://www.plugloadsolutions.com/psu_reports/DELL_%20F180E-00_ECOS%201592_180W_Report.pdf
Mis otsad sellel on jne on segane, saadavus veel tumedam asi
Mind huvitab toide, mis oleks efektiivne (85+) alates 25-30W, just see võimsus on ilma videokaardita S1156 baasil masina voolutarve netis kolades, video mängimisel tuleb ca 5W juurde.
Viimati sai ühe masina kokku 160W picopsu baasil, tundub, et see vist ongi ainus variant. |
Maximum Efficiency: Build A 25W Performance PC Using Core i5
http://www.tomshardware.com/reviews/25w-performance-pc,2551.html
Spoiler 
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.03.2011 12:52:02
|
|
|
Niipalju võib igatahes lisada, et AK ja Ordi hinnakirjadest on näha, mismoodi konkurendid FSP-d ning Codegeni taga ajavad, olgugi et veel päris nii madalale oma hindadega pole veel rallitud - kuigi mõned hinnavahed kipuvad juba olematud olema.
Olen optimist - ja loodan, et sellest võitluse-valguses näeme peagi veel odavamaid mudeleid, kelle tootjateks on praegused firmad-tagaajajad.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
19.03.2011 13:10:10
|
|
|
tahanteada, võiksid vähem hämada ja omaenda kirjutatut ka vahelduseks lugeda
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
20.03.2011 15:42:26
|
|
|
Hetkel on toiteplokiks fortroni bluestorm II 500w ja videokaardiks gtx280, mängimisel hakkab toiteplokk vilisema ja isegi on ruute ette visanud ning videote vaatamisel hakkab teatud perioodiga lag-ama ...arvatavasti ei toida toiteplokk seda kaarti ära ja mõte oli osta mingi korralikum uus toiteplokk... põhieesmärgiks oleks sujuv hd video vaatamine nii vimeos,youtubeis kui ka niisama filmide vaatamiseks.ise vaatasin välja siukse toiteploki...http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/corsair+psu/CORSAIR-GS-PSU-600W-14CM-ATX12V23-80-CMPSU-600GEU-103731 Et kas see oleks hea ja õige valik või on midagi paremat/odavamat v mis üldse peaks endale soetama?
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|