Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 07.03.2011 04:46:44 vasta tsitaadiga

Jajahh, eks G80 andis liigapalju piitsa icon_biggrin.gif
Ma loodan et minuoma peab ilusti vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 05:21:59 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Wusses kirjutas:
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU/SeaSonic-S12II-520-Bronze-97851 mida sellest arvate ?

peab ära toitma gtx640 hawk OC 1gb


GTX460 ikka icon_wink.gif

Selle raha eest kärab küll ma arvan.

See peaks ka hea olema icon_wink.gif Ise võtaks selle.
http://www.ox.ee/est/product/256482?searchId=146840
tänud ...selle vōtangi icon_smile.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.03.2011 10:24:13 vasta tsitaadiga

Igatahes garantii vaatevinklist tasuks eelistada toiteid, mida müüvad kohalikud firmad, mitte neid mida kusagilt kaugelt läbi interneti vahendatakse.

Pean silmas seda, et väga paljudel toiteplokkidel on tänapäeval "vahetusgarantii", et paned katkise müüja juures lauale ja kohe antakse teine asemele.
Samas need, mis on kusagilt välismaalt vahendatud, nendega saab jama palju olema, enne kui selline katkine uue vastu vahetatud saab.
------------------------------------------
Ja see ka veel, et kui tegemist on mingi väga võimsa toitega, siis ajutiseks asendusplokki leida on neetult keeruline või kulukas, kuna niisama seisvaid toiteid kohtab võimsate variantide korral väga vähe.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2011 13:02:09 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Igatahes garantii vaatevinklist tasuks eelistada toiteid, mida müüvad kohalikud firmad, mitte neid mida kusagilt kaugelt läbi interneti vahendatakse.

Pean silmas seda, et väga paljudel toiteplokkidel on tänapäeval "vahetusgarantii", et paned katkise müüja juures lauale ja kohe antakse teine asemele.
Samas need, mis on kusagilt välismaalt vahendatud, nendega saab jama palju olema, enne kui selline katkine uue vastu vahetatud saab.
------------------------------------------
Ja see ka veel, et kui tegemist on mingi väga võimsa toitega, siis ajutiseks asendusplokki leida on neetult keeruline või kulukas, kuna niisama seisvaid toiteid kohtab võimsate variantide korral väga vähe.

Nu vot siit sulle äriidee - toiteplokkide laenutus icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Turgu oleks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.03.2011 13:09:40 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Võin 420W OCZ oma laenutada küll icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 07.03.2011 21:42:58 vasta tsitaadiga

Sain enda FirePSU kätte. 10s oli tähtaeg aga tuli varem. Toimib hästi ja meeldib !

Edit: Kurat, mõtlesingi, et pakend oli kahtlase nimega ja pildiga. Tüübid saatsid mulle PurePSU 625w icon_biggrin.gif
Tehniliste andmete järgi pole küll nagu vahet, ja kujul ka mitte vist. Või keegi teab kas on neil midagi erinevat üldse peale nime?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.03.2011 22:22:44 vasta tsitaadiga

Peaks täpselt sama asi olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 23:21:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

The existing 625W FirePSU will be re-branded to form part of Sapphire's PURE line of 80 Plus power supplies
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.03.2011 13:49:34 vasta tsitaadiga

Tundub jah sama olevat

SAPPHIRE PURE 625W
SAPPHIRE FirePSU 625W


E.
Enermax Modu82+ II 625W PSU review
Guru3D

See peaks olema sama toide aga Enermax-i enda kirjadega.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 08.03.2011 16:15:26 vasta tsitaadiga

See viimane review nüüd küll oli selline...mittetõsine icon_razz.gif
Btw, Enermax-l juba uued vinged toited olemas- 80+ Platinum märgiga EXX900 ja kuni 1,5KW MAX REVO sari (80+Gold)
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.03.2011 21:28:21 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
See viimane review nüüd küll oli selline...mittetõsine icon_razz.gif

Üle poolte ülevaadet ongi just sellised. icon_biggrin.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 11:54:20 vasta tsitaadiga

Mis oleks järgmine mõttekas ost peale FirePSU? Hinna poolest mõtlen, 80-100€ vahemikust.
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 13:28:13 vasta tsitaadiga

SeaSonic M12II-620 Bronze; 85.50€: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-600W-650W/SeaSonic-M12II-620-Bronze-97857 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 14:38:40 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
SeaSonic M12II-620 Bronze; 85.50€: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-600W-650W/SeaSonic-M12II-620-Bronze-97857 thumbs_up.gif

Tean küll, et see on väga asjalik toide, aga mis eelised sel FirePSU ees on?

FirePSU vs M12II-620:
625W vs 620W
Poolmodulaarsed (24pin ATX on kohustuslik enivei, nii et see on 99,99%-le savi)
12V: 600W 3-rail vs 576W 2-rail
PCI-E: 4x8pin (6+2) vs 6pin + 8pin (6+2)
FAN RPM 3pin vs -
9 SATA, 6 Molex, 1FDD vs 9 SATA, 6 Molex, 2FDD
80+ vs 80+ Bronze
67,89€ vs 85,50€

Ainus eelis on 1 lisa FDD ots ja tiba parem efektiivsus?????
icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 15:19:29 vasta tsitaadiga

neid andmeid on mõttetu võrrelda, taolised jutud on ka kehvemate toidete peal kirjas, valitakse konkreetse tootja järgi, ja firepsu-l on selleks enermax, mis on üks parimatest.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 12.03.2011 16:03:02 vasta tsitaadiga

Kui see 625W number on rahuldav, siis mina võtaks selle PurePSU ära ja rahu majas beer_yum.gif Ülejäänud papi eest mis seasonicu mitte-ostmsest üle jäi investeeriks korralike ventide ostuks... kui muidugi vaja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 16:35:21 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
neid andmeid on mõttetu võrrelda, taolised jutud on ka kehvemate toidete peal kirjas, valitakse konkreetse tootja järgi, ja firepsu-l on selleks enermax, mis on üks parimatest.

Mu posti mõte oligi see, et miks pakkuda kallimat toidet, mille puhul eelised praktiliselt puuduvad, pigem on andmed kehvemad (Enermax on kvaliteettootja, samuti Seasonic, seega nende andmeid peaks saama võrrelda)
tsitaat:

Kui see 625W number on rahuldav, siis mina võtaks selle PurePSU ära ja rahu majas

Seda teada tahtsingi, et kui ei ole(-ks), mis siis järgmine hea ost oleks? Corsair CMPSU-750TXEU 750W icon_question.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 13:24:08 vasta tsitaadiga

Eilsest saadik teeb arvuti sellist häält, nagu kõrgpingeliinid icon_biggrin.gif või siis need elektrikarbid, mis kortermajades on. Kui arvutile kõrv lähedale panna, siis nagu pole eristatav see, aga eemalt on. Seega ei saa kindlaks teha, mis täpsemalt seda häält teeb, kuid kahtlustan toiteplokki. On see halb? icon_biggrin.gif
E: nvm, seda kuuleb ainult mingist teatud asendist. Ma arvan, et see on lihtsalt mingi fani heli moonutatult.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 14.03.2011 01:18:43 vasta tsitaadiga

Tere,mul nimelt hakkab Chiefttec 400w toiteplokk läbi minema.Läheb alles pärast paari minutit käima,teise toitekaga töötas koheselt.Sellega pole mul vast midagi teha?
Kui soovin klokkida,kas piisab 450W toitekast?Kast on järgmine:
AMD X2 6000+
XFX 4870 512mb
4x1gb 667mhz
WD 500gb HDD
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.03.2011 03:01:32 vasta tsitaadiga

jah, peaks ilusti piisama. Samas kui võtad tiba võimsama on alati varu olemas ja koormuse all ei hakka toide nö. "piiri peal" tööle ja tekitab vähem müra icon_wink.gif Anna parem hinnapiir ja AHV-id soovitavad sulle parimat toidet selle raha eest beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 14.03.2011 19:04:21 vasta tsitaadiga

tahaksin kasutatult osta mingisuguse,kuna võibolla välismaale minek paari kuu pärast.Võiks jääda 25 euro kanti,pole hindadega kursist just.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.03.2011 21:28:23 vasta tsitaadiga

v0ltage, selle raha eest saad foorumist kasutatult mingisuguse käki küll vast icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.03.2011 21:48:55 vasta tsitaadiga

CoiL: 25-30€ eest saab Arvutikeskusest terve rea uhiuusi sellseid korralikke 400-500W toiteid mis kõlbavad tavalise, mitteklokitud arvuti jooksutamiseks. icon_smile.gif beer_yum.gif

Näiteks kasvõi Chieftec-i 500W 80Plus - ma arvan, et seda kaubamärki sa Käkkide-kategooriasse ei liigita. icon_biggrin.gif
Näite link: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU/CHIEFTEC-GPA-PSU-500W-12CM-ATX23-80PLUS-GPA-500S8-108638
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.03.2011 22:07:39 vasta tsitaadiga

Soh icon_eek.gif Mõni toide ka sobib sulle isegi icon_lol.gif Muidu 99% on ilgest saastast kokku pistetud vabrikus ja kaotavad 11% oma koguvõimusest nädalas.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.03.2011 22:22:55 vasta tsitaadiga

Pilvedes heljumise asemel võiks Lp. Oponendid mõne toite ära remontida icon_smile.gif , siis on Lp. oponentidel selge, kes millist odav-skeemi sisse laob ja siis selle hüper-kalli nime all maha müüb.

Viimati sai remonditud 800W toidet, mille jääkvõimsus, tänu odavatele kondekatele oli nii a 50-100W.
Suurema võimsuse korral see hüper-kallis toide enam lihtsalt käima ei läinud.

Nii lihtne see ITI-toite-maailm ongi, kas on kvaliteetne, kallis vidin kasutusel või siis on tegu ainult kalli kaubamärgiga...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 22:33:06 vasta tsitaadiga

tahanteada, puht huvipärast küsin, et mis toide/toited on sinuarust kõikidest kõige paremad ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 23:42:38 vasta tsitaadiga

mis kondedest jutt käib, kas sellest kõige suuremast või kõikidest mis seal sees on?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 14.03.2011 23:47:06 vasta tsitaadiga

Milleks kommenteerida tahanteada jutte, seda ta just ootab.Täiesti mõttetud postitused sellel kodanikul 90%...seda juba pikki aastaid.
Arvuti psu sisse vaadates kohe kõik selge jms, kõik kondekad tühjenevad mingi meeletu kiirusega jne jne...
Ma ka pidevalt parandan toiteplokke ja minu loogika küll ei ühti selle inimesega.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.03.2011 23:52:18 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda, kas järgev konkreetne link / ja teema on siit läbi jooksnud, kuid sobib hästi neile lugemiseks, kes üheselt teada tahavad, mis firma toote nad reaalselt ostavad.
Head avastamisrõõmu. thumbs_up.gif beer_yum.gif

How to Discover Your Power Supply Real Manufacturer
http://www.hardwaresecrets.com/article/How-to-Discover-Your-Power-Supply-Real-Manufacturer/370/1
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 23:55:01 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Ei oska öelda, kas järgev konkreetne link / ja teema on siit läbi jooksnud, kuid sobib hästi neile lugemiseks, kes üheselt teada tahavad, mis firma toote nad reaalselt ostavad.
Head avastamisrõõmu. thumbs_up.gif beer_yum.gif

How to Discover Your Power Supply Real Manufacturer
http://www.hardwaresecrets.com/article/How-to-Discover-Your-Power-Supply-Real-Manufacturer/370/1


RealHardTechX PSU Review database:
http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page678.htm
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 16.03.2011 00:15:19 vasta tsitaadiga

foorumis üks chieftec aps-500 müügil,saaks ehk alla 30 kätte,poes umbes 45 eurot.Kas tasuks ära?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 12:15:54 vasta tsitaadiga

v0ltage kirjutas:
foorumis üks chieftec aps-500 müügil,saaks ehk alla 30 kätte,poes umbes 45 eurot.Kas tasuks ära?

Kui kaua kasutatud pole siis tasub ikka icon_razz.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 12:21:03 vasta tsitaadiga

v0ltage kirjutas:
foorumis üks chieftec aps-500 müügil,saaks ehk alla 30 kätte,poes umbes 45 eurot.Kas tasuks ära?

Pigem võtaks juba poest, kuna hinnavahe suhteliselt väike, ventikas vaiksem + uuel asjal ikka garantii kah. thumbs_up.gif
Kui selle kasutatud saaks ca.alla 25€ või sinnakanti, siis oleks vast mõeldav...
Up to you!
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 16.03.2011 19:22:35 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
CoiL:Näiteks kasvõi Chieftec-i 500W 80Plus - ma arvan, et seda kaubamärki sa Käkkide-kategooriasse ei liigita. icon_biggrin.gif
Näite link: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU/CHIEFTEC-GPA-PSU-500W-12CM-ATX23-80PLUS-GPA-500S8-108638

Võtan vast siis selle,pean vaid natuke ootama.kas komponentidele võib kahjulik olla see,et arvuti ei lähe koheselt käima?Algul pean power nuppu klõppsima ja paari minuti pärast hakkavad ventikad undama,peagi hakkab hhd tööle ja pilt tuleb ette.Peale seda töötab kõik korralikult.Samas saaksin kasutada üht 400W codegeni,kuid see võib nõrgaks osutuda,mängimisel vähemalt kindlasti.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 19:26:33 vasta tsitaadiga

v0ltage, kui 400w codel kõik vajalikud otsad on olemas, mis sul vaja läheb (ilma üleminekuteta!!) siis peaks see kah su komplekti toitmisega hakkama saama... kuid mingit OC-d ega muud ei soovitaks seljuhul.
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 16.03.2011 19:27:02 vasta tsitaadiga

v0ltage, see peaks ok valik olema küll. Ei teadnudki ,et poest nii odavalt mõne ok toite leiab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 19:42:10 vasta tsitaadiga

CHIEFTEC GPA PSU 500W 12CM ATX2.3 80PLUS GPA-500S8
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU/CHIEFTEC-GPA-PSU-500W-12CM-ATX23-80PLUS-GPA-500S8-108638
Oleks suht hea valik selle hinnaklassis, kuna sisemus on Channel-Well Technology toodang. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.03.2011 19:45:15 vasta tsitaadiga

CoiL: Uskuda võib, et kvaliteet-tootjad toovad välja veel rohkem odav-mudeleid, et järjest rohkem rünnata Codegeni, FSP jt. odavtootjate käes olevat turgu.

Sellele võitlusele lisab "õli tulle" ka see fakt, et paljud kõikvõimalikud uued säästu-/ökonoomika-arvutid ei vaja enam meelehetilikult supervõimsaid, 800-1500W toiteplokke ja piisab kvaliteetsest 300-500W toitest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 16.03.2011 21:28:42 vasta tsitaadiga

Aga mis soovitaksite teha niikaua,kuni saan uue toiteploki?(ülevalpool kirjutasin)
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 21:38:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:
AMD X2 6000+
XFX 4870 512mb
4x1gb 667mhz
WD 500gb HDD

Mingi töenäosus jääb, et võid sellise jamamisega veel mõne komponendi läbi lasta.
Mina teeks nii: kui see 400W codegen vastab kõikide nõuetele, laenaks seniks seda. Aga tõenäoliselt jääb sealt puudu su 4870 otsikud... seega kasutaks ka mingit nõrgemat asendusvideokaarti, kui võimalik (halvimal juhul aga üleminekud).
Mõlemad lahendused nende toidetega suht piiripealsed...
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 17.03.2011 01:51:16 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Sellele võitlusele lisab "õli tulle" ka see fakt, et paljud kõikvõimalikud uued säästu-/ökonoomika-arvutid ei vaja enam meelehetilikult supervõimsaid, 800-1500W toiteplokke ja piisab kvaliteetsest 300-500W toitest. thumbs_up.gif

On siis säästu/öko arvutid meeleheitlikult 800-1500W toiteplokke vajanud? icon_lol.gif Isegi 500W on ju säästukale liiast ja seda juba pikemat aega. Kuhu sa selle mõttetu lausega jõuda tahtsid ma ei saa aru? icon_lol.gif Mõttetu trollimine icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.03.2011 07:39:41 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Sellele võitlusele lisab "õli tulle" ka see fakt, et paljud kõikvõimalikud uued säästu-/ökonoomika-arvutid ei vaja enam meelehetilikult supervõimsaid, 800-1500W toiteplokke ja piisab kvaliteetsest 300-500W toitest. thumbs_up.gif

On siis säästu/öko arvutid meeleheitlikult 800-1500W toiteplokke vajanud? icon_lol.gif Isegi 500W on ju säästukale liiast ja seda juba pikemat aega. Kuhu sa selle mõttetu lausega jõuda tahtsid ma ei saa aru? icon_lol.gif Mõttetu trollimine icon_rolleyes.gif

Nu kui emaplaat võtab juba 400W siis vb varem vajaski 1kW+ toidet icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.03.2011 09:18:13 vasta tsitaadiga

Coil: Loe teinekord ikka seda, millest jutt k2ib. Kui ma ehitan endale arvuti, n6iteks i3 prosaga, millel video sisse ehitatud, siis ei vaja ma sellele emaplaadile t2iendavalt 300-400W tarbivat videokaarti.
Nii, et piisab t2iesti 400W toitest, mitte pole vaja 600-800W toidet. Ja sedasama asja ka kvaliteet-tootjad silmas peavad, et massiliselt v2iksema v6imsuse toidete turgu ryndavad, lootuses m6nd varasemat tegijat minema t6rjuda. Raha on asja nimi ja seda saab jahtida sealt kus see parajasti on.
400W n2ide on MSI emaplaadi manuaalist v6etud, Gigabyte kirjutab 500W. Muidu m6lemad emaplaadid samasugused 1156-d, H55-d.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 19.03.2011 11:07:35 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
...Ja sedasama asja ka kvaliteet-tootjad silmas peavad, et massiliselt v2iksema v6imsuse toidete turgu ryndavad, lootuses m6nd varasemat tegijat minema t6rjuda. ..

Krt. ma otsin juba mitu aastat korraliku 150-200W toidet, ainsad, mis sobiks on mingit Lenovo/Dell-i vms eritoited, mida pole kuskil saada.
Näide: http://www.plugloadsolutions.com/psu_reports/DELL_%20F180E-00_ECOS%201592_180W_Report.pdf
Mis otsad sellel on jne on segane, saadavus veel tumedam asi icon_sad.gif
Mind huvitab toide, mis oleks efektiivne (85+) alates 25-30W, just see võimsus on ilma videokaardita S1156 baasil masina voolutarve netis kolades, video mängimisel tuleb ca 5W juurde.
Viimati sai ühe masina kokku 160W picopsu baasil, tundub, et see vist ongi ainus variant.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.03.2011 11:26:15 vasta tsitaadiga

Edt: Eelnevale lisaks ka link, kus Sesonic otse välja ütleb, et väiksema võimsusega toiteplokid on uue turuosa vallutamisplaan.

Today Seasonic release the next PSU in their X-Series range, the X-400FL which aims to bring the same exceptional quality and performance to a new market segment. We have one of the first samples on our test bench so let's find out if it meets our expectations.
http://www.hardwareheaven.com/reviews/1015/pg1/seasonic-x-series-fanless-400w-psu-review-introduction.html

Aga eks aeg näitab, kas uutel tulijatel õnnestub sellest 300-500W segmendist Codegen ja FSP välja tõrjuda või mitte.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2011 11:35:05 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
tahanteada kirjutas:
...Ja sedasama asja ka kvaliteet-tootjad silmas peavad, et massiliselt v2iksema v6imsuse toidete turgu ryndavad, lootuses m6nd varasemat tegijat minema t6rjuda. ..

Krt. ma otsin juba mitu aastat korraliku 150-200W toidet, ainsad, mis sobiks on mingit Lenovo/Dell-i vms eritoited, mida pole kuskil saada.
Näide: http://www.plugloadsolutions.com/psu_reports/DELL_%20F180E-00_ECOS%201592_180W_Report.pdf
Mis otsad sellel on jne on segane, saadavus veel tumedam asi icon_sad.gif
Mind huvitab toide, mis oleks efektiivne (85+) alates 25-30W, just see võimsus on ilma videokaardita S1156 baasil masina voolutarve netis kolades, video mängimisel tuleb ca 5W juurde.
Viimati sai ühe masina kokku 160W picopsu baasil, tundub, et see vist ongi ainus variant.

Maximum Efficiency: Build A 25W Performance PC Using Core i5
http://www.tomshardware.com/reviews/25w-performance-pc,2551.html

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.03.2011 12:52:02 vasta tsitaadiga

Niipalju võib igatahes lisada, et AK ja Ordi hinnakirjadest on näha, mismoodi konkurendid FSP-d ning Codegeni taga ajavad, olgugi et veel päris nii madalale oma hindadega pole veel rallitud - kuigi mõned hinnavahed kipuvad juba olematud olema.

Olen optimist - ja loodan, et sellest võitluse-valguses näeme peagi veel odavamaid mudeleid, kelle tootjateks on praegused firmad-tagaajajad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.03.2011 13:10:10 vasta tsitaadiga

tahanteada, võiksid vähem hämada ja omaenda kirjutatut ka vahelduseks lugeda icon_lol.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2011 15:42:26 vasta tsitaadiga

Hetkel on toiteplokiks fortroni bluestorm II 500w ja videokaardiks gtx280, mängimisel hakkab toiteplokk vilisema ja isegi on ruute ette visanud ning videote vaatamisel hakkab teatud perioodiga lag-ama ...arvatavasti ei toida toiteplokk seda kaarti ära ja mõte oli osta mingi korralikum uus toiteplokk... põhieesmärgiks oleks sujuv hd video vaatamine nii vimeos,youtubeis kui ka niisama filmide vaatamiseks.ise vaatasin välja siukse toiteploki...http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/corsair+psu/CORSAIR-GS-PSU-600W-14CM-ATX12V23-80-CMPSU-600GEU-103731 Et kas see oleks hea ja õige valik või on midagi paremat/odavamat v mis üldse peaks endale soetama?
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2011 16:15:50 vasta tsitaadiga

xeon, http://www.pixmania.com/ee/ee/3476466/art/sapphire-technology/firepsu-625-watt-pc-power.html?srcid=9862&Partenaire=hinnavaatlus2&CodePromo=oui
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.