Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Killzone 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 23:48:39 vasta tsitaadiga

nad lihtsalt niii "karvased" et nad ei karda külma icon_lol.gif


aga jah ise ootan kah millal asi kõvasti odavamaks läheb ...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 08:54:06 vasta tsitaadiga

Ma ei usu väga, et see niipea veel märgatavalt odavamaks läheb. PS3 eksklusiiv, high budget mäng jne.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 23.02.2011 12:11:10 vasta tsitaadiga

Ei usu ka,et niipea hind kukuks,vähemalt eestis ei pruugi hind langeda aasta jooksul poes võib ikka sama 1095kr ehk 70 euri maksta,aga inglismaal kindlasti mingi aeg läheb tiba alla mõne kuu jooksul.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 14:12:32 vasta tsitaadiga

Võimalus on kindlasti, et mingeid alesid või voucheritega hinda alla saab. GT5 vist seni ~£38
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 18:28:43 vasta tsitaadiga

... nu näis. eesti hindu üldse ei vaata... need puhta soodad. uk'st on isegi "special" edition odavam osta koos postiga uksetaha kui eesti poest.

poole aasta pärast ikka odavamaks läheb... ei ole midagi erilist mäng, demo põhjal, et oleks "must have"

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 22:46:41 vasta tsitaadiga

Kohe küll just ostma ei torma, kuid tuleb nentida, et demo oli küll päris mõnus meelelahutus. Aga jah, seda miks nad lume sees t-särkides hüppavad, seda küll ei mõista, eriti kui Helghasti mehed paksudes kasukates müttavad.
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 24.02.2011 20:50:49 vasta tsitaadiga

Tuli tellitud Killzone 3 ära icon_razz1.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 21:57:01 vasta tsitaadiga

päris kiirelt... kus kohast tellisid ja mis seal ka post maksab?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 22:12:01 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Tuli tellitud Killzone 3 ära icon_razz1.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


tõesti kiirelt.Ise icon_razz1.gif ootan enda oma shopto-st

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 25.02.2011 14:47:33 vasta tsitaadiga

Nii killzone 3 potsatas ka els postiga gamestar.ee-st kohale,kohe läheb andmiseks thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 25.02.2011 19:51:31 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
päris kiirelt... kus kohast tellisid ja mis seal ka post maksab?


Gamestarist icon_razz.gif Preorder oli mingi kuuaega tagasi juba tehtud. Nad hoolivad püsiklientidest icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meiemees2
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2008




sõnum 04.03.2011 14:41:38 vasta tsitaadiga

Kui keegi siit foorumist veel Killzone 3-e pelib siis võiks oma PSN kasutajanime siia visata.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 17:09:44 vasta tsitaadiga

meiemees2 kirjutas:
Kui keegi siit foorumist veel Killzone 3-e pelib siis võiks oma PSN kasutajanime siia visata.

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Am.Vision
HV vaatleja

liitunud: 05.03.2011




sõnum 05.03.2011 20:28:22 vasta tsitaadiga

Sain ka siis kätte. Eks esialgu kulub aeg Sp-ga tutvumiseks ja siis hiljem proovib ka MP ära.
Igatahes PSN: Reiks12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2011 15:18:29 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-the-making-of-killzone-3
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2011 18:15:22 vasta tsitaadiga

Single player on küll siiamaani väga thumbs_up.gif hea mulje jätnud
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 08.03.2011 16:50:03 vasta tsitaadiga

Kuidas võrrelda KZ2 singelplayeriga?

Imo KZ2 sp oli hardiga liiga igav ja venis.. Loodan, et 3 pole nii ühekülgne.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 09.03.2011 15:06:23 vasta tsitaadiga

Sai ka endale tavaline edition soetatud, pelan dualshockiga. KZ2 vs 3 on nagu öö ja päev igas mõttes (hetkel räägin SP vaatenurgast).

Esiteks on ära kaotatud controller input lag, kui KZ2 oli see 150ms ringis, on 3-l 115 kandis - tulemuseks on mõnus sujuv sihtimine, enam pole tunnet nagu relv kaalus pool tonni.
Graafika on nüüd ikka tõesti ilus, QAA kaotamine ja asendamine MLAA-ga teeb imesid. Heliefektid on ühed parematest, mis mängudes kohanud olen.

Ainuke probleem, mida seni täheldanud olen on clipping issues - hoolikalt tähele panna siis laibad kukuvad esemetest pooleldi läbi, mõnes kohas veab füüsikamootor alt ja laip hakkab tantsima ning paaris kohas muutuvad tekstuurid läbipaistvaks kui teatud kohtades seista. Kui mäng nii ilus poleks, siis vb ei märkakski, aga kuna kohe tirib imetlema, siis paraku paistavad vead ka paremini silma.

Üleüldiselt seni SP-d pelanud jõudumööda, varsti MP kallale. Igaljuhul kui fps-id meeldivad ja ps3 omad siis must-buy beer_yum.gif .
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.03.2011 11:39:40 vasta tsitaadiga

Hea kiire ülevaade, I-Tähh !
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 12:17:45 vasta tsitaadiga

Kas keegi Move'ga ka mängib - kommentaarid icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 10.03.2011 19:04:56 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Kas keegi Move'ga ka mängib - kommentaarid icon_rolleyes.gif


Mängin. Ütlen et väga harjumatu on. Võib videotes tunda et väga lihtne ja mõnus on,aga alguses on ikka väga võõras.
Mind ennast häirib kõige rohkem relva laadimine on, et tuleb move motion controller keerata (nagu kruvikeeraja oleks käes) vasakule, siis päris tihti sina kui mängija pöörad ka ennast vasakule poole
Ühesõnaga kõvasti harjumist tahab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 20:10:17 vasta tsitaadiga

Goon, ise proovisin ka ja ikka paras "porno" thumbs_down.gif
Kas mõtet veel harjuda/edasi proovida või lootusetu üritus icon_rolleyes.gif
P.S enim häirib, et relva ei saa "palgesse" tõsta (vaatad läbi sihiku)...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 10.03.2011 20:21:00 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Goon, ise proovisin ka ja ikka paras "porno" thumbs_down.gif
Kas mõtet veel harjuda/edasi proovida või lootusetu üritus icon_rolleyes.gif
P.S enim häirib, et relva ei saa "palgesse" tõsta (vaatad läbi sihiku)...


Misasja, kogu aeg pead puusalt laskma? icon_eek.gif siis jääb mul küll igasugune muuv proovimata.. väga suur turnoff.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.03.2011 20:38:08 vasta tsitaadiga

Move-i peal võiks olla ka üks analoog kontroller olla, oleks fps gameplay poole mõnusam.
Hetkel peab ikka tükk aega harjuma ja setinguid vägistama...

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 10.03.2011 20:57:15 vasta tsitaadiga

Minu meelest sai küll sihiku ette L1 või L2´ga
Ise kasutan sony navigation controllerit ka selleks
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 23:38:07 vasta tsitaadiga

jep L2-ga saab sihikule võtta ja move puldi ruudu nupuga peaks saama ka laadida relva kui ei taha pulti keerata,kuigi ise eelistan just viimast.
Alguses oli jah harjumatu mängida muuviga,aga nüüd kus sätted paigas on ikka väga mugav liikuda ja kiire sihtida.Harjumatu on kohe tavalise DS3 mängida,keeramine kohe kuidagi uimasem kui muuviga.

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meiemees2
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2008




sõnum 13.03.2011 11:56:11 vasta tsitaadiga

Single player sai sõbraga co-op-is läbi mängitud.
Seitse ja pool tundi nonstop mängimist "hard" raskusastmega.

Jättis väga hea mulje. Nagu üks pikemat võitu Hollywoordi action film.
Tegevust oli pidevalt ja väga erinevat.

Lõpus oli kahju et nii kiiresti sai läbi mängitud.

Mäng on kindlasti parem kui Killzone 2. Nii SP kui ka MP poole pealt.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 13.03.2011 12:09:21 vasta tsitaadiga

Guerilla on öelnud, et tegemist pole teps mitte viimase Killzone-ga. Küll aga loodaks, et dev paneks oma talendi nauditavamate ümbruskondade kuvandamisse edaspidi; pooled KZ tegevuspaigad meenutavad prügimägesid, võiks vahelduseks mida muud ka olla rohkem.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2011 15:32:49 vasta tsitaadiga

Kas Move SharpShooter või DualShock 3.
Kellel kogemusi?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 19:51:05 vasta tsitaadiga

Sai ka lõpuks see mäng soetatud ja esimese õhtuga "demoni" tehtud - keskondade mitmekesisus ja erinevate "sõidukite" kasutamine on seeria viimase osa huvitavamaks teinud; samas tundub mulle, et seetõttu on jällegi mängu "fookus" hajunud icon_rolleyes.gif

EDIT:
Mäng läbi - kindlasti parem kui teine osa; samas on "oma näo kaotanud" ja meenutab pigem CoD'i icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 22:06:20 vasta tsitaadiga

Kolmas oli minu jaoks parem kui teine, stoori oli nauditavam, uued tegelased sisse toodud, uued relvad olid fun (shotgun püstol ja see rohelise energaia omad olid väga fun). Suureks pettumuseks oli Elite raskusastme kergus, jäi tunne, nagu mängiks Killzone 2 normal raskusega. Oleks ikka suuremat väljakutset oodanud. Esimene kord sai veteraniga ja teine kord elitega läbitud ja ega ausaltöeldes eriti suurt vahet ei märganud, mõlemad olid lihtsad. Ka co-op sai ära proovitud, seda küll ainult paari esimese chapteri jagu, et co-op trofeed kätte saada aga peab tõdema, et kahekesti oli ka maruvahva seda mängida. Online onka hea, kuid praktilised uuendused võrreldes eelmisega puuduvad. Õnneks ostsin Collectors Editioni ja sain kaks KZ2 online kaarti kaasa, nüüd saab nautida KZ2 mappe KZ3 relvadega thumbs_up.gif Soundtrack on ka muidugi üle prahi.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 12:23:48 vasta tsitaadiga

http://blog.eu.playstation.com/2011/06/20/killzone-3-from-the-ashes-pack-the-retro-maps/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 06.12.2011 12:30:08 vasta tsitaadiga

Mul 5 koodi jagada, kui huvilisi leidub. Tegemist vist mingi level packidega. Päris kindel pole.

PSN Nikson. Võib sinna kirjutada või siis siin privada.

Otsas.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 12:56:23 vasta tsitaadiga

Kui paljud oleksid huvitatud Killzone 3 Hellgast Editionist?
Hinnapoint jääb 39-49 kantti

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohv
HV kasutaja
Kohv

liitunud: 04.07.2009




sõnum 13.03.2012 20:05:43 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi peaks mängu vastu huvi olema, siis soovitan proovida multiplayer trialit. Lubab mängida rank kümneni ning erinevatest relvadest ja classidest peaks saama päris korraliku ülevaate.
_________________
PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2012 15:30:12 vasta tsitaadiga

keegi mängib ka veel?
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Killzone 3 mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.