|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
22.02.2011 23:48:39
|
|
|
nad lihtsalt niii "karvased" et nad ei karda külma
aga jah ise ootan kah millal asi kõvasti odavamaks läheb ...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
23.02.2011 08:54:06
|
|
|
| Ma ei usu väga, et see niipea veel märgatavalt odavamaks läheb. PS3 eksklusiiv, high budget mäng jne.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
23.02.2011 12:11:10
|
|
|
Ei usu ka,et niipea hind kukuks,vähemalt eestis ei pruugi hind langeda aasta jooksul poes võib ikka sama 1095kr ehk 70 euri maksta,aga inglismaal kindlasti mingi aeg läheb tiba alla mõne kuu jooksul.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
23.02.2011 14:12:32
|
|
|
| Võimalus on kindlasti, et mingeid alesid või voucheritega hinda alla saab. GT5 vist seni ~£38
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.02.2011 18:28:43
|
|
|
... nu näis. eesti hindu üldse ei vaata... need puhta soodad. uk'st on isegi "special" edition odavam osta koos postiga uksetaha kui eesti poest.
poole aasta pärast ikka odavamaks läheb... ei ole midagi erilist mäng, demo põhjal, et oleks "must have"
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
23.02.2011 22:46:41
|
|
|
Kohe küll just ostma ei torma, kuid tuleb nentida, et demo oli küll päris mõnus meelelahutus. Aga jah, seda miks nad lume sees t-särkides hüppavad, seda küll ei mõista, eriti kui Helghasti mehed paksudes kasukates müttavad.
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
24.02.2011 20:50:49
|
|
|
Tuli tellitud Killzone 3 ära
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.02.2011 21:57:01
|
|
|
päris kiirelt... kus kohast tellisid ja mis seal ka post maksab?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
24.02.2011 22:12:01
|
|
|
| Goon kirjutas: |
Tuli tellitud Killzone 3 ära
Spoiler 
|
tõesti kiirelt.Ise ootan enda oma shopto-st
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
25.02.2011 14:47:33
|
|
|
Nii killzone 3 potsatas ka els postiga gamestar.ee-st kohale,kohe läheb andmiseks
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
25.02.2011 19:51:31
|
|
|
| angel kirjutas: |
| päris kiirelt... kus kohast tellisid ja mis seal ka post maksab? |
Gamestarist Preorder oli mingi kuuaega tagasi juba tehtud. Nad hoolivad püsiklientidest
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meiemees2
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2008
|
04.03.2011 14:41:38
|
|
|
| Kui keegi siit foorumist veel Killzone 3-e pelib siis võiks oma PSN kasutajanime siia visata.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
04.03.2011 17:09:44
|
|
|
| meiemees2 kirjutas: |
| Kui keegi siit foorumist veel Killzone 3-e pelib siis võiks oma PSN kasutajanime siia visata. |
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Am.Vision
HV vaatleja
liitunud: 05.03.2011
|
05.03.2011 20:28:22
|
|
|
Sain ka siis kätte. Eks esialgu kulub aeg Sp-ga tutvumiseks ja siis hiljem proovib ka MP ära.
Igatahes PSN: Reiks12
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
06.03.2011 18:15:22
|
|
|
Single player on küll siiamaani väga hea mulje jätnud
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
08.03.2011 16:50:03
|
|
|
Kuidas võrrelda KZ2 singelplayeriga?
Imo KZ2 sp oli hardiga liiga igav ja venis.. Loodan, et 3 pole nii ühekülgne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
09.03.2011 15:06:23
|
|
|
Sai ka endale tavaline edition soetatud, pelan dualshockiga. KZ2 vs 3 on nagu öö ja päev igas mõttes (hetkel räägin SP vaatenurgast).
Esiteks on ära kaotatud controller input lag, kui KZ2 oli see 150ms ringis, on 3-l 115 kandis - tulemuseks on mõnus sujuv sihtimine, enam pole tunnet nagu relv kaalus pool tonni.
Graafika on nüüd ikka tõesti ilus, QAA kaotamine ja asendamine MLAA-ga teeb imesid. Heliefektid on ühed parematest, mis mängudes kohanud olen.
Ainuke probleem, mida seni täheldanud olen on clipping issues - hoolikalt tähele panna siis laibad kukuvad esemetest pooleldi läbi, mõnes kohas veab füüsikamootor alt ja laip hakkab tantsima ning paaris kohas muutuvad tekstuurid läbipaistvaks kui teatud kohtades seista. Kui mäng nii ilus poleks, siis vb ei märkakski, aga kuna kohe tirib imetlema, siis paraku paistavad vead ka paremini silma.
Üleüldiselt seni SP-d pelanud jõudumööda, varsti MP kallale. Igaljuhul kui fps-id meeldivad ja ps3 omad siis must-buy .
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
10.03.2011 11:39:40
|
|
|
Hea kiire ülevaade, I-Tähh !
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.03.2011 12:17:45
|
|
|
Kas keegi Move'ga ka mängib - kommentaarid
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
10.03.2011 19:04:56
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Kas keegi Move'ga ka mängib - kommentaarid  |
Mängin. Ütlen et väga harjumatu on. Võib videotes tunda et väga lihtne ja mõnus on,aga alguses on ikka väga võõras.
Mind ennast häirib kõige rohkem relva laadimine on, et tuleb move motion controller keerata (nagu kruvikeeraja oleks käes) vasakule, siis päris tihti sina kui mängija pöörad ka ennast vasakule poole
Ühesõnaga kõvasti harjumist tahab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.03.2011 20:10:17
|
|
|
Goon, ise proovisin ka ja ikka paras "porno"
Kas mõtet veel harjuda/edasi proovida või lootusetu üritus
P.S enim häirib, et relva ei saa "palgesse" tõsta (vaatad läbi sihiku)...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
10.03.2011 20:21:00
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Goon, ise proovisin ka ja ikka paras "porno"
Kas mõtet veel harjuda/edasi proovida või lootusetu üritus
P.S enim häirib, et relva ei saa "palgesse" tõsta (vaatad läbi sihiku)... |
Misasja, kogu aeg pead puusalt laskma? siis jääb mul küll igasugune muuv proovimata.. väga suur turnoff.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
10.03.2011 20:38:08
|
|
|
Move-i peal võiks olla ka üks analoog kontroller olla, oleks fps gameplay poole mõnusam.
Hetkel peab ikka tükk aega harjuma ja setinguid vägistama...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
10.03.2011 20:57:15
|
|
|
Minu meelest sai küll sihiku ette L1 või L2´ga
Ise kasutan sony navigation controllerit ka selleks
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
10.03.2011 23:38:07
|
|
|
jep L2-ga saab sihikule võtta ja move puldi ruudu nupuga peaks saama ka laadida relva kui ei taha pulti keerata,kuigi ise eelistan just viimast.
Alguses oli jah harjumatu mängida muuviga,aga nüüd kus sätted paigas on ikka väga mugav liikuda ja kiire sihtida.Harjumatu on kohe tavalise DS3 mängida,keeramine kohe kuidagi uimasem kui muuviga.
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meiemees2
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2008
|
13.03.2011 11:56:11
|
|
|
Single player sai sõbraga co-op-is läbi mängitud.
Seitse ja pool tundi nonstop mängimist "hard" raskusastmega.
Jättis väga hea mulje. Nagu üks pikemat võitu Hollywoordi action film.
Tegevust oli pidevalt ja väga erinevat.
Lõpus oli kahju et nii kiiresti sai läbi mängitud.
Mäng on kindlasti parem kui Killzone 2. Nii SP kui ka MP poole pealt.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
10.04.2011 15:32:49
|
|
|
Kas Move SharpShooter või DualShock 3.
Kellel kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
28.04.2011 19:51:05
|
|
|
Sai ka lõpuks see mäng soetatud ja esimese õhtuga "demoni" tehtud - keskondade mitmekesisus ja erinevate "sõidukite" kasutamine on seeria viimase osa huvitavamaks teinud; samas tundub mulle, et seetõttu on jällegi mängu "fookus" hajunud
EDIT:
Mäng läbi - kindlasti parem kui teine osa; samas on "oma näo kaotanud" ja meenutab pigem CoD'i
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
29.05.2011 22:06:20
|
|
|
Kolmas oli minu jaoks parem kui teine, stoori oli nauditavam, uued tegelased sisse toodud, uued relvad olid fun (shotgun püstol ja see rohelise energaia omad olid väga fun). Suureks pettumuseks oli Elite raskusastme kergus, jäi tunne, nagu mängiks Killzone 2 normal raskusega. Oleks ikka suuremat väljakutset oodanud. Esimene kord sai veteraniga ja teine kord elitega läbitud ja ega ausaltöeldes eriti suurt vahet ei märganud, mõlemad olid lihtsad. Ka co-op sai ära proovitud, seda küll ainult paari esimese chapteri jagu, et co-op trofeed kätte saada aga peab tõdema, et kahekesti oli ka maruvahva seda mängida. Online onka hea, kuid praktilised uuendused võrreldes eelmisega puuduvad. Õnneks ostsin Collectors Editioni ja sain kaks KZ2 online kaarti kaasa, nüüd saab nautida KZ2 mappe KZ3 relvadega Soundtrack on ka muidugi üle prahi.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
06.12.2011 12:30:08
|
|
|
Mul 5 koodi jagada, kui huvilisi leidub. Tegemist vist mingi level packidega. Päris kindel pole.
PSN Nikson. Võib sinna kirjutada või siis siin privada.
Otsas.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
09.03.2012 12:56:23
|
|
|
Kui paljud oleksid huvitatud Killzone 3 Hellgast Editionist?
Hinnapoint jääb 39-49 kantti
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kohv
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2009
|
13.03.2012 20:05:43
|
|
|
Kui kellelgi peaks mängu vastu huvi olema, siis soovitan proovida multiplayer trialit. Lubab mängida rank kümneni ning erinevatest relvadest ja classidest peaks saama päris korraliku ülevaate.
_________________ PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
23.12.2012 15:30:12
|
|
|
keegi mängib ka veel?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|