|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
05.02.2011 23:02:19
[X360/PS3] Battlefield 3 |
|
|
Battlefield 3
| tsitaat: |
| Battlefield 3 is an upcoming installment in the long-running Battlefield video game franchise developed by EA Digital Illusions CE (DICE) and published by Electronic Arts. The game uses Frostbite 2, DICE's in-house video game engine developed around DirectX 11. On 30th of July, EA announced that purchasers of the Limited Edition of Medal of Honor for the PC, Xbox 360 and PlayStation 3 will receive an invitation to the beta. No details are known about the theme. |
Multiplayer: Jah
Uudised ja eelvaade: IGN
Videod: Gametrailers
viimati muutis Dude . 06.02.2011 14:25:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thoppers
HV vaatleja
liitunud: 27.05.2008
|
06.02.2011 13:45:18
|
|
|
| ei jõua ära oodata
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
08.02.2011 17:08:11
|
|
|
GI skännid.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
08.02.2011 19:31:10
|
|
|
| Midagi väga head on tulemas.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
02.03.2011 13:06:51
|
|
|
kardan et mingi rõve pc-port tuleb...
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
02.03.2011 13:07:52
|
|
|
| jules kirjutas: |
kardan et mingi rõve pc-port tuleb...  |
+1
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
02.03.2011 13:30:33
|
|
|
| Ega jah. BC2 single play keerati juba pekki sellega, et viidi mäng ka PC peale ja tehti sellest tavaline koridorikas. Lisaks tulid mingid pussyass red dotid ja killcamid ja mis iganes.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
02.03.2011 13:30:36
|
|
|
siis tuleb xboxi peal mängida. tänapäeval on häid mänge isegi vähe, ja domineerv fps developer DICE toodangut tuleks iga hinna eest proovida.
aga need ajakirja skännid on ikka päris vinged
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardivaba
HV vaatleja
liitunud: 12.08.2009
|
02.03.2011 23:05:15
|
|
|
| jules kirjutas: |
kardan et mingi rõve pc-port tuleb...  |
Vaatasin developer interviewd...ja öeldi, et mäng on täielikult PC fokuseeritud, et nad tahavad küll teha 360 ja PS3 versiooni kuid PC on nende prioriteet...seega lõpuks tuleb mäng mis porditakse vastupidi.
Nagu trailersist näha siis ka see oli PC footage.
Minu arvates tuleb sellest parim mäng, kuna eelistan siiani Battlefield 2'e ja Bad Company 2'e igasugustele Call Of Duutidele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
03.03.2011 23:50:06
|
|
|
Tegin preorderi ära, lubati nänni Tahaks näha, kui tuleb sama kompost nagu BC2. Väga hull ei olnud, aga 1 oli parem.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
04.03.2011 07:50:21
|
|
|
| iir kirjutas: |
Tegin preorderi ära, lubati nänni Tahaks näha, kui tuleb sama kompost nagu BC2. Väga hull ei olnud, aga 1 oli parem. |
Kust sa tellisid ? St ma kohavaliku taga jännis, ei tea kes saadab õigeaegselt
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
04.03.2011 13:17:59
|
|
|
| Zavvi kõige odavam, aga sinna on niipalju aega et hind võib veel muutuda, samas vahet pole raha nagunii ennem maha ei võeta ju.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
04.03.2011 13:22:04
|
|
|
| greendef kirjutas: |
| jules kirjutas: |
kardan et mingi rõve pc-port tuleb...  |
+1 |
kahjuks jah PC viib ikka mängutööstuse nii alla kui vähegi võimalik, masendav.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
04.03.2011 15:35:05
|
|
|
| aise kirjutas: |
| greendef kirjutas: |
| jules kirjutas: |
kardan et mingi rõve pc-port tuleb...  |
+1 |
kahjuks jah PC viib ikka mängutööstuse nii alla kui vähegi võimalik, masendav. |
Press Enter to begin.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
04.03.2011 19:02:15
|
|
|
| asdasd kirjutas: |
| aise kirjutas: |
| greendef kirjutas: |
| jules kirjutas: |
kardan et mingi rõve pc-port tuleb...  |
+1 |
kahjuks jah PC viib ikka mängutööstuse nii alla kui vähegi võimalik, masendav. |
Press Enter to begin.  |
Või "press any key"... We, console gamers, use buttons to play and keys to open doors!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
04.03.2011 19:40:41
|
|
|
universumis on nüüd vähemalt balanss saavutatud.
bc2 müüdud! ootan bf3...
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
04.03.2011 20:17:41
|
|
|
| Infi kellelgi kas tuleb 1080p või nagu bc2 720 ?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
04.03.2011 22:23:11
|
|
|
Elu sees ei tule 1080p. Hea kui korralikku 720p saabki, täitsa vabalt võib tegelt mingi sub-HD olla ja upscale'itud.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.03.2011 02:44:44
|
|
|
http://www.slideshare.net/DICEStudio/spubased-deferred-shading-in-battlefield-3-for-playstation-3
Suht haige millisseid optimisatsioone on ps3 jaoks tehtud. Samas tulemus paistab ka seda väärt olema.
Kui ma nüüd mingi teise mänguga segi ei aja (crysis 2 või KZ3) siis reso pidavat tulema 1024x720.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
09.03.2011 10:16:58
|
|
|
| Ho Ho, väga põnev!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
09.03.2011 10:48:36
|
|
|
Heh. Xboxi poisid jäävad Frostbite 2.0 mootorist ilma.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
09.03.2011 12:15:56
|
|
|
iDemon, see ei olnud Frostbite2 üldse. See on deferred shading RSX jaoks (peab eriliselt n***ima et saada shading minimaalse ms'iga ehk siis SPU'sid kasutama). Kogu seda asja pole lihtsalt vaja xboxil. Neid slideshowsi on veel muide ja teistes räägib kuidas xeonil jääb processing ms'i isegi üle võrreldes rsx'ga.
Mida sa üldse mõtlesid oma argumendiga? Xboxile ei tulegi Battlefield 3'e? Milleks midagi nii jaburat?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.03.2011 12:42:00
|
|
|
| asdasd kirjutas: |
| peab eriliselt n***ima et saada shading minimaalse ms'iga ehk siis SPU'sid kasutama |
Ei oska kommenteerida kui võrd keerukas see oli kuid üsna kindlasti on nad teinud üsnagi karme optimisatsioone igal platformil. Samas julgeks väita, et defered shadingu implementeerimine SPU'de peal on tõenäoliselt isegi lihtsam kui GPU'l kuna SPUd on oluilselt paindlikumad, lihtsalt nende puhul on vaja tilingu ja mälu limiitidega arvestada. GPU peal pead oma koodi sääraselt disainima, et see midagi "katki" ei teeks pipeline's ning seal on sul märksa vähem kontrolli kus mis ja kuidas liigub
| asdasd kirjutas: |
| Kogu seda asja pole lihtsalt vaja xboxil |
Antud hetkel on PS3 peal arendamine kaugemas järgus kui XB peal. XB lahendustest räägitakse Siggraphi aegu Augustis kuid mingi algtaseme info peaks avalikuks tulema lähipäevil
| asdasd kirjutas: |
| Neid slideshowsi on veel muide ja teistes räägib kuidas xeonil jääb processing ms'i isegi üle võrreldes rsx'ga. |
Sõltub millest jutt. Mäletan üsna täpselt, et occulsion culling käis PS3 peal ~2x kiiremini, kui XB ja PC peal
Muidugi ma ei võrdleks otse rsx vs xb gpu kuna BF3's teeb Cell ära suurema osa videokaardi tööst. Sisuliselt on neil tarkvaraline renderdamine ning RSX lihtsalt tegeleb mõne lihtsama ülesandega.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
09.03.2011 12:42:58
|
|
|
Hahaha.
Paistab et mingile Xnärakale läks see eriti hinge. Teooriad kohe lendama et "äkki ma mõtlesin üht" või "äkki teist" ja siis ise seepeale ägestuda ja küsida miks mina midagi jaburat ajan.
Küsimus - miks sa arvad et mu post oli argument? Tsiteerisin kedagi? Nope. Tõin välja lihtsalt huvitava fakti X360 versiooni kohta.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
09.03.2011 12:47:48
|
|
|
| Haha. Paistab, et mingile ps3närakale läks eriti hinge tema enda norimine. Kohe rajab teooriaid kas ta ikka oli loll ja kui loll täpselt. Su jutus pole ühtegi fakti. Ainus fakt kogu teemas on, et BF3 tuleb samasugusena ka xboxile. Kõik. Ja see juba renderdab su jutu BS'iks. Pole mingit pointi sul ennast õigustada.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
09.03.2011 13:48:28
|
|
|
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
09.03.2011 13:54:01
|
|
|
| asdasd kirjutas: |
| Kohe rajab teooriaid kas ta ikka oli loll ja kui loll täpselt. |
Oh wait. Sinu retarded pointide üle naermine on teooriate rajamine? Excellent. See terve post saab olema teooria siis.
| asdasd kirjutas: |
Su jutus pole ühtegi fakti. Ainus fakt kogu teemas on, et BF3 tuleb samasugusena ka xboxile. Kõik. Ja see juba renderdab su jutu BS'iks. |
Just toodi ülalpool link ja näidati nii mõndagi. Teada on et X360 ei ole Celliga. Realtime radiosity ja MLAA seetõttu ilmselt Xkasti versioonil puuduvad. Väikese vihjena võin öelda et asi puudutab X360 videot, mis on vaid DirectX 9.0c API'ga. (FB 2.0'l puudub DX9 tugi) - seega kui jutud vastavad tõele, siis Xkasti versioon tuleb lihtsalt heavily modified 1.5'ga.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.03.2011 14:02:18
|
|
|
Celli peal jooksutatavad shaderid on sisuliselt "next gen", isegi dx11's pole mõningate asjade tuge mida seal tehakse
XB seevastu on miski poolimelik segu dx9/10/11 vahel mis toetab mõningaid feature kõigist noist. MLAA implementeerimine koos deferred shadinguga on aga pehmelt problemaatiline arvestades, et framebuffer on suurusjärgus 40 mega. Ühtlasi on üsna ebatõenäoline, et XB peal saadaks softis occulsion culling käima pooltki nii kiirelt, kui celli peal. Samas kes teab, ehk nad oskavad mõnevõrra jäigema XB gpu peal saavutada sarnased efektid kui ps3 peal.
Aga nuh, eks tuleb ära oodata kuni nad mingi hetk otsustavad oma saavutusi näidata.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corona16
HV vaatleja
liitunud: 22.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
26.03.2011 01:44:25
|
|
|
ny21k, herp a derp. See on kõik kolmandas postis kirjas mis on juba pea et kaks kuud vana.
PC poiste rõõmupäev üle pika aja.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
26.03.2011 01:56:22
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
ny21k, herp a derp. See on kõik kolmandas postis kirjas mis on juba pea et kaks kuud vana.
PC poiste rõõmupäev üle pika aja. |
Ma lihtsalt konstateerin Fakte.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
07.04.2011 13:00:42
|
|
|
Mis mölisete siin?
Las mäng tuleb välja siis hakkage oma arvamusi jagama
Pole lihtsalt pointi mölisema hakata sellise asja puhul mis pole veel väljasgi
Endal juba pre-order tehtud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
13.04.2011 18:40:20
|
|
|
DICE prepped for Xbox 720, PS4 arrival, Battlefield 3 pushing current consoles to 'absolute limit'
CVG
| tsitaat: |
The console versions of Battlefield 3 will push Xbox 360 and PS3 to their technical limits, according to DICE - and the studio isn't scared by the prospect of Microsoft or Sony unveiling a new home console tomorrow.
The stunning trio of trailers for BF3 released by EA to date have wowed viewers, but many have questioned whether the gorgeous visuals can be replicated on non-PC hardware.
DICE executive producer Patrick Bach told CVG that he was confident BF would be "if not the best-looking console game this year, up there with the competition", adding that his goal was to "prove it rather than talk about it".
Bach then told us that the game was pushing both consoles to the "absolute limit", so we asked if DICE had a watchful eye on the next generation from Sony and Microsoft - and if the lauded Frostbite 2.0 engine could cope with a new generation.
A confident Bach replied: "I don't know what the big corporations are thinking but definitely we are desperate to move on into the next generation. I think Battlefield 3 will look like a next-generation game and all the technology we're building, the whole Frostbite 2 system - the animations, audio, everything - is trying to aim for a couple of years in the future, rather than looking at what we have today.
"We are already there. If [Microsoft or Sony] were to release a new console tomorrow, the engine would scale onto that platform, because we have been looking at not only the PC technology today but also speculating what will happen tomorrow when it comes to these things. So everything from our streaming technologies [to] rendering technologies is scalable onto future platforms." |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
28.05.2011 06:29:47
|
|
|
Peaks kah preorderi ära tegema
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
10.06.2011 16:56:10
|
|
|
Battlefield 3 to be on Jimmy Fallon show next Thursday
| tsitaat: |
Battlefield 3 is coming to late night network television. Next Thursday, June 16th on NBC's Late Night with Jimmy Fallon, Battlefield 3 for console will be shown.
No word yet on who from EA or DICE will be on the show. TV listings simply say "A demonstration of Battlefield 3". |
http://planetbattlefield.gamespy.com/fullstory.php?id=165032
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emm sii
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2007
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
18.06.2011 12:58:56
|
|
|
Täitsa muhe
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
20.06.2011 21:52:54
|
|
|
Mõnedest uudistest võib lugeda, et inimesed on pettunud, et BF3 jooskeb 720p ja 30fps, isegi üks dev pidi twitter'i kaudu inimestele asja selgitama! Kas tõesti loodeti enamat?
Ma ei ole küll eriline konsoolimängija, aga kas mitte suur hulk mänge ei jookse samamoodi!?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
22.06.2011 15:14:45
|
|
|
No mida sa vanast rauast enamat loodad saada. Nagu nad ühes vestluses mainisid, et kui tuleks kohe next gen konsool välja siis nad saaks mängu vastavaks koheselt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
09.08.2011 15:32:20
|
|
|
28 October 2011 ? Kas ennem ei olnud mingi august september? ahvikari.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.08.2011 16:30:11
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Kas ennem ei olnud mingi august september? |
ei
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterc
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2009
|
19.08.2011 08:18:13
|
|
|
| Lukkasin tana Pre-orderi ara. Jaab ule vaid oodata ja nautida
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
19.08.2011 12:19:50
|
|
|
Tegin pre orderi ringi shop.to peale, lolli peaga suutsin ära unustada, et zavvi kaubale tuleb toll otsa ju...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lepa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2008
|
22.08.2011 12:28:14
|
|
|
| Shippingu maksumuse osas ka mingit vahet, kas tellida game.co.uk'st või näiteks shopto.net'ist? Esimese hooga ei lugenud neid tariife sealt välja...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
22.08.2011 15:18:25
|
|
|
| Lepa kirjutas: |
| Shippingu maksumuse osas ka mingit vahet, kas tellida game.co.uk'st või näiteks shopto.net'ist? Esimese hooga ei lugenud neid tariife sealt välja... |
vot hinna vahet ei tea aga Battlefield 3 Limited Edition: Physical Warfare Pack on GAME eksklusiiv ,et sealt vast kasulikum tellida .
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|