Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 23:02:19 [X360/PS3] Battlefield 3 vasta tsitaadiga

Battlefield 3



  • Koduleht: Siin
  • Arendaja: EA Digital Illusions CE
  • Väljaandja: Electronic Arts
  • Stiil: FPS
  • Väljalaske kuupäev: 2011 lõpp
  • Kirjeldus:
    tsitaat:
    Battlefield 3 is an upcoming installment in the long-running Battlefield video game franchise developed by EA Digital Illusions CE (DICE) and published by Electronic Arts. The game uses Frostbite 2, DICE's in-house video game engine developed around DirectX 11. On 30th of July, EA announced that purchasers of the Limited Edition of Medal of Honor for the PC, Xbox 360 and PlayStation 3 will receive an invitation to the beta. No details are known about the theme.

  • Multiplayer: Jah
  • Uudised ja eelvaade: IGN
  • Videod: Gametrailers


viimati muutis Dude . 06.02.2011 14:25:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thoppers
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 06.02.2011 13:45:18 vasta tsitaadiga

ei jõua ära oodata
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 17:08:11 vasta tsitaadiga

GI skännid.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 08.02.2011 19:31:10 vasta tsitaadiga

Midagi väga head on tulemas.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 13:02:48 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2011/03/02/battlefield-3-trailer/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 13:06:51 vasta tsitaadiga

kardan et mingi rõve pc-port tuleb... icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 02.03.2011 13:07:52 vasta tsitaadiga

jules kirjutas:
kardan et mingi rõve pc-port tuleb... icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

+1
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 02.03.2011 13:30:33 vasta tsitaadiga

Ega jah. BC2 single play keerati juba pekki sellega, et viidi mäng ka PC peale ja tehti sellest tavaline koridorikas. Lisaks tulid mingid pussyass red dotid ja killcamid ja mis iganes.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 13:30:36 vasta tsitaadiga

siis tuleb xboxi peal mängida. tänapäeval on häid mänge isegi vähe, ja domineerv fps developer DICE toodangut tuleks iga hinna eest proovida.
aga need ajakirja skännid on ikka päris vinged beer_yum.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardivaba
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2009




sõnum 02.03.2011 23:05:15 vasta tsitaadiga

jules kirjutas:
kardan et mingi rõve pc-port tuleb... icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Vaatasin developer interviewd...ja öeldi, et mäng on täielikult PC fokuseeritud, et nad tahavad küll teha 360 ja PS3 versiooni kuid PC on nende prioriteet...seega lõpuks tuleb mäng mis porditakse vastupidi.

Nagu trailersist näha siis ka see oli PC footage.

Minu arvates tuleb sellest parim mäng, kuna eelistan siiani Battlefield 2'e ja Bad Company 2'e igasugustele Call Of Duutidele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 23:50:06 vasta tsitaadiga

Tegin preorderi ära, lubati nänni icon_razz1.gif Tahaks näha, kui tuleb sama kompost nagu BC2. Väga hull ei olnud, aga 1 oli parem.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 04.03.2011 07:50:21 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Tegin preorderi ära, lubati nänni icon_razz1.gif Tahaks näha, kui tuleb sama kompost nagu BC2. Väga hull ei olnud, aga 1 oli parem.


Kust sa tellisid ? St ma kohavaliku taga jännis, ei tea kes saadab õigeaegselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 13:17:59 vasta tsitaadiga

Zavvi kõige odavam, aga sinna on niipalju aega et hind võib veel muutuda, samas vahet pole raha nagunii ennem maha ei võeta ju.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 13:22:04 vasta tsitaadiga

greendef kirjutas:
jules kirjutas:
kardan et mingi rõve pc-port tuleb... icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

+1


kahjuks jah PC viib ikka mängutööstuse nii alla kui vähegi võimalik, masendav.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 15:35:05 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
greendef kirjutas:
jules kirjutas:
kardan et mingi rõve pc-port tuleb... icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

+1


kahjuks jah PC viib ikka mängutööstuse nii alla kui vähegi võimalik, masendav.


Press Enter to begin. okse.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 04.03.2011 19:02:15 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
aise kirjutas:
greendef kirjutas:
jules kirjutas:
kardan et mingi rõve pc-port tuleb... icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

+1


kahjuks jah PC viib ikka mängutööstuse nii alla kui vähegi võimalik, masendav.


Press Enter to begin. okse.gif

Või "press any key"... We, console gamers, use buttons to play and keys to open doors!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 19:40:41 vasta tsitaadiga

universumis on nüüd vähemalt balanss saavutatud.

bc2 müüdud! ootan bf3...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 04.03.2011 20:17:41 vasta tsitaadiga

Infi kellelgi kas tuleb 1080p või nagu bc2 720 ?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 22:23:11 vasta tsitaadiga

Elu sees ei tule 1080p. Hea kui korralikku 720p saabki, täitsa vabalt võib tegelt mingi sub-HD olla ja upscale'itud.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.03.2011 02:44:44 vasta tsitaadiga

http://www.slideshare.net/DICEStudio/spubased-deferred-shading-in-battlefield-3-for-playstation-3

Suht haige millisseid optimisatsioone on ps3 jaoks tehtud. Samas tulemus paistab ka seda väärt olema.

Kui ma nüüd mingi teise mänguga segi ei aja (crysis 2 või KZ3) siis reso pidavat tulema 1024x720.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 09.03.2011 10:16:58 vasta tsitaadiga

Ho Ho, väga põnev!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 09.03.2011 10:48:36 vasta tsitaadiga

Heh. Xboxi poisid jäävad Frostbite 2.0 mootorist ilma. icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 12:15:56 vasta tsitaadiga

iDemon, see ei olnud Frostbite2 üldse. See on deferred shading RSX jaoks (peab eriliselt n***ima et saada shading minimaalse ms'iga ehk siis SPU'sid kasutama). Kogu seda asja pole lihtsalt vaja xboxil. Neid slideshowsi on veel muide ja teistes räägib kuidas xeonil jääb processing ms'i isegi üle võrreldes rsx'ga.
Mida sa üldse mõtlesid oma argumendiga? Xboxile ei tulegi Battlefield 3'e? Milleks midagi nii jaburat?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.03.2011 12:42:00 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
peab eriliselt n***ima et saada shading minimaalse ms'iga ehk siis SPU'sid kasutama
Ei oska kommenteerida kui võrd keerukas see oli kuid üsna kindlasti on nad teinud üsnagi karme optimisatsioone igal platformil. Samas julgeks väita, et defered shadingu implementeerimine SPU'de peal on tõenäoliselt isegi lihtsam kui GPU'l kuna SPUd on oluilselt paindlikumad, lihtsalt nende puhul on vaja tilingu ja mälu limiitidega arvestada. GPU peal pead oma koodi sääraselt disainima, et see midagi "katki" ei teeks pipeline's ning seal on sul märksa vähem kontrolli kus mis ja kuidas liigub icon_smile.gif
asdasd kirjutas:
Kogu seda asja pole lihtsalt vaja xboxil
Antud hetkel on PS3 peal arendamine kaugemas järgus kui XB peal. XB lahendustest räägitakse Siggraphi aegu Augustis kuid mingi algtaseme info peaks avalikuks tulema lähipäevil
asdasd kirjutas:
Neid slideshowsi on veel muide ja teistes räägib kuidas xeonil jääb processing ms'i isegi üle võrreldes rsx'ga.
Sõltub millest jutt. Mäletan üsna täpselt, et occulsion culling käis PS3 peal ~2x kiiremini, kui XB ja PC peal icon_smile.gif

Muidugi ma ei võrdleks otse rsx vs xb gpu kuna BF3's teeb Cell ära suurema osa videokaardi tööst. Sisuliselt on neil tarkvaraline renderdamine ning RSX lihtsalt tegeleb mõne lihtsama ülesandega.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 09.03.2011 12:42:58 vasta tsitaadiga

Hahaha. icon_lol.gif

Paistab et mingile Xnärakale läks see eriti hinge. Teooriad kohe lendama et "äkki ma mõtlesin üht" või "äkki teist" ja siis ise seepeale ägestuda ja küsida miks mina midagi jaburat ajan.

Küsimus - miks sa arvad et mu post oli argument? Tsiteerisin kedagi? Nope. Tõin välja lihtsalt huvitava fakti X360 versiooni kohta.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 12:47:48 vasta tsitaadiga

Haha. Paistab, et mingile ps3närakale läks eriti hinge tema enda norimine. Kohe rajab teooriaid kas ta ikka oli loll ja kui loll täpselt. Su jutus pole ühtegi fakti. Ainus fakt kogu teemas on, et BF3 tuleb samasugusena ka xboxile. Kõik. Ja see juba renderdab su jutu BS'iks. Pole mingit pointi sul ennast õigustada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 13:08:26 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 13:48:28 vasta tsitaadiga


_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 09.03.2011 13:54:01 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
Kohe rajab teooriaid kas ta ikka oli loll ja kui loll täpselt.

Oh wait. Sinu retarded pointide üle naermine on teooriate rajamine? Excellent. See terve post saab olema teooria siis. icon_smile.gif
asdasd kirjutas:

Su jutus pole ühtegi fakti. Ainus fakt kogu teemas on, et BF3 tuleb samasugusena ka xboxile. Kõik. Ja see juba renderdab su jutu BS'iks.


Just toodi ülalpool link ja näidati nii mõndagi. Teada on et X360 ei ole Celliga. Realtime radiosity ja MLAA seetõttu ilmselt Xkasti versioonil puuduvad. Väikese vihjena võin öelda et asi puudutab X360 videot, mis on vaid DirectX 9.0c API'ga. (FB 2.0'l puudub DX9 tugi) - seega kui jutud vastavad tõele, siis Xkasti versioon tuleb lihtsalt heavily modified 1.5'ga. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.03.2011 14:02:18 vasta tsitaadiga

Celli peal jooksutatavad shaderid on sisuliselt "next gen", isegi dx11's pole mõningate asjade tuge mida seal tehakse icon_razz.gif
XB seevastu on miski poolimelik segu dx9/10/11 vahel mis toetab mõningaid feature kõigist noist. MLAA implementeerimine koos deferred shadinguga on aga pehmelt problemaatiline arvestades, et framebuffer on suurusjärgus 40 mega. Ühtlasi on üsna ebatõenäoline, et XB peal saadaks softis occulsion culling käima pooltki nii kiirelt, kui celli peal. Samas kes teab, ehk nad oskavad mõnevõrra jäigema XB gpu peal saavutada sarnased efektid kui ps3 peal.

Aga nuh, eks tuleb ära oodata kuni nad mingi hetk otsustavad oma saavutusi näidata.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corona16
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 12:34:14 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=uA378g_gD1I

Kindel ost minu poolt igatahes icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 14:54:03 vasta tsitaadiga

'Uus' video üleval: http://www.ea.com/battlefield3/videos/faultline-episode-2
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 26.03.2011 01:41:21 vasta tsitaadiga

Konsoolide versioonidel tulevad väiksemad MP-kaardid ja 24 mängijat mapi kohta. PC ver. kõik korras. Suuremadd kaardid ja 64 mängijat mapi kohta. PC owned console gamers.
http://cerfy.net/2011/03/22/c2e2-battlefield-3-exclusive-news/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 26.03.2011 01:44:25 vasta tsitaadiga

ny21k, herp a derp. See on kõik kolmandas postis kirjas mis on juba pea et kaks kuud vana.
PC poiste rõõmupäev üle pika aja.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 26.03.2011 01:56:22 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
ny21k, herp a derp. See on kõik kolmandas postis kirjas mis on juba pea et kaks kuud vana.
PC poiste rõõmupäev üle pika aja.


Ma lihtsalt konstateerin Fakte.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 13:00:42 vasta tsitaadiga

Mis mölisete siin?
Las mäng tuleb välja siis hakkage oma arvamusi jagama
Pole lihtsalt pointi mölisema hakata sellise asja puhul mis pole veel väljasgi icon_biggrin.gif
Endal juba pre-order tehtud icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 18:40:20 vasta tsitaadiga

DICE prepped for Xbox 720, PS4 arrival, Battlefield 3 pushing current consoles to 'absolute limit'
CVG
tsitaat:
The console versions of Battlefield 3 will push Xbox 360 and PS3 to their technical limits, according to DICE - and the studio isn't scared by the prospect of Microsoft or Sony unveiling a new home console tomorrow.

The stunning trio of trailers for BF3 released by EA to date have wowed viewers, but many have questioned whether the gorgeous visuals can be replicated on non-PC hardware.

DICE executive producer Patrick Bach told CVG that he was confident BF would be "if not the best-looking console game this year, up there with the competition", adding that his goal was to "prove it rather than talk about it".
Bach then told us that the game was pushing both consoles to the "absolute limit", so we asked if DICE had a watchful eye on the next generation from Sony and Microsoft - and if the lauded Frostbite 2.0 engine could cope with a new generation.

A confident Bach replied: "I don't know what the big corporations are thinking but definitely we are desperate to move on into the next generation. I think Battlefield 3 will look like a next-generation game and all the technology we're building, the whole Frostbite 2 system - the animations, audio, everything - is trying to aim for a couple of years in the future, rather than looking at what we have today.

"We are already there. If [Microsoft or Sony] were to release a new console tomorrow, the engine would scale onto that platform, because we have been looking at not only the PC technology today but also speculating what will happen tomorrow when it comes to these things. So everything from our streaming technologies [to] rendering technologies is scalable onto future platforms."
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 28.05.2011 06:29:47 vasta tsitaadiga

Peaks kah preorderi ära tegema icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 16:56:10 vasta tsitaadiga

Battlefield 3 to be on Jimmy Fallon show next Thursday
tsitaat:
Battlefield 3 is coming to late night network television. Next Thursday, June 16th on NBC's Late Night with Jimmy Fallon, Battlefield 3 for console will be shown.
No word yet on who from EA or DICE will be on the show. TV listings simply say "A demonstration of Battlefield 3".

http://planetbattlefield.gamespy.com/fullstory.php?id=165032
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 15:01:34 vasta tsitaadiga

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/06/15/late-night.aspx

Täpsemalt näitavad nad seal PlayStation 3 versiooni!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 17.06.2011 16:33:31 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2011/06/17/battlefield-3-console-footage-unveiled-on-latest-fallon/
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 18.06.2011 12:58:56 vasta tsitaadiga

Täitsa muhe icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 21:52:54 vasta tsitaadiga

Mõnedest uudistest võib lugeda, et inimesed on pettunud, et BF3 jooskeb 720p ja 30fps, isegi üks dev pidi twitter'i kaudu inimestele asja selgitama! Kas tõesti loodeti enamat? icon_eek.gif
Ma ei ole küll eriline konsoolimängija, aga kas mitte suur hulk mänge ei jookse samamoodi!?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 22.06.2011 15:14:45 vasta tsitaadiga

No mida sa vanast rauast enamat loodad saada. Nagu nad ühes vestluses mainisid, et kui tuleks kohe next gen konsool välja siis nad saaks mängu vastavaks koheselt.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 15:32:20 vasta tsitaadiga

28 October 2011 ? Kas ennem ei olnud mingi august september? ahvikari.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.08.2011 16:30:11 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Kas ennem ei olnud mingi august september?
ei
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 19.08.2011 08:18:13 vasta tsitaadiga

Lukkasin tana Pre-orderi ara. Jaab ule vaid oodata ja nautida
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2011 12:19:50 vasta tsitaadiga

Tegin pre orderi ringi shop.to peale, lolli peaga suutsin ära unustada, et zavvi kaubale tuleb toll otsa ju...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 12:28:14 vasta tsitaadiga

Shippingu maksumuse osas ka mingit vahet, kas tellida game.co.uk'st või näiteks shopto.net'ist? Esimese hooga ei lugenud neid tariife sealt välja...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 15:18:25 vasta tsitaadiga

Lepa kirjutas:
Shippingu maksumuse osas ka mingit vahet, kas tellida game.co.uk'st või näiteks shopto.net'ist? Esimese hooga ei lugenud neid tariife sealt välja...

vot hinna vahet ei tea aga Battlefield 3 Limited Edition: Physical Warfare Pack on GAME eksklusiiv ,et sealt vast kasulikum tellida .
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Battlefield 3 mine lehele 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.