Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 08:27:53 vasta tsitaadiga

Testisin miinimumil...crysisega ei olnud probleeme pool tundi ei midagi...starcrafti sain mängida umbes 15 min vastase rynnaku ajal pani arvuti undama ja lõi toa suitsu täis...väga muljetavaldav XD....varem ple sellist asja näinud. Ja pilt oli veel ees kui kinni panin.

Mis krt läbi küpses, palju see kõik maksab ja peakysimus kust saab laupäeval abi remondi-ootetööna et kauaigatsetud mängu edasi pelada...appi appi appi dog.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 11:22:22 vasta tsitaadiga

legaalne, patchitud starcraft?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 18:03:15 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
legaalne, patchitud starcraft?


Jah legaalne....ja sinise ekraani põhjus üles leitud - toiteka vent oli tolmu kätte ära koolend icon_redface.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 05.03.2011 19:00:45 vasta tsitaadiga

eks sa anna teada, kui sul parandatud on ja kõik töötab,
siis võiks mõne test-mängu teha ;p
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 05.03.2011 22:08:46 vasta tsitaadiga

kellelgi vikatile 7 tunni koodi pole laenata?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2011 21:55:01 vasta tsitaadiga

eerik7 kirjutas:
eks sa anna teada, kui sul parandatud on ja kõik töötab,
siis võiks mõne test-mängu teha ;p



Sain korda, toiteka vent oli tolmu sisse ära koolend. Testida võib aga vastu sulle ei saa võibolla ehk esimesed 15 min elan üle icon_razz.gif


________________________


Esimesed tähelepanekud mängimisel:

plussid:

1. mäng töötab win 7 keskkonnas ja elioni ruuteriga.
2. tootmine on lihtsam
3. ehitiste disain on hea

miinused:

1. liigade süsteem on totaalne pask.
2. Ei ole enam EST-1 kanalit. Sellest tunnen kõige rohkem puudust.
3. üksuste disain ja muusika on saast. Vanas mängus oli võimalik linge mikroda, siin ei saanud hakkama icon_razz1.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 00:15:53 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
eerik7 kirjutas:
eks sa anna teada, kui sul parandatud on ja kõik töötab,
siis võiks mõne test-mängu teha ;p



Sain korda, toiteka vent oli tolmu sisse ära koolend. Testida võib aga vastu sulle ei saa võibolla ehk esimesed 15 min elan üle icon_razz.gif


________________________

Esimesed tähelepanekud mängimisel:

plussid:

1. mäng töötab win 7 keskkonnas ja elioni ruuteriga.
2. tootmine on lihtsam
3. ehitiste disain on hea

miinused:

1. liigade süsteem on totaalne piix.
2. Ei ole enam EST-1 kanalit. Sellest tunnen kõige rohkem puudust.
3. üksuste disain ja muusika on saast. Vanas mängus oli võimalik linge mikroda, siin ei saanud hakkama icon_razz1.gif



Lingide micromine on suht täppistöö jah. See match maker peksab ka vahel ikka super segast, näide: 2vs2 mäng - 2xBronze vs 1 Plat ja 1 Gold, ja 2xBronze of favored, wtf icon_razz.gif ?

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 00:20:43 vasta tsitaadiga

"mäng töötab win 7 keskkonnas ja elioni ruuteriga" icon_lol.gif . Suht loogiline, sest mäng tuli ikka 2010 välja ja ainult arvutile...

Ka muusika ei ole MINU arust saast.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 02:31:47 vasta tsitaadiga

Frag for Cancer charity tournament - http://www.justin.tv/totalbiscuit

Live TotalBiscuit
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 07.03.2011 05:49:24 vasta tsitaadiga

hihii, esimene mäng - tvz, 3200 rating zergi vastu ja võitsin. ;D
järgmised neli kaotasin D;
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 07:38:14 vasta tsitaadiga

kui algaja pannakse plaatinaliigasse siis on süsteem piixus. Kuidas saada tagasi pronksliigasse? Lihtsalt peab kaotama?
_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 18:34:21 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
kui algaja pannakse plaatinaliigasse siis on süsteem piixus. Kuidas saada tagasi pronksliigasse? Lihtsalt peab kaotama?


Kui platis hakkama ei saa siis jah.

EDIT: Double cheese fail

Link

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 18:19:59 vasta tsitaadiga

see mäng on saast võrreldes vanaga. icon_razz1.gif

Õigemini mäng on parem, aga see et mingite idiootidega suvalt paneb battlenet kokku see keerab kogu hea asja puuksu.

Noh tüüp arvas et tuleb zerg rush mina ka arvasin. Mina tegin fast loti ja mikrosin ära nii krdi zergi kaks lainet kui ka mariinid. Küsisin et kas teeme counteri, ei vastas tema, ehitan laevastikku. Vaatasin siis mis tüüp teeb. Oli ehitanud rampi 3 cannonit, ja expi ümber veel kolm. Siis otsisin seda nuppu kust saab liitlase vaenlaseks keerata nagu vanas, aga ei leidnud ja lahkusin. icon_lol.gif

________

Tegelikult tahaks leida juurde mängupartnereid, et saaks kasutada skypet vms ja mitmekesi koos raadiosides istuda ja vastast taguda. Või veel parem, nagu vanas starcraftis oli, kaheksa eestlast pelasid ühte mängu. icon_smile.gif=

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.


viimati muutis tumbuser 08.03.2011 20:09:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 08.03.2011 19:10:30 vasta tsitaadiga

tumbuser, sa pole vist kõige teravam pliiats icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 19:18:22 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
tra see mäng on saast võrreldes vanaga. icon_razz1.gif

Õigemini mäng on parem, aga see et mingite idiootidega suvalt paneb battlenet kokku see keerab kogu hea asja puuksu.

Noh tüüp arvas et tuleb zerg rush mina ka arvasin. Mina tegin fast loti ja mikrosin ära nii krdi zergi kaks lainet kui ka mariinid. Küsisin et kas teeme counteri, ei vastas tema, ehitan laevastikku. Vaatasin siis mis tüüp teeb. Oli ehitanud rampi 3 cannonit, ja expi ümber veel kolm. Siis otsisin seda nuppu kust saab liitlase vaenlaseks keerata nagu vanas, aga ei leidnud ja lahkusin. icon_lol.gif

________

Tegelikult tahaks leida juurde mängupartnereid, et saaks kasutada skypet vms ja mitmekesi koos raadiosides istuda ja vastast taguda. Või veel parem, nagu vanas starcraftis oli, kaheksa eestlast pelasid ühte mängu. icon_smile.gif=
Battle.net peab teadma, kes on "tark" ja kes mitte?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 20:03:44 vasta tsitaadiga

keegi tahab mu kontot ära osta ?
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 20:15:21 vasta tsitaadiga

Battlenet peaks võimaldama mängijal otsustada, kui tugev on tema liitlane ja kui tugevad vastased ning võimaldama enne mängu algust lahkuda. Nii nagu enne oli. Vaatasid mängitud mänge võitude-kaotuste suhet ja tegid kiire otsuse.

Kõvasti tugevamal on nõrga vastu igav, see on umbes nagu kutsikat jalaga peksta. Nõrk tugeva vastu mängides saab umbes sellise kaifi mis meenutab talle rauast toolijala närimist. Ja kui liitlane on arrogant või mängib nagu esimest korda siis saad vihaseks.


Ah mis ma urisen, esimesed emotsioonid mängust, küllap harjun ära muutustega. drinking.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.03.2011 21:07:28 vasta tsitaadiga

noo kui sa plaatium liigasse saad siis seal selliseid lolle ehk ei ole?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 00:53:51 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
noo kui sa plaatium liigasse saad siis seal selliseid lolle ehk ei ole?



hahahaha, aga miks peab sellist kadalippu läbima --- kolmest kahes mängus - servu topib liitlaseks totaal idioote - neist võidan ühe hambad ristis teine on puhas vihastamine. Nüüdsest kui näen et liitlane on saast siis hakkan teda ise hävitama. Vähemalt mingi fun peab ju olema icon_biggrin.gif


Ainukesed toredad hetked siiani SC2-s on paari vana tuttavaga, kohe teame mida teeme ja lendame peale ning peksame vastase laiali (kui just väga prod nood pole )=

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 03:41:15 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=AxVCO-nFBZ0


kilo dollarit, kes tahab?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 10:48:26 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
see mäng on saast võrreldes vanaga. icon_razz1.gif

Õigemini mäng on parem, aga see et mingite idiootidega suvalt paneb battlenet kokku see keerab kogu hea asja puuksu.

Noh tüüp arvas et tuleb zerg rush mina ka arvasin. Mina tegin fast loti ja mikrosin ära nii krdi zergi kaks lainet kui ka mariinid. Küsisin et kas teeme counteri, ei vastas tema, ehitan laevastikku. Vaatasin siis mis tüüp teeb. Oli ehitanud rampi 3 cannonit, ja expi ümber veel kolm. Siis otsisin seda nuppu kust saab liitlase vaenlaseks keerata nagu vanas, aga ei leidnud ja lahkusin. icon_lol.gif

________

Tegelikult tahaks leida juurde mängupartnereid, et saaks kasutada skypet vms ja mitmekesi koos raadiosides istuda ja vastast taguda. Või veel parem, nagu vanas starcraftis oli, kaheksa eestlast pelasid ühte mängu. icon_smile.gif=


Kui see ladder süsteem ei sobi võid custom mängu teha ja leida "sobivad vastased"

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 13:09:57 vasta tsitaadiga

un3v3n kirjutas:
keegi tahab mu kontot ära osta ?

Kui paljuga?
Pole tegelikult küll õige koht.. icon_redface.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 20:05:06 vasta tsitaadiga

Shoutcraft live peaks kohe hakkama thumbs_up.gif

http://www.justin.tv/totalbiscuit#/w/948167312
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 16:36:43 vasta tsitaadiga

see 2v2 pronksliiga on ikka täielik imedemaa icon_smile.gif

4 korda järjest pandi liitlaseks mingi saast. Viimase käest küsisin, et kas oled algaja või on sult oodata mõningat skilli. "We will win" ütles ta, "im win last 15 games". Eksplorisin tema eest mõlemat vaenlast, tegin kolm lotti, suretasin probega ühe scv. Tüüp oli jõudnud teha selle aja jooksul kaks gatet ja ühe cannoni...kui vastane ta rampi jõudis ja cannoni ära kustutas ning pyloni mis hoidis canni ja kõiki tema maju...ja nii läks mäng edasi loogilise lõpuni.


Endal pole kah piisavalt skilli et kahe eest põrutada. icon_biggrin.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 16:45:33 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Endal pole kah piisavalt skilli et kahe eest põrutada. icon_biggrin.gif

sakid järelikult.
ma küll sihukestega ühte tiimi ei tahaks sattuda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 10:41:03 vasta tsitaadiga

mhh. Eks ta kole ole jah kui ei saa tugeva selja varjus veel suuremana paista. icon_razz1.gif Aga mina ei taha. Ma parem sakin. icon_razz1.gif Elada teise armust või lasta armetul elada...ei.
_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 11:23:43 vasta tsitaadiga

Sain täna toreda maili. Kokkuvõtvalt tänu sellele, et ostsin ja sidusin oma konto SC2-ga üsnagi alguses sain ma just tasuta WoWi litsentsi ja 30 päeva gametime'i. Mitte küll eriti väärtuslik ja mõneti kaval aga kena žest sellegipoolest Kaval just kuna gametime maksab omajagu ja kui peaks WoWi tuhin peale tekkima siis on nemad taas kasumis.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 12:47:53 vasta tsitaadiga

sama mail tuli ka mulle eile, gmail viskas automaatselt trashi selle
(isegi gmail mõtleb nagu mina) icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 19.03.2011 23:31:59 vasta tsitaadiga

http://www.teamliquid.net/video/streams/TeamLiquidTV
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 12:36:12 vasta tsitaadiga

See mäng on mängitavuselt vanaga võrreldes nii saastaks tehtud et mis kole.


Ei saa isegi oma "liitlast" vaenlaseks keerata vaid peab ükshaaval nokkima. Krt ütlesin ühele idikale, et vaenlane teeb laevastikku, see aga nokkis ikka oma linge teha jobu. Siis pistis vinguma kui vaenlane tema ahtrit nokkis. Nagu mina peaks tema tagumikku kaitsma ise ei liigutanud midagi. icon_evil.gif lõin ühe vastase kasti ja hoidsin teist tagasi. See kuradi madu aga raisk mängis kodu ja tegi vaid mõned linnukesed.

OK, ma saan aru kui inimene on aeglane. Teinekord mõistan isegi seda kui ta on idioot. Aga seda ma ei andesta kunagi kui ta kriisisituatsioonis mängib veel kodu. Me oleks saanud meie expide all manööverdava laevastiku puruks lasta aga ta hoidis oma linnukesi oma pesas ja ei liigutanud.


Njah. Jälle üks prsses mäng kümnete teiste kõrval. Oleks teadnud poleks ostnudki seda starcrafti icon_neutral.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 12:58:40 vasta tsitaadiga

tumbuser, miks sa mängid 2vs2? arvestades su pidevat virinat võiks arvata, et sa oled 1vs1 peale üle läinud või mõne sõbra leidnud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 13:53:36 vasta tsitaadiga

Irw, no tõesti. Kui sa teed 2v2 ja muudad oma liitlase vaenlaseks, kes siis võidab ja punkte saab? Mõtle ka nüüd, saastast mängust on see kaugel.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 14:01:56 vasta tsitaadiga

custom game'is võib see teoreetiliselt isegi võimalik olla kuna seal ei lähe nagunii profiilis võidud ja kaotused kirja aga ladder on kindlamate reeglitega siiski.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 15:40:48 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Irw, no tõesti. Kui sa teed 2v2 ja muudad oma liitlase vaenlaseks, kes siis võidab ja punkte saab? Mõtle ka nüüd, saastast mängust on see kaugel.


Vanasti sai punkte küll kui suutsid võita kõik kolm. Eks ma emotsionaalselt ütlesin et mäng saast. Tegelikult on mäng hea aga see krdi servu poolt random liitlaste panemine on saatanast.


londiste kirjutas:
tumbuser, miks sa mängid 2vs2? arvestades su pidevat virinat võiks arvata, et sa oled 1vs1 peale üle läinud või mõne sõbra leidnud.


1. Jah mul on mängupartnereid vanast Starcrafti ajast icon_smile.gif

2. 1v1 taktika on igav.

3. eelistaks tiksuda kusagil hõbeliigas. Pronks jääb lahjaks kui liitlaseks on umbes sama skilliga nagu mul aga ei suuda tõusta hõbedasse sest servu topib
liitlasteks saasta.

4. 3v3 jõudsin platiniumi aga see on liiga raju. Tagasi kukkuda oleks ju lihtne, aga siis pean poole jõuga mängima ja see ei oleks liitlaste suhtes aus.


Sestap proovingi jõuda 2v2 hõbeliigasse ja sinna jääda, mängida vaikselt ja rahulikult. Aga ei saa üle kassi saba. Olen praegu pronksliigas 1 kohal oma grupis. Pingutan küll, aga nii kui mõned mängud on läinud hästi saadetakse liitlaseks totaal sooda ning arg pealegi ja kõik algab otsast peale.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.03.2011 15:41:35 vasta tsitaadiga

tumbuser hangi endale siit foorumist paar sõpra kellega 2on2 saate teha üle VOIP chati
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 19:38:33 vasta tsitaadiga

Sai end ka online mänguriks tehtud.

Meeldib aga oskusi veel annab soovida.. : (

Aga ehk mõnikord leiaks siitki vastase.. : D

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
un3v3n
HV Guru


liitunud: 27.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 22:12:51 vasta tsitaadiga

30 euriga konto saadaval....
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eerik7
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2010




sõnum 21.03.2011 23:09:52 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Lovvi kirjutas:
Irw, no tõesti. Kui sa teed 2v2 ja muudad oma liitlase vaenlaseks, kes siis võidab ja punkte saab? Mõtle ka nüüd, saastast mängust on see kaugel.


Vanasti sai punkte küll kui suutsid võita kõik kolm. Eks ma emotsionaalselt ütlesin et mäng saast. Tegelikult on mäng hea aga see krdi servu poolt random liitlaste panemine on saatanast.


londiste kirjutas:
tumbuser, miks sa mängid 2vs2? arvestades su pidevat virinat võiks arvata, et sa oled 1vs1 peale üle läinud või mõne sõbra leidnud.


1. Jah mul on mängupartnereid vanast Starcrafti ajast icon_smile.gif

2. 1v1 taktika on igav.

3. eelistaks tiksuda kusagil hõbeliigas. Pronks jääb lahjaks kui liitlaseks on umbes sama skilliga nagu mul aga ei suuda tõusta hõbedasse sest servu topib
liitlasteks saasta.

4. 3v3 jõudsin platiniumi aga see on liiga raju. Tagasi kukkuda oleks ju lihtne, aga siis pean poole jõuga mängima ja see ei oleks liitlaste suhtes aus.


Sestap proovingi jõuda 2v2 hõbeliigasse ja sinna jääda, mängida vaikselt ja rahulikult. Aga ei saa üle kassi saba. Olen praegu pronksliigas 1 kohal oma grupis. Pingutan küll, aga nii kui mõned mängud on läinud hästi saadetakse liitlaseks totaal sooda ning arg pealegi ja kõik algab otsast peale.


sa ei tohi viriseda nii palju, pead ise rohkem vaeva nägema, kui midagi tahad. mängi 1v1 ja õpi mäng selleks. ära oota, et su allyd oleksid sinust paremad ja sinu imeväel kõrgemasse liigasse tassiksid, ilma et sa ise selle nimel vaeva näeks.
sinu mängukirjeldused annavad mõista, et sul ei ole just kõige parem arusaam strateegiast ja erinevate rasside sünergiast ning võimalustest/kohustustest. vaata mõni hea 2v2 tiimi replay ja ürita mõista, miks nad midagi teevad ja miks see töötab. ehk õpid midagi väärtuslikku sealt, you never know.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 22.03.2011 21:25:12 vasta tsitaadiga

Ostsin kah endale, kui keegi teine kah algaja või lihtsalt bronze siis võiks koos harjutada vms
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2011 23:04:14 vasta tsitaadiga

Ma ilmselt hakkan alles siis mängima, kui kõik campaignid kenasti välja on lastud. icon_smile.gif
Aga... kas täielikele algajatele muidu onlines ruumi on?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2011 23:09:06 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Ma ilmselt hakkan alles siis mängima, kui kõik campaignid kenasti välja on lastud. icon_smile.gif
Aga... kas täielikele algajatele muidu onlines ruumi on?
Miks ei ole, kõik võivad ju mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2011 23:13:49 vasta tsitaadiga

Selles mõttes, et nagu DotAs või HoNis saad sa väga väga väga väga väga räiget sõimu, kui sa alles tutvud asjaga. icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 22.03.2011 23:14:28 vasta tsitaadiga

Kui practice matche pelasin siis võitsin 4/4, 1 vs 1 siis
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2011 23:28:05 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
ArchMage kirjutas:
Ma ilmselt hakkan alles siis mängima, kui kõik campaignid kenasti välja on lastud. icon_smile.gif
Aga... kas täielikele algajatele muidu onlines ruumi on?
Miks ei ole, kõik võivad ju mängida icon_biggrin.gif


Jaa, lovviga mängimine on sama nagu vastutuult lennuki taga kusemine..
Siis kui ma alles barracse ehitan, on temal juba peputäis bansheesid valma ja adjöö icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 23.03.2011 00:23:08 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Selles mõttes, et nagu DotAs või HoNis saad sa väga väga väga väga väga räiget sõimu, kui sa alles tutvud asjaga. icon_lol.gif


1vs1 matchides (proksi liigas) ei ole ma kordagi halba suhtumist kohanud.
2vs2 jne on olukord võibolla teine..

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 00:48:37 vasta tsitaadiga

No 1v1's tavaliselt vastane sind nuubiks ei sõima, kui kaotad. Samas, kui cheesid võib paar roppust sinu poole lennata küll icon_cool.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 02:20:30 vasta tsitaadiga

Kas cheesimine on majadega tee blokkimine?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 02:22:08 vasta tsitaadiga

Alatute strateegiate kasutamine.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 02:28:36 vasta tsitaadiga

Ma ei tea... armastuses ja sõjas on ikka minu arust kõik lubatud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 02:43:45 vasta tsitaadiga

põhijuust oli vist see vastase vahetusse lähedusse baasi ehitamine...
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starcraft 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.