Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Homefront märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.02.2011 16:49:37 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-goliath-homefront/710264
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.02.2011 17:27:38 vasta tsitaadiga

goliath tundub küll huvitav.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 19:44:25 vasta tsitaadiga

Homefront preview: http://www.pcgamer.com/2011/02/19/homefront-preview/
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 19:46:57 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Gamespoti poolt väike klipp.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 20:03:48 vasta tsitaadiga

Homefront GDC 11: Live Action Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler


____________________________________________________
edit:
http://twitter.com/homefrontgame
tsitaat:
First Homefront review has landed - 9/10 from Official PlayStation Magazine Italy


____________________________________________________
edit:
Uus video!

Homefront Multiplayer Carnage Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 20:04:05 vasta tsitaadiga

Multiplayer trailer: http://www.gametrailers.com/video/gdc-11-homefront/711296?xrs=synd_twitter
Täitsa piixus, see video on juba postitatud.


viimati muutis SinineSiil 04.03.2011 20:06:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 04.03.2011 20:04:53 vasta tsitaadiga

Peab vist raha kõrvale panema!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 22:14:36 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/2011/03/04/homefront-dedicated-servers-detailed/
VAC on huvitav.
Edit: Homefront is the most preordered game in the THQ history.
link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 22:31:48 vasta tsitaadiga

Mina jään hektel veel PC versiooni suhtes väga skeptiliseks..
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2011 17:58:19 vasta tsitaadiga

Nii, Homefront suutis ka lekkida. Seekord siis Steami kaudu.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 06.03.2011 18:41:22 vasta tsitaadiga

multiplayer tundub nagu järjekordne call of duty (p4sk)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2011 18:49:24 vasta tsitaadiga

madex, ise ka saad aru, mida sa räägid? Multiplayer on väga erinev Call of Duty'st.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 06.03.2011 19:45:01 vasta tsitaadiga

Kas sa üldse vaatasid seda sama video mida mina vaatasin ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2011 19:56:12 vasta tsitaadiga

madex, arvatavasti mitte. Sest ma kahjuks ei näe kõike, mida sa näed.
Aga igatahes on tegu pigem Battlefield sarnase (kõige rohkem meenutab tegelt Quake Wars'i) kui Call of Duty'ga.
Call of Duty mp'des ei ole helikoptereid, autosid, tanke jne (väljaarvatud mõned väga sitasti teostatud erandid nagu näiteks üksikud tankid WaW'is ja ise-enesest on Black Ops'is üks killstreak, kus saad juhtida helikopterid). Rääkimata veel mingisest dünaamilisest statside ja loadouti muutumisest mängu ajal. Core-gameplay on ikka teistsugune.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 11:55:47 vasta tsitaadiga

madex kirjutas:
multiplayer tundub nagu järjekordne call of duty (p4sk)


Tegelikult küll on MP rohkem Battlefield.

Eepiline fännitrailer: http://www.youtube.com/watch?v=AWtNQozgJqc
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 07.03.2011 12:00:55 vasta tsitaadiga

cod sõidukitega, mingi xp ja levelite huinja jälle
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 12:46:57 vasta tsitaadiga

Tundub et tuleb hea vaheldus codile icon_smile.gif Natuke jäänud siis saab ära proovida ja kindlalt öelda kas on ikka hea.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.03.2011 00:02:58 vasta tsitaadiga

Tjaa, selle mängu võtan vist ära puhtalt tänu pealtnäha üliheale story'le, jääb lihtsalt loota, et asi on mängus realiseeritud pooltki nii hästi kui videotes-timeline kodulehel icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 08.03.2011 11:04:18 vasta tsitaadiga

madex kirjutas:
cod sõidukitega, mingi xp ja levelite huinja jälle

doh.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 08.03.2011 13:19:42 vasta tsitaadiga

madex kirjutas:
cod sõidukitega, mingi xp ja levelite huinja jälle


Ma ei saa aru ida sa ootad siis?Kas lihtsalt kõmmutamine on parem,kus mitte midagi vastu ei saa?Minuarust on just hea see asi,et kui ikka kedagi tappad saad midagi vasta ja saad areneda.Saan aru,et juba vana teema ja kasutatakse nii palju,aga see idee töötab ju hästi.

_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 16:12:49 vasta tsitaadiga

Campaign kohta, et...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 18:47:06 vasta tsitaadiga

DefXtreme, tänapäeval vist tehaksegi enamus FPS mänge rohkem multiplayeri pärast.
Campaigni tuleb võtta kui boonust ja piraatide pärusmaaks.

ot:
endal siiani COD BO-s singel osa läbimata
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 09.03.2011 10:25:17 vasta tsitaadiga

Kui üldse tasub see mäng uurimist siis ainult MP puhul. Kuid ma arvan, et midagi erilist ei tule sellest. Proovin ära siis näen kas panin mööda või mitte. Sp on jura vähemalt selle video järgi
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 09.03.2011 20:29:22 vasta tsitaadiga


Link



PiipBoxil 1 extra map juures. thumbs_down.gif
Esimene DLC map pack tuleb xboxile ja hiljem pc....... vist. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 09.03.2011 21:08:33 vasta tsitaadiga

BF2 + COD:MW2
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 09.03.2011 22:13:10 vasta tsitaadiga

Kuna ma FPSe online ei mängi, siis mainin ka teistele endasugustele - SP on ümmarguselt 5tundi, seega on see mäng väärt umbes 5€ minu jaoks.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 23:08:22 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
BF2 + COD:MW2
olgu või sims + tetris.... kui asi tundub fun siis tuleb järgi proovida

madfury siis jääb sul rohkem kui kolmveerand "laksu" saamata.... nojahh, ega sa mängude eest ju raha ka ei maksa.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 10.03.2011 16:14:15 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.03.2011 17:54:12 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
BF2 + COD:MW2


pigem Fuel of War + MW2

võiks lausa öelda et tegu FOV'i järeltulijaga.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 17:56:03 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., tegu ikkagi samade developeritega.
Kasutatakse vist väljendit spiritual successor.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomhai
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 10.03.2011 18:10:07 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
DeTHiCa., tegu ikkagi samade developeritega.
Kasutatakse vist väljendit spiritual successor.


nagu dev intervjuudest välja võib lugeda, siis ikka oluliselt lihtsustati fuel of war mängumehaanikat, sest keskmine mängija ei saanud aru mida tegema peab. Ehk ainus mäng, kus tundub tulevat selline ET stiilis objective based gameplay on Brink. See viimane video ei tekitanud küll mingit isu preorderida või isegi mängida. Aga ootab ära ground control gameplay. Äkki ikka on mingi iva ka asjas lisas ringi jooksmisele ja BP korjamisele.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 18:25:42 vasta tsitaadiga

tomhai, njaa. Brink tundub üle pika aja üks korralik asi olevat, tegu on ikkagi ET autoritega thumbs_up.gif icon_smile.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 10.03.2011 18:57:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:
sest keskmine mängija ei saanud aru mida tegema peab

icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 10:16:49 vasta tsitaadiga

Veel üks MP gameplay video.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ning SP
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 11.03.2011 10:45:33 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, Äkki valgustad mind, mismoodi ma mängude eest raha ei maksa? Ma täitsa huvitatud kohe....
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 11.03.2011 11:22:35 vasta tsitaadiga

Graafika tundub küll väga juust oelma....
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 15:17:03 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Graafika tundub küll väga juust oelma....

Täpselt minu mõte, nagu mini BF2.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2011 17:06:15 vasta tsitaadiga

graafika on mw2 klassi. aga see gameplay ajas küll närvi. mingi robocop käib ringi rambo style. räme nuub lindistas seda SP'd.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 17:57:24 vasta tsitaadiga

Veel mõned uued gameplay videod.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 19:56:14 vasta tsitaadiga

Homefront - Launch Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 20:56:08 vasta tsitaadiga

Kohati on ikka väga aasta 2002...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.03.2011 20:58:17 vasta tsitaadiga

need on kansooli videod ka...ja see nö. wallhacki teema et need nimed pea kohal vaenlasel on ikka väga võssa.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 21:14:43 vasta tsitaadiga

invension, ei tea, millisest videost sa täpselt räägid, aga ehk on vaenlased ära mark'itud, kui läbi seinte näeb nime...
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 21:50:16 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
ja see nö. wallhacki teema et need nimed pea kohal vaenlasel on ikka väga võssa.

Nagu bad company 2's oli see võssa?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 12.03.2011 12:31:16 vasta tsitaadiga

Vaata seda zpsy viimase postituse mp videot...teisest mapi otsast nime jumala selgelt näha ja jah see ka kui marked on...nagu wallhack...ja bc2-s oli asi ikka 3 korda paremini teostatud.
Saan aru küll et future stuff aga ikkagi.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 12:41:02 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 13:34:19 vasta tsitaadiga

üritatakse vist nii hullult call of duty järgi teha, et isegi font tundub taoline mw2-ele olevat icon_biggrin.gif
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 15:58:29 vasta tsitaadiga

HOMEFRONT Live Stream(Machinima Respawn)
UStream/Machinima

    Hakkab pihta kell 21:00 ja peaks lõppema 01:00 ajal!


viimati muutis KrisVr 15.03.2011 22:07:38, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 19:29:56 vasta tsitaadiga

Olen veits nüüd proovinud mängida, hetkel laseb ainult SOCKS5 USA proxyga icon_smile.gif MP pole proovinud. SP ainult paar minutit... pole praegu aega kahjuks, hiljem proovin veel.
Tegin screenshote kah:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 22:08:39 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
HOMEFRONT Live Stream(Machinima Respawn)
UStream/Machinima

    Hakkab pihta kell 21:00 ja peaks lõppema 01:00 ajal!


Hakkas pihta!

YouTube-s ka olemas!
YouTube/MachinimaRespawn


viimati muutis KrisVr 16.03.2011 02:02:06, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Homefront mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.