|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
04.03.2011 15:25:53
|
|
|
| v6savillem vist propageerib.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
04.03.2011 15:49:24
|
|
|
| ander kirjutas: |
| v6savillem vist propageerib. |
Loomulikult mainin seda mida hetkel ise kasutan ja et vandenõuteoreetikuid maha rahustada, siis olen soovitanud mitmeid erinevaid hostingupakujaid, nii tasuta kui ka tasulisi. Oma riskide hajutamiseks kasutan alati mitut erinevat hostingut ja domeenide halduse hoian alati enda käes. Siis kui juhtub mõne hostinguga midagi, siis piisab ainult domeeni A-kirje muutmisest ja elu läheb edasi. E-mailindus hostingutest ei sõltu kuna kasutan selleks Google võimalusi. https://www.google.com/a/cpanel/domain/new
Aga nagu näha siin HV foorumis siis kiita võib ainult mõtetult kallist Zone-t koos tema kummardajatega või siis ühineda Tantumi nutukooriga, kelle jaoks sõna "backup" on miskit müstilist.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
04.03.2011 15:54:27
|
|
|
v6savillem, oled sa ikka kindel, et sul endal seal ärihuve ei ole?
_________________ Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
04.03.2011 16:00:11
|
|
|
| keevitaja kirjutas: |
| v6savillem, oled sa ikka kindel, et sul endal seal ärihuve ei ole? |
Hmm. Hostingu ärisse ei kavatse igatahes küll trügima hakata (veel).
Ärihuvid olid allkirjas, kuid nähes minu kiiret rikastiumist, keelati allkirja kasutamine ära.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
05.03.2011 07:58:41
|
|
|
| ander kirjutas: |
| montesauri kirjutas: |
| keevitaja kirjutas: |
| ander kirjutas: |
| Koli Zonesse. Rahu majas. |
(y) |
Ja-ja, hea soovitus kolme domeeniga Tantumi kliendile kolida Zonesse ehk siis 33 EEKi pealt 297 EEKi peale :lol: |
Teed alamdoomenid ja alamdoomenitele saad panna teise taseme domeeni aliaseks.
Ei ole redirect vaid reaalne alias. Töötab ja pappi juurde ei küsita. |
Kas ja kuidas sellisel juhul e-maili aadresse saab teisele domeenile teha?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
05.03.2011 12:21:45
|
|
|
teha ei saa, aga need suunatakse automaatselt. ehk sinu_nimi@suunatud.ee suunatakse automaatselt sinu_nimi@domeen.ee
_________________ Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
08.03.2011 03:55:29
|
|
|
Nii, seisab ka hetkel ees hostingu valik, VPS oleks hea, a'hetkel niipalju maksta ei saa, seega tuleb jääda virtuaalserveri juurde.
Tulevikku silmas pidades:
- piiramatu hulk:
-- alamdomeene, kusjuures oleks hea, kui alamdomeeni ja selle kataloogi nimed EI peaks olema samad (Netpoint)
-- e-posti aadresse
- PHP-IMAP (Netpoint'il pole)
Olen aastaid Netpointi klient ja soovitanud seda mitmetele, kuna seal on lihtne hallata paljusid domeene, kuid just viimasel põhjusel:
| tsitaat: |
| Virtuaalserveris ei ole antud mooduli tuge. Hetkel ei ole seda plaanis ka lisada. |
... pole see sobiv
Zone oleks muidu OK!, kuid see jäle kasutajaliides
Ja üldse, kus on see Eesti ISP'de võrdlustabel
_________________ Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
08.03.2011 14:23:54
|
|
|
| sakunne kirjutas: |
Zone oleks muidu OK!, kuid see jäle kasutajaliides  |
Pole sellel zone kasutajaliidesel viga midagi. Kõik saab kenasti tehtud ja mingi raketiteadus ei ole.
Funktsionaalne, töökindel.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
08.03.2011 15:46:29
|
|
|
| sakunne kirjutas: |
Nii, seisab ka hetkel ees hostingu valik, VPS oleks hea, a'hetkel niipalju maksta ei saa, seega tuleb jääda virtuaalserveri juurde.
Tulevikku silmas pidades:
- piiramatu hulk:
-- alamdomeene, kusjuures oleks hea, kui alamdomeeni ja selle kataloogi nimed EI peaks olema samad (Netpoint)
-- e-posti aadresse
- PHP-IMAP (Netpoint'il pole) |
Virtuaal.com
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es1
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es1
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2008
|
09.03.2011 16:19:15
|
|
|
| Hm, ok. Mida soovitaksite muidu? Sait tuleb protfoolio jaoks, nii et väga suurt liiklemist ei ole oodata.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
09.03.2011 16:37:24
|
|
|
Ei oska öelda. Ise olen kasutanud selle http://www.internetbs.net koha teenuseid päris mitu head aastat ja ei nurise.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
11.03.2011 00:47:57
|
|
|
Mul domeen registreeritud Internet.bs juures, ning sooviksin Google Apps'i sellele külgeliita. Seal on kohe selline valik, et konfigureeri Apps'i kasutama, aga see ei tööta, sest see tahab TXT kirjet saada, aga Google annab nüüd CNAME aktiveerimiskoodi. Sai sellest neid ka teavitatud, öeldi, et teavitavad vastavat osakonda sellest. Nüüd juba kaks nädalat möödas ja ei mingit arengut.
Mõtlesin siis, et aktiveerin faili paigutamisega hostingu juurkausta. Aktiveerus ära. Kui nüüd emaili kirjed lisasin domeenile, siis lakkas web töötamast, sest suunas domeeni teisele NS serverile.
Oskate öelda, mismoodi ja kuhu ma peaksin tegeliku hostingupakkuja NS'i lisama?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
11.03.2011 01:04:38
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
Mul domeen registreeritud Internet.bs juures, ning sooviksin Google Apps'i sellele külgeliita. Seal on kohe selline valik, et konfigureeri Apps'i kasutama, aga see ei tööta, sest see tahab TXT kirjet saada, aga Google annab nüüd CNAME aktiveerimiskoodi. Sai sellest neid ka teavitatud, öeldi, et teavitavad vastavat osakonda sellest. Nüüd juba kaks nädalat möödas ja ei mingit arengut.
Mõtlesin siis, et aktiveerin faili paigutamisega hostingu juurkausta. Aktiveerus ära. Kui nüüd emaili kirjed lisasin domeenile, siis lakkas web töötamast, sest suunas domeeni teisele NS serverile.
Oskate öelda, mismoodi ja kuhu ma peaksin tegeliku hostingupakkuja NS'i lisama? |
Minul on asi niimoodi konfitud http://karihiir.22web.net/domeen.jpg
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
11.03.2011 01:08:58
|
|
|
"A Records" all olev IP on hostingupakkuja nimeserveri oma, või see IP kuhu domeen lahenduma peaks?
"CNAME Records"'is varjatud domeen on konkreetse domeeni nimi, mida kasutad?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
11.03.2011 01:15:42
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| "A Records" all olev IP on hostingupakkuja nimeserveri oma, või see IP kuhu domeen lahenduma peaks? |
See IP on hostingu IP Ma ei näe põhjust miks peaks veel kellegi teise nimeservereid kasutama kui antud registreeria omasid.
| [VaHuR] kirjutas: |
| "CNAME Records"'is varjatud domeen on konkreetse domeeni nimi, mida kasutad? |
Jep.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
11.03.2011 01:34:55
|
|
|
v6savillem, suured tänud Sulle Hetkel tundub, et sain veebi, maili ja FTP töötama
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
11.03.2011 18:07:00
|
|
|
Hmm, siit pluss Zonele- see asi käis lihtsalt, täpselt nagu Apps ette näitas, mida muutma peab, seda sai tehtud ja kõik on tip-top.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
13.03.2011 21:03:00
|
|
|
Ei no see Tantum on tipp-topp koht. Tulin 2 kuud tagasi sealt oma domeeniga ja serveripinnaga tulema. Nüüd siis täna on Tantumi süsteemist mulle postkasti tulnud 2 kirja, et uuendagu ma oma andmeid, millega on 2 domeeni registeeritud.
Panin need 2 domeeni siis Whois päringusse sisse ja vaatasin, et ilusti olen mina seal kontaktisikuks määratud. Ei no tere tore.
Viimati on registri sissekandeid uuendatud 21.12.2010.
Võib-olla on kõik Tantumi domeeni mu nimel:)
E: täna tuli veel üks kiri postkasti. Mu nimele on juba 3 domeeni.
viimati muutis webromps 14.03.2011 15:26:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
14.03.2011 08:48:55
|
|
|
Sealt vist pani päris tore hulk rahvast ajama. Ka mina lasin kahe domeeniga jalga.
Eriti koomiline oli see, et kui neil esimene serverite crash oli taastasid nad ilusti kõik andmebaasid ja lehed mõne päevasest backupist kuid peale teist crashi olid neil alles vaid eelmise aasta oktoobri (või mingi taolise kuu) varukoopia.
Peale esimest crashi tegin KOHE andmetest varukoopia ning järgmine päev oli teine katastroof, pääsesin peale teist crashi minimaalsete kadudega.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deathmerch
HV vaatleja
liitunud: 15.03.2011
|
15.03.2011 17:19:21
otsin virtuaalserverit |
|
|
| Sooviks virtuaalserveri teenust mis tunneks ASP.NET'i, võimaldaks webiliidese kaudu konfimist ja oskaks sidet pidada minu enda MSSQL serveriga, siis soovin hoida kõiki andmeid ise, ainult web-app oleks virtuaalserveris.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
17.03.2011 18:39:08
|
|
|
| Kuhu üles panna väikefirma koduleht? Kuidas Netpointi ÄRI1 vs Zone'i I vs Veebimajutuse Standard paketid on? Hind üsna samasse auku, + on see, et Netpointiga saab tasuta .ee domeeni. Kodulehele läheb väike Joomla baasil leheke.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
17.03.2011 18:59:37
|
|
|
| maxsimiljo kirjutas: |
| Kuhu üles panna väikefirma koduleht? Kuidas Netpointi ÄRI1 vs Zone'i I vs Veebimajutuse Standard paketid on? Hind üsna samasse auku, + on see, et Netpointiga saab tasuta .ee domeeni. Kodulehele läheb väike Joomla baasil leheke. |
Miks mitte Virtuaal.com?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
17.03.2011 19:01:21
|
|
|
| tanq kirjutas: |
| maxsimiljo kirjutas: |
| Kuhu üles panna väikefirma koduleht? Kuidas Netpointi ÄRI1 vs Zone'i I vs Veebimajutuse Standard paketid on? Hind üsna samasse auku, + on see, et Netpointiga saab tasuta .ee domeeni. Kodulehele läheb väike Joomla baasil leheke. |
Miks mitte Virtuaal.com? |
On see parem kui eespool mainitud paketid? Need teised minu jaoks nagu veidi tuntumad...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
17.03.2011 19:01:26
|
|
|
| maxsimiljo kirjutas: |
| Kuhu üles panna väikefirma koduleht? Kuidas Netpointi ÄRI1 vs Zone'i I vs Veebimajutuse Standard paketid on? Hind üsna samasse auku, + on see, et Netpointiga saab tasuta .ee domeeni. Kodulehele läheb väike Joomla baasil leheke. |
Elion annab näiteks koos ärilahendusega kaaasa tasuta veebipinna. Kui ühenduse pakkujaks on Elion, siis võib ju seda võimalust uurida. Ise olen juba aastaid kasutanud ning ei kurda...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
18.03.2011 11:15:05
|
|
|
Kas keegi võib kinnitada - Zone`s aeguvad .eu domeenid, mida uuendada ei soovi. Kirjas öeldakse, kui uuendada ei soovi, siis logi sisse ja käitu juhendi järgi. Infost öeldi aga, et võib aga ka lihtsalt nii jätta ja domeen kustutatakse ära.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
18.03.2011 20:30:00
|
|
|
Ei pea midagi tegema kui uuendada ei soovi, endal just aegus üks .eu domeen ja postkasti laekus Zone-lt järgmine kiri:
| tsitaat: |
Tuletame Teile meelde, et järgmiste domeenide registreering aegus 2011-03-16:
DOMEENINIMI
Juhul, kui Te soovite nimetatud domeene taastada, sisenege palun domeenide haldusliidesesse (https://www.zone.eu), valige menüüst "Minu domeenid" ning klikkige soovitud domeeni kõrvalt linki "Reaktiveeri".
Kui Te otsustate domeeninime mitte reaktiveerida, kustutatakse see registritest ning domeen muutub vabaks uutele registreerijatele. Täpsem info siit.
|
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
22.03.2011 15:24:11
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
Niih, oskab keegi Netpoindile alternatiivi soovitada? Tingimused:
* Vähemalt 6 gb ruumi
* Kiiruselt vähemasti samasse auku, kui Netpoint (välismaalt ligipääs on ka oluline)
* Hinnalt alla 3,50 kuus
* Toimiv support
* Backupid
Ei pea olema Eestist. Mida soodsam, seda parem. |
Lisatingimusena tuli juurde veel ka vähemalt 2 domeeni võimalus.
Eestist nõnnamoodi vist miskit ei leia. Oskab keegi midagi väljamaist soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel98
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2006
|
22.03.2011 16:21:13
|
|
|
Võta Cactusega ühendust. Natuke kallim on, aga võimalik, et saad kokkuleppele, et 2 domeeni ära mahutada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
22.03.2011 16:33:27
|
|
|
| tanel98 kirjutas: |
| Võta Cactusega ühendust. Natuke kallim on, aga võimalik, et saad kokkuleppele, et 2 domeeni ära mahutada. |
Sealjuures on hind üks oluline tingimus. Alla 4€ võiks jääda.
Muidugi on lootus, et Netpoint on vastutulelik (olen klient olnud üle 5 aasta) ja lubab mulle lisadomeeni kasutamist. Lihtsalt küsimise peale seda ei juhtunud, ehk juhtub siis, kui lepingut lõpetada soovin.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
23.03.2011 12:17:17
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
Niih, oskab keegi Netpoindile alternatiivi soovitada? Tingimused:
* Vähemalt 6 gb ruumi
* Kiiruselt vähemasti samasse auku, kui Netpoint (välismaalt ligipääs on ka oluline)
* Hinnalt alla 3,50 kuus
* Toimiv support
* Backupid
Ei pea olema Eestist. Mida soodsam, seda parem. |
Lisatingimusena tuli juurde veel ka vähemalt 2 domeeni võimalus.
Eestist nõnnamoodi vist miskit ei leia. Oskab keegi midagi väljamaist soovitada? |
Ise kasutan ja ei kurda. http://www.virho.net/compare-hosting-plans.html
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
23.03.2011 12:54:32
|
|
|
Loodetavasti makstakse sulle sealt hästi... turundaja missugune, terve HinnaVaatlus sinu reklaamimist täis.
Peale selle virho tausta (mis on kõik väga negatiivne), ei kutsu see nende veebileht ka seal kauem, kui hetk olema. Näeb välja aastast 1995, ilmselt on tehnika sama "värske" ja klienditeenindaja on 13 aastane wannabe-linux-h4xx0r.
viimati muutis Alan 23.03.2011 13:01:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
23.03.2011 12:57:37
|
|
|
| v6savillem kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
Niih, oskab keegi Netpoindile alternatiivi soovitada? Tingimused:
* Vähemalt 6 gb ruumi
* Kiiruselt vähemasti samasse auku, kui Netpoint (välismaalt ligipääs on ka oluline)
* Hinnalt alla 3,50 kuus
* Toimiv support
* Backupid
Ei pea olema Eestist. Mida soodsam, seda parem. |
Lisatingimusena tuli juurde veel ka vähemalt 2 domeeni võimalus.
Eestist nõnnamoodi vist miskit ei leia. Oskab keegi midagi väljamaist soovitada? |
Ise kasutan ja ei kurda. http://www.virho.net/compare-hosting-plans.html |
Jätame selle variandi välja, eksole.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
23.03.2011 13:40:20
|
|
|
| Alan kirjutas: |
| Loodetavasti makstakse sulle sealt hästi... turundaja missugune, |
Oi sa ei oska uneski näha kui palju. Just eile tassisin järjekordse kartulikotitäie jevrosid keldrisse.
Kakoi reklaamimist. maga kaineks ennast. Soovitan ainult neid millega omal positivne kogemus ja kui hoolega minu "meeletut" reklaami oled jälginud, siis vastavalt vajadustele olen maininud erinevaid tasulisi kui ka tasuta pakkujaid.
| Alan kirjutas: |
| Peale selle virho tausta (mis on kõik väga negatiivne), ei kutsu see nende veebileht ka seal kauem, kui hetk olema. Näeb välja aastast 1995, ilmselt on tehnika sama "värske" ja klienditeenindaja on 13 aastane wannabe-linux-h4xx0r. |
Minupoolest olgu veebileht pakkujal või aastast 1960 ja klienditeenindaja vanus ja välimus mind ka ei huvita. Siiani olen ainult korra pidanud nendega suhtlema ja vastus tuli kiirelt ja põhjalik. Loomulikult keda lähemalt huvitab, siis on võimalik alati helistada ja vanust ning sugu küsida.
Postitusi vaadates ei saa eriti aru, miks siin ikka järjepidevalt soovitusi küsitakse, kui ainukene keda mainida võib on Zone oma kirvehindadega. Kõiki teisi võib ainult sõimata. Pealkiri võiks "Soovitage virtuaalserverit." asemel olla "Soovitage ainult Zonet" ja olekski elu nagu lill.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
23.03.2011 13:48:46
|
|
|
Oman kogemust virho.net-iga, ei soovita ka vaenlasele.
Ebastabiilne (serverid maas, ei pääse ligi jne), X hetkesse taastamine (eriti "meeldiv" oli mailinduse taastamine ca kuu vanusest backupist, imapist kirjad kadunud).
Tõsi, "klienditeenindus" vastas kiirelt (loetud tundidega), kuid pmst saadeti pikalt öeldes, et andmekadu on mu enda viga...
_________________ Elektri hind koos tasudega |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
23.03.2011 13:59:02
|
|
|
| ref kirjutas: |
| Ebastabiilne (serverid maas, ei pääse ligi jne), |
See aeg mida ise nende teenust olen kasutanud (pea 2 kuud) ei ole sellise probleemi otsa veel sattunud.
| ref kirjutas: |
| X hetkesse taastamine (eriti "meeldiv" oli mailinduse taastamine ca kuu vanusest backupist, imapist kirjad kadunud). |
Taastamist pole ma kunagi teenusepakkujale usaldanud. alati olen selle eest ise hoolitsenud, ehk sellepärast on mul ka igasugu sellest tulenevad jamad olemata jäänud. Eks pühakirjaski ole öeldud, et "Kui hoolitsed ise enda eest, siis hoolitseb sinu eest ka Jumal."
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
23.03.2011 16:48:30
|
|
|
v6savillem, kas Sa ei leia, et 2 kuud on veidi väike kogemus teenuse selliseks aktiivseks soovitamiseks? Soovitaja paneb ju tinglikult öeldes oma hea nime panti soovitust andes. Mina nii kergekäeliselt oma nime puhtust kolmandate osapoolte meelevalda ei jätaks.
Mida arvavad Sinust kasutajad, kes kolivad Sinu poste lugedes Virhosse ning poole aasta pärast on järjekordne krahh mille käigus kõik oma andmetest ilma jäävad?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
23.03.2011 17:58:49
|
|
|
| Andrus Luht kirjutas: |
| raitl, eks siin ongi tegu klassikalise süüdimatuse sündroomiga. Netifoorumi näilise anonüümsuse taha pugedes võib mida-iganes soovitada. Vastutust selle eest aga on valmis võtma vähesed.. |
Ok. Ma siis süüdimatult veel korra võtan sõna.
Mis arvate, et ma enne mingi teenuse kasutamist eeltööd ei tee või. Antud hostingut opereeriva firma kohta pole miskit kahtlast öelda. Pikalt tegutsenud ja registris ka täiesti olemas. Kes ei usu võib ise järgi kontrollida.
Saksamaa äriregister http://www.handelsregister.de annab sellise tulemuse.
Company: Schleswig-Holstein District court Kiel HRB 7963 KI – AttractSoft GmbH
Legal status: Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Capital: 25.000 EUR
Date of entry: 06/03/2006
Address (subject to correction): AttractSoft GmbH
Mathildenstraße 18
24148 Kiel
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
23.03.2011 18:22:42
|
|
|
| Firma olemasolu äriregistris ei ütle absoluutselt mitte midagi teenuse kvaliteedi ja klientidega suhtlemise kohta.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
23.03.2011 18:32:25
|
|
|
Kullakene olen seda lugenud. Sealt just idee saingi asi ära proovida.
Ja nüüd või juba omale süljetopsi valmis panna, sest järgmisest kuust hakkan Tantumit ka soovitama.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSSSSS
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
23.03.2011 22:55:41
|
|
|
| v6savillem, kui sa seda Virho teemat lugesid, siis tekib küsimus, kuidas Sa peale vaevalt 2 kuulist proovimist julged kõigile kinnitada, et tegijad on oma vigadest õppinud ning teistkordselt samasse, või järgmisse ämbrisse ei astuta? Millele tugineb Sinu veendumus nende pakutava teenuse edaspidise kvaliteedi ning stabiilsuse osas?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
23.03.2011 23:43:32
|
|
|
| raitl kirjutas: |
| Millele tugineb Sinu veendumus nende pakutava teenuse edaspidise kvaliteedi ning stabiilsuse osas? |
Ikka neile andmetele, mida netis leida on. Arvan, et firma mis on sellel alal tegutsenud
juba viis aastat suudab ikka miskit pakkuda, ning isiklikult eelistan ja usaldan sakslasi rohkem kui kohalikke kauboikapitaliste.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
23.03.2011 23:45:10
|
|
|
Villu Parvet on tegutsenud igasugustel turgudel kauem kui 5 aastat ja tal on kindlalt igasugu asju pakkuda. See ei tähenda veel et ma teda või temaga seotud ettevõtmise soovitama peaks...
_________________ Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6savillem
Aeg maha 30
liitunud: 27.09.2008
|
24.03.2011 00:01:06
|
|
|
| keevitaja kirjutas: |
Villu Parvet on tegutsenud igasugustel turgudel kauem kui 5 aastat ja tal on kindlalt igasugu asju pakkuda. See ei tähenda veel et ma teda või temaga seotud ettevõtmise soovitama peaks...  |
Aga miks mitte. Ettevõtlik mees ju.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
24.03.2011 00:46:56
|
|
|
v6savillem = villu parvet
_________________ Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|