Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 15:25:53 vasta tsitaadiga

v6savillem vist propageerib.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 04.03.2011 15:49:24 vasta tsitaadiga

ander kirjutas:
v6savillem vist propageerib.

Loomulikult mainin seda mida hetkel ise kasutan ja et vandenõuteoreetikuid maha rahustada, siis olen soovitanud mitmeid erinevaid hostingupakujaid, nii tasuta kui ka tasulisi. Oma riskide hajutamiseks kasutan alati mitut erinevat hostingut ja domeenide halduse hoian alati enda käes. Siis kui juhtub mõne hostinguga midagi, siis piisab ainult domeeni A-kirje muutmisest ja elu läheb edasi. E-mailindus hostingutest ei sõltu kuna kasutan selleks Google võimalusi. https://www.google.com/a/cpanel/domain/new
Aga nagu näha siin HV foorumis siis kiita võib ainult mõtetult kallist Zone-t koos tema kummardajatega või siis ühineda Tantumi nutukooriga, kelle jaoks sõna "backup" on miskit müstilist. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2011 15:54:27 vasta tsitaadiga

v6savillem, oled sa ikka kindel, et sul endal seal ärihuve ei ole?
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 04.03.2011 16:00:11 vasta tsitaadiga

keevitaja kirjutas:
v6savillem, oled sa ikka kindel, et sul endal seal ärihuve ei ole?

Hmm. Hostingu ärisse ei kavatse igatahes küll trügima hakata (veel).

Ärihuvid olid allkirjas, kuid nähes minu kiiret rikastiumist, keelati allkirja kasutamine ära. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 05.03.2011 07:58:41 vasta tsitaadiga

ander kirjutas:
montesauri kirjutas:
keevitaja kirjutas:
ander kirjutas:
Koli Zonesse. Rahu majas.
(y)


Ja-ja, hea soovitus kolme domeeniga Tantumi kliendile kolida Zonesse ehk siis 33 EEKi pealt 297 EEKi peale :lol:


Teed alamdoomenid ja alamdoomenitele saad panna teise taseme domeeni aliaseks.
Ei ole redirect vaid reaalne alias. Töötab ja pappi juurde ei küsita.


Kas ja kuidas sellisel juhul e-maili aadresse saab teisele domeenile teha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.03.2011 12:21:45 vasta tsitaadiga

teha ei saa, aga need suunatakse automaatselt. ehk sinu_nimi@suunatud.ee suunatakse automaatselt sinu_nimi@domeen.ee
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 03:55:29 vasta tsitaadiga

Nii, seisab ka hetkel ees hostingu valik, VPS oleks hea, a'hetkel niipalju maksta ei saa, seega tuleb jääda virtuaalserveri juurde.
Tulevikku silmas pidades:
- piiramatu hulk:
-- alamdomeene, kusjuures oleks hea, kui alamdomeeni ja selle kataloogi nimed EI peaks olema samad (Netpoint)
-- e-posti aadresse
- PHP-IMAP (Netpoint'il pole)
Olen aastaid Netpointi klient ja soovitanud seda mitmetele, kuna seal on lihtne hallata paljusid domeene, kuid just viimasel põhjusel:
tsitaat:
Virtuaalserveris ei ole antud mooduli tuge. Hetkel ei ole seda plaanis ka lisada.
... pole see sobiv icon_sad.gif
Zone oleks muidu OK!, kuid see jäle kasutajaliides kopp.gif
Ja üldse, kus on see Eesti ISP'de võrdlustabel icon_eek.gif

_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 08.03.2011 11:35:26 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
Nii, seisab ka hetkel ees hostingu valik,

No võta aga Tantum icon_smile.gif või http://www.virho.net thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 14:23:54 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
Zone oleks muidu OK!, kuid see jäle kasutajaliides kopp.gif


Pole sellel zone kasutajaliidesel viga midagi. Kõik saab kenasti tehtud ja mingi raketiteadus ei ole.
Funktsionaalne, töökindel.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 08.03.2011 15:46:29 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
Nii, seisab ka hetkel ees hostingu valik, VPS oleks hea, a'hetkel niipalju maksta ei saa, seega tuleb jääda virtuaalserveri juurde.
Tulevikku silmas pidades:
- piiramatu hulk:
-- alamdomeene, kusjuures oleks hea, kui alamdomeeni ja selle kataloogi nimed EI peaks olema samad (Netpoint)
-- e-posti aadresse
- PHP-IMAP (Netpoint'il pole)


Virtuaal.com
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
es1
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 16:00:46 vasta tsitaadiga

Mida arvate domeeni tellimistest järgnevalt aadressilt? http://www.netfirms.com/domain-names/?utm_source=cj&utm_medium=txt_ad&utm_campaign=domain_names&AID=10414046&PID=3025027 Tundub ok?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 16:02:37 vasta tsitaadiga

Kahtlane link tundub icon_rolleyes.gif

http://www.netfirms.com/domain-names/ - vähe puhtamal kujul
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
es1
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 16:19:15 vasta tsitaadiga

Hm, ok. Mida soovitaksite muidu? Sait tuleb protfoolio jaoks, nii et väga suurt liiklemist ei ole oodata.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 09.03.2011 16:37:24 vasta tsitaadiga

es1 kirjutas:
Mida arvate domeeni tellimistest järgnevalt aadressilt? http://www.netfirms.com/domain-names/ Tundub ok?

Ei oska öelda. Ise olen kasutanud selle http://www.internetbs.net koha teenuseid päris mitu head aastat ja ei nurise.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 00:47:57 vasta tsitaadiga

Mul domeen registreeritud Internet.bs juures, ning sooviksin Google Apps'i sellele külgeliita. Seal on kohe selline valik, et konfigureeri Apps'i kasutama, aga see ei tööta, sest see tahab TXT kirjet saada, aga Google annab nüüd CNAME aktiveerimiskoodi. Sai sellest neid ka teavitatud, öeldi, et teavitavad vastavat osakonda sellest. Nüüd juba kaks nädalat möödas ja ei mingit arengut.

Mõtlesin siis, et aktiveerin faili paigutamisega hostingu juurkausta. Aktiveerus ära. Kui nüüd emaili kirjed lisasin domeenile, siis lakkas web töötamast, sest suunas domeeni teisele NS serverile.
Oskate öelda, mismoodi ja kuhu ma peaksin tegeliku hostingupakkuja NS'i lisama?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 11.03.2011 01:04:38 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Mul domeen registreeritud Internet.bs juures, ning sooviksin Google Apps'i sellele külgeliita. Seal on kohe selline valik, et konfigureeri Apps'i kasutama, aga see ei tööta, sest see tahab TXT kirjet saada, aga Google annab nüüd CNAME aktiveerimiskoodi. Sai sellest neid ka teavitatud, öeldi, et teavitavad vastavat osakonda sellest. Nüüd juba kaks nädalat möödas ja ei mingit arengut.

Mõtlesin siis, et aktiveerin faili paigutamisega hostingu juurkausta. Aktiveerus ära. Kui nüüd emaili kirjed lisasin domeenile, siis lakkas web töötamast, sest suunas domeeni teisele NS serverile.
Oskate öelda, mismoodi ja kuhu ma peaksin tegeliku hostingupakkuja NS'i lisama?

Minul on asi niimoodi konfitud http://karihiir.22web.net/domeen.jpg
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 01:08:58 vasta tsitaadiga

"A Records" all olev IP on hostingupakkuja nimeserveri oma, või see IP kuhu domeen lahenduma peaks?
"CNAME Records"'is varjatud domeen on konkreetse domeeni nimi, mida kasutad?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 11.03.2011 01:15:42 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
"A Records" all olev IP on hostingupakkuja nimeserveri oma, või see IP kuhu domeen lahenduma peaks?

See IP on hostingu IP Ma ei näe põhjust miks peaks veel kellegi teise nimeservereid kasutama kui antud registreeria omasid.

[VaHuR] kirjutas:
"CNAME Records"'is varjatud domeen on konkreetse domeeni nimi, mida kasutad?

Jep.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 01:34:55 vasta tsitaadiga

v6savillem, suured tänud Sulle thumbs_up.gif Hetkel tundub, et sain veebi, maili ja FTP töötama icon_smile.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 18:07:00 vasta tsitaadiga

Hmm, siit pluss Zonele- see asi käis lihtsalt, täpselt nagu Apps ette näitas, mida muutma peab, seda sai tehtud ja kõik on tip-top. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 21:03:00 vasta tsitaadiga

Ei no see Tantum on tipp-topp koht. Tulin 2 kuud tagasi sealt oma domeeniga ja serveripinnaga tulema. Nüüd siis täna on Tantumi süsteemist mulle postkasti tulnud 2 kirja, et uuendagu ma oma andmeid, millega on 2 domeeni registeeritud.
Panin need 2 domeeni siis Whois päringusse sisse ja vaatasin, et ilusti olen mina seal kontaktisikuks määratud. Ei no tere tore.

Viimati on registri sissekandeid uuendatud 21.12.2010.
Võib-olla on kõik Tantumi domeeni mu nimel:)

E: täna tuli veel üks kiri postkasti. Mu nimele on juba 3 domeeni.


viimati muutis webromps 14.03.2011 15:26:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2011 08:48:55 vasta tsitaadiga

Sealt vist pani päris tore hulk rahvast ajama. Ka mina lasin kahe domeeniga jalga.
Eriti koomiline oli see, et kui neil esimene serverite crash oli taastasid nad ilusti kõik andmebaasid ja lehed mõne päevasest backupist kuid peale teist crashi olid neil alles vaid eelmise aasta oktoobri (või mingi taolise kuu) varukoopia.
Peale esimest crashi tegin KOHE andmetest varukoopia ning järgmine päev oli teine katastroof, pääsesin peale teist crashi minimaalsete kadudega.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deathmerch
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2011




sõnum 15.03.2011 17:19:21 otsin virtuaalserverit vasta tsitaadiga

Sooviks virtuaalserveri teenust mis tunneks ASP.NET'i, võimaldaks webiliidese kaudu konfimist ja oskaks sidet pidada minu enda MSSQL serveriga, siis soovin hoida kõiki andmeid ise, ainult web-app oleks virtuaalserveris.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 18:39:08 vasta tsitaadiga

Kuhu üles panna väikefirma koduleht? Kuidas Netpointi ÄRI1 vs Zone'i I vs Veebimajutuse Standard paketid on? Hind üsna samasse auku, + on see, et Netpointiga saab tasuta .ee domeeni. Kodulehele läheb väike Joomla baasil leheke.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 17.03.2011 18:59:37 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Kuhu üles panna väikefirma koduleht? Kuidas Netpointi ÄRI1 vs Zone'i I vs Veebimajutuse Standard paketid on? Hind üsna samasse auku, + on see, et Netpointiga saab tasuta .ee domeeni. Kodulehele läheb väike Joomla baasil leheke.


Miks mitte Virtuaal.com?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 19:01:21 vasta tsitaadiga

tanq kirjutas:
maxsimiljo kirjutas:
Kuhu üles panna väikefirma koduleht? Kuidas Netpointi ÄRI1 vs Zone'i I vs Veebimajutuse Standard paketid on? Hind üsna samasse auku, + on see, et Netpointiga saab tasuta .ee domeeni. Kodulehele läheb väike Joomla baasil leheke.


Miks mitte Virtuaal.com?

On see parem kui eespool mainitud paketid? Need teised minu jaoks nagu veidi tuntumad...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 19:01:26 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:
Kuhu üles panna väikefirma koduleht? Kuidas Netpointi ÄRI1 vs Zone'i I vs Veebimajutuse Standard paketid on? Hind üsna samasse auku, + on see, et Netpointiga saab tasuta .ee domeeni. Kodulehele läheb väike Joomla baasil leheke.

Elion annab näiteks koos ärilahendusega kaaasa tasuta veebipinna. Kui ühenduse pakkujaks on Elion, siis võib ju seda võimalust uurida. Ise olen juba aastaid kasutanud ning ei kurda...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 18.03.2011 11:15:05 vasta tsitaadiga

Kas keegi võib kinnitada - Zone`s aeguvad .eu domeenid, mida uuendada ei soovi. Kirjas öeldakse, kui uuendada ei soovi, siis logi sisse ja käitu juhendi järgi. Infost öeldi aga, et võib aga ka lihtsalt nii jätta ja domeen kustutatakse ära.
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 20:30:00 vasta tsitaadiga

Ei pea midagi tegema kui uuendada ei soovi, endal just aegus üks .eu domeen ja postkasti laekus Zone-lt järgmine kiri:

tsitaat:
Tuletame Teile meelde, et järgmiste domeenide registreering aegus 2011-03-16:
DOMEENINIMI
Juhul, kui Te soovite nimetatud domeene taastada, sisenege palun domeenide haldusliidesesse (https://www.zone.eu), valige menüüst "Minu domeenid" ning klikkige soovitud domeeni kõrvalt linki "Reaktiveeri".
Kui Te otsustate domeeninime mitte reaktiveerida, kustutatakse see registritest ning domeen muutub vabaks uutele registreerijatele. Täpsem info siit.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2011 15:24:11 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Niih, oskab keegi Netpoindile alternatiivi soovitada? Tingimused:
* Vähemalt 6 gb ruumi
* Kiiruselt vähemasti samasse auku, kui Netpoint (välismaalt ligipääs on ka oluline)
* Hinnalt alla 3,50 kuus
* Toimiv support
* Backupid

Ei pea olema Eestist. Mida soodsam, seda parem.


Lisatingimusena tuli juurde veel ka vähemalt 2 domeeni võimalus.

Eestist nõnnamoodi vist miskit ei leia. Oskab keegi midagi väljamaist soovitada?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 22.03.2011 16:21:13 vasta tsitaadiga

Võta Cactusega ühendust. Natuke kallim on, aga võimalik, et saad kokkuleppele, et 2 domeeni ära mahutada.
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2011 16:33:27 vasta tsitaadiga

tanel98 kirjutas:
Võta Cactusega ühendust. Natuke kallim on, aga võimalik, et saad kokkuleppele, et 2 domeeni ära mahutada.


Sealjuures on hind üks oluline tingimus. Alla 4€ võiks jääda.

Muidugi on lootus, et Netpoint on vastutulelik (olen klient olnud üle 5 aasta) ja lubab mulle lisadomeeni kasutamist. Lihtsalt küsimise peale seda ei juhtunud, ehk juhtub siis, kui lepingut lõpetada soovin.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 23.03.2011 12:17:17 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Ardo kirjutas:
Niih, oskab keegi Netpoindile alternatiivi soovitada? Tingimused:
* Vähemalt 6 gb ruumi
* Kiiruselt vähemasti samasse auku, kui Netpoint (välismaalt ligipääs on ka oluline)
* Hinnalt alla 3,50 kuus
* Toimiv support
* Backupid

Ei pea olema Eestist. Mida soodsam, seda parem.


Lisatingimusena tuli juurde veel ka vähemalt 2 domeeni võimalus.

Eestist nõnnamoodi vist miskit ei leia. Oskab keegi midagi väljamaist soovitada?


Ise kasutan ja ei kurda. http://www.virho.net/compare-hosting-plans.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 12:54:32 vasta tsitaadiga

v6savillem kirjutas:

Ise kasutan ja ei kurda. http://www.virho.net/compare-hosting-plans.html


Loodetavasti makstakse sulle sealt hästi... turundaja missugune, terve HinnaVaatlus sinu reklaamimist täis.
Peale selle virho tausta (mis on kõik väga negatiivne), ei kutsu see nende veebileht ka seal kauem, kui hetk olema. Näeb välja aastast 1995, ilmselt on tehnika sama "värske" ja klienditeenindaja on 13 aastane wannabe-linux-h4xx0r.


viimati muutis Alan 23.03.2011 13:01:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 12:57:37 vasta tsitaadiga

v6savillem kirjutas:
Ardo kirjutas:
Ardo kirjutas:
Niih, oskab keegi Netpoindile alternatiivi soovitada? Tingimused:
* Vähemalt 6 gb ruumi
* Kiiruselt vähemasti samasse auku, kui Netpoint (välismaalt ligipääs on ka oluline)
* Hinnalt alla 3,50 kuus
* Toimiv support
* Backupid

Ei pea olema Eestist. Mida soodsam, seda parem.


Lisatingimusena tuli juurde veel ka vähemalt 2 domeeni võimalus.

Eestist nõnnamoodi vist miskit ei leia. Oskab keegi midagi väljamaist soovitada?


Ise kasutan ja ei kurda. http://www.virho.net/compare-hosting-plans.html


Jätame selle variandi välja, eksole. icon_wink.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 23.03.2011 13:40:20 vasta tsitaadiga

Alan kirjutas:
Loodetavasti makstakse sulle sealt hästi... turundaja missugune,
Oi sa ei oska uneski näha kui palju. Just eile tassisin järjekordse kartulikotitäie jevrosid keldrisse. icon_cool.gif


Alan kirjutas:
terve HinnaVaatlus sinu reklaamimist täis.

Kakoi reklaamimist. maga kaineks ennast. Soovitan ainult neid millega omal positivne kogemus ja kui hoolega minu "meeletut" reklaami oled jälginud, siis vastavalt vajadustele olen maininud erinevaid tasulisi kui ka tasuta pakkujaid.

Alan kirjutas:
Peale selle virho tausta (mis on kõik väga negatiivne), ei kutsu see nende veebileht ka seal kauem, kui hetk olema. Näeb välja aastast 1995, ilmselt on tehnika sama "värske" ja klienditeenindaja on 13 aastane wannabe-linux-h4xx0r.

Minupoolest olgu veebileht pakkujal või aastast 1960 ja klienditeenindaja vanus ja välimus mind ka ei huvita. Siiani olen ainult korra pidanud nendega suhtlema ja vastus tuli kiirelt ja põhjalik. Loomulikult keda lähemalt huvitab, siis on võimalik alati helistada ja vanust ning sugu küsida. icon_cool.gif

Postitusi vaadates ei saa eriti aru, miks siin ikka järjepidevalt soovitusi küsitakse, kui ainukene keda mainida võib on Zone oma kirvehindadega. Kõiki teisi võib ainult sõimata. Pealkiri võiks "Soovitage virtuaalserverit." asemel olla "Soovitage ainult Zonet" ja olekski elu nagu lill. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 23.03.2011 13:48:46 vasta tsitaadiga

Oman kogemust virho.net-iga, ei soovita ka vaenlasele.

Ebastabiilne (serverid maas, ei pääse ligi jne), X hetkesse taastamine (eriti "meeldiv" oli mailinduse taastamine ca kuu vanusest backupist, imapist kirjad kadunud).

Tõsi, "klienditeenindus" vastas kiirelt (loetud tundidega), kuid pmst saadeti pikalt öeldes, et andmekadu on mu enda viga...

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 23.03.2011 13:59:02 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
Ebastabiilne (serverid maas, ei pääse ligi jne),

See aeg mida ise nende teenust olen kasutanud (pea 2 kuud) ei ole sellise probleemi otsa veel sattunud.


ref kirjutas:
X hetkesse taastamine (eriti "meeldiv" oli mailinduse taastamine ca kuu vanusest backupist, imapist kirjad kadunud).

Taastamist pole ma kunagi teenusepakkujale usaldanud. alati olen selle eest ise hoolitsenud, ehk sellepärast on mul ka igasugu sellest tulenevad jamad olemata jäänud. Eks pühakirjaski ole öeldud, et "Kui hoolitsed ise enda eest, siis hoolitseb sinu eest ka Jumal."
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 16:48:30 vasta tsitaadiga

v6savillem, kas Sa ei leia, et 2 kuud on veidi väike kogemus teenuse selliseks aktiivseks soovitamiseks? Soovitaja paneb ju tinglikult öeldes oma hea nime panti soovitust andes. Mina nii kergekäeliselt oma nime puhtust kolmandate osapoolte meelevalda ei jätaks.

Mida arvavad Sinust kasutajad, kes kolivad Sinu poste lugedes Virhosse ning poole aasta pärast on järjekordne krahh mille käigus kõik oma andmetest ilma jäävad?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 17:35:55 vasta tsitaadiga

raitl, eks siin ongi tegu klassikalise süüdimatuse sündroomiga. Netifoorumi näilise anonüümsuse taha pugedes võib mida-iganes soovitada. Vastutust selle eest aga on valmis võtma vähesed...

icon_idea.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 23.03.2011 17:58:49 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
raitl, eks siin ongi tegu klassikalise süüdimatuse sündroomiga. Netifoorumi näilise anonüümsuse taha pugedes võib mida-iganes soovitada. Vastutust selle eest aga on valmis võtma vähesed..

Ok. Ma siis süüdimatult veel korra võtan sõna.
Mis arvate, et ma enne mingi teenuse kasutamist eeltööd ei tee või. Antud hostingut opereeriva firma kohta pole miskit kahtlast öelda. Pikalt tegutsenud ja registris ka täiesti olemas. Kes ei usu võib ise järgi kontrollida.
Saksamaa äriregister http://www.handelsregister.de annab sellise tulemuse.

Company: Schleswig-Holstein District court Kiel HRB 7963 KI – AttractSoft GmbH
Legal status: Gesellschaft mit beschränkter Haftung
Capital: 25.000 EUR
Date of entry: 06/03/2006
Address (subject to correction): AttractSoft GmbH
Mathildenstraße 18
24148 Kiel
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 23.03.2011 18:22:42 vasta tsitaadiga

Firma olemasolu äriregistris ei ütle absoluutselt mitte midagi teenuse kvaliteedi ja klientidega suhtlemise kohta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 18:27:10 vasta tsitaadiga

Virho kohta oli meil eraldi teema kohe: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=445789

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 23.03.2011 18:32:25 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
Virho kohta oli meil eraldi teema kohe: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=445789

Kullakene olen seda lugenud. Sealt just idee saingi asi ära proovida.
Ja nüüd või juba omale süljetopsi valmis panna, sest järgmisest kuust hakkan Tantumit ka soovitama. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSSSSS
HV vaatleja
SSSSSS

liitunud: 24.03.2009




sõnum 23.03.2011 20:59:14 vasta tsitaadiga

Täpitähed tulevad suvel! Mõnus.ee! icon_smile.gif

http://www.cactus.ee/tapitahtedega-ee-domeeninimede-registreerimine-algab-13-juunist/

_________________
Cactus Hosting - Uutele liitujatele
EE domeenid tasuta! http://www.cactus.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 22:55:41 vasta tsitaadiga

v6savillem, kui sa seda Virho teemat lugesid, siis tekib küsimus, kuidas Sa peale vaevalt 2 kuulist proovimist julged kõigile kinnitada, et tegijad on oma vigadest õppinud ning teistkordselt samasse, või järgmisse ämbrisse ei astuta? Millele tugineb Sinu veendumus nende pakutava teenuse edaspidise kvaliteedi ning stabiilsuse osas?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 23.03.2011 23:43:32 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
Millele tugineb Sinu veendumus nende pakutava teenuse edaspidise kvaliteedi ning stabiilsuse osas?

Ikka neile andmetele, mida netis leida on. Arvan, et firma mis on sellel alal tegutsenud
juba viis aastat suudab ikka miskit pakkuda, ning isiklikult eelistan ja usaldan sakslasi rohkem kui kohalikke kauboikapitaliste.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.03.2011 23:45:10 vasta tsitaadiga

Villu Parvet on tegutsenud igasugustel turgudel kauem kui 5 aastat ja tal on kindlalt igasugu asju pakkuda. See ei tähenda veel et ma teda või temaga seotud ettevõtmise soovitama peaks... icon_confused.gif
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v6savillem
Aeg maha 30

liitunud: 27.09.2008




sõnum 24.03.2011 00:01:06 vasta tsitaadiga

keevitaja kirjutas:
Villu Parvet on tegutsenud igasugustel turgudel kauem kui 5 aastat ja tal on kindlalt igasugu asju pakkuda. See ei tähenda veel et ma teda või temaga seotud ettevõtmise soovitama peaks... icon_confused.gif

Aga miks mitte. Ettevõtlik mees ju. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.03.2011 00:46:56 vasta tsitaadiga

v6savillem = villu parvet icon_question.gif
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.