|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
teitur
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007
|
03.03.2011 18:55:24
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
teitur, EMS Express transa maksab 23.61 dollarit ja Air Mail USA väliselt vist ei tööta?  |
Mul näitab free shippingut ja all kirjas Typically ships in 4 to 7 days* (7 to 10 during new year season) Worldwide Free Shipping
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
03.03.2011 22:30:58
|
|
|
Mul oli akutallal funktsioon, kus sai sättida, millal ja kui tihti pilti teeb.
Ise tegin ühe äikesest. Aparaat kärssas läbi, tald kusagil....
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
03.03.2011 23:03:59
|
|
|
| Arvutiga kõige targem teha.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
03.03.2011 23:19:41
|
|
|
| Precision kirjutas: |
| Arvutiga kõige targem teha. |
Äkki räägid lähemalt
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
03.03.2011 23:20:32
|
|
|
| Sixten, selleks canon utilities alt vali remote shooting ja seal saad panna, et nt iga 10 sekundi tagant teeb pildi ja kui mitu pilti teeb.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
05.03.2011 23:05:51
|
|
|
Veel parem on nutika kaugjuhtimispuldiga, siis pole vaja arvutit ja saab ka akut vahepeal vahetada, ei lähe programm sassi.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
21.03.2011 12:44:26
|
|
|
Arvutiga vähendad piltide suuruse näiteks 1080p või 720p peale mingisugus batch reisize ja rename protsessiga.
Siis avad virtualdubis esimese kaadri ja võtad append avi segment ja valid teise kaadri (nüüd juhul kui kaadrid on korrapäraselt nimetatud 01 - 02 -03)
siis teise kaadri lisamisega lisatakse videosse kõik kaadrid.
Siis sätid Video - framerate näiteks 30.
Järgnevalt Video - compression, sealt valid codeci ja sätted. Virtualdubis salvestad video 2 korda, esimese korra 1st pass ja teise korra nth pass.
Heli jaoks vaatad virtualdubis kui pikk on fail.
Audacity 'ga teed heli valmis sobiva pikkusega ja salvestad flac formaati (või wav ja pärast encodid flac formaati), muidugi juhul kui orig heli on hea kvaliteediga.
mkvmerge GUI 'ga avad helita video faili vailides input file väljas add.
Siis vajutad uuesti add ja valid heli faili ja siis võtad flac audio.
Vajuta start muxing.
----
Kuda pildid valmis teed, seda ei oska öelda.
Endal veel pentaxi pimeobjeline filmiseebikas max valgus f 1/6, säri 2sec - 1/400
|
|
| tagasi üles |
|
 |
luhtaru
HV kasutaja
liitunud: 02.07.2008
|
24.03.2011 21:39:58
|
|
|
| ja pildid saad valmis teha taimeriga kaugjuhtimispuldiga või siis arvutiga kaamerat juhtides.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.04.2011 20:53:33
|
|
|
Keda huvitab kus ja millal tema canoni toru tehtud on siis
Spoiler 
When buying used Glass particularly, you will often see people mention the date code of the lens. But what does this mean?!
The First letter refers to the Location of Manufacture. For Canon its one of 3 locations.
U = Utsunomiya, Japan
F = Fukushima, Japan
O = Oita, Japan
the second letter refers to the year of manufacture. Canon recycles the 26 letters when they complete. Dont worry, I would hope you could tell the difference between a 2007 lens and a 1981 lens.
A = 1986, 1960
B = 1987, 1961
C = 1988, 1962
D = 1989, 1963
E = 1990, 1964
F = 1991, 1965
G = 1992, 1966
H = 1993, 1967
I = 1994, 1968
J = 1995, 1969
K = 1996, 1970
L = 1997, 1971
M = 1998, 1972
N = 1999, 1973
O = 2000, 1974
P = 2001, 1975
Q = 2002, 1976
R = 2003, 1977
S = 2004, 1978
T = 2005, 1979
U = 2006, 1980
V = 2007, 1981
W = 2008, 1982
X = 2009, 1983
Y = 2010, 1984
Z = 2011, 1985
The first two numbers following the two letters refer to the Month of manufacture. The following two numbers just refer to a canon internal code of some sorts.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
08.04.2011 10:22:06
|
|
|
link :: Technicolor & Canon USA Alliance
Paris, France & Hollywood, California – April 5, 2011 – Technicolor (Euronext Paris: TCH) today announced it has formed a strategic alliance with Canon USA, Inc. to leverage Technicolor’s color-science in the development of a suite of creative tools for cinematographers to facilitate greater usability and integration of Canon EOS DSLR cameras into the motion picture and television production pipeline
Selline vanem uudis jäi silma, peaks kaasa tooma videomaailmas Canoni kasutajatele häid uudiseid.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
08.04.2011 11:27:50
|
|
|
Canonilt EOS Movie Plug-in-E1 versiooniuuendus
LONDON, 8. aprill 2011 – Canon andis täna välja EOS Movie Plug-in-E1 versiooniuuenduse 1.2 Apple montaažiprogrammi Final Cut Pro jaoks. Tegemist on tarkvararakendusega, mis võimaldab EOS-kaamerate videofailide kiiremat ja lihtsamat toimetamist Apple’i Final Cut Pro tarkvaras.
Uus EOS Movie Plug-in-E1 versioon muudab EOS-kaamera videofailide importimise lihtsamaks. Samuti tagab versiooniuuendus sujuvama failide salvestamise kaamerast arvutisse Canoni EOS 7D, EOS 5D Mark II ja EOS-1D Mark IV mudelitest, lubades kasutajatel importida videofaile ilma kaamera THM-faili nõudmata.
Algselt eelmise aasta alguses välja lastud EOS Movie Plug-in-E1 on mõeldud Canoni tippseeria EOS peegelkaamerate videofailide kiireks ja sujuvaks transkodeerimiseks Apple’i ProRes 422 koodekisse. See võimaldab kasutajatel kodeeritud faile Apple’i standardsest konvertimisest umbes kaks korda kiiremini sobivasse vormingusse teisendada.
Final Cut Pro jaoks loodud plugini EOS Movie Plug-in-E1 versiooni 1.2 saab tasuta alla laadida alates 25. aprillist internetileheküljelt software.canon-europe.com.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinnnnu
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
29.04.2011 17:17:05
|
|
|
heast kaamerast ega objektiivist pole kummastki kasu, kui pilti ei oska teha
sellessuhtes võid vabalt esimeseks mingi kasutatud 350d isegi osta...jääb objektiivi jaoks rohkem raha
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
29.04.2011 17:19:00
|
|
|
+1 HA jutule. Esimeseks fotokaameraks sobib suvaline, lingil viidatust kallimat ma kindlasti ei vaataks. 18-55 on algajale ideaalne objektiiv. Säästetud raha eest mine algajate fotokursusele, saad 100x paremad pildid pärast.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinnnnu
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2010
|
29.04.2011 17:20:22
|
|
|
Pilti oskan teha ja kasutatud kaamerat ei soovi.
Tahtsin ainult teada , kas see kaamera on hea ja kas sellega ajab asja ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
29.04.2011 17:21:16
|
|
|
Jah.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dyyp
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
29.04.2011 18:59:53
|
|
|
Minulgi on see esimeseks peegliks.
Algajale väga hea valik kui kasutatud ei huvita.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinnnnu
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2010
|
30.04.2011 16:38:01
|
|
|
Suured tänud nõuande eest. Tellisin selle ära, nüüd tuleb vaid oodata mil see minuni jõuab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
02.05.2011 15:24:30
|
|
|
Kas mõistliku raha eest ning heas seisukorras EOS 1D Mark II N keresid ka meil siin liigub?
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
02.05.2011 15:26:10
|
|
|
Mis summa võiks olla "mõistlik"?
| kembadesig kirjutas: |
Kas mõistliku raha eest ning heas seisukorras EOS 1D Mark II N keresid ka meil siin liigub?  |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
02.05.2011 15:35:44
|
|
|
fotokalas vahel ujub...
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
02.05.2011 15:41:19
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Mis summa võiks olla "mõistlik"?
| kembadesig kirjutas: |
Kas mõistliku raha eest ning heas seisukorras EOS 1D Mark II N keresid ka meil siin liigub?  |
|
Kui aus olla, siis ega ma väga hästi nende hindadega kursis ei ole, kuid ütleme et mõistlik hind KORRALIKU kere eest oleks vast ~1000€ kanti?
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.05.2011 19:00:02
|
|
|
1000 eest saab 5D, 1D ilmselt mitte.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
02.05.2011 21:08:50
|
|
|
| Kõik on muidugi suhteline ning sõltub müüjate olemasolust kuid kiire otsing UK ebay lõppenud oksjonite seest andis UK asukohaga 1D MkII hinnakäärideks 500-800 naela. Müüdud kaamerate läbisõite ja seisukordi ei viitsinud selgitada kuid näib, et 1000 eurone hinnasiht võiks isegi üsna maksimaalne olla, mida selle kere eest maksta.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
02.05.2011 21:10:43
|
|
|
1D Mark II N alternatiivina kaaluks ise Canon 7D ostmist
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
02.05.2011 21:19:21
|
|
|
| erko kirjutas: |
| Kõik on muidugi suhteline ning sõltub müüjate olemasolust kuid kiire otsing UK ebay lõppenud oksjonite seest andis UK asukohaga 1D MkII hinnakäärideks 500-800 naela. Müüdud kaamerate läbisõite ja seisukordi ei viitsinud selgitada kuid näib, et 1000 eurone hinnasiht võiks isegi üsna maksimaalne olla, mida selle kere eest maksta. |
Ise olen sarnasel arvamusel, et 1000€ eest peaks üpris heas seisukorras 1D Mark II kere saama, iseasi on muidugi sellise müügikuulutuse leidmine.
| Jaanus kirjutas: |
1D Mark II N alternatiivina kaaluks ise Canon 7D ostmist  |
Jah, kuid kohe tuleb juurde akutalla maksumus. Isiklikult vaatan just 1D Mark II N poole, loodan et õnnestub leida korralik isend ~1000€ hinnaklassis.
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.05.2011 23:45:57
|
|
|
| kembadesig kirjutas: |
| Jaanus kirjutas: |
1D Mark II N alternatiivina kaaluks ise Canon 7D ostmist  |
Jah, kuid kohe tuleb juurde akutalla maksumus. |
Kindel?
St ma ise olen ka tegelikult akutalla-usku kuid 7D on päris suur kere, äkki ei olegi talda vaja? Ise arvasin ka alguses, et 5dmk2 vajab talda juurde kuid tegelikult ega ei ole ikka vaja küll. Eriti kui arvestada,kui röögatult palju orikas maksab.
1Dmk2 puhul ma soovitaks enne ostmist kindlasti proovida. Kindlasti on tegu hea kerega, samas paar detaili on vähemalt minu jaoks üsna häirivad, kasvõi näiteks see, kuidas ISO muuta. Lisaks on viie aastaga tehnoloogia kõvasti arenenud, 1Dmk2 on natuke vana siiski, samuti nagu eelpool alternatiivina pakutud 5D. Ma ei imestaks kui 7D oleks neist igast asendist üle (ka kõrgetel ISOdel).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
03.05.2011 12:17:04
|
|
|
Mark0, paneb mõtlema
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.05.2011 12:39:58
|
|
|
kembadesig, ära mu arvamust täitsa puhta kullana ka võta kuna ma pole ei 5D, 7D ega 1Dmk2 kokku üle 5-6 korra käes hoidnud . Üldiselt on ikka oma käsi kuningas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
03.05.2011 12:50:50
|
|
|
Seda kindlasti, kuid mõtlema pani see jutt sellegipoolest
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.05.2011 12:54:32
|
|
|
Jutt täitsa õige. 1D Mark II N on ajast maha jäänud. Ma ise eelmine suvi kasutasin viimati seda keret ca kuu, siis võtsin 1D Mark III-e.
Kui selleks suveks hakkaks kere valima, siis valiks midagi muud, kui pildistad sporti või loome linde, siis 7D või 60D. Kui maastiku, portreed või stuudiotööd siis 5D.
Kõik need kered on müra suhtelt paremad, lisaks 7D-l ja 60D-l on väga hea 3" ekraan. Mõlemad filmivad. Tehnoloogia on selle 5 aastaga päris palju arenenud
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
03.05.2011 13:12:38
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Jutt täitsa õige. 1D Mark II N on ajast maha jäänud. Ma ise eelmine suvi kasutasin viimati seda keret ca kuu, siis võtsin 1D Mark III-e.
Kui selleks suveks hakkaks kere valima, siis valiks midagi muud, kui pildistad sporti või loome linde, siis 7D või 60D. Kui maastiku, portreed või stuudiotööd siis 5D.
Kõik need kered on müra suhtelt paremad, lisaks 7D-l ja 60D-l on väga hea 3" ekraan. Mõlemad filmivad. Tehnoloogia on selle 5 aastaga päris palju arenenud  |
Just, sellist postitust ma ootasingi Mõtlema hakkasingi just seetõttu, et Mark II N on ikkagi natuke vanem pill juba ning tehnoloogia on tõepoolest nende aastatega arenenud.
Kasutatud ning korraliku 5D/7D + akutalla hinnad on hetkel ka sinna ~1000€ kanti või siiski rohkem?
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
03.05.2011 13:17:20
|
|
|
| MelesMeles kirjutas: |
| Reeglina ikka rohkem. |
Kui palju rohkem?
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
03.05.2011 13:19:39
|
|
|
Mul ei ole kristallkuuli, et ennustada, mis hinda kasutatud kaamera müüja nt 4 päeva pärast enda kasutatud 7D eest tahab. Pead ikka ise foorumeid uurima.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.05.2011 13:24:09
|
|
|
5D+akutalla saad pigem odavamalt, kui 1000EUR. Kere liigub nii ca 700EUR kanti, tald 100 kanti.
7D kere on kallim, hiljuti nägin praktiliselt tutikat garantiiga müügis 1150EUR eest.
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
03.05.2011 13:26:16
|
|
|
| MelesMeles kirjutas: |
| Mul ei ole kristallkuuli, et ennustada, mis hinda kasutatud kaamera müüja nt 4 päeva pärast enda kasutatud 7D eest tahab. Pead ikka ise foorumeid uurima. |
Ega ma nüüd kopika pealt teada ei tahtnud, huvitas üldine hinnaklass selliste kerede ning akutalla puhul. Kuna see siin on Canoni arutelu ning eelnevalt nimetatud kered hetkel teemas olid, siis lootsin siit kiire ja konkreetse vastuse saada.
Iseenesest mõistetav, et Sa ei oska öelda mis hinnaga keegi Mati või hoopis Petja oma kaamerakeret nelja või kaheksa päeva pärast müüb.
| Jaanus kirjutas: |
5D+akutalla saad pigem odavamalt, kui 1000EUR. Kere liigub nii ca 700EUR kanti, tald 100 kanti.
7D kere on kallim, hiljuti nägin praktiliselt tutikat garantiiga müügis 1150EUR eest. |
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
03.05.2011 18:37:35
|
|
|
oman ise 5D ja ei soovita seda mingil juhul.
nigelast klaasist sööb ta end naksti läbi, mistõttu pead ikkagi servadest neljandiku croppima.
teiseks on ta meeletult aeglane ja ainult keskmine AF punkt on piisavalt täpne, et selle peale 100% kindel olla.
kolmandaks on sensori puhastamine täielik peavalu ning kõrgeim kasutatav ISO väärtus vaid 1600.
negatiivsete omaduste nimekirja võiksin lõpmatuseni jätkata, kuigi minu jaoks on tegu asendamatu kerega.
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
03.05.2011 19:12:03
|
|
|
Ahnii, ahnii
On äkki kuskil miski ülevaade kus võiks reas olla 5D, 7D, 1D Mark II N? Või suudab keegi siinsetest kasutajatest väikese ülevaate nende kolme kere kohta kirjutada?
Suveks peaks siiski mingi asisema kere ära võtma. Isiklikult pooldan täielikult seda Mark II N ostu juba selle poolest, et seda on väga mugav käes hoida ning see oleks juba suureks plussiks teiste nö tavaliste kerede kõrval millele peaks akutalda eraldi ostma hakkama.
Muidugi on ülitähtsad ka kere muud omadused, sest mis sa selle mugavusega teed, kui masin korralikult pilti ei tee.
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
03.05.2011 19:17:58
|
|
|
kembadesig, millega seni pildistanud oled ja mis sel puudu on, et uut keret otsid?
5D ISO1600 peaks olema võrreldav samm või kaks kõrgema ISOga poolkaadri puhul - mõõtmetest suurem sensor on lihtsalt tundlikum. Ja head objektiivi vajavad kõik kaamerad, et võimalikult head pilti jäädvustada. Vahepeal omasin 5D'd isegi 3 päeva - väga meeldis.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.05.2011 19:20:51
|
|
|
7D > 1Dmk2 > 5D. Ongi kogu ülevaade. Ausalt üteldes kui vähegi kõrgemalt sihtida siis ei ole mõtet poolvintsket varianti osta.
Samas arvesta sellega, et 7D ja 5D kõik tahavad väga head optikat saada (vt Matti postitus). On heade objektiivide jaoks raha olemas?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
03.05.2011 20:13:36
|
|
|
Arusaadav, et objektiivid peavad ka head olema
Uue kere otsingud peaksid välja vahetama EOS 500D. Kuna kasutasin mõned päevad toda 1D Mark II N´i, siis tekkis KOHESELT vajadus soetada suurem, mugavam kere kui on 500D. Sai proovitud ka 500D + akutald, kuid see pole ikkagi päris see.
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
03.05.2011 21:18:12
|
|
|
Minu ligi 10a pildistamise kogemused ja mõtted - kallim ja mugavam kere ei hakka paremaid pilte tegema. Ägedamat tehnikat on äge kasutada paar kuud, siis harjub ära.
Kas on mõtet poole kallima (või veel kallima) tehnika vastu vahetada ainuüksi kasutusmugavuse pärast? Ahvatlusest saan aru, aga praktilisus ja rahaline mõttekus on teine küsimus. ***D kerest on palju mugavamad kered **D kered. Kasvõi 40D peale üleminek oleks kasutusmugavuses suur samm edasi, kasutusvõimalustes oleks mõttekam samalaadse, 50D peale üle minna. Ja säästetud raha eest saaks parema objektiivi kere juurde osta.
Vähemasti 5D ostuga tuleks teine 1000€ (+) arvestada "väga heade" objektiivide alla, et täiskaadersensorist viimane välja võtta. Vastavalt vajadusele alustuseks 50mm f/1.4 või 17-40 või 24-105 või 100-400. Ning kas 500D tehnilises mõttes on praegu ikka nii piirav, et vaja välja vahetada?
Siukesed mõtted
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
03.05.2011 21:34:41
|
|
|
MelesMeles, olen 100% nõus, et kallim ja mugavam kere ei hakka kohe automaatselt paremaid pilte tegema.
Varsti tekib natukene raha ning oli väike mõte, et astuks sammukese edasi. Kunagi oli kasutusel 350D, peale seda tuli 500D ning vahepeal sai kasutatud 30D ning 1D Mark II N. Otse loomulikult oli MK 2 N eelnevalt välja toodud keredest üle. Nüüd, umbes pool aastat hiljem välgatas mõte, et võibolla tõesti tuleks too MK 2 N ära osta ning asi vask. Midagi paremat/mugavamat/suuremat oleks kindlasti vaja kui seda on 500D. Sai natuke asja üle mõeldud ning kasutatud ja korraliku kere lagi hind võiks olla 1000€. Kui tuleb MK 2 N, siis talda pole juurde vaja, kui tuleb 5D/7D või hoopiski **D, siis oleks ka akutalda vaja.
Objektiividest rääkides, olemas on hetkel EF 17-40 ning 50mm on juba ostulistis kirjas
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.05.2011 21:49:20
|
|
|
| kembadesig, ma usun, et me ei saa sind rohkem aidata, sul on ilmselt üsna selge siht paigas. Kui 2x vähem piksleid ning veel mitmes mõttes kehvem kere sobib koos parema autofookuse ning koostekvaliteediga siis on ju kõik paigas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
03.05.2011 21:57:05
|
|
|
Kui on (algaja harrastaja) vaatevinklist valida 350D ja 20D, siis mida teie kui teadjamat Canoni mehed soovitaks? Põhjendused ei teeks paha Mille poolest on üks või teine üle ja miks, võttes arvesse ka kasutusmugavust. Tänan
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
03.05.2011 22:10:23
|
|
|
Valiks nendest selle, mis paremini kätte istub (ilmselt 20D) ja ülejäänud raha eest ostaks 18-55 VR objektiivi (või asjalikuma).
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kembadesig
HV veteran

liitunud: 18.10.2010
|
03.05.2011 22:30:39
|
|
|
Mark0, mõtleb seda asja veel natukene, kohe ostma ei torma. Kui rahamäed on siinmail, siis võtan selle teema vähe tõsisemalt käsile. Ühkt koma teist sai praegu ka kõrvataha pandud, niiet tänud kõigile!
_________________ Sounds?... |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
03.05.2011 22:58:40
|
|
|
MelesMeles, sa oled Canoni, mitte Nikoni arutelu teemas
| ot: |
| Niisama norimiseks, on Canonil IS objektiivid |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|