Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Canoni arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 77, 78, 79  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 03.03.2011 18:55:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
teitur, EMS Express transa maksab 23.61 dollarit ja Air Mail USA väliselt vist ei tööta? icon_neutral.gif


Mul näitab free shippingut ja all kirjas Typically ships in 4 to 7 days* (7 to 10 during new year season) Worldwide Free Shipping
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 22:30:58 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Kas Canon 400D-ga saab kuidagi teha time lapse videosid ?
Nagu siin videos http://www.youtube.com/watch?v=AI4PWF6OmZ8 , see peaks olema tehtud sama kaameraga icon_rolleyes.gif


Mul oli akutallal funktsioon, kus sai sättida, millal ja kui tihti pilti teeb.
Ise tegin ühe äikesest. Aparaat kärssas läbi, tald kusagil....

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 03.03.2011 23:03:59 vasta tsitaadiga

Arvutiga kõige targem teha.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 23:19:41 vasta tsitaadiga

Precision kirjutas:
Arvutiga kõige targem teha.

Äkki räägid lähemalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 23:20:32 vasta tsitaadiga

Sixten, selleks canon utilities alt vali remote shooting ja seal saad panna, et nt iga 10 sekundi tagant teeb pildi ja kui mitu pilti teeb.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 23:05:51 vasta tsitaadiga

Veel parem on nutika kaugjuhtimispuldiga, siis pole vaja arvutit ja saab ka akut vahepeal vahetada, ei lähe programm sassi.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 19:56:44 vasta tsitaadiga

Ostsin hoopis dinosauruste ajast 30D kere, kuna ei jõudnudki otsusele, mida uuematest keredest osta icon_biggrin.gif
Eks vaatab, mida tulevik toob.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 21.03.2011 12:44:26 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Kas Canon 400D-ga saab kuidagi teha time lapse videosid ?
Nagu siin videos http://www.youtube.com/watch?v=AI4PWF6OmZ8 , see peaks olema tehtud sama kaameraga icon_rolleyes.gif


Arvutiga vähendad piltide suuruse näiteks 1080p või 720p peale mingisugus batch reisize ja rename protsessiga.

Siis avad virtualdubis esimese kaadri ja võtad append avi segment ja valid teise kaadri (nüüd juhul kui kaadrid on korrapäraselt nimetatud 01 - 02 -03)
siis teise kaadri lisamisega lisatakse videosse kõik kaadrid.
Siis sätid Video - framerate näiteks 30.
Järgnevalt Video - compression, sealt valid codeci ja sätted. Virtualdubis salvestad video 2 korda, esimese korra 1st pass ja teise korra nth pass.

Heli jaoks vaatad virtualdubis kui pikk on fail.
Audacity 'ga teed heli valmis sobiva pikkusega ja salvestad flac formaati (või wav ja pärast encodid flac formaati), muidugi juhul kui orig heli on hea kvaliteediga.

mkvmerge GUI 'ga avad helita video faili vailides input file väljas add.
Siis vajutad uuesti add ja valid heli faili ja siis võtad flac audio.
Vajuta start muxing.
----

Kuda pildid valmis teed, seda ei oska öelda.
Endal veel pentaxi pimeobjeline filmiseebikas max valgus f 1/6, säri 2sec - 1/400
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luhtaru
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2008




sõnum 24.03.2011 21:39:58 vasta tsitaadiga

ja pildid saad valmis teha taimeriga kaugjuhtimispuldiga või siis arvutiga kaamerat juhtides.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 20:53:33 vasta tsitaadiga

Keda huvitab kus ja millal tema canoni toru tehtud on siis
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 10:22:06 vasta tsitaadiga

link :: Technicolor & Canon USA Alliance

Paris, France & Hollywood, California – April 5, 2011 – Technicolor (Euronext Paris: TCH) today announced it has formed a strategic alliance with Canon USA, Inc. to leverage Technicolor’s color-science in the development of a suite of creative tools for cinematographers to facilitate greater usability and integration of Canon EOS DSLR cameras into the motion picture and television production pipeline

Selline vanem uudis jäi silma, peaks kaasa tooma videomaailmas Canoni kasutajatele häid uudiseid.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 11:27:50 vasta tsitaadiga

Canonilt EOS Movie Plug-in-E1 versiooniuuendus

LONDON, 8. aprill 2011 – Canon andis täna välja EOS Movie Plug-in-E1 versiooniuuenduse 1.2 Apple montaažiprogrammi Final Cut Pro jaoks. Tegemist on tarkvararakendusega, mis võimaldab EOS-kaamerate videofailide kiiremat ja lihtsamat toimetamist Apple’i Final Cut Pro tarkvaras.



Uus EOS Movie Plug-in-E1 versioon muudab EOS-kaamera videofailide importimise lihtsamaks. Samuti tagab versiooniuuendus sujuvama failide salvestamise kaamerast arvutisse Canoni EOS 7D, EOS 5D Mark II ja EOS-1D Mark IV mudelitest, lubades kasutajatel importida videofaile ilma kaamera THM-faili nõudmata.



Algselt eelmise aasta alguses välja lastud EOS Movie Plug-in-E1 on mõeldud Canoni tippseeria EOS peegelkaamerate videofailide kiireks ja sujuvaks transkodeerimiseks Apple’i ProRes 422 koodekisse. See võimaldab kasutajatel kodeeritud faile Apple’i standardsest konvertimisest umbes kaks korda kiiremini sobivasse vormingusse teisendada.

Final Cut Pro jaoks loodud plugini EOS Movie Plug-in-E1 versiooni 1.2 saab tasuta alla laadida alates 25. aprillist internetileheküljelt software.canon-europe.com.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tinnnnu
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2010




sõnum 29.04.2011 16:57:53 vasta tsitaadiga

Tere.
Mis arvate sellest kaamerast ?
https://pood.elion.ee/productInfo/27/canon-eos-1000d-fotokaamera-ef-18-55-mm-dc/2766B104
See oleks siis minu esimene peegelkaamera. Ajaks see algajale asja ära?
Mulle siin räägiti ,et ei ole tähtis kas on 10 või 18mp, et tähtis on just objektiiv. Pildid tuleksid mõlemal juhul head.
Hinna poolest oleks see hetkel üsna normaalne. Niiet mis te arvate ?!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 17:17:05 vasta tsitaadiga

heast kaamerast ega objektiivist pole kummastki kasu, kui pilti ei oska teha

sellessuhtes võid vabalt esimeseks mingi kasutatud 350d isegi osta...jääb objektiivi jaoks rohkem raha
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 17:19:00 vasta tsitaadiga

+1 HA jutule. Esimeseks fotokaameraks sobib suvaline, lingil viidatust kallimat ma kindlasti ei vaataks. 18-55 on algajale ideaalne objektiiv. Säästetud raha eest mine algajate fotokursusele, saad 100x paremad pildid pärast.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinnnnu
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2010




sõnum 29.04.2011 17:20:22 vasta tsitaadiga

Pilti oskan teha ja kasutatud kaamerat ei soovi.
Tahtsin ainult teada , kas see kaamera on hea ja kas sellega ajab asja ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 17:21:16 vasta tsitaadiga

Jah.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dyyp
HV kasutaja
dyyp

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 18:59:53 vasta tsitaadiga

Minulgi on see esimeseks peegliks.
Algajale väga hea valik kui kasutatud ei huvita.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinnnnu
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2010




sõnum 30.04.2011 16:38:01 vasta tsitaadiga

Suured tänud nõuande eest. Tellisin selle ära, nüüd tuleb vaid oodata mil see minuni jõuab icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 02.05.2011 15:24:30 vasta tsitaadiga

Kas mõistliku raha eest ning heas seisukorras EOS 1D Mark II N keresid ka meil siin liigub? icon_rolleyes.gif
_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 15:26:10 vasta tsitaadiga

Mis summa võiks olla "mõistlik"?

kembadesig kirjutas:
Kas mõistliku raha eest ning heas seisukorras EOS 1D Mark II N keresid ka meil siin liigub? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 15:35:44 vasta tsitaadiga

fotokalas vahel ujub...
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 02.05.2011 15:41:19 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Mis summa võiks olla "mõistlik"?

kembadesig kirjutas:
Kas mõistliku raha eest ning heas seisukorras EOS 1D Mark II N keresid ka meil siin liigub? icon_rolleyes.gif


Kui aus olla, siis ega ma väga hästi nende hindadega kursis ei ole, kuid ütleme et mõistlik hind KORRALIKU kere eest oleks vast ~1000€ kanti? icon_rolleyes.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 19:00:02 vasta tsitaadiga

1000 eest saab 5D, 1D ilmselt mitte.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 21:08:50 vasta tsitaadiga

Kõik on muidugi suhteline ning sõltub müüjate olemasolust kuid kiire otsing UK ebay lõppenud oksjonite seest andis UK asukohaga 1D MkII hinnakäärideks 500-800 naela. Müüdud kaamerate läbisõite ja seisukordi ei viitsinud selgitada kuid näib, et 1000 eurone hinnasiht võiks isegi üsna maksimaalne olla, mida selle kere eest maksta.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 21:10:43 vasta tsitaadiga

1D Mark II N alternatiivina kaaluks ise Canon 7D ostmist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 02.05.2011 21:19:21 vasta tsitaadiga

erko kirjutas:
Kõik on muidugi suhteline ning sõltub müüjate olemasolust kuid kiire otsing UK ebay lõppenud oksjonite seest andis UK asukohaga 1D MkII hinnakäärideks 500-800 naela. Müüdud kaamerate läbisõite ja seisukordi ei viitsinud selgitada kuid näib, et 1000 eurone hinnasiht võiks isegi üsna maksimaalne olla, mida selle kere eest maksta.


thumbs_up.gif Ise olen sarnasel arvamusel, et 1000€ eest peaks üpris heas seisukorras 1D Mark II kere saama, iseasi on muidugi sellise müügikuulutuse leidmine.



Jaanus kirjutas:
1D Mark II N alternatiivina kaaluks ise Canon 7D ostmist thumbs_up.gif


Jah, kuid kohe tuleb juurde akutalla maksumus. Isiklikult vaatan just 1D Mark II N poole, loodan et õnnestub leida korralik isend ~1000€ hinnaklassis.

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 23:45:57 vasta tsitaadiga

kembadesig kirjutas:
Jaanus kirjutas:
1D Mark II N alternatiivina kaaluks ise Canon 7D ostmist thumbs_up.gif

Jah, kuid kohe tuleb juurde akutalla maksumus.
Kindel?

St ma ise olen ka tegelikult akutalla-usku kuid 7D on päris suur kere, äkki ei olegi talda vaja? Ise arvasin ka alguses, et 5dmk2 vajab talda juurde kuid tegelikult ega ei ole ikka vaja küll. Eriti kui arvestada,kui röögatult palju orikas maksab.

1Dmk2 puhul ma soovitaks enne ostmist kindlasti proovida. Kindlasti on tegu hea kerega, samas paar detaili on vähemalt minu jaoks üsna häirivad, kasvõi näiteks see, kuidas ISO muuta. Lisaks on viie aastaga tehnoloogia kõvasti arenenud, 1Dmk2 on natuke vana siiski, samuti nagu eelpool alternatiivina pakutud 5D. Ma ei imestaks kui 7D oleks neist igast asendist üle (ka kõrgetel ISOdel).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 03.05.2011 12:17:04 vasta tsitaadiga

Mark0, paneb mõtlema icon_rolleyes.gif
_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 12:39:58 vasta tsitaadiga

kembadesig, ära mu arvamust täitsa puhta kullana ka võta kuna ma pole ei 5D, 7D ega 1Dmk2 kokku üle 5-6 korra käes hoidnud icon_smile.gif. Üldiselt on ikka oma käsi kuningas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 03.05.2011 12:50:50 vasta tsitaadiga

Seda kindlasti, kuid mõtlema pani see jutt sellegipoolest icon_biggrin.gif
_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 12:54:32 vasta tsitaadiga

Jutt täitsa õige. 1D Mark II N on ajast maha jäänud. Ma ise eelmine suvi kasutasin viimati seda keret ca kuu, siis võtsin 1D Mark III-e.
Kui selleks suveks hakkaks kere valima, siis valiks midagi muud, kui pildistad sporti või loome linde, siis 7D või 60D. Kui maastiku, portreed või stuudiotööd siis 5D.
Kõik need kered on müra suhtelt paremad, lisaks 7D-l ja 60D-l on väga hea 3" ekraan. Mõlemad filmivad. Tehnoloogia on selle 5 aastaga päris palju arenenud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 03.05.2011 13:12:38 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Jutt täitsa õige. 1D Mark II N on ajast maha jäänud. Ma ise eelmine suvi kasutasin viimati seda keret ca kuu, siis võtsin 1D Mark III-e.
Kui selleks suveks hakkaks kere valima, siis valiks midagi muud, kui pildistad sporti või loome linde, siis 7D või 60D. Kui maastiku, portreed või stuudiotööd siis 5D.
Kõik need kered on müra suhtelt paremad, lisaks 7D-l ja 60D-l on väga hea 3" ekraan. Mõlemad filmivad. Tehnoloogia on selle 5 aastaga päris palju arenenud thumbs_up.gif


Just, sellist postitust ma ootasingi icon_biggrin.gif Mõtlema hakkasingi just seetõttu, et Mark II N on ikkagi natuke vanem pill juba ning tehnoloogia on tõepoolest nende aastatega arenenud.

Kasutatud ning korraliku 5D/7D + akutalla hinnad on hetkel ka sinna ~1000€ kanti või siiski rohkem? icon_rolleyes.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 13:17:11 vasta tsitaadiga

Reeglina ikka rohkem. Muidugi võid äriboss olla ja motiveeritud müüja leida, kes asjad odavalt ära annab.

Aga äkki saadki 5D ja talla mujalt sinna juurde 1000ndega? https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=495049

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 03.05.2011 13:17:20 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Reeglina ikka rohkem.


Kui palju rohkem?

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 13:19:39 vasta tsitaadiga

Mul ei ole kristallkuuli, et ennustada, mis hinda kasutatud kaamera müüja nt 4 päeva pärast enda kasutatud 7D eest tahab. Pead ikka ise foorumeid uurima.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 13:24:09 vasta tsitaadiga

5D+akutalla saad pigem odavamalt, kui 1000EUR. Kere liigub nii ca 700EUR kanti, tald 100 kanti.
7D kere on kallim, hiljuti nägin praktiliselt tutikat garantiiga müügis 1150EUR eest.
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 03.05.2011 13:26:16 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Mul ei ole kristallkuuli, et ennustada, mis hinda kasutatud kaamera müüja nt 4 päeva pärast enda kasutatud 7D eest tahab. Pead ikka ise foorumeid uurima.


Ega ma nüüd kopika pealt teada ei tahtnud, huvitas üldine hinnaklass selliste kerede ning akutalla puhul. Kuna see siin on Canoni arutelu ning eelnevalt nimetatud kered hetkel teemas olid, siis lootsin siit kiire ja konkreetse vastuse saada.

Iseenesest mõistetav, et Sa ei oska öelda mis hinnaga keegi Mati või hoopis Petja oma kaamerakeret nelja või kaheksa päeva pärast müüb. thumbs_up.gif


Jaanus kirjutas:
5D+akutalla saad pigem odavamalt, kui 1000EUR. Kere liigub nii ca 700EUR kanti, tald 100 kanti.
7D kere on kallim, hiljuti nägin praktiliselt tutikat garantiiga müügis 1150EUR eest.


thumbs_up.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 18:37:35 vasta tsitaadiga

oman ise 5D ja ei soovita seda mingil juhul. beer_yum.gif

nigelast klaasist sööb ta end naksti läbi, mistõttu pead ikkagi servadest neljandiku croppima.
teiseks on ta meeletult aeglane ja ainult keskmine AF punkt on piisavalt täpne, et selle peale 100% kindel olla.
kolmandaks on sensori puhastamine täielik peavalu ning kõrgeim kasutatav ISO väärtus vaid 1600.

negatiivsete omaduste nimekirja võiksin lõpmatuseni jätkata, kuigi minu jaoks on tegu asendamatu kerega.

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 03.05.2011 19:12:03 vasta tsitaadiga

Ahnii, ahnii icon_rolleyes.gif

On äkki kuskil miski ülevaade kus võiks reas olla 5D, 7D, 1D Mark II N? Või suudab keegi siinsetest kasutajatest väikese ülevaate nende kolme kere kohta kirjutada?

Suveks peaks siiski mingi asisema kere ära võtma. Isiklikult pooldan täielikult seda Mark II N ostu juba selle poolest, et seda on väga mugav käes hoida ning see oleks juba suureks plussiks teiste nö tavaliste kerede kõrval millele peaks akutalda eraldi ostma hakkama.

Muidugi on ülitähtsad ka kere muud omadused, sest mis sa selle mugavusega teed, kui masin korralikult pilti ei tee. icon_biggrin.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 19:17:58 vasta tsitaadiga

kembadesig, millega seni pildistanud oled ja mis sel puudu on, et uut keret otsid?

5D ISO1600 peaks olema võrreldav samm või kaks kõrgema ISOga poolkaadri puhul - mõõtmetest suurem sensor on lihtsalt tundlikum. Ja head objektiivi vajavad kõik kaamerad, et võimalikult head pilti jäädvustada. Vahepeal omasin 5D'd isegi 3 päeva - väga meeldis.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 19:20:51 vasta tsitaadiga

7D > 1Dmk2 > 5D. Ongi kogu ülevaade. Ausalt üteldes kui vähegi kõrgemalt sihtida siis ei ole mõtet poolvintsket varianti osta.

Samas arvesta sellega, et 7D ja 5D kõik tahavad väga head optikat saada (vt Matti postitus). On heade objektiivide jaoks raha olemas?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 03.05.2011 20:13:36 vasta tsitaadiga

Arusaadav, et objektiivid peavad ka head olema thumbs_up.gif

Uue kere otsingud peaksid välja vahetama EOS 500D. Kuna kasutasin mõned päevad toda 1D Mark II N´i, siis tekkis KOHESELT vajadus soetada suurem, mugavam kere kui on 500D. Sai proovitud ka 500D + akutald, kuid see pole ikkagi päris see. icon_rolleyes.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 21:18:12 vasta tsitaadiga

Minu ligi 10a pildistamise kogemused ja mõtted - kallim ja mugavam kere ei hakka paremaid pilte tegema. Ägedamat tehnikat on äge kasutada paar kuud, siis harjub ära.

Kas on mõtet poole kallima (või veel kallima) tehnika vastu vahetada ainuüksi kasutusmugavuse pärast? Ahvatlusest saan aru, aga praktilisus ja rahaline mõttekus on teine küsimus. ***D kerest on palju mugavamad kered **D kered. Kasvõi 40D peale üleminek oleks kasutusmugavuses suur samm edasi, kasutusvõimalustes oleks mõttekam samalaadse, 50D peale üle minna. Ja säästetud raha eest saaks parema objektiivi kere juurde osta.
Vähemasti 5D ostuga tuleks teine 1000€ (+) arvestada "väga heade" objektiivide alla, et täiskaadersensorist viimane välja võtta. Vastavalt vajadusele alustuseks 50mm f/1.4 või 17-40 või 24-105 või 100-400. Ning kas 500D tehnilises mõttes on praegu ikka nii piirav, et vaja välja vahetada?

Siukesed mõtted icon_smile.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 03.05.2011 21:34:41 vasta tsitaadiga

MelesMeles, olen 100% nõus, et kallim ja mugavam kere ei hakka kohe automaatselt paremaid pilte tegema.

Varsti tekib natukene raha ning oli väike mõte, et astuks sammukese edasi. Kunagi oli kasutusel 350D, peale seda tuli 500D ning vahepeal sai kasutatud 30D ning 1D Mark II N. Otse loomulikult oli MK 2 N eelnevalt välja toodud keredest üle. Nüüd, umbes pool aastat hiljem välgatas mõte, et võibolla tõesti tuleks too MK 2 N ära osta ning asi vask. Midagi paremat/mugavamat/suuremat oleks kindlasti vaja kui seda on 500D. Sai natuke asja üle mõeldud ning kasutatud ja korraliku kere lagi hind võiks olla 1000€. Kui tuleb MK 2 N, siis talda pole juurde vaja, kui tuleb 5D/7D või hoopiski **D, siis oleks ka akutalda vaja.

Objektiividest rääkides, olemas on hetkel EF 17-40 ning 50mm on juba ostulistis kirjas icon_biggrin.gif

_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 21:49:20 vasta tsitaadiga

kembadesig, ma usun, et me ei saa sind rohkem aidata, sul on ilmselt üsna selge siht paigas. Kui 2x vähem piksleid ning veel mitmes mõttes kehvem kere sobib koos parema autofookuse ning koostekvaliteediga siis on ju kõik paigas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 21:57:05 vasta tsitaadiga

Kui on (algaja harrastaja) vaatevinklist valida 350D ja 20D, siis mida teie kui teadjamat Canoni mehed soovitaks? Põhjendused ei teeks paha icon_smile.gif Mille poolest on üks või teine üle ja miks, võttes arvesse ka kasutusmugavust. Tänan icon_smile.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 22:10:23 vasta tsitaadiga

Valiks nendest selle, mis paremini kätte istub (ilmselt 20D) ja ülejäänud raha eest ostaks 18-55 VR objektiivi (või asjalikuma).
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 03.05.2011 22:30:39 vasta tsitaadiga

Mark0, mõtleb seda asja veel natukene, kohe ostma ei torma. Kui rahamäed on siinmail, siis võtan selle teema vähe tõsisemalt käsile. Ühkt koma teist sai praegu ka kõrvataha pandud, niiet tänud kõigile! icon_biggrin.gif
_________________
Sounds?...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2011 22:58:40 vasta tsitaadiga

MelesMeles, sa oled Canoni, mitte Nikoni arutelu teemas icon_lol.gif
ot:
Niisama norimiseks, on Canonil IS objektiivid
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Canoni arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 77, 78, 79  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.