Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.03.2011 21:41:38 vasta tsitaadiga

ei saagi näha: This video is no longer available due to a copyright claim by EA.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 04.03.2011 21:47:26 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
ma ei saa aru mille jaoks need sinine ja kollane pilv seal lõpupoole taevas on?

Selle asja nimi on particle effect lighting.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 22:28:20 vasta tsitaadiga


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 04.03.2011 22:36:43 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:

Link


NICE icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 05.03.2011 00:22:15 vasta tsitaadiga

Billions and billions of joints.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainar_EST
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2011




sõnum 05.03.2011 01:21:36 vasta tsitaadiga

Ma imestan kui ruttu käis neil video eemaldamine. icon_smile.gif pull värk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 12:38:01 vasta tsitaadiga

Kui paljudel veel erekas tekkis icon_lol.gif ?Parim BF ja üldiselt parim mäng mida näinud olen icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 12:44:54 vasta tsitaadiga

jaja, tala lendas pooleks
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 13:04:13 vasta tsitaadiga

Sellest tuleb aasta mäng icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 14:04:18 vasta tsitaadiga

Kilpa kirjutas:
Sellest tuleb aasta mäng icon_razz.gif

Kas just seda aga.... " kinnas on" järgmisele COD-i arendajale visatud.
Konkurents on teretulnud nähtus. icon_cool.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 14:15:51 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:

Kas just seda aga.... " kinnas on" järgmisele COD-i arendajale visatud.
Konkurents on teretulnud nähtus. icon_cool.gif


Arendajatele. Uut teevad ju kolm stuudiot korraga icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 14:21:10 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:

Kas just seda aga.... " kinnas on" järgmisele COD-i arendajale visatud.
Konkurents on teretulnud nähtus. icon_cool.gif


Arendajatele. Uut teevad ju kolm stuudiot korraga icon_lol.gif

... mind absoluutselt ei koti mitu tegelast mingi mängu taga on, mind huvitab ainult tulemus. icon_lol.gif


ot:
edit:
Kilpa kirjutas:
Sellest tuleb aasta mäng icon_razz.gif

Mäletamist mööda anti "MAFIA"-le pea sama hinnang..... mis aegapidi hakkas järjest rohkem vigu välja tooma
.... see-selleks... icon_confused.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 14:25:16 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:

... mind absoluutselt ei koti mitu tegelast mingi mängu taga on, mind huvitab ainult tulemus. icon_lol.gif


Ma võin ennetada üheksat kuud teoretiseerimist ja öelda, et MP tuleb kõva keskpärasus. Seda teeb Raven ja nemad ei hiilga kunagi, küll aga on nad kõva ja kindla keskmise loojad.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 14:36:03 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:

... mind absoluutselt ei koti mitu tegelast mingi mängu taga on, mind huvitab ainult tulemus. icon_lol.gif


Ma võin ennetada üheksat kuud teoretiseerimist ja öelda, et MP tuleb kõva keskpärasus. Seda teeb Raven ja nemad ei hiilga kunagi, küll aga on nad kõva ja kindla keskmise loojad.

asi seegi, kui on äkki "patsikandjaid" juurde ostnud siis võibolla tuleb tsipa üle kesmise icon_confused.gif .... lootma peab
Muidugi esimesed lekkinud videod on väga kõvad...... aga ennemgi on esimene pilt petlik olnud.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainar_EST
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2011




sõnum 05.03.2011 23:21:05 vasta tsitaadiga

Kahju küll mina seda "superhead" videot ei näinud icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 06.03.2011 00:49:24 vasta tsitaadiga

Kahju, et mänguni veel nii kaua aega on. Bad Company 2 edasi täristama seni vist.
Aga tundub tulema hea mäng ja kunagi väljalaskeni lähemale jõuan teen ka pre-orderi ära.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2011 20:33:23 vasta tsitaadiga

Kui kaua ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 07.03.2011 13:23:03 vasta tsitaadiga

singleplayer eriti ei paku pinget võiks mõne multiplayeri traileri ka levitada
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 14:45:06 vasta tsitaadiga

This Awesome Battlefield 1942 Stunt Probably Won't Be Possible In Battlefield 3
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_eek.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 07.03.2011 14:59:27 vasta tsitaadiga

kurat kui midagi sellist peaks mängus juhtuma siis oleks küll vist häbi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 07.03.2011 15:04:19 vasta tsitaadiga

BF1942 lendamine on siiani parim icon_biggrin.gif
DEMO-s ka rahvast üksjagu, mäng jälle hinda läinud :Y
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 17:06:35 vasta tsitaadiga

2päeva tagasi lasin just 42 peale ja proovisin üle pika aja, orginaali siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 17:20:55 vasta tsitaadiga

Battlefield 3 At Chicago Comic & Entertainment Expo
tsitaat:
EA will be at the Chicago Comic & Entertainment Expo March 18 - 20 displaying a demo (not playable) of Battlefield 3 and a hands-on demo with Bad Company 2: Vietnam. This is two days after the release of Part 2 of the Fault Line episodes, so there's a good chance that the demo of Battlefield 3 at the event will be showing Part 2 with no new content.

http://c2e2.com/en/Whats-Happening/Gaming/Battlefield-Gaming-Lounge/

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 12:26:58 vasta tsitaadiga

DefXtreme, oh krt, seda trikki peab lausa harjutama hakkama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 17:11:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
More Battlefield 3 screen shots have surfaced, while small, they still are interesting. All have information on them stating they're for the GDC presentation.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 20:22:21 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/2011/03/09/10-things-we-want-to-see-in-battlefield-3/
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 21:13:12 vasta tsitaadiga

SinineSiil,
tsitaat:
For every competent pilot who could flip upside down, fly under a bridge and still drop a cluster-bomb on that oncoming column of tanks, there were ten chumps who’d leap into the cockpit and fly their multi-million dollar charge into a tree
icon_lol.gif
tsitaat:
BF2 ‘Play now’ button is still the ‘Play never’ button. I tried it just now – after five minutes of churning, it put me on an empty server.
thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 09.03.2011 23:15:08 vasta tsitaadiga

ECMadis kirjutas:
Kahju, et mänguni veel nii kaua aega on. Bad Company 2 edasi täristama seni vist.
Aga tundub tulema hea mäng ja kunagi väljalaskeni lähemale jõuan teen ka pre-orderi ära.


No kuni bf 3 tulemist, ei ole hetkel mitte midagi paremat kui bad company 2 icon_wink.gif
et jah, dice testis bc1e ja bc2ga, kas saab bf3ga hakkama, kui juba bc2 omab kõik muu seebiks, siis milline veel bf3 tuleb?!?!icon_eek.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 16:37:15 vasta tsitaadiga

Bc2 ei oma kahjuks mitte kuidagi originaalseid 1942 ja BF2 ära.Mäng on totaalselt teine ikkagi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.03.2011 16:58:12 vasta tsitaadiga

noo BC2 graafika omab ju küll teised battlefieldid ära
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 10.03.2011 18:05:45 vasta tsitaadiga

BF2 saab aga ainult pildi poolest lüüa. tal pole seda vastikut konsoolimaitset küljes
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 18:28:24 vasta tsitaadiga

Mis konsoolimaitse teil siin on. Ainuke asi mis kaudselt seda ehk meenutab on mängu tempo, mis võrreldes bf2 spämmiga on küll aeglasem jah. Samas mängu olemus on frostbite mootoriga palju muutunud. Peajagu üle ikka BF2 est.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 19:41:21 vasta tsitaadiga

ertr2, Kas sinujaoks on mäng ainult graafikas kinni?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.03.2011 21:55:33 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
ertr2, Kas sinujaoks on mäng ainult graafikas kinni?
pigem igav mäng kui halb graafika
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 10.03.2011 22:04:08 vasta tsitaadiga

ei tea, ma viimased paar nädalat hakkasin transport tycooni mängima uuesti.. 90'te lõpu mäng vist on.. ja tekitab sõltuvust.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 10.03.2011 23:03:55 vasta tsitaadiga

snap3, ära üldse räägi sellest mängust icon_lol.gif milliseid lugematuid perssetunde on mu tool selle mängupärast näinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 11:29:45 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
ertr2, Kas sinujaoks on mäng ainult graafikas kinni?

Ei tea kuidas teistele aga mina ei tahaks enam ühtegi shooterit võrgus mängida kus seinu maha lasta ei saa.
Kas see läheb graafikana kirja :p ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 11:39:59 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
kalluka kirjutas:
ertr2, Kas sinujaoks on mäng ainult graafikas kinni?

Ei tea kuidas teistele aga mina ei tahaks enam ühtegi shooterit võrgus mängida kus seinu maha lasta ei saa.
Kas see läheb graafikana kirja :p ?


+1, mida rohkem hävitamist seda ägedam on icon_biggrin.gif

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 11:50:42 vasta tsitaadiga

Et laseta maju ja puid jalaväe asemel icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 11:54:03 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Et laseta maju ja puid jalaväe asemel icon_lol.gif


Lepiks sellega ka, kui väga hea on icon_biggrin.gif, crysises sai rohkem lõhutud, kui neid mehi seal taga aetud icon_biggrin.gif

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 11:59:12 vasta tsitaadiga

Saan aru, et see oleks huvitav aga tegelikkuses on asi jura.
Mõtle ise kui igast majast jääb hunnik rususid siis iga pooliku paneeli all oskab mingi vend cap-laagri püsti panna ja ootab kuni keegi mööda jookseb, et selga tulistada thumbs_down.gif
Ülevaade olukorrast muutuks olematuks jne.
Üheselt FPS mängu poleks.
Relva laeksid koguaeg lageda taeva all ja iga air support saaks sulle pihta.
Ma juba kuijutan, et kui kõik on rusudes ja mingi vend saab heli üles, 100 kills per min whistle.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 12:00:01 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Saan aru, et see oleks huvitav aga tegelikkuses on asi jura.
Mõtle ise kui igast majast jääb hunnik rususid siis iga pooliku paneeli all oskab mingi vend cap-laagri püsti panna ja ootab kuni keegi mööda jookseb, et selga tulistada thumbs_down.gif
Ülevaade olukorrast muutuks olematuks jne.
Üheselt FPS mängu poleks.
Relva laeksid koguaeg lageda taeva all ja iga air support saaks sulle pihta.
Ma juba kuijutan, et kui kõik on rusudes ja mingi vend saab heli üles, 100 kills per min whistle.gif


Siis peab kaart suur olema ja eks raundid järjest hakkavad uuesti anyway, kunagi peabki lõpp tulema icon_biggrin.gif

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 12:05:45 vasta tsitaadiga

Heavy Metal 2000 tickets HC. Pole probleemi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 11.03.2011 12:16:25 vasta tsitaadiga

WäntWõll, pildid on ju palju suremad ja ega kõiki ei saa ka nüüd ühe puuga lüüa a'la "näe rusud!! ma lähen nüüd sinna campama" paljud püüavad siiski ka mängu seatud eesmärke täita. ja isegi kui ma snaipriga mängin siis kui mingi kuradi puu rikub mu tulesektorit siis ma võtan selle maha (m95 BC2 on selleks täiesti piisav) ja mis sa tõesti arvad et kui majad peaksid püsijääma siis seal ei passitaks oodates kuni kedagi selga saaks lasta.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 12:27:37 vasta tsitaadiga

Ma näen asja pigem nii et kui kuskil on snaiper siis ei saa ta lihtsalt passida ja seljataga jäävat ust ainult valvata vaid ma võin ta koos seinaga maha võtta. Granaatidel ja relva alla jääval launcheril on päris suur roll sellises mängus miinuseks on see et on tekkinud palju lambaid kes tankitõrje relvadega mängivadki ainult.

tsitaat:
Ma juba kuijutan, et kui kõik on rusudes ja mingi vend saab heli üles, 100 kills per min
Jah see on küll nadi ise ma ka engineeri mändiga ei oska ja kui satub selline meekond ka kus keegi ei oska seda markerit külge lasta siis on raske icon_sad.gif
See on üks asi mis saaks BF3 s parem olla et mappi disain ei laseks sõidukeid nii efektiivselt ära kasutada või siis muuta kuidagi engineer efektiivsemaks.

Aga no ma ei ole engineeril kõiki asju lahti saanud nii et ma ei ole ka õige seda arvustama icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.03.2011 12:42:20 vasta tsitaadiga

Palju hullem on kui mingi tont kuskil toas nurgas passib kui kuskil rusude taga. bc2 ehe näide.
Ja keegi ei hädalda.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 12:44:44 vasta tsitaadiga

Mirigon kirjutas:
WäntWõll, pildid on ju palju suremad ja ega kõiki ei saa ka nüüd ühe puuga lüüa a'la "näe rusud!! ma lähen nüüd sinna campama" paljud püüavad siiski ka mängu seatud eesmärke täita. ja isegi kui ma snaipriga mängin siis kui mingi kuradi puu rikub mu tulesektorit siis ma võtan selle maha (m95 BC2 on selleks täiesti piisav) ja mis sa tõesti arvad et kui majad peaksid püsijääma siis seal ei passitaks oodates kuni kedagi selga saaks lasta.

Ma rääkisin nati mustemast tsenaariumist mida esineb igas mängus.
Iga päev kui ma mängin siis object based roundides satud iga 5-nda mängu otsa kus kõigil on sellest savi ja käib üks jooksmine ja spämmimine.
Spämmi soosib BF seeria overpowered relvadega hästi.
Kui lähtuda natukese realismist siis mis kurdi puid sa oma tulejoonelt snipega eemaldad, pigem tuleb uus koht valida laagri üles panekuks icon_razz.gif
majades tekib selline olukord kus on välja kujunenud kohad ja neid kohti saab kenasti fälashariga või nadega puhastada.
Kui sul on rusud igakord erinevad siis sul ei tekigi mingit võimalust nutikate ässade vastu, a'la igakord erineva kohapeal oodatakse.
IMO selline situatsioon tapab mängu koos põnevusega ning mõjub kõvasti mängu tempole.
Ühelt poolt on see huvitav aga see KÕIK oleneb seltskonnast kes mängivad.
Pub-is küll ei kujuta ette sellist roundi okse.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 14:24:25 vasta tsitaadiga

Mirigon kirjutas:
WäntWõll, pildid on ju palju suremad ja ega kõiki ei saa ka nüüd ühe puuga lüüa a'la "näe rusud!! ma lähen nüüd sinna campama" paljud püüavad siiski ka mängu seatud eesmärke täita. ja isegi kui ma snaipriga mängin siis kui mingi kuradi puu rikub mu tulesektorit siis ma võtan selle maha (m95 BC2 on selleks täiesti piisav) ja mis sa tõesti arvad et kui majad peaksid püsijääma siis seal ei passitaks oodates kuni kedagi selga saaks lasta.


Jah, puu võtad maha, aga näiteks normal modis saad ainult hitmarkeri kui M95 vastast tulistad. Kuigi tegelikult peaks inimene ja ka autod selle m95 pooleks minema

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 15:10:58 vasta tsitaadiga

Lase pähe icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.03.2011 15:23:54 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/116?ch=1&sd=1_hd
edit: mnjah 2 sekundit juttu...

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.