Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 337, 338, 339 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RistoR
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2005




sõnum 01.03.2011 12:30:18 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:

Tasub kümmekond kokku osta ja siis kalli hinna eest maha müüa (kui vaba raha on muidugi).


Plaan on hea aga Blu-Ray drive vea tõttu ostsin mõni aeg tagasi uue konsooli (esimese tegin ka korda lõpuks siiski)...aga pole raatsimist esimest ega teist müüki panna...ei tea kas raatsiks neidki müüa kui kümmekond kokku ostaks:)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 12:37:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Üldiselt võiks Sony kaotada GeoHoti, Caf'i ja LG kohtu. Suht valus laks oleks.

vs.
tsitaat:

Ei imestaks üldsegi kui järgmine PS mudel tuleks ilma igasugu USB toeta...

Ei imestaks üldse, kui Sony loobuks hoopis uue PS mudeli arendamisest...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.03.2011 12:43:26 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Võta nüüd ps3 scene ette või ükskõik milline ps3 fännide lehekülg ja vaat, et 80% arvamustest kattub minu omaga ja mitte sinu omaga. Hale Sony fanboy. Oleks siis vähemalt PS3 fanboy.
Karma is a b*tch, eh iDemon?

Yeaah .. need kes seal uluvad Sony vastu on needsamad kes tahaks "backupe" mängida ja loodavad et Sony lubaks sama kergekäeliselt igasugu homebrewd ja muud nagu PSP' peal. Ain't gonna happen.

kjaups kirjutas:

Üldiselt võiks Sony kaotada GeoHoti, Caf'i ja LG kohtu. Suht valus laks oleks.


Khm. Asjad ei käi päris nii lihtsalt.
Geohoti case - siin pole enam midagi teha. Ta rikkus seadust ja peab selle eest vastutama. Ainuke mis toimuda saab on valik kas Geohoti poiss läheb reaalselt ka trellide taha või piirdub asi ainult hiigeltrahviga.

Sony võtab piraatluse teemat väga tõsiselt. Saksamaal võeti mõned päevad tagasi politsei reidi käigus kinni üks teine PS3 häkker ja juba lajatati talle 1 millioni euro suurune trahv ja üldiselt paistavad asjad väga nutused talle.

LG case on ühe Blu-ray komponendi kasutamise litsentsi üle. Siin saab olla vaid kaks lahendust. Kui LG saavutab võidu ka kõrgemas kohtus (mis on ebatõenäoline) siis peaks Sony maksma circa paarsada miljonit et kõik taas fine oleks.

Muidugi .. see LG teema oleks olemata olnud kui Sony poleks ise tüli norima hakanud mõned kuud tagasi.
(Sony Files Patent Lawsuit to Ban LG Mobile Telephones From U.S.)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 12:59:15 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:

Geohoti case - siin pole enam midagi teha. Ta rikkus seadust ja peab selle eest vastutama. Ainuke mis toimuda saab on valik kas Geohoti poiss läheb reaalselt ka trellide taha või piirdub asi ainult hiigeltrahviga.

Rikkus millist seadust? Milline on iDemoni juriidiline kvalifikatsioon? USA õigusruumis? Anna andeks, aga sa tundud sellel teemal väga ebapädev...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.03.2011 13:14:18 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Rikkus millist seadust? Milline on iDemoni juriidiline kvalifikatsioon? USA õigusruumis? Anna andeks, aga sa tundud sellel teemal väga ebapädev...


Yeah, ning sina oled siin eriti pädev kommenteerija kui sa ei ole isegi kursis milliste seaduste vastu ta eksis. Miks küll sinusugused trollid tulevad vigisema asjadest millest nad ise ei tea absull mitte midagi? Just bored? Just retarded? Or both? Igatahes, stfu already. icon_wink.gif

tsitaat:
Hotz and the others are being charged with breach of contract, several copyright infringement charges, as well as violations of copyright law in the state of California.


Sony Court Docs Show PS3 Hacker Was In California

Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk tasuks ka mainida et tänu sellele tuli PSN'i logides ka uue Terms of Serviciga leppida.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 13:44:58 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Rikkus millist seadust? Milline on iDemoni juriidiline kvalifikatsioon? USA õigusruumis? Anna andeks, aga sa tundud sellel teemal väga ebapädev...


Yeah, ning sina oled siin eriti pädev kommenteerija kui sa ei ole isegi kursis milliste seaduste vastu ta eksis. Miks küll sinusugused trollid tulevad vigisema asjadest millest nad ise ei tea absull mitte midagi? Just bored? Just retarded? Or both? Igatahes, stfu already. icon_wink.gif


Need on asjad, milles Sony Hotzi süüdistab, kas ta on seadust rikkunud või mitte otsustab kohus ( kuigi ma olen üsna kindel, et asi kohtusse tõenäoliselt ei jõuagi ). Sina tegeled siin ise juriidiliste küsimuste alal põhulõugamisega.
Tsitaat:
tsitaat:
Geohoti case - siin pole enam midagi teha. Ta rikkus seadust ja peab selle eest vastutama. Ainuke mis toimuda saab on valik kas Geohoti poiss läheb reaalselt ka trellide taha või piirdub asi ainult hiigeltrahviga.


viimati muutis sukelduja 01.03.2011 13:45:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 13:47:16 vasta tsitaadiga

nu see saksamaa tegelase miljon pole nagu eriti trahv. hetkel sony küsib niipalju. seda küsimist on hetkel raske trahviks pidada. see rohkem nagu kahjunõue. kui tegemist oleks trahviga siis oletatavasti tähendaks see seda, et raha läheks riigieelarvesse.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.03.2011 13:52:13 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:

Need on asjad, milles Sony Hotzi süüdistab, kas ta on seadust rikkunud või mitte otsustab kohus ( kuigi ma olen üsna kindel, et asi kohtusse tõenäoliselt ei jõuagi ).


Asi on juba pikemat aega kohtus. icon_neutral.gif

- Court grants Sony's temporary restraining order against Geohot
- Court Orders Seizure Of PS3 Hacker’s Computers
- GeoHot runs Out of Money in Sony’s Battle; asks for Legal Defense Fund
- Sony issues more court documents in hacking case
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 13:58:50 vasta tsitaadiga

Candy Blue Dualshock 3
Spoiler Spoiler Spoiler

Dual Charger Unit
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.andriasang.com/e/blog/2011/03/01/sony_peripherals/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 14:31:50 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
sukelduja kirjutas:

Need on asjad, milles Sony Hotzi süüdistab, kas ta on seadust rikkunud või mitte otsustab kohus ( kuigi ma olen üsna kindel, et asi kohtusse tõenäoliselt ei jõuagi ).


Asi on juba pikemat aega kohtus. icon_neutral.gif

Sul endal ei ole ka vahel häbi nii avalikult nii loll olla?
Ma olen mitu korda üritanud vihjata, et sa ei peaks väga sellel teemal sõna võtma, aga asjatult.
Kohus tähendab kohtuistungit. See, et kohus väljastab kellegi või millegi kohta mingi piirangu, ei tähenda süüdimõistmise kohta mitte midagi. Isegi mingit eelistungit ei ole peetud veel. Lihtsalt on esitatud süüdistus, mille kohtu esindaja on süüdistatavale esitanud ja selle süüdistuse võib kohtunik absoluutselt iga kell tagasi lükata, tegelikult on kaitse juba esitanud avalduse süüdistuse tagasilükkamiseks, sest selles on mitu vale fakti.
Sellised asjad ei kipugi eriti kohtusse jõudma, vaid lahendatakse enamasti kokkuleppega. Praegust kohtuasja peetakse ka pigem kohtualuse kiusamiseks ja sõnumi saatmise ürituseks kui tõsiseks püüdeks võita.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.03.2011 15:10:08 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:

Ma olen mitu korda üritanud vihjata, et sa ei peaks väga sellel teemal sõna võtma, aga asjatult.
Kohus tähendab kohtuistungit. See, et kohus väljastab kellegi või millegi kohta mingi piirangu, ei tähenda süüdimõistmise kohta mitte midagi. Isegi mingit eelistungit ei ole peetud veel. Lihtsalt on esitatud süüdistus, mille kohtu esindaja on süüdistatavale esitanud ja selle süüdistuse võib kohtunik absoluutselt iga kell tagasi lükata, tegelikult on kaitse juba esitanud avalduse süüdistuse tagasilükkamiseks, sest selles on mitu vale fakti.


Nice try. Sellest momendist kui Sony andis Geohoti kohtusse ja seda teemat arutama hakati on asi kohtus olnud. See kas mõlemad osapooled füüsiliselt seal on ei oma mingit tähtsust.

Kohtuistung on lõpp punkt kus otsustadakse ära kas süüdistatu iz guilty or not. Senikaua toimub tõendite kogumine, süüdistuste esitamine ja selline kama nagu mu linkidelt näha (ajutine vahistamiskeeld jms)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 15:28:59 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
sukelduja kirjutas:

Ma olen mitu korda üritanud vihjata, et sa ei peaks väga sellel teemal sõna võtma, aga asjatult.
Kohus tähendab kohtuistungit. See, et kohus väljastab kellegi või millegi kohta mingi piirangu, ei tähenda süüdimõistmise kohta mitte midagi. Isegi mingit eelistungit ei ole peetud veel. Lihtsalt on esitatud süüdistus, mille kohtu esindaja on süüdistatavale esitanud ja selle süüdistuse võib kohtunik absoluutselt iga kell tagasi lükata, tegelikult on kaitse juba esitanud avalduse süüdistuse tagasilükkamiseks, sest selles on mitu vale fakti.


Nice try. Sellest momendist kui Sony andis Geohoti kohtusse ja seda teemat arutama hakati on asi kohtus olnud. See kas mõlemad osapooled füüsiliselt seal on ei oma mingit tähtsust.

Kohtuistung on lõpp punkt kus otsustadakse ära kas süüdistatu iz guilty or not. Senikaua toimub tõendite kogumine, süüdistuste esitamine ja selline kama nagu mu linkidelt näha (ajutine vahistamiskeeld jms)

Vahistamiskeeld? Sa mõtled restraining orderit? See on natuke midagi muud kui vahistamine. http://en.wikipedia.org/wiki/Restraining_order Niikaua kuni kohus pole kedagi süüdi mõistnud ei peaks inimesi süüdlasteks tembeldama. See on sama asi nagu ma läheksin ja annaksin idemoni vastu sisse tsiviilhagi laimamise kohta ja järgmisel päeval kirjutaksin avalikult, et idemon on süüdi laimamises.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 01.03.2011 15:59:46 vasta tsitaadiga

Kas iDemon sai nüüd selle jama eest aja maha? Andke andeks, aga see flamewar on siin natuke tobe. Kui keegi on kohtusse kaevatud, siis see asi on kohtus. On see üldse nii tähtis, millise konkreetse sõnaga seda kutsuma peab. Minu meelest sellised üherealised nagu "Küll on tore" ja "Huvitav jutt" lähevad küll trollimise alla.

Selle häkkimisega on nii, et pole vaja endale vastu rinda taguda, et vaata kui kõva häkker ma olen, kui enda juriidiline seljatagune pole kindel. Eetiline häkker teavitab leitud turvaaugust infosüsteemi haldajat. Kes tahab hallis alas tegutseda peaks oma isikut varjama. Loomulik, et Sony, kui potentsiaalne kahjukannataja tahab teda kohtusse kaevata.

Mina ei ütleks, et Sony ei ole siin see patuoinas. Küsima peaks, miks on olemas sellised seadused?

_________________
“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 16:40:26 vasta tsitaadiga

kuri orav kirjutas:
...Kui keegi on kohtusse kaevatud, siis see asi on kohtus...

Päris nii see vist ikka pole, kohus otsustab kõigepealt, kas võtta keiss menetlusse, või ei. Kaebuse esitamine ei tähenda automaatselt kohtumenetluse algust.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 01.03.2011 17:08:42 vasta tsitaadiga

ot:
Kas asi, mille üle vaielda.

Edit: "Asi on antud kohtusse järelikult see on kohtus. Kas see on menetluses on teine asi." Mõttetu teema igas tahes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 17:13:18 vasta tsitaadiga

Mulle tuleb selle jauramisega Kafka "Protsess" meelde. icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 17:26:56 vasta tsitaadiga

Mis kamm selle LG`ga on?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 17:56:28 vasta tsitaadiga

iir, http://psgroove.com/content.php?821-EU-Customs-Ordered-To-Seize-PS3-Consoles-LG-VS-Sony
Sony pani LGle pandendiga näku ja nüüd paneb LG Sonyle samat moodi või kui LGl läheb hästi, siis pareminigi ära.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 18:08:40 vasta tsitaadiga

seadust võibolla geohot ja muud ei rikkunud, kuid ausalt öeldes ei tasu ameerika maa tasemele ka laskuda, et kõik peab olema seadustes kirjas ja loogilist mõtlemist inimesed ei vaja icon_rolleyes.gif nad tekitasid siiski miljoneid kahju mitmetele firmadele, kui nad otseselt ei varastanud midagi, siis varguses kaasaaitamine kindlasti. neile häkkeritele võiks vabalt paarsada milli ära keerata, siis otsigu endale enne vähemalt hea sponsor, kui valesid asju lahti hakkavad häkkima
eriti ülbe on asjast enda blogis kuulutada. Mida hullemini kaotavad kohtus, seda parem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 18:18:12 vasta tsitaadiga

ot:
hondaa, sinu juttu järgi peaks näiteks ka arvutimängude häkerid igatepidi kohtusse kaebama (Razo1911 jne), sest nende tegevus on suhteliselt sama põhimõttega. Kuid miks seda siis tehtud ei ole?
Lisaks jääb mulje, et ma isegi peaksin minema vangi, sest olen jaganud õpetusi, et näiteks see viirusetõrje on parem kui see (teised firmad jälle kasumist ilma). Ja näiteid on veel palju.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 01.03.2011 18:37:04 vasta tsitaadiga

hondaa, paarsada milli? Sõid lõvikonservi hommikul? Geohot on tudeng. Loodan, et Geohot võidab.

Kui keegi paremini teab, siis parandage mind. Minu teada Eesti seaduste järgi on kommertsprogrammi koodi muutmine lubatud, kui see lisab funktsionaalsust. hondaa loogika järgi peaks MS Wordile PDF plugina valmistajad paarsada milli maksma MS-ile.

_________________
“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 01.03.2011 18:37:22 vasta tsitaadiga

Sa, kjaups, lähed vangi selle pärast, et oma Audimehe tiitliga oled jätnud reklaamimata Toyota ja tekitanud pilukatele sellega hunniku saamata jäänud tulu...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 20:51:17 vasta tsitaadiga

kjaups, noo siis said valesti aru, seda miks neid ei ole kohtusse kaevatud, ära minu käest küsi
kuri orav, MS office plug vs soft, mis kasutadakse peamiselt piramises. pisut erinev kas sa ei arva? aga no kui piraatlus on funktsioon, siis vabandust icon_lol.gif

noo igaljuhul see on minu arvamus, ei pea teiega ühtima. kui vennad teevad lahti ukse ps3 piramisele, siis saagu ikka vastu näppe ka selle eest.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RistoR
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2005




sõnum 01.03.2011 21:39:48 vasta tsitaadiga

Mina isiklikult saan Sonyst aru...kui sellisele "lüpsilehmale" nagu PS3 ikka piraatlus ähvardavaks muutub siis tuleb ju show korraldada...olenemata kas ja mis kohtus või kohtuväliselt juhtub siis keegi peab ju hoiatuseks võllas rippuma sest muud moodi seda turvaauku ju ei lapi...jailbreakiga jah sai aga siin on see kohtu fiasko üks parimaid lahendusi mis Sony sai leida...Sest mina isiklikult ei usu, et mängutootjad on jube vaimustatud tootma eksklusiivseid ja mitte eksklusiivseid mänge platformile kus piraatlus lokkab...ja see on siiani olnud "konsoolide sõjas" Sonyle päris hea eelis..või no kulub vähemalt vähem raha kui Microsoftil kes peab Xboxi jaoks eeliseid ostma icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WWEPRO
HV kasutaja
WWEPRO

liitunud: 08.03.2010




sõnum 01.03.2011 23:31:28 vasta tsitaadiga

Hiljuti süüdistas LG Sony't nende andmete kasutamises Bluray renderdamistehnoloogias. Nüüd on asi jõudnud nii kaugele, et LG võitis kohtuistungi ning Sony'le määrati karistuseks keeld saata Playstation 3 konsoole Euroopa. Kindlasti on see ränk tagasilöök PS3 tööstusesse kuna iga nädal imporditi 100,000 konsooli ning edasimüüjate riiulites on ka mitmekümneid/sadu tuhandeid konsoole. Siiamaani on kinni peatud tollides kümneid tuhandeid.
http://www.guardian.co.uk/technology/20 ... al-dispute
icon_neutral.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.03.2011 23:45:12 vasta tsitaadiga

WWEPRO, vaata ringi. Sellest on pikemalt juba juttu olnud siin.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 00:25:38 vasta tsitaadiga

WWEPRO, See ei olnud igavene BAN Sonyle vaid 10 päeva. Samas LG tahtsis seda aega kohtus pikendada.
Et siin jälle hea karma näide Sonyle.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 02.03.2011 04:56:47 vasta tsitaadiga

hondaa, oled sa ennast teemaga kurssi viinud? Geohoti programmiga ei saa pirada. Ta avaldas oma programmi lähtekoodi, mille eeskujul tehti piraatimiseks mõeldud programme. Homebrew (isetehtud proged) ja linuxi võimaldamine on lisafunktsionaalsus.

Samuti tehniliselt rääkides on piraatluse võimaldamine muidugi funktsioon. Tundud, et kobad pimedas. Hukka mõista on nii lihtne.

Arvata, et piraatlus viib millegi hävimisele on ikka väga naiivne. Kasseti leiutamisel ütlesid raadiod "Home Taping Is Killing Music". See oli 80-ndatel. Üllatuslikult ei ole muusika surnud ja samuti elab ka raadio. PC tarkvarapiraatlus on äärmiselt levinud. Pea kõiki mänge saab netist vabalt, aga endiselt tehakse uusi.

Aga nagu ma varemgi toonitasin, saan aru, miks Sony niimoodi käitub. Seadusandlus tuleks üle vaadata. Me ei tohiks uskuda korporatsioonide juttu(Philip Morrise juhatuse liikmed on öelnud kohtus, et nende arust pole tubakas kahjulik). Seadus peab kaitsma tarbijat, mitte korporatsiooni.

_________________
“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 09:51:31 vasta tsitaadiga

see "võlla" riputamine teeb just vastupidist tööd sony'le. Liiga palju meedia tähelepanu. Liiga paljud saavad juba teada, kui lahti ps3 on. Oleksid pidanud vaikselt Geohot'i ja co ära ostma või endale tööle võtma. Nagu häkkerid ise ütlesid saavad nad ka asja korda teha.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 13:10:44 vasta tsitaadiga

Saan mõneks ajaks laenuks Move komplekti - on viimasel ajal mõne asjaliku mängu demo ka tulnud, kus Move potentsiaali proovile panna icon_rolleyes.gif
P.S Dead Space ja Heavy Rain on juba nimekirjas...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 02.03.2011 13:40:32 vasta tsitaadiga

ikka veel soovitan sport championit(pinks)

ja Tumble demo võid ka proovida, see promob täielikult move omadused ära.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 02.03.2011 14:42:32 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Saan mõneks ajaks laenuks Move komplekti - on viimasel ajal mõne asjaliku mängu demo ka tulnud, kus Move potentsiaali proovile panna icon_rolleyes.gif
P.S Dead Space ja Heavy Rain on juba nimekirjas...
Move potentsiaali tõmbab maha PS3 Slimi disain. Kui ikka kaamera juhe esipaneelilt välja peab turritama, siis väga pikalt seda setupi sellisena hoida ei taha. Heavy Rain'i jaoks ei viitsinudki Move enam uuesti üles seada. Kalibreerimist nõudis see kah liiga palju. Oli tore kogeda, kuid kuna Wii on olemas, siis minupoolest jäägu kõik sihtimismängud sinna.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 02.03.2011 17:30:11 vasta tsitaadiga

Kavatsen osta Logitech Z-5500 kõllid ja mõtlesin, et kas ja kuidas saab neid PS3ga ühendada? Ma googeldasin ja pmst. sai aga mulle jäi ebaselgeks see, kas selleks on vaja midagi veel juurde osta ja kuidas täpsemalt ühendada samaaegselt PS3 ja PCga.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 17:41:16 vasta tsitaadiga

NekoRobin, PS3 ühenda optilisega ja arvuti vastavalt helikaardi väljunditele (nt. 3,5 audio otsik -> 2 x RCA)...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 02.03.2011 18:08:32 vasta tsitaadiga

kk thx icon_smile.gif
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 02.03.2011 19:04:05 vasta tsitaadiga

beastbeats, Killzone 3 demo annab aimu, mis moodi FPS move'iga on.
_________________
“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 19:48:00 vasta tsitaadiga

kuri orav kirjutas:
beastbeats, Killzone 3 demo annab aimu, mis moodi FPS move'iga on.


Väga hea on killzone 3 move'iga

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viisnurk
HV kasutaja
viisnurk

liitunud: 21.10.2008




sõnum 02.03.2011 22:41:54 vasta tsitaadiga

Keegi oskab soovitada juhtmeta klaviatuuri ja hiirt, mis kindlalt töötaks ps3-ga?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WWEPRO
HV kasutaja
WWEPRO

liitunud: 08.03.2010




sõnum 03.03.2011 10:01:36 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
WWEPRO, See ei olnud igavene BAN Sonyle vaid 10 päeva. Samas LG tahtsis seda aega kohtus pikendada.
Et siin jälle hea karma näide Sonyle.

Ma tean et see on hetkel ainult 10 päeva.
Aga kohus alles käib.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 10:24:39 vasta tsitaadiga

WWEPRO kirjutas:
kjaups kirjutas:
WWEPRO, See ei olnud igavene BAN Sonyle vaid 10 päeva. Samas LG tahtsis seda aega kohtus pikendada.
Et siin jälle hea karma näide Sonyle.

Ma tean et see on hetkel ainult 10 päeva.
Aga kohus alles käib.

Hetkel jah 10 päeva toll hoiab kõiki PS3 konsoole kinni. Kuid Sony jutu järgi hakkab asi venima, nii et võib arvata kuskil kuu kuni kahest PS3 saadavuse kriisi euroopas

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 13:49:55 vasta tsitaadiga

http://psgroove.com/content.php?829-European-PS3-Import-Ban-Is-Nothing-For-Sony-To-Worry-About
Selle lingi järgi on Sony'l sügavalt savi sellest LG kohtuprotsessist ja võimalikest tagajärgedest.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 18:15:30 vasta tsitaadiga

viisnurk kirjutas:
Keegi oskab soovitada juhtmeta klaviatuuri ja hiirt, mis kindlalt töötaks ps3-ga?


http://www.logitech.com/en-us/keyboards/keyboard/devices/3616

see spetsialselt tehtud ps3'le. ise ostsin ta küll alguses ps3'le aga kasutan nüüd hoopis teleka taga arvutiga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 03.03.2011 23:00:21 vasta tsitaadiga

Ostsin ps3 endale nüüd ja väike kala ka.
Üritan playstation store minna, kuid annab errori 80710092 ,
mis viitab, et mingi interneti kamm,
samas browseriga saan netis käia ja update sain ka tehtud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 23:06:26 vasta tsitaadiga

sul pole püsivat ühendust? see peaks tähendama,et net katkes ära ühendamise ajal vms. Vaata seadistused uuesti üle
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 03.03.2011 23:20:59 vasta tsitaadiga

Noo, tegin kõik sealt uuesti läbi,
Üle wifi kõik teised deviced majas töötavad k.a. WII.
Väga nüri algus kohe.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 23:35:58 vasta tsitaadiga

kui sul võimalus proovi kaabliga netti ühenduda
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 03.03.2011 23:57:29 vasta tsitaadiga

jaank, mul jaurab UK PSN samamoodi, soome oma on thumbs_up.gif
_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 02:49:27 vasta tsitaadiga

mul ka täna PSN jamas korduvalt
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 04.03.2011 08:42:09 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Noo, tegin kõik sealt uuesti läbi,
Üle wifi kõik teised deviced majas töötavad k.a. WII.
Väga nüri algus kohe.

Soome storesse ei saanud minagi eile sisse. Paistis mingi üldine jama olevat vist. Täna pole veel proovinud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 11:17:55 vasta tsitaadiga

http://us.playstation.com/ps3/playstation-move/move-me/
P.S eelregisteerimine momendil ainult USA elanikele...
"Esimesed pääsukesed":
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JN9AETAB7L8

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 337, 338, 339 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.