Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 273, 274, 275  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kidravõim
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2011




sõnum 22.02.2011 09:15:43 vasta tsitaadiga

Ei lähe väga MSN teemaga kokku, aga mujale ei osanud seda panna.
Tegin siis Windows Live konto ja kasutasin kontonimena oma Gmail aadressi. Kui nüüd keegi tahab saata mulle kirja nt., siis kiri muidugi saabub mu Gmail kontole, aga kas ka WL omale? icon_rolleyes.gif


viimati muutis kidravõim 22.02.2011 19:58:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2011 11:55:43 vasta tsitaadiga

kidravõim kirjutas:
Ei lähe väga MSN teemaga kokku, aga mujale ei osanud seda panna.
Tegin siis Windows Live konto ja kasutasin kontonimena oma Gmail aadressi. Kui nüüd keegi tahab saata mulle kirja saata nt., siis kiri muidugi saabub mu Gmail kontole, aga kas ka WL omale? icon_rolleyes.gif

sa saad gmaili yhendada hotmailiga kui seda mõtled. Vaata gmaili seadete alt, sealt saad ka määrata kas kiri jäetakse alles ka sinna või saadetakse ainult edasi wl mailile

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 22.02.2011 13:38:11 vasta tsitaadiga

Ikka live konto alt tuleb seadistada gmaili kirjade tõmbamine, kui konto on tehtud gmaili aadressiga. http://login.live.com/ peaks ise kohe pakkuma seda, kui seal inboxi minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2011 16:23:50 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Ikka live konto alt tuleb seadistada gmaili kirjade tõmbamine, kui konto on tehtud gmaili aadressiga. http://login.live.com/ peaks ise kohe pakkuma seda, kui seal inboxi minna.

mul gmailis seadisatud , et peab saatma kirjad edasi icon_rolleyes.gif
seadetes panin live maili adre, siis saadetakse live kontole kinnituskood, mille sisestasin gmaili seadetesse ja asi korras

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 22.02.2011 16:49:13 vasta tsitaadiga

No kui live maili adret pole vaid live ID on gmaili kontoga tehtud, kuhu sa siis sealt suunad icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2011 18:44:34 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
No kui live maili adret pole vaid live ID on gmaili kontoga tehtud, kuhu sa siis sealt suunad icon_lol.gif


sorry, sain valesti aru, mõtlesin et adre ka olemas icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kidravõim
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2011




sõnum 22.02.2011 20:23:53 vasta tsitaadiga

Sain omale kirja saadetud, ja jõudis kohale ainult Gmaili inboxi. WL-is oli ka eelmainitud võimalus kõik saabuvad kirjad sinna importida, kuid seda mul just vaja polnud, sest ise käin postkastis vaid Gmaili kaudu, ehk kõik Ok nüüd thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009




sõnum 24.02.2011 21:25:54 vasta tsitaadiga

Ei tea kas nüüd hakatakse lõplikult kraane kinni keerama, kõigepealt tekkisid teksti saatmisega probleemid PERH-i wifis läpakaga. Tulin koju suure Arvuti taha,sain kaks päeva rahus hingata ,et see anomaalia koju jõudnud pole.. nüüd on nigu rahuaeg läbi,tekst enam kohale ei lähe...osadel olen offline ja osadel online..

Osade kontaktide tekst jõuab mulle kohale ja osade mitte... aga mina välja ei saa saata midagi icon_rolleyes.gif Lahendusi ? icon_rolleyes.gif

Edit: Ajasin siis kõige uuema Msni peale,nüüd asjad vastupidi,minu tekst läheb nagu kohale aga teistel on raskusi mulle saatmisega... icon_rolleyes.gif

On nende Msn-iga seotud IT raibetega võimalik kuidagi kontakti luua ?
Paljud tööasjad sõltuvad Msn-st ja asi kisub kurjaks juba.

_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.


viimati muutis Maku.A 24.02.2011 22:37:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphrodite
HV kasutaja
aphrodite

liitunud: 09.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2011 22:16:40 vasta tsitaadiga

suht sama häda. Värskelt installitud win ja msn. Kuid ühel hetkel läksid kontaktid kõik offline. Proovisin msni minna teise kontoga ja kõik toimib. Gmaili kontoga logides, ikka kõik offline. Ära tüütab see jama, kas see on nendepoolne häda või?
_________________
Petturitel paluks ise helistada numbril 110 Aitäh.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja
rainisk

liitunud: 24.10.2005




sõnum 25.02.2011 15:22:49 vasta tsitaadiga

On kellelgi pakkuda kust saaks eesti keelse msni, ja selle eelneva versiooni sellele kõige uuemale.
_________________
★ ★
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2011 15:24:23 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=413067
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 27.02.2011 23:24:45 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab mulle puust ja punaselt ette öelda kuidas saada enda arvuti windows live konto all ära registreerida ja siis selle abil e-mail ära confirmida.. Probleem nimelt selles et kui mul parooliga midagi juhtub/ ununeb siis on vaja kusagile kuhu nad saadavad uue parooli, aga ma ei saa enne seda e-maili sinna panna kuni mul pole enda arvuti ära registreeritud.. Üritan seda teha aga igakord kui vajutan confirm tuleb jutt et mine selle arvutiga msni ja sis tule sinna accounti alla ja vajuta confirm, teen nii täpselt nagu ta ütleb aga ikka ja jälle tuleb see sama tekst mulle sinna.. Varsti juba 6h üritan selle kallal jageleda aga jagu ei saa icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2011 20:57:47 vasta tsitaadiga

Kuidas msni see fläss reklaam ära pännida vms et see suureks ei hüpa kui hiirega üle minna?
Haigelt närvi ajab see sitt seal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kidravõim
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2011




sõnum 02.03.2011 23:30:52 vasta tsitaadiga

Aga palun http://apatch.org/downloads/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2011 13:37:16 vasta tsitaadiga

Eile lasin XP asemele Win7 Ultimate ja tuli ka uus MSN.
Vaatan, et idles MSNil RAM kasutus ca. 70MB.. tundub nagu üsna palju...
Kasutajaliides on ka kirju ja harjumatu, aga sellega harjuks pika peale ära.

Mida teadjamad arvavad, kas uus MSN õigustab end või kasulikum jääda vana juurde?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2011 14:14:19 vasta tsitaadiga

_marek, uus on sitt. 2009 live ruulib :d
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
melofan
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 04.03.2011 17:51:42 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
_marek, uus on sitt. 2009 live ruulib :d

thumbs_up.gif
...ja lisaks et see uus ise nii sitt on, siis uus "Plus!" sellega koos on üks paras vigaste paar.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.03.2011 18:54:50 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Eile lasin XP asemele Win7 Ultimate ja tuli ka uus MSN.
Vaatan, et idles MSNil RAM kasutus ca. 70MB.. tundub nagu üsna palju...
Kasutajaliides on ka kirju ja harjumatu, aga sellega harjuks pika peale ära.

Mida teadjamad arvavad, kas uus MSN õigustab end või kasulikum jääda vana juurde?
uus on jumala sajebis, picture sharing on absoluutne tipptase - pole mugavamat lahendust thumbs_up.gif
apatchiga reklaamidest vabaks

msn plus on ainult teksti pikkuse piiri tõstmiseks

see 70MB pole tänapäeva 4GB masinate juures mingi argument, mingi pseudoprobleem
ja ei ole veel aru saanud, miks inimesed selle uue üle uluvad okse.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2011 19:02:12 vasta tsitaadiga

Kunagi hädaldati kui 2008 tuli, taheti '07 tagasi, ja nüüd edasi, nüüd ei taheta 2011 vastu võtta. Aasta pärast tahavad kõik 2011 tagasi kui 2012 tuleb.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009




sõnum 04.03.2011 19:28:26 vasta tsitaadiga

Ma harjusin ka selle uuega ära lõpuks,kuid siiski on põhjust nuriseda... uuega kaasnesid hulgi probleeme.. praegu pean istuma Msn-is ja Ebuddys korraga sees kindluse mõttes ,et teiste tekst kohale tuleks thumbs_down.gif Viimasel ajal on korralikult hakanut mu accounti kallal nu**ima icon_rolleyes.gif Ei oska kellegagi kuskilt ühendust ka võtta..
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pliisabi
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011




sõnum 07.03.2011 21:39:30 Re: ei saa noh, lihtsalt ei lase! vasta tsitaadiga

pliisabi kirjutas:
Mul puuduvad arvutist siis Service Pack 1, Service Pack 2 ja Windowsi platvormi värskenduse intsallimine, mille tulemusena ei saa otseselt 2011 laadida. Aga ma siis hakkasin neid vaikselt laadima, alustades Service Pack 1. Kõik läks ilusti. Kirjas oli et läheb 1 tund või rohkemgi. Esimene riba läks roheliseks ikka väga kiiresti ~ 1 minutiga, aga teine riba ei hakanud üldse laadima. Lihtsalt ootasin 5-10 minutit ja mitte midagi ei ilmunud. Olin kõik teised programmid ja asjad kindlasti sulgenud! Arvuti jooksis lihtsalt kokku: proovisin allalaadimise akent kustutada, kuid see lihtsalt ei funkanud. Siis proovisin mujale klikata, ei midagi. Vajutasin sisse/välja lülitamise nuppu ja midagi ei juhtunud. Võtsin aku välja (seda teen alati kui kokku jookseb, see rikub arvutit ma arvan.), arvuti lülitas ilusti välja. Siis lülitasin sisse tagasi ja kõik oli normaalne, kuid Service Pack 1'te ikka polnud. Tegin uuesti katsetust umbes paar-kolm korda ja siis võtsin aku jälle välja ja arvutile tuli mingi vana versioon (nagu ükskord pärast mingit viirust vms, IT poisid ütlesid, et arvuti oli viiruseid täis, karm.) ja muutus imelikuks. Laadis mingeid värke umbes 10 minutit. Ja siis õnnes sai restarti seal vajutada ja siis läks korda.
Tulemus siis see, et enam ei julge proovida, kui ei tea kas kindel või mitte. Arvuti mingi 4 aastat vana ka, lap top, HP G7000, Windows Vista, Google Crome (igaksjuhuks ütlen). Aga keegi võiks siis midagi ütelda, IT meeste juurde ka ei tahaks minna, rahaga hetkel kitsas.
Ja veel üks kerge küsimus: Kas on mõtet sellist pulli WLM 2011 saamiseks ja kas see on ikka Eesti keelne?



Kas keegi aitaks siis? Tahaks teada miks see teine riba laadima ei hakka ja kuidas seda parandada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 07.03.2011 21:46:36 Re: ei saa noh, lihtsalt ei lase! vasta tsitaadiga

pliisabi kirjutas:
pliisabi kirjutas:
Mul puuduvad arvutist siis Service Pack 1, Service Pack 2 ja Windowsi platvormi värskenduse intsallimine, mille tulemusena ei saa otseselt 2011 laadida. Aga ma siis hakkasin neid vaikselt laadima, alustades Service Pack 1. Kõik läks ilusti. Kirjas oli et läheb 1 tund või rohkemgi. Esimene riba läks roheliseks ikka väga kiiresti ~ 1 minutiga, aga teine riba ei hakanud üldse laadima. Lihtsalt ootasin 5-10 minutit ja mitte midagi ei ilmunud. Olin kõik teised programmid ja asjad kindlasti sulgenud! Arvuti jooksis lihtsalt kokku: proovisin allalaadimise akent kustutada, kuid see lihtsalt ei funkanud. Siis proovisin mujale klikata, ei midagi. Vajutasin sisse/välja lülitamise nuppu ja midagi ei juhtunud. Võtsin aku välja (seda teen alati kui kokku jookseb, see rikub arvutit ma arvan.), arvuti lülitas ilusti välja. Siis lülitasin sisse tagasi ja kõik oli normaalne, kuid Service Pack 1'te ikka polnud. Tegin uuesti katsetust umbes paar-kolm korda ja siis võtsin aku jälle välja ja arvutile tuli mingi vana versioon (nagu ükskord pärast mingit viirust vms, IT poisid ütlesid, et arvuti oli viiruseid täis, karm.) ja muutus imelikuks. Laadis mingeid värke umbes 10 minutit. Ja siis õnnes sai restarti seal vajutada ja siis läks korda.
Tulemus siis see, et enam ei julge proovida, kui ei tea kas kindel või mitte. Arvuti mingi 4 aastat vana ka, lap top, HP G7000, Windows Vista, Google Crome (igaksjuhuks ütlen). Aga keegi võiks siis midagi ütelda, IT meeste juurde ka ei tahaks minna, rahaga hetkel kitsas.
Ja veel üks kerge küsimus: Kas on mõtet sellist pulli WLM 2011 saamiseks ja kas see on ikka Eesti keelne?



Kas keegi aitaks siis? Tahaks teada miks see teine riba laadima ei hakka ja kuidas seda parandada.

Mine microsoft.com ja tõmba sealt, siis installi, mitte ära tee update kaudu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pliisabi
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2011




sõnum 07.03.2011 22:03:36 vasta tsitaadiga

ma tegingi microsofti kaudu, uptatesse ta üldse ei löö seda sp 1'te, kuigi programmi kindlasti arvutis pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 07.03.2011 22:12:48 vasta tsitaadiga

pliisabi kirjutas:
ma tegingi microsofti kaudu, uptatesse ta üldse ei löö seda sp 1'te, kuigi programmi kindlasti arvutis pole.

Ei saa aru siis, mis laadimis ribadest jutt. Enivei, Vista teemast saad abi ehk, siin siiski msniga seonduv icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2011 22:28:02 vasta tsitaadiga

Ära isegi hakka selle SP1-ga jamama. Lase kohe SP2 peale: http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=a4dd31d5-f907-4406-9012-a5c3199ea2b3&displaylang=en
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 273, 274, 275  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.