Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ModiKomp.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 23:14:43 vasta tsitaadiga

ModiKomP kirjutas:
korsten kirjutas:
tsitaat:

et välismaa lattu esitatakse tellimus alles siis, kui teatud kogus kraami ootab tellimist icon_wink.gif

Mismõttes "teatud kogus kraami ootab" ? Sel juhul jääb see minu esimeseks ja viimaseks tellimuseks modikompist. Kaup teele:10-15 tööpäevaga oli selline aeg millega arvestasin.


ei saa Teie murest aru tellimus ju kõik okei mis valesti on?

Ma olin mures sest sain aru, et asjad pole veel tellitudki. Kui mainitud tarnetähtajaga asjad kätte saan siis on thumbs_up.gif
Häid jätkuvaid pühi ! icon_smile.gif

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 25.12.2010 23:40:52 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
ModiKomP kirjutas:
korsten kirjutas:
tsitaat:

et välismaa lattu esitatakse tellimus alles siis, kui teatud kogus kraami ootab tellimist icon_wink.gif

Mismõttes "teatud kogus kraami ootab" ? Sel juhul jääb see minu esimeseks ja viimaseks tellimuseks modikompist. Kaup teele:10-15 tööpäevaga oli selline aeg millega arvestasin.


ei saa Teie murest aru tellimus ju kõik okei mis valesti on?

Ma olin mures sest sain aru, et asjad pole veel tellitudki. Kui mainitud tarnetähtajaga asjad kätte saan siis on thumbs_up.gif
Häid jätkuvaid pühi ! icon_smile.gif

Väga tore, muret tundma peab, esmaspäeval vaatame võimaliku tellimuste pagasi üle, jälgige staatuseid ja kasutage tellimuse juures olevat spetsiaalselt Teile personaalset vestluskeskonda mis töötab tellimuse lõpuni.
Ilusat pühadeõhtut Teile

_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReneDreier
HV veteran
ReneDreier

liitunud: 18.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 00:09:14 vasta tsitaadiga

Modikompist tellimus tehtud ja just seepärast, et seal väga võimas valik arvuti jahutus komponente. Ning üllatuseks oli ka meeldiv teenindus icon_smile.gif

Suured tänud ning head uut thumbs_up.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 23:49:58 vasta tsitaadiga

sa üks super kiirelt ost tehtud!

kõik sujus paremini kui osatagi arvasin!

lihtsalt kiire ja mõnus teenindus icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNT
HV kasutaja
TNT

liitunud: 08.01.2004




sõnum 30.12.2010 23:51:23 vasta tsitaadiga

Ega nad ikka tasuta anna, esilehel neil tekst

"EURO tuleb 30.12.2010

Seoses Euro tulekuga võivad modikomp.ee lehel 30.12.2010 - 03.01.2011 kohati olla hinnad paigast ära. Nähtavalt ebareaalsete hindadega tellimused tühistatakse.

Vabandame ebamugavuste eest ette!"

_________________
Hell Was Full So I Came Back !
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 10:29:32 vasta tsitaadiga

Kaup käes ja klient (hetkel mina) rahul thumbs_up.gif
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 14:53:27 vasta tsitaadiga

Sai ka siis tellimus tehtud.
Jagan muljeid kui kaup käes.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 11.01.2011 15:22:03 vasta tsitaadiga

Mõned hinnad vähe paigast veel@€ http://www.modikomp.ee/jahutused/?o=2
Termopasta 125€ ja juust cooler 245€.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 14.01.2011 21:16:11 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mõned hinnad vähe paigast veel@€ http://www.modikomp.ee/jahutused/?o=2
Termopasta 125€ ja juust cooler 245€.

Tänan märkuse eest, siin on probleemiks 2 erinevad viga ja mõlemad väljeduvad vales hinnas, meelega pole mutnud füüsiliselt kuna progejal tähtsamate asjadega hõivatud. Kindlasti saab varsti korda. icon_cool.gif

_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 13:45:17 vasta tsitaadiga

Väga huvitav kirjeldus:
http://www.modikomp.ee/korpused/RG016/

tsitaat:
Fännid: Front: 1 x 120 või 140 mm (vabatahtlik) Rear: 1 x 120 või 140 mm (valikuline), pool: 2x 120 või 140 mm (vabatahtlik) Kate: 2 x 120 või 140 mm (vabatahtlik), jahvatatud 1 x 120 või 140 mm (valikuline)
icon_biggrin.gif

Optional tähenduses sobib minu arvates rohkem kasutada vastet "valikuline", aga peamine- mis paganama asi on jahvatatud fänn? icon_razz1.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 26.01.2011 14:02:25 vasta tsitaadiga

Kas HV kasutajatele mingi sooduskood ka on?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 21:11:33 vasta tsitaadiga

Kas mõnel teisel arvutipoel oled näinud? icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 26.01.2011 21:20:25 vasta tsitaadiga

Pixmanial oli. OX.ee jagas vist ka vahepeal midagi.
Teistel poodidel pole üldse sellist võimalust märganud.
Modikompil on kohe tellmuse juures vastav lahter, nii et mõtlesin igaks juhuks küsida. icon_smile.gif

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 22:17:53 vasta tsitaadiga

Aga kes teab, ehk millalgi tuleb icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.01.2011 22:19:24 vasta tsitaadiga

Kust üldse neid koode saab?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 11:49:19 vasta tsitaadiga

Modikomp.ee kirjutas:
Mõned teravsilmsed kliendid on märganud tooteid tellides sooduskupongi võimalust ning selle kohta küsimusi esitanud.

Teie küsite, meie vastame! Räägime veidike lähemalt uuest sooduskupongi võimalusest. Sooduskupongi võimalus avaneb klientidele ostukorvis, kus tuleb sisestada kaheksa kohaline kood. Mõeldud on ta esialgu väikese kingitusena meie klientidele - täpsemalt, sooduskupongi koodi saab kaasa iga tellimusega, ükskõik mis hinnaga. Kupongi väärtuseks on 1€ ning selle võrra saab soovi korral järgmise tellimuse hinna madalamaks, ükskõik mis hinna eest kaupa tellitakse.

Klientide rõõmuks märgime ära ka selle, et sooduskupongidega seoses on tulevikus mitmeid erinevaid kampaaniaid tulekul!
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 02.02.2011 09:33:51 vasta tsitaadiga

Modicomp.ee on HV andmete järgi kõige soodsam netipood, millest WD MyBook Live tellida. Pixmania hinnast suisa 25 eurot odavam. Neljapäeval tellisin ning juba teisipäeva õhtuks toodi karp ukse taha. Väga meeldiv!

Ka poe veebileht ja tellimuse jälgimise süsteem on väga kasutajasõbralik. Tellimusele lisaks saadeti meilile €1 sooduskood.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nutsa
HV vaatleja
Nutsa

liitunud: 03.11.2009




sõnum 10.02.2011 10:27:15 vasta tsitaadiga

Reede hommikul sai tellimus tehtud ja laupäeva õhtuks pakk käes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2011 14:27:54 vasta tsitaadiga

Tellin praegu ära ja sooduskood jääb üle.Siit ka soovitus teistele.Kui tellite ja kood üle jääb (tellida ei plaani enam lähitulevikus), siis jagage kood teistele thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 14:52:31 vasta tsitaadiga

Kuidas neid sooduskoode üldse saab ? mingi 25 päeva pärast kavas 600EUR ost icon_razz.gif

E:kui keegi saab anda soodus koodi oleks thumbs_up.gif + 1 posit..

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 15:29:50 vasta tsitaadiga

Hetkel saab sooduskoode vaid tellimustega kaasa (koodiga järgmisest tellimusest 1€ maha).
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carniflex
HV vaatleja
Carniflex

liitunud: 23.12.2007




sõnum 14.02.2011 12:07:39 vasta tsitaadiga

Tekkinud siis kogemus ka sellega kuidas garantii käib. Üldiselt ei saa kurta, üsna tavaline protsess selles osas, et viid asja sinna, siis saadetakse see edasi maaletoojale. Maaletooja paneb selle siis riiulisse maailmalõppu ootama, nagu ta ikka teeb. Saadad paar nädalat hiljem kirja, vastus tuleb suhteliselt kiiresti koos copi-pastega nende oma süsteemist, mis näitab, et asi ootab riiulis RMA'd kuskil. Selles osas on normaalne, et firmas kohapeal ei teki nendega suheldes sellist tunnet, et sa oled mingi kurjategija sellepärast, et julged asja garantiisse tuua. Kui on küsimusi, siis mailidele vastatakse kiiremini, kui tavaliselt.

See uus tellimiste jälgimise süsteem on ka tegelikult tore. Saab istuda ja F5'te toksida. Samasugune süsteem võiks olla garantii kohta ka, siis ei peaks iga paari nädala taganti kirjutama ja uurima, kuidas on. Garantiis olevaks asjaks on ATI 4870 tüüpi kaart, millel hakkab vist neljas nädal täis saama.

Tellimise protsess on edasi arenenud võrreldes sellega, kui ma eelmise suurema portsu kraami sealt tellisin. Nüüd tuleb peale tellimuse esitamist kohe automaatselt mail tellimuse kinnitamisega ning samast lehelt saab ka kohe automaatselt genereeritud arve. Paistab, et nuppu selle kohta, et raha on nende arvele laekunud peavad nad siiski ise füüsiliselt vajutama (tavaliselt tellin nädalavahetusel ja kinnitus makse kättesaamise kohta tuleb esmaspäeva hommikul). Juhul, kui osutub, et vahelaos on asi tellimuse esitamise käigus otsa saanud, siis saadetakse selle kohta teade kohe, kui see selgub, mitte siis kui sa peale väljapakutud tarneaja saabumist uurima hakkad, mis toimub.

Kokkuvõttes on mulje üle keskmise positiivne ka peale korduvat interakteerumist nii ostes kui garantii asjus.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 14.02.2011 20:39:04 vasta tsitaadiga

Carniflex kirjutas:
Tekkinud siis kogemus ka sellega kuidas garantii käib. Üldiselt ei saa kurta, üsna tavaline protsess selles osas, et viid asja sinna, siis saadetakse see edasi maaletoojale. Maaletooja paneb selle siis riiulisse maailmalõppu ootama, nagu ta ikka teeb. Saadad paar nädalat hiljem kirja, vastus tuleb suhteliselt kiiresti koos copi-pastega nende oma süsteemist, mis näitab, et asi ootab riiulis RMA'd kuskil. Selles osas on normaalne, et firmas kohapeal ei teki nendega suheldes sellist tunnet, et sa oled mingi kurjategija sellepärast, et julged asja garantiisse tuua. Kui on küsimusi, siis mailidele vastatakse kiiremini, kui tavaliselt.

See uus tellimiste jälgimise süsteem on ka tegelikult tore. Saab istuda ja F5'te toksida. Samasugune süsteem võiks olla garantii kohta ka, siis ei peaks iga paari nädala taganti kirjutama ja uurima, kuidas on. Garantiis olevaks asjaks on ATI 4870 tüüpi kaart, millel hakkab vist neljas nädal täis saama.

Tellimise protsess on edasi arenenud võrreldes sellega, kui ma eelmise suurema portsu kraami sealt tellisin. Nüüd tuleb peale tellimuse esitamist kohe automaatselt mail tellimuse kinnitamisega ning samast lehelt saab ka kohe automaatselt genereeritud arve. Paistab, et nuppu selle kohta, et raha on nende arvele laekunud peavad nad siiski ise füüsiliselt vajutama (tavaliselt tellin nädalavahetusel ja kinnitus makse kättesaamise kohta tuleb esmaspäeva hommikul). Juhul, kui osutub, et vahelaos on asi tellimuse esitamise käigus otsa saanud, siis saadetakse selle kohta teade kohe, kui see selgub, mitte siis kui sa peale väljapakutud tarneaja saabumist uurima hakkad, mis toimub.

Kokkuvõttes on mulje üle keskmise positiivne ka peale korduvat interakteerumist nii ostes kui garantii asjus.


Ehehee, ajad kohe icon_redface.gif. Homme tule läbi, sulle saadeti midagi.
Helista ette.

_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Carniflex
HV vaatleja
Carniflex

liitunud: 23.12.2007




sõnum 14.02.2011 21:57:17 vasta tsitaadiga

ModiKomP kirjutas:

Ehehee, ajad kohe icon_redface.gif. Homme tule läbi, sulle saadeti midagi.
Helista ette.


Suurepärane icon_smile.gif Eks ma helistan homme ette ja lepin mingi sobivja aja kokku.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 09:41:10 vasta tsitaadiga

Vau, nagu võluväel jõudis nüüd kohale? icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2011 11:39:35 vasta tsitaadiga

Eelmine nädal tellitud ja kohal käidud (ei soovita kohale minna - suur ajakulu icon_smile.gif ).Mingi ladu viivitas, muidu oleks kiiremini asja kätte saanud.Samas järjekordselt peab tõdema, et müüakse kraami mida mujal pole või on kallim thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 14:15:58 vasta tsitaadiga

Sai tellitud HD160Plus Zalman korpus. Kuna seda mida mina soovisin, polnud võimalik enam tellida leiti muu variant. Väga meeldiv teenindus, personaalne lähenemine, tunned, et sinuga tegeletakse, mitte sedasi, et kui sa ikka kindel ostja pole siis me tegeleme sinuga hiljem. Isegi väga lihtsale kaabli alasele küsimusele viitsiti vastata. 5+ Kokku läks 8 päeva, 8'nda päeva õhtuks toodi koju kenasti icon_smile.gif
Naine tellis läpaka eile õhtul (öösel) vaatab kaua sellega läheb.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 14:36:34 vasta tsitaadiga

http://www.modikomp.ee/k%C3%B5larid/X15/ äkki keegi selgitaks mulle natuke kumb on õige :

pealkirjas : X15, Microlab X15 5.1 Speakers/ 170W RMS (16Wx5+90W)/ Remote Control
kirjelduses : Power 140W RMS (15Wx5+65W)

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 09.03.2011 20:45:11 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
http://www.modikomp.ee/k%C3%B5larid/X15/ äkki keegi selgitaks mulle natuke kumb on õige :

pealkirjas : X15, Microlab X15 5.1 Speakers/ 170W RMS (16Wx5+90W)/ Remote Control
kirjelduses : Power 140W RMS (15Wx5+65W)


Tere

http://www.microlab.com/?r=51systemen&st=full&id=366

_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 21:05:24 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif jham seda arvasin ise ka ..
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.03.2011 17:17:59 vasta tsitaadiga

kellelgi sooduskupongi pole jagada? Vajaduse korral võin peale ostu saadud kupongi tagasi anda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2011 23:39:44 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
kellelgi sooduskupongi pole jagada? Vajaduse korral võin peale ostu saadud kupongi tagasi anda thumbs_up.gif

Saadetud PS-ga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2011 21:44:42 vasta tsitaadiga

sooduskupong Samuti olemas: )
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 18.03.2011 23:13:31 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
http://www.modikomp.ee/k%C3%B5larid/X15/ äkki keegi selgitaks mulle natuke kumb on õige :

pealkirjas : X15, Microlab X15 5.1 Speakers/ 170W RMS (16Wx5+90W)/ Remote Control
kirjelduses : Power 140W RMS (15Wx5+65W)


Muideks, mõlemad on õiged variandid, odavamal variandil puudub paket 2 kus on iseseisvad pikad kõlarijalad aga odavamal variandil neid pole ja saab kõlarid seinalekinnitada. Muidugi kummaline, et müüakse ühe sama tootekoodi all nagu X15

_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2011 11:04:33 vasta tsitaadiga

ModiKomP, kunagi sain teie kaudu selle hiire... mida siiani müüb AINULT modikomp thumbs_up.gif .

http://www.modikomp.ee/hiired-hiirematid/Silencer/#Silencer
Spoiler Spoiler Spoiler

nüüd mul järgmine palve, kas oleks võimalik ka selline klaver müüki võtta.... eestist siiani pole kusagilt leidnud icon_sad.gif
razer blackwidow

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis villu70 21.03.2011 19:11:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 19.03.2011 20:00:59 vasta tsitaadiga

Sai ka tellitud uus arvutikomplekt. Kõik toimib ja olid väga vastutuelelikud kui mingeid muresid. Hinnad ka teistest kohtadest tunduvalt soodsamad. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 18:36:17 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:

nüüd mul järgmine palve, kas oleks võimalik ka selline klaver müüki võtta.... eestist siiani pole kusagilt leidnud icon_sad.gif
razer blackwidow

Spoiler Spoiler Spoiler


Kusjuures ka endale pakuks huvi.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2011 20:18:44 vasta tsitaadiga

ja kui ta üle mõistuse kallis pole, siis saadaksin endagi G15 hingusele ja võtaks "musta lese" asemele... oma "madude" kõrvale:D
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 23.03.2011 20:46:44 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
ModiKomP, kunagi sain teie kaudu selle hiire... mida siiani müüb AINULT modikomp thumbs_up.gif .

http://www.modikomp.ee/hiired-hiirematid/Silencer/#Silencer
Spoiler Spoiler Spoiler

nüüd mul järgmine palve, kas oleks võimalik ka selline klaver müüki võtta.... eestist siiani pole kusagilt leidnud icon_sad.gif
razer blackwidow

Spoiler Spoiler Spoiler


Kumba mõtlete, neid on 2 varianti? Teine pea poole kallim?

_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 20:50:56 vasta tsitaadiga

Lisan veidike: Olemas on Razer Blackwidow ning Razer Blackwidow Ultimate.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 20:51:28 vasta tsitaadiga

Minule kärab see odavam variant ka. Silmnägemine veel päris korras, ei pea taustvalgusrust olema.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 22:10:03 vasta tsitaadiga

Lõbutsege icon_wink.gif
Razer Blackwidow
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2011 22:18:07 vasta tsitaadiga

-mänguri keyboardi kohta enam-vähem norm. hind.... võrreldes teiste sarnastega
-kuram, tegelt tahaks aja kasvõi korra oma silmaga ka näha... muidu päris "sea kotis ostmine"

-mõtleb veel eusa_think.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 23.03.2011 22:30:50 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
-mänguri keyboardi kohta enam-vähem norm. hind.... võrreldes teiste sarnastega
-kuram, tegelt tahaks aja kasvõi korra oma silmaga ka näha... muidu päris "sea kotis ostmine"

-mõtleb veel eusa_think.gif

ULTIMATE Gaming läheks aga 164.90€, endalgi kukkusid silmad lauale icon_biggrin.gif

_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
3DHater
HV vaatleja
3DHater

liitunud: 23.03.2011




sõnum 24.03.2011 00:25:01 vasta tsitaadiga

Sai sealt kunagi 1TB väline kõvaketas tellitud. Hea valik ja soodsad hinnad icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2011 21:57:26 vasta tsitaadiga

ot:
Lauri Kiissel kirjutas:
Lõbutsege icon_wink.gif
Razer Blackwidow


GER layout. Keegi oskab kommenteerida kui talutav see on? icon_neutral.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2011 22:04:04 vasta tsitaadiga

Killhoven,
ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 24.03.2011 23:24:58 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
ot:
Lauri Kiissel kirjutas:
Lõbutsege icon_wink.gif
Razer Blackwidow


GER layout. Keegi oskab kommenteerida kui talutav see on? icon_neutral.gif


kõik teised tähed on nagu EE omal vaid õ peidus, vist oli et Y ja X tuleb ringi tõsta mis sellel klaveri vaatasin on tehtav.

_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2011 19:48:52 vasta tsitaadiga

Keegi garantiiga on kokku puutunud?.Paistab, et mul tuleb üks asi garantiisse anda.Pole katki aga ei tööta enam spetsifikatsioonide kohaselt icon_confused.gif
Nägin kodulehel garantiivormi.Homme aega saan, siis täidan ära icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 28.03.2011 14:55:31 vasta tsitaadiga

ModiKomP kirjutas:
vist oli et Y ja X tuleb ringi tõsta.


Z ja Y ikka.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ModiKomp.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.