|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
25.12.2010 23:14:43
|
|
|
| ModiKomP kirjutas: |
| korsten kirjutas: |
| tsitaat: |
et välismaa lattu esitatakse tellimus alles siis, kui teatud kogus kraami ootab tellimist icon_wink.gif
|
Mismõttes "teatud kogus kraami ootab" ? Sel juhul jääb see minu esimeseks ja viimaseks tellimuseks modikompist. Kaup teele:10-15 tööpäevaga oli selline aeg millega arvestasin. |
ei saa Teie murest aru tellimus ju kõik okei mis valesti on? |
Ma olin mures sest sain aru, et asjad pole veel tellitudki. Kui mainitud tarnetähtajaga asjad kätte saan siis on
Häid jätkuvaid pühi !
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModiKomP
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2005
|
25.12.2010 23:40:52
|
|
|
| korsten kirjutas: |
| ModiKomP kirjutas: |
| korsten kirjutas: |
| tsitaat: |
et välismaa lattu esitatakse tellimus alles siis, kui teatud kogus kraami ootab tellimist icon_wink.gif
|
Mismõttes "teatud kogus kraami ootab" ? Sel juhul jääb see minu esimeseks ja viimaseks tellimuseks modikompist. Kaup teele:10-15 tööpäevaga oli selline aeg millega arvestasin. |
ei saa Teie murest aru tellimus ju kõik okei mis valesti on? |
Ma olin mures sest sain aru, et asjad pole veel tellitudki. Kui mainitud tarnetähtajaga asjad kätte saan siis on
Häid jätkuvaid pühi !  |
Väga tore, muret tundma peab, esmaspäeval vaatame võimaliku tellimuste pagasi üle, jälgige staatuseid ja kasutage tellimuse juures olevat spetsiaalselt Teile personaalset vestluskeskonda mis töötab tellimuse lõpuni.
Ilusat pühadeõhtut Teile
_________________ Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/ |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReneDreier
HV veteran

liitunud: 18.05.2007
|
29.12.2010 00:09:14
|
|
|
Modikompist tellimus tehtud ja just seepärast, et seal väga võimas valik arvuti jahutus komponente. Ning üllatuseks oli ka meeldiv teenindus
Suured tänud ning head uut
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
30.12.2010 23:49:58
|
|
|
sa üks super kiirelt ost tehtud!
kõik sujus paremini kui osatagi arvasin!
lihtsalt kiire ja mõnus teenindus
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TNT
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
30.12.2010 23:51:23
|
|
|
Ega nad ikka tasuta anna, esilehel neil tekst
"EURO tuleb 30.12.2010
Seoses Euro tulekuga võivad modikomp.ee lehel 30.12.2010 - 03.01.2011 kohati olla hinnad paigast ära. Nähtavalt ebareaalsete hindadega tellimused tühistatakse.
Vabandame ebamugavuste eest ette!"
_________________ Hell Was Full So I Came Back ! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
05.01.2011 10:29:32
|
|
|
Kaup käes ja klient (hetkel mina) rahul
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
11.01.2011 14:53:27
|
|
|
Sai ka siis tellimus tehtud.
Jagan muljeid kui kaup käes.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModiKomP
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2005
|
14.01.2011 21:16:11
|
|
|
Tänan märkuse eest, siin on probleemiks 2 erinevad viga ja mõlemad väljeduvad vales hinnas, meelega pole mutnud füüsiliselt kuna progejal tähtsamate asjadega hõivatud. Kindlasti saab varsti korda.
_________________ Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/ |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
16.01.2011 13:45:17
|
|
|
Väga huvitav kirjeldus:
http://www.modikomp.ee/korpused/RG016/
| tsitaat: |
| Fännid: Front: 1 x 120 või 140 mm (vabatahtlik) Rear: 1 x 120 või 140 mm (valikuline), pool: 2x 120 või 140 mm (vabatahtlik) Kate: 2 x 120 või 140 mm (vabatahtlik), jahvatatud 1 x 120 või 140 mm (valikuline) |
Optional tähenduses sobib minu arvates rohkem kasutada vastet "valikuline", aga peamine- mis paganama asi on jahvatatud fänn?
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
26.01.2011 14:02:25
|
|
|
Kas HV kasutajatele mingi sooduskood ka on?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
26.01.2011 21:11:33
|
|
|
Kas mõnel teisel arvutipoel oled näinud?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
26.01.2011 21:20:25
|
|
|
Pixmanial oli. OX.ee jagas vist ka vahepeal midagi.
Teistel poodidel pole üldse sellist võimalust märganud.
Modikompil on kohe tellmuse juures vastav lahter, nii et mõtlesin igaks juhuks küsida.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
26.01.2011 22:17:53
|
|
|
Aga kes teab, ehk millalgi tuleb
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
26.01.2011 22:19:24
|
|
|
| Kust üldse neid koode saab?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
28.01.2011 11:49:19
|
|
|
| Modikomp.ee kirjutas: |
Mõned teravsilmsed kliendid on märganud tooteid tellides sooduskupongi võimalust ning selle kohta küsimusi esitanud.
Teie küsite, meie vastame! Räägime veidike lähemalt uuest sooduskupongi võimalusest. Sooduskupongi võimalus avaneb klientidele ostukorvis, kus tuleb sisestada kaheksa kohaline kood. Mõeldud on ta esialgu väikese kingitusena meie klientidele - täpsemalt, sooduskupongi koodi saab kaasa iga tellimusega, ükskõik mis hinnaga. Kupongi väärtuseks on 1€ ning selle võrra saab soovi korral järgmise tellimuse hinna madalamaks, ükskõik mis hinna eest kaupa tellitakse.
Klientide rõõmuks märgime ära ka selle, et sooduskupongidega seoses on tulevikus mitmeid erinevaid kampaaniaid tulekul! |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
02.02.2011 09:33:51
|
|
|
Modicomp.ee on HV andmete järgi kõige soodsam netipood, millest WD MyBook Live tellida. Pixmania hinnast suisa 25 eurot odavam. Neljapäeval tellisin ning juba teisipäeva õhtuks toodi karp ukse taha. Väga meeldiv!
Ka poe veebileht ja tellimuse jälgimise süsteem on väga kasutajasõbralik. Tellimusele lisaks saadeti meilile €1 sooduskood.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nutsa
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2009
|
10.02.2011 10:27:15
|
|
|
Reede hommikul sai tellimus tehtud ja laupäeva õhtuks pakk käes
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
10.02.2011 14:52:31
|
|
|
Kuidas neid sooduskoode üldse saab ? mingi 25 päeva pärast kavas 600EUR ost
E:kui keegi saab anda soodus koodi oleks + 1 posit..
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
10.02.2011 15:29:50
|
|
|
| Hetkel saab sooduskoode vaid tellimustega kaasa (koodiga järgmisest tellimusest 1€ maha).
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carniflex
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2007
|
14.02.2011 12:07:39
|
|
|
Tekkinud siis kogemus ka sellega kuidas garantii käib. Üldiselt ei saa kurta, üsna tavaline protsess selles osas, et viid asja sinna, siis saadetakse see edasi maaletoojale. Maaletooja paneb selle siis riiulisse maailmalõppu ootama, nagu ta ikka teeb. Saadad paar nädalat hiljem kirja, vastus tuleb suhteliselt kiiresti koos copi-pastega nende oma süsteemist, mis näitab, et asi ootab riiulis RMA'd kuskil. Selles osas on normaalne, et firmas kohapeal ei teki nendega suheldes sellist tunnet, et sa oled mingi kurjategija sellepärast, et julged asja garantiisse tuua. Kui on küsimusi, siis mailidele vastatakse kiiremini, kui tavaliselt.
See uus tellimiste jälgimise süsteem on ka tegelikult tore. Saab istuda ja F5'te toksida. Samasugune süsteem võiks olla garantii kohta ka, siis ei peaks iga paari nädala taganti kirjutama ja uurima, kuidas on. Garantiis olevaks asjaks on ATI 4870 tüüpi kaart, millel hakkab vist neljas nädal täis saama.
Tellimise protsess on edasi arenenud võrreldes sellega, kui ma eelmise suurema portsu kraami sealt tellisin. Nüüd tuleb peale tellimuse esitamist kohe automaatselt mail tellimuse kinnitamisega ning samast lehelt saab ka kohe automaatselt genereeritud arve. Paistab, et nuppu selle kohta, et raha on nende arvele laekunud peavad nad siiski ise füüsiliselt vajutama (tavaliselt tellin nädalavahetusel ja kinnitus makse kättesaamise kohta tuleb esmaspäeva hommikul). Juhul, kui osutub, et vahelaos on asi tellimuse esitamise käigus otsa saanud, siis saadetakse selle kohta teade kohe, kui see selgub, mitte siis kui sa peale väljapakutud tarneaja saabumist uurima hakkad, mis toimub.
Kokkuvõttes on mulje üle keskmise positiivne ka peale korduvat interakteerumist nii ostes kui garantii asjus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModiKomP
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2005
|
14.02.2011 20:39:04
|
|
|
| Carniflex kirjutas: |
Tekkinud siis kogemus ka sellega kuidas garantii käib. Üldiselt ei saa kurta, üsna tavaline protsess selles osas, et viid asja sinna, siis saadetakse see edasi maaletoojale. Maaletooja paneb selle siis riiulisse maailmalõppu ootama, nagu ta ikka teeb. Saadad paar nädalat hiljem kirja, vastus tuleb suhteliselt kiiresti koos copi-pastega nende oma süsteemist, mis näitab, et asi ootab riiulis RMA'd kuskil. Selles osas on normaalne, et firmas kohapeal ei teki nendega suheldes sellist tunnet, et sa oled mingi kurjategija sellepärast, et julged asja garantiisse tuua. Kui on küsimusi, siis mailidele vastatakse kiiremini, kui tavaliselt.
See uus tellimiste jälgimise süsteem on ka tegelikult tore. Saab istuda ja F5'te toksida. Samasugune süsteem võiks olla garantii kohta ka, siis ei peaks iga paari nädala taganti kirjutama ja uurima, kuidas on. Garantiis olevaks asjaks on ATI 4870 tüüpi kaart, millel hakkab vist neljas nädal täis saama.
Tellimise protsess on edasi arenenud võrreldes sellega, kui ma eelmise suurema portsu kraami sealt tellisin. Nüüd tuleb peale tellimuse esitamist kohe automaatselt mail tellimuse kinnitamisega ning samast lehelt saab ka kohe automaatselt genereeritud arve. Paistab, et nuppu selle kohta, et raha on nende arvele laekunud peavad nad siiski ise füüsiliselt vajutama (tavaliselt tellin nädalavahetusel ja kinnitus makse kättesaamise kohta tuleb esmaspäeva hommikul). Juhul, kui osutub, et vahelaos on asi tellimuse esitamise käigus otsa saanud, siis saadetakse selle kohta teade kohe, kui see selgub, mitte siis kui sa peale väljapakutud tarneaja saabumist uurima hakkad, mis toimub.
Kokkuvõttes on mulje üle keskmise positiivne ka peale korduvat interakteerumist nii ostes kui garantii asjus. |
Ehehee, ajad kohe . Homme tule läbi, sulle saadeti midagi.
Helista ette.
_________________ Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/ |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carniflex
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2007
|
14.02.2011 21:57:17
|
|
|
| ModiKomP kirjutas: |
Ehehee, ajad kohe . Homme tule läbi, sulle saadeti midagi.
Helista ette. |
Suurepärane Eks ma helistan homme ette ja lepin mingi sobivja aja kokku.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
15.02.2011 09:41:10
|
|
|
Vau, nagu võluväel jõudis nüüd kohale?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
23.02.2011 11:39:35
|
|
|
Eelmine nädal tellitud ja kohal käidud (ei soovita kohale minna - suur ajakulu ).Mingi ladu viivitas, muidu oleks kiiremini asja kätte saanud.Samas järjekordselt peab tõdema, et müüakse kraami mida mujal pole või on kallim
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karuke
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2003
|
09.03.2011 14:15:58
|
|
|
Sai tellitud HD160Plus Zalman korpus. Kuna seda mida mina soovisin, polnud võimalik enam tellida leiti muu variant. Väga meeldiv teenindus, personaalne lähenemine, tunned, et sinuga tegeletakse, mitte sedasi, et kui sa ikka kindel ostja pole siis me tegeleme sinuga hiljem. Isegi väga lihtsale kaabli alasele küsimusele viitsiti vastata. 5+ Kokku läks 8 päeva, 8'nda päeva õhtuks toodi koju kenasti
Naine tellis läpaka eile õhtul (öösel) vaatab kaua sellega läheb.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
09.03.2011 14:36:34
|
|
|
http://www.modikomp.ee/k%C3%B5larid/X15/ äkki keegi selgitaks mulle natuke kumb on õige :
pealkirjas : X15, Microlab X15 5.1 Speakers/ 170W RMS (16Wx5+90W)/ Remote Control
kirjelduses : Power 140W RMS (15Wx5+65W)
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModiKomP
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
09.03.2011 21:05:24
|
|
|
jham seda arvasin ise ka ..
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
11.03.2011 17:17:59
|
|
|
kellelgi sooduskupongi pole jagada? Vajaduse korral võin peale ostu saadud kupongi tagasi anda
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.03.2011 23:39:44
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
kellelgi sooduskupongi pole jagada? Vajaduse korral võin peale ostu saadud kupongi tagasi anda  |
Saadetud PS-ga
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
12.03.2011 21:44:42
|
|
|
sooduskupong Samuti olemas: )
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModiKomP
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2005
|
18.03.2011 23:13:31
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
http://www.modikomp.ee/k%C3%B5larid/X15/ äkki keegi selgitaks mulle natuke kumb on õige :
pealkirjas : X15, Microlab X15 5.1 Speakers/ 170W RMS (16Wx5+90W)/ Remote Control
kirjelduses : Power 140W RMS (15Wx5+65W) |
Muideks, mõlemad on õiged variandid, odavamal variandil puudub paket 2 kus on iseseisvad pikad kõlarijalad aga odavamal variandil neid pole ja saab kõlarid seinalekinnitada. Muidugi kummaline, et müüakse ühe sama tootekoodi all nagu X15
_________________ Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/ |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimo005
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
19.03.2011 20:00:59
|
|
|
Sai ka tellitud uus arvutikomplekt. Kõik toimib ja olid väga vastutuelelikud kui mingeid muresid. Hinnad ka teistest kohtadest tunduvalt soodsamad. Soovitan
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
21.03.2011 18:36:17
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
nüüd mul järgmine palve, kas oleks võimalik ka selline klaver müüki võtta.... eestist siiani pole kusagilt leidnud
razer blackwidow
Spoiler 
|
Kusjuures ka endale pakuks huvi.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
21.03.2011 20:18:44
|
|
|
| ja kui ta üle mõistuse kallis pole, siis saadaksin endagi G15 hingusele ja võtaks "musta lese" asemele... oma "madude" kõrvale:D
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModiKomP
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
23.03.2011 20:50:56
|
|
|
| Lisan veidike: Olemas on Razer Blackwidow ning Razer Blackwidow Ultimate.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
23.03.2011 20:51:28
|
|
|
Minule kärab see odavam variant ka. Silmnägemine veel päris korras, ei pea taustvalgusrust olema.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
23.03.2011 22:18:07
|
|
|
-mänguri keyboardi kohta enam-vähem norm. hind.... võrreldes teiste sarnastega
-kuram, tegelt tahaks aja kasvõi korra oma silmaga ka näha... muidu päris "sea kotis ostmine"
-mõtleb veel
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModiKomP
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2005
|
23.03.2011 22:30:50
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
-mänguri keyboardi kohta enam-vähem norm. hind.... võrreldes teiste sarnastega
-kuram, tegelt tahaks aja kasvõi korra oma silmaga ka näha... muidu päris "sea kotis ostmine"
-mõtleb veel  |
ULTIMATE Gaming läheks aga 164.90€, endalgi kukkusid silmad lauale
_________________ Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/ |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3DHater
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2011
|
24.03.2011 00:25:01
|
|
|
Sai sealt kunagi 1TB väline kõvaketas tellitud. Hea valik ja soodsad hinnad
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
24.03.2011 21:57:26
|
|
|
| ot: |
GER layout. Keegi oskab kommenteerida kui talutav see on?  |
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ModiKomP
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2005
|
24.03.2011 23:24:58
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| ot: |
GER layout. Keegi oskab kommenteerida kui talutav see on?  |
|
kõik teised tähed on nagu EE omal vaid õ peidus, vist oli et Y ja X tuleb ringi tõsta mis sellel klaveri vaatasin on tehtav.
_________________ Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/ |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
28.03.2011 14:55:31
|
|
|
| ModiKomP kirjutas: |
| vist oli et Y ja X tuleb ringi tõsta. |
Z ja Y ikka.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|