Oleks vaja abi.
Muidu on minecraftis 100-200 FPS aga kui Frapsiga lindistama hakkan, kõigub FPS 20 ringis. Proovisin juba MCle high priority, siis tuli vb 5 FPSi juurde.
Arvuti andmed:
CPU: 2.26-GHz Intel Core i5-430M
RAM/Expandable to: 4GB/8GB
Graphics/Video Memory: ATI Radeon HD 5650/1GB
Kas kuidagi on võimalik serveri adminnil teada saada ka, kes mingi konkreetse maja hävitas või kusagile kuubiku pani vms?
Kas siis logidest või kuidagi kohapeal uurides vms?
Oleks vaja abi.
Muidu on minecraftis 100-200 FPS aga kui Frapsiga lindistama hakkan, kõigub FPS 20 ringis. Proovisin juba MCle high priority, siis tuli vb 5 FPSi juurde.
Arvuti andmed:
CPU: 2.26-GHz Intel Core i5-430M
RAM/Expandable to: 4GB/8GB
Graphics/Video Memory: ATI Radeon HD 5650/1GB
Sest fraps lindistab sul 20 FPSi. Pane Frapsi settingutest kõrgemaks. _________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Oleks vaja abi.
Muidu on minecraftis 100-200 FPS aga kui Frapsiga lindistama hakkan, kõigub FPS 20 ringis. Proovisin juba MCle high priority, siis tuli vb 5 FPSi juurde.
Arvuti andmed:
CPU: 2.26-GHz Intel Core i5-430M
RAM/Expandable to: 4GB/8GB
Graphics/Video Memory: ATI Radeon HD 5650/1GB
Sest fraps lindistab sul 20 FPSi. Pane Frapsi settingutest kõrgemaks.
Keegi oskab öelda miks ma serverisse sisse ei saa? Terve õhtu olen üritanud aga tulutult. Ükskord ütleb et liiga kaua võttis sisselogimine aega, teinekord ütleb lihtsalt error ja muud ei midagi. Suht närvi ajab et pidevalt sellised probleemid. Neti kiirus on korras, seda liiga kau sisse logimise errorit tuleb suht harva. Java ja kõik on ilusti uuendatud.
Keegi oskab öelda miks ma serverisse sisse ei saa? Terve õhtu olen üritanud aga tulutult. Ükskord ütleb et liiga kaua võttis sisselogimine aega, teinekord ütleb lihtsalt error ja muud ei midagi. Suht närvi ajab et pidevalt sellised probleemid. Neti kiirus on korras, seda liiga kau sisse logimise errorit tuleb suht harva. Java ja kõik on ilusti uuendatud.
Tänaseks saab see vist korda. Minecraft.net tuli tagasi 3 minutit tagasi. Sisselogimisega on veel probleeme.
* Implemented a new lighting engine with the help of MrMessiahs (can be turned off)
* Changed the options around, added a new “Graphics options” button
* Added beds. If all players in a map sleeps in a bed during night, the game immediately skips until morning
* Added three new half-size blocks
* Added Delay/Repeater redstone dust blocks
* Added whitelisting to the server. To use, enter “whitelist <cmd>” where cmd is “on”, “off”, “add <player>”, “remove <player>”, “list” or “reload”
* New save file format, old maps need to be converted (that might take a while..)
* It’s now possible to have more than five save slots, and to rename saves
* Scrollbars in both the texture pack list, and in the map selection screen
* Replaced the Mojang splash image to reflect the new logo colors
* .. and a bunch of bug fixes and tweaks!
* Implemented a new lighting engine with the help of MrMessiahs (can be turned off)
* Changed the options around, added a new “Graphics options” button
* Added beds. If all players in a map sleeps in a bed during night, the game immediately skips until morning
* Added three new half-size blocks
* Added Delay/Repeater redstone dust blocks
* Added whitelisting to the server. To use, enter “whitelist <cmd>” where cmd is “on”, “off”, “add <player>”, “remove <player>”, “list” or “reload”
* New save file format, old maps need to be converted (that might take a while..)
* It’s now possible to have more than five save slots, and to rename saves
* Scrollbars in both the texture pack list, and in the map selection screen
* Replaced the Mojang splash image to reflect the new logo colors
* .. and a bunch of bug fixes and tweaks!
tsitaat:
* Changed the options around, added a new “Graphics options” button
BetterLight Mod
tsitaat:
* Added beds. If all players in a map sleeps in a bed during night, the game immediately skips until morning
You can only sleep at night - Päeval ei saagi magada
tsitaat:
* Added three new half-size blocks
Cobble, Wood, Sandstone
tsitaat:
* New save file format, old maps need to be converted (that might take a while..)
McRegion FTW!
tsitaat:
* Replaced the Mojang splash image to reflect the new logo colors
Seda näeb ainult hetkeks ja see nüüd nii jube ka pole imo Uus valgustussüsteem mulle meeldib, ootasingi kuni midagi sellist tuleb Ainuke häda on vist sellega see, et see on vägagi nõudlik. 580 @ 407 Mhz suutis pea 50 % ära võtta videokasutust
Seda näeb ainult hetkeks ja see nüüd nii jube ka pole imo Uus valgustussüsteem mulle meeldib, ootasingi kuni midagi sellist tuleb Ainuke häda on vist sellega see, et see on vägagi nõudlik. 580 @ 407 Mhz suutis pea 50 % ära võtta videokasutust
Selle featuuri saab kinni keerata. Notch võttis selle MrMessiahs üle. Samuti McRegion. Põhimõtteliselt ise ta mitte midagi juurde ei teinud.
Kuigi BetterLight on ikka parem kui hetkel olev 1.3.
Seda näeb ainult hetkeks ja see nüüd nii jube ka pole imo Uus valgustussüsteem mulle meeldib, ootasingi kuni midagi sellist tuleb Ainuke häda on vist sellega see, et see on vägagi nõudlik. 580 @ 407 Mhz suutis pea 50 % ära võtta videokasutust
Mul läks just fps paremaks. Enne kõikus 30-40 vahel, nüüd on 60-120.
Seda näeb ainult hetkeks ja see nüüd nii jube ka pole imo Uus valgustussüsteem mulle meeldib, ootasingi kuni midagi sellist tuleb Ainuke häda on vist sellega see, et see on vägagi nõudlik. 580 @ 407 Mhz suutis pea 50 % ära võtta videokasutust
Mul läks just fps paremaks. Enne kõikus 30-40 vahel, nüüd on 60-120.
See peaks olema Bedrock. Sellest pole võimalik mitte mingil viisil läbi minna. Milleks sul üldse sellest läbi minna vaja on? Sellest edasi pole mitte midagi, tühjus.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.