Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 23:59:01 vasta tsitaadiga

Pakkide liikumisi loetakse tavaliselt tööpäevadega, nädalavahetusi ja riigipühasid sissearvestamata.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 08.02.2011 00:31:41 vasta tsitaadiga

Et siis ei liigu pakk nädalavahetusel kui ta jõuab kuhugi vahelattu siis jääb lattu ja esmaspäeval liigub sealt alles edasi sihtkohta?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 00:35:19 vasta tsitaadiga

Pühapäeviti ta liigub, aga kohaletoimetamist ei toimu. Laupäeviti võidakse kohaletoimetada, aga see pole kindel, oleneb postisüsteemist.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 08.02.2011 08:09:59 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
Yo, üks küsimus. Kas asjad liiguvad nädalavahetusel ka. Näiteks kui panin asja neljapäeval teele ja see saadeti välja maalt kuskil poolel teel äkki vms. Kas siis nädalavahetusel jäävad nad kuhugi lattu seisma ja nädala alguses lähevad edasi teele?

transiitajad arvestatakse tööpäevades.
võib liikuda, aga ei pruugi.
sa pole nõus maksma teenuse eest, mis garanteeritult liigub ka nädalavahetusel edasi.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 08.02.2011 12:22:36 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Selline küsimus, mida eBayst otsides ei leidnud. Nimelt kas saaks panna nii, et toote lehel valuuta näitaks minu poolt valitud valuutat?
Näiteks olen lehel kus on toode ning hind. Hind on näiteks 20.99 USD aga mina tahaks näha €. On see vahetamine võimalik? icon_question.gif


Siiani vastuseta.

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 15:01:01 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
tarmac kirjutas:
Selline küsimus, mida eBayst otsides ei leidnud. Nimelt kas saaks panna nii, et toote lehel valuuta näitaks minu poolt valitud valuutat?
Näiteks olen lehel kus on toode ning hind. Hind on näiteks 20.99 USD aga mina tahaks näha €. On see vahetamine võimalik? icon_question.gif


Siiani vastuseta.


Ei usu eriti, et võimalik. Sest usa, uk, saksa jne ebayd on enamuses koduturule suunatud
Ma olen ise nii asja näinud, et kui lähed saksa ebaysse ja tahad usa ebayst osta, siis annab küll toote hinna eurodes.
Minu jaoks pole erti vahet, mis rahayhik seal hinna järel on.
Valuutakursid ju netis olemas icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 15:45:03 vasta tsitaadiga

ega jah, eBay'st (tegelt igaltpoolt netist) ostes on http://www.xe.com/ucc/ üks ütlemata hea abimees thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 08.02.2011 16:13:34 vasta tsitaadiga

Hästi, ka see sobib. Tänan thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 16:30:59 vasta tsitaadiga

samas on seal tegu ju mingi keskpanga kurssidega. kui ostad läbi oma panga, siis kehtib ka ikka oma panga kurss. seepärast oleks otstarbekas vaadata ikka oma panga kodulehelt kursse.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 17:15:36 vasta tsitaadiga

ma pole kindel, et oma panga kursiga. Kui uk-st ostnud, siis mõnigi asi parema kursiga olnud kui seb näita ehk siis arvelt läheb vähem raha maha kui peaks icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 17:59:30 vasta tsitaadiga

no kursid muutuvad suht tihti. sampo pankgi hoiatab
tsitaat:
Seoses suure volatiilsusega valuutaturgudel, palume arvestada, et tegelik konverteerimiskurss internetipangas võib mõnevõrra erineda antud tabelis näidatud indikatiivsest kursist.

mina olen siis vaadanud Ülekande OST kurssi

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jauram123
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2011




sõnum 08.02.2011 19:52:01 vasta tsitaadiga

Tervist,

palun abi ebay seller accounti upgradimisel, tarvis oleks limiite tõsta. Tänud ette. kontakt tiit@prisma.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 21:03:09 vasta tsitaadiga

Tervist, see ei ole ebay ega ka paypal klienditugi. Pead nendega otse ühendust võtma.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 21:28:05 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Tervist, see ei ole ebay ega ka paypal klienditugi. Pead nendega otse ühendust võtma.


thumbs_up.gif

Aga vaatan, et prisma hakkab enamus kaupa ebayst ostma, selleks ka limiiti vaja tõsta icon_lol.gif
tsitaat:
jauram123
kontakt tiit@prisma.ee

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2011 19:03:12 vasta tsitaadiga

Keegi teab kas Soomes on väiksemad või suuremad maksud kauba sisse vedamiseks kui Eestis? Kui ma nt tellin Ameerikast või Kanadast midagi Soome kas siis seal on oodata sama suuri makse kui meil?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 09.02.2011 20:37:18 vasta tsitaadiga

Väga hea küsimus. Ise polegi selle peale tulnud icon_lol.gif

Andke infot. thumbs_up.gif

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 09.02.2011 21:17:10 vasta tsitaadiga

Uurige pigem Läti, Leedu kohta seal kindalsti odavam kui Eestis. Soomes kindalsti mingi palju kirvem kui meil nagu enamus asjad seal on. icon_biggrin.gif
Võib ka muidu Rootsi kohta uurida usun, et seal isegi odavam kui Soome.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2011 21:36:25 vasta tsitaadiga

Küsimus selline: tellisin omale ebayst ühe pisiasja. Maksin paypaliga ja peale maksmist meenus, et unustasin paypalis olevat aadressi muuta. Muutsin siis aadressi õigeks ja saatsin müüjale kirja et aadress on muutunud. Kas sellest võib probleem tulla? Mida peaks veel tegema, kui üldse midagi?

Samas küsiks ka et kui olen paypalilt ostu sooritanud ja raha on maha kantud, siis kas isik, kellelt paypal raha ostetud sai, saab selle chargeback'ida või dispute'da? kui jah, siis kas minult küsitakse ka maksetõendit või saadetakse müüjale raha tagasi ja minu account jääb miinustesse?
Tänud.

_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 09.02.2011 21:39:32 vasta tsitaadiga

Soome, Läti, Leedu, Eesti kuuluvad kõik Euroopa Liitu. Tollimaks on sama. Impordikäibemaksu arvutamise põhimõtted on samad. Vaid käibemaksu määr on erinev. Kuigi see paar prossa siia-sinna pole mu meelest mingit keberniiti väärt.
_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2011 22:06:15 vasta tsitaadiga

lockdown92 kirjutas:
Küsimus selline: tellisin omale ebayst ühe pisiasja. Maksin paypaliga ja peale maksmist meenus, et unustasin paypalis olevat aadressi muuta. Muutsin siis aadressi õigeks ja saatsin müüjale kirja et aadress on muutunud. Kas sellest võib probleem tulla? Mida peaks veel tegema, kui üldse midagi?


Tellisin just mingi paar nädalat tagasi Jaapanist asja. Kontrollisin veel PayPalist kas minu uus Tallinna aadress on seal kirjas. Vana krediitkaardiga oli seotud Pärnu aadress, uue kaardiga aga oli seotud Tallinna aadress, ning see viimane oli ka default aadress, või kuda seal iganes seda ei nimetata.
Maksin ära asja eest, ja alles siis kui tuli emailile kviitung märkasin et seal ikka Pärnu aadress. No ma siis kohe kirjutasin müüjale, ja andsin teada et tegelt mul vaja teisele aadressile saata, ja kõik korras. Järgmine päev kui oli välja saatnud siis veel saatis kinnituseks et mis aadressile saatis. Niiet probleemi polnud, 4 päeva pärast oli pakk käes.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 00:18:41 vasta tsitaadiga

Ma pole veel vastust saanud, kuid sain Hong-Kongi ebayst miskise e-maili, arvatavasti selle kohta et payment received ja asuvad tellimust täitma. loodan et ikka märkavad mu kirja icon_biggrin.gif
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 19:28:04 vasta tsitaadiga

Prantsusmaal asuvas netipoes saab maksta nii PayPaliga kui ka kaardiga (krediitkaardiga). Kaardiga makstes ma kasutaks SEB Pildikaarti, kui läbi PayPali maksta siis oleks asi üsna sama, kuna ta võtab raha maha samalt pildikaardilt. Küsimus, millist maksemeetodit parem kasutada? Kas otse kaardilt makstes tuleb mingi suur teenustasu kah juurde? Või kas läbi PayPali makstes peab midagi juurde maksma? Viimati kui eBay'sse maksin siis oli vist teenustasuks 1% summast (midagi sellist pangakontol näitas hiljem), aga eBay ja PayPal üsna sama asi, neil teenustasu äkki väiksem, nüüd kui hakkan PayPaliga suvalisse netipoodi maksma on äkki see kallim?

viimati muutis Clover 14.02.2011 19:52:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 19:43:35 vasta tsitaadiga

paypaliga võimalik vähemalt raha tagasi saada kui tillist tõmmatakse icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 19:47:15 vasta tsitaadiga

Clover, PP tasu on ikka 1% summast. Aga see raha tagasi saamine on paypaliga natuke lihtsam, samas VISA-ga ei ole see ka võimatu.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 19:56:18 vasta tsitaadiga

1% on ikka palju... mul summa 1016€, niiet 10€ läheb hinnale juurde... Aga kui suur teenustasu SEB'il on ?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 20:37:31 vasta tsitaadiga

PP võtab minuteada makse ainult müüjalt, mitte ostjalt...
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 14.02.2011 20:43:46 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
PP võtab minuteada makse ainult müüjalt, mitte ostjalt...

minuteada võtab ka müüjalt.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 20:49:03 vasta tsitaadiga

krusu70, minu käest on alati võtnud 1% (kuvatakse ka väljavõttel).
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 20:59:21 vasta tsitaadiga

Ollaz, viimse tehingu ajal oli jah sama. nüüd ainult mõtlen et kas kuidagi teisiti (läbi VISA) ei oleks odavam, sest 1% kümnelt eurolt pole probleem, aga 1000'lt eurolt on juba suurem.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 14.02.2011 21:05:51 vasta tsitaadiga

Ossa, vaatasin ka just et nad tõesti võtavadki 1% summast endale. icon_eek.gif
Täitsalõpp kus koorivad ikka icon_lol.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 22:44:07 vasta tsitaadiga

Kindel, et see konverteerimise tasu pole vms?
Ma vaatan mõne aja pärast oma kredal ka üle.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 23:24:09 vasta tsitaadiga

vaatasin ka yle

Yep +1% Paypal thumbs_down.gif

tsitaat:

00:00 28.71 USD(21.17 EUR+1%) kaart...
00:00 5.70 GBP(6.76 EUR+1%) kaart...


Edit:

Hmm enam pole kindel, et paypal selle raha võtab. Mul leedus ja poolas kaardiga makseid parajal hulgal tehtud, nende tehingute taga on ka +1% thumbs_down.gif
14/07/2010 00:00 15.20 LTL(4.44 EUR+1%) kaart...******** STATOIL APLINKELIS/PANEVEZIO (kaardimakse leedu)
12/10/2010 00:00 97.69 PLN(24.73 EUR+1%) kaart...******** AUCHAN POLSKA SP.Z O.O/BIALYSTOK/PL #****** (kaardimakse poola)
12/07/2010 00:00 16.98 GBP(20.29 EUR+1%) kaart...********AMAZON *MKTPLCE EU-UK/AMAZON.CO.UK/LU (pildikaardiga tehing)

Pank hoopis nöörib raha icon_evil.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 00:02:36 vasta tsitaadiga

Ma olen nordea pangas, mul küll hetkel sellist 1% jura pole, ehk on see summa sisse ära peidetud...
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 01:15:25 vasta tsitaadiga

Hmm, ehk tõesti pank koorib. Aga sel juhul ka niisama makstes ju pääsu ei ole icon_biggrin.gif
Sest PayPal ise ei näita, et midagi vahelt võtaks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 15:27:48 vasta tsitaadiga

huvitav kas siis õnnestub maksta kui nt arvel on 1k € , ese maksabki täpselt 1k, maksad läbi PayPali ja pank hakkab üritama 1% võtta, mida enam pole.. vaevalt tegelt. kui pank iga kuu tahab teenustasu võtta, siis nad küll osavad konto miinustesse laskma, aga kui ülekandeteenustasust paar senti puudu siis nad ei anna järgi.
üsna närvi ajab, kogud kogud mingit rahasummat, 1k € olemas nüüd ja tuleb välja et pank tahab veel 10€ endale, nüüd hakka mõtlema kust saada.. iseenesest pole suur summa aga kui oled kõik oma sendid niigi kokku kraapinud 1k jaoks siis pole enam ka 10€ kuskilt võtta.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abit
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 17.02.2011 08:53:27 vasta tsitaadiga

Kui suur on avatud konto ostu limiit? Sai tehtud Paypal konto, ostetud vajalikke vidinaid vähe alla 200 euro eest kuuelt müüjalt, nüüd on konto "limited" ja maksta enam ei saa.

Your account access has been limited for the following reason(s):
Feb 15, 2011: We noticed some unusual activity on the credit card linked to your PayPal account.

Paypalilt mingit vastust minu küsimusele veel tulnud ei ole, samas on mul veel ostetuid asju mis ootavad maksmist.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 17.02.2011 12:16:35 vasta tsitaadiga

Kas eestis on ka olemas postiteenuste interneti sait kus saab vaadata kui palju maksab paki välismaale saatmine?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 12:19:35 vasta tsitaadiga

Iga kullerfirma ning Eesti Posti kodulehel on hinnad olemas.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlaZ
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2006




sõnum 18.02.2011 12:54:59 vasta tsitaadiga

abit kirjutas:
Kui suur on avatud konto ostu limiit? Sai tehtud Paypal konto, ostetud vajalikke vidinaid vähe alla 200 euro eest kuuelt müüjalt, nüüd on konto "limited" ja maksta enam ei saa.

Your account access has been limited for the following reason(s):
Feb 15, 2011: We noticed some unusual activity on the credit card linked to your PayPal account.

Paypalilt mingit vastust minu küsimusele veel tulnud ei ole, samas on mul veel ostetuid asju mis ootavad maksmist.


Kui SOS vajadust pole ei soovita ma üldse PP kasutada...
http://www.paypalsucks.com/

Endal ka omajagu kogemusi.

_________________
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 18.02.2011 13:15:06 vasta tsitaadiga

BlaZ kirjutas:
abit kirjutas:
Kui suur on avatud konto ostu limiit? Sai tehtud Paypal konto, ostetud vajalikke vidinaid vähe alla 200 euro eest kuuelt müüjalt, nüüd on konto "limited" ja maksta enam ei saa.

Your account access has been limited for the following reason(s):
Feb 15, 2011: We noticed some unusual activity on the credit card linked to your PayPal account.

Paypalilt mingit vastust minu küsimusele veel tulnud ei ole, samas on mul veel ostetuid asju mis ootavad maksmist.


Kui SOS vajadust pole ei soovita ma üldse PP kasutada...
http://www.paypalsucks.com/

Endal ka omajagu kogemusi.

Aga millega sa siis läbi ebay maksad?
Minuteada ongi ainuke viis paypaliga maksta ja see garanteerib et midagi tuksi ei läheks.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 18.02.2011 13:22:24 vasta tsitaadiga

Haters gonna hate. Niisama ei tee Paypal sul midagi, see Paypalsucks.com on mingi 11 aastat vana leht ja full of general (ning outdated) bullshiet. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 18.02.2011 14:45:03 vasta tsitaadiga

Haterid on trollid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheForeign
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2010




sõnum 20.02.2011 18:59:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab eestis mõnda netipoodi mis müüb arvuteid ning lisaseadmeid ja võimaldab paypali makseid?
pmselt ei ole soovi tegeleda tolli maksu maksmisega kaasneva jamaga.



//kas ma saaks oma raha paypalilt panga kontole kanda ja maksuametile öelda ,et see on pokkeri tulu nt. triobetist? ja siis ei maksustataks seda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2011 19:22:24 vasta tsitaadiga

TheForeign kirjutas:
Kas keegi teab eestis mõnda netipoodi mis müüb arvuteid ning lisaseadmeid ja võimaldab paypali makseid?
pmselt ei ole soovi tegeleda tolli maksu maksmisega kaasneva jamaga.



//kas ma saaks oma raha paypalilt panga kontole kanda ja maksuametile öelda ,et see on pokkeri tulu nt. triobetist? ja siis ei maksustataks seda?


telli siis eu-st, ei tule mingeid makse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2011 19:28:01 vasta tsitaadiga

Enamus netipoode omavad ladusid EU's.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheForeign
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2010




sõnum 20.02.2011 19:30:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:


telli siis eu-st, ei tule mingeid makse



isegi kallitelt asjadelt nagu arvutid 1000eur + hindadega ei ole mingeid tollimakse EU siseselt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2011 19:34:10 vasta tsitaadiga

Ei.
www.emta.ee
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2011 20:07:17 vasta tsitaadiga

TheForeign kirjutas:
jeesus188 kirjutas:


telli siis eu-st, ei tule mingeid makse



isegi kallitelt asjadelt nagu arvutid 1000eur + hindadega ei ole mingeid tollimakse EU siseselt?


peaasi, et pakk saadetakse eu-st, mitte väljastpoolt seda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 20.02.2011 21:22:09 vasta tsitaadiga

TheForeign kirjutas:
jeesus188 kirjutas:


telli siis eu-st, ei tule mingeid makse



isegi kallitelt asjadelt nagu arvutid 1000eur + hindadega ei ole mingeid tollimakse EU siseselt?

Kui hind ületab 1250euri siis tuleb EU siseselt ka käibemaksu maksma lisaks juurde, välja arvatud mootorsõidukid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2011 21:55:37 vasta tsitaadiga

Käibemaksu maksan niiehknaa üle 22€ kauba puhul.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.