|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
07.02.2011 23:59:01
|
|
|
| Pakkide liikumisi loetakse tavaliselt tööpäevadega, nädalavahetusi ja riigipühasid sissearvestamata.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
08.02.2011 00:31:41
|
|
|
| Et siis ei liigu pakk nädalavahetusel kui ta jõuab kuhugi vahelattu siis jääb lattu ja esmaspäeval liigub sealt alles edasi sihtkohta?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
08.02.2011 00:35:19
|
|
|
| Pühapäeviti ta liigub, aga kohaletoimetamist ei toimu. Laupäeviti võidakse kohaletoimetada, aga see pole kindel, oleneb postisüsteemist.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
08.02.2011 08:09:59
|
|
|
| aunus kirjutas: |
| Yo, üks küsimus. Kas asjad liiguvad nädalavahetusel ka. Näiteks kui panin asja neljapäeval teele ja see saadeti välja maalt kuskil poolel teel äkki vms. Kas siis nädalavahetusel jäävad nad kuhugi lattu seisma ja nädala alguses lähevad edasi teele? |
transiitajad arvestatakse tööpäevades.
võib liikuda, aga ei pruugi.
sa pole nõus maksma teenuse eest, mis garanteeritult liigub ka nädalavahetusel edasi.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
08.02.2011 12:22:36
|
|
|
| tarmac kirjutas: |
Selline küsimus, mida eBayst otsides ei leidnud. Nimelt kas saaks panna nii, et toote lehel valuuta näitaks minu poolt valitud valuutat?
Näiteks olen lehel kus on toode ning hind. Hind on näiteks 20.99 USD aga mina tahaks näha €. On see vahetamine võimalik?  |
Siiani vastuseta.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.02.2011 15:01:01
|
|
|
| tarmac kirjutas: |
| tarmac kirjutas: |
Selline küsimus, mida eBayst otsides ei leidnud. Nimelt kas saaks panna nii, et toote lehel valuuta näitaks minu poolt valitud valuutat?
Näiteks olen lehel kus on toode ning hind. Hind on näiteks 20.99 USD aga mina tahaks näha €. On see vahetamine võimalik?  |
Siiani vastuseta. |
Ei usu eriti, et võimalik. Sest usa, uk, saksa jne ebayd on enamuses koduturule suunatud
Ma olen ise nii asja näinud, et kui lähed saksa ebaysse ja tahad usa ebayst osta, siis annab küll toote hinna eurodes.
Minu jaoks pole erti vahet, mis rahayhik seal hinna järel on.
Valuutakursid ju netis olemas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.02.2011 15:45:03
|
|
|
ega jah, eBay'st (tegelt igaltpoolt netist) ostes on http://www.xe.com/ucc/ üks ütlemata hea abimees
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
08.02.2011 16:13:34
|
|
|
Hästi, ka see sobib. Tänan
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
08.02.2011 16:30:59
|
|
|
samas on seal tegu ju mingi keskpanga kurssidega. kui ostad läbi oma panga, siis kehtib ka ikka oma panga kurss. seepärast oleks otstarbekas vaadata ikka oma panga kodulehelt kursse.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.02.2011 17:15:36
|
|
|
ma pole kindel, et oma panga kursiga. Kui uk-st ostnud, siis mõnigi asi parema kursiga olnud kui seb näita ehk siis arvelt läheb vähem raha maha kui peaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
08.02.2011 17:59:30
|
|
|
no kursid muutuvad suht tihti. sampo pankgi hoiatab
| tsitaat: |
| Seoses suure volatiilsusega valuutaturgudel, palume arvestada, et tegelik konverteerimiskurss internetipangas võib mõnevõrra erineda antud tabelis näidatud indikatiivsest kursist. |
mina olen siis vaadanud Ülekande OST kurssi
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jauram123
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2011
|
08.02.2011 19:52:01
|
|
|
Tervist,
palun abi ebay seller accounti upgradimisel, tarvis oleks limiite tõsta. Tänud ette. kontakt tiit@prisma.ee
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
08.02.2011 21:03:09
|
|
|
| Tervist, see ei ole ebay ega ka paypal klienditugi. Pead nendega otse ühendust võtma.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.02.2011 21:28:05
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| Tervist, see ei ole ebay ega ka paypal klienditugi. Pead nendega otse ühendust võtma. |
Aga vaatan, et prisma hakkab enamus kaupa ebayst ostma, selleks ka limiiti vaja tõsta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
09.02.2011 19:03:12
|
|
|
| Keegi teab kas Soomes on väiksemad või suuremad maksud kauba sisse vedamiseks kui Eestis? Kui ma nt tellin Ameerikast või Kanadast midagi Soome kas siis seal on oodata sama suuri makse kui meil?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
09.02.2011 20:37:18
|
|
|
Väga hea küsimus. Ise polegi selle peale tulnud
Andke infot.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
09.02.2011 21:17:10
|
|
|
Uurige pigem Läti, Leedu kohta seal kindalsti odavam kui Eestis. Soomes kindalsti mingi palju kirvem kui meil nagu enamus asjad seal on.
Võib ka muidu Rootsi kohta uurida usun, et seal isegi odavam kui Soome.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
09.02.2011 21:36:25
|
|
|
Küsimus selline: tellisin omale ebayst ühe pisiasja. Maksin paypaliga ja peale maksmist meenus, et unustasin paypalis olevat aadressi muuta. Muutsin siis aadressi õigeks ja saatsin müüjale kirja et aadress on muutunud. Kas sellest võib probleem tulla? Mida peaks veel tegema, kui üldse midagi?
Samas küsiks ka et kui olen paypalilt ostu sooritanud ja raha on maha kantud, siis kas isik, kellelt paypal raha ostetud sai, saab selle chargeback'ida või dispute'da? kui jah, siis kas minult küsitakse ka maksetõendit või saadetakse müüjale raha tagasi ja minu account jääb miinustesse?
Tänud.
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
09.02.2011 21:39:32
|
|
|
Soome, Läti, Leedu, Eesti kuuluvad kõik Euroopa Liitu. Tollimaks on sama. Impordikäibemaksu arvutamise põhimõtted on samad. Vaid käibemaksu määr on erinev. Kuigi see paar prossa siia-sinna pole mu meelest mingit keberniiti väärt.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
09.02.2011 22:06:15
|
|
|
| lockdown92 kirjutas: |
| Küsimus selline: tellisin omale ebayst ühe pisiasja. Maksin paypaliga ja peale maksmist meenus, et unustasin paypalis olevat aadressi muuta. Muutsin siis aadressi õigeks ja saatsin müüjale kirja et aadress on muutunud. Kas sellest võib probleem tulla? Mida peaks veel tegema, kui üldse midagi? |
Tellisin just mingi paar nädalat tagasi Jaapanist asja. Kontrollisin veel PayPalist kas minu uus Tallinna aadress on seal kirjas. Vana krediitkaardiga oli seotud Pärnu aadress, uue kaardiga aga oli seotud Tallinna aadress, ning see viimane oli ka default aadress, või kuda seal iganes seda ei nimetata.
Maksin ära asja eest, ja alles siis kui tuli emailile kviitung märkasin et seal ikka Pärnu aadress. No ma siis kohe kirjutasin müüjale, ja andsin teada et tegelt mul vaja teisele aadressile saata, ja kõik korras. Järgmine päev kui oli välja saatnud siis veel saatis kinnituseks et mis aadressile saatis. Niiet probleemi polnud, 4 päeva pärast oli pakk käes.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
10.02.2011 00:18:41
|
|
|
Ma pole veel vastust saanud, kuid sain Hong-Kongi ebayst miskise e-maili, arvatavasti selle kohta et payment received ja asuvad tellimust täitma. loodan et ikka märkavad mu kirja
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
14.02.2011 19:28:04
|
|
|
Prantsusmaal asuvas netipoes saab maksta nii PayPaliga kui ka kaardiga (krediitkaardiga). Kaardiga makstes ma kasutaks SEB Pildikaarti, kui läbi PayPali maksta siis oleks asi üsna sama, kuna ta võtab raha maha samalt pildikaardilt. Küsimus, millist maksemeetodit parem kasutada? Kas otse kaardilt makstes tuleb mingi suur teenustasu kah juurde? Või kas läbi PayPali makstes peab midagi juurde maksma? Viimati kui eBay'sse maksin siis oli vist teenustasuks 1% summast (midagi sellist pangakontol näitas hiljem), aga eBay ja PayPal üsna sama asi, neil teenustasu äkki väiksem, nüüd kui hakkan PayPaliga suvalisse netipoodi maksma on äkki see kallim?
viimati muutis Clover 14.02.2011 19:52:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.02.2011 19:43:35
|
|
|
paypaliga võimalik vähemalt raha tagasi saada kui tillist tõmmatakse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
14.02.2011 19:47:15
|
|
|
| Clover, PP tasu on ikka 1% summast. Aga see raha tagasi saamine on paypaliga natuke lihtsam, samas VISA-ga ei ole see ka võimatu.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
14.02.2011 19:56:18
|
|
|
| 1% on ikka palju... mul summa 1016€, niiet 10€ läheb hinnale juurde... Aga kui suur teenustasu SEB'il on ?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
14.02.2011 20:37:31
|
|
|
| PP võtab minuteada makse ainult müüjalt, mitte ostjalt...
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
14.02.2011 20:43:46
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
| PP võtab minuteada makse ainult müüjalt, mitte ostjalt... |
minuteada võtab ka müüjalt.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
14.02.2011 20:49:03
|
|
|
krusu70, minu käest on alati võtnud 1% (kuvatakse ka väljavõttel).
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
14.02.2011 20:59:21
|
|
|
| Ollaz, viimse tehingu ajal oli jah sama. nüüd ainult mõtlen et kas kuidagi teisiti (läbi VISA) ei oleks odavam, sest 1% kümnelt eurolt pole probleem, aga 1000'lt eurolt on juba suurem.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
14.02.2011 21:05:51
|
|
|
Ossa, vaatasin ka just et nad tõesti võtavadki 1% summast endale.
Täitsalõpp kus koorivad ikka
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
14.02.2011 22:44:07
|
|
|
Kindel, et see konverteerimise tasu pole vms?
Ma vaatan mõne aja pärast oma kredal ka üle.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.02.2011 23:24:09
|
|
|
vaatasin ka yle
Yep +1% Paypal
| tsitaat: |
00:00 28.71 USD(21.17 EUR+1%) kaart...
00:00 5.70 GBP(6.76 EUR+1%) kaart...
|
Edit:
Hmm enam pole kindel, et paypal selle raha võtab. Mul leedus ja poolas kaardiga makseid parajal hulgal tehtud, nende tehingute taga on ka +1%
14/07/2010 00:00 15.20 LTL(4.44 EUR+1%) kaart...******** STATOIL APLINKELIS/PANEVEZIO (kaardimakse leedu)
12/10/2010 00:00 97.69 PLN(24.73 EUR+1%) kaart...******** AUCHAN POLSKA SP.Z O.O/BIALYSTOK/PL #****** (kaardimakse poola)
12/07/2010 00:00 16.98 GBP(20.29 EUR+1%) kaart...********AMAZON *MKTPLCE EU-UK/AMAZON.CO.UK/LU (pildikaardiga tehing)
Pank hoopis nöörib raha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
15.02.2011 00:02:36
|
|
|
| Ma olen nordea pangas, mul küll hetkel sellist 1% jura pole, ehk on see summa sisse ära peidetud...
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
15.02.2011 01:15:25
|
|
|
Hmm, ehk tõesti pank koorib. Aga sel juhul ka niisama makstes ju pääsu ei ole
Sest PayPal ise ei näita, et midagi vahelt võtaks.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
16.02.2011 15:27:48
|
|
|
huvitav kas siis õnnestub maksta kui nt arvel on 1k € , ese maksabki täpselt 1k, maksad läbi PayPali ja pank hakkab üritama 1% võtta, mida enam pole.. vaevalt tegelt. kui pank iga kuu tahab teenustasu võtta, siis nad küll osavad konto miinustesse laskma, aga kui ülekandeteenustasust paar senti puudu siis nad ei anna järgi.
üsna närvi ajab, kogud kogud mingit rahasummat, 1k € olemas nüüd ja tuleb välja et pank tahab veel 10€ endale, nüüd hakka mõtlema kust saada.. iseenesest pole suur summa aga kui oled kõik oma sendid niigi kokku kraapinud 1k jaoks siis pole enam ka 10€ kuskilt võtta.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abit
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2004
|
17.02.2011 08:53:27
|
|
|
Kui suur on avatud konto ostu limiit? Sai tehtud Paypal konto, ostetud vajalikke vidinaid vähe alla 200 euro eest kuuelt müüjalt, nüüd on konto "limited" ja maksta enam ei saa.
Your account access has been limited for the following reason(s):
Feb 15, 2011: We noticed some unusual activity on the credit card linked to your PayPal account.
Paypalilt mingit vastust minu küsimusele veel tulnud ei ole, samas on mul veel ostetuid asju mis ootavad maksmist.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
17.02.2011 12:16:35
|
|
|
| Kas eestis on ka olemas postiteenuste interneti sait kus saab vaadata kui palju maksab paki välismaale saatmine?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
17.02.2011 12:19:35
|
|
|
| Iga kullerfirma ning Eesti Posti kodulehel on hinnad olemas.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlaZ
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2006
|
18.02.2011 12:54:59
|
|
|
| abit kirjutas: |
Kui suur on avatud konto ostu limiit? Sai tehtud Paypal konto, ostetud vajalikke vidinaid vähe alla 200 euro eest kuuelt müüjalt, nüüd on konto "limited" ja maksta enam ei saa.
Your account access has been limited for the following reason(s):
Feb 15, 2011: We noticed some unusual activity on the credit card linked to your PayPal account.
Paypalilt mingit vastust minu küsimusele veel tulnud ei ole, samas on mul veel ostetuid asju mis ootavad maksmist. |
Kui SOS vajadust pole ei soovita ma üldse PP kasutada...
http://www.paypalsucks.com/
Endal ka omajagu kogemusi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
18.02.2011 13:15:06
|
|
|
| BlaZ kirjutas: |
| abit kirjutas: |
Kui suur on avatud konto ostu limiit? Sai tehtud Paypal konto, ostetud vajalikke vidinaid vähe alla 200 euro eest kuuelt müüjalt, nüüd on konto "limited" ja maksta enam ei saa.
Your account access has been limited for the following reason(s):
Feb 15, 2011: We noticed some unusual activity on the credit card linked to your PayPal account.
Paypalilt mingit vastust minu küsimusele veel tulnud ei ole, samas on mul veel ostetuid asju mis ootavad maksmist. |
Kui SOS vajadust pole ei soovita ma üldse PP kasutada...
http://www.paypalsucks.com/
Endal ka omajagu kogemusi. |
Aga millega sa siis läbi ebay maksad?
Minuteada ongi ainuke viis paypaliga maksta ja see garanteerib et midagi tuksi ei läheks.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
18.02.2011 13:22:24
|
|
|
Haters gonna hate. Niisama ei tee Paypal sul midagi, see Paypalsucks.com on mingi 11 aastat vana leht ja full of general (ning outdated) bullshiet.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
18.02.2011 14:45:03
|
|
|
| Haterid on trollid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheForeign
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2010
|
20.02.2011 18:59:22
|
|
|
Kas keegi teab eestis mõnda netipoodi mis müüb arvuteid ning lisaseadmeid ja võimaldab paypali makseid?
pmselt ei ole soovi tegeleda tolli maksu maksmisega kaasneva jamaga.
//kas ma saaks oma raha paypalilt panga kontole kanda ja maksuametile öelda ,et see on pokkeri tulu nt. triobetist? ja siis ei maksustataks seda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.02.2011 19:22:24
|
|
|
| TheForeign kirjutas: |
Kas keegi teab eestis mõnda netipoodi mis müüb arvuteid ning lisaseadmeid ja võimaldab paypali makseid?
pmselt ei ole soovi tegeleda tolli maksu maksmisega kaasneva jamaga.
//kas ma saaks oma raha paypalilt panga kontole kanda ja maksuametile öelda ,et see on pokkeri tulu nt. triobetist? ja siis ei maksustataks seda? |
telli siis eu-st, ei tule mingeid makse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
20.02.2011 19:28:01
|
|
|
| Enamus netipoode omavad ladusid EU's.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheForeign
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2010
|
20.02.2011 19:30:41
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
telli siis eu-st, ei tule mingeid makse |
isegi kallitelt asjadelt nagu arvutid 1000eur + hindadega ei ole mingeid tollimakse EU siseselt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.02.2011 20:07:17
|
|
|
| TheForeign kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
telli siis eu-st, ei tule mingeid makse |
isegi kallitelt asjadelt nagu arvutid 1000eur + hindadega ei ole mingeid tollimakse EU siseselt? |
peaasi, et pakk saadetakse eu-st, mitte väljastpoolt seda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
20.02.2011 21:22:09
|
|
|
| TheForeign kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
telli siis eu-st, ei tule mingeid makse |
isegi kallitelt asjadelt nagu arvutid 1000eur + hindadega ei ole mingeid tollimakse EU siseselt? |
Kui hind ületab 1250euri siis tuleb EU siseselt ka käibemaksu maksma lisaks juurde, välja arvatud mootorsõidukid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
20.02.2011 21:55:37
|
|
|
| Käibemaksu maksan niiehknaa üle 22€ kauba puhul.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|