Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme tulemusi! PCMark2002 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2002 18:09:00 vasta tsitaadiga

mix sa nii vähe punkte saad???
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hatter
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2002 18:28:00 vasta tsitaadiga

cpu: 2742 (tb1000)
mem: 2763 (1xviking128+1xkingston128)
hdd: 388 (fugg!) (fujitsu 20gb 7200)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminaator
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.03.2002 20:03:00 vasta tsitaadiga

Athlon XP 1600+
Abit KT7A
mem 256mb mingi SpecTec või midagi sarnast+kõik on mälu kohapealt põhja pandud (cas2, 4-way interleave ja ultra-fast timing)
Win on XP

CPU score: 4106
Memory score: 2290

[ Seda sõnumit muutis: terminaator on 24.03.2002 19:03 ]
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
winter
HV veteran
winter

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2002 20:29:00 vasta tsitaadiga

Mul paistavad ikka päris kehvad tulemused. kuigi ma ei saa aru, mida need üldse näitavad.
cpu duron 750 1782
memory 256 sdram 1346
hdd seagate 69
see hdd värk on ikka küll vist äärmiselt vähe
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2002 20:31:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see hdd värk on ikka küll vist äärmiselt vähe


Tigu! Vaata, kas DMA on peal

control panel > system > device manager > disk drives > sinu k6vaketas > settings > DMA
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 24.03.2002 21:21:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

24.03.2002 19:31 CMaster kirjutas:
tsitaat:

see hdd värk on ikka küll vist äärmiselt vähe


Tigu! Vaata, kas DMA on peal

control panel > system > device manager > disk drives > sinu k6vaketas > settings > DMA


Ühe jalaga hauas olev tigu isegi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemu
HV vaatleja
nemu

liitunud: 22.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2002 21:59:00 vasta tsitaadiga

Tige kala icon_biggrin.gif :
CPU: 347 (K6-200)
mem: 363 (128mb pc100)
hdd: 306 (Maxtor 10gb)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
winter
HV veteran
winter

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2002 22:47:00 vasta tsitaadiga

control panel > system > device manager > disk drives > sinu k6vaketas >
siiani oli kõik nii nagu öeldud, edasi läheb jamaks. settingsit ma omal sealt küll ei leidnud. valikud mida ta pakub on general, policies, volumes, driver. otsisin, mis ma otsisin, õiget kohta üles ei leia. mis ma valesti teen?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.03.2002 22:50:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

24.03.2002 21:47 winter kirjutas:
control panel > system > device manager > disk drives > sinu k6vaketas >
siiani oli kõik nii nagu öeldud, edasi läheb jamaks. settingsit ma omal sealt küll ei leidnud. valikud mida ta pakub on general, policies, volumes, driver. otsisin, mis ma otsisin, õiget kohta üles ei leia. mis ma valesti teen?

XP ja 2000 puhul on see
IDE ATA/ATAPI controllers
Primary/Secondary IDE Channel
Advanced Settings
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
winter
HV veteran
winter

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2002 23:00:00 vasta tsitaadiga

mul ongi xp. korda sain. thnx.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2002 00:42:00 vasta tsitaadiga

Kas oli DMA maas? Tulemused paranesid? VIA kypsistel tuleb installida 4in1 driverid, et see peale l2heks
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tuumaparakas
Piiratud kasutaja
tuumaparakas

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.03.2002 15:23:00 vasta tsitaadiga

Tulemus:
CPU Score 3340
Memory Score 2411
HDD Score 808

Systeem:
Operating System:Microsoft Windows ME
Processor:Intel Pentium® 4 @ 1,46 GHz
Graphics Card:Chaintech GeForce2 MX 400 64MB
Total Physical Memory:256 MB/133Mhz
Motherboard Manufacturer:ABIT
Motherboard Model:i845-W83627HF BL7

_________________
no nii, milles on probleemi...

[ Seda sõnumit muutis: tuumaparakas on 27.03.2002 14:24 ]
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.03.2002 16:12:00 vasta tsitaadiga

AMD Athlon 200FSB Thunderbird 1000MHz @ 1100MHz
Asus A7V
ATI Radeon 64 DDR VIVO OEM
384 MB of NoName PC133
IBM 75GXP 30.0 GB



Compare URL
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fort
HV kasutaja
fort

liitunud: 09.11.2001




sõnum 31.03.2002 10:20:00 vasta tsitaadiga

kas Seagate Barracuda IV 60GB annabki kõigest 480 pointsi?
Athlon 1.2
SY K7V Dragon+
VIA 4in1 viimane installitud.

[ Seda sõnumit muutis: fort on 31.03.2002 10:26 ]
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.04.2002 00:52:00 vasta tsitaadiga

anandtechi testi järgi
-----------------------------------
Intel Pentium 4 2.4GHz 5914
Intel Pentium 4 2.2GHz 5420
AMD Athlon XP 2100+ (1.73GHz) 5198
AMD Athlon XP 2000+ (1.67GHz) 4991
Intel Pentium 4 2.0GHz 4923
Intel Pentium 4 2.0A GHz 4848
AMD Athlon XP 1800+ (1.53GHz) 4654
Intel Pentium 4 1.8GHz 4400
AMD Athlon XP 1600+ (1.40GHz) 4262
Intel Pentium 4 1.6GHz 3928
AMD Athlon 1.4GHz 3830
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
winter
HV veteran
winter

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2002 23:04:00 vasta tsitaadiga

tegin selle testi uuesti. võrreldes eelmise korraga oleks kõvaketas nagu uuesti sündinud.
cpu duron 750 1768
256 sdram 1315
hdd 1022
iga juppmaad parem võrreldes eelmise korra 69-ga

[ Seda sõnumit muutis: winter on 04.04.2002 23:13 ]
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
winter
HV veteran
winter

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2002 23:36:00 vasta tsitaadiga

järjest paremaks läheb
cpu 1798
memory 1366
hdd 1192
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2002 23:31:00 vasta tsitaadiga

väike upgrade veel memi osas:
3840 punni siis nüüd minu uus tulemus.
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2002 17:31:00 vasta tsitaadiga

Eriti varieeruvad siis need ei olegi, mul 2.45 p4 andis 5946



tsitaat:

03.04.2002 00:52 libekala kirjutas:
anandtechi testi järgi
-----------------------------------
Intel Pentium 4 2.4GHz 5914


_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2002 01:03:00 vasta tsitaadiga

Cpu 3461 1,2 GHz TBird
Mem 3395 256 MB Kingston DDR
Hdd 140 icon_eek.gif Quantum Fireball lct15 15GB 4400rpm Miks niiii vähe ?!? Os on XP
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2002 09:27:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hdd 140 icon_eek.gif Quantum Fireball lct15 15GB 4400rpm Miks niiii vähe ?!? Os on XP


4400rpm, NTFS, vana ja aeglane icon_smile.gif
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 09.04.2002 18:26:00 vasta tsitaadiga

Uemad tulemused, seoses konfi muutumisega:
CPU: 3821
Memory: 2508
HDD: 1199

Duron 1,2 @ 1,37 GHz, ABit KT7A, 512 MB PQI PC166 (147 MHz, CL2), HDD: Maxtor D740X 80 GB, Win ME.

[ Seda sõnumit muutis: predator on 09.04.2002 19:26 ]
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2002 19:52:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

09.04.2002 09:27 CMaster kirjutas:
tsitaat:

Hdd 140 icon_eek.gif Quantum Fireball lct15 15GB 4400rpm Miks niiii vähe ?!? Os on XP


4400rpm, NTFS, vana ja aeglane icon_smile.gif


Ei ole NTFS FAT 32 on. Jama värk, vaatasin, et keegi oli siin sama kettaga hoopis paremaid tulemusi saanud. Kas S.M.A.R.T teeb ketast kiiremaks või aeglasemaks ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.04.2002 20:03:00 vasta tsitaadiga

link :: S.M.A.R.T.

mis asi S.M.A.R.T. on vaata siit
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priit Pavelson
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2002 23:31:00 vasta tsitaadiga

link :: vana teema selle kettaga

tsitaat:

09.04.2002 01:03 Andrez kirjutas:
Cpu 3461 1,2 GHz TBird
Mem 3395 256 MB Kingston DDR
Hdd 140 icon_eek.gif Quantum Fireball lct15 15GB 4400rpm Miks niiii vähe ?!? Os on XP

Mul oli algul selle kettaga 91 punkti. 337 punkti saamiseks oli ravim järgmine: uusim via 4in1, IDE BusMaster miniport driver, defrag Nortoni SpeedDiskiga. Palju su ketta kasutatav suurus on? Mul 13,9GB
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confer
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2001




sõnum 21.04.2002 16:27:00 vasta tsitaadiga

http://service.madonion.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=7

CPU 3801
Mem 3898
HDD 696
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2002 01:28:00 vasta tsitaadiga

tb 1.33
kingston ddr@340mhz
3726 cpu
4024 mem
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nazca
HV kasutaja
Nazca

liitunud: 09.04.2002




sõnum 23.04.2002 16:30:00 vasta tsitaadiga

CPU score: 2806 (AMD Duron 1Ghz)
Memory score: 1817 (256Mb DIMM PC133 PQI)
HDD: N/A (Fujitsu 3.4GB unknown fps)


_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agent53
HV veteran
agent53

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2002 19:25:00 vasta tsitaadiga

Olen nüüd siis ametlikult benhimise maha jätnud...hea tulemuse saamiseks, benche kasutan ainult siis, kui tulevad näiteks uued driverid.

Ilmselt kui tuleb 3dMark 2002, siis hakkab jama jälle pihta(ull klokkimine, arvuti piinamine, ainult selleks et saada see ilusam punktisumma - mõttetu)
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
susi
HV veteran

liitunud: 24.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2002 20:16:00 vasta tsitaadiga

ajaks kah masina joonele:

cpu 2650
mem 2175
hdd 965

tb 1ghz, 512mb sdram, 30gb hdd

[ Seda sõnumit muutis: susi on 23.04.2002 20:19 ]
Kommentaarid: 263 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stalcer_x
HV kasutaja
stalcer_x

liitunud: 16.12.2001




sõnum 27.04.2002 19:44:00 vasta tsitaadiga



Operating System Microsoft Windows 2000
DirectX Version 8.1

Mobo Manufacturer IBM
Mobo Model 6270M6G
AGP Rates (Current/Available) N/A / N/A

CPU Intel Pentium III 736 MHz
FSB 133 MHz
Memory 128 MB

Graphics Chipset 3dfx Voodoo3 2000/3000
Driver Name 3dfx Interactive, Inc. Voodoo Series Driver
Driver Version 5.00.2195.0232
Video Memory 16 MB





CPU Score 1926
Memory Score 1281
HDD Score 274

CPU Tests


Jpeg Decoding 7.4 MPixels/s
Zlib Compression 3.0 MB/s
Zlib Decompression 30.7 MB/s
Text Search 55.1 KRounds/s
Audio Conversion 36.0 KB/s
3D Vector Calculation 23.5 FPS

Memory Tests


Raw Block Read - 3072KB 694.6 MB/s
Raw Block Read - 536KB 693.4 MB/s
Raw Block Read - 384KB 694.6 MB/s
Raw Block Read - 48KB 3184.7 MB/s
Raw Block Read - 6KB 5413.1 MB/s
Raw Block Write - 3072KB 178.0 MB/s
Raw Block Write - 1536KB 177.9 MB/s
Raw Block Write - 384KB 287.3 MB/s
Raw Block Write - 48KB 1861.5 MB/s
Raw Block Write - 6KB 4839.7 MB/s
Raw Block Modify - 3072KB 178.9 MB/s
Raw Block Modify - 536KB 178.5 MB/s
Raw Block Modify - 384KB 278.3 MB/s
Raw Block Modify - 48KB 1854.8 MB/s
Raw Block Modify - 6KB 3097.4 MB/s
Random Access - 24576 (1536KB) items 312.3 MB/s
Random Access - 12288 (768KB) items 312.6 MB/s
Random Access - 6144 (384KB) items 312.3 MB/s
Random Access - 1536 (96KB) items 1477.5 MB/s
Random Access - 768 (48KB) items 1474.5 MB/s
Random Access - 96 (6KB) items 1956.4 MB/s
Video - 1 line 487.5 FPS
Video - 4 lines 469.3 FPS
Video - 16 lines 409.0 FPS
Video - 32 lines 349.3 FPS

Hard Disk Tests


Cached File Write 10.3 MB/s
Uncached File Write 9.9 MB/s
Cached File Read 6.6 MB/s
Uncached File Read 17.7 MB/s
File Copy 1.8 MB/s

Crunch Tests


Jpeg Decoding 4.6 MPixels/s
Raw Block Modify - 3072KB 84.8 MB/s
Blit Test 83.7 FPS

njah...lahjavöitu...ilmselt on puudusex ka agp puudumine...irf

samas see video 32 lines tulemus paneb gf3 gtsile suhu nii mis ludiseb mitte ei saa aru...ja teiste testidega vörreldes tundub et win xp ruulib...
möttetu värk yhesönaga
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2002 01:27:00 vasta tsitaadiga

mõttetult pikalt panid kirja aga noh oma asi. keegi ei viitsi vaadata lihtsalt neid üxikuid testitulemusi sul:)
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.04.2002 07:11:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HDD Score 274

Nii kehv skoor, mis kõvakaga tegemist?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me_
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2002 08:00:00 vasta tsitaadiga

Duron 1ghz@1,21
128mb pc-133 noname RAM

cpu - 3393
ram - 2152
hdd - 289 icon_razz.gif

Pole paha 1k eeguse prose kohta, ega ?

[ Seda sõnumit muutis: me_ on 29.04.2002 08:01 ]
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siilur
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2002




sõnum 17.05.2002 12:43:00 vasta tsitaadiga

CPU -1948
Memory-1436
HDD -543

Win ME
PIII@733MHz
Abit Siluro T400
320MB SDRAM(133MHz)
Quantum Fireball lct15 15GB 4400rpm
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
palle
HV veteran

liitunud: 10.05.2002




sõnum 17.05.2002 13:22:00 vasta tsitaadiga

Tundub et viimase ehk kõige aeglasema masina auhinnaline koht on alles vaba siis pretendeeriks sellele:

Test: Mark2002
CPU 1012
Memory 748
HDD 203

Masin ise:
Intel Celeron 433
RAM 128MB
Inegreeritud video 8MB, AGP 32MB
HDD Fujitsu 4GB
WinMe

Kuidas siis on, kas kindel viimane koht on tagatud ja milline masin auhinnaks tuleb - piisaks ka P4-st või ka Athlonist koos 21 tollise Nec Trinitron-monitoriga. Duron ja Celeron ei huvita...

[ Seda sõnumit muutis: palle on 17.05.2002 13:23 ]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2002 13:48:00 vasta tsitaadiga

PcMark2002

CPU 474
Memory N/A
HDD N/A

Masin ise on
Microsoft Windows 98
Processor:AMD K6-2 @ 401 MHz
Graphics Card:RAGE IIC PCI (English)
Total Physical Memory: 128 MB
HDD 10GB WD

Irw. Aga mis jama on?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
palle
HV veteran

liitunud: 10.05.2002




sõnum 17.05.2002 21:33:00 vasta tsitaadiga

Hr. Lammas
Palju Sul videomälu on. Mul ei tahtnud ATI 4MB-ga ka samu teste teha.
Proovi 2001-ga.

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2002 21:51:00 vasta tsitaadiga

Minu tulemused on järgmised

Cpu 2477 Duron 650@965
Memory 2306 PQI 128mb
Hdd 526 Fujitsu 10gb
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2002 09:16:00 vasta tsitaadiga

CPU=3329 Celeron 1.20
MEM=1691 128 MB PC133 Kingston + 256MB PC133 PQI
HDD=847 IBM Deskstar 60GXP 60GB 7200rpm

[ Seda sõnumit muutis: Superglue on 21.06.2002 12:11 ]
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2002 11:49:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

17.05.2002 21:33 palle kirjutas:
Hr. Lammas
Palju Sul videomälu on. Mul ei tahtnud ATI 4MB-ga ka samu teste teha.
Proovi 2001-ga.




2MB on icon_smile.gif Tegelt on see arvuti vaid netis surfamiseks. Päris kodus ikka väheke vingem relv icon_smile.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2002 20:55:00 vasta tsitaadiga

CPU 2505 - Duron750@937 (1.85v 7x 133.9mhz)
MEM 2028 - 512MB PC133 PQI SDRAM CL2
HDD 771 - IBM 60GXP 10Gb 7200rpm

http://service.madonion.com/compare?pcm=333573
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JL
Kreisi kasutaja
JL

liitunud: 15.02.2002




sõnum 20.05.2002 22:08:00 vasta tsitaadiga

prose - 2202 duron 750@840
mälu - 2623 256 DDR Kingston cl2
hdd - 1000 - ilus number icon_smile.gif Fujitsu 40 GB



[ Seda sõnumit muutis: JL on 20.05.2002 22:09 ]
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.06.2002 00:07:00 vasta tsitaadiga

CPU Score 6319 P4 1.6A@2.56A
Memory Score 5768 noname DDR266@DDR320
HDD Score 2472 IBM Deskstar 60GXP 60GB
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Earl
Kreisi kasutaja
Earl

liitunud: 22.04.2002




sõnum 21.06.2002 00:43:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

21.06.2002 00:07 jyrgen kirjutas:
CPU Score 6319 P4 1.6A@2.56A
Memory Score 5768 noname DDR266@DDR320
HDD Score 2472 IBM Deskstar 60GXP 60GB


Mis valemiga sa selle HDD skoori said? Seni pole siin kellelgi üle 1000 näinud.

Minu tulemused:
CPU - 4176 (XP 1600+)
Mälu - 3013 (2x256 DDR PC2100 Kingston @CL2)
HDD - 833 (Maxtor 80 GB, DiamondMax+ UIDE133 7200rpm) NTFS
WinXP Pro


[ Seda sõnumit muutis: Earl on 21.06.2002 05:09 ]
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2002 01:13:00 vasta tsitaadiga

Minu tulemused:
CPU - 3670 (TB 1ghz@1.38ghz)
Mälu - 2560 (1x128 PQI PC-133@CL2+4way)
HDD - 510 (Maxtor 20 GB,DiamondMax+ UIDE133 7200rpm

see god deem HDD kiirus on küll väike kuid Sisandra 2k2 saan 26100pointsa niiet...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2002 01:14:00 vasta tsitaadiga

HDD Score 2472 IBM Deskstar 60GXP 60GB

see sul pigem vist 472 või miss?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.06.2002 01:21:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

21.06.2002 00:43 Earl kirjutas:
Mis valemiga sa selle HDD skoori said? Seni pole siin kellelgi üle 1000 näinud.

Kuule huvitav jah, aga vist mõtlesin "valemi" välja icon_biggrin.gif Nimelt ta defaultina teeb kettatesti loogilisele C: kettale. Minul on sellel partitsioonil ainult boot- ja swap-failid. Muidu absoluutselt tühi ja fragmenteerumata kettaosa. Vist seepärast. Tegin nüüd süsteemikettaga, mis füüsiliselt järgneb sellele C:-le, ja mis seal salata, tulemus langes räigelt - 595. Seega ei saa seda PCMarki kasutada ketaste kui selliste võrdluseks (a la IBM vs Seagate), küll aga näitab ta kindlasti konkreetse loogilise ketta performance'it olemasoleva failide hulga, fragmentatsiooni, füüsilise paigutuse jm näitajate juures.

Teisel katsel saadud tulemused on siin. Huvitav on see, et ka teised margid langesid pisut, kui ketast vahetasin.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2002 01:30:00 vasta tsitaadiga

to jyrgen: selge siis ma juba hakkasin mõtlema et sul mingi imeketas!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.06.2002 01:33:00 vasta tsitaadiga

Uus rekord imekettaga:

Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Võrdleme tulemusi! PCMark2002 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.