|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.03.2002 18:09:00
|
|
|
| mix sa nii vähe punkte saad???
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hatter
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2001
|
24.03.2002 18:28:00
|
|
|
cpu: 2742 (tb1000)
mem: 2763 (1xviking128+1xkingston128)
hdd: 388 (fugg!) (fujitsu 20gb 7200)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminaator
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
24.03.2002 20:03:00
|
|
|
Athlon XP 1600+
Abit KT7A
mem 256mb mingi SpecTec või midagi sarnast+kõik on mälu kohapealt põhja pandud (cas2, 4-way interleave ja ultra-fast timing)
Win on XP
CPU score: 4106
Memory score: 2290
[ Seda sõnumit muutis: terminaator on 24.03.2002 19:03 ]
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
winter
HV veteran

liitunud: 17.01.2002
|
24.03.2002 20:29:00
|
|
|
Mul paistavad ikka päris kehvad tulemused. kuigi ma ei saa aru, mida need üldse näitavad.
cpu duron 750 1782
memory 256 sdram 1346
hdd seagate 69
see hdd värk on ikka küll vist äärmiselt vähe
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
24.03.2002 20:31:00
|
|
|
| tsitaat: |
see hdd värk on ikka küll vist äärmiselt vähe
|
Tigu! Vaata, kas DMA on peal
control panel > system > device manager > disk drives > sinu k6vaketas > settings > DMA
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
24.03.2002 21:21:00
|
|
|
| tsitaat: |
24.03.2002 19:31 CMaster kirjutas:
| tsitaat: |
see hdd värk on ikka küll vist äärmiselt vähe
|
Tigu! Vaata, kas DMA on peal
control panel > system > device manager > disk drives > sinu k6vaketas > settings > DMA
|
Ühe jalaga hauas olev tigu isegi
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nemu
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2002
|
24.03.2002 21:59:00
|
|
|
Tige kala :
CPU: 347 (K6-200)
mem: 363 (128mb pc100)
hdd: 306 (Maxtor 10gb)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
winter
HV veteran

liitunud: 17.01.2002
|
24.03.2002 22:47:00
|
|
|
control panel > system > device manager > disk drives > sinu k6vaketas >
siiani oli kõik nii nagu öeldud, edasi läheb jamaks. settingsit ma omal sealt küll ei leidnud. valikud mida ta pakub on general, policies, volumes, driver. otsisin, mis ma otsisin, õiget kohta üles ei leia. mis ma valesti teen?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.03.2002 22:50:00
|
|
|
| tsitaat: |
24.03.2002 21:47 winter kirjutas:
control panel > system > device manager > disk drives > sinu k6vaketas >
siiani oli kõik nii nagu öeldud, edasi läheb jamaks. settingsit ma omal sealt küll ei leidnud. valikud mida ta pakub on general, policies, volumes, driver. otsisin, mis ma otsisin, õiget kohta üles ei leia. mis ma valesti teen?
|
XP ja 2000 puhul on see
IDE ATA/ATAPI controllers
Primary/Secondary IDE Channel
Advanced Settings
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
winter
HV veteran

liitunud: 17.01.2002
|
24.03.2002 23:00:00
|
|
|
| mul ongi xp. korda sain. thnx.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
25.03.2002 00:42:00
|
|
|
| Kas oli DMA maas? Tulemused paranesid? VIA kypsistel tuleb installida 4in1 driverid, et see peale l2heks
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuumaparakas
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
27.03.2002 15:23:00
|
|
|
Tulemus:
CPU Score 3340
Memory Score 2411
HDD Score 808
Systeem:
Operating System:Microsoft Windows ME
Processor:Intel Pentium® 4 @ 1,46 GHz
Graphics Card:Chaintech GeForce2 MX 400 64MB
Total Physical Memory:256 MB/133Mhz
Motherboard Manufacturer:ABIT
Motherboard Model:i845-W83627HF BL7
_________________
no nii, milles on probleemi...
[ Seda sõnumit muutis: tuumaparakas on 27.03.2002 14:24 ]
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.03.2002 16:12:00
|
|
|
AMD Athlon 200FSB Thunderbird 1000MHz @ 1100MHz
Asus A7V
ATI Radeon 64 DDR VIVO OEM
384 MB of NoName PC133
IBM 75GXP 30.0 GB
Compare URL
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fort
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2001
|
31.03.2002 10:20:00
|
|
|
kas Seagate Barracuda IV 60GB annabki kõigest 480 pointsi?
Athlon 1.2
SY K7V Dragon+
VIA 4in1 viimane installitud.
[ Seda sõnumit muutis: fort on 31.03.2002 10:26 ]
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.04.2002 00:52:00
|
|
|
anandtechi testi järgi
-----------------------------------
Intel Pentium 4 2.4GHz 5914
Intel Pentium 4 2.2GHz 5420
AMD Athlon XP 2100+ (1.73GHz) 5198
AMD Athlon XP 2000+ (1.67GHz) 4991
Intel Pentium 4 2.0GHz 4923
Intel Pentium 4 2.0A GHz 4848
AMD Athlon XP 1800+ (1.53GHz) 4654
Intel Pentium 4 1.8GHz 4400
AMD Athlon XP 1600+ (1.40GHz) 4262
Intel Pentium 4 1.6GHz 3928
AMD Athlon 1.4GHz 3830
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
winter
HV veteran

liitunud: 17.01.2002
|
04.04.2002 23:04:00
|
|
|
tegin selle testi uuesti. võrreldes eelmise korraga oleks kõvaketas nagu uuesti sündinud.
cpu duron 750 1768
256 sdram 1315
hdd 1022
iga juppmaad parem võrreldes eelmise korra 69-ga
[ Seda sõnumit muutis: winter on 04.04.2002 23:13 ]
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
winter
HV veteran

liitunud: 17.01.2002
|
04.04.2002 23:36:00
|
|
|
järjest paremaks läheb
cpu 1798
memory 1366
hdd 1192
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
06.04.2002 23:31:00
|
|
|
väike upgrade veel memi osas:
3840 punni siis nüüd minu uus tulemus.
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
07.04.2002 17:31:00
|
|
|
Eriti varieeruvad siis need ei olegi, mul 2.45 p4 andis 5946
| tsitaat: |
03.04.2002 00:52 libekala kirjutas:
anandtechi testi järgi
-----------------------------------
Intel Pentium 4 2.4GHz 5914
|
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
09.04.2002 01:03:00
|
|
|
Cpu 3461 1,2 GHz TBird
Mem 3395 256 MB Kingston DDR
Hdd 140 Quantum Fireball lct15 15GB 4400rpm Miks niiii vähe ?!? Os on XP
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
09.04.2002 09:27:00
|
|
|
| tsitaat: |
Hdd 140 Quantum Fireball lct15 15GB 4400rpm Miks niiii vähe ?!? Os on XP
|
4400rpm, NTFS, vana ja aeglane
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
09.04.2002 18:26:00
|
|
|
Uemad tulemused, seoses konfi muutumisega:
CPU: 3821
Memory: 2508
HDD: 1199
Duron 1,2 @ 1,37 GHz, ABit KT7A, 512 MB PQI PC166 (147 MHz, CL2), HDD: Maxtor D740X 80 GB, Win ME.
[ Seda sõnumit muutis: predator on 09.04.2002 19:26 ]
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
09.04.2002 19:52:00
|
|
|
| tsitaat: |
09.04.2002 09:27 CMaster kirjutas:
| tsitaat: |
Hdd 140 Quantum Fireball lct15 15GB 4400rpm Miks niiii vähe ?!? Os on XP
|
4400rpm, NTFS, vana ja aeglane
|
Ei ole NTFS FAT 32 on. Jama värk, vaatasin, et keegi oli siin sama kettaga hoopis paremaid tulemusi saanud. Kas S.M.A.R.T teeb ketast kiiremaks või aeglasemaks ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.04.2002 20:03:00
|
|
|
link :: S.M.A.R.T.
mis asi S.M.A.R.T. on vaata siit
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priit Pavelson
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.12.2001
|
17.04.2002 23:31:00
|
|
|
link :: vana teema selle kettaga
| tsitaat: |
09.04.2002 01:03 Andrez kirjutas:
Cpu 3461 1,2 GHz TBird
Mem 3395 256 MB Kingston DDR
Hdd 140 Quantum Fireball lct15 15GB 4400rpm Miks niiii vähe ?!? Os on XP
|
Mul oli algul selle kettaga 91 punkti. 337 punkti saamiseks oli ravim järgmine: uusim via 4in1, IDE BusMaster miniport driver, defrag Nortoni SpeedDiskiga. Palju su ketta kasutatav suurus on? Mul 13,9GB
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confer
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
23.04.2002 01:28:00
|
|
|
tb 1.33
kingston ddr@340mhz
3726 cpu
4024 mem
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nazca
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2002
|
23.04.2002 16:30:00
|
|
|
CPU score: 2806 (AMD Duron 1Ghz)
Memory score: 1817 (256Mb DIMM PC133 PQI)
HDD: N/A (Fujitsu 3.4GB unknown fps)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agent53
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
23.04.2002 19:25:00
|
|
|
Olen nüüd siis ametlikult benhimise maha jätnud...hea tulemuse saamiseks, benche kasutan ainult siis, kui tulevad näiteks uued driverid.
Ilmselt kui tuleb 3dMark 2002, siis hakkab jama jälle pihta(ull klokkimine, arvuti piinamine, ainult selleks et saada see ilusam punktisumma - mõttetu)
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
susi
HV veteran
liitunud: 24.03.2002
|
23.04.2002 20:16:00
|
|
|
ajaks kah masina joonele:
cpu 2650
mem 2175
hdd 965
tb 1ghz, 512mb sdram, 30gb hdd
[ Seda sõnumit muutis: susi on 23.04.2002 20:19 ]
|
|
| Kommentaarid: 263 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stalcer_x
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2001
|
27.04.2002 19:44:00
|
|
|
Operating System Microsoft Windows 2000
DirectX Version 8.1
Mobo Manufacturer IBM
Mobo Model 6270M6G
AGP Rates (Current/Available) N/A / N/A
CPU Intel Pentium III 736 MHz
FSB 133 MHz
Memory 128 MB
Graphics Chipset 3dfx Voodoo3 2000/3000
Driver Name 3dfx Interactive, Inc. Voodoo Series Driver
Driver Version 5.00.2195.0232
Video Memory 16 MB
CPU Score 1926
Memory Score 1281
HDD Score 274
CPU Tests
Jpeg Decoding 7.4 MPixels/s
Zlib Compression 3.0 MB/s
Zlib Decompression 30.7 MB/s
Text Search 55.1 KRounds/s
Audio Conversion 36.0 KB/s
3D Vector Calculation 23.5 FPS
Memory Tests
Raw Block Read - 3072KB 694.6 MB/s
Raw Block Read - 536KB 693.4 MB/s
Raw Block Read - 384KB 694.6 MB/s
Raw Block Read - 48KB 3184.7 MB/s
Raw Block Read - 6KB 5413.1 MB/s
Raw Block Write - 3072KB 178.0 MB/s
Raw Block Write - 1536KB 177.9 MB/s
Raw Block Write - 384KB 287.3 MB/s
Raw Block Write - 48KB 1861.5 MB/s
Raw Block Write - 6KB 4839.7 MB/s
Raw Block Modify - 3072KB 178.9 MB/s
Raw Block Modify - 536KB 178.5 MB/s
Raw Block Modify - 384KB 278.3 MB/s
Raw Block Modify - 48KB 1854.8 MB/s
Raw Block Modify - 6KB 3097.4 MB/s
Random Access - 24576 (1536KB) items 312.3 MB/s
Random Access - 12288 (768KB) items 312.6 MB/s
Random Access - 6144 (384KB) items 312.3 MB/s
Random Access - 1536 (96KB) items 1477.5 MB/s
Random Access - 768 (48KB) items 1474.5 MB/s
Random Access - 96 (6KB) items 1956.4 MB/s
Video - 1 line 487.5 FPS
Video - 4 lines 469.3 FPS
Video - 16 lines 409.0 FPS
Video - 32 lines 349.3 FPS
Hard Disk Tests
Cached File Write 10.3 MB/s
Uncached File Write 9.9 MB/s
Cached File Read 6.6 MB/s
Uncached File Read 17.7 MB/s
File Copy 1.8 MB/s
Crunch Tests
Jpeg Decoding 4.6 MPixels/s
Raw Block Modify - 3072KB 84.8 MB/s
Blit Test 83.7 FPS
njah...lahjavöitu...ilmselt on puudusex ka agp puudumine...irf
samas see video 32 lines tulemus paneb gf3 gtsile suhu nii mis ludiseb mitte ei saa aru...ja teiste testidega vörreldes tundub et win xp ruulib...
möttetu värk yhesönaga
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
29.04.2002 01:27:00
|
|
|
| mõttetult pikalt panid kirja aga noh oma asi. keegi ei viitsi vaadata lihtsalt neid üxikuid testitulemusi sul:)
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.04.2002 07:11:00
|
|
|
Nii kehv skoor, mis kõvakaga tegemist?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me_
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.01.2002
|
29.04.2002 08:00:00
|
|
|
Duron 1ghz@1,21
128mb pc-133 noname RAM
cpu - 3393
ram - 2152
hdd - 289
Pole paha 1k eeguse prose kohta, ega ?
[ Seda sõnumit muutis: me_ on 29.04.2002 08:01 ]
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siilur
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2002
|
17.05.2002 12:43:00
|
|
|
CPU -1948
Memory-1436
HDD -543
Win ME
PIII@733MHz
Abit Siluro T400
320MB SDRAM(133MHz)
Quantum Fireball lct15 15GB 4400rpm
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
palle
HV veteran
liitunud: 10.05.2002
|
17.05.2002 13:22:00
|
|
|
Tundub et viimase ehk kõige aeglasema masina auhinnaline koht on alles vaba siis pretendeeriks sellele:
Test: Mark2002
CPU 1012
Memory 748
HDD 203
Masin ise:
Intel Celeron 433
RAM 128MB
Inegreeritud video 8MB, AGP 32MB
HDD Fujitsu 4GB
WinMe
Kuidas siis on, kas kindel viimane koht on tagatud ja milline masin auhinnaks tuleb - piisaks ka P4-st või ka Athlonist koos 21 tollise Nec Trinitron-monitoriga. Duron ja Celeron ei huvita...
[ Seda sõnumit muutis: palle on 17.05.2002 13:23 ]
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
17.05.2002 13:48:00
|
|
|
PcMark2002
CPU 474
Memory N/A
HDD N/A
Masin ise on
Microsoft Windows 98
Processor:AMD K6-2 @ 401 MHz
Graphics Card:RAGE IIC PCI (English)
Total Physical Memory: 128 MB
HDD 10GB WD
Irw. Aga mis jama on?
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
palle
HV veteran
liitunud: 10.05.2002
|
17.05.2002 21:33:00
|
|
|
Hr. Lammas
Palju Sul videomälu on. Mul ei tahtnud ATI 4MB-ga ka samu teste teha.
Proovi 2001-ga.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
17.05.2002 21:51:00
|
|
|
Minu tulemused on järgmised
Cpu 2477 Duron 650@965
Memory 2306 PQI 128mb
Hdd 526 Fujitsu 10gb
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
18.05.2002 09:16:00
|
|
|
CPU=3329 Celeron 1.20
MEM=1691 128 MB PC133 Kingston + 256MB PC133 PQI
HDD=847 IBM Deskstar 60GXP 60GB 7200rpm
[ Seda sõnumit muutis: Superglue on 21.06.2002 12:11 ]
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
18.05.2002 11:49:00
|
|
|
| tsitaat: |
17.05.2002 21:33 palle kirjutas:
Hr. Lammas
Palju Sul videomälu on. Mul ei tahtnud ATI 4MB-ga ka samu teste teha.
Proovi 2001-ga.
|
2MB on Tegelt on see arvuti vaid netis surfamiseks. Päris kodus ikka väheke vingem relv
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JL
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2002
|
20.05.2002 22:08:00
|
|
|
prose - 2202 duron 750@840
mälu - 2623 256 DDR Kingston cl2
hdd - 1000 - ilus number Fujitsu 40 GB
[ Seda sõnumit muutis: JL on 20.05.2002 22:09 ]
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
21.06.2002 00:07:00
|
|
|
CPU Score 6319 P4 1.6A@2.56A
Memory Score 5768 noname DDR266@DDR320
HDD Score 2472 IBM Deskstar 60GXP 60GB
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Earl
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2002
|
21.06.2002 00:43:00
|
|
|
| tsitaat: |
21.06.2002 00:07 jyrgen kirjutas:
CPU Score 6319 P4 1.6A@2.56A
Memory Score 5768 noname DDR266@DDR320
HDD Score 2472 IBM Deskstar 60GXP 60GB
|
Mis valemiga sa selle HDD skoori said? Seni pole siin kellelgi üle 1000 näinud.
Minu tulemused:
CPU - 4176 (XP 1600+)
Mälu - 3013 (2x256 DDR PC2100 Kingston @CL2)
HDD - 833 (Maxtor 80 GB, DiamondMax+ UIDE133 7200rpm) NTFS
WinXP Pro
[ Seda sõnumit muutis: Earl on 21.06.2002 05:09 ]
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
21.06.2002 01:13:00
|
|
|
Minu tulemused:
CPU - 3670 (TB 1ghz@1.38ghz)
Mälu - 2560 (1x128 PQI PC-133@CL2+4way)
HDD - 510 (Maxtor 20 GB,DiamondMax+ UIDE133 7200rpm
see god deem HDD kiirus on küll väike kuid Sisandra 2k2 saan 26100pointsa niiet...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
21.06.2002 01:14:00
|
|
|
HDD Score 2472 IBM Deskstar 60GXP 60GB
see sul pigem vist 472 või miss?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
21.06.2002 01:21:00
|
|
|
| tsitaat: |
21.06.2002 00:43 Earl kirjutas:
Mis valemiga sa selle HDD skoori said? Seni pole siin kellelgi üle 1000 näinud.
|
Kuule huvitav jah, aga vist mõtlesin "valemi" välja Nimelt ta defaultina teeb kettatesti loogilisele C: kettale. Minul on sellel partitsioonil ainult boot- ja swap-failid. Muidu absoluutselt tühi ja fragmenteerumata kettaosa. Vist seepärast. Tegin nüüd süsteemikettaga, mis füüsiliselt järgneb sellele C:-le, ja mis seal salata, tulemus langes räigelt - 595. Seega ei saa seda PCMarki kasutada ketaste kui selliste võrdluseks (a la IBM vs Seagate), küll aga näitab ta kindlasti konkreetse loogilise ketta performance'it olemasoleva failide hulga, fragmentatsiooni, füüsilise paigutuse jm näitajate juures.
Teisel katsel saadud tulemused on siin. Huvitav on see, et ka teised margid langesid pisut, kui ketast vahetasin.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
21.06.2002 01:30:00
|
|
|
| to jyrgen: selge siis ma juba hakkasin mõtlema et sul mingi imeketas!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
21.06.2002 01:33:00
|
|
|
Uus rekord imekettaga:
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|