Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Kinect uudised/arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 28.11.2010 11:57:48 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Kes ennustab, mis saab häkitud Kinect´ist? Võib midagi huvitavat loota?


http://technabob.com/blog/2010/11/26/kinect-nintendo-controller-hack/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 12:55:26 vasta tsitaadiga

argottt, siis on lihtsalt see jama, et tuleb tihti uuendada. Hetkel tundub kohati olevat "novelty" tootega sarnaselt Wii'ga. Ehk siis paljud tüdinevad paari kuu pärast ära. Või siis just vastupidi - aasta pärast on äkki suur hardcore support taga ja hunnik mänge kah sellele olemas.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 28.11.2010 13:14:01 vasta tsitaadiga

litsalt hullu dilemma ees, kas jõuludeks muretseda see või mitte.
_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tengelbach
HV vaatleja
tengelbach

liitunud: 22.03.2010




sõnum 29.11.2010 18:25:32 vasta tsitaadiga

Kui oled kahevahel, siis võta muidugi ära. See on praegu kõige kõvem asi, mille oma Xboxile külge kruvida saad. Ükski teine jõulusoov ei saa praegu Xboxi (või üldse mänguri)maailmas sellega konkureerida icon_smile.gif
_________________
Raamatud -- www.kentraju.com
Kõik grillimisest -- www.tuleroog.ee
Dokumendihaldus -- www.folderit.com/et
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 29.11.2010 19:18:24 vasta tsitaadiga

Teeviidal see nädal meie boksis Kinect uudistamiseks kohal. icon_wink.gif
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 29.11.2010 22:46:23 vasta tsitaadiga

tengelbach kirjutas:
Kui oled kahevahel, siis võta muidugi ära. See on praegu kõige kõvem asi, mille oma Xboxile külge kruvida saad. Ükski teine jõulusoov ei saa praegu Xboxi (või üldse mänguri)maailmas sellega konkureerida :)

mitte ükski teine non-kinect mäng ei saa sellega konkureerida? kurvad lood siis :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tengelbach
HV vaatleja
tengelbach

liitunud: 22.03.2010




sõnum 01.12.2010 00:01:36 vasta tsitaadiga

No ei saa ju. Mis mäng on praegu põnevam kui Kinect? Need on täiesti erinevad kategooriad ju. Ma usun, et ükski Kinecti mäng ei ole veel nii kõva kui COD, aga iseenesest ei saa Black Ops küll Kinecti kui väga erilise seadme vastu. Mäng on mäng ja muutub varsti igavaks, Kinect on aga platvorm, kus asjad aina põnevamaks lähevad. No ja kui ise nupumees oled, siis annab see huvitavaid võimalusi: http://www.kinecthacks.net/ icon_smile.gif
_________________
Raamatud -- www.kentraju.com
Kõik grillimisest -- www.tuleroog.ee
Dokumendihaldus -- www.folderit.com/et
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.12.2010 00:11:29 vasta tsitaadiga

tenglebach kirjutas:
Mis mäng on praegu põnevam kui Kinect?
Pakun et umbes-täpselt praktiliselt kõik mängud mis eales tehtud? Muidugi kui pidasid silmas põneva asemel naljakad on teine lugu.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 01.12.2010 00:59:33 vasta tsitaadiga

tengelbach kirjutas:
No ei saa ju. Mis mäng on praegu põnevam kui Kinect? Need on täiesti erinevad kategooriad ju. Ma usun, et ükski Kinecti mäng ei ole veel nii kõva kui COD, aga iseenesest ei saa Black Ops küll Kinecti kui väga erilise seadme vastu. Mäng on mäng ja muutub varsti igavaks, Kinect on aga platvorm, kus asjad aina põnevamaks lähevad. No ja kui ise nupumees oled, siis annab see huvitavaid võimalusi: http://www.kinecthacks.net/ :)

oot kui ükski kinecti mäng pole nii kõva kui COD siis miks ei võiks keegi kinecti asemel CODi osta? :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tengelbach
HV vaatleja
tengelbach

liitunud: 22.03.2010




sõnum 01.12.2010 12:26:17 vasta tsitaadiga

No eks nad võivad ikka icon_smile.gif Minu meelest on aga Kinect oluliselt põnevam uuendus kui mõne mängu seitsmes osa suhteliselt sarnast tegevust. COD-d ootasin ma põnevusega paar kuud, Kinecti ootasin oma paar aastat. See on nagu küsimus kumb on põnevam, kas mõni mäng või uus 250 GB Xbox. Minu jaoks on viimane põnevam, sest märgib mingit olulisemat arenguhüpet. Aga ma olen lihtsalt vidinahull, kindlasti ei huvitu enamus tehnikast nii palju kui mina, räägin ikka enda mätta otsast icon_smile.gif
_________________
Raamatud -- www.kentraju.com
Kõik grillimisest -- www.tuleroog.ee
Dokumendihaldus -- www.folderit.com/et
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 01.12.2010 15:40:33 vasta tsitaadiga

See Kinect on 100% maitse asi.. ma pigem tahaks mingit head ja pikka JRPGd kuuse alla kui kincetit, millest ma, nagu wiist, kiiresti ära tüdineks.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 18:48:50 vasta tsitaadiga

Selle video esimeses pooles uuritakse põnevaid Kinect häkke.


Link

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 13.12.2010 11:13:30 vasta tsitaadiga

kas keegi, kes on oma Kinectis pettunud plaanib selle ka ära müüa? mul oleks kerge huvi osta icon_smile.gif


Kas tõesti kõik, kes ostnud, on asjaga rahul?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 12:00:14 vasta tsitaadiga

Häkivad.. kas sa video lõppu ei vaadanud või? You can get an army of minions icon_evil.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 13:29:58 vasta tsitaadiga

Sai ka proovitud seda värgendust , ise ostma veel ei kipu kuna 2 mängu on enamvähem (kinect sports, just dance) ülejäänud on selline tilulilu kõik. Eks näis kas suured developerid lähevad õnge ja uuel aastal näeme nt mõnd korraliku teost.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 23:23:14 vasta tsitaadiga

Kas kuskil Eesti poes lähipäeval ka mõni "hinnasula" tuleb?

Või pean selle 2,5k kohe välja käima? icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 23:34:49 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5713382/samsung-brings-six-free-mini+games-to-kinect-sports
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 15.12.2010 09:07:20 vasta tsitaadiga

ma ka siin ootan seda nn hinnasula icon_smile.gif
2,5k tundub natuke palju.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 10:48:53 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 16.12.2010 12:57:45 vasta tsitaadiga

eheeee. nüüd oleks move pulti ka vaja : D ja oleks olemas
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 16.12.2010 20:23:26 vasta tsitaadiga

see küll normaalne pole icon_eek.gif mis rahuldust sellest saab siis? mingeid kandilisi tisse näppida telekas icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 21:43:23 vasta tsitaadiga

Sai ka Kinect endale koju toodud, olen jublakaga väga rahul....kõik erinevad mängud mida proovisin meeldisid ja on kõik omamoodi fun´id icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 17.12.2010 09:08:42 vasta tsitaadiga

kus kohast ja mis hinnaga soetasid kui saladus pole?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 10:56:42 vasta tsitaadiga

Sain läbi tuttava töötaja alet, nii et sinna 2000.- kanti.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsukts
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2007




sõnum 17.12.2010 13:48:58 vasta tsitaadiga

Oot mis 2000 kroonist te siin räägite.See siis ainult see liiikumissensor-kinect mis te oma vana XBOX-ile külge poogite või.Sai ka euronicsist eile lapsele ja muidugi ka endale-sellest kõva häälega ei räägi-ära nabitud 5400 midagi maksis kogu kupatus.Kallis või.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 14:33:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

5400 midagi maksis kogu kupatus.Kallis või.

Odavaim hind Eestis peaks olema Slim 4GB + Kinect (koos mingi mänguga) = 4999.-eek

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 15:50:14 vasta tsitaadiga

Ma ostsin jah ainult Kinecti....Xbox juba ammu olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 18.12.2010 11:06:13 vasta tsitaadiga

2500.- tundub kudagi üle pakutud hind. peale pühi peaks kindlasti hind langema.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 03:55:35 vasta tsitaadiga

Minu isiklik ülevaade nii Kinectist, kui selle mängudest:

Kinect - Reageerib piisavalt kiiresti, et ei oleks häiriv (Wii näiteks on täiesti kohutava ja uimase mulje mulle jätnud). Inimene kes proovis esimest korda harjus peale 5 min mängismist täielikult ära. Sai ka nii enda pool kui ka sõbra pool erinevaid kalibreerimis settinguid muudetud, kuna kohad kuhu "julla" seisma jätta olid kõvasti erineval kõrgusel. Saab suht igal pool tööle icon_smile.gif

Voice command nõuab minu puhul suht kõvemat karjumist, kuid sõnadest saab ilusti aru, kui tänapäevaselt inglise keelt osata icon_smile.gif

Adventure - Kindlasti üks paremaid kogumikke, mis näitab Kinecti võimalused ilusti ära.....tundlikus on väga mõnusalt paigas......suht kiirelt muutub aga tüütuks, nii et on vaja ka mingit teist mängu kõrvale.

Kinect Sports - Jätnud just sõpradega mängides kõige parema mulje....saab teha rahulikke asju nagu bowling, kui ka tõkkejooksu, kus kõvasti rohkem ennast liigutama peab. Palju on ka mini-games´e mida hea teha ja pärast tulemusi võrrelda.
Alad nagu jalgpall vajavad isegi ühe mängija jaoks mõnusalt laia ala.....kuid saab ka veidi kitsamalt hakkama.

Joy Ride - Jätab kõige "vigasema" mulje.....just tundlikuse osas, kuigi otseselt mängimist ei sega.......tuleb lihtsalt väga hoolikalt talle neid liigutusi ette näidata. Mõnus kahekesti rapsida ja üritada kiirem/osavam olla.

Dance Central - Lemmikutest mängudest, kuna mõnusalt täpne, lõbus ja ka kasulik.....kindlasti ei saa ma ennast nüüd peale paari laulu ja liigutuste õppimist tantsijaks kutsuda aga mingi kogemuse saab ikka ning äkki järgmine korda, oskad klubis mõne liigutuse lahedamalt teha icon_cool.gif Tantsimisega tegeleval inimesel on tunduvalt parem ja võib kohe hardiga rapsima hakata, kuna ta teab liigutuste nimesid ja oskab oma keha ka õieti väänata.


Kindlasti ei asenda see pulte, kuid oma mängukategoorias on fun faktor kohutavalt kõrge ning saab ennast diivani pealt püsti ajada ja liigutada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 19.12.2010 15:48:16 vasta tsitaadiga

SILLU, väga tore ülevaade, aga Wii kommentaar oli küll kohatult punnitatud. Selliseid kohutava aegluse muljeid jätab soovmõtlemine või siis proovisid tõesti mingit totaalset saasta mängu.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 16:00:46 vasta tsitaadiga

Ma ei teegi Wii´d maha, lihtsalt toon selle isiklikku võrdlusesse ning minu puhul Kinect on täpsem ja tundlikum. Proovisin seda spordi plaati - tennis jne.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 19.12.2010 19:07:50 vasta tsitaadiga

kas keegi mõnda Fitness mängu ka proovinud? kas kannatab ka tõsisema trenni sellega ette võtta?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 20.12.2010 15:29:07 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
kas keegi mõnda Fitness mängu ka proovinud? kas kannatab ka tõsisema trenni sellega ette võtta?

Your Shape: Fitness Evolved
preili higistab sellega peaaegu iga õhtu, ise kah mitu tuuri teinud. Võtab ikka päris tõsiselt läbi, eriti kui hantlit kah kasutad.
Meelidb mängu juures, see, et ei ole lihtsalt ülesannete kogumik, vaid on natuke läbimõeldum- erinevaid trenne on päris palju ning ta pakub sulle pärast esimest jooksutamist ise välja, millele rõhku tahad pöörata (valikuvariandid nagu "stressi maandada" või "tahaks vähem hingeldada kui olen trepist üles tulnud" jne.). Sellega pannakse paika personaalse trennikava ja hakkad möllama.

Kuna kinect seda ei tracki mis sa maas püherdades teed, siis on ülesanded kõik oma karkudel seistes. Samas, kardio on selline, et varsti on särk väljaväänatav icon_razz.gif
Lisaks on veel balansimäng, poksimine ja tai-chi

Mõnikord jätab ta mingi liigutuse nüansi registreerimata ning treener hakkab kohe hurjutama, et tee ikka kaasa aga seda on piisavalt vähe, et mitte närvidele käia.

Niiet selle "mänguga" täitsa rahul
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.12.2010 18:06:15 vasta tsitaadiga

http://www.glassbottomgames.com/?p=71

Tolles artiklis on üsna tabavalt ära öeldud täpselt samad mõtted mida juba esmastest kinecti konseptsioonide avalikust tulemisest saadik mõelnud olen icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emper
HV kasutaja
Emper

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 21:37:06 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
http://www.glassbottomgames.com/?p=71...

Hea lühike ja kokkuvõtlik thumbs_up.gif
Eriti see:

tsitaat:
It’s an extension to controls rather than a replacement, and an intuitive one at that, and on a system with a solid Core demographic
and title base instead of on a system that tends to only have the occasional solid release that almost invariably comes from first parties.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.12.2010 22:36:30 vasta tsitaadiga

Täpselt nii. Üritada kogu mängu juhtimine "controller-less" peale üles ehitada on juba eos välja suremisele määratud. Kui seda õigesti lisana tava-puldile kasutada võib asi tõesti saada suht-koht mõnusaks. Iseasi kes küll tahaks hankida omale 2.5k eest säärase pisifeaturi
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 10:24:37 vasta tsitaadiga

link :: microsoft



Microsofti mängukonsooli uuendus jäljendab näoilmeid

Microsoft tutvustas iga-aastasel suursündmusel Consumer Electronics Show (CES) USA-s Las Vegases mängukonsooli Xbox360 juhtpuldi vaba lahenduse Kinect uuendust, mis tunneb ära inimese näoilmed.

Möödunud aasta viimase kahe kuu jooksul müüdi Xbox 360le loodud Kinect sensoreid 8 miljonit, mis ületas Microsofti poolt 2010. aastaks prognoositud viie miljoni piiri. 2011. aastal arendatakse Kinect-i jõuliselt edasi ning uus Avatar Kinect kasutab tehnoloogiat, mis võimaldab mängijal lisaks avatari liigutustele kontrollida ka miimikat – avatar on võimeline jäljendama näiteks naeratamist, mossitamist, noogutamist ja kõnelemist.

Koostöös Samsungiga tuuakse turule uue generatsiooni Microsoft Surface LCD-monitorid, mis on muudetud erakordselt õhukeseks. Monitorid „näevad“ ilma kaamerate abita, sest iga piksel on muudetud „pixel sense" tehnoloogia abil imepisikeseks „kaameraks“, mis tunneb ära näpu, käe ja muud objektid.

Steve Ballmeri CES avakõne täielik videosalvestus on nähtav siin:
www.microsoft.com/presspass/events/ces/liveevent.aspx

Veebi- ja trükikõlbulikud fotod koos täiendava informatsiooniga on leitavad siit:
www.microsoft.com/Presspass/Features/2011/jan11/01-05CESBallmer.mspx
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 16:08:58 vasta tsitaadiga

Ma ostan Kinecti siis, kui ta suudab ära tuvastada iga mu sõrme eraldi. Eriti keskmise.
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 16:10:36 vasta tsitaadiga

Selle laseri punktitihedus pole vist piisavalt pädev.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 20:47:39 vasta tsitaadiga

Mida kõike inimesed Kinectiga ette ei võta.


Link

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.01.2011 20:49:46 vasta tsitaadiga

MS ju keelas xb peale kõiksugu pornomängude tegemise ära, kui asi pc'le porditakse küll siis neid tulema hakkab icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 01:02:15 vasta tsitaadiga

Ülehomme peaks ka esimesi katseid saama teha Kinectiga thumbs_up.gif Kahjuks vaid üks mäng mida proovida..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 25.01.2011 12:12:15 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kuidas siis Kinect tundub? teed väikse ülevaate ka?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 02:37:54 vasta tsitaadiga

murdoch, üritan mingi video revüü teha jah... see Dance Evolution demo, mis saadaval on, noo TOTAALNE BS... täiesti mõttetu, loodetavasti see Dance Central ikka kordades parem... Mis kõige haigem oli see, et asi kontrollis vaid ühte keha hoiakut täpsel hetkel, vahepeal võisid rahus seista ja siis kui näitas, et ole valmis nagu uueks liigutuseks, positsioneerisid enda keha veidike ümber ja jälle perfect. Väga lame mäng thumbs_down.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 26.01.2011 11:15:56 vasta tsitaadiga

Meie peres sai Kinect koju toodud põhiliselt tänu naise soovile Your Shape Fitnessiga trenni teha. Ja ütleme nii, et naine on sellest pehmelt öeldes vaimustuses. Ubisoft on suutnud väga hästi tehnoloogia võimalused ära kasutada. Treebningprogrammid on varieeruvad ning saad lasta programmil endale isiklikult sobiva treeningtsükkli planeerida.( alakeha, ülakeha, kaalusta alla, vormi pärast sünnitust jne.) Mäng motiveerib väga osavalt trenni tegema ning suhtleb sinuga nagu päris inimene. Lisaks laeb internetti üles kõik su saavutused ning sealt on võimalik oma progressi jälgidaning uusi plaane paika panna.

Kinect Adventures on fun koos sõpradega ning nalja saab päris korraölikult. Kahjuks võrreldes Your Shape Fintessiga on tuntav lääg. Siiski peomänguna täitsa vahva.

Kokkuvõtteks olen mina ostuga rahul, sest naine on rahul. Isegi vanaemad vanaisad on saanud oma osa Your Shape Fitnessist. Tehnoloogiliselt on Kinect omaette saavutus ja tuleb lihtsalty oodata mida mängutegijad sellega välja mõtlevad. icon_smile.gif Kui ost ei tehta viimaste sentide eest, siis soovitan väga....eriti kui majas on ka naispere. Kui aga hind tundub liiga soolane, siis soovitan oodata pool aastakest sest mängude hulk on siiski veel väike. Alguse asi nagu öeldakse.

Isiklikult ootan aga Forza4. Loodan, et tuleb korralik head tracking. Ümber autode kõndimine tundub ka väga lahe. thumbs_up.gif

Your Shape Fitnessi hinnang minu poolt oleks 8,5/10
minu naise poolt 10/10 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tengelbach
HV vaatleja
tengelbach

liitunud: 22.03.2010




sõnum 26.01.2011 22:43:29 vasta tsitaadiga

Soovitan proovida ka Ea Sports Active 2, komplektis ka pulsimonitor, nii et selline teadlikuma treenija komplekt, päris kõrgelt hinnatud ka igal pool. Paki pealt lugesin, et kaasas peaks justnagu ka mingi treeningkumm olema (teate küll, see lai veniv riba, mida treenides kasutatakse), aga minu komplektis see puudub. Uurin veits, ega ma valesti aru ei saanud ja siis müüjale turja icon_smile.gif
_________________
Raamatud -- www.kentraju.com
Kõik grillimisest -- www.tuleroog.ee
Dokumendihaldus -- www.folderit.com/et
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 07.02.2011 14:00:36 vasta tsitaadiga

miks Kinecti hind ei lange?
hetkel eesti poodidest saab ala 2500.-ga või saab kusagilt odavamalt?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 07.02.2011 14:13:42 vasta tsitaadiga

ei tea millal enne hardware hind nii kiiresti langenud oleks?
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 07.02.2011 14:31:36 vasta tsitaadiga

ma mõtlen seda, et USA-s ju hind 150$.
seda arvesse võttes võiks ju eesti hind olla ala 2000.-
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 07.02.2011 14:46:14 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
ma mõtlen seda, et USA-s ju hind 150$.
seda arvesse võttes võiks ju eesti hind olla ala 2000.-


1) pead tootjaga rääkima, üldjuhul on eri turgudele tehtud eri hinnad (USA, Euroopa, Jaapan).
2) USA hind on alati ILMA käibemaksuta, ehk siis 20% tuleb ka kohe otsa panna
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Kinect uudised/arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.