|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.02.2011 01:17:23
|
|
|
Keegi ei tea kas ZTE üldse ametliku 2.2 välja laseb Bladele Euroopas. Kui üldse siis ilmselt alles kevadel ja ka sel juhul on ülimalt ebatõenäoline et seda OTA tehakse.
Vahe on. 2.2 on üsna märgatavalt kiirem enamusel telefonidel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
07.02.2011 08:49:15
|
|
|
No MoDaCo järgi on lubatud Rootsis 2.2 välja lasta, viimase info järgi pidi testimisstaadiumis olema...
Ja kui ühte kohta juba tuleb, siis jõuab ta nii või teisiti mujale ka, kas siis ametlikult või läbi mõne custom ROMi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.02.2011 11:21:19
|
|
|
Seda küll, aga kui mälu ei peta siis räägiti et aprillis või nii.
Võin muidugi ka eksida.
Selleks ajaks on custom ROM'ga meil juba CM7/Gingerbread olemas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ailux
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2002
|
07.02.2011 11:34:34
|
|
|
| Kas sellele ka kuidagi eestikeel õnnestub selgeks teha ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.02.2011 11:53:10
|
|
|
Juba küsitud.
Ei õnnestu.
Parimal juhul saab eesti keelse ennustava sõnastikuga klaviatuuri, menüüd pead ise tõlkima kui eesti keelt tahad.
Suurt kasu ikka pole sest rakendused nagunii kõik võõrkeelsed.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ailux
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.02.2011 12:32:40
|
|
|
See juhend eeldab et sul on ClocworkMod recovery juba installitud.
Hea puust ette ja punaseks juhend on siin.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
07.02.2011 13:28:12
|
|
|
| Kas valjuhääldit on võimalik pilbasteks lasta? Üle 80% helitugevusega hakkab madalate sageduste tõttu üle peksma. Kuidas teiste telefonidega see probleem on lahendatud? Kas kuskilt settingutest saab madalad sagedused ära lõigata?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
07.02.2011 13:41:00
|
|
|
Kuna modedele eraldi võrdlusteemad ei sobi siis pean seda teemat risustama.
Kuna Blade saadaval mõistliku hinnaga vaid orjastusega koos, siis tekkis küsimus. Võrreldes Samsungi Galaxy3-ga, kas on mõtet orjaks hakata? Ja kas on mingi samaväärne isend veel mis maksab kohustuseta hinnaga 240€ ringi? Ehk siis on keegi katsetanud selle hinnaklsassi muid isendeid ja oskab põhjendada, miks peaksin ikkagi valima Blade?
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
07.02.2011 13:49:51
|
|
|
Siit veel küsimus: Ka see aku ongi selline minimahtuvusega juust kui kirjas? Kaua reaalselt kestab?
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
07.02.2011 13:52:21
|
|
|
| mazdagti kirjutas: |
| Siit veel küsimus: Ka see aku ongi selline minimahtuvusega juust kui kirjas? Kaua reaalselt kestab? |
Aku ongi käkk, 1-2 päeva. Naisel peab vähese rääkimise ning pea olematu netikasutuse juures ca 36h vastu. Minu silmis on see telefoni suurim miinus.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
07.02.2011 13:58:11
|
|
|
Küsiks ühte veel, kas see 2GB mälukaart on ikka meie Blade komplektides kaasas? Või on sellega nagu teiste telefonidega(kasvõi P500) millel hind meil on kallim kui mujal ja kaart on lisaks ka komplektist eemaldatud?
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.02.2011 14:13:26
|
|
|
mazdagti, ma olen kasutanud mõned kuud SG3 ja selle kogemuse järgi on oma hinna kohta igati kobe telefon. Ostetud sai vaid sellepärast, et üks telefon oli garantiis ja asendustelefon (SE K610) oli juba ajale jalgu jäänud ja sisuliselt ei asendanud midagi. Juhul, kui praegu peaks sama valiku ees seisma, siis võtaks kinnisilmi Blade, parem ekraan, solkimata süsteem ja aktiivne arendustegevus kaaluvad kõik muud argumendid konkurentsitult üle. Samas, mis puutub Elisa orjusesse asumist, siis vähemalt minu puhul, peletaks siiski see fakt kiirelt eemale sest praegu käsil garantiivaidlus seoses eelmise telefoniga ja usu mind, see kuidas Elisa ebameeldivas olukorras käitub, pole kindlasti mitte kliendisõbralik, kaugel sellest ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
07.02.2011 14:19:19
|
|
|
Seega Blade on aparaat mille kasutamisel tuleb generaatorit laadimise tarvis koguaeg seljas kaasas kanda 36 tundi on ju olematu aeg, aktiivse kasutamise korral seega kestab aku sama kaua kui netbookidel Seega pean ütlema et õnneks ei suutnud naine seda eile ära osta
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
07.02.2011 14:37:44
|
|
|
Aku on kahjuks jah nõrk. Ei tea kas mingit teist akut on millel elemendid vähe korralikumad?
Ma võtsin näiteks täna hommiku kell 7 laadimast ära(100% oli) ja praeguseks järgi 38% kõigest. Kasutanud olen internetti ja kuulanud muusikat 2h.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.02.2011 14:41:25
|
|
|
mazdagti, aktiivse kasutamise korral ei pea kahjuks ükski nutifon eriti kaua vastu, ka SG3 kannatas vaid max. 1.5 päeva aktiivset kasutamist ja vähese kasutamise korral võis saada umbes päeva juurde. Need, kes siin pajatavad ka pikemast ajast, ilmselt istuvad kogu aeg masti all või on telefon totaalselt alakasutatud ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.02.2011 15:16:15
|
|
|
Blade aku ei kesta mingit pidi vähem kui sama sarnase hinnaklassi Androidiga telefonide akud.
LG P500 on ilmselt jah kõige lähem konkurent.
Samas on näha et lähikuudel tuleb veel mitmeid odavaid kuid mõistlike andmetega mudeleid juurde.
Väga oleks vaja olulist tehnoloogilist läbimurret akude juures.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
07.02.2011 15:23:27
|
|
|
| Alo.Ko kirjutas: |
Aku on kahjuks jah nõrk. Ei tea kas mingit teist akut on millel elemendid vähe korralikumad?
Ma võtsin näiteks täna hommiku kell 7 laadimast ära(100% oli) ja praeguseks järgi 38% kõigest. Kasutanud olen internetti ja kuulanud muusikat 2h. |
Kuna mul reaalne kogemus puudub android telfidega, siis vbl ongi ok.
Samas tean tuua siia kõrvale võrdluse.
Iphone 2G (uue akuga).
Ainult helistamise korral pidas vastu 6,5 päeva (tahtsin testida ja meelega ei näppinud - igapeävaselt 10-15 kõnet eripikkusega oli).
Ipod'inga sööb akut imevähe (ehk muusikat kuulates). Kuulasin 2 tundi ja aku oli vähenenud mõned protsendid (isegi üllatusin - täisakuga peaks ööpeäva saama ipodi kuulata).
Interneti kasutades (EDGE ju ainult, mis sööb parasjagu akut), igapäevaselt meile lugedes, FB, postimees jms, siis kestab 2-3 päeva.
Angry birdsi võid dead space mägnides võib muidugi ka päevaga (poole päevaga) tühjaks teha
Mitte, et ma apple fänn oleks (ei meeldi ios absull, triivin ka anrdoidi poole, kui leian midagi sobivat), ning vbl on pandud ka sellele telefonile aftermarket ja suurema mahtavusega aku, kuid peab üllatavalt hästi.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.02.2011 15:48:56
|
|
|
3.5G sööb vähemalt teoreetiliselt oluliselt rohkem akut kui EDGE.
Oma Blade aku kestvust pole tegelikult ei teagi veel, sest et olen teda preaegu toutult palju näppinud.
Viimasel ajal olen kasutanud pikemalt veel kahte Androidiga telefoni - Motorola XT720 ja LG GT540.
Motorola vastupidavus aktiivsel kasutamisel oli praktiliselt sama mis Bladel, LG´l veidi parem, ilmselt selle pärast et teda oli ebamugavam kasutada ja tänu sellele sai vähem näpitud, ekraan samuti väiksem.
Nokia N85 aku peab paremini, aga ekraan on palju väiksem ja nii aktiivselt ei kasutanud.
Kunagi oli ka HTC Tytn, mille aku matuvus oli suurem, kevstvus aga mitte eriti.
Lühidalt - minul ei ole õnnestunud veel kasutada nutitelefoni mida ei peaks suht aktiiivse kasutamise juures iga öö laadima...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
07.02.2011 17:34:50
|
|
|
MIUI port Nexus One'ilt edeneb - Kiireim rom üldse minuteada.
Kevadel pidi 2.2 Froyo välja tulema (Saunalahti).
Selleks ajaks on vast juba MIUI ning 2.3 Gingerbread Blade'il valmis.
| [VaHuR] kirjutas: |
| üks pulga eelis on talvel. Ei pea kindaid käest kiskuma. |
Kleebi tükike antistaatilist kile kinda otsa.
Odavamate (Android) telefonide vahel võtaks kinnisilmi Blade'i.Minu jaoks on Blade'i aku vastupidavust üüratult raske võrrelda teiste telefonidega, sest väga tihti mängin mänge OC'ga ja 3g on koguaeg sees.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.02.2011 18:03:34
|
|
|
Nii palju kui pilte näinud olen ei meeldi mulle MIUI välimus.
Liiga iPhonelik.
Aga väidetavalt hea ROM
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
07.02.2011 18:16:05
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Nii palju kui pilte näinud olen ei meeldi mulle MIUI välimus.
Liiga iPhonelik.
Aga väidetavalt hea ROM |
Rom'i välimus üldse ei huvita, sest LauncherPro'ga saab igasugused tegevused rom'is siidsujuvaks ning ka välimust saab alati muuta.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hennu7o2
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2010
|
07.02.2011 18:16:22
|
|
|
| mazdagti kirjutas: |
| Kuna Blade saadaval mõistliku hinnaga vaid orjastusega koos, siis tekkis küsimus. Võrreldes Samsungi Galaxy3-ga, kas on mõtet orjaks hakata? |
Piiramatult 3G netti, minu jaoks on mõtet "ori" olla .. Sain oma esimese arve ka kätte, üle 100MB alla laetud stuffi netist ja milline tore number selle tagant vastu vaatas - 0,000
Tegelikult on elisa hinnad ka niisama head, KAT ei ole ja arvestatakse 1sekundi täpsusega kõnesid.
Ma ei tea, kas see nüüd õige on, aga mulle tundub, et 3G nett imeb kõvasti vähem akut kui Wifi, mis on hea
Ja hiljuti just leidsin sellise toreda appi nagu ATK - advanced task manager, mis pikendab aku kestvust ikka omajagu.
Küsimus, mida see aku rekalibreerimine vms tähendab, annab, tasub ära, kuida teha ?
Ja kas mingeid "custom" akusid ka saada on, kui on, siis kas need sobivad telefonile ka ?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
07.02.2011 18:29:14
|
|
|
| Hennu7o2 kirjutas: |
Küsimus, mida see aku rekalibreerimine vms tähendab, annab, tasub ära, kuida teha ?
Ja kas mingeid "custom" akusid ka saada on, kui on, siis kas need sobivad telefonile ka ? |
Tegelikult aku stats'id kustuvad ära iga kord kui uue rom'i peale paned.Nüüd olen avastanud, et aku vastupidavus on pigem langenud.Kui seistes (paar lühikest kõne päevas) kahe päevaga ära kustub, siis tasub proovida, muidu mitte.Teen uuesti reset'i
Custom akusid pole veel näinud.eBay's on nii populaarse telefoni kohta väga nutune valik.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hennu7o2
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ibrahim
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
07.02.2011 18:38:32
|
|
|
Kas Mugen mitte RC autosid ei tee?
Lisa 150mAh minuarust seda hinda ei õigusta.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
07.02.2011 18:45:49
|
|
|
| Mugen Poweri akusi peetakse korralikeks aga on suht kallid harilikult.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
07.02.2011 18:50:10
|
|
|
| vaevalt, et turult leiab asendusakut mis suudab ooteaega olulisel määral tõsta.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
07.02.2011 19:11:01
|
|
|
Aku kestvus
Spoiler 
Kui ei ole VÄGA hea aku siis on kõik nutitelefoni samast puust, sihtotstarbeliselt kasutades tööpäevake kasutamist.
Ise räägin paar tundi päevas, WiFit ja 3G netti samamoodi aja iga õhtu vajab laadimist. Ei kurda.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siilikas9
HV vaatleja
liitunud: 07.07.2007
|
07.02.2011 20:38:36
|
|
|
Kas keegi müüb veel sellele telefonile kaitsekilesid?Kui jah, siis millise hinnaga oleks võimalik see endale see hankida.
_________________ d-_-b |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
07.02.2011 20:50:59
|
|
|
Ma oleks ka kaitsekilest huvitatud (PS kellel pakkuda on)
Et päris OT ei oleks siis:
Kes Opera saastast ära tüdineb siis soovitaks vaadata Miren brauserit - palju parem ja rohkemate võimalustega.
viimati muutis ak.90 07.02.2011 21:23:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
07.02.2011 21:12:23
|
|
|
Niih, tegin eile akule hoolduse ära, paistab, et on toimunud muutusi paremuse suunas. Hetkel 49% alles.
*Hommikul 1h netis üle WiFi
*~1h muusikakuulamist
*~1h kõnesid
Eile oli samal ajal punane, st vähem kui 20%.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
07.02.2011 21:40:13
|
|
|
Mitte päris, aku sai tühjaks ja lasin väljalülitatult laadida ennast täitsa täis + veel tunnikese. Siis lasin batt statsi clockworkiga nulli. Tundub igatahes et adekvaatsemat infot annab aku tühjenemisest, st ei hüppa suurte vahemike kaupa vaid tiksub vaikselt alla.
Ega mahutavuselt vist suurt midagi muutuda saa, aku suurus on selline nagu on ja seda ei muuda. Aga kui ta suudab tühjenemist adekvaatselt esitada numbriliselt siis on igatahes parem.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
07.02.2011 21:42:24
|
|
|
Minul hakkas kalibreerimisega korralikult laadima. Lausa lust on pooleteise tunniga aku täis saada varasema 5+h asemel.
Peab nagu iga nutitelefoni aku e. minusuguse puhul on ta ruttu tühi.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
08.02.2011 00:02:20
|
|
|
Võtsite kaabli tagant ka kui reset'isite?
Mul alguses läks kehvemaks peale esimest reset'i.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
08.02.2011 01:50:11
|
|
|
Kas keegi oskab öelda, et kas on mõtet katsetada jellyfish romi? Hetkel on peal modaco froyo. Mis neil vahet on?
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.02.2011 02:13:17
|
|
|
Räägi mulle palun, kuidas Modaco Rom on?
Jellyfish mind eriti ei vaimusta.. stock'ist üleminek peale funktsionaalsuse mingit jõudluse/sujuvuse kasvu ei andnud.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
08.02.2011 02:18:40
|
|
|
Ilmselt on see üsna maitse asi.
Ise olen proovinud 3 põhilist Froyo ROM'´ja minu järjekord oleks Modaco, FLB, Jellyfish.
Jelly tundus mulle uimasem kui teised, samas on t6a kõige populaarsem.
Hetkel on peal FLB r8a sest see on kõige uuem ja omab rohkem parandusi kernelis kui Modaco r11.
Varsti peaks Paul Modaco r12 valmis saama, eks siis paistab...
Aga mingit tohutut vahet tegelikult ei ole, vahe on pisiasjades.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver88
HV kasutaja
liitunud: 23.03.2004
|
08.02.2011 08:50:04
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Mitte päris, aku sai tühjaks ja lasin väljalülitatult laadida ennast täitsa täis + veel tunnikese. Siis lasin batt statsi clockworkiga nulli. Tundub igatahes et adekvaatsemat infot annab aku tühjenemisest, st ei hüppa suurte vahemike kaupa vaid tiksub vaikselt alla.
Ega mahutavuselt vist suurt midagi muutuda saa, aku suurus on selline nagu on ja seda ei muuda. Aga kui ta suudab tühjenemist adekvaatselt esitada numbriliselt siis on igatahes parem. |
Kuidas ma selle clockworksi saan? Mingisugune application? Kuidas batt stats nullida?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
08.02.2011 10:05:18
|
|
|
http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/329073/06-feb-guide-how-to-install-a-custom-rom-on-the-zte-blade/
siin kogu värk kirjas, alates clockworkist kuni custom romi installini. Failide lingid ka seal olemas.
| tsitaat: |
| Hetkel on peal FLB r8a sest see on kõige uuem ja omab rohkem parandusi kernelis kui Modaco r11. |
Endal r6 peal. Aga pole aru saanud, et kui uuemat tahan peale lasta (sedasama r8a-d), kas siis see tuleb installida updatena läbi clockworki?
Või pean ta uue romina peale laskma ja siis seaded backupist taastama?
Edit: proovisin ära ja lasin r8a otse r6 (updatena clockworkis) ja toimib. MIngeid wipe ei pidanud tegema.
viimati muutis radarist 08.02.2011 13:11:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
08.02.2011 11:16:04
|
|
|
Elisas on neid veel saadaval?
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.02.2011 11:22:28
|
|
|
Aga kontakteeru nendega ometi. Meil siin pädevaid esindajaid ei ole.
| vortex kirjutas: |
Ilmselt on see üsna maitse asi.
Ise olen proovinud 3 põhilist Froyo ROM'´ja minu järjekord oleks Modaco, FLB, Jellyfish.
Jelly tundus mulle uimasem kui teised, samas on t6a kõige populaarsem.
Hetkel on peal FLB r8a sest see on kõige uuem ja omab rohkem parandusi kernelis kui Modaco r11.
Varsti peaks Paul Modaco r12 valmis saama, eks siis paistab...
Aga mingit tohutut vahet tegelikult ei ole, vahe on pisiasjades. |
Kas sa palun mainid need pisiasjad?
Ma otsest ja selget võrdlust ei suutnud leida.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
08.02.2011 12:41:54
|
|
|
Ma otseselt ei oska millegagi võrrelda, kuna kohe stockis oli see rom peal ja muid pole ma veel katsetama jõudnud. Üldiselt kõik töötab, kiirus on ka ok.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
08.02.2011 18:39:45
|
|
|
| Kui selle kaameraga teksti pildistada, kas seda lugeda kannatab?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
08.02.2011 18:45:28
|
|
|
Oleneb vast kui kaugelt jne. Minu preaguse K550i'ga on täitsa võimalik teha A4'jast pilti ja selline keskmise suurusega tekst on täitsa loetav. Ja selle kaamera on ainult 2MP.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|