Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 01:17:23 vasta tsitaadiga

Keegi ei tea kas ZTE üldse ametliku 2.2 välja laseb Bladele Euroopas. Kui üldse siis ilmselt alles kevadel ja ka sel juhul on ülimalt ebatõenäoline et seda OTA tehakse.
Vahe on. 2.2 on üsna märgatavalt kiirem enamusel telefonidel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 08:49:15 vasta tsitaadiga

No MoDaCo järgi on lubatud Rootsis 2.2 välja lasta, viimase info järgi pidi testimisstaadiumis olema...
Ja kui ühte kohta juba tuleb, siis jõuab ta nii või teisiti mujale ka, kas siis ametlikult või läbi mõne custom ROMi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 11:21:19 vasta tsitaadiga

Seda küll, aga kui mälu ei peta siis räägiti et aprillis või nii.
Võin muidugi ka eksida.
Selleks ajaks on custom ROM'ga meil juba CM7/Gingerbread olemas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailux
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 11:34:34 vasta tsitaadiga

Kas sellele ka kuidagi eestikeel õnnestub selgeks teha ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 11:53:10 vasta tsitaadiga

Juba küsitud.
Ei õnnestu.
Parimal juhul saab eesti keelse ennustava sõnastikuga klaviatuuri, menüüd pead ise tõlkima kui eesti keelt tahad.
Suurt kasu ikka pole sest rakendused nagunii kõik võõrkeelsed.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailux
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 12:15:16 vasta tsitaadiga

Aga selle uuenduse kohapealt, et ei õnnestu kuidagi, siis kui lülitad õpetuse kohaselt sisse et power+vol, tuleb see roheline mehike ette ja nii jääbki mitte midagi edasi ei toimu ? Leidsin õpetuse siit http://techiestalk.com/tutorial-installing-android-froyo-2-2-on-orange-san-francisco-zte-blade-smartphone.html , kuid ei tea kui usutav jutt on, aga igal pool mujal kus leidsin on ka sarnane jutt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 12:32:40 vasta tsitaadiga

See juhend eeldab et sul on ClocworkMod recovery juba installitud.

Hea puust ette ja punaseks juhend on siin.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 12:40:54 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
üks pulga eelis on talvel. Ei pea kindaid käest kiskuma.


Aga sellele on ka lihtsamaid lahendusi icon_smile.gif

http://www.instructables.com/id/Making-A-Glove-Work-With-A-Touch-Screen/
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 13:28:12 vasta tsitaadiga

Kas valjuhääldit on võimalik pilbasteks lasta? Üle 80% helitugevusega hakkab madalate sageduste tõttu üle peksma. Kuidas teiste telefonidega see probleem on lahendatud? Kas kuskilt settingutest saab madalad sagedused ära lõigata?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 13:41:00 vasta tsitaadiga

Kuna modedele eraldi võrdlusteemad ei sobi siis pean seda teemat risustama.

Kuna Blade saadaval mõistliku hinnaga vaid orjastusega koos, siis tekkis küsimus. Võrreldes Samsungi Galaxy3-ga, kas on mõtet orjaks hakata? Ja kas on mingi samaväärne isend veel mis maksab kohustuseta hinnaga 240€ ringi? Ehk siis on keegi katsetanud selle hinnaklsassi muid isendeid ja oskab põhjendada, miks peaksin ikkagi valima Blade?

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 07.02.2011 13:45:20 vasta tsitaadiga

Ekraan küll kehvem aga muus osas vist suht samaväärne http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3391&idPhone2=3516
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 13:49:51 vasta tsitaadiga

Siit veel küsimus: Ka see aku ongi selline minimahtuvusega juust kui kirjas? Kaua reaalselt kestab?
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 13:52:21 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
Siit veel küsimus: Ka see aku ongi selline minimahtuvusega juust kui kirjas? Kaua reaalselt kestab?


Aku ongi käkk, 1-2 päeva. Naisel peab vähese rääkimise ning pea olematu netikasutuse juures ca 36h vastu. Minu silmis on see telefoni suurim miinus.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 13:58:11 vasta tsitaadiga

Küsiks ühte veel, kas see 2GB mälukaart on ikka meie Blade komplektides kaasas? Või on sellega nagu teiste telefonidega(kasvõi P500) millel hind meil on kallim kui mujal ja kaart on lisaks ka komplektist eemaldatud?
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 14:01:17 vasta tsitaadiga

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/zte/blade
tsitaat:
Müügipakendi sisu
Mälukaart


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6293584#6293584
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 14:13:26 vasta tsitaadiga

mazdagti, ma olen kasutanud mõned kuud SG3 ja selle kogemuse järgi on oma hinna kohta igati kobe telefon. Ostetud sai vaid sellepärast, et üks telefon oli garantiis ja asendustelefon (SE K610) oli juba ajale jalgu jäänud ja sisuliselt ei asendanud midagi. Juhul, kui praegu peaks sama valiku ees seisma, siis võtaks kinnisilmi Blade, parem ekraan, solkimata süsteem ja aktiivne arendustegevus kaaluvad kõik muud argumendid konkurentsitult üle. Samas, mis puutub Elisa orjusesse asumist, siis vähemalt minu puhul, peletaks siiski see fakt kiirelt eemale sest praegu käsil garantiivaidlus seoses eelmise telefoniga ja usu mind, see kuidas Elisa ebameeldivas olukorras käitub, pole kindlasti mitte kliendisõbralik, kaugel sellest ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 14:19:19 vasta tsitaadiga

Seega Blade on aparaat mille kasutamisel tuleb generaatorit laadimise tarvis koguaeg seljas kaasas kanda icon_lol.gif 36 tundi on ju olematu aeg, aktiivse kasutamise korral seega kestab aku sama kaua kui netbookidel icon_eek.gif Seega pean ütlema et õnneks ei suutnud naine seda eile ära osta icon_cool.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 14:37:44 vasta tsitaadiga

Aku on kahjuks jah nõrk. Ei tea kas mingit teist akut on millel elemendid vähe korralikumad?
Ma võtsin näiteks täna hommiku kell 7 laadimast ära(100% oli) ja praeguseks järgi 38% kõigest. Kasutanud olen internetti ja kuulanud muusikat 2h.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 14:41:25 vasta tsitaadiga

mazdagti, aktiivse kasutamise korral ei pea kahjuks ükski nutifon eriti kaua vastu, ka SG3 kannatas vaid max. 1.5 päeva aktiivset kasutamist ja vähese kasutamise korral võis saada umbes päeva juurde. Need, kes siin pajatavad ka pikemast ajast, ilmselt istuvad kogu aeg masti all või on telefon totaalselt alakasutatud ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 15:16:15 vasta tsitaadiga

Blade aku ei kesta mingit pidi vähem kui sama sarnase hinnaklassi Androidiga telefonide akud.
LG P500 on ilmselt jah kõige lähem konkurent.
Samas on näha et lähikuudel tuleb veel mitmeid odavaid kuid mõistlike andmetega mudeleid juurde.

Väga oleks vaja olulist tehnoloogilist läbimurret akude juures.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 15:23:27 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
Aku on kahjuks jah nõrk. Ei tea kas mingit teist akut on millel elemendid vähe korralikumad?
Ma võtsin näiteks täna hommiku kell 7 laadimast ära(100% oli) ja praeguseks järgi 38% kõigest. Kasutanud olen internetti ja kuulanud muusikat 2h.


Kuna mul reaalne kogemus puudub android telfidega, siis vbl ongi ok.
Samas tean tuua siia kõrvale võrdluse.

Iphone 2G (uue akuga).
Ainult helistamise korral pidas vastu 6,5 päeva (tahtsin testida ja meelega ei näppinud - igapeävaselt 10-15 kõnet eripikkusega oli).

Ipod'inga sööb akut imevähe (ehk muusikat kuulates). Kuulasin 2 tundi ja aku oli vähenenud mõned protsendid (isegi üllatusin - täisakuga peaks ööpeäva saama ipodi kuulata).
Interneti kasutades (EDGE ju ainult, mis sööb parasjagu akut), igapäevaselt meile lugedes, FB, postimees jms, siis kestab 2-3 päeva.

Angry birdsi võid dead space mägnides võib muidugi ka päevaga (poole päevaga) tühjaks teha icon_biggrin.gif

Mitte, et ma apple fänn oleks (ei meeldi ios absull, triivin ka anrdoidi poole, kui leian midagi sobivat), ning vbl on pandud ka sellele telefonile aftermarket ja suurema mahtavusega aku, kuid peab üllatavalt hästi.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 15:48:56 vasta tsitaadiga

3.5G sööb vähemalt teoreetiliselt oluliselt rohkem akut kui EDGE.
Oma Blade aku kestvust pole tegelikult ei teagi veel, sest et olen teda preaegu toutult palju näppinud.
Viimasel ajal olen kasutanud pikemalt veel kahte Androidiga telefoni - Motorola XT720 ja LG GT540.
Motorola vastupidavus aktiivsel kasutamisel oli praktiliselt sama mis Bladel, LG´l veidi parem, ilmselt selle pärast et teda oli ebamugavam kasutada ja tänu sellele sai vähem näpitud, ekraan samuti väiksem.
Nokia N85 aku peab paremini, aga ekraan on palju väiksem ja nii aktiivselt ei kasutanud.
Kunagi oli ka HTC Tytn, mille aku matuvus oli suurem, kevstvus aga mitte eriti.
Lühidalt - minul ei ole õnnestunud veel kasutada nutitelefoni mida ei peaks suht aktiiivse kasutamise juures iga öö laadima...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 17:34:50 vasta tsitaadiga

MIUI port Nexus One'ilt edeneb - Kiireim rom üldse minuteada.
Kevadel pidi 2.2 Froyo välja tulema (Saunalahti).
Selleks ajaks on vast juba MIUI ning 2.3 Gingerbread Blade'il valmis.

[VaHuR] kirjutas:
üks pulga eelis on talvel. Ei pea kindaid käest kiskuma.


Kleebi tükike antistaatilist kile kinda otsa. icon_biggrin.gif

Odavamate (Android) telefonide vahel võtaks kinnisilmi Blade'i.Minu jaoks on Blade'i aku vastupidavust üüratult raske võrrelda teiste telefonidega, sest väga tihti mängin mänge OC'ga ja 3g on koguaeg sees.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 18:03:34 vasta tsitaadiga

Nii palju kui pilte näinud olen ei meeldi mulle MIUI välimus.
Liiga iPhonelik.
Aga väidetavalt hea ROM
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 18:16:05 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Nii palju kui pilte näinud olen ei meeldi mulle MIUI välimus.
Liiga iPhonelik.
Aga väidetavalt hea ROM


Rom'i välimus üldse ei huvita, sest LauncherPro'ga saab igasugused tegevused rom'is siidsujuvaks ning ka välimust saab alati muuta.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 07.02.2011 18:16:22 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
Kuna Blade saadaval mõistliku hinnaga vaid orjastusega koos, siis tekkis küsimus. Võrreldes Samsungi Galaxy3-ga, kas on mõtet orjaks hakata?

Piiramatult 3G netti, minu jaoks on mõtet "ori" olla .. Sain oma esimese arve ka kätte, üle 100MB alla laetud stuffi netist ja milline tore number selle tagant vastu vaatas - 0,000
Tegelikult on elisa hinnad ka niisama head, KAT ei ole ja arvestatakse 1sekundi täpsusega kõnesid.

Ma ei tea, kas see nüüd õige on, aga mulle tundub, et 3G nett imeb kõvasti vähem akut kui Wifi, mis on hea icon_biggrin.gif
Ja hiljuti just leidsin sellise toreda appi nagu ATK - advanced task manager, mis pikendab aku kestvust ikka omajagu.

Küsimus, mida see aku rekalibreerimine vms tähendab, annab, tasub ära, kuida teha ?
Ja kas mingeid "custom" akusid ka saada on, kui on, siis kas need sobivad telefonile ka ?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 18:29:14 vasta tsitaadiga

Hennu7o2 kirjutas:

Küsimus, mida see aku rekalibreerimine vms tähendab, annab, tasub ära, kuida teha ?
Ja kas mingeid "custom" akusid ka saada on, kui on, siis kas need sobivad telefonile ka ?


Tegelikult aku stats'id kustuvad ära iga kord kui uue rom'i peale paned.Nüüd olen avastanud, et aku vastupidavus on pigem langenud.Kui seistes (paar lühikest kõne päevas) kahe päevaga ära kustub, siis tasub proovida, muidu mitte.Teen uuesti reset'i

Custom akusid pole veel näinud.eBay's on nii populaarse telefoni kohta väga nutune valik.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 07.02.2011 18:31:04 vasta tsitaadiga

Ma just leidsin, aga momendil on out of stock:
http://www.mugen-power-batteries.com/mugen-power-1400mah-extended-battery-for-softbank-003z-libero-zte-p729b-orange-san-francisco.html#

Lugedes jääb küll väga võimas tunne sellest akust, aga no 1/4 telefoni hinda ka umbes..
Kas keegi on Mugen Poweriga enne kokku puutunud, oskab midagi öelda selle kohta ? Tundub nagu ostaks selle ära ..
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ibrahim
HV kasutaja
Ibrahim

liitunud: 03.01.2002




sõnum 07.02.2011 18:32:58 vasta tsitaadiga

On selline pood olemas:http://www.speedydelivery.co.uk/orange-san-francisco.shtml
Kas toimib ja kui turvaline on ei tea aga EU saatmine on nimekirjas.
Äkki keegi proovib siis saab teada.
Bladele igast jubinaid seal.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 18:38:32 vasta tsitaadiga

Hennu7o2 kirjutas:
Ma just leidsin, aga momendil on out of stock:
http://www.mugen-power-batteries.com/mugen-power-1400mah-extended-battery-for-softbank-003z-libero-zte-p729b-orange-san-francisco.html#

Lugedes jääb küll väga võimas tunne sellest akust, aga no 1/4 telefoni hinda ka umbes..
Kas keegi on Mugen Poweriga enne kokku puutunud, oskab midagi öelda selle kohta ? Tundub nagu ostaks selle ära ..


Kas Mugen mitte RC autosid ei tee?

Lisa 150mAh minuarust seda hinda ei õigusta.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 18:45:49 vasta tsitaadiga

Mugen Poweri akusi peetakse korralikeks aga on suht kallid harilikult.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 18:50:10 vasta tsitaadiga

vaevalt, et turult leiab asendusakut mis suudab ooteaega olulisel määral tõsta.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 19:11:01 vasta tsitaadiga

Aku kestvus
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui ei ole VÄGA hea aku siis on kõik nutitelefoni samast puust, sihtotstarbeliselt kasutades tööpäevake kasutamist.

Ise räägin paar tundi päevas, WiFit ja 3G netti samamoodi aja iga õhtu vajab laadimist. Ei kurda.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siilikas9
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 07.02.2011 20:38:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi müüb veel sellele telefonile kaitsekilesid?Kui jah, siis millise hinnaga oleks võimalik see endale see hankida.
_________________
d-_-b
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 20:50:59 vasta tsitaadiga

Ma oleks ka kaitsekilest huvitatud (PS kellel pakkuda on)

Et päris OT ei oleks siis:
Kes Opera saastast ära tüdineb siis soovitaks vaadata Miren brauserit - palju parem ja rohkemate võimalustega.


viimati muutis ak.90 07.02.2011 21:23:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 21:12:23 vasta tsitaadiga

Niih, tegin eile akule hoolduse ära, paistab, et on toimunud muutusi paremuse suunas. Hetkel 49% alles.

*Hommikul 1h netis üle WiFi
*~1h muusikakuulamist
*~1h kõnesid

Eile oli samal ajal punane, st vähem kui 20%.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 21:33:59 vasta tsitaadiga

anubis, http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/323487/battery-recalibration-protip/ - selle "õpetuse" järgi tegid?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 21:40:13 vasta tsitaadiga

Mitte päris, aku sai tühjaks ja lasin väljalülitatult laadida ennast täitsa täis + veel tunnikese. Siis lasin batt statsi clockworkiga nulli. Tundub igatahes et adekvaatsemat infot annab aku tühjenemisest, st ei hüppa suurte vahemike kaupa vaid tiksub vaikselt alla.

Ega mahutavuselt vist suurt midagi muutuda saa, aku suurus on selline nagu on ja seda ei muuda. Aga kui ta suudab tühjenemist adekvaatselt esitada numbriliselt siis on igatahes parem.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 21:42:24 vasta tsitaadiga

Minul hakkas kalibreerimisega korralikult laadima. Lausa lust on pooleteise tunniga aku täis saada varasema 5+h asemel.
Peab nagu iga nutitelefoni aku e. minusuguse puhul on ta ruttu tühi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 00:02:20 vasta tsitaadiga

Võtsite kaabli tagant ka kui reset'isite?

Mul alguses läks kehvemaks peale esimest reset'i. icon_redface.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 01:50:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, et kas on mõtet katsetada jellyfish romi? Hetkel on peal modaco froyo. Mis neil vahet on?
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 02:13:17 vasta tsitaadiga

Räägi mulle palun, kuidas Modaco Rom on?
Jellyfish mind eriti ei vaimusta.. stock'ist üleminek peale funktsionaalsuse mingit jõudluse/sujuvuse kasvu ei andnud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 02:18:40 vasta tsitaadiga

Ilmselt on see üsna maitse asi.
Ise olen proovinud 3 põhilist Froyo ROM'´ja minu järjekord oleks Modaco, FLB, Jellyfish.
Jelly tundus mulle uimasem kui teised, samas on t6a kõige populaarsem.
Hetkel on peal FLB r8a sest see on kõige uuem ja omab rohkem parandusi kernelis kui Modaco r11.
Varsti peaks Paul Modaco r12 valmis saama, eks siis paistab...
Aga mingit tohutut vahet tegelikult ei ole, vahe on pisiasjades.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver88
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 08:50:04 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Mitte päris, aku sai tühjaks ja lasin väljalülitatult laadida ennast täitsa täis + veel tunnikese. Siis lasin batt statsi clockworkiga nulli. Tundub igatahes et adekvaatsemat infot annab aku tühjenemisest, st ei hüppa suurte vahemike kaupa vaid tiksub vaikselt alla.

Ega mahutavuselt vist suurt midagi muutuda saa, aku suurus on selline nagu on ja seda ei muuda. Aga kui ta suudab tühjenemist adekvaatselt esitada numbriliselt siis on igatahes parem.


Kuidas ma selle clockworksi saan? Mingisugune application? Kuidas batt stats nullida?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 10:05:18 vasta tsitaadiga

http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/329073/06-feb-guide-how-to-install-a-custom-rom-on-the-zte-blade/

siin kogu värk kirjas, alates clockworkist kuni custom romi installini. Failide lingid ka seal olemas.


tsitaat:
Hetkel on peal FLB r8a sest see on kõige uuem ja omab rohkem parandusi kernelis kui Modaco r11.


Endal r6 peal. Aga pole aru saanud, et kui uuemat tahan peale lasta (sedasama r8a-d), kas siis see tuleb installida updatena läbi clockworki?
Või pean ta uue romina peale laskma ja siis seaded backupist taastama?

Edit: proovisin ära ja lasin r8a otse r6 (updatena clockworkis) ja toimib. MIngeid wipe ei pidanud tegema.


viimati muutis radarist 08.02.2011 13:11:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 11:16:04 vasta tsitaadiga

Elisas on neid veel saadaval?
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 11:22:28 vasta tsitaadiga

Aga kontakteeru nendega ometi. Meil siin pädevaid esindajaid ei ole.


vortex kirjutas:
Ilmselt on see üsna maitse asi.
Ise olen proovinud 3 põhilist Froyo ROM'´ja minu järjekord oleks Modaco, FLB, Jellyfish.
Jelly tundus mulle uimasem kui teised, samas on t6a kõige populaarsem.
Hetkel on peal FLB r8a sest see on kõige uuem ja omab rohkem parandusi kernelis kui Modaco r11.
Varsti peaks Paul Modaco r12 valmis saama, eks siis paistab...
Aga mingit tohutut vahet tegelikult ei ole, vahe on pisiasjades.

Kas sa palun mainid need pisiasjad?
Ma otsest ja selget võrdlust ei suutnud leida.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 12:41:54 vasta tsitaadiga

Ma otseselt ei oska millegagi võrrelda, kuna kohe stockis oli see rom peal ja muid pole ma veel katsetama jõudnud. Üldiselt kõik töötab, kiirus on ka ok.
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 18:39:45 vasta tsitaadiga

Kui selle kaameraga teksti pildistada, kas seda lugeda kannatab?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2011 18:45:28 vasta tsitaadiga

Oleneb vast kui kaugelt jne. Minu preaguse K550i'ga on täitsa võimalik teha A4'jast pilti ja selline keskmise suurusega tekst on täitsa loetav. Ja selle kaamera on ainult 2MP.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.