Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 13:55:10 vasta tsitaadiga

Ma proovisin mingi top geari osaga, tavaline 700mb ja tund umbes ning see jooksis suht ilusti.
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 14:21:49 vasta tsitaadiga

igasugu avi failid on ainult konteinerid... uuri välja mis formaadis on video, uuri välja mis formaadis on audio ja siis vastavalt sellele otsi ka videoplayer
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 14:23:12 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
Sai ka ostetud telefon just Kristiine Elisast ära.
pool tundi mänginud sellega ja suht rahul, ainult, et pooled korrad kui valgus tagasi tuleb siis taustavalgus "vilgub" :/


Settings > Display > Brightness > Automatic Brightness > Võta linnuke ära.

Vast seetõttu, et...
ZTE Blade'i valguse sensor on ülimalt tundlik ning paneb ekraani vilkuma kui sõrme liigutad üle sensori või mõnisugune asi sinna peale jääb.See on vast seetõttu, et ekraani all olev läbipaistev must kile ei ole nii paks kui ta olema peaks.Desire'i valguse sensor on paksema kile all ning seetõttu töötab stabiilsemalt.Või pakun mina...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 14:34:46 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
Sai ka ostetud telefon just Kristiine Elisast ära.
pool tundi mänginud sellega ja suht rahul, ainult, et pooled korrad kui valgus tagasi tuleb siis taustavalgus "vilgub" :/


Settings > Display > Brightness > Automatic Brightness > Võta linnuke ära.

Vast seetõttu, et...
ZTE Blade'i valguse sensor on ülimalt tundlik ning paneb ekraani vilkuma kui sõrme liigutad üle sensori või mõnisugune asi sinna peale jääb.See on vast seetõttu, et ekraani all olev läbipaistev must kile ei ole nii paks kui ta olema peaks.Desire'i valguse sensor on paksema kile all ning seetõttu töötab stabiilsemalt.Või pakun mina...

Linnuke oli eest ära.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyrklane
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 05.02.2011 14:49:40 vasta tsitaadiga

Kuna ise veel telefoni näppinud pole jäi veidi arusaamatuks seis eesti tähtedega. Mõistan ma õigesti, et klaviatuuril öäüõ -d trükkida pole võimalik? Kuskilt käis mingi pikemalt vajutamise teema kah läbi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 14:52:18 vasta tsitaadiga

On võimalik. Vastava tähe ajal hoiad pikemalt ja saad valiku eritunnuseid samale tähemärgile, k.a täpitähed.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyrklane
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 05.02.2011 15:17:33 vasta tsitaadiga

Tänud vastuse eest. Oskab keegi öelda, kuidas on lood GPS-iga. Kas kaardid tasuta või on mingi muu lahendus ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 05.02.2011 15:23:53 vasta tsitaadiga

Või võttes SlideIT Keyboard'i kasutusele saad korraliku Eesti paigutusega klaviatuuri. Alguses saad proovika ja kui aeg täis ja edasi kasutada tahad, pead ostma. Minu arvates see mugavus raha väärt. Default klaver, kus pidid õ saamiseks o-d all hoidma, hakkas tüütama.

Varem kasutasin videote vaatamiseks RockPlayer'it, aga nüüd VPlayer'it. Viimane võtab vähem ruumi ja tundub kuidagi nobedam olevat.
Mängib divx/xvid, wmv, m4v, flv, rmvb, avi, mkv, mov, mp4, 3gp, ts, tp...
Toetab ka srt subtiitreid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 16:02:36 vasta tsitaadiga

SlideIT klaver on kahjuks üsna ebamugav teistega võrreldes.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 16:03:36 vasta tsitaadiga

http://android.modaco.com/content-page/324239/rom-stock-roms/page/180/

tsitaat:
I'm going to go out and spend 10 dollahs of my hard (ha!) cash this afternoon in an internet cafe so I can upload all the roms to my server, and then I'll fire them over to a FTP site that Phoenix Silver has very kindly proved...

Except a full range of roms later today then.


Kraban Eesti stock rom'i kui võimalik ja teen paar mirror'it igaks juhuks neile, kes unustasid backup'i teha (nagu mina). icon_smile.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 16:49:35 vasta tsitaadiga

tyrklane kirjutas:
Tänud vastuse eest. Oskab keegi öelda, kuidas on lood GPS-iga. Kas kaardid tasuta või on mingi muu lahendus ?

GPSi softe on, aga midagi väga head minu meelest pole. On küll navigeerimise võimalustega, aga selleks peab netist kaardid sikutama ja möllama.
Manus
Selline oli siis fail
Selline oli siis fail


_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 17:13:11 vasta tsitaadiga

Ise olen Navigon'iga väga rahul.Näitas kõik kiirusepiirangud väga täpselt ära ka mujal kui Tartu ja Pärnu mnt.

CoPilot pidi ka hea olema...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 17:35:07 vasta tsitaadiga

tyrklane kirjutas:
Tänud vastuse eest. Oskab keegi öelda, kuidas on lood GPS-iga. Kas kaardid tasuta või on mingi muu lahendus ?

Locus on vast parim, pakkudes ka OpenStreetMaps kaarte, mis on täpseimad, mida nii kätte saab ja Androidil kasutada. UI on lihtne ja aplikatsioon toimib edukalt - OSM ei oma satelliit- ega hübriidkaarte, programmil on mõned puudused vast aadress-aadresss/punkt-punkt marsruud'i kuvamisel.
Saab kaardid (käsitsi määratud ala, riik jne) ka telefoni laadida ja offline režiimis kasutada.
Kogu Eesti 0-25x suurenduse puhul võtab mahtu 12GB (alla sellle kõlbab vast autoga vaid navigeerida).






Edit:
Paistab, et süsteemi kalibreerimine aku suhtes aitas tõesti.
Nüüd laeb kiiresti, peab märgatavalt kauem (wifi otsas annab aktiivselt masinat kasutades 5h istuda).
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 05.02.2011 18:33:46 vasta tsitaadiga

Kes ise kaarti ei viitsi teha, siis siit saab OSM Eesti kaardi (420MB) alla tõmmata. Kaardi jooksutamiseks läheb MyTrailsi vaja.

Kehva kvaliteediga screenshot max zoom levelist


Tallinnas on OSM ilus, linnast välja sõites esineb puudujääke.

OSM


Vana Regio kaart
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 05.02.2011 19:15:06 vasta tsitaadiga

silver88 kirjutas:
Selline küsimus, et mismoodi ma saaksin vaadata telefonis nt .avi/.AVI/.MPG jms videosid?
Hetkel paistab toetavat ainult .mp4-ja

Ja kus kohapealt ma saan vaadata, palju ma telefoniga välja olen helistanud ning palju üldse kokku räägitud?


Tõmba marketist "Stats free" väga ok app, näitab palju oled helistanud palju vastand sama sõnumite ja neti kasutuse kohta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 21:26:22 vasta tsitaadiga

Praegune seis:
Spoiler Spoiler Spoiler


Loodetavasti jääb see nii ka pikemaks ajaks.

Android Browser ei oska ikkagi Youtube app'i avada kui surfan youtube.com'is (Proovisin rom'i re-flash'i ja youtube app'i re-install'i)
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 21:29:02 vasta tsitaadiga

See aku kalibreerimine on üks suur ettevõtmine.
8 tundi väljalülitatud asendis laadida, ene seda tühjaks lasta võtab terve vaba päeva pluss öö vähemalt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 22:28:20 vasta tsitaadiga

Kuna browser siiani ei suuda youtube app'i käivitada kui vaja, siis keevitasin ise Jellyfish'ile paar asja külge.Vaevalt ta töötab aga igav ei hakka. icon_lol.gif

E:Eip, ikka ei tööta... icon_redface.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 22:31:27 vasta tsitaadiga

Rääkige mis microSD kaarti peaks sellele ostma class 4/class 6? Ning kas tootjatel on mingit vahet (kingston vs adata nt)?

EDIT: Visake pakendi sisu ka siia üles palun, Elisa kodulehelt seda ei leidnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 22:33:12 vasta tsitaadiga

Class 6 on kiirem.Tootjatel ei tohiks eriti vahet olla..Kui on, siis väga minimaalsed vahed kiiruses.

Otse Elisa kommentaariumist minu poolt:
tsitaat:
Karbis on:Telefon (sees 2gb micro-sd mälukaart), laadija(usb pesaga), usb kaabel ,headset ja manuaalid (Kõike hõlmavad [paksemad] juhendid on soome ja inglise keeles, kiirjuhendid on soome, eesti ja inglise keeles.Tehase garantii kaardid on soome ja inglise keeles.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 22:59:35 vasta tsitaadiga

Ma panin selle kaardi telefoni sisse ja ei toimi. Kontrollib errorite vastu ära ja siis unmount'ib selle.
Teises telefonis toimib kaart ilusti.
Keegi oskab mingit lahendust pakkuda?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 23:35:53 vasta tsitaadiga

Kingstoni kaartidega on tihti jamam jah selle telefoniga.
Omal toimivad ilusti Nokia brändiga 8GB (oli N85 kaasas) ja Sandiski klass 2 8Gb ilusti.
Siin on teema 16GB kaaartide kohta:

http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/327434/16gb-sd-cards-that-definitely-work/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 00:48:39 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda miks aga Blade'i tweak'imine on minu jaoks väga huvitav.

Suur suur soovitus kõigile:LauncherPro
Saad seadistada desktop'i igati pidi ning kõik animatsioonid jne. muutuvad kiiremaks!
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Octavianus
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010




sõnum 06.02.2011 02:10:28 vasta tsitaadiga

kas Bladega töötab teil Facebooki account ja selle synkimine people'ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 02:13:24 vasta tsitaadiga

Facebooki app töötab, ei näe mingit põhjust/vahadust seda aga kontaktidega sünkida.
Väidetavalt on osadel ROM´del küll probleeme facebooki kontaktide sünkimisel
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Octavianus
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010




sõnum 06.02.2011 02:26:28 vasta tsitaadiga

head ja lihtsat juhendit 2.2 peale minekuks on jagada?
ka sellele kes asjast midagi ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
csprtl
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 06.02.2011 02:30:37 vasta tsitaadiga

Facebooki app iseenesest töötab, kuid sync telefoniraamatuga küll ei toimu. Samas kas seda vaja ongi?
Samuti ei saa aru Skype ja telefoniraamatu sünkroniseerimise loogikast. Mõnedel kontaktidel lisatakse tavanumbrid Skype kontakti teistel mitte. Samas võin ju eelnevalt juba Skype avada ja sealt otsida. Mugavam oleks muidugi ühest kohast.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Octavianus
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010




sõnum 06.02.2011 11:19:44 vasta tsitaadiga

FB-ga synk on (vähemalt) kaheks asjaks hea:
tirib sünnipäevad ära ja paneb otse kalendrisse
paneb aadressiraamatusse näopildid ja uuendab neid

Lisaks täiendab aadressiraamatut nende andmetega mis FB profiilis on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 11:28:48 vasta tsitaadiga

Maitse asi ilmselt.
Minu telefoniraamatu kontaktidest ja Facebooki kontaktidest ühildub ehk 10%.
Pealegi tahaks ma oma kontaktidele ise pildi panna, mitte mingit suvalist lille või looma nagu paljudel Facebooki profiilis on.

Teemasse:
Näib et Tom G CyanogenModi port areneb väga jõudsalt ja paari nädala pärast peaks olema vabalt kasutatav.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 11:29:21 vasta tsitaadiga

Octavianus kirjutas:
head ja lihtsat juhendit 2.2 peale minekuks on jagada?
ka sellele kes asjast midagi ei tea.


http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/329073/30-jan-guide-how-to-install-a-custom-rom-on-the-zte-blade/

Osade programmide versioonid on vanad - Tõmba ikka uued. thumbs_up.gif

E:Kes palju mängib, see võib proovida heap size 48't.
http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/328943/quick-guide-to-modifying-build-prop-with-adb/

GT Motor Racing Academy on epic mäng aga mul vahel tõkkab natukene.

ergo911 kirjutas:

I just installed and played GT Racing: Motor Academy HD and it was with super graphics and no lag at all...
JJF_RLS4 + overclock kernel


http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/328103/gameloft-hd-games-on-blade/

Peaks ka OC Kernel'it proovima.Tõeliselt hea mäng - Nagu Gran Turismo.Parim graafika, mida ma kohanud olen ja minu ülekellamata Blade veab teda üpris edukalt. icon_lol.gif


viimati muutis ninzor 06.02.2011 12:07:24, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Octavianus
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010




sõnum 06.02.2011 11:47:00 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:


Teemasse:
Näib et Tom G CyanogenModi port areneb väga jõudsalt ja paari nädala pärast peaks olema vabalt kasutatav.


mis too on, räägi eesti keeles icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 14:01:35 vasta tsitaadiga

Octavianus kirjutas:
vortex kirjutas:


Teemasse:
Näib et Tom G CyanogenModi port areneb väga jõudsalt ja paari nädala pärast peaks olema vabalt kasutatav.


mis too on, räägi eesti keeles icon_smile.gif


Kõige levinuim, stabiilseim jne. jne. - Üleüldiselt parim custom rom, mis üldse saadaval on.Eks näeb mis nahka tast saab.

http://android.modaco.com/content/zte-blade-roms-rom-customisation/331471/rom-cyanogenmod-6-1-beta2-05-feb-11-7-beta1-04-feb-11/

E:Sai ka ülekellatud - OnDemand 710mhz.GT Racing Motor Academy HD jookseb väga mängitavalt.

E2:Sain ka lõpuks selle tööle, et browser automaatselt käivitaks Youtube app'i kui browser'is avan youtube video.

Minu teema:
http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/331555/browser-throws-up-error-instead-of-loading-the-youtube-app-when-opening-a-vid/

Kuidas ADB'ga build.prop'i muuta:
http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/328943/quick-guide-to-modifying-build-prop-with-adb/
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
csprtl
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 06.02.2011 14:57:22 vasta tsitaadiga

Soovisin oma telefoni ROMist tagavarakoopia teha, Rootisin telefoni tõmbasin recoveri manageri viimase versiooni ja installleerisin telefoni. Sinnani kõik toimis. RM-i käivitades annab ega veateate ning ainsaks valikuks on sulgemine. Kus ma miskit valesti tegin?

E: Sain korda.


viimati muutis csprtl 06.02.2011 15:42:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 15:14:54 vasta tsitaadiga

Mul ei tahtnud Recovery Manager ka toimida.
Flashi ClockworkMod Recovery käsitsi peale.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 18:44:32 vasta tsitaadiga

csprtl kirjutas:
Soovisin oma telefoni ROMist tagavarakoopia teha, Rootisin telefoni tõmbasin recoveri manageri viimase versiooni ja installleerisin telefoni. Sinnani kõik toimis. RM-i käivitades annab ega veateate ning ainsaks valikuks on sulgemine. Kus ma miskit valesti tegin?


Ma pakun, et superuser manager vms. tuleb tirida. Ei oska täpsemalt öelda kuna hetkel telefon väljas kuna teen aku rekalibreerimist uuesti (re-installisin rom'i).

Kindlasti proovi ka re-root teha.

E:Järgmisena üritan Modern Combat 2:Black Pegasus'e peale ajada.
E2:Ootan juba ZTE Blade 2'te. icon_lol.gif
E3:Proovisin seda aku rekalibreerimist ning aku vastupidavus langes.

Võite proovida ka seda lahendust kui muu ei aita.Ei garanteeri, et töötab.:
Spoiler Spoiler Spoiler


Samuti, ülekellatav kernel on ka alakellatav = säästate akut.Kui minu seade ei ole kasutusel, siis kukub prose kiirus 122 mhz'ini.
Akut 1% järgi - Lihtsalt ei taha enam ära surra. icon_lol.gif


viimati muutis ninzor 07.02.2011 00:35:23, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 06.02.2011 18:49:50 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi mingit head õpetust on, kuidas elisa poolt kaasa pandud rom'st ( mida see rom tähendab üldse icon_biggrin.gif ? ) backupi teha?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 19:26:43 vasta tsitaadiga

ClockWorkMod & RomManager
Jaga palun minule samuti siis.

ROM'i all mõeldakse (kustomiseeritud) OS'i installfaili (image).
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Octavianus
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010




sõnum 06.02.2011 20:01:36 vasta tsitaadiga

kuulge tarkurid kas keegi elu lihtsamaks ei taha teha ja sixpacki misiganes õlle eest aparaati upgradeda.
pole ala inimene ja ei taha midagi vussi keerata, 2.1 aga sakib.

õllesõbrad ROMihäkkijad mailivad kaljukulli@aim.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 20:10:16 vasta tsitaadiga

Õlut kahjuks ei joo, muidu võin ära teha.
Näiteks homme.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 22:05:44 vasta tsitaadiga

Keegi mingit stylust on sellele leidnud mis toimib?
Ma üritasin osta.ee-st stylust osta, aga 4-5 pliiatsit mida sai proovitud ei toiminud lihtsalt.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 22:19:59 vasta tsitaadiga

Mahutuvuslik peab olema ! Senikaua võid antistaatilisest kilest teha.
Minul saabuvad mõne nädalaga kaks tk ja kui soovid, võin ühe sulle anda.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 06.02.2011 22:53:16 vasta tsitaadiga

Märgin teema ära - lähemal ajal lähen tõenäoliselt ostma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 06.02.2011 22:56:10 vasta tsitaadiga

Selle custom ROM'i peale panemise võimalus telefon brickida ka on ? Ja kas hiljem kuidagi originaal rom'i tagasi saab panna, ning kas siis sel juhul ka Elisa garantii aksepteerib ?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 22:57:01 vasta tsitaadiga

Hennu7o2, sellest eespool juttu...
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 06.02.2011 23:14:55 vasta tsitaadiga

ma sain niipalju aru, et kui custom romi peale paned, siis nad ei taha garantiisse võtta, okei. Aga kui panen originaal romi tagasi peale, siis läheb läbi ?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 23:28:41 vasta tsitaadiga

Alati on võimalus brickida, Blade puhul on see võimalus väga väike. Kui ClockworkMod Recovery juba edukalt peal on siis on brickimine praktiliselt võimatu (kuigi mingi üliväike tõenäosus jääb alati).

Seletage mulle rumalale ka mida selle stylusega tehakse?
Mul oli paar aastat tagasi Windows Mobilega HTC Tytn, sle oli stylus kaasas, ja kasutajaliides oli selle kasutamisele mõeldes tehtud, aga juba Tytni juures sai vabalt ilma hakkama, ja ei mäleta et oleks kunagi stylust kasutanud.
Androidi kasutajaliides on disainitud olema sõrmega kasutatav, ja on ka ilma mingi probleemita...

EDIT: Garantii kohta ei saa ilmselt enne teada kui keegi reaalselt viia üritab.
Kui backupist stock ROM tagasi panna siis ei tohiks ClockworkMod küll probleemiks olla.
Äärmisel juhul saab alati TPT'ga stock recovery peale lasta.
Samas kui telefon on nii surnud et üldse ei buudi, siis pole vahet mis soft peal on, keegi seda nagunii ei näe.

Mina kuulun nende ebanormaalsete hulka kes enne loobuvad garantiist kui custom ROM'i kasutamisest. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 06.02.2011 23:30:36 vasta tsitaadiga

mulle meeldib ka sõrmega tegutseda ja isegi pöialdega saab ilusti hakkama, ka vertikaalses asendis trükkides ja muid asju tehes.

Ainus nipp on see, et peab tähe täiesti ära katma, et õige täht tuleks, alguses oli see hajrumus, et tahtsin näha kuhu ma vajutan icon_razz.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 23:35:19 vasta tsitaadiga

Lisan veel ühe lingi töötavate ja probleemsete microSD mälukaartide nimekirjaga. Nendel kellel blade juba käes ja mälukaarte proovinud võiksid hakata siia teemasse neid ära märkima, et saaks teemasisese otsinguga leida töötavaid kaarte. Eriti huvitaks üleval lingitud kreeka ning modaco threadides vähe esindatud kuid eestis laialdaselt müügis Apacer ning Lexar, kui ka kõik teised tootjad. Ära võiks märkida tootja, suuruse, classi ning võimaluse korral ka tootekoodi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 00:13:41 vasta tsitaadiga

üks pulga eelis on talvel. Ei pea kindaid käest kiskuma.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 07.02.2011 01:02:43 vasta tsitaadiga

Naise võttis ka siis selle telefoni. Kiidab icon_smile.gif

Muidu küsiks, et kui suur vahe on 2.1 ja 2.2 androidil ja kas nagu kunagi automaatselt sellist uuendust ei tule telefonile ? Või saabki ainult käsitsi vahetada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.