Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 76, 77, 78  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 25.01.2011 11:36:13 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
kellel on dualcore - kas patch tegi perfi paremaks ka ja kas sound nüüd korras?
quadiga perfis ei tulnud mingit vahet.. sõbrad läksid siniseks, see abiks.


C2D ikka sama BS mängida ja ega ei kisu ka enam.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 13:50:58 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:

C2D ikka sama BS mängida ja ega ei kisu ka enam.

huvitav, et sul mu vana konfile suht sarnase masinaga (+ parem video) niivõrd erinev kogemus.
gfx seadetega pole üle pingutanud?

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 21:11:39 vasta tsitaadiga

Call of Duty: Black Ops - First Strike Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 13:43:21 vasta tsitaadiga

Python on kuradima hea relv, nokib mis kole... laks ja maas. Kusjuures, kuradima pika maa pealt võtab ära.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OhMyGod
HV kasutaja
OhMyGod

liitunud: 21.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 17:00:39 vasta tsitaadiga

First Strike leaked gameplay-d
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 17:17:37 vasta tsitaadiga

OhMyGod kirjutas:
First Strike leaked gameplay-d
Spoiler Spoiler Spoiler
Oleks selle infoga midagi teha ka, pigem postitada see konsooli teemasse.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 12:16:45 vasta tsitaadiga

OhMyGod kirjutas:
First Strike leaked gameplay-d
Spoiler Spoiler Spoiler

Päris muhe tundub zombie map.

First Strike DLC Gameplay: Stadium HD
Spoiler Spoiler Spoiler

First Strike DLC Gameplay: Discovery HD
Spoiler Spoiler Spoiler

First Strike DLC Gameplay: Berlin Wall HD
Spoiler Spoiler Spoiler

First Strike DLC Gameplay: Kowloon HD
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 13:02:26 vasta tsitaadiga

Lihtsalt õudne vaadata neid konsooli gameplay videoid. See tüüp oleks PC peal heal juhul keskpärane mängija, kuid konsooli peal jalutab ringi nagu surematu. Pea kõik vastased jätsid sellise mulje, nagu esimest korda elus mängiks FPS mängu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 13:05:38 vasta tsitaadiga

Korraks mõtlesin, et äkki mängib bottidega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.02.2011 13:12:14 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Korraks mõtlesin, et äkki mängib bottidega icon_biggrin.gif



Kutt mängis tõesti hästi thumbs_up.gif saad Spy Plane ülesse siis läheb juba kergemaks, tuleb Blackbird ja mis siis viga vastaseid nottida icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 13:17:13 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Korraks mõtlesin, et äkki mängib bottidega icon_biggrin.gif

mängiski. [3arc] eesliide vastaste nimede ees annab vihje icon_razz1.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 13:40:58 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
puik17 kirjutas:
Korraks mõtlesin, et äkki mängib bottidega icon_biggrin.gif

mängiski. [3arc] eesliide vastaste nimede ees annab vihje icon_razz1.gif

Tundub nii. Tegin huvipärast ühe combat trainingu, kõigil ees see sama liide, nimesid küll ei vaatand.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.02.2011 14:02:51 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/2011/02/01/call-of-duty-black-ops-double-xp-weekend-starts-this-friday/

Nädalavahetus siis serverid rahvast täis kõik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 14:12:58 vasta tsitaadiga

Heh on jah bottid. Samas... ega suurt vahet ei ole, kas easy bot või keskmine konsooli mängur. icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 19:55:42 vasta tsitaadiga

Suht savi kuidas ta mängis, pigem oli see selleks, et näidata mappi. Pole vaja mängida mingi "hardcore pwnage style ak74u tdm lightweight marathon sleight of hand" bottide vastu.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 23:16:16 vasta tsitaadiga

Kas ma ütlesin, et see mängija, kelle mängu lindistati, mängis halvasti? Ma kommenteerisin hoopis teisi mängijaid, kuna ei pannud alguses tähele, et tegu bottidega. Tõesti ei tea, kust sa selle "hardcore pwnage" jutu välja imesid praegu... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 02:46:47 vasta tsitaadiga

Siin vist pole keegi seda kirjutanud icon_smile.gif
Call of Duty: Black Ops double XP weekend starts this Friday
http://www.pcgamer.com/2011/02/01/call-of-duty-black-ops-double-xp-weekend-starts-this-friday/
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.02.2011 02:51:33 vasta tsitaadiga

zpsy kirjutas:
Siin vist pole keegi seda kirjutanud icon_smile.gif
Call of Duty: Black Ops double XP weekend starts this Friday
http://www.pcgamer.com/2011/02/01/call-of-duty-black-ops-double-xp-weekend-starts-this-friday/




Võiks ikka vahest vaadata ka mida teised kirjutavad....v silmad puhtaks pesta ...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 02:58:08 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
zpsy kirjutas:
Siin vist pole keegi seda kirjutanud icon_smile.gif
Call of Duty: Black Ops double XP weekend starts this Friday
http://www.pcgamer.com/2011/02/01/call-of-duty-black-ops-double-xp-weekend-starts-this-friday/




Võiks ikka vahest vaadata ka mida teised kirjutavad....v silmad puhtaks pesta ...

sorry ei näinud icon_lol.gif
öösel parem vist postitusi mitte teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 20:17:27 vasta tsitaadiga

http://www.thedutycalls.com/
Uus Cod Modern Warfare! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 20:22:23 vasta tsitaadiga

mis sitt see on?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 20:40:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:
*Duty Calls is a parody. It is not associated with Activision or the Call of Duty games.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 20:52:49 vasta tsitaadiga

panin tirima vaatab mis tuleb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 21:18:43 vasta tsitaadiga

Proovisin ära: Lühike nagu COD, Igav nagu CODi sp, Cutscene täis, story jama nogu COD, koridoris nagu COD, kõik vist.
Edit: Ma lootsin, et Bulletstormi Demo tuleb lõpus, aga oli hoopis vana trailer icon_mad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 21:22:58 vasta tsitaadiga

Jep. Tuleb välja, et Bullestorm'i tegijatelt: http://xbox360.ign.com/articles/114/1147375p1.html
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 02.02.2011 21:39:09 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
http://www.thedutycalls.com/
Uus Cod Modern Warfare! thumbs_up.gif

Muigama pani küll igatahes icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 21:49:22 vasta tsitaadiga

Kes ei viitsi mängu tõmmata:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 02.02.2011 22:14:57 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Kes ei viitsi mängu tõmmata:
Spoiler Spoiler Spoiler

irw mis joke icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 22:37:39 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Kes ei viitsi mängu tõmmata:
Spoiler Spoiler Spoiler


Rankid olid head! rofl.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 00:11:40 vasta tsitaadiga

Täpselt selline CoD mängude single player elamus ju ongi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 03.02.2011 01:17:07 vasta tsitaadiga

väga head video .
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.02.2011 00:30:41 vasta tsitaadiga

Mind kickiti täna ühest mängust välja,põhjus oli beacause using chopper gunner icon_lol.gif Mõnusad pussyd thumbs_up.gif Samas ühes teises srveris kus pärast mängisin siis paugutas üks unkownsoldier17 mõnuga 35:2 ja vennad vingusoid et cheater aga seda venda ei kickind keegi välja... on ikka kuradi titekari icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 00:50:49 vasta tsitaadiga

Admin peab kohal olema see vist saab ainuksena kedagi minema peksta.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 06.02.2011 05:06:20 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Admin peab kohal olema see vist saab ainuksena kedagi minema peksta.

Kõik, kes serveri IP-d ja RCON-i passi teavad, saavad kickida. Ning selleks ei pea mängus sees olema, et kickida, kuid nojah...kui ise ei mängi, siis ei pruugi teada, kes häkib ja kes mitte icon_razz1.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Microx
HV kasutaja
Microx

liitunud: 03.09.2010




sõnum 06.02.2011 13:24:13 vasta tsitaadiga

Sain kicki ja põhjus oli for using famas ja olen saanud,et kasutasin nuga jne...

viimati muutis Microx 06.02.2011 13:50:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 13:48:37 vasta tsitaadiga

Mõnedes serverites on jah mingid imelikud reeglid icon_smile.gif
Nägin Crouch only, no running vms icon_lol.gif ajuvaba
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheForeign
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2010




sõnum 06.02.2011 15:13:29 vasta tsitaadiga

zpsy kirjutas:
Mõnedes serverites on jah mingid imelikud reeglid icon_smile.gif
Nägin Crouch only, no running vms icon_lol.gif ajuvaba


perfect trollbait serverid.

mulle meeldib minna sniper only serveritesse, alustan sellega ,et knife´in kõiki ja siis mingid peded karjuvad ,et "no knife" ja siis vahetan ak74su´le ,et neid veel rohkem närvi ajada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OhMyGod
HV kasutaja
OhMyGod

liitunud: 21.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 15:50:45 vasta tsitaadiga

Microx kirjutas:
Sain kicki ja põhjus oli for using famas ja olen saanud,et kasutasin nuga jne...

Famase kohta on täiesti õige niikaua kuni keegi ei nerfi seda on hea kui kicki antakse icon_biggrin.gif
zpsy kirjutas:
Mõnedes serverites on jah mingid imelikud reeglid icon_smile.gif
Nägin Crouch only, no running vms icon_lol.gif ajuvaba

Ju siis tahavad erineda, eks kellelegi meeldib seal mitte joosta või crouchida, omaette elamus icon_lol.gif
TheForeign kirjutas:
zpsy kirjutas:
Mõnedes serverites on jah mingid imelikud reeglid icon_smile.gif
Nägin Crouch only, no running vms icon_lol.gif ajuvaba


perfect trollbait serverid.

mulle meeldib minna sniper only serveritesse, alustan sellega ,et knife´in kõiki ja siis mingid peded karjuvad ,et "no knife" ja siis vahetan ak74su´le ,et neid veel rohkem närvi ajada.

Sa vist ainuke pede, kes reegleid ei tunne?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 06.02.2011 16:13:10 vasta tsitaadiga

OhMyGod kirjutas:

Sa vist ainuke pede, kes reegleid ei tunne?


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 06.02.2011 16:21:36 vasta tsitaadiga

lmao
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 19:49:38 vasta tsitaadiga

Täna poole mängu pealt kadus klappidest heli ära. icon_eek.gif WTF nahui.... sellist buugi pole veel olnud.
Ja pole just mingid juust klapid.... logitech g35.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Microx
HV kasutaja
Microx

liitunud: 03.09.2010




sõnum 06.02.2011 20:30:16 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Täna poole mängu pealt kadus klappidest heli ära. icon_eek.gif WTF nahui.... sellist buugi pole veel olnud.
Ja pole just mingid juust klapid.... logitech g35.


Endal ka juhtunud päris mitu korda ainult black opsis icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 21:53:27 vasta tsitaadiga

Mul endal ka juhtub seda tihti icon_biggrin.gif mõnikord on tükk tegemist et siis tagasi saada heli.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 23:29:52 vasta tsitaadiga

kuidas see bo servuteema täpselt muidu käib.
ideeks oleks teha 12-player ranked servu.
gs aga pakub kas 18-player ranked või siis unranked srv.
kas variandiks võtta unranked, eeldusel, et seda saab konfida ranked'iks (nagu vanas koodis) või peab 18-player ranked võtma ja seda piirama siis 12 slotiga?
kuugel pole eriti tark veel olnud (või mina kuugeldamisel).
ja gs support on järgmine samm kui siin keegi infot ei oma.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bluerayeye
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2010




sõnum 06.02.2011 23:39:47 vasta tsitaadiga

Endalgi on üks lemmikserver, kus käin pidevalt mängimas. On mingi klanni oma. Seal saangi umbes sel ajal mängida kui kedagi selle klanni omadest pole sees. Mitu korda saanud kicki, sest olen neid omanud (mitte väga paljuga) vasakult ja paremalt. Eile oli olukord, kus oli serveris ca 6 klanni liiget ja pea kõik vaenlase poolel. Sattusin "Jungle" mapil harukordse taktikalise eelise otsa, kus kõik vaenlased nagu pimeloomad jooksid minu eest mööda(kaugelt mitte lähedalt). Noppisin siis kõik pakutu ära ja tuligi kick. Pärast läksin serverisse tagasi ja nõudsin, et pussy, kes mind kickis tunnistaks enda tegu üles (veidi ülbe maneer, aga ikkagi vajalik). Muidugi sain kohe jälle kicki. Sel päeval enam ei üritanud. Täna jälle mängisin samas servus. Klanni liikmeid ei olnud ja mäng jälle pro thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 00:06:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

või peab 18-player ranked võtma ja seda piirama siis 12 slotiga?

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 21:21:49 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif

Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 23:37:20 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
icon_lol.gif thumbs_up.gif

Link

icon_lol.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.02.2011 00:04:54 vasta tsitaadiga

lol rofl.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miguele1
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2011




sõnum 08.02.2011 00:36:25 vasta tsitaadiga

haha naljakas video thumbs_up.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 76, 77, 78  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.